NATIONALE VOGELTENTOONSTELLING TEL T 550 VOGELS IN SOUBURG IN KADER VAN UITWISSELING STUDENTEN WAS JEANKA WEI JENS JAAR IN V.S. het weten waard VVD vergadert Scheldebode-kringetje RCS heeft nieuwe sponsor EBODE j Middelburgse politie wil naar mensen toe Zeeuwse sporters op radio Schotse folk Zuidelijk Toneel Globe speelt Dimanche Film in Vlissings vrouwen café Betonshow in De Beuk Editie Vlissingen Editie Middelburg DE RUITER VLISSINGEN Sinterklaas - cross in Middelburg Vee rse singel wordt eenrichting verkeer Zonnebloem organiseerde drukke koopavond Vijftienjarige wint reis Kerkdiensten Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater Ut SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 29 NOVEMBER 1978 20b OOST-SOUBURG - Vogelliefhebber kunnen van donderdag 30 november tot en met zaterdag 1 december hun hart ophalen in de Souburgse middenhof. De vereniging „De Cultuurvogel" uit Souburg organiseert dan een nationale vogeltentoonstelling waarvoor vijfhonderdvijftig vogels zijn ingeschreven. De ten toonstelling wordt morgenavond om half acht geopend door het kweede kamerlid voor de V.V.D. J.D. de Voogd- De inzendingen komen uit Zeeland, Brabant en Noord- en Zuid-Holland. De meeste te bezichtigen vogels zijn kleurkanaries, namelijk twee- hondertachtig. Verder zijn er grasparkieten, Japanse meeu wen, tropische duifjes, kwar tels, grote parkieten en KAPELLE - De Kamercen trale Zeeland van de VVD houdt op donderdag 30 no vember een ledenvergadering in hotel De Zwaan aan het Kerkplein in Kapelle. De le denvergadering begint om 8 uur. zangkanaries te zien. De vogels worden door liefhebbers niet alleen voor de tentoonstelling ingestuurd, maar ook voor een wedstrijd. De vogels worden gekeurd door zes keurmees ters. Dat gebeurt vandaag. De prijzen worden aanstaande zaterdag uitgereikt door voor zitter J. van de Walle van het "district Zeeland van- de Ne derlandse Bond van Vogellief hebbers. De openingstijden van de tentoonstelling zijn: vrijdag 1 december, van tien uur 's mor gens tot tien uur 's avonds en op zaterdag 2 december van tien tot half acht. De toegangs prijs is twee gulden, kinderen tot veertien jaar een gulden. OOST-SOUBURG - De Souburgse voetbal club RCS, die derde klas KNVB speelt, wordt met ingang van dit seizoen gesponsord door Auto Wouters uit de Kanaalstraat in Souburg. Op de foto staat de ploeg ingeklemd tussen twee Subaru-modellen, de Ja panse auto waarvan Wouters dealer is. Kunst - Galerie 't Groentje houdt van zaterdag 11 de cember tot en met vrijdag 29 december een expositie van werken uit de nalatenschap van Reimond Kimpe en ke ramiek van Duncan Wylie uit Schotland. Belangstellenden kunnen in 't Groentje terecht van maandag tot en met vrij dag van twee tot vijf uur en op donderdagavond van zeven tot acht uur. Buiten de exposi tietijden kan een telefonische afspraak gemaakt worden. Nieuw vormingsinstituut - De stichting Intelevensbe- schouwelijke Vormingsint- stituten voor werkende jon geren in Midden- en Noord- Zeeland openen morgen een nieuwe huisvesting in Goes. Ter gelegenheid van deze opening houdt de stichting morgen een open dag. Be langstellenden kunnen te recht van half