Eerste tentoonstelling toont schilderwerk van L P. Boon ZEELAND ZATERDAG MIDDELPUNT IN PROFTÖER DOOR NEDERLAND ZAKENFLITSEN het weten waard Van den Driest Sport breidt uit Scheidsrechters tegen Radio Mi Amigo Scheldebode-kringetje Pupillen - toernooi Seolto debode] MENU D'AMIS Terminus Vlissingse peuter - speelzalen maandag open Editie Vlissingen Editie Middelburg Voetbal toernooi FC Laurens Kerkdiensten Beiaardconcert in Middelburg Medische diensten 1 MIDDELBURG - Het toeval wilde dat Louis Paul Boon niet, of liever gezegd weinig, deed wat hij eigenlijk altijd wilde, namelijk schilderen. In zijn moederland België, in Nederland en daarbuiten is hij bekend geworden als schrijver. Boon zelf is tot de ontdekking gekomen een ontspoorde schrijver te zijn. Hij schrijft dit tenminste in de catalogus die uitgegeven wordt ter gelegenheid van een tentoonstelling van zijn grafisch en schilderkunstig werk bij Antiquariaat Merlijn in Middelburg. (Het is voor de eerste keer dat werk van Boon in Nederland te zien is). Boon:,.Reeds in mijn jeugd jaren schilderde ik de schoe nen van mijn vader, die hij moe en teleurgesteld uitschopte. Ik maakte lino's, houtskoolteke ningen, schilderijen in olie verf, en ontdekte pas achteraf dat ik deze dingen makkelijker kon beschrijven. Zo raakte ik van mijn werkelijke doel af geleid. En in mijn 4 literaire werk maak ik schilderijen met woorden. Ik slaagde er nooit in beide te compenseren, alhoe wel velen het verband wisten te achterhalen". Liever was Louis Paul Boon cineast geweest, zodat hij zijn schilderwerk zowel als zijn li teraire werk in filmvorm had kunnen gieten. Boeken als „Vergeten straat", „De bende van Jan de Lichte", „De kleine Eva uit de Kromme Bijlstraat" noemt hij filmscenario's. „Maar onze samenleving waarin kapitaal het belang rijkste blijft, heeft me belet datgene uit te voeren waarvoor ik op de wereld kwam. Ik schrijf nu zo maar wat, en ik schilder zomaar wat, maar VLISSINGEN - Op zaterdag 19 augustus aanstaande wordt er voor de zevende achtereen volgende maal een pupillen- toernooi gehouden door de Vlissingse korfbalvereniging „Seolto". Er doen ruim tweehonderd dertig jongens en meisjes mee, variërend in leeftijd van acht tot elf jaar. De kinderen zijn in negenentwintig groepjes inge deeld en zullen op zes velden spelen. Het toernooi begint om 10.00 uur. De prijsuitreiking zal plaatsvinden om kwart over drie. De wedstrijden worden ge speeld op het VCB-terrein aan de Zuidbeekseweg te Vlissin- gen. VLOOTSCHOUW: Op vrijdag 18 augustus aanstaande wordt er een vlootschouw georganiseerd door de Zee vaartschool in verband met het vijfenzeventig jarig be staan van de Ruyterschool. Er wordt deelgenomen door zestig schepen die tussen 14.30 en 16.00 uur in formatie langs de boulevard zullen varen. AFSCHEID. Op woensdag 30 augustus zal tijdens een bui tengewone vergadering om 14.00 uur in de Burgerzaal van het stadhuis te Middel burg afscheid genomen wor den van de heer M.A.L. Hu- bregtse, wethouder van On derwijs en Culturele Zaken en van enkele raadsleden we gens het beëindigen van hun raadslidmaatschap, alsmede van de heer mr. J. Hooij, ge meentesecretaris, in verband met het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. De nieuwe gemeentesecretaris is de heer mr. A. Kerkhove. BEJAARDENSOOS: Op dinsdag 22 augustus wordt er in het wijkcentrum Aldegon- de, Westerzicht 386 een be- jaardensoos gehouden van 14.00 tot 17.00 uur. Er be staan mogelijkheden tot kaarten, handwerken, gezel schapsspelen en dergelijke. ORGELCONCERT: Op dins dag 22 augustus aanstaande wordt er in de Nieuwe Kerk te Middelburg om 20.00 uur een orgelconcert