Tentoonstelling Zeeuwse archieven heeft twee bedoelingen I i Dauwendaele Moniek Toebosch in Vestzak het weten waard Scheldebode-kringetje koopavond DE SCHFLDEBQDE Zes musici brengen Schubertprogramma Dauwen - daele start Sinterklaas - aktie CDJA Overdekt winkelcentrum Middelburg Iedere vrijdagavond Editie Vlissingen Editie Middelburg MEVR. TAVENIER Kerkdiensten Gevonden voorwerpen Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater DE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 8 NOVEMBER 1978 203 MIDDELBURG - Vanaf aanstaande vrijdag is in het Rijksarchief aan de Sint Pie terstraat in Zeeland een kleine maar zeer ongebruikelijke tentoonstelling te zien. Ver schillende Zeeuwse archiva rissen laten namelijk de Zeeuwse bevoling via een ten toonstelling zien wat het nut is van het bewaren van allerlei paperassen. Als beheerders van de papie ren nalatenschap van ons voorgeslacht worden zij bijna dagelijks geconfronteerd met de gevolgen van onverschillig heid tegenover en onbekend heid met het cultuurgoed dat zij onder hun hoede hebben. Veel wat onvervangbaar was en dus bewaard had moeten blijven, blijkt om uiteenlopen de redenen te ontbreken. Dat kan door oorlogsgeweld of door overstromingen zijn, maar meestal is de oorzaak heel wat minder groots. Door bewaring van papier onder on gunstige omstandigheden kre gen knaagdieren en schimmels een kans. Of schoonmaakwoe de en gebrek aan ruimte maakte dat archieven op de vuilnishoop of in de papier molen hun einde vonden. Het doel van de archivaris- Volop parkeergelegenheid Vrouwengilde-„Veiligheid in en om de woning" is het onder werp van een lezing die morgen avond in zaal Concordia aan de Paspoortstraat 28 in Souburg gehouden wordt. De lezing, die gehouden wordt door twee me dewerksters van de sectie Maat schappelijke Dienstverlening van de Zeeuwse Vrouwenraad, be gint om ongeveer acht uur. Het Katholiek Vrouwen Gilde Sou burg organiseert deze avond. Evangelisatiecampagne - De christengemeente „Ecclesia" in Middelburg start zaterdag 11 november een evangelisatie campagne in de Klarenbeek l.t.s. aan de Generaal Eisenhower- laan 25 in Middelburg. Op drie opeenvolgende dagen treden er ook gospelgroepen op. Zaterdag is dat The Burming Candles uit Zwolle, zondag het Ankloeng Bamboe-orkest Hidup Baroe uit Den Haag en het Ecclesia-koor en op maandag het zigeuneror kest Licht en Leven. Alle avond en beginnen om halfacht. De campagne wordt zaterdagmid dag om drie uur geopend met een openluchtdienst op de Markt. Doe-soos - Het Vlissingse SKW start aanstaande vrijdag in het Woltershuis met een doe- soos voor jongeren van zestien jaar en ouder. Het is de bedoeling dat de soos elke vrijdagavond van acht tot elf uur wordt gehou den. Jongeren kunnen zelf het programma van activiteiten op stellen. Mogelijkheden zijn: ma ken van reportages, dia's, ge luidsbanden, soos-krant, een film, discussies, enzovoorts. De toegang tot de eerste doe-soos aanstaande vrijdag is gratis, le dereen kan dan bovendien een optreden van een Brabantse troubadour meemaken. Nieuwe school - Middelburg heeft er een nieuwe school bij. Het is een gereformeerde lagere school die aan de Generaal Ha- kewill Smithlaan 3 staat. De school wordt vrijdag 10 novem ber om vier uur officieel geopend. Nieuwe school - Ook Pape gaaienburg heeft er een nieuwe' basisschool bij. Het is een pro testants-christelijke school voor kleuter- en lager onderwijs. De nieuwe school die De Vaste Burgh gaat heten, wordt volgen de week woensdag feestelijk ge opend door J.P. Ventevogel, voormalig voorzitter van het p.c.