Scholing voor beroepen waar vraag naar is -r het weten waard Scheldebode-kringetje DE SCHELDEBODE UIT DE BAHAI GESCHRIFTEN Editie Vlissingen Editie Middelburg Praktische opleiding Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater DE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 2b OKTOBER 1978 Centrum Vakopleiding Volwassenen houdt open dagen MIDDELBURG/GOES - In het CVO (Centrum voor Vakopleiding van Volwassenen) in Zeeland aan de Kle- verkerkseweg in Middelburg komen mensen met zeer verschillende achtergronden. Maar allemaal, van lasser tot meubelstoffeerder en van horeca-man(vrouw) tot lts- er, hebben zij hetzelfde doel: via het Centrum een vak leren waarin werk te krijgen is. Zo leidt het CVO op voor de bouwsector die om geschoolde krachten zit te springen, en voor twaalf verschillende beroepen in de metaal waar men ook nog steeds mensen kan gebruiken. De cursisten, afkomstig uit Schouwen, Tholen, de Beve- landen en Walcheren komen naar het Centrum voor her-,om- of bijscholing. Vaak kan in het eigen vak niet meer gewerkt worden. Via de Ge westelijke Arbeidsbureaus kunnen liefhebbers zich dan voor een omscholingscursus inschrijven. De vierenveertig- jarige W.J. Daalmeyer bij- HUWELIJKSFEEST. Woensdag 1 november vieren Leendert Leeuwe- stein en Willemina Corbijn het feit dat ze zestig jaar geleden in de huwelijks boot stapten. Het echtpaar woont in de Hendrick de Keijserstraat 3 in Vlissin- gen. Zaterdag 4 november geven ze een receptie in zaal Bonendijcke in de Bo- nedijkestraat. De Vlis- singse burgemeester zal hen daar onder meer ge lukwensen. VERKEERSPROBLE MEN. De Werkgroep Ver keer onder voorzitterschap van wethouder Baars heeft de bewoners van Nieuw- Middelburg uitgenodigd voor een gesprek over de verkeersproblemen in hun wijk. Dat gesprek moet morgen plaats vinden in het gymnastieklokaal van Hui ze ,,De Veersesingel" aan de Veersesingel 148. Het begint om acht uur. SAMENKOMST. Het Leger des Heils uit Vlissin- gen houdt aanstaande zon dag om zeven uur een evan gelisatie-samenkomst in de Ned. Hervormde kerk in Ritthem. Zowel het mu ziekkorps als het zangkoor van het Leger zal ter plaatse zijn. De samen komst staat onder leiding van kapitein J.H. de Meij- ere. POPPENTHEATER. Woensdagmiddag 1 en 8 november is in het Molen theater in Middelburg- Zuid poppentheater Jak- kus te zien. Jakkus uit Mid delburg speelt dan twee sprookjes, Roodkapje en Het Ezeltje. De voorstellin gen beginnen om drie uur. Voor reserveren en inlich tingen kan men bellen naar tel. 01180-16171. MOSSELAVOND. Lief hebbers van zeebanket kunnen aanstaande zater dagavond in het wijkcen trum Zuiderbaken in Mid delburg-Zuid terecht. Om acht uur begint daar dan een mossel- en makreel avond. Deze traditionele maaltijd van de Wijkver- eniging Zuid wordt gevolgd door een bal met muziek van Anja en de Edgar-Boys. OECUMENISCH AVONDGEBED. Vanaf deze week zal er wekelijks in de kapel bij de R.K. Sin gelkerk in Vlissingen een oecumenisch avondgebed worden gehouden. Dit is steeds tussen zeven uur en half acht. De Raad van Kerken organiseert dit om de mensen een maal in de week een rustpunt te bie den. VROUWENGROEP. Het vormingswerk voor jong volwassenen start donder dag 2 november weer met een vrouwengroep. Doel is het beter leren kennen en uiten van de eigen gevoe lens. Op verschillende ma nieren, zoals met rollen spelen, gaat de groep pro beren dit doel te bereiken. Niet meer dan twaalf vrouwen kunnen aan zo'n groep meedoen. Het gaat twaalf gulden per maand kosten. De bijeenkomsten zijn elke donderdagavond om acht uur in het gebouw van het VJV in de Verkuyl Quakkelaarstraat 11-13. Opgeven via tel. 01184-17819. Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN (Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Breda) 27e jaargang Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis op geheel Wal cheren totale oplage 37.425 in 2 edities: OPLAGE 19.540 In de gemeenten Valkenis- se, Vlissingen en Westka- pelle OPLAGE 17.885 In de gemeenten Arnemui- den, Domburg, Mariekerke, Middelburg en Veere. Kantoor: Torenstraat 5, tel. 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiten kantooruren: J. van Émden, Toutenburg 38, Vlissingen. Tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen^tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01186-26043 (Ter Hoo- gestraat 38, Middelburg). Correspondent* Vlissingen: Karin Storm-Bekkenutte, Bossenburg 198, 4385 ED Vlissingen, tel. 01184-66057. voorbeeld heeft een tijdlang als binnenvaartschipper ge werkt. Nu is hij zich op het Centrum aan het omscholen tot onderhoudsbankwerker. „Helemaal vreemd is dat vak niet voor me, want op de boot deed ik al reparties aan de motor. Ik ben met het varen gestopt, omdat een zwervend bestaan moeilijk te combine ren is met schoolgaande kin deren. Ik zocht een plaatsje aan de wal, maar kon alleen maar als ongeschoold arbeider aan het werk. Zo heb ik een periode bij een bewakings dienst gezeten. Vanaf 22 au gustus ben ik nu hier en ik mag redelijkerwijs verwachten dat ik straks als min of meer ge schoold arbeider aan het werk kom", aldus Daalmeyer. De achttien-jarige Frans Hendriks is zich in een van de metaalberoepen aan het bij scholen. Sinds hij deze zomer zijn diploma LTS haalde, stond hij bij het ai-beidsbureau ingeschreven als werkloze. „Ik wachtte eigenlijk op een plaatsje IN HET Centrum voor Vakopleiding. Ik wist dat wat ik hier zou leren beter aan zou sluiten op de praktijk. Je leert hier nauwkeurig werken, om dat de instructeur je werk van het begin tot het eind in de ga ten houdt". Voor herscholing komen meest mensen in aan merking die door langdurige werkloosheid hun praktische kennis zijn kwijtgeraakt. Zo blijkt scholing via het Centrum voor Vakopleiding van Volwassenen een van de middelen te zijn waarmee werkloosheid kan worden verminderd. Tegelijkertijd komen mensen via het Cen trum in de bedrijfstakken die daar de meeste behoefte aan hebben. Deze laatste functie hebben de Centra voor Vakopleiding eigenlijk steeds gehad, vertelt H. Nienhuis, directeur van het Middelburgse centrum. „Ze zijn ontstaan als gevolg van de na-oorlogse situatie in de bouw. De woningnood moest worden opgeheven en er was een schreeuwend tekort aan arbeidskrachten juist in de woningbouw. Om in dat tekort te voorzien startte de overheid in '46 over het hele land prak tische opleidingen voor de wo ningbouw. Rijkswerkplaats, zo heette dat toen nog. De ge wone scholen konden in het te kort niet voorzien", aldus Nienhuis. Ook later schoten de scholen tekort toen de metaal steeds meer mensen nodig had. Daar om startten er ook opleidingen voor de metaalsector. In prin cipe zijn de opleidingen in de loop van de tijd weinig veran derd. De nadruk ligt op de praktijk, al is de laatste jaren de theorie meer aandacht gaan krijgen. Nienhuis: „Erg be langrijk is dat wij individueel lesgeven. Iedereen kan elke willekeurige dag hier begin nen. Hij start dan met de grondcursus. De instructeur leert iemand dan hoe hij (of zij, want ook dames komen op het Centrum) het gereedschap moet hanteren. Dat gaat via opdrachten die steeds moeilij ker worden". Na de grondcursus komt dan de eigenlijke cursus die afhan kelijk van de gekozen