DAGELIJKS CONTACT KAN ANGST WEGNEMEN Ouderen in Souburg kunnen meedoen aan telefooncirkel Zaterdag start negende K.M.S.-cross Sporthal voor Koudekerke? het weten waard Films ebode] Scheldebode-kringetje m T abernakel te zien in ,,De Arne Tekeningen Lino Dinetto in kunstenaars - centrum Terminus Schots kinderkoor I Editie Vlissingen Editie Middelburg MENU D'AMIS Kerkdiensten Culturele Agenda Maatschappelijke Dienstverlening Medisehe diensten Goed wonen Hoogwater DE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 18 OKTOBER 1978 203 I OOST-SOUBURG Oudere inwoners van Oost-Sou burg kunnen, als zij dat willen, meedoen aan een telefoon cirkel. Oost-Souburg is daarmee het eerste gebied binnen de gemeente Vlissingen waar een dergelijke activiteit wordt opgezet. Een telefooncirkel kan vooral belangrijk zijn voor degenen die vaak eenzaam zijn en zelden bezoek krijgen. Als er iets met deze mensen gebeurt, kan het soms weken duren voordat iemand in de gaten heeft, dat er iets aan de hand is, zoals in krantebe- richten nogal 'ns te lezen is. Voor deze mensen kan de tele fooncirkel een zekere angst wegnemen. Elke dag op de zelfde tijd wordt men namelijk opgebeld. Als er niet opgeno men wordt, weet de beller on middellijk dat er iets niet in de haak is en kan hij actie onder nemen. Een ander voordeel van de telefooncirkel is dat de deel nemers ook de kans krijgen een tijdje met iemand te praten. Een telefooncirkel werkt als volgt: een vrijwilliger of vrij willigster begint elke morgen te bellen. Hij of zij belt meneer A. Meneer A belt na een praatje mevrouw B weer op enzo voorts, totdat de laatste deel nemer weer naar de vrijwil- lig(st)er belt. Dan is de cirkel weer gesloten. Op deze manier kunnen ou- "deren die in dezelfde positie zitten op een gemakkelijke manier contact met elkaar krijgen bovendien. Er heeft zich op het ogenblik m ij RUILBEURS - Verzame laars van munten, oude an sichtkaarten, postzegels, si garenbandjes, enz., kunnen aanstaande zaterdag terecht in het wijkcentrum Middenhof, kanaalstraat 64, Oost-Sou burg. De vereniging De Ver zamelaar houdt daar dan de maandelijkse middagruil beurs. Van twee tot vijf uur. De toegangsprijzen zijn voor volwassenen 1,25 en voor kinderen tot en met zeventien jaar 0,75. SPEURTOCHT - Het SKW-clubhuis Het Wolters- huis biedt kinderen van acht tot twaalf jaar de mogelijkheid een speurtocht op de fiets te gaan houden. Liefhebbers moeten wel vijfenzeventig cent meebetalen in de on kosten. Het begint morgen middag om twee uur. PIET BULTHUIS - Gijs Bergman, directeur van de Zeeuwse muziekschool, opende vrijdag 13 oktober een tentoonstelling van Piet Bulthuis in de Middelburgse Vleeshal. Wie de schilderijen en plastieken van deze schil der wil zien, kan nog in de Vleeshal terecht tot 5 novem ber. De openingstijden van de door de Culturele Dienst Mid delburg georganiseerde ten- toonstelling:dagelijks van tien tot vijf uur, zondags van twee tot vijf uur. AFSCHEID - De opbouw werker van de Welzijnsraad in Middelburg, John Frank gaat vertrekken. Degenen die af scheid van hem willen ne men, krijgen de gelegenheid op woensdag 25 oktober van twee tot half acht in het dien stencentrum Schuttershof in Middelburg (Schuttershof straat 1a) SOOSAVOND - De wijk- vereniging West-lnn houdt vrijdag weer haar maandelijk se soosavond in het wijkge-- bouw Aldegonde