BRIEF NAAR WONINGBOUWVERENIGING Dauwendaele het weten waard koopavond Scheldebode-kringetje DE SCHELDEBODE j Oude stijl jazz in de schouwburg Het Fort twijfelt aan objectiviteit van onderzoek naar achterstallig onderhoud Henk van Ulsen in Midgard Zeeuwse Orgelclub houdt clubavond The Adverts in de Beuk Editie Vlissingen Editie Middelburg Omgebouwde verwarming MEVR. TAVENIER Overdekt winkelcentrum Middelburg Iedere vrijdagavond Kerkdiensten films Medische diensten Culturele Agenda Maatschappelijke Dienstverlening Goed wonen SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 17 JANUARI 1979 205 Souburgers klagen over tocht, en vocht OOST-SOUBURG - „Ondergetekenden, allen woon achtig in de Rijnstraat, de IJsselstraat of de Middelburg sestraat in Oost-Souburg, wijzen u er hierbij voor de zo veelste maal op dat onze woningen: A. Niet vochtdicht zijn; B. niet winddicht zijn; en C. niet voldoende te ver warmen zijn". Dit is de aanhef van een brief die de bewoners van bovengenoemde straten hebben geschreven aan de Wo- VLISSINGEN De werkgroep Het Fort is verbaasd over het feit dat het Vlissingse college het niet mogelijk vindt een aan schrijvingsprocedure over achterstallig onderhoud te beginnen. De werkgroep Het Fort heeft onder de bewoners van Het Fort een enquête gehouden, waaruit blijkt dat van meer en ernstiger klachten sprake is dan nu door de gemeente is geconstateerd. Dat schrijft de werkgroep aan de raad van de gemeente Vlissingen. De werkgroep vindt dan ook dat er nogal wat vraagtekens bij dit onderzoek kunnen worden geplaatst. Bij een aantal bewoners is het nogal vreemd overgekomen dat de ambtenaar van bouw- en woningtoezicht zich liet vergezellen van een medewerker van de B.V. Scheldestad. „Dit is naar onze mening de objectiviteit van het onderzoek niet ten goede gekomen", zo schrijft de werkgroep. „Bovendien is het ons gebleken dat van de twintig bewoners, waarvan wij nu de namen en adressen aan het college hebben doorgegeven, een aantal bewoners niet zijn bezocht. Dit in te genstelling tot eerder gemaakte afspraken met de wethouder voor de openbare werken en de volkshuisvesting", aldus de werkgroep. De werkgroep vraagt de raad na te gaan in hoeverre dit onderzoek aan twijfels onderhevig is. Zonodig moet dan een nieuw onderzoek worden ingesteld. Stadhuiscarillon - Al sinds 1 januari zijn op het klokkenspel van de Vlis singse stadhuistoren drie nieuwe melodieën te horen. Het zijn op het hele uur een Engels volksliedje „London derry air, op het halve uur The clock is playing, eveneens een Engels volksliedje en op elk kwartier fragmenten uit een vierhandige piano-so nate van Mozart. Aldegonde - In wijkcen trum Aldegonde (Wester- zicht) staan de komende week de volgende activiteiten op het programma: een al gemene ledenvergadering van de. wijkenvereniging West-in op donderdag 18 ja nuari. Dit begint om acht uur. Dinsdag 23 januari wordt weer van twee tot vijf uur de bejaardensoos gehouden. Reinigingsdienst - De gemeentelijke reinigings dienst in Vlissingen heeft een nieuwe huisvesting aan de Edisonweg 9. Wethouder Smit van Openbare Werken zal aanstaande vrijdag om halfdrie de officiële openings handeling verrichten. Kinderclubs - Het club huis Marnix aan de Noord- beekseweg 18 in West-Sou burg gaat de activiteiten uit breiden. De vijf kinderclubs en de jongerensociëteit wor den met twee kindergroepen uitgebreid. De groepen zullen gaan draaien op donderdag en vrijdag van kwart over vier tot halfzes. De belangstelling voor de andere clubs was zo groot