twee tot vijf en van half acht tot tien in het gebouw aan de J.P. Coen- straat. Welkomstdienst - Aan staande zondagavond wordt de laatste welkomstdienst - voor iedereen - van dit jaar gehouden in het kerkgebouw de Hoeksteen in het Middel burgse Dauwendaele. Het wordt een adventviering. Ds. A.C. Moerman houdt de toe spraak en het Reveilcombo, organist Riaan Rijken en een jongerenkoor verlenen muzi kale medewerking. De dienst begint om zeven uur. Aldegonde - In het wijk centrum Aldegonde staan de, komende week de volgende activiteiten op het program ma: aanstaande vrijdag een ontspanningsavond voor de leden van de wijkvereniging West-lnn. Dit begint om acht uur. Dinsdag 5 december is er weer bejaardensoos, dit duurt van twee tot vijf uur. Woens dag 6 december komt Sin terklaas voor de jeugdleden van de wijkvereniging. Zes tot twaalf-jarigen kunnen vanaf twee uur in het wijkcen trum Aldegonde terecht. Peuterspeelzaal - Het be stuur van het Vlissingse SKW heeft bij het college van B. en W. medewerking gevraagd voor het vestigen van een peuterspeelzaal in Boosen- burg. Het SKW wil in overleg met B. en W. een plaats zoe ken vaar via systeembouw een voorziening voor de peuters gebouwd kan wor den. De begroting van de kosten van huisvesting en or ganisatie- en personeels kosten kan sluitend worden gemaakt met ouderbijdragen en gemeentelijke subsidie. Sinterklaas - Aanstaan de zaterdag brengt de Sint een bezoekje aan het Wol- tershuis aan de Hogeweg 103/105 in Vlissingen. Omdat de leiding hier weet van heeft, zijn er een aantal activiteiten op touw gezet. Kinderen van vier tot zeven jaar worden 's morgens van tien tot half elf verwacht. Zij kunnen volks-, dansjes leren en tekeningen maken. Er is chocolademelk en speculaas. Kinderen van acht tot twaalf kunnen 's mid dags van twee tot vier terecht. Er is dan een pepernoten-ra ce, een zwarte pieten-race, stoelendans en een quizz. De toegangsprijs is vijfenzeven tig cent. Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN (Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Breda) 27e jaargang Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis op geheel Wal cheren totale oplage 37.425 in 2 edities: OPLAGE 19.540 In de gemeenten Valkenis- se, Vlissingen en Westka- pelle OPLAGE 17.885 In de gemeenten Arnemui- den, Domburg, Mariekerke, Middelburg eri Veere. Kantoor: Torenstraat 5, tel. 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiten kantooruren: J. van Émden,- Toutenburg 38, Vlissingen. Tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen^tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-26043 (Ter Hoo- gestraat 38, Middelburg). Correspondent* Vlissingen: Karin Storm-Bekkenutte, Bossenburg 198, 4385 ED Vlissingen, tel. 01184-66057. Komplete kollektie SHEAF- FERen PARKER VULPENNEN en TEXAS INSTRUMENTS en ARISTA REKENMACHINES in voorraad. Paul Krugerstraat 55-57 01184-12733 VLISSINGEN - Op zaterdag 2 december organiseert de Middelburgse atletiekvereni ging Dynamo '70 de jaarlijkse cross ter ere van de Spaanse goedheilig man. De cross is de derde in de Zeeuwse cross-competitie en zal gehouden worden op de Middelburgse sportvelden bij de atletiekbaan. De