in Wester- zicht. Van zeven tot negen kunnen jongeren van twaalf tot vijftien terecht en van half- tien tot halftwaalf is het voor boven de zestien. De toe gangsprijs is een gulden. VERKOPING - De vrou wenvereniging Persis van de gereformeerde gemeente in Middelburg heeft de hal van de Mavoschool aan de Ko- ninginnelaan bezet voor een openbare verkoping. Dat ge beurt zaterdag van halfelf tot twaalf en van halftwee tot halfvijf. Er is een grote sorte ring handwerken, maar ook baby- en kinderkleding, boe ken en houtsnijwerk te koop. RUILBEURS-Ook in Mid delburg-Zuid vindt een ruil beurs plaats en wel morgen van zeven tot negen uur in wijkcentrum Het Zuiderba ken. In principe kan op deze avond van alles geruild wor- •den, van zegels tot stickers en grammofoonplaten. De deel nemers moeten een gulden in de kosten bijdragen. VERZOENDAG - D. Steenhuis uit Meppel verzorgt op de vrijdagen 20 en 27 ok tober een lezing onder de titel 'De grote verzoendag'. Dit geschiedt in het Rode Kruis- gebouw in Oost-Souburg. De lezingen beginnen beide om acht uur. ORIËNTATIERIT-Op ve ler verzoek organiseert de wijkvereniging Brakenburg uit Arnemuiden nogmaals een oriëntatierit door het dorp. De deelnemers gaan zaterdag om twee uur van start in de Korenbloemstraat. Wie mee wil doen, kan bellen naar tel. 01182-1333. De inschrijving sluit vrijdagavond. Leden van de wijkvereniging betalen vijf gulden, niet-leden tien gul den. h Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN (Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Breda) 27e jaargang Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis op geheel Wal cheren totale oplage 37.425 in 2 edities: OPLAGE 19.540 In de gemeenten Valkenis- se, Vlissingen en Westka- pelle OPLAGE 17.885 In de gemeenten Arnemui den, Domburg, Mariekerke, Middelburg en Veere. Kantoor: Torenstraat 5, tel. 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiten kantooruren: J. van Einden,- Toutenburg 38, Vlissingen. Tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissinger^tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-26043 (Ter Hoo- gestraat 38, Middelburg). Correspondent Vlissingen: Karin Storm-Bekkenutte, Bossenberg 193, 4385 ED Vlissingen, tel. 01184-66057. een vrijwilligster opgegeven. Wie aan de teiefooncirkel wil meedoen kan zich via het dienstencentrum Bachten Poorte opgeven bij de heer So- linger, tel. 61582. Als het be hoorlijk van de grond komt, kan ook in andere delen van de gemeente een cirkel worden opgezet. Wie geen telefoon heeft, maar toch behoefte heeft aan wat belangstelling, kan schrijven naar meneer Solin- ger, Bachten Poorte 47 in Oost- Souburg, of even langs komen op het spreekuur. VLISSINGEN-Zaterdag 21 oktober gaat de negende editie van de K.N.S.-cross, georgani seerd door de Vlissingse ver eniging Zeeland Sport, van start in het duingebied rondom café Huvers. Deze cross is te vens de eerste wedstrijd voor de Zeeuwse crosscompetitie, waarover wij u al eerder be richtten. De hoofdmoot die dag bestaat uit de prestatieloop en de cross over 7 kilometer door een prachtig natuurgebied. Voor de junior atleten zijn er ook nog de wedstrijden voor de competitie die in het Galgebos nabij Westduin gelopen zullen worden. De route van de cross (en te vens prestatieloop-route) waarbij de Middelburgse at leet Johnny Vermeulen zijn debuut