gehouden door de bekende organist Feike Asma. Er zullen werken ten gehore worden gebracht van Asma, Frescobaldi, Martini, Merkel en Liszt. BEZICHTIGING STAD HUISTOREN 8 Op woensdag 16 augustus kan men om 17.30 uur de beiaard van de stadhuistoren bezichtigen, nadat Piet Broerse, stads- beiaardiervan Vlissingen, zijn wekelijks concert heeft gege ven. Er kunnen per keer slechts vijf mensen tegelijk toegelaten worden. Een ieder die belangstelling heeft kan zich melden bij de receptie van Welzijnscentrum Bach- ten Komme, Badhuisstraat 104, Vlissingen, telefoon: 16420. Kinderen beneden de vijftien jaar worden zonder begeleiding niet toegelaten. BAZAR - Als het aanstaande zaterdag goed weer is, zal op de kerkring in Grijpskerke vanaf negen uur 's morgens een bazar worden gehouden. Bij slecht weer kan men te recht in het Dorpshuis. De opbrengst is bestemd voorde restauratie van de N.H. Kerk. Er is onder meer een rom melmarkt, de kinderen kun nen hun hart ophalen met grabbelen of sjoelen en ou deren kunnen terecht bij een schiettent. Er wordt ook een verloting gehouden met als hoofdprijs een vierdaags reisje voor twee personen naar Londen. Een draaiorgel zorgt de hele dag voor mu ziek, terwijl 's middags om half dire een volksdansgroep uit Kruiningen een optreden geeft. Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN (Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Breda) 27e jaargang Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis op geheel Wal cheren totale oplage 37.425 in 2 edities: OPLAGE 19.540 In de gemeenten Valkenis- se, Vlissingen en Westka- pelle OPLAGE 17.885 In de gemeenten Arnemui- den, Domburg, Mariekerke, Middelburg en Veere. Kantoor: Torenstraat 5, tel. 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiten kantooruren: J. van Émden,- Toutenburg 38, Vlissingen. Tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen, tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-260431 Correspondent Middelburg: A. de Jong, Ter Hoogestraat 38, tel. 01180-26043. diep in mijn binnenste weet ik ergens ontspoord te zijn. Toch slaag ik er af en toe in een boek te maken waarin min of meer datgene staat wat ik zeggen wou, en schilder ik af en toe wat, waarin datzelfde op een andere wijze, met dezelfde fouten en vergissingen, even eens wordt voorgesteld. Ik sneed lino's maakte beeld houwwerken, tekeningen, ge dichten, honderden schilderij en, boeken van honderden bladzijden. En misschien, als mijn laatste boek zal geschre ven zijn, ga ik me voorgoed aan plastisch werk zetten", aldus Louis Paul Boon. Hij kan 't aardig vertellen en daarmee is hij ook bekend ge worden. Of hij ook zo aardig kan schilderen zult u zelf moeten gaan zien. De Vlaamse publicist J. Weverbergh vindt in elk geval van wel. Voor de catalogus schreef Weverbergh een overzicht van „Boontje als schilder". De catalogus waarin tevens enkele afbeeldingen van Boons werk kost tien gulden. De ten toonstelling in Antiquariaat Merlijn, Damplein 23 Middel burg is te zien tot en met zater dag 16 september. Merlijn is dagelijks geopend van twaalf tot halfzes (maandag gesloten). GOES - Zaterdag komt Ne derlands grootste wielerspek takel, de Proftour door Ne derland, naar Zeeland. 's Morgens om 11.00 uur start de vijfde etappe in 's- Heerenhoek op het bedrijfs terrein van Gebroeders De Jonge B.V. aan de Heinkens- zandseweg voor een rit in lijn over 103 kilometer, 's Middags om 16.15 uur wordt de ploe gentijdrit verreden met start en finish aan de Bergweg te Goes. Hieronder volgt het route schema met de doorkomsttij den. Routeschema 5e etappe van 's-Heerenhoek tot Goes, 's morgens rit in lijn. Te volgen route: Start. Heinkenszandseweg op het bedrijfsterrein van Ge broeders De Jonge B.V. 