richting in de metaal vijf tot achttien maanden kan duren. In de bouw is dat drie tot acht maanden. In metselen zijn er drie achtereenvolgende steeds moeilijker wordende cursus sen, bij timmeren twee. Tijdens de cursus krijgen de deelne mers een loondervingsvergoe ding die op het minimumloon is gebaseerd. Ook reiskosten worden vergoed. Om toegela ten te worden met men tussen 18 en 50 jaar oud zijn. Wie er meer over wil weten kan op bij de Gewestelijke Ar beidsbureaus terecht of op de open dagen in het Centrum aan de Kleverskerkseweg 17. Zo wel werkgevers- als werkne- mers-gmcamikuties kunnen vrijdagmiddag 27 oktober te recht. Zaterdag 28 oktober is het open dag voor alle belangstel lenden. De aanwezige in structeurs zullen desgewenst een rondleiding door het Cen trum houden. De arbeidsbu reaus zetten een kraam op waar informatie gegeven wordt over de toelating tot het Centrum, scholings- en subsi dieregelingen, enzovoorts. Het Centrum is zaterdag open van tien tot half één en van half twee tot vier uur. The boys from Brasil, is een film waarin Gregory Peck en Lawrence Olivier een hoofdrol spelen. Het verhaal behandelt het thema van de jacht op de uit Duitsland gevluchte oor logsmisdadigers. Een kam parts weet uit Duitsland naar Brazilië te vluchten. Hier weet hij allemaal kleine Hitlertjes tot leven te wekken die over de hele wereld aan het moorden slaan. Een beroemd nazi-jager probeert hem op te sporen. Alhambra 1, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag en woensdag om acht uur. Zater dag en zondag zeven uur en half tien. Sexamen. brengt sex in ver band met het eindexamen. Alhambra 1, vrijdag elf uur, nachtfilm. De vrolijke piraten van Schateiland. In deze jeugd voorstelling komt Jim toeval lig in het bezit van een kaart van Schateiland. Hij besluit de beroemde schat van kapitein Flint te gaan zoeken, samen met Puk de rat en Bam de baby. Alhambra 1, zondagmiddag half drie. Crime Busters, met in de hoofdrollen Bud Spencer en Terence Hill. Alhambra 2, donder, vrijdag, maandag en woensdag om acht uur. Zaterdag en zondag zeven uur en half tien. Rosemaries Baby. Deze film van Roman Polanski hoort thuis in de horrorfilms. Rose mary krijgt een kind, niet van haar man maar van een duivel die haar 's nachts overweldigt. Ze weet zelf eigenlijk maar vaag wat voor "kind ze bij zich draagt. In de loop van de film begint tot haar door te dringen wat er gebeurd is. Alhambra 2, vrijdag elf uur, nachtfilm. Inpikken en wegwezen. Een misdaadfilm waarin een veer tig minuten durende achter volging van honderden politie auto's het hoogtepunt is. Alhambra 2, zondagmiddag half drie. Stroszek, is een film waar mee Werner Herzog definitief doorstoot naar het grote publiek en naar een soort film die bijna Amerikaans aandoet. De hoofdrol wordt gespeeld door Bruno Stroszek. Aan het begin van de film wordt StroS- zek min of meer tegen zijn wil uit de gevangenis ontslagen. Hij belooft de drank niet meer aan te raken en dus niet meer in de cel terug te komen. Het eerste wat hij echter doet ius een grote pils pakken. Deze te gendraadsheid tekent de hele film. Het is alsof Bruno Stros zek bij voorbaat weet dat de vrijheid helemaal niet zo vrij is. Voor Bruno ligt de vrijheid niet in Berlijn, waar hij de kost verdiende als een soort Nik kelen Nelis en in contact komt met een bizarre buurman en het hoertje Eva. Zij wordt door haar pooiers keer op keer in el kaar geramd. Het drietal be sluit naar Amerika te gaan, het beloofde land. Een film van Jeugd en Muziek. De Zwaan, Souburg, woens dag 25 oktober. Kuiper- spoorttheater Middelburg vrijdag 27 