Wijkcomité in beroep: zuivering principieel niet in buitengebied, maar in industriegebied Dauwendaeie ZAKENFLITSEN het weten waard a Scheldebode-kringetje koopavond Folk in Midgard DE SCHgLJ)EBODE j Toneelstukken van Keuls en Pinter in Kuipe rspoorttheater Peppi en Kokki in verbouwde Végé markt Dauwendaeie UITGEVERSMAATSCHAPPIJ DE STEM BV wssji Editie Vlissingen Editie Middelburg Overdekt winkelcentrum Middelburg Iedere vrijdagavond JOZIEN MEYER VAN LUYK MEVR. TAVENIER films DE SCHELDEBODE CORRESPONDENT(E) Kerkdiensten Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater UE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 6 DECEMBER 1978 205 RITTHEM - Het bezoek aan de rioolwaterzuiveringsin stallatie in het Brabantse Vinkei heeft het wijkcomité Ritthem niet van gedachten doen veranderen over de plaats waar een dergelijke installatie volgens hen thuis hoort: in het aan Ritthem grenzende industriegebied. Het wijkcomité vindt dat een zuiveringsinstallatie principieel niet thuishoort in een gebied dat de bestemming „buiten gebied" heeft. Om deze reden heeft het comité bij de Kroon beroep aangetekend tegen het besluit van Gedeputeerde Staten om het door de gemeente Vlissingen vastgestelde plan Buitengebied niet goed te keuren. G.S. willen name lijk dat de gemeente Vlissingen het plan Buitengebied zo wijzigt dat de bouw van een zuiveringsinstallatie in de spuikom bii Ritthem wel mogelijk wordt. De plaats waar G.S. de in stallatie willen hebben, is iets verder van Ritthem verwijderd dan de door het Waterschap Walcheren gewenste plaats. Dit is voor het Waterschap Walcheren weer reden geweest om beroep tegen het besluit aan te tekenen. Het wijkcomité Ritthem schrijft in haar be roepschrift de motivering van G.S. tegenstrijdig te vinden. De keuzeplaats van het wa terschap is volgens G.S. niet acceptabel uit een oogpunt van goede ruimtelijke ordening. De door G.S. gewenste plaats is, zo schrijft het comité, echter geen andere lokatie, maar „een iets. verschoven, de vorige lo katie nog gedeeltelijk overlap pende lokatie..." Uit een oog punt van goede ruimtelijke or dening zou dan ook deze bouwplaats voor G.S. niet ac ceptabel moeten zijn, meent het wijkcomité. Ook zwaarwegende zuive- ringstechnische of financiële redenen om de installatie bui ten het groengebied rond Rit them te bouwen, ziet het wijk comité niet. Het enige aange toonde zuiveringstechnische voordeel heeft betrekking op de lozingsplaats van het gezui verde rioolwater. Dit is geen doorslaggevend voordeel. Het waterschap is in gebreke gebleven een reële kostenra ming voor een alternatieve bouwplaats in het Sloegebied Revu - Zaterdag 9 decem ber a.s. is er in het vestzak theater in Vlissingen de revu The Silk Nightmares of aunt Lydia. De organisatie is in handen van de VSC, de aan vangstijd is om halfnegen's avonds. Riolering - De reparatie van de riolering op de van Hogendorpweg tussen Ger- brandystraat en Van Raalte- straat, zal woensdag 6 de cember beginnen als de weersomstandigheden dat toelaten. Het verkeer kan on- gehinaerd gebruik maken van de Alexander Gogelweg rich ting Paauwenburg. Het ver keer uit tegengestelde drif ting zal ook van de A. Gogel weg of de Troelstraweg ge bruik moeten maken. Deze, overigens zeer kleine, omlei dingen zullen met borden worden aangegeven. Trui - Woensdag 13 de cember organiseert het vrou- wenkafee „Trui", Latijnse- schoolstraat 10, Middelburg, een gespreksavond