's-Heerenhoek. Vanaf be drijfsterrein Gebrs. De Jonge, Heinkenszandseweg, Molen dijk, r.d. Kuypersdijk, Werri- laan, Beeldhoeveweg, Kraaij- ertsedijk, Doornboomdijk, Kolaartsweg. Ovezande. Hoofdstraat, voorrangsweg naar 's-Gra- venpolder. 's-Gravenpolder. 's-Gra- venstraat, Langeweg, Bieze- lingsedijk, Zeedijk, Rijksweg 58 (oude rijksweg), Vlakebrug, tunnel door Kanaalweg, Post weg richting Yerseke.* Yerseke. Dam, Damstraat, Molenlaan, Breeweg, Irene- straat, Paardenmarkt, Kerk plein, Vierstraat, Langeville, Welleweg, Molendijk, Nieuw- landse Binnendijk. Oostdijk. Lavendeldijk, parallelweg langs Rijksweg 58. Kruiningen. Rijksweg, be bouwde kom Kruiningen Bur gemeester Elenbaasstraat, Hoofdstraat, Zandweg, Zand- (de gehele maand augustus geldig) Canapés Nimf roses (garnalen op geroosterd brood met cocktailsaus en garnering) Concommé Nilson (heldere bouillon met kip, ham, truffel, bieslook en kervel) Noisette de porc chasseur (varkensoester, met een speciale champignonsaus) diverse groenten aardappelen Coupe Mistral (halve perziken met aardbeien puree, amandelen en slagroom) 30.00 per persoon Deze maand extra voordelige wijnaanbiedingen! HOTEL RESTAURANT CAFÉ to. station GOES-Tel. 01100-27501 Lid Holland Tourist Hotels MIDDELBURG - De voet balclub FC Laurens uit Sint Laurens organiseert aan staande zaterdag voor de tweede maal een voetbaltoer nooi op de sportvelden aan de Nassaulaan in Middelburg, 's Morgens om halftien beginnen de wedstrijden tussen de tien deelnemende ploegen. Van FC Laurens zijn twee ploegen in het toernooi verte genwoordigd. Zij spelen in nieuwe shirts, geschonken door cafetaria Lammers uit Middelburg. De overige deel nemende ploegen zijn FC Total 1, GPV, PZEM 1, VCK, Amgas, Combinatie, Uiterton 1, VPV. De wedstrijden om de finale plaatsen zijn gepland om kwart over drie. Als alles vol gens plan verloopt, kan voor zitter J.H.T. Lammers van FC Laurens om kwart over vijf de prijzen uitreiken in de kantine bij de sportvelden. MIDDELBURG - De rij wielhandel Van den Driest in de Gravenstraat in Middel burg is sinds enkele weken uit gebreid met een sportafdeling. Van den Driest was al lang specialist op wielrengebied, wat vooral tot uitdrukking kwam in de vele soorten fiet sen, die in het assortiment waren en zijn opgenomen. Door het toenemend enthou siasme voor de wielersport ontdekte men, dat er veel vraag was naar bijbehorende arti kelen, zoals broekjes, shirts, schoenen en dergelijke, maar dat is er in Zeeland geen aan bod was van deze artikelen. Men besloot toen deze artike len ook te gaan verkopen. Aangezien veel wielrenlief- hebbers vanwege het weer in de winter de fiets aan de kant moeten zetten en dan zichzelf VLISSINGEN - De peuter speelzalen van de Stichting Sociaal-Kultureel Werk Vlis singen (SKW) gaan op maan dag 21 augustus aanstaande weer beginnen. Ze staan open voor kinderen van twee jaar en vier maanden tot vier jaar. In de regel komt een kind één middag en één morgen per week op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. Er zijn momenteel twee peu terspeelzalen, namelijk de peuterspeelzaal „De Ukkies" gevestigd in „Het Wolters- huis", Hogeweg 103-105, Vlis singen, telefoon: 14660 en peuterspeelzaal „De Priet- praters" in „Het Buut", Bea- trixlaan 2, Vlissingen, telefoon 16223. Als er op het moment geen plaats is, worden de kinderen op een wachtlijst geplaatst. trainen door de hardloopsport te beoefenen, besloot Van den Driest ook de benodigdheden voor deze sport in de verkoop te brengen. Er is een groot as sortiment. Van