dat er wachtlijsten be gonnen te ontstaan. In ver band met de uitbreiding kan Marnix ook vrijwilligers goed gebruiken. Wie belangstelling heeft, kan contact opnemen met W. Verdoold, Pieter Lou- wersestraat 12, Oost-Sou burg, tel. 62161 Pannekoekentocht - De Vlissingse wandelvereniging Willen is Kunnen houdt aan staande zaterdag een wan deltocht voor jeugdige wan delaars. Omdat de kinderen naast een herinnering ook een pannekoek krijgen, heet de tocht pannekoektocht. De wandeling start bij de jeugd herberg de Scheldestroom aan de Breewaterstraat om halftwee 's middags. Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN (Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Breda) 27e jaargang Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis op geheel Wal cheren totale oplage 37.425 in 2 edities: OPLAGE 19.540 In de gemeenten Valkenis- se, Vlissingen en Westka- pelle OPLAGE 17.885 In de gemeenten Arnemui- den, Domburg, Mariekerke, Middelburg eh Veere. Kantoor: Torenstraat 5, tel. 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiter kantooruren: J. van Émden,. Toutenburg 38, Vlissingen. Tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen^tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-26043 (Ter Hoo- gestraat 38, Middelburg). Correspondent* Vlissingen: Karin Storm-Bekkenutte, Bossenburg 198, 4385 ED Vlissingen, tel, 01184-66057. ningbouwvereniging St.-Willibrord in Vlissingen. Uit het aantal handtekeningen, dat met de brief is meegestuurd, blijkt dat vrijwel alle bewoners dergelijke klachten heb ben. Juist de strenge vorstperiode heeft de mensen weer met de neus op de feiten gedrukt. Zij schrijven: „De huizen zijn niet vochtdicht tegen smeltwater van sneeuw. Ver reweg de meeste lekkage en die was hevig is langs de nok van het dak. Maar ook via de „muren" van de slaapkamers en van de doucheruimte, in het bijzonder door de kier die vlak langs het plafond loopt, kwam flink wat water naar binnen". Het kan er ook aardig toch ten, zo blijkt uit de brief. „Maar omdat tocht wel eens moeilijk te bewijzen is, is de hoeveelheid binnenwaaiende sneeuw misschien een betere aanwijzing. Al naar gelang de ligging van de huizen was er een flinke hoeveelheid sneeuw binnengewaaid onder en langs de deuren en bij de slaapka merramen", aldus de brief. De temperatuur in de huizen kwam bij een buitentempera tuur van acht graden onder nul niet hoger dan achttien graden Celsius. Volgens voorzitter Raas van de woningbouwver eniging is dit waarschijnlijk te wijten aan de tocht. „Over de verwarming hebben we al eer der klachten gehad. Daar is al eens een handtekeningenactie voor gevoerd. De woning bouwvereniging heeft toen een onafhankelijk bureau een on derzoek naar het functioneren van de verwarming laten in stellen. Het gevolg is geweest dat de installateur voor eigen rekening de installatie in de huizen heeft omgebouwd", al dus Raas. „Tegen de tocht'moeten we iets gaan doen. Met een archi tect en een aannemer moeten we gaan onderzoeken waar de tocht vandaan komt. Ik ben zelf voor isolatie door middel van dubbele beglazing". Over een nieuw onderzoek naar de verwarming rept Raas niet. (In de brief wordt melding ge maakt van een gerucht over metingen door het TNO). De bewoners besluiten de brief als volgt: „Tenslotte menen wij dat ie dere woning bij normaal win terweer voldoende te verwar men moet zijn en dan zeker woningen waarvoor de huur f344 gulden per maand is, een voor deze omgeving hoge huur". De opbouwcommissie Sou burg wil naar aanleiding van de klachten