over „praatgroepen". Er zullen die avond verschillende „praat groepen" met elkaar in ge sprek zijn en wanneer er be hoefte aan bestaat zal men een groep vormen met men sen die in een bepaald on derwerp geïnteresseerd zijn. Bingomiddag - Op dins dag 12 december van kwart voor twee tot vier uur is er in het kader van een koffie-inn/ open huis een bingomiddag in Open Hof. Kosten zijn 50 cent per stuk en er zijn leuke prij zen te krijgen. De organisatie is in handen van SKA en men kan binnengaan via de bene- deningang van Open Hof. Kaarsen - Op zaterdag 9 december a.s. staat er in de Lange Delft een kraam van de kabouters en zeeverkenners van de Luthemgroep in Mid delburg, waarin kaarsen ver kocht zullen worden. De op brengst hiervan komt ten goede aan het botenfonds en aan de inrichting van hun clubhuis. Samenkomst - Het Leger des Heils uit Vlissingen zal zondag 10 december in de Nederlands Hervormde Kerk aan het Oranjeplein te Oost- Souburg om halfvijf een evangelisatie-samenkomst houden. Het muziekkorps en de zangbrigade van het korps Vlissingen zullen hieraan hun medewerking verlenen. De samenkomst staat onder lei ding van kapitein J.H. de Meijere. Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN (Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Breda) 27e jaargang Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis op geheel Wal cheren totale oplage 37.425 in 2 edities: OPLAGE 19.540 In de gemeenten Valkenis- se, Vlissingen en Westka- pelle OPLAGE 17.885 In de gemeenten Arnemui- den, Domburg, Mariekerke, Middelburg en Veere. Kantoor: Torenstraat 5, tel. 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiten kantooruren: J. van Émden,- Toutenburg 38, Vlissingen. Tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen, tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-26043 (Ter Hoo- gestraat 38, Middelburg). Correspondent® Vlissingen: Karin Storm-Bekkenutte, Bossenburg 198, 4385 ED Vlissingen, tel. 01184-66057. uit te werken, zo meent het wijkcomité. Bij kostenverge- lijkingen tussen een bouw plaats bij Ritthem en het Sloe gebied heeft het Waterschap niet gerekend met het feit dat er andere overheidsinstanties bij betrokken zijn. P. van Drimmelen, die sa men met Dick Zwitser als lid van het wijkcomité het be roepschrift ondertekend heeft, zegt daarover: „Als die zuive ringsinstallatie in het Sloege bied komt, dan wordt de grondprijs veel duurder, dat scheelt miljoenen. Maar dat geld gaat dan wel van de ene naar de andere overheidsorga nisatie, namelijk van het Wa terschap Walcheren naar het Havenschap. Het Waterschap houdt daar geen rekening mee. En zo zijn er meer dingen". Met het beroepschrift zijn ook de namen en adressen meegestuurd van degenen die bij de handtekeningenactie in november '76 de bezwaren van het wijkcomité deelden. Dat was een grote meerderheid van de inwoners van Ritthem. Het comité vindt het overigens erg jammer dat een zo noodzake lijk iets als een rioolwaterzui veringsinstallatie' voor Wal- ch^en door deze gang van za ken op zich laat wachten. Het schrijft dit echter toe aan het Waterschap en G.S., die bij hun besluiten te weinig reke ning zouden hebben gehouden met een vertraging. MIDDELBURG - Mevrouw Leydekkers k uit Vlissingen heeft vorige week kunnen pro fiteren van aanbiedingen van winkeliers uit haar woon plaats. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de Torenstraat in Vlissingen bin nen. De gulle Middelburgse gevers zijn: Fruitspecialist Van der Hie- len-Nijse, Langeviele 41, stelt beschikbaar 1 pond zuid vruchten. Optiek Focus, Promenade, stelt beschikbaar briletui. Baby-huis Zaak de Weef stoel, Langeviele 3, stelt be schikbaar een cadeaubon van f 10. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt beschik baar een fotocadeaubon van f 5. Hotel-café-restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar koffie met gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar sleuteletui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veeresingel 90, stelt beschik baar V2 pond eigengemaakte rookworst. Instituut Cosmetica, gratis schoonheidsbel>andeling, tel. 01184 - 627737. Volop parkeergelegenheid MIDDELBURG - Zaterdag 9 december, treedt het Bredase toneelgezelschap „De Cirkel" op in het Kuiperspoorttheater te Middelburg. Men brengt twee stukken. Het eerste is „Vertel me iets nieuws over de regenwormen, van Yvonne Keuls en handelt over een leraar die, herstellend van een hartinfarct, een ver pleegster ontmoet. Beiden zijn zeer eenzaam, een eenzaam heid die hun gevangen houdt en een eenzaamheid die hun bindt. Het tweede stuk is „De Ka mer" van Harold Pinter over een vrouw die alle contacten met de buitenwereld verbro ken heeft en in een kamer leeft. Met nieuwe huurders komen nieuwe problemen en haar man zal die op zijn manier gaan oplossen. Beide eenakters Weihnachtsoratorium - Het Weihnachtsoratorium vindt niet, zoals in de Kultu- rele Agenda staat, in de Sint Jacobskerk in Vlissingen plaats, maar in de r.k. kerk. Datum: zaterdag 16 decem ber. Uitvoering - Op zaterdag 9 december a.s. houdt de V.T.V. (Vlissingse Turn Ver eniging) haar jaarlijkse uit voering in Britania. De avond begint om acht uur 's avonds. zijn met veel succes voor een selectief publiek gespeeld. De toneelavond begint om acht uur. Gedipl. schoonheidsspec. Koudekerkseweg 23 VLISSINGEN Tel. 01184-14802. PEDICURE gedipl. s.v.o. Korenbloemlaan 28 Vlissingen, tel. 14183 SANIBOUTIOUE EN KEUKENSTUDIO Inbouw apparatuur Alleen het beate is goed genoeg. Daarom heb ben wij in onze keukens alleen maar de grote merken als: Atag, Sie mens. Junker en Ruh en Itho. Merken die niet alleen veiligheid maar ook duurzaamheid garanderen. Bosschendijk 193 4731 DD Oudenbosch Telefoon 01652-3900 J MIDDELBURG - John Renbourn en Jaqui McShee maken opnieuw een toemee door Nederland. Zij doen daarbij aanstaan de vrijdagavond het Jongerencentrum Midgard in de Kuipers- poort aan. Renbourn en McShee zijn niet bepaald onbekenden in de fol- kwereld. John heeft deel uitgemaakt van de nu legendarische groep Pentangle. Platen van deze groep worden nu, tien jaar later, nog steeds gretig gekocht. De meest in het oog springende pIdpp was we' Basr et of Light". In Nederland kreeg Pentangle ooit een Eaison in i973 ging de groep uit elkaar, de leden gingen op de solotoer. Het optreden van John en Jacqui wordt voorafge gaan door de Middelburgse blueszanger Ries de Vuyst. De avond begint om negen uur, toegang vijf gulden. Het be perkte aantal kaarten is in de voorverkoop bij Midgard verkrijg baar. VLISSINGEN - Porselein, glaswerk, sieraden, kaarsen en dergelijke blijken gewilde ar tikelen te zijn in Vlissingen. Leontine Veerhoek is althans zeer te spreken over de grote belangstelling die haar potte- rie „de drie ponnetjes" aan de St.