-kleuterónderwijs. Die mor gen start er voor de kinderen om kwart voor negen al een geva rieerd feestprogramma. Woens dagavond (15 november) kun nen belangstellenden de school van acht tot tien uur bezoeken. Kerkdienst - Aanstaande zondag kunnen verstandelijk minder begaafden een kerk dienst bijwonen die speciaal op hen is afgestemd. Deze interker kelijke dienst vindt plaats in de Getuigeniskerk in Middelburg en wel aanstaande zondag om half- drie. Voorganger is dominee Bakker. Na afloop is er koffie. Oude Muziek - Het Goese koor Pavane geeft aanstaande zaterdagavond een concert in de Middelburgse koorkerk. Het koor legt zich vooral toe op muziek uit de zeventiende en achttiende eeuw. De organist van de koor kerk, Leen de Broekert, zorgt voor instrumentale afwisseling. Het concert is voor iedereen toe gankelijk en begint om acht uur. Clubhuis - De Showgroep Vlissingen heeft een nieuw club huis aan de Koestraat. Aan staande zaterdag gaat dat feestelijk geopend worden. Om halftwee start een optocht van majoretten en drumband bij het oude clubhuis en gaat naar het nieuwe, de voormalige kleuter school Het Mezennest. Hier ver richt mevrouw M. Westerhout- Van Sparrentak de officiële ope ning om twee uur. Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN (Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Breda) 27e jaargang Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis op geheel Wal cheren totale oplage 37.425 in 2 edities: OPLAGE 19.540 In de gemeenten Valkenis- se, Vlissingen en Westka- pelle OPLAGE 17.885 In de gemeenten Arnemui- den, Domburg, Mariekerke, Middelburg en Veere. Kantoor: Torenstraat 5, tel. 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiten kantooruren: J. van Ëmden,- Toutenburg 38, Vlissingen. Tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen^tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-26043 (Ter Hoo- gestraat 38, Middelburg). Correspondente Vlissingen: Karin Storm-Bekkenutte, Bossenburg 198, 4385 ED Vlissingen, tel. 01184-66057. sen is daarom niet alleen om te laten zien wat voor kennis er nog van de historie van steden, dorpen en streken in de archie ven over is. De bedoeling is ook om Zeeuwse burgers, bedrij ven, aktiegroepen, verenigin gen, culturele instellingen, en zovoorts te wijzen op de moge lijkheden om hun paperassen bij de archiefdienst op te ber gen. Op deze manier kan een brede geschiedschrijving van deze tijd in de archieven be waard blijven. Samen met de archivaris kan bekeken wor den wat de moeite van het be waren waard is. Die bewaring sis helemaal kosteloos, terwijl de aanbieder zelf bepaalt of hij zijn archief schenkt of in buik- leen geeft. De tentoonstelling maakt duidelijk dat er aan een goede bewaring veel werk vastzit. Deelnemers zijn het Rijksar chief in Zeeland, de Provin ciale Archiefinspectie en de Gemeentearchieven van Axel, Goes, Hulst, Middelburg, Tholen, Veere, Vlissingen en Zierikzee. De