afstanden van deze loop zijn 2-4-6 kilo meter en de start is om 16.00 uur. VLISSINGEN - Drie maan den geleden is de 18-jarige Vlissingse Jeanka Weijens te ruggekeerd uit de Verenigde Staten, waar ze een jaar ge weest is met de Y.F.U. De let ters Y.F.U. staan voor Youth For Understanding, een uit wisselingsorganisatie tussen studenten uit Amerika en de meeste andere landen van de wereld. De bedoeling is, dat jongeren uit verschillende lan den de cultuur van de andere landen leren kennen en een wijdere blik op de wereld krij gen. De leeftijd van de uitwis selingsstudenten ligt tussen de 15 en 18 jaar. „Ik ben op 16 augustus 1977 vertrokken", begint Jeanka. „Met nog veel andere studen ten reisden we naar Detroit, Michigan en van daaruit ging ik naar mijn gastgezin in Stuttgart, Arkansas. Dat was op een farm, zestien kilometer buiten de stad. Door de grote eenzaamheid had ik het er niet zo naar mijn zin en zo kwam het, dat ik na twee maanden verhuisde naar een familie in Little Rock, waar ik de rest van het jaar gebleven ben, d.w.z. tot juni, want toen ben ik naar Californië vertrokken, op uit nodiging van een Amerikaanse vriendin". „Ik kwam in Little Rock te recht bij de familie Carle", gaat Jeanka verder. „Vooral deze mensen hebben mij veel geleerd over het leven in de States. Ook de omgeving, de vrienden en kennissen van school, accepteerden mij vlug en hielpen me als ik problemen had. De scholen in de States vind ik erg verschillend van de onze. Het is bijvoorbeeld heel normaal als je lid bent van een schoolclub en dat je je daar voor helemaal inzet. Ik zat bij voorbeeld bij de Annualclub, die het jaarboek van de school bijhoudt. Na schooltijd komt iedereen weer bijeen en dit is- mogekjk, omdat er in verhou ding tot Nederland zeer weinig huiswerk is". Alhoewel de V.S. een westers land genoemd wordt, vindt Jeanka het toch erg verschillen met een Europees land. „Het voedsel is er bijvoorbeeld voor Nederlandse begrippen erg zoet, koelkasten puilen uit, men eet zeer veel snacks en toch vormt de maaltijd in een Amerikaans gezin een hoogte punt van de dag; men is dan samen en bespreekt huiselijke problemen. Na een tijd, die voor mij veel te vlug ging, brak de eerste juni aan. Na een har telijk afscheid ging ik naar Californië, waar ik mijn vrien din ontmoette, met wie ik de laatste twee maanden vakantie zou houden. We maakten vele trips door Californië en dan blijkt pas goed de grote tegen stelling tussen de staten on derling, die toch samen een land vormen", aldus Jeanka. Op 24 juli ging ze weer terug naar Detroit, waar al de Ne derlandse Y.F.U.-studenten weer bijeenkwamen voor de terugreis. Voor Jeanka was 't een jaar geworden dat ze voor geen goud had willen missen. Wie meer wil weten over Y.F.U. kan terecht bij: Jeanka Weijens, Groenewoud 62, tel. 01184-12491 of bij Mevr. Oos- tinga, Verdilaan 93, tel. 01184-16345, beiden te Vlis singen. MIDDELBURG - De Veer- sesingel wordt gedeeltelijk éénrichtingsverkeer: en wel in de richting van de Veerseweg. Vanaf de Zacharias Jansen- straat en naar de andere kant vanaf deze straat tot de Koe poort. Dit door de bewoners geopperde plan is door het Middelburgse