vanavond een bij eenkomst met de bewoners houden in wijkcentrum Mid denhof aan de Kanaalstraat 64 m Oost-Souburg. De commis sie schrijft dit aan het bestuur van de woningbouwvereni ging. In dezelfde brief vraagt de commissie het bestuur om de klachten te laten onderzoe ken door bouw- en woningtoe zicht. De bijeenkomst in Mid denhof begint om kwart voor acht. PEDICURE gedipl. s.v.o. Korenbloemlaan 28 Vlissingen, tel. 14183 MIDDELBURG - Aan staande zaterdag is de to neelspeler Henk van Ulsen in het jongerencentrum Midgard aan de Kuipers poort bezig te zien. Hij treedt er op met het pro gramma „Spelen met woorden", dat uit losse tek sten, literair werk en confe rences bestaat. De teksten zijn van onder meer H. Va- -, salis, Liselore Gerritsen, Gerard van 't Reve en Huub Oosterhuis. De voorver koop is in Midgard. De voorstelling begin om half- negen, de toegangsprijs is vijf gulden. Volop parkeergelegenheid Piet Broersma uit Rotterdam MIDDELBURG - Een aan tal Zeeuwse bezitters van een elektronisch orgel heeft zich verenigd in de Zeeuwse Or gelclub. Zij komen enkele ke ren per jaar bij elkaar om te praten over orgels, nieuwtjes op orgelgebied met elkaar uit te wisselen en natuurlijk om orgel te horen spelen. De eerste clubavond van dit jaar is woensdag 24 jènuari. Zoals steeds vindt die plaats in de Brasserie op de Lange Delft in Middelburg. Organisten zijn op die avond Leen de Groot en Jacques Outermans. W. Brou wer is voorzitter van de Zeeuwse Orgelclub. „Meestal spelen op dergelijke avonden leden van de club zelf. Eens in het jaar nodigen we een zeer bekende organist uit. Dat is nint al wat goede organisten in Ne derland zijn. Je hoort ze alleen niet vaak. De radio liet vroeger regelmatig orgelmuziek horen, zoals van Cor Steijn, maar dat is over". „Hij gaat verder; "Meestal halen we een organist naar Middelburg die we heb ben leren kennen via een an dere orgelclub. Zo komen er dit jaar twee Belgische organisten hier spelen. Het zijn Pete Col- ley en Jan de Nef die we via de Zeeuwsch-Vlaamse orgelclub hebben leren kennen. Dat zijn namen die klinken als een klok" aldus Brouwer. De vijftig leden van de club komen voornamelijk uit Wal cheren en Zuid-Bevelabd. Wie interesse heeft om lid te wor den, kan zich opgeven bij W. Brouwer, Noordweg 35, Mid- .1-»—.^ «~i ni i (in.iü'jni Dixie Daddies. Op deze foto staat nog de „oude" drummer van de band, Hans Derckx. MIDDELBURG - De oude stijl jazzclub Scaldis Swing Society gaat elke vier weken een jazzconcert geven. De con certen zullen om en om in de concert- en gehoorzaal en in de schouwburg worden gehou den. Aanstaande zaterdag treedt het huisorkest van de SSS, de Dixie Daddies, in de schouwburg op. The mountain of the canni bal God is een film van de re gisseur Sergio Martino met in de hoofdrollen Ursula Andress en Stacy Keach. Het verhaal draait om de verdwenen ge leerde Henry. Zijn vrouw Su san en haar broer Arthur gaan hem zoeken op de eilanden van de Filippijnen. Henry wordt tenslotte hevig toegetakeld ge vonden op het eiland Roka waar de inwoners de Berg van de god der kannibalen aanbid den. Alhambra 1, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag, woensdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en half tien. De dolle avonturen van een loodgieter. Ahambra 1, vrijdagnacht elf uur. Niels Holgersson's wonder bare reis is verfilmd naar het boek van Selma Lagerlöf. Niels begint zijn reis als hij is betoverd door een kabouter. De kabouter maakt hem klei ner als straf voor kwellen van dieren. Niels