tentoonstelling is van zaterdag 11 november tot en met zaterdag 2 december in het Rijksarchief te zien, daarna in andere Zeeuwse plaatsen. PEDICURE gedipl. s.v.o. Korenbloemlaan 28 Vlissingen. tel. 14183 GOES - Het centrale sto ringsnummer van de PZEM is gewijzigd. Bij storingen in gas en elektriciteit dient men in het vervolg 01184-69191 te bellen. Ook buiten kantooru ren is dit nummer doorlopend bereikbaar. MIDDELBURG - Deze maand is het honderdvijftig jaar gele den dat de componist Schubert overleed. Dit feit wordt over de hele wereld herdacht. Middelburg draagt ook zijn steentje bij: zes musici, een oudgediende in het vak en vijf talentvolle jonge musici, hebben uit Schuberts composities een programma sa mengesteld, dat zij aanstaande vrijdag in de Concert- en Gehoor zaal ten gehore zullen brengen. De ervaren musicus is Jo Ju- da, ooit concertmeester van het concertgebouworkest, de an deren zijn: de fluitist Ferenc Hutyra, de gitarist Rein Koo ien, de alt-violist Erik van der Wel, de cellist Huub Nijnens en de pianist Leen de Broekert. Het zestal gaat spelen de So nate in g. kleine terts voor pia no en fluit, de introduktie en variaties over het lied Trockne Blumen uit de liederencyclus Die schóne Müllerin en het Kwartet voor gitaar, fluit, alt viool en cello. Ondanks zijn korte leven - hij werd dertig jaar - heeft Schubert een onoverzienbare hoeveelheid muziek nagelaten. Onder meer grote orkestwer ken, opera's, zangspelen (Ro- samunde), veel kamermuziek voor allerlei instrumenten en bezettingen en niet te vergeten meer dan zeshonderd liederen. Kaarten zijn in de voorver koop verkrijgbaar bij de Ge meentelijke Culturele Dienst, de organisator van het concert. Het adres is Molenwater 99a (schouwburg), dagelijks be halve zaterdag van negen tot twaalf en van een tot vier. Kaarten zijn ook te koop bij de Zeeuwse Muziekschool, Kui perspoortgebouw, ingang Ha- gepreekgang 2, dagelijks van half tien tot twaalf en van drie tot vijf uur. De prijs is vijf gul den vijftig. Voor jeugd tot en met vijftien jaar, C.J.P.-ers en 65-plussers is de toegangsprijs twee gulden vijftig. i l SANIBOUTIQUE EN KEUKENSTUDIO Voor de doe-het-zelver Voor diegenen die zelf hun keuken, badkamer of douche willen bou wen, hebben wij alles in huis. Van badkuip tot de kraan, van de tegels tot de schrootjes, van vaatwasser tot fontein tje, van het keuken kastje tot de afzuigkap, van het pijpje tot alles hebben we inclu sief het advies. Bosschendijk 193 4731 DD Oudenbosch Telefoon 01652-3900 MIDDELBURG - Mevrouw Brasser uit de H. Berckman- straat 7, Middelburg heeft vo rige week kunnen profiteren van de aanbiedingen van Mid delburgse winkeliers. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de- Torenstraat in Vlissingen bin nen. De gulle Middelburgse gegevens zijn: Fruitspecialist Van der Hie- len-Nijse, Langeviele 41, stelt beschikbaar 1 pond zuid vruchten. Optiek Focus, Promenade, stelt beschikbaar briletui. Baby-huis Zaak de Weef stoel, Langeviele 3, stelt be schikbaar een cadeaubon van 10,-. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt beschik baar een fotocadeaubon van 5,-. Hotel-café-restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar koffie met gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar sleuteletui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veeresingel 90, stelt beschik baar V2 pond eigengemaakte rookworst. MIDDELBURG - Onder het motto „Piet strooit met prij zen" start de winkeliersver eniging Dauwendaele uit Mid delburg op vrijdag 17 novem ber een sinterklaasactie. Tot en met maandag 4 de cember krijgen kopers bij elke vijf bestede guldens een zegel. Dit zegel moet op een deelna meformulier worden geplakt. Een vol formulier telt vijf ze gels en daarmee maken de klanten kans op een van de prijzen. In totaal hebben de Dauwendaelse winkeliers voor zevenhonderdvijftig gulden aan prijzen ingekocht. VLISSINGEN „Ze zeggen dat ze zingt". Zo heet het ruim een uur durende solomuziektheater dat Moniek Toe bosch aanstaande zaterdag in het Vlissingse Vestzak theater brengt. Het programma is gebaseerd op improvisaties conversaties, roddels en manipulaties, waarin de parodie niet wordt geschuwd. Zelf zegt zij: ,,Ik ben wel eens bij recitallen ge weest. Dan zie ik zo'n zangeres onbeweeglijk staan met alleen die mond wijd open om iets over de liefde te zingen. Dat roept bij mij niets op van mooiigheid of liefde. Ik heb er wel eens een gezien, die pas bij de toegift met haar ogen begon te lonken, omdat ze toevallig een lied zong. Ik krijg dan een lachstuip. Als ik zing over lief de wil ik dat ook duidelijk la ten zien". Moniek Toebosch is afkomstig uit Breda. Het programma begint om half negen. De toegangsprijs is vijf gulden vijftig, organisatie Jeugd en Muziek. Convoy, de film over de op hol geslagen vrachtwagenka ravaan wordt de komende week geprolongeerd. Alhambra 1, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag, woensdag, acht uur en zater dag en zondag om zeven uur en halftien. Vrouwtjes die 'm er graag tussen nemen. Dat doen de vrouwtjes deze keer in een Duits dorp. Alhambra 1, vrijdagnacht elf uur. Popeye Festival. Een serie filmpjes van de zeeman Po peye. Alhambra 1, zondag half- drie. Coma. In deze thriller gaat dr. Wheeler en een collega op onderzoek uit, omdat er in het ziekenhuis onwaarschijnlijk veel mensen zonder duidelijke oorzaak in een coma raken. De superieuren in het ziekenhuis proberen hun onderzoek te verhinderen. Dit lukt niet en dr. Susan Wheeler komt na een moord ontdekt te hebben ach ter het bestaan van een expe rimenteel medisch instituut. Hier worden de in coma ge brachte slachtoffers in leven gehouden voor commerciële doeleinden. Alhambra 2, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag, woensdag acht uur en zaterdag en zondag zeven uur en half tien. 's Werelds vurigste min naar. Een ongecompliceerde film met als belangrijkste ge geven de liefde tussen twee mensen en de glitter van de filmster. Alle mannen tussen de 17 en 35 jaar worden door een filmmaatschappij uitge nodigd om mee te dingen naar de filmrol van het jaar. Een bakker uit Milwaukee gaat met zijn vrouw Anne naar Hollywood en komt een heel eind. Alhambra 2, vrijdagnacht elf uur. Karate op leven en dood. Een van de zo langzamerhand wel bekende karatefilms met in de hoofdrollen Wang Lee en Bru ce Yu. Alhambra 2, zondagmiddag half drie. Thank God it's friday. Deze film maakt handig gebruik van de discotheken-rage. De hele film speelt zich af in een dis cotheek, waarin