zal maken, is als volgt: start op het strand bij duin overgang Huvers. Tot Dishoek over het strand en dan via de duinen richting waterwinge bied, dat voor deze gelegen heid is opengesteld voor de deelnemers. Na het waterwin gebied volgt men de weg naar het Uilenbos waarna men een bocht maakt en via vele bospa den terugkomt in Dishoek bij café Huvers, waar de finish is. De deelnemers hebben dan on geveer zeven kilometer afge legd en ontvangen hiervoor een prijs en een kaart waarop de tijd staat die ze over de afge legde afstand hebben gedaan. De wedstrijden van de cross competitie beginnen om 13.00 uur, terwijl de cross om 15.00 uur - en de prestatieloop om 16.00 uur start. Inschrijven is mogelijk van af 12.00 uur in café Huvers, waar parkeer- en kleedgele genheden aanwezig zijn. Het inschrijfgeld bedraagt 2,50 en u kunt vanaf 13.00 uur in schrijven voor de evenemen ten. ARNEMUIDEN - Een na tuurgetrouwe afbeelding van het tabernakel is aanstaande zaterdag te zien in het vereni gingsgebouw 'De Arne' in Ar nemuiden. Het tentoongestelde model meet 1.80 x 3 meter. Het taber nakel is al op veel plaatsen in ons land met succes tentoon gesteld. De evangelist K.Rouw uit Kinderdijk zal met enkele medewerkers een uiteenzet ting over het bijbelse taberna kel geven De avond begint om half acht, de toegang is vrij. VALKENISSE - B. en W. van Valkenisse hebben het voornemen om een sportzaal in de gemeent te bouwen laten varen. Om'aan de roep om ruimte van het verenigingsleven tegemoet te komen en om alle sporten een ruimte te geven die groot genoeg is, stellen B. en W. de raad voor een sporthal te bouwen, die tevens als verenigingsgebouw dienst zal gaan doen. Voor het gebouw hebben B. en W. ruimte gereserveerd aan de Duinstraat in Koudekerke. De gemeenteraad van Valkenisse hoeft vanavond overigens nog niet te beslissen of de bouw van een sporthal wel of niet doorgaat. B. en W. vragen de raad wel toestemming om het plan nader uit te werken. Zij vragen de raad daarom 25.000 gulden meer dan het krediet van 50.000 gulden, dat voorde voorbereiding van de sportzaal benodigd was. MIDDELBURG - Een korte toespraak en een concert] e van de slagwerker Raymondo di Bella openen aanstaande za terdag om vijf uur een ten toonstelling in het Zeeuws Kunstenaarscentrum van de Italiaanse tekenaar Lino Di netto. Het Middelburgse kun stenaarscentrum organiseert deze expositie in samenwer king met het Instituto Italiana di Cultura. Dinetto is in '27 in Padua in Italië geboren. Hij kreeg zijn opleiding aan de schilder- en tekenschool in Milaan. Van '46 tot '50 hield Dinetto zich voor al bezig met het maken van muurschilderingen in Ligurië, Veneto en Toscane. In de tien erop volgende jaren woont hij in Zuid-Amerika, waar hij sa men met verschillende archi tecten een uitgebreide serie fresco's maakt, omder meer in Montevideo in Uruguay. Lino Dinetto werkte mee aan de il lustratie van litteraire werken van onder meer Bocaccio en Petrarca. Van zijn werk, dat verschillende malen met prij zen bekroond is, is een en an der te zien in musea en privé- collecties in Italië en andere landen. De tentoonstelling duurt tot en met vrijdag 27 oktober. (de gehele maand oktober geldig) Cocktail Desiré du Prince Franse groentesoep Carré ris de veau sauce sherry diverse groenten aardappelen Hs Russische vla 30,00 per persoon Deze