college aan vaard. Zoals bekend zijn de ver keersproblemen op de Veerse- singel onststaan door het af sluiten van de Koepoortstraat. De maatregelen behelzen ver der nog het éénrichtingsver keer maken van de Leliestraat in de richting van de Koepoort en éénrichtingsverkeer in de Prinses Margrietstraat in de richting van de Veerseweg. Fietsers kunnen op de Veerse- singel in beide richtingen blij ven fietsen. De maatregelen gaan per 1 december in. MIDDELBURG - De Middelburgse gemeentepo litie gaat naar de mensen toe. De komende winter wil de politie voorlichtingsavonden beleggen over de plaats en de taak van de politie in deze tijd. Er kan een politiefilm vertoond worden en er kunnen avonden opgezet worden die voor de aanwezigen voldoende discussiestof zullen opleveren. De politie heeft de Middelburgse wijkvereniging en op de hoogte gesteld van de mogelijkheden, maar ook an dere verenigingen en instellingen kunnen gebruik maken van de diensten van de politie. De politie is bereid op vrijwel elke gewenste plaats aan de vraag om voorlichting te voldoen. Er kan dan ook over concrete punten als het politietoezicht in wijken of delen van de stad gepraat worden. GOES - Het radio-sport programma Tros-aktua- sportcafé wordt deze week opgenomen in het Goese café „De Klapbanke" van Cees Hoogesteger. De op namen die dinsdag zijn ge maakt zijn zaterdagmorgen 2 december te beluisteren via Hilversum 2 tussen half 12 en kwart voor een. Als gasten zijn onder meer uitgenodigd Nederlands kam pioen bootvissen Reneé Bo- gaert, de wereldkampioen plankzeilen Bep Thijs, de wielrenners Jan Raas, Jan Jansen, Keetie van Oosten- Hage en de voetballers Adrie Koster, Jan Poortvliet en Piet de Visser. VLISSINGEN - De koop avond die de Stichting Zonne bloem in samenwerking met de Miro in Vlissingen organiseer de is druk bezocht geweest. Het is zelfs drukker geweest dan voorgaande jaren. Er zijn afgelopen woensdagavond ook geen ongelukken gebeurd, de voor deze gelegenheid inge richte EHBO-post heeft geen werk gehad. Aan deze koop avond voor bejaarden en ge handicapte mensen hebben rond de tachtig personeelsle den van de Miro vrijwillig meegedaan. GOES 8 De collecte voor de stichting Fonds Sport Gehan dicapten heeft in Goes een be drag van 6.735,99 opge bracht. VLISSINGEN - Op vrijdag 1 december treedt de Schotse folkgroep „Teh Tannahill Weavers" in De Zwaan in Sou burg op. Het optreden begint om 20.30 uur. Jaren lang hebben de Tan nahill Weavers in folkclubs gespeeld. In 1977 maakten ze hun platendebuut. Er versche nen in dat jaar twee langspeel platen. Eén met Alex Camp bell, namelijk „Big Daddy of Folkmusic" en de elpee „Are you sleeping Maggie". De leden van The Tannahill Weavers zijn: Roy Gullane - tenor, banjo, mandoline, gitaar en zang; Hudson Swan - bou- zouki, gitaar, glockenspiel, harmonium, baspedalen en zang; Michael Ward - viool, mandoline, gitaar en zang; Phil Smillie - fluit, tin whist- les, bodhron en zang; Alan McLeod - highland war pipes, tin whistles en bodhron. MIDDELBURG - Op woensdag 6 december speelt de toneelgroep Globe het stuk „Dimanche" van Michel Deutsch in de Schouwburg in Middelburg. Guus Hoes, Nora Kretz, Ba- bette