-Jacobstraat 4 tot nu toe heeft gekregen. De naam is afkorpstig van de drie tonnetjes die in de voorge vel van dit monumentenpandje staan afgebeeld. De winkel is MIDDELBURG - Op vrij dag 15 december zullen de be kende matrozen Peppi en Kokki een bezoek brengen aan de Végé voordeelmarkt in het winkelcentrum Dauwendaeie. Een dag tevoren wordt de zaak heropend na een interne ver bouwing waarbij men een ver- slijn heeft gemaakt die 25 me ter in lengte telt. Verslijn staat voor verse groenten, vlees, en zovoorts Peppi en Kokki zullen tussen vier en vijf uur gratis foto's uitdelen in het bedrijf. sober ingericht: op rekken langs de muren staat onder meer groen glaswerk, porse leinen poppen en Frans porse lein. Het laatste is volgens Leontine Veerhoek alleen bij „De drie tonnetjes" te koop. The big sleep met Humphrey Bogart als Philip Marlowe; de stoere detective. De ziekelijke generaal Sternwood huurt Marlowe om de problemen van zijn dochter Carmen op te los sen, die hardnekkig gechan teerd wordt. Carmen's zus Vi vian biedt Marlowe haar hulp aan. Hun onderzoekingen brengen aan het licht dat Car men betrekkingen onderhoudt met een berucht gangster, Ed die Mars en dat zij samen Car men's verloofde om zeep heb ben geholpen. Deze klassieker draait aan staande donderdag in de Piek. Aanvang negen uur, toegang drie gulden. Daddy, een film van Peter Whitehead. Het filmhuis draait deze film vanavond in De Zwaan in Oost-Souburg en vrijdagavond in de Kuiperspoort in Middel burg. De film begint steeds om acht uur, de toegangsprijs is drie gulden vijftig. uitgeversmaatschappij de stem b.v. brengt in zuid west nederland een dagblad toplage 105.000 ex.) en een aantal week en maandbladen (oplage ruim 300.000 ex.) op de markt en is daarmee de grootste uitgeven/ in dit gebied, in het bedri/l werken ruim 400 mensen, er zijn kantoren in breda. bergen op zoom, etten-leur, goes, hulst, oosterhout, roosendaal. sommelsdijk, terneuzen en vlissingen. Dit veel gelezen weekblad voor WALCHEREN zoekt ter versterking van de redaktie een enthousiasme aardig wat vrije tijd een puntige pen zijn voor deze free-lance medewerker de kwaliteiten die hij/zij bij voor keur moet bezitten. De Scheldebode maakt deel uit van de Ze«bra Weekbladen: zeven huis-aan-huisbladen die wekelijks in een totaal oplage van 325.000 ex. in Zeeland en Westbrabant verschijnen. Schriftelijke sollicitaties aan de chef-redaktie Zeebra Weekbladen, P. Gons, Reigerstraat 16, Breda. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDEKUMD Zaterdag 18 november - Ze vende Dag Adventisten. Doopsgezinde kerk. Vrij- domweg Vlissingen, dienst van 9.15-11.15 uur, Middel burg, doopsgezinde kerk, dienst van 10-12 uur. Hervormd Koudekerke - 10 dec. 9 en 10.30 u. ds. de Jong. Evang. Luth. Gemeente - Walstraat, 10 dec. 10 uurds. J.W. Schokking. Doopsgezinde Gemeente - 10 dec. de heer E. Beekman, gez.dienst te Middelburg om 10.30 uur. Bethesda/St.-Josefziekenhuis - 10 dec. ds. Hoogerwerf. Open Hof - Paauwenburg, 10 dec., 9.30 u. ds. G. den Hee- ten, 17 u. ds. Hoogerwerf. Kristen Zuid Molukse kerk in Nederland - 10 dec. 10 u. Oost-Souburg, ds. P. Fader. Verpleeghuis „Der Boede" - Koudekerke, 10 dec. ds. L.J. Altena, Zoutelande. Geref. Kerk - Paul Kruger- straat, 10 dec. ds. P. van Til uit Middelburg, 17 u. ds. G. den Heeten. Chr. Geref. Kerk - Kasteel straat, 10 dec. 9.30 en 17 u. ds. C.A. den Hertog. Geref. Gemeente - Marnix- kerk Souburg, 6 dec. te 19.30 u. afscheid ds. A. Snoep. Geref. Kerk - (vrijgemaakt) Lannoystraat, 10 dec. 9.30 u. leesdienst, 16.30 u. ds. B. Kamphuis. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland - 10 dec. Oost- Souburg, 15 u. voorganger S. Waisapy, Koudekerke 12 u. idem. Geref. Kerk - Kanaalstraat Souburg, west 9 u. ds. Clad- der, oost 9.30 u. ds. Bosscha, 17 u. ds. Cladder, Gem. Evang. dienst m.m.v. jeugd koor en Zuiderstemmen. Volle Evang. Gemeente - Mid delburg, 10 dec., 9.30 u. in Zuiderbaken, br. C. v.d. Zangen. Vlissingen, dienst op zondag 9.45 u., op woens dag 19.30 u. in de kapel Vrouwestraat 5. Kerkdiensten in de Angli caanse kapel van de Mission to Seamen - Scheldepoort Vlissingen-Oost, op zondag 10 december 10.30 u. och tendgebed, 19.30 u. eucha ristie. Zaterdag 9 december - Chr. Gemeenschap Mensen Wij- dingsdienst in de kapel Ho- gelande, aanvang 10.30 u. Hervormd Vlissingen - 10 dec. St. Jacobskerk 10 u. ds. L. de Liefde, 17 u. ds. C. Baas, G.B. dienst, Johanneskerk 9.30 u. P.C. Pettinga, H.A., 17 u. ds. L. de Liefde, H.A. Bejaardencentrum „Ter Ree- de" - 10 dec. 19 uur ds. C.A. den Hertog. Hervormd Middelburg -10 de cember Nieuwe kerk 10 u. Wika Hiensch, 19 u. Inter kerkelijke Advents-zang- dienst, Koorkerk 10 u. ds. Hage, H.A., m.m.v. Janus Mondeel, Oostkerk 10.15 u. ds. Korevaar, 19 u. ds. Baas uit Fijnaart, geref. Bonds- dienst, Thomaskapel 10 u. de heer Schoenmaker, Evang. Lutherse Gemeente 10 u. de heer Sinke uit Goes. Ontmoetingskerk 10 u. ds. Fagel uit Veere. Hervormd St.-Laurens - 10 dec. 10 u. ds. Fox. R.K. Kerk Walcheren Souburg Martinuskerk zat. 19.00 uur, zon. 10.30 uur parochiekoor. Paauwenburg Open Hof - zon. 11.00 uur eigen zanggroep, 19.00 uur samenzang. Vlissingen Singelkerk - zat. 19.00 uur herenkoor (Gre goriaans), zon. 9.30 uur da meskoor (Nederlands), 12.00 uur samenzang. Bethesda/St.-Josefziekenhuis - zon. 11.00 uur. Ter Reede - Vrijdag 9.00 uur. Domburg - le en 3e zondag. Middelburg - Petrus Paulus- kerk, zat. 19 u., zondag 10.15 u. hoogmis. Hoeksteen-Zondag 11.30 uur. Bethel Pinksterkerkdiensten - worden gehouden in het Maarten Lutherhuis Groe- newoud 58 te Vlissingen. Woensdag om 19.30 u. vrij dag om 19.30 u., zondags om 10 uur. Leger des Heils - Vlissingen, Dr. Stavermansstr. 39-41. Openbare samenkomsten iedere zond. 9.30 uur bid stond, 10.00 uur heiligings- samenskomst, 11.45 uur zondagsschool, 19.30 uur verlossingssamenkomst. De Kerk van Jezu* Christus van de Heiligen der Laatste dagen - Iedere zondag te 10.30 uur in het gebouw van de speeltuin Zuidbeekseweg (Mormonen). Baha'i Geloof - Iedere woens- gespreksavond. Her- 33, Middelburg. Nieuwe Apostolische kerk - Westerbaan, West-Souburg, diensten zond. 9.30 en 16.00 uur, woensdag 20.00 uur. Jehovah's Getuigen - Konink- rijkszaal, van Dishoeck- straat 34, Vlissingen, don- derd. van 19.00-20.00 uur, zond. 10.00-12.00 uur. Evang. Baptisten Zendings Gemeente - Elke zond. om 10.00 uur dienst in de Kla- renbeek-LTS. Gen. Eisen- howerlaan 25. Pinkstergemeente Concertge bouw - Elke zondag 14.30 uur wijdingsdienst, Woens dag 19.30 uur gezinsdienst. Bethel Pentecoat Inc. - van Dishoeckstraat 24, t.o. de brandweerkazerne, iedere zondag 9.30 uur jeugd- deisnt, gewone dienst 11.30 uur. Woensd. 19.30 uur, za terdag 15.00 uur, vrijd. bid stond 20.00 uur, zondags school. Vlissingen Doktersdienst - Za. 9 dec. dr. Kant, Badhuis straat 195, tel. 12190. Zo. 10 dec. dr. Snijder, Burg. van Woelderenlaan 12, tel. 13933. De dienst loopt van 0.00-24.00 u. Bezoeken aan vragen voor 9 u. Visites aan vragen voor 10 u. Spreekuur spoedgevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur. Apotheek - Van 8-15 dec. ge opend Apotheek D.H. v.d. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 12730. Tandarts - Za. 9 en zo. 10 dec. van 11-12 u. dr. A. de Ko ning, Kanaalstraat 91, Sou burg, tel. 61347. Verloskundige - Za. 9 en zo. 10 dec. mevr. Ulaski, Wijen burg 25, tel. 60874. Weekenddienst - Westkapelle, Zuitelande, Koudekerke, Domburg, Aagtekerke, Big- gekerke en Meliskerke, 9 en 10 dec. vrij. 18 u. - zo. 24 u. dr. F.L. Berghauser-Pont, Westkapelle, De Casem- brootstraat 24, tel. 01187-234. Dierenarts-Za. 9 en zo. 10 dec. drs. L.M. van Dijk-A.J. Ruys, Middelburg, tel. 01 i 80-13118. Consult alleen na tel. afspraak. Visites aan vragen voor 9 uur. Weekenddienst huisartsen - Souburg, Arnemuiden en Nieuwland, 9 dec. dr. J. Jansen, Oude Rijksweg 6, Nieuwland, tel. 01182-1340. Voor Middelburg-Zuid en Dauwendaeie, zie Souburg. Weekenddienst Vliss. Kruis- ver.-9en 10 dec. zuster L.A. v.d. Wal-Meer-Kral, Mid- delburgseweg 66, tel. 64893. Weekenddienst Soub. Kruis- ver. - 9 en 10 dec. zuster S.M. Slabbekoorn, Witte Zee straat 42, tel. 61843. Kruisver. Walcheren-Oost - 9 en 10 dec. zuster B. v.d. Logt, Bierkaai 9, Middelburg, tel. 01180-27396. Middelburg, doktersdienst - Za. 9 dec. dr. Pel, Bellink- plein, tel. 26659, zo. 10 dec. dr. v.d. Haak, Rouaanse Kaai 47, tel. 12637. De dienst loopt van 0.00-24 u. Bezoeken aanvragen voor 9 u. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuur spoed gevallen van 12.30-13.00 uur. - Apotheek - Van 8-15 dec. ge opend apotheek W.K. Hummelen, Markt 69. Vrijdag 8 december-20.00 uur filmavond in Open Hof, Paauwenburg. Dinsdag 12 december - 9.30 uur adventzangviering in de Geref. Kerk Karaalstraat Souburg. Zaterdag 16 december - St.-Jacobskerk te Vlissin gen, uitvoering van het Weihnacht-Oratorium van J.S. Bach, cantate 1,2, 3 en 6. Dinsdag 1!) dec. - 19.30 u. in Bachten Reede, Vliss., op treden van Nelly Roetens, sneltekenares. Iedere dinsdag van 14-17 uur- Gezellige middag in het wijkgebouw „Aldegonde", Westerzicht. Woensdag 13 december-20.00 u. openbare vergadering van huiseigenaren in West-Sou burg. Vanaf heden tot 15 januari-in het Zeeuws Museum te Mid delburg tentoonstelling „In dankbare herinnering". Foto's van vorstelijke per sonen, etc. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen-Vrijdag 8 dec. 20 u. Orfeus in de Onderwereld, zaterdag 9 dec. 19 u. Sieg fried (Wagner), zondag 10 dec. 15 u. Orfeus in de On derwereld. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen - Zaterdag 9 dec. 20 u. en zondag 10 dec. 15 en 20 u. „De Droom van Zotte Rik". Concerten te Antwerpen - Zaterdag 9 dec. 15 uur Pro menadeconcert in de Kon. Elisabethzaal, Astridplein. Zondag 10 dec. 16 u. Muziek van Oude Muziek in het Ru benshuis, Wapper 9. Kon. Opera te Gent - Vrijdag 8 dec. 20 u. Der Zigeunerba ron, zondag 10 dec. 14.30 u. Werther (Massenet), 20 u. Der Zigeunerbaron. Stadsschouwburg te Brugge - Zaterdag 10 dec. 20 u. Willy Lustenhnnwpr Woningbouwver. „Goed Wo nen" - Weekenddienst voor storingen aan c.v., liften en warmwatervoorz. 9 en 10 dec. de heer A. Rijlke, Ca- landstraat 35, Vliss., geen telefoon. Do. 7 dec. 7.00 en 19.46. Vr. 8 dec. 8.12 en 21.02. Za. 9 dec. 9.31 en 22.17. Zo. 10 dec. 10.45 en 23.23 Ma. 11 dec. 11.47 en ----- Di. 12 dec. 0.16 en 12.35. Wo. 13 dec. 0.59 en 13 14

Scheldebode | 1978 | | pagina 9