oktober. De Villa Goes, zaterdag 28 oktober. Op alle plaatsen begint de film om half negen. Voor God bestaat geen onderscheid in huidskleur; in de schoonheid van dienstbaarheid aan Hem hebben alle mensen één kleur. Kleur is niet belangrijk, het hart is het belangrijkste. Het gaat niet om het uiterlijk als het hart maar blank en zuiver is. God ziet niet naar het verschil in huidskleur. Hij kijkt naar het hart. De zedelijk hoogstaande en deugd zame mens wordt in de tegenwoordigheid van God begunstigd; hij die toegewijdt is aan het Konkinkrijk is de meest geliefde. In het rijk van wording en schepping is huidskleur niet van het minste belang. Het delfstoffenrijk bestaat uit een overvloed van stoffen en samenstel lingen in de meest verschillende kleuren, echter heerst erom die reden geen strijd. Ook in het plantenrijk kunnen we een bonte schakering van kleuren waarnemen, maar die veelkleurigheid veroorzaakt nog geen disharmonie. Integendeel, al die verschillende kleuren hebben een bijzondere bekoring. Als alles één kleur had, zou dit eentonig en triest aandoen. Wie in een rozentuin komt, wordt getroffen door de rijkdom aan kleur en de verscheidenheid van vorm. De mensenwereld is gelijk een tuin en de verschillende rassen zijn de bloemen die deze tuin sieren. Ook in het dierenrijk vinden wij verscheidenheid van kleur. Ziet bijvoorbeeld, hoe duiven in vrede en liefde met elkaar leven, ook al zijn ze van een andere kleur. Verschil in kleur is voor hen geen reden tot onenigheid en strijd... Nergens in het dierenrijk ziet men afscheiding wegens kleur. Als wij dus zien dat in een rijk van lagere inteBigentie geen onderscheid wegens kleur wordt gemaakt, hoe kan men dit dan verdedigen bij de mensen, vooral als wij weten dat hun oorsprong dezelfde is en zij tot dezelfde familie behoren De oorsprong en het doel van de schepping is eenheid der mensheid. Verschillen in ras en kleur zijn later ontstaan. MIDDELBURG - mevrouw van de Ketterij van de Piet Heinkade in Vlissingen heeft vorige week van de aanbiedin gen kunnen profiteren van winkeliers uit haar woon plaats. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de Torenstraat in Vlissingen bin nen. De gulle Middelburgse gegevens zijn: Fruitspecialist Van der Hie- len-Nijse, Langeviele 41, stelt beschikbaar 1 pond zuid vruchten. Optiek Focus, Promenade, stelt beschikbaar briletui. Baby-art. Zaak de Weef stoel, Langeviele 3, stelt be schikbaar een cadeaubon van 10,--. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt beschik baar een fotocadeaubon van 5,-. Premier Herenmode, Lange Delft 11, stelt beschikbaar te besteden tot een bedrag van 10,- Hotel-café-restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar koffie gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar sleuteletui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veeresingel 90, stelt beschik baar Vi pond eigengemaakte rookworst. Zaterdag 28 oktober Zevende Dag-Adventisten -Vlissin-- gen: Doopsgezinde kerk, Vrijdomweg, dienst van 9.15-11.15 uur, Middelburg, Doopsgezinde kerk, dienst van 10-12 uur. Zondag 29 oktober, Evang. Luth. kerk, Walstraat, 9.30 u. ds. C.F.H. Tuvll. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat, 29 okt. 10.30 u. lees- dienst, 18.30 u. ds. C.A. den Hertog. Geref. Kerk (vrijgemaakt) 29 okt. 9 u. ds. B. Kamphuis, 16.30 u. leesdienst. Geref. Gemeente Marnixkerk Souburg, 29 okt., 9.30 u. ds. Snoep H.A., 16.30 u. ds. Snoep. Geref. Petruskcrk Paul Kru- gerstraat 29 okt. 9.30 u. ds. G. den Heeten, 17 u. ds. R.J. Blaauw, van Krabbendijke. Open Hof, Paauwenburg, 29 okt. 9.30 u. ds. Y. van der Schoot, 17 u. ds. G. den Heeten. Verpleeghuis „der Boede", Koudekerke, 29 okt. 10.15 u. ds. C.A. den Hertog, uit Vlissingen. Kristen Zuid Molukse kerk in Nederland, 29 oktober. Oost-Souburg 10 u. oud. Pi- casouw. Geref. Kerk Kanaalstraat Souburg, 29 okt. west 9 u. ds. Vanhaelen,, oost 9.30 u. ds.Bosscha, oost 17 u. ds. v.d. Heide, jeugddienst. Kristen Zuid Molukse kerk in Nederland, 29 okt. Oost-Souburg, om 18 uur voorg. S. Waisapy, H.A. Bethesda- St Josef-zieken- huis, 29 oktober 10 uur ds. P. Passchier. Bejaardencentrum „Ter Ree- de", Vliss., 29 okt. dienst te 19 uur, ds. G. den Heeten. Hervormd Vlissingen, 29 okt. St. Jacobskerk 10 u. ds. L. de Liefde, Johanneskerk, 9.30 u. ds. P.C. Pettinga, 17 u. Y van der Schoot. Hervormd Souburg, kerk Oranjeplein, 20 okt. west 9 u. ds. Vanhaelen, 9.30 u. oost ds. v.d. eide, 19 u. ds. v.d. Heide, jeugddienst. Hervormd Koudekerke, 29 okt. 9 u. ds. M.J. de Jong, 10.30 u. ds. M.J. de Jong, m.m.v. int. koor, 19 u. samendienst in de Geref. Kerk ds. M.J. de Jong. Hervord Middelburg, 29 okto ber Nieuwe Kerk, 10 u. de heer Schoenmaker, Koor kerk 10 u. ds. Hagem, 19 u. ds. R.J. Orlfos, uit 's Heer Arendskerke, jeugddienst. Oostkerk, 9 u. de heer Berg werf!, 10.15 u. ds. De Bak ker, Herv.-geref. dienst, 19 u. ds. L. van Nieuwpoort, uit Huizen, geref. dienst, Ont- moetingskerk 10 u. ds. Roo- denburg, gezinsdienst, Thomaskapel 10 u. de heer Geurtsen, Doopsgezinde kerk 9.30 u. de heer Alle- wijn, Ev. Luth. Kerk 11 u. ds. Van Tuyll. Hervormd t. Laurens, 10 u. ds. Fox. Volle Evang. Gemeente Mid delburg, dienst 29 oktober 9.30 u. in Zuiderbaken br. C. van der Zanden. Kerkdiensten in de Angli caanse Kapel van de Mission, to Seamen Scheldepoort Vlissingen-Oost op zondag 29 oktober, 10.30 u.Eucha- ristie. R.K. Kerk-Walcheren 28-29 okt. 1978. Souburg,Martinuskerk, zat. 19.00, zon. 10.30 parochie koor. Paauwenburg, Open Hof, Zon. 11.00 eigen zanggroep, 19.00 samenzang. Vlissingen, Singelkerk, zat. 19.00 oratoriumkoor, zon. 9.30 samenzang, 12.00 jeugdkoor. Bethesda/St. Josefziekenhuis, zon. 11.00. Ter Reede, vrijdag 9.00. Domburg, Willibrordkerk zon. 9.00. Middelburg, Petrus en Paulus- kerk, zondag 22 oktober 10.15 uur hoogmis, Hoek steen 10.30 uur. Bethel Pentecoat Inc., van Dishoeckstraat 24, t.o. de brandweerkazerne, iedere zondag 9.30 uur jeugd dienst, gewone dienst 11.30 uur.Woensd. 19.30 uur, vrijd. bidstond 20.00 uur. Zat. 15.00 uur zondags school. Bethel Pinksterkerkdiensten, worden gehouden in het Maarten Luther Huis, Groe- newoud 58 te Vlissingen, ie dere zondag in juli begin 15.00 uur, des woensd. bid stond te 19.30 uur. Vrijd. bijb. studie 19.30 uur. Zat. jeugddienst te 10.00 uur. Leger des Heils, Vlissingen, Dr. Stavermansstr. 39-41 Openbare samenkomsten iedere zond. 9.30 uur bid stond, 10.00 uur heiligings samenkomst, 11.45. uur verlossingssamenkomst. De kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste da gen. Iedere zondag te 10.30 uur in hetgebouw van de speeltuin Zuidbeekseweg (Mormonen). Baha'i Geloof, Iedere woens dag gespreksavond. Her- berdslana 33, Middelburg. Nieuwe Apostolische Kerk, Westerbaan, West-Sou burg, diensten zond. 9.30 en 16.00 uur, woensdag 20.00 uur. Jehovah's getuigen, Konink rijkszaal Van Dishoeck straat 34, Vlissingen, don- derd. van 19.00-20.00 uur. zond. 10.00-12.00 uur. Evang. Baptisten Zendings- geme$nte, Elke zond. om 10.00 uur dienst in de Kla- renbeek LTS. Gen. Eisen- howerlaan 25. Pinkstergemeente Concertge bouw, Elke zondag 14.30 uur wijdingsdienst, woens dag 19.30 uur gezinsdienst. Zondag 29 oktober. 