is zo klein dat hij door hun eigen tamme gans wordt meegenomen naar het verre noorden. De tamme gans volgt detrek van alle ganzen en komt met Niels in het geheim zinnige Lapland terecht. Alhambra 1, zondagmiddag twee uur. Betsy is gebaseerd op de ge lijknamige bestseller van Ha rold Robbins. Macht, geld en sex zijn de zaken waar het om draait. Alhambra 2, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag en woensdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en half tien. Fase to Fase van Ingmar Bergman in deze Bergman speelt Liv Ullman de belang rijkste rol als Jenny Isaksson, staflid van een psychiatrische kliniek. De film begint als haar man in Amerika is en haar dochter in een zomerkamp. Haar huisraad is opgeslagen, want zij gaat verhuizen. Jenny gaat enkele maanden bij haar grootouders logeren. De twee oudjes hebben in de gaten dat er iets mis is met Jenny. Ze is overspannen door het vele werk en door het besef van haar eigen onvermo gen en dat van het systeem om enige verlichting bij de pa tiënten te brengen. Ze knapt helemaal af na een nachtmer rieachtige ervaring. Haar fa voriete patiënte blijkt in haar huis te zijn. Ze is onder de drugs. Jenny gaat er naar toe en wordt door twee mannen die bij de patiënte zijn, bijna verkracht. Ze komt tot een zelfmoordpoging, die nog net op tijd kan worden voorkomen door een vriend. Alhambra 2, vrijdagnacht elf uur. Blauwe bonen voor twee binken. Een gangsterfilm met Montgomery Wood en Bud Spencer in de hoofdrollen. Alhambra 2, zondagmiddag twee uur. Pas si rr.échant que^a is een film van de Zwitserse regisseur Claude Goretta. De film gaat over het kinderlijke in de vol wassene. Goretta gaat er van uit dat volwassenen zich even goed laten leiden door hun ge voel in plaats van hun ver stand. Pierre, de hoofdper soon, neemt in deze komedie de niet renderende meubelfa briek van zijn vader over. Het lukt echter niet en Pierre ziet nog maar een oplossing: ban ken beroven. Midgard, Kuiperspoort van avond kwart voor tien. Half acht bespreking over reilen en zeilen van de filmliga. Mens uit mannen is weer een film van de Poolse regisseur A. Wajda. De organisatie is van het Filmhuis Jeugd en Muziek. Een beschrijving is niet bin nengekomen. De Zwaan, Souburg, van avond half negen, Kuiper- spoorttheater, Middelburg vrijdag half negen. Dit in het voorjaar van '77 opgerichte zevenmansorkest is zo langzamerhand bij liefheb bers een begrip geworden. De bezetting is als volgt: Ed de Poorter - klarinet; Hans van de Velde - cornet, trompet en zang; Hans Serdijn - trombo ne, tuba, saxen; Ronnie Hen- derikse - klarinet, saxen; Guus van Hees - banjo en zang; Nico Legemaate - gitaar en bas en ten slotte Ebbo Gerritse die Hans Derckx als drummer is gaan vervangen. De SSS is op het ogenblik bezig met een publiciteitsactie: de club wil nog een aantal nieuwe leden inschrijven. Le den hebben recht op een ver minderde entreeprijs en krij gen regelmatig gratis infor matie toegezonden. Liefheb bers kunnen voor inlichtingen en aanmeldingen terecht bij de secretaris van SSS, Hans Ha melink, tel. 01180-15318. Het optreden in de foyer van de schouwburg begint om negen uur. MIDDELBURG - Aan staande zondag treedt in het open jongerencentrum de Beuk aan de Herengracht in Middelburg de new wave groep The Adverts op. Deze in Engeland razend populaire band heeft tot nu toe een top tien LP gemaakt: Crossing the red seas with the adverts geheten. Het is de eer ste keer dat de groep naar het vasteland komt. In het voor programma is de groep Monroe te horen. Het concert begint om negen uur. De toegangsprijs is voor leden zeven vijftig en voorniet- leden tien gulden (in de voor verkoop bij de Beuk). Aan de zaal zijn de kaarten tweeë- neenhalve gulden duurder. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland - 21 jan. Oost- Soub. 14.00 u. P. Fader. Volle Evangelische Gemeente -21 jan. 9.30 u. Zuiderbaken K. Goedhart. Missions to Seamen - Schelde- poort 21 jan. 10.30 u. och tendgebed, 19.30 u. avond gebed. Doopsgezinde Kerk - Middel burg 21 jan. 15.00 u. intrede M.C. Postema. Krisen Zuid Molukse Kerk in Nederland - 21 jan. Oost- Soub., 11.30 u. Oud. L. La- tuheru, Koudekerke, 14.00 u. S. Waisapy. Ger. Kerk Vliss. - 21 jan. Pe- truskerk 9.30 u. ds. den Heeten, Johanneskerk 17.00 u. v.d. Schoot, Open Hof 9.30 u. ds. v.d. Schoot; 17.00 u. ds. den Heeten. Geref. Kerk (vrijgemaakt) - Vlissingen, de Lannoystr. 7, 21 jan. 9.30 en 16.30 u. ds. B. Kamphuis. Chr. Geref. Kerk - Kasteel straat Vlissingen 21 jan. 9.30 en 17.00 u. C.A. den Hertog. Geref. Kerk - Kanaalstraat, Souburg, 9.00 u. ds. v.d. Heide, 9.30 u. ds. Vanhaelen; 17.00 u. ds. Vanhaelen. Evang. Luth. Kerk - Walstr. Vliss. 21 jan. 10.00 u. L. van Tuyll. Evang. Luth. Kerk - Zuidsin gel, Middelburg, 21 jan. 10.00 u. T. Rinkema. Hervormd Middelburg - 21 jan. 10 u. Nieuwe kerk ds. van Woerden, Koorkerk 10.00 u. van Klaveren, Oost- kerk 10.15 u. Korevaar; 19.00 u. Blom, Ontmoe- tingskerk 10.00 en 19.00 u. ds. Roodenburg, Thomaska pel 10.00 u. ds. Hage. Evang. Lutherse Kerk - 10.00 u. ds. Rinkema. R.K. KERK Martinuskerk Souburg - Za. 19.00 u. en zo. 10.30 u. paro chiekoor. Pauwenburg, Open Hof zo. 11.00 u. eigen zanggroep, 19.00 u. samenzang. Singelkerk Vlissingen - 19.00 u. samenzang, zond. 9.30 u. dameskoor, 12.00 u. ge mengd koor. Bethesda/St.-Josefziekenhuis - Zon. 11.00 u. Ter Reede - vrij. 9.00 u. Domburg - le en 3e zondag. Bethel Pinksterkerkdiensten - Maarten Lutherhuis, Groe- newoud 58, Vliss. 's woen- dags 19.30 u., vrijdags 19.30 u., 's zondags 10.00 u. VLISSINGEN Doktersdienst - Zat. 20 jan. Bom, Badhuisstraat 81, 12233, 21 jan. Thiadens, MIDDELBURG - De afge lopen week heeft mevrouw Ce- vaal, Dorpsweg 13 in Ritthem kunnen profiteren van aanbie dingen van Vlissingse winke liers. Wellicht bvent u deze week de gelukkige winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de Torenstraat in Vlissingen binnen. De gulle Middelburgse gevers zijn: Fruitspecialist Van der Hie- len-Nijse, Langeviele 41, stelt beschikbaar 1 pond zuid vruchten. Optiek Focus, Promenade, stelt beschikbaar brilétui. Baby-huis de Weefstoel, Langeviele 3,-stelt beschkbaar een cadeaubon van 10,-. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt beschik baar een fotocadeaubon van ƒ5.-. Hotel-café-restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar koffie met gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44,. stelt beschikbaar sleutelétui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veeresingel 90, stelt beschik baar Vi pnd eigengemaakte rookworst. Instituur Cosmetica -Gratis schoonheidsbehandeling, tel. 01184-62737. Zuiderbaan 23, 64633. De dienst loopt van 0.00-24 u. Weekenddienst - Vlissingse Kruisver. A.M. van Sabben, Sottegemstraat 22, tel. 12914. Apotheek - v.d. Sande, Bad- huisstr. 30-32, tel. 12066. MIDDELBURG Apotheek - 19 tot 26 jan. v.d. Boogert, Vrijlandstr. 79. Doktersdienst - zat. O.OOu- 24.00 u. v.d. Rijst, Bellink- plein 7, tel. 26659. Zo. 0.00 u - 24.00 u. Bruynzeel, Heren gracht 68, tel. 15814. Visites aanvragen voor 10.00 u. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30 - 18.00 uur. WALCHEREN Tandarts - A. Peeters, Span- jaardstr. 25, Middelburg 01180-12565. Weekenddienst huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland - 20 jan. Kodde, Oude Vliss.weg 13, M'burg, 01180-29980, 21 jan. Bloos, Kanaalstr. 70 Souburg, 01184-61212. Weekenddienst - Voor West- kapelle, Zoutelande, Kou dekerke. Domburg, Aagte- kerk, Biggekerk en Pont, Westkapelle, 01185-2190. Biggekerke en Meliskerke, vrij. 18 - zo. 24 u. Berghauser Pont, Westkapelle, 01187-234. Weekenddienst - West en Mid den-Walcheren, vrij. 18 u. tot maand. 8 u. B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Bigge kerke 01185-2190. Weekend dienst - Souburgse Kruisver. C.A. de Kraker, Alex. Gogelweg 29, tel. 67814. Kruisver. Walcheren-Oost, Middelburg: M. Vader, Ha- ringvlietstr. 56, M'burg, 01180-29214. Arnemuiden: W. Steenbergen, Sloeha- venstr. 17. Nw. en St. Joos- land, 01182-1474. Dierenarts - Stoel, Oostkapel- le. tel. 01188-1443. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen. Donderdag 18 jan. 20 u., Vrijdag 19 Jan. 20 u.. Zaterdag 20 jan. 20 u., Zon dag 21 jan. 15 uur „Der Czardas-V orsti n" Kon. Ned. Schouwburg Te Antwerpen. Zaterdag WO jan. 20 u. en Zondag 21 jan. 15 en 20 u. „Wrok om giste ren". Concerten te Antwerpen. Za terdag 20 jan. 20.30 u. „Les grande Ballet d'Afrique" in de Kon. Elisabethzaal Astridplein. Kon. Opera te Gent. Vrijdag 19 jan. 20 u. Aïda, Zondag 21 jan. 14.30 u. Het land van de Glimlach, 20 u. Aïda. Nederl. toneel te Gent. Zater dag 20 jan, 20 u. en Zondag 21 jan. 15 uur „Kabaal in Chioggia" Te Brugge. Vrijdag 19 jan. 12.30 u. Concert in Argen tum. Zaterdag 20 jan. 21 u. in het Jagershof, Aanstelling van Prins en Prinses Carna val. Stichting Blijf van m'n lijf - Zeeland, Postbus 231 Mid delburg, tel. 01184-60337 of 01184-14645. Dag en nacht. Telefonische hulpdienst - Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht ge opend. Tel. 01180-15551. Bureau voor de Stichting voor niet-gehuwde moeders Loskade 25, Middelburg, tel. 01180-27311. Spreekuur volgens afspraak. Gezins- en bejaardenverzor ging - Stichting Maat schappelijke Dienstverle ning Walcheren, Middel burg, Loskade 29, tel. 01180-26951. Vlissingen, Dr. Ottestraat 3, tel. 01184-19820. Bereikbaar iedere werkdag op kantoor, 's avonds na tel. afspraak. 'Stichting Gezinsverzorging Walcheren - Brouwenaar- straat 4, Vlissingen, tel. 01184-17810, spreekuren leid(st)ers van 8.30-9.30 uur. Ook te Middelburg, Korte Noordstraat 31, tel. 25594 en te Souburg in het wijkcen trum Middenhof, Kanaal straat 64, Souburg, tel. 64318. Gemeentelijke Sociale Dienst Vlissingen - Maatschappe lijk Werk. Dagelijks van 8.00-10.00 uur. Actie Moeders voor Moeders - Mevr. van Belleghem - Wissenkerke 01180-15418. Bureau voor rechtshulp Zee land - Damplein 7, Middel burg, tel. 01180-37120. Spreekuren: maandag van 13.30-15.30 uur, dinsdag en donderdag van 10-12 uur en donderdag van 19-21 uur. Opvang thuislozen en passan ten - Weekenddienst tel. 01184-14431. Huwelijks- en gezinsmoeilijkheden en noodgevallen 01184-14911, Stichting Sjaloom, Vlissin gen. Rechtswinkel Middelburg - Vanaf heden spreekuur op donderdag van 19-21 uur nieuw adres Damplein 1, tel. 01180-3712. Hulpcentrum voor Noord- en Midden-Zeeland - (Ook voor milieuklachten) tel. 01100-14444. W'oningbouwver. „Goed Wo nen" - Weekenddienst voor storingen aan c.v., liften en warmwatervoorz. A. Rijke, Galandstr. 35, Vlissingen, 01184-16931.

Scheldebode | 1979 | | pagina 5