maand extra voordelige wijnaanbiedingen Maandag t/m vrijdag gehele dag geopend Zaterdag en zondag vanaf 16.00 uur HOTEL RESTAURANT CAFE t.o. station GOES-Tel. 01100-27501 Lid Holland Tourist Hotels Zaterdag 21 oktober, Zeven- dedags Adventisten. Doops gezinde kerk, Vrijdomweg, Vlissingen, dienst van 8.15-11.15 uur, Middelburg, doopsgezinde kerk, dienst van 10-12 uur. Zondag 22 oktober, Evang. Luth. kerk, Walstraat 10 u. ds. J.W. Schokking. Ver. Van Vrijz. Hervormden- Remonstraten, 22 okt., Op- hir 10.30 uurds. P. Simoons, Bergen op Zoom. Verpleeghuis „Der Boede", Koudekerke, 22 okt. 10.15 uur ds. Q. v.d. Vrie. Kristen Zuidmolukse kerk in Nederland, 22 okt., 10 uur Oost-Souburg, ds. P. Fader. Geref. kerk, Paul Kruger- straat, 22 okt. 9.30 uur ds. L. de Liefde, 17 uur ds. G. den Heeten. Chr. Geref. kerk, Kasteelstraat VLISSINGEN - Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar. Loop dan even bij ons kantoor, Torenstraat 5, Vlis singen binnen. De gulle gevers zijn: MIDDELBURG - Op zater dag 21 oktober treedt een Schotse kinderkoor op in de Hofpleinkerk te Middelburg. Het Schotse koor is uitgeno digd door de Gerefomeerde Kerk van Middelburg. Het op treden begint om 19.30 uur; de toegang is gratis.Het dertig le den tellende koor wordt muzi kaal bijgESTAAN DOOR DE Christelijke jeugd brass band ONDA. Banketbakker Faber - Bad huisstraat 38, de alom bekende kwaliteitstaart. Vishandel Frans de Munck jr. - Oude Markt 11, een kilo gebakken vis uit de zaterda greclame. Drogisterij Luitwieler - Lange Zelke 80, een luxe fles badschuim. Smith kaas marktkraam Een pond kaas naar keuze. Slagerij Oosterom - Wal straat 100, 300 gram vleeswa ren. Brillenspecialist Tiiroe Walstraat 81, kamerthermo staat. Annikes Cafetaria - twee broodjes Annikes met koffie. Midgetgolfbaan - Burgem. van Woelderenlaan, Vlissingen gratis consumptie. Boetiek Miss Eva - Bellamy- park 34, waardebon van 7,50. S.O.S. Atoomonderzeeër Gezonken van de regisseur David Greene is een film over de redding van commandant Blanchard en zijn eenenveertig bemanningsleden. Zij hebben een aanvaring door een Noors schip overleefd, maar liggen op vijfhonderd meter onder de waterspiegel. Alhambra 1, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag en woensdag acht uur en zaterdag en zondag zeven uur en half- tien. Het heetste hoertje aller tij den is een film waarvan de titel al genoeg zegt over de inhoud. Alhambra 1, nachtvoorstel ling, vrijdag elf uur. Hugo de Hippo is een kin derfilm waarin nijlpaarden de hoofdrol spelen. Allereerst be vrijden zij het eiland Zanzibar van de haaien, maar de mensen vergeten al gauw de dienst die de nijlpaarden hun bewezen hebben. Ze worden zelfs alle maal vermoord op een na, dat is Hugo. Hongerig zwemt hij terug naar Afrika waar hij nog een serie avonturen beleeft. Alhambra 1, zondagmiddag halfdrie. Zoltan, hound of Dracula, een griezelfilm, waarin deze keer niet Dracula, maar zijn honden de hoofdrol spelen. Bij een explosie komt de grafkel der van het geslacht Dracula bloot te liggen. Uit de grafkel der wandelt een man met een grote hond, Zoltan. Beiden waren vroeger slaven van graaf Igor Dracula. Omdat Dracula onder tonnen ge steente wordt bedolven, moe ten zij een nieuwe meester gaan zoeken. Alhambra 2, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag en woensdag, acht uur. Zaterdag en