Mulder, Guusje van Til- borgh, Henk Uterwijk en an deren. De hoofdpersoon in dit stuk is het meisje Ginette. Het gaat over haar leven, zowel thuis als daarbuiten en over haar droomwens om de beste majorette te zijn en op die ma nier weg te komen uit het dorp waar ze woont. Het geheel komt zeer realistisch over. VLISSINGEN - Op donder dag 30 november wordt in het vrouwenkafee Vlissingen in de Verkuyl Quakkelaarstraat 11-13 een film gedraaid over verkrachting. De voorstelling begint om 20.00 uur. De entree bedraagt 2,50. De avond is alleen toegankelijk voor vrou wen. Na afloop van de film zal er een discussie zijn. BORSSELE - De 15-ja- rige Diana Schipper uit Borssele is de winnares van de prijsvraag die de Cen trale Ondernemers Borsele heeft georganiseerd tijdens Manifest '78. Zij krijgt de vijfdaagse reis naar Parijs of Londen, waar van de antwoorden in de ver schillende stands op te sporen waren, goed beantwoord heeft. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar. Loop dan even bij ons kantoor, Toren straat 5, Vlissingen, binnen. De gulle gevers zijn: Banketbakker Faber - Bad huisstraat 38, de alom bekende kwaliteitstaart. Vishandel Frans de Muynck jr. - Oude Markt 11, een kilo gebakken vis uit de zaterda greclame. Drogisterij Luitwieler - Lange Zelke 80, een luxe fles badschuim. Smith kaas marktkraam - Een pond kaas naar keuze. Slagerij Oosterom - Wal- straat 100, 300 gram vleeswa ren. Brillenspecialist Tilroe - Walstraat 81, kamerthermo staat. Annikes Cafetaria - Twee broodjes Annikes met koffie. Midgetgolfbaan - Burgem. Van Woelderenlaan, Vlissin gen, gratis consumptie. Boetiek Miss Eva - Bellamy- park 34, waardebon van 7,50. Instituut Cosmetica - Gratis schoonheidsbehandeling. Tel. 01184-62737. Zaterdag 2 december - Zeven de Dag Adventisten. Doops gezinde kerk. Vrijdomweg Vlissingen, dienst van 9.15-11.15 uur, Middelburg, doopgezinde kerk, dienst van 10-12 uur. Ver. van Vrijz. Hervormden- Remonstranten - 3 decem ber in Ophir te 10.30 u. ds. E.P. Kuin. Evang. Luth. Kerk - Walstraat 3 dec. 11 u. ds. C. van Tuyll, viering H.A. Bethesda-St.-Jozef-zieken- huis-3 dec. 10 u. ds. Joosse. Open Hof - Paauwenburg, 3 dec. 9.30 u. ds. L. de Liefde; 17 u. ds. E. Hoogerwerf. Bejaarden-Centrum „Ter Ree- de" - 3 dec. 19 u. dienst. Geref. Kerk - Paul Kruger straat 3 dec. 9.30 u. ds. E. Hoogerwerf, Johanneskerk 17 u. ds. L. de Liefde. Geref. Chr. Kerk - Kasteel straat, 3 dec. 9.30 u. ds. C.A. den Hertog, 17 u. ds. J. Ver hagen. Gerei. Gemeente - Marnix- kerk Souburg, 3 dec. 9.30 en 16.30 u. ds. A. Snoep. Geref. Kerk - (vrijgemaakt) Lannoystraat, 3 dec. 9.30 en 16.30 u. leesdienst. Geref. Kerk - Kanaalstraat, Souburg, 3 dec. west 9 u. ds. v.d. Heide, oost 9.30 u. en 17 u. oost ds. Vanhaelen. Verpleegtehuis „Der Boede" - Koudekerke, 3 dec. te 10.15 u. ds. Q. v.d. Vrie, H.A. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland, 3 dec. te 11.30 uur Oost-Souburg. S. Wai- sappy, Koudekerke 14.00 uur. Hervormd Souburg - kerk Oranjeplein, 3 dec. west 9 u. ds. Atena, oost 9.30 u. ds. Cladder, 19 u. ds. v.d. Heide. Hervormd Koudekerke-3 dec. 9 u. ds. de Jong, 10.30 u. ge- zinsdienst ds. De Jong, m.m.v. Souburgs meisjes koor. Hervormd Middelburg 3 dec. Nieuwe Kerk 10 u. ds. Brummelkamp, gezins- dienst, Koorkerk 10 u. ds. J.A. v.d. Meiden uit Dor drecht, Oostkerk 10.15 u. ds. Rinkema, 19 u. ds. Post, ge ref. Bondsdienst, Ontmoe- tingskerk 19 u. ds. Rooden- burg en ds. van Eijk, Herv.