28 oktober Dokterdienst - Dr. Van Dijk, Koudekerkseweg 52, tel. 13459, zo. 29 okt. dn Cramer, Gerbrandystraat 6, tel. 65498. De dienst loopt van 0.00-24.00 u. Bezoeken aanvragen voor 9 u. Visites aanvragen voor 10 u. Spreekuur spoedgevallen van 12.30-1. u. en vari 17.30-18 u. Apotheek - Van 28 okt.-3 nov. geopend apotheek „Lam- merenburg", Westerzicht 213, tel. 66345. Tandarst - za. 28 en zo. 29 ok- tobervan 11-12 u. dr. J.D.M! Rombouts, Lange Viele 47, Middelburg tel, 01180-12882. Verloskundige - za. 28 en zo. 29 oktober mevrouw Ulaski Wijenburg, tel. 60874. Weekenddienst huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland - za. 28 oktober dr. N. Kapteijn, Lekstraat 6, Souburg, tel. 61630, zo. 29 okt. dr. H. Kapteijn, Snijder Lekstraat 6, Souburg, tel. 61630. Dierenarts - za. 28 en zo. 29 okt. dr. L.J.J. Schoffaerts, Koudekerke, tel. 01185-2069. Consult alleen na tel. afspraak. Visites aan vragen voor 9 uur. Weekenddienst - Westkapelle, Zoutelande, Koudekerke, Domburg, Aagtekerke, Big- gekerke en Meliskerke, vrij. 18-zo. 24 u. dr. Vaandrager, Weststraat 7, Domburg, tel. 01188-1271. Weekenddienst - 28 en 29 ok tober dr. B. Bouwense, Val- keniersweg 14, Biggekerke, tel. 01185-2190. Weekenddienst Kruisver. - Vlissingen, 28 en 29 oktober zuster A.M. van Sabben, Sottegemstraat 22, tel. 922914. Weekenddienst Soub. Kruis ver. - 28 en 28 oktober zuster M. Dekker, Spaamestraat 110, tel. 61736. Kruisver. W'alcheren-Oost - Za. 28 en zo. 29 oktober zuster N. Boogaard, H. de Grootlaan 51, Middelburg, tel. 01180-13491. Middelburg. Doktersdienst - za. 28 okt. dr. Boerwinkel Noordweg 214, tel. 12460, zo. 29 okt., dr. v.d. Haak, Roaanse kaai 47, tel. 12637. Apotheek - van 27 oktober-3 november geopend apo theek W.K. Hummelen, Markt 69. Vrijdag 27 oktober 20 uur Clubgebouw V.C. Vlissin gen. Bingo-avond, gratis toegang. Idem 20.30 uur Open Hof, Paauwenburg Dans- en Ontspanningsavond. Idem 20.30 uur Vestzak-thea ter te Vlissingen Muziek theater. Idem 20 uur Lezing over „De Offers", in het Rode Kruis gebouw te Souburg. Idem 20.30 uur in de Kuipers poort te Middelburg Film voorstelling. Zaterdag 28 oktober van 13-17 uur in het wijkgebouw Het Anker, Vliss. Super-postze- gelmarkt. Idem 13 uur Circuit Enge- landweg nabij Sloehaven Vliss. Motor-cross. Idem 15.30 uur Boulevard loop (4 km) start vanaf het strandhotel. Idem 20 uur filmvoorstelling in de Villa te Goes. Zondag 29 oktober 16.30 uur Vestzak-theater te Vlissin gen Sherry-concert. Dinsdag 31 oktober 21 uur Film in „De Piek". Idem 19.30 uur mode-show in Bachten Reede Vlissingen. Donderdag 26 oktober 20 u. Concertzaal te Middelburg Opera-concert. Aria-s van Verdi, Puccini, Donizetti etc. Zaterdag 28 oktober, 20 u. Concertzaal „De Zwaan", Jubileum-concert t.g.v. 40- jarig bestaan „Souburgs Mannenkoor". Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen - vrijdag 27 okt. 20 u. Balletten I, zaterdag 28 okt. 20.30 u. Concert, zon dag 29 okt. Balletten I. Kon. Ned., Schouwburg te Antwerpen. - Zaterdag 28 okt. 20 u. en zondag 29 okt. 15 en 20 „Feiherr vom Munchhaussen". Kon. Opera te Gent - Vrijdag 27 okt. 20 u. Rigoletto, zon dag 29 okt. 14.30 u. Victoria en haar Husaar, 20 u. Rigo letto. Nederl. toneel te Gent - zater dag 28 okt. 20 u. en zondag 29 okt. 15 uur „Sacco en Vanzetti". Woningbouw ver. „Goed Wonen". Weekenddienst voor storingen aan cv, liften en warmwatervoorz. za. 28 en zo. 29 okt. de heer W. Zwanen burg, Bloemenlaan 170, geen tel. Do. 26 okt. 9.33 en 22.06 Vr. 27 okt. 10.38 en 23.13 Za. 28 okt. 11.36 en Zo. 29 okt. 00.04 en 12.33 Ma. 30 okt. 0.45 en 13.01 De. 31 okt. 1.19 en 13.35 Wo. 1 nov. 1,53 en M 1f>

Scheldebode | 1978 | | pagina 5