zondag zeven uur en half- tien. Karate-nest Hang Chu, een vechtfilm in de Chinese tradi tie. Alhambra 2, zondagmiddag halfdrie. Play it again, Sam. Een film onder regie van Herbert Ross met in de hoofdrollen Diane Keaton en Woody Allen. In de ze film speelt Woody Allen de sullige minnaar die in zijn fantasieën bezocht wordt door Humphrey Bogart, de he-man die hem raad geeft op vrou- wengebied. Altiamöra 2, nachtvoorstel ling, vrijdag elf uur. Tien dagen die de wereld schokten. Deze film draait het Jongerencentrum Midgard in de Kuiperspoort in Middel burg in het kader van de open filmvoorstellingen. Het is een Brits-Russische co-produktie over de Russische revolutie in 1917. Rusland heeft een serie authentieke opnamen uit de Czarentijd beschikbaar ge steld voor deze film. Midgard, vanavond, kwart voor negen. De bruiloft van Zain. Jeugd en Muziek laat met deze Ara bische film weer 'ns wat vol komen anders zien. Zaïn is min of meer de dorpsgek. Hij heeft twee tanden, een wonderlijk wild loopje en een luide scha terlach. Hij gilt het uit van de hoogste boom als hij weer eens smoorverliefd is op een mooi meisje, steeds een ander meisje dat dan steeds met een andere man trouwt. Eigenlijk houdt Zaïn van alle meisjes en van alle mensen en alle mensen houden van hem, behalve de Iman {een kerkelijk hoog waardigheidsbekleder). Die is jaloers, op hem. De Zwaan Souburg, van avond halfnegen. De Villa Goes, zaterdag halfnegen. Dreams that money can buy& is een film van Hans Richter die Jeugd en Muziek vertoont in het kader van Film en experiment in samenwer king. met het Goethe Institut uit Amsterdam. De jonge dichter Joe besluit om zijn unieke gave dromen te kunnen verklaren in klinkende munt om te zetten. Hij richt zich een luxe kantoor in en verkoopt zijn fantasieën over het onder bewuste van zijn klanten. De villa Goes, zaterdag elf uur. Kuiperspoorttheater Middelburg, vrijdag kwart over acht. 22 okt., 9.30 en 18.30 uur prof. ds. J. v. Genderen. Geref. kerk (vrijgemaakt), Lannooystraat, 22 okt. 9.30 uur ds. B. Kamphuis, 16.30 uur leesdienst. Geref. gemeente, Marnixkerk Souburg, 22 okt. 9.30 en 16.30 uur ds. A. Snoep. Geref. kerk, Kanaalstraat Souburg, 22 oktober West 9 uur ds. Bosscha, Oost 9.30 uur ds. Vanhaelen, oost 17 uur, ds. Hidding uit Dom burg. Kristen Zuidmolukse kerk, 22 okt. Oost-Souburg, 11.30 uur S. Waisapy, voorb. H.A., Koudekerke 14 u. idem. Open Hof, Paauwenburg, Vlissingen, 22 okt. 9.30 uur. ds. G. den Heeten, 17 u. ds. E. Hoogerwerf. Bethesda-St.-Jozefziekenhuis, 22 okt. 10 u. ds. Joosse. Bejaardencentrum „Ter Ree- de", 22 okt. dienst te 19 u. Hervormd Koudekerke, 22 okt. 9 en 10.30 u. ds. M.J. de Jong. Hervormd Souburg, Kerk Oranjeplein, 22 okt. west 9 u. ds. Bosscha, 9.30 u. ds. Cladder H.D., 19.00 ur. ds. v.d. Heide. Hervormd Middelburg, 22 okt. Nieuwe kerk, 10 u. de heer Allewijn, Koorkerk 10 u. ds. P. Simoons uit Bergen op Zoom, Oostkerk, 10.15 u. ds. Korevaar h.a., 19 u. ds. Gor- rissen uit Stavenisse, geref. bondsdienst, Ontmoetings- kerk, 10 u. ds. J.G. Panhuise, 19 u. ds. Van Eijk, zang- dienst, Thomaskapel, 10 u. Van Oerden, Doopsgezinde kerk, 10.30 u. pasteur J. Risseeuw uit Delft. Evang. luth. kerk, 10 u. kand. M. Vlaming uit Amsterdam. Hervormd St.