een dans wedstrijd wordt georgani seerd. Tevens wordt het optre den van een groep opgenomen voor de radio. Hieruit vloeien nogal wat verwikkelingen voort. City, Middelburg. Donder dag tot en met zaterdag acht uur. Abba-de film. Een film die geen verder betoog behoeft. City, zondagmiddag half drie. Emanuelle en de laatsten der kannibalen. Emanuelle krijgt van haar krant opdracht in het Braziliaanse Amazonegebied te gaan zoeken naar een wilde stam van menseneters die daar nog moet leven. Althans dat wordt aangenomen als er in dit gebied een totaal verwilderd meisje wordt gevonden met een tatouage op haar buik. Ze gaat op onderzoek uit met de anthropoloog Mark Lester. City, maandag en dinsdag acht uur. Tijd van leven. Het jonge rencentrum Midgard draait deze in 1976 gemaakte Zweedse film over de ster vensbegeleiding. De vele ma len bekroonde film gaat over een vrouw, getrouwd en drie kinderen, die ontdekt dat ze kanker heeft. Ze bezoekt een dokter en dan begint de fru strerende weg van specialist naar ziekenhuis en van opera tie tenslotte naar een ver pleegtehuis. Haar man doet eerst nogal luchtig over haar klachten totdat hij te horen zal krijgen dat zij dood zal gaan. Na de operatie begint ook de vrouw zelf te beseffen dat ze niet beter zal worden. Na ver loop van tijd is het haar liefste wens om thuis te kunnen ster ven. Dat gebeurt met haar man en kinderen bij zich. Een aan grijpende film voor iedereen. Midgard, Kuiperspoort, vanavond halfnegen. Le camion. Het filmhuis Jeugd en Muziek heeft de pre mière van deze film. Le camion wordt geregisseerd en tegelijk ook gespeeld door Marguerite Dras. Het heeft eigenlijk geen verhaal; de film is meer de visie van Marguerite op de wereld. In Le camion zien we Margue rite Dumas zelf die aan de ac teur Gérard Depardieu vertelt hoe een eventueel te maken film eruit zal zien. Een film over een vrouw van middel bare leeftijd die een lift krijgt van een vrachtwagenchauf feur en die na enige tijd weer uitstapt. Wat gaat deze vrouw zeggen en wat antwoordt de chauffeur? De Zwaan, Souburg, van avond, Kuiperspoorttheater, Middelburg, vrijdagavond en De Villa, Goes zaterdagavond, aanvang steeds halfnegen. Zaterdag 11 november Zeven- de Dag-Adventisten - Vlis singen: Doopsgezinde Kerk, Vrijdomsweg, dienst van 9.15-11.15 uur, Middelburg, Doopsgezinde kerk, dienst van 10-12 uur. Zondag 12 november Evang. Luth. Kerk - Walstraat 10 u. ds. J.W. Schokking. Kerkdiensten in de Angli caanse kapel van de Mission to Seamen, Scheldepoort, Vlissingen-oost op zondag 12 november (Remembrance Sunday), 10.30 u. Service of Remembrance, 19.30 u. Eu charistie. Verpleeghuis „Der Boede" Koudekerke, 12 nov. te 10.15 u. ds. G.v. Brugge uit Goes. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland 12 nov. te Oost- Souburg 14 u. ds. P. Fader. Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat 12 nov. 9.30 u. ds. S. den Heeten, 17 u. ds. E. Hoogerwerf. Chr. Geref. Kerk 12 nov. dienst in de Geref. Kerk, Lannoy- straat 10.30 u. en 18.30 u. ds. C.A. den Hertog. Geref. Kerk (vrijgemaakt) Lannoystraat 12 nov. 9 en 16.30 u. ds. B. Kamphuis. Geref. Gemeente Marnixstraat Souburg, 12 riov. 9.30 en 16.30 u. ds. A. Snoep. Geref. Kerk Kanaalstraat Souburg, 12 nov. west 9 u. ds. Cladder, H.A., oost 9.30 en 17 u. ds. Bosscha. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland - 12 nov. 15 u. voorg. S. Waisapy, Koude kerke 12 u. idem. Volle Evang. Gemeente te Middelburg 12 nov. Zuider baken 9.30 u. br. J.W. v.d. Hoeven. Te Vlissingen zon dag 12 nov. 9.45 u. woensdag te 19.30 u. in de kapel Vrou westraat 5. Open Hof, Paauwenburg - 12 nov. 9.30 u. ds. E. Hooger werf, 17 u. ds. L. de Liefde. Bethesda - St. Josef - zieken huis - 12 nov. 10 u. oogst- dienst ds. Joosse en pastoor v.d. Riet. Bejaarden-Centrum „Ter Ree- de" - 12 nov. te 19 u. ds. A. v. Egmond. Martinuskerk - (Lammeren- burg) 9 u. ds. Cladder. Iedere dinsdag van 19-19.30 u. Oe- kumenisch avondgebed. Hervormd Vlissingen - 12 nov. St. Jacobuskerk (feest v.d. Oogst), 10 u. ds. P.C. Pettin- ga, 17 u. ds. G.J.E. de Groot uit Middelhamis, G.B. dienst, Johanneskerk 9.30 u. ds. N.J. Kother-Middelhoek, 17 u. ds. Pettinga. Hervormd Koudekerke - 12 nov. 9 en 10.30 u. ds. M.J. de Jong. Bethel Pinksterkerkdiensten worden gehouden in het Maarten Lutherhuis Groe- newoud 58 te Vlissingen, woensdag om 19.30 u., vrij dag om 19.30 u., zondags om 10 uur. Hervormd Middelburg 12 nov. Nieuwe kerk 10 u. ds. Hage, Koorkerk 10 u. ds. Fox van St. Laurens, 19 u. ds. Hage, Oostkerk 10.15 u. ds. Brummelkamp, 19 u. ds. J.E. de Groot, uit Middel- harnis, geref. bondsdienst. Ontmoetingskerk 10 u. ds. Korevaar, Thomaskapel 10 u. ds. Roodenburg, Ev. Luth. Kerk 10 u. de heer Jumelet. Hervormd St. Laurens - 10 u. ds. v.d. Schoot. Zaterdag 11 nov. 9.30 Mensen Wijdingsdienst in de kapel Hogelande. Zondag 12 nov. 14.30 u. bijzondere kerk dienst in de Getuigeniskerk te Middelburg ds. Bakker. R.K. Kerk Walcheren 11-12 nov. 1978. Souburg Martinuskerk - zat. 19.00, zon. 10.30 parochie koor. Paauwenburg Open Hof - zon. 11.00 eigen zanggroep, 19.00 samenzang. VLISSINGEN - Aan het bureau van gemeentepolitie te Vlissingen zijn in de periode van 25 oktober tot 1 november 1978 de volgende voorwerpen aangegeven: voorwiel race fiets; plastic tas met inhoud; portemonnees; diverse sleu tels; sportschoen; schoudertas; verzekeringsplaatje. Ope ningstijden: maandag t/m vrijdag 09.00 tot 12.00 en 14.00 tot 16.00 uur. Aan het bureau van ge meentepolitie te Oost-Souburg werden in dezelfde periode aangegeven: klein zwart hondje; verzekeringsplaatje. GOES - Het CDA in Zeeland krijgt een jongerenorganisatie. Op maandag 13 november wordt in hotel Terminus in Goes de oprichtingsvergade ring van het Christen Demo cratisch Jongeren Appel, CDJA-Zeeland gehouden. Tijdens de oprichtingsver gadering spreekt de voorzitter van het CDA-Zeeland G. Kerkhof en de landelijk presi dente van het CDA, Ria Oo- men. Vlissingen Singelkerk zat. 19.00: herenkoor (Grego riaans), zon.: 9.30: dames koor (Nederlands), 12.00: samenzang. Bethesda/St. Jozefziekenhuis - zon. 10.00: oekumenische oogstdienst. Ter Reede - vrijdag 9.00 u. Domburg - Will ebrord kerk zondag 9.00 u. Vlissingen - Doktersdienst 11 nov. dr. Van de Griek, Bad huisstraat 46, tel. 12950, 12 nov. dr. Snijder, Burg. v. Woelderenlaan 12, tel. 13933. De dienst loopt van 0.00-24.00 u. Bezoeken aan vragen voor 9 u. Visites voor 10 u. Spreekuur spoedge vallen van 12.30-1 en van 17.30-18 u. Apotheek - van 3-10 nov. ge opend