- geref. Zangdienst, Getuige- niskerk 9.30 u. ds. Rooden- burg en ds. van Eijk, gez. herv.-ger. H.A. Thomaska pel 10 u. ds. Fagel. Ev. Luth. kerk ds. Van Tuyll. Herv. S. Laurens, 10 u. ds. Fox. Volle Evang. Gemeente - Mid delburg, 3 dec. te 9.30 u. in Zuiderbaken, br. C. v.d. Zanden, H.A. te Vlissingen. Zondag 9.45 u. en woensdag te 19.30 u. in kapel Vrouwe straat 5. Kerkdiensten in de Angli caanse kapel -van de Mis sion to Seamen Schelde- poort Vlissingen-Oost, op zondag 3 december, 10.30 u. Gezinsdienst, (Eucharistie) 19.30 u. Avondgebed. R.-K. Kerk-Walcheren 2-3 dec. 1978. Souburg Marti nuskerk zat. 19.00, zon. 10.30: parochie koor. Paauwenburg Open Hof, zon. 11.00: eigen zang- roep, 19.00: samenzang, lissingen Singelkerk zat. 19.00: samenzang, zon. 9.30: dameskoor (Nederlands) 12.00: gemengd koor. Be- thesda/St.-Jozefziekenhuis zon. 11.00 Ter Reede vrijdag 9.00 Domburg le en 3e zon dag 9.00. Middelburg, Petrus Paulus- kerk - zat. 19 u. zondag 10.15 u. hoogmis. Hoeksteen Zondag 11.30 u. Baha'i Geloof Iedere woens dag gespreksavond. Her- bertsland 33, Middelburg. Nieuwe Apostolische kerk Westerbaan, West-Souburg. Diensten zond. 9.30 en 16.00 uur, woensdag 20.00 uur. Jehovah's Getuigen - Konink rijkzaal Van Dishoeckstraat 34, Vlissingen, donderd. van 19.00-20.00 uur, zond. 10.00-12.00 uur. Evang. Baptisten Zendings Gemeente - Elke zond. om 10.00 uur dienst in de Kla- renbeek-LTS, Gen. Eisen- howerlaan 25. Pinkstergemeente Concertge bouw - Elke zondag 14.30 uur wijdingsf eest, woensdag 1-9.30 uur gezinsdienst. MIDDELBURG - Op zon dag 3 december presenteert de organisatie Pure Gold Music in „Open de Beuk" aan de He rengracht in Middelburg Al fred Lagardes Betonshow, be kend van de VARA-radio op Hilversum 3. De muziek die daarin gedraaid wordt, is van groepen als Foreigner, Boston, Styx, ACDC, Status Quo en anderen. Daarnaast zal er een optreden zijn van de Neder landse betonformatie Teaser. Het programma begint om 20.15 uur. De zaal is geopend vanaf 19.30 uur. Toegangsprijs voor leden bedraagt f 5,-; voor niet-leden f 7.50. gr' VI Bethel Pentecoast Inc. - Van Dishoeckstraat 24, t.o. de brandweerkazerne, iedere zondag 9.30 uur jeugd dienst, gewone dienst 11.30 uur. Woensdag 19.30 uur, zaterdag 15.00 uur, vrijd. bidstond 20.00 uur zon dagsschool. Bethel Pinksterkerkdiensten - Worden gehouden in het Maarten Lutherhuis Groe newoud 58 te Vlissingen. Woensdag om 19.30 uur, vrijdag om 19.30 u. zondags om 10 u. Leger des Heils - Vlissingen Dr. Stavermansstr. 