-Laurens, 22 okt. 10 u. ds. Fox. Volle Evang. gemeente, Mid delburg, 22 okt. 9.30 u. Zui derbaken br. H. Blankes- poor, Vlissingen in de kapel Vrouwestraat 5, zondag dienst te 9.45 u. en woensdag te 19.30 uur. Kerkdiensten in de Angli caanse kapel van de Mission to Seamen, Scheldepoort Vlissingen-Oost, zondag 22 oktober 10.30 u. Ochtendge bed, 19.30 eucharistie. R.%k. kerk Walcheren 21-22 okt. 1978 Souburg,* Martinuskerk, zat. 19.00, zond. 10.30 uur paro chiekoor. Paauwenburg Open Hof, zon. 11.00 eigen zanggroep, 19.00 samen zang. Vlissingen Singelkerk, zat. 19.00 uur gemengd koor, zond. 9.30 uur dameskoor (Nederlands), 12.00 samen zang. Bethesda/St.-Jozefziekenhuis, zon. 11.00 uur. Ter Reede, vrijdag 9.00 uur. Domburg, zondag 9.00 uur. Middelburg, Petrus en Paulus- kerk, zondag 2 april 10.15 uur hoogmis, Hoeksteen 10.30 uur. Bethel Pentecoat Inc., van Dishoeckstraat 24 t.o. de brandweerkazerne, iedere zondag 9.30 uur jeugd dienst, gewone dienst 11.30 uur. Woensd. 19.30 uur, vrijd. bidstond 20.00 uur. Zat. 15.00 uur zondags school. Bethel Pinksterkerkdiensten, Worden gehouden in het Maarten Luther Huis, Groe- newoud 58 te Vlissingen, ie dere zondag in juli begin 15.00 uur, des woensd. bid stond te 19.30 uur. Vrijd. bijb. studie 19.30 uur. Zat. jeugddienst te 10.00 uur. Leger des Heils, Vlissingen. Dr. Stavermansstr. 39-41. Openbare samenkomsten iedere zond. 9.30 uur bid stond, 10.00 uur hieligings- samenkomst, 11.45 uur zon dagsschool, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. De kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste da gen, Iedere zondag te 10.30 uur in het gebouw van de speeltuin Zuidbeekseweg (Mormomen). Baha'i Geloof, Iedere woens dag gespreksavond. Her- berdsland 33, Middelburg. Nieuwe Apostolische kerk, Westerbaan, West-Souburg, diensten zond. 9.30 en 16.00 uur, woensdag 20.00 uur. Jehovah's getuigen, Konink rijkszaal Van Dishoeck straat 34, Vlissingen, don- derd. van 19.00-20.00 uur, zond. 10.00-12.00 uur. Evang. Baptisten Zendings Gemeente, Elke zond. om 10.00 uur dienst in de Kla- renbeek-LTS. Gen. Eisen- howerlaan 25. Pinkstergemeente Concertge bouw, Elke zondag 14.30 uur wijdingsdienst, woens dag 19.30 uur gezinsdienst. Donderdag 19 oktober 19.20 uur in SKA Open Hof, Paauwenburg, bridgecur- sus. Idem 19.30 uur gebouw Reho- both Paspoortstraat te Sou burg, Modeshow. Vrijdag 20 okt. 14 uur, in bibliotheek Vlissingen en Souburg, uitreiking leerdi- ploma's en bekendmaking kijkdooswedstrijd. Zaterdag 21 oktober van 14-17 uur in wijkcentrum te Sou burg ruilbeurs. Idem 20 uur SKA clubhuis De Zwaan en woensdag 20.30 uur film Silver Nighthome.. 11,18, 25 en 1 november, lezin gen in restaurant De Huif kar, Markt Middelburg, te 20.15 uur, toegang vrij. Uit gaande v.d. Baha'i Geloofs gemeenschap. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen, Vrijdag 20 okt. 19 u. Die Walkürë, zaterdag 21 okt. 20 u. Balletten, zondag 22 okt. 15 u. Die Walküre. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen, Zaterdag 21 oktob. 