apotheek C.P. Last drager, C. v. Perestraat 1, tel. 61593. Tandarts-za. 11 en zo. 12 nov. van 11-12 u. dr. A.H. Oort, Tobagolaan 6, tel. 68290. Verloskundige - 11 en 12 nov. mevr. Ulaki, Wijenburg 25, tel. 60874. Weekenddienst - voor Koude kerke, Biggekerke, Melis- kerke, Zoutelande, Aagte- kerke, Grijpskerke, West- kapelle en Domburg van 10-12 nov. dr. B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Bigge kerke, tel. 01185-2190. Dierenarts 11 ert 12 nov. dr. L.M. van Dijk-A.J. Ruis, Middelburg, tel. 01100-13118. Consult alleen na tel. afspraak. Visites aan vragen voor 9 uur. Weekenddienst huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland 11 nov. dr. M. Perquin, Maenderlaan 64, Middelburg, tel. 01180-29980, 12 nov. dr. J.J. Jansen, Oude Rijksweg Nieuwland, 01182-1340. Visites aanvragen voor 10 uur. Weekenddienst - Vliss. Kruis- ver. 11 en 12 nov. zuster S.A. Westerweel, Vincent van Goghlaan 203, tel. 13078. Weekenddienst - Soub. Kruis- ver. 11 en 12 nov. zusterS.M. Slabbekoom, Witte Zee straat 42, tel. 61843. Weekenddienst -Kruisver. Walcheren-Oost, 11 en 12 nov. zuster M. den Boer, A. Lauwereysstr. 56 77, Mid delburg, tel. 26286. Middelburg Doktersdienst - 11 nov. dr. de la Hayze, Seis- dam 27, tel. 14305, 2 nov. dr. Meijer, De Krammer 14, tel. 14664. De dienst loopt van 0.00-24.00 uur. Bezoeken aanvragen voor 9 u. Visites voor 10 u. Apotheek - Van 3-10 nov. ge opend apotheek v.d. Boog- ert, Vrijlandstraat. Zaterdag 11 nov. 20 uur Schel- dekwartier te Vlissingen concert Brassband „Caeci- lia". Idem 20 uur Prins van Oranje te Goes, „Alles voor de tuin", een comedie van Edward Albee. Dinsdag 14 nov. 19.30 u. Bachten Reede te Vlissingen dias over de stad Vlissingen in de periode 1900-1053. Idem Open Hof, Paauwen burg 20 uur „Brood-wijn en kaasmaken". Wijnmaker de heer Van Schaick, kaas maakster mevr. Geertse. Zaterdag 18 nov. 19.30 uur Scheldekwartier te Vlissin gen concert te geven door de accord eonver. Accord eo- la". Maandag 13 nov.t/m 25 nov. in de bibliotheek Vlissingen kleine expositie. Idem 15 uur in Bachten Komme, Vlissingen kindermiddag. Dinsdag 14 nov. wijkgebouw Het Anker, Vlissingen van 19-22 uur ruilbeurs. Idem in De Piek 21 uur filmvoor stelling. Kon. Opera te Antwerpen - Vrijdag 10 nov. 20 u. ballet ten I, zaterdag 11 nov. 20 u. Fidelio (Beethoven), zondag 12 nov. 15 u.: Balletten I. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen - zaterdag 11 nov. 20 u. en zondag 12 nov. 15 en 20 u. „De goede mens van Seuan". Kon. Opera te Gent - vrijdag 10 nov. 20 u. De Toverfluit, zondag 12 nov. 14.30 u. Friederika (Lehar), 20 u. Viktoria en haar huzaar. Nederl. toneel te Gent - Zater dag 11 nov. 20 u. en zondag 12 nov. 15 u. Freiherr von Münchhausen. Storingen gas en elektriciteit. Vlissingen - 01184-65000 buiten kantooruren 01184-69191. Middelburg - tijdens kantoor uren 01180-25351. Woningbouwver. „Goed Wo nen" - Weekenddienst voor storingen aan c.v., liften en warmwatervoorz. 11 en 12 nov. de heer P. v.d. Linde, Westerzicht 24, West-Sou burg, tel. 64426. Do. 9 nov. 8.37 en 21.28, vr. 10 nov. 9.59 en 22.45, za. 11 nov. 11.14en23.50,zo. 12 nov. 12.10 en ma. 13 nov. 0.40 en 12.53,,di. 14 nov. 1.20 en 13.30; wo. 16 nov. 1.58 en 14.06.

Scheldebode | 1978 | | pagina 3