39-41. Openbare samenkomsten iedere zond. 9.30 uur bid stond 10.00 uur heiligings samenkomst 11.45 uur zon dagsschool, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der laatste dagen - Iedere zondag te 10.30 uur in het gebouw van de speeltuin Zuidbeekseweg (Mormonen). Vlissingen Doktersdienst. Za. 2 dec. dr. De Greef, Willem Klooslaan 1, tel. 68021, zo. 3 dec. dr. Van Dijk, Koude- kerkseweg 52, tel. 13459. De dienst loop van 0.00-24.00 uur. Apotheek - van 1-12 dec. ge opend apotheek C.P. Last drager, C. v. Perestraat 1, Souburg, tel. 61593. Tandarts - Za. 2 en zo. 3 dec. van 11-12 u. dr. J.W.A. v.d. Heijden, Londense Kaai 29, Middelburg, tel. 01180-12738. Verloskundige - Za. 2 en zo. 3 dec. mej. Van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 12775. Weekenddienst huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland - Za. 2 dec. dr. P. Kodde, Oude Vlissingseweg 13, Middelburg, tel. 01180-15810, zo. 3 dec. dr. Th. Bloos, Kanaalstr. 70, Souburg, tel. 61212. Visites aanvragen voor 10 u. Dierenarts - za. 2 en zo. 3 dec. dr. L. Jobse, Grijpskerke, tel. 01189-1389. Consult al leen na tel. afspraak. Visites aanvragen voor 9 uur. Weekenddienst voor Westka- ïlle, Zoutelande, Koude kerke, Domburg, Aagteker- ke, Biggekerke en Melisker- ke, vrij. 18, zo. 24 u. dr. H. Frima, Duinweg 59, Zoute lande tel. 01186-1282. Weekenddienst - Vliss. Kruis- ver. 2 en 3 dec. zuster T.J.A. Meerman, van Hallstraat 6, tel. 66734. Weekenddienst - Soub. Kruis- ver. 2 en 3 dec. zuster E.C. de Ruiter, Spaarnestraat 110, tel. 61736. Kruisver. Walcheren Oost - 2 en 3 dec. broeder M. v. Lies hout, Prelaatweg 1, Westka- pelle, tel. 01187-715. Middelburg Doktersdienst Za. 2 dec. dr. Bruynzeel, Heren gracht 68, tel. 15814, zo. 3 dec. dr. v.d. Rijst, Bellink- straat 1, tel. 26659. De dienst loopt van 0.00-24.00 u. Vi sites aanvragen voor 10 u. Bezoek aanvragen voor 9 uur. Apotheek Van 1-8 dec. Ge opend apotheek A. Ringe ling, Lange Delft 133. pel ker Vrijdag 1 dec. Open Hof, Paauwenburg, 16.30 uur Sint-Nicolaasmiddag voor kinderen van 4 tot en met 10a jaar uitg. van gezinscontact Zeevarenden. Idem. (N.T.B.) Vlissingen „The Tannahill Weavers" Schotse Muziek groep. Zaterdag 2 dec. 20 u. te Goes, toneel „Gelukkige dag". Woensdag 6 dec. Schouwburg Middelburg 20 u. „Diman che" door het zuidelijk to neel Globe. Vanaf heden tot en met 14 de cember - Harri v.d. Vliet ex poseert Stenen en Sculptu ren, in het Zeeuws Kunste naarscentrum, Molstraat 13, Middelburg. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen - Vrijdag 1 dec. 20 u. Fidelio, zaterdag 2 dec. 20 u. Orfeus in de onderwereld, zondag 3 dec. 15 u. Fidelio. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen - Zaterdag 2 dec. 20 u. en zondag 3 dec. 15 en 20 u. „De Droom van Zotte Rik". Concerten te Antwerpen - Zondag 3 dec. 11.15 u. Kan- tatedienst door het Bach- koor in de St.-Jozefkerk, Loosplaats, te 14 uur Natio naal Muziekconcours in de Handelsbeurs, 12-maan- denstraat. Kon.Operate Gent.-Vrijdag 1 dec. 20 uur Hans en Grietje, zondag 3 dec. 14.30 u. Der Zigeunerbaron, 20 u. Hans en Grietje. Nederl. Toneel te Gent - Za terdag 2 dec. 20 u. en zondag 3 dec. 15 u. „Sacco en Van- zetti". Woningbouwver. „Goed Wo nen". Weekend dienst voor storingen aan c.v., liften en warmwatervoorz. 2 en 3 dec. de heer W. Zwanenburg, Bloemenlaan 170, geen te lefoon. Do. 30 nov. Vr. 1 dec. Za. 2 dec. Zo. 3 dec. Ma. 4 dec. Di. 5 dec. Wo. 6 dec. 1.28 en 13.46 2.07 en 14.27 2.48 en 15.11 3.34 en 15.57 4.20 en 16.44 5.06 en 17.36 5.57 en 18.37

Scheldebode | 1978 | | pagina 5