20 u. en zondag 22 okt. 15 en 20 u. „Freiherr van Münchhausen". Kon. Opera te Gent, Vrijdag 20 okt. 20 u. Viktoria en haar huzaar, zondag 22 okt. 14.30 u. Rigoletto, 20 u. Victoria en haar huzaar. Nederl. toneel te Gent, Zater dag 21 okt. 20 u. en zondag 22 okt. 15 uur „Sacco en Venzetti". Telefonische hulpdienst voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht ge opend. Tel. 01180-15551 Bureau van de Stichting voor niet-gehuwde moeders Los- kade 25 Middelburg, tel 01180-27311. Spreekuur volgens afspraak Gezins— en bejaardenverzor ging/Maatschap. Stichting Maatschappelijke Dienst verlening Walcheren, Mid delburg, Loskade 29, tel. 01180-26951. Vlissingen, dr. Ottestraat 3, tel.01180-19820. Bereik baar: iedere werkdag op kantoor 's avonds na tel af spraak. Stichting Gezinsverzorging Walcheren Brouwenaar- straat 4, Vlissingen, tel 01184-17810, spreekuren leid(st)ers van 8.30-9.30 uur. Ook te Middelburg, Korte Noordstraat 31, tel 25594 en te Souburg in het wijkcentrum Middenhof, Kanaalstraat 64, Souburg, tel 64318 Gemeentelijke Sociale Dienst Vlissingen Maatschappelijk Werk. Dagelijks van 8.00-10.00 uur Actie Moeders voor Moeders Mevr. Van Belleghem-Wis- senkerke 01180-15418 Bureau voor rechtshulp Zee land Damplein 7, Middel burg, tel 01180-37120. Spreekuren: maandag van 13.30-15.30 uur, dins dag-donderdag van 10-12 uur en donderdag 19-21 uur. Opvang thuislozen en passan ten Weekenddienst tel 01184-14431. Huwelijks-en gezinsmoeilijkheden en noodgevallen 01184-14911, Stichting Sjaloom, Vlissin gen. Rechtswinkel Middelburg Vanaf 6 oktober spreekuur op donderdag van 19-21 uur nieuw adres Damplein 1 tel 01180-3712 Vlissingen doktersdienst Za. 21 okt. dr. Kant, Badhuis straat 195, tel. 12190, zo. 22 okt. dr. de Greef, Willem Klooslaan 1, tel 68021. De dienst loopt van 0.00-24 u. Bezoeken aanvragen voor 9 uur, visites voor 10.00 uur, spreekuur spoedgevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur. Apotheek Van 20-27 okt. Ge opend Apotheek J.M.H. v.d. Sande, Badhuisstraat 30-32, tel 12066. Tandarts Za 21 en zo. 22 okt. van 11-12 u. Dr. J.A.O.J.A.L. Vaessen, Koe poortstraat 3, Middelburg tel. 01180-13403. Verloskundige. Za. 21 en zo. 22 okt. mej. Van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 12775. Weekend dienst Westkapelle, Zoutelande, Koudekerke, Domburg, Aagtekerke, Big- gekerke en Meliskerke, vrij. 18-zo. 24 u. dr. Noorlander. Middelburgsestraat 94. Koudekerke, tel.01185-1231. Weekenddienst Dierenarts za. 21 en zo. 22 okt. I.C. Klok, Oostkapelle, tel 01188-2069, consult alleen na tel. afspraak. Visites aan vragen voor 8 uur. Weekenddienst Huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland, za-. 21 en zo. 22 okt. dr. J.F.M. Bergen, Don- gestraat 15, Souburg, tel. 63922. Weekenddienst Kruisver. Vlissingen za. 21 en zo. 22 okt. zuster T.J.A. Meerman, Van Hallstraat 6 tel. 66734 Weekenddienst Kruisver. Soub. Za. 21 en zo. 22 okt. zuster W. Verhagen-Wes- terbeke, Zuiderbaan 53, tel. 61541. Kruisver. Walcheren-Oost, za. 21 en zo. 22 okt. br. M.v. Lieshout, Prelaatweg 1, Westkapelle, tel. 01187-715. Weekenddienst 21 en 22 okt. dr. A.Stutterheim, Beukel- sestraat 8, Meliskerke, tel. 01186-1760. Middelburg Doktersdienst. za. 21 okt. dr. Reynierse, Seis- weg 29, tel. 13456, zo. 22 okt. dr. Dominicus, Dam 30, tel 12830. Middelburg Apotheek Van 20-27 okt. Geopend apo theek A. Ringeling, Lange Delft 133. Woningbouwver. „Goed Wo nen", Weekenddienst voor storingen aan c.v., liften en warmwatervoorz. 21 en 22 okt. de heer J. Hoendervan ger, Westerzicht 153, West- Souburg, geen tel. Do. 19 okt. Vr. 20 okt. Za. 21 okt. Zo. 22 okt. Ma. 23 okt. Di. 24 okt. 3.33 4.08 4.46 5.30 6.21 7.18 en en en en en en 15.42 16.23 17.03 17.47 18.42 19.44 Wo. 25 oken 20.56.

Scheldebode | 1978 | | pagina 3