den Driest is de enige specialist op dit gebied in Zeeland. Een erg belangrijk artikel zijn de atletiekschoe- nen. Van den Driest verkoopt als enige in Zeeland NIKE-at- letiekschoenen. Dit zijn Ame rikaanse schoenen, die bij alle tests als beste uit de bus ko men. Doordat Van den Driest zelf ook actief de atletieksport beoefent kan hij alle klanten van advies dienen. KOUDEKERKE - Op zater dag 19 augustus aanstaande wordt er een voetbalwedstrijd gehouden tussen de scheids rechters van de scheidsrech- tersvereniging Walcheren en Radio F.C. Mi amigo. De wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van VCK te Koudekerke en begint om 15.00 uur. De opbrengst van deze wedstrijd komt ten goede van het gehandicapte kind „Sport Steunt Zonneveld". De aftrap wordt verricht door de burgemeester van Valkenisse. De wedstrijd wordt muzikaal opgeluisterd door de VTV uit Vlissingen, drumband en ma- jorettenpeloton. In de rust wordt de wedstrijdbal verloot en ook deze opbrengst is voor „Sport Steunt Zonneveld". De entreeprijs is voor vol wassenen f 2,- en voor kinde ren en 65 plussers f 1,-. GOES - In het kader van de Proftoer door Nederland vindt er op zaterdag 19 augustus 1978 een officiële ontvangst door het gemeentebestuur plaats. Deze begint om 18.30 uur in het stadhuis. De finish van de Proftoer is die dag in Goes. dijk, Vlakebrug (beweegbare brug), Rijksweg 58, Motel de Caisson, Smokkelhoekweg, Abdijstraat, Noordstraat, Bie- 1 zelingsestraat, Ooststraat. Kapelle-Centrum. Hille- werfweg, Plasweg, Monniken- dijk, Zuidweg. Kattendijke. Dorpsstraat, richting Goes, Kattendijkse- dijk. Goes. A. Joachimikade, Ringbaan-Oost, Louise de Co- lignylaan, 's-Heer Elsdorp- weg, Bergweg. Finish, le passage. Vervol gens 3 ronden met route Van Dusseldorpstraat, De Graaff- straat, Zomerweg, Kon. Julia- nastraat, Pr. Irenestraat, Schimmelpenninckstraat. Kloetinge-Centrum. Goes- sestraatweg, Monnikendijk, Kattendijkseweg. Goes. A. Joachimikade, Ringbaan-Oost, Louise de Co- lignylaan, 's-Heer Elsdorp- weg, Bergweg. Finish 2e passage. Vervol gens nog 2 ronden met dezelfde route. 's Middags ploegentijdrit. Routeschema: 16.15 uur start Bergweg te Goes, vervolgens via Van Dusseldorpstraat, De Graaffstraat, Zomerweg, Kon. Julianastraat, Pr. Irenestraat, Schimmelpenninckstraat, Ka- pelseweg, Goessestraatweg. Kapelle. Weststraat, Kerk plein, Ooststraat, Wemel- dingseweg, Wemeldingse- zandweg. Wemeldinge. Via de Aan was, Monnikendijk, Zuidweg naar Kattendijke. Dorpsstraat, Kattedijksedijk, Ringbaan- Oost. Goes. Louise de Coligny- laan, 's-Heer Elsdorpweg en 600 meter verder finish Berg weg. Totaal 21.6 km. Zaterdag 19 augustus - Ze vende Dag Adventisten. Doopsgezinde kerk, Vrij- domweg Vlissingen, dienst van 8.15-11.15 uur, Middel burg doopsgezinde kerk, dienst van 10-12 uur. Zondag 20 augustus. Kristen Zuid Molukse Kerk in Ne derland, Oost-Souburg om 15 uur. Voorganger S. Wai- sapy, (B.K.) Koudekerke 12 uur. Idem. Gerer. Petruskerk - Paul Kru- gerstraat, 20 aug. ds. G. den Heeten, 19 uur. ds. R. J. Blaauw, Krabbendijke. Chr. Geref. Kerk - Kasteel straat, 20 aug. 9.'30 en 17 uur. Ds. C. A. den Hertog. Ger. kerk (vrijgemaakt) Lan- noystraat 20 augustus 9.30 uur leesdienst, 16.30 uur os. B. Kamphuis. Geref. Gemeente Marnix- kerk Souburg, 20 aug. 9.30 en 16.30 uur. Leesdienst. Geref. Kerk - Kanaalstraat Souburg, 20 aug. 8.45 uur. Geen dienst, 9.'30 uur. Oost ds. Bosscha, 19'uur ds. Bos scha. Evang. Luth. Kerk - Wal- straat, 20 aug. 9 uur de heer Sinke, uit Goes. Doopsgezinde Gemeente Vrijdomweg, 20 aug. 11 uur ds. W. H. Kuipers. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland - 20 aug. Oost- Souburg te 10 uur ds. P. Fa- der. Verpleeghuis ,J)er. Boede", - Koudekerke, 20 aug. ds. L. J. Altena, Zoutelande. Hervormd Koudekerke - 20 aug. 9'en 10.30 uur ds. M. J. de Jong. Vlissingen SINGELKERK Zat. 19.00 samenzang, zon. 9.30 dameskoor, 12.00 ge mengd koor BETHESDA/ST.-JOSEF- ZEEKENHUIS - zon. 11.00. TER REEDE vrijdag 9.00 Middelburg, Petrus en Paulus- kerk, zat. 19 u. zond. 10.15 u. hoogmis, Hoeksteen 11.30 u. Strandkerken, zat. 19.00 u. Zoutelande, Westkapelle, Domburg, Oostkapelle, Vrouwenpolder, Veere. Zon. 10.00 uur: Dishoek, Zoute lande, Westkapelle, Dom burg, Oostkapelle, Vrou wenpolder. Nieuwe Apostelische kerk, Westerbaan, West-Souburg, diensten zond. 9.30 en 16 u. woensd. te 20 u. Jehovah's Getuigen, Konink rijkzaal Van Dishoeckstraat 34, Vlissingen, donderdag van 19-20 u. zond. 10-12 u. Evang. Baptisten Zendings Gemeente, elke zondag om 10 u. dienst in de Klaren- beek-LTS, Gen. Eisenhou- werlaan 25. MIDDELBURG - Op don derdag 17 augustus aanstaan de wordt er op het carillon van de Abdijtoren te Middelburg een beiaardconcert gegeven door Richard Hudson Ladd, beiaardier van de Universiteit van Michigan in de Verenigde Staten. Richard Hudson Ladd stu deerde beiaard aan de Neder landse beiaardschool te Amersfoort bij Leen 't Hart. Hij was in 1972 de eerste Ame rikaan, die in Nederland de Prix d'Excellence won. Naast de concerten die hij geeft is hij tevens redacteur voor de beiaardrubriek van de Dia pason, een internationaal maandblad voor kerkmusici. Op donderdag 17 augustus zal hij vooraf werken van Bach, Gerswhin en andere groothe den ten gehore brengen Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de Torenstraat 5, Vlissingen bin nen. De gulle Middelburgse gevers zijn: Fruitspecialist Van der Hie- len-Nijse, Langeviel 41, stelt beschikbaar: 1 pond zuid vruchten. Optiek Focus, Promenade, stelt beschikbaar: 1 briletui. Babyhuis De Weefstoel, Langeviele 3, stelt beschikbaar een cadeaubon van 10,-. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt beschik baar: een fotocadeaubon van 5,-. Hotel-café-Restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar: koffie met gebak voor 2 personen. Bijjou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar: sleuteletui. shouwerij A. Sturm, Veeresin- gel 90, stelt beschikbaar: Vi pond eigengemaakte rook worst. Pinkstergemeente Concertge- - bouw, elke zondag 14.30 u. wijdingsdienst, woe. 19.30 u. gezinsdienst. The Bethel Pentecaot Inc., Van Dishoeckstr. 24 t.o. de brandweerkazerne, iedere zondag 9.30 uur jeugd dienst, gewone dienst, 11.30 u. Woensdag 19.'30 uur. Vrijd. bidstond 20 u. Zat. 15 u. zondagsschool. Bethel Pinkster, kerkdiensten worden gehouden in het Maarten Luther Huis, Groe- newoud 58 te Vlissingen, ie dere zondag in juli begin 10 u. zond. na juli begin 15 u. des. woensd. bidstond te 19.'30 u. Vrijd. bijb. studie te 19.'30 uur. Zat. jeugddienst te 10 uur. Leger des Heils - Vlissingen, Dr. Stavermanstraat 39-41, Openbare samenkomsten iedere zondag 9.30 uur bid stond, 10 uur heiligingssa menkomst; 11.45 zondags school, 19.30 uur verlos singssamenkomst. De kerk van Jezus Christus van de Heiligen der laatste da gen - Iedere zondag te 10.30 uur in het gebouw van de speeltuin Zuidbeekseweg (Mormonen). Hervormd Souburg, Kerk Oranjeplein, 20 aug. 8.45 u. de heer Sinke, Oost 9.30 u. bevestiging ds. Cladder door ds. v.d. Heide, 15 u. intrede ds. Cladder. Hervormd Vlissingen, 10 u. ds. F. S. Kloosterman, Johan- neskerk 9.30 u. ds. J. C. Del beek, uit Middelburg, 19 u. ds. P.C. Pettinga. Open hof, Paauwenburg 9.30 u. ds. Y. v.d. Schoot, 17 u. ds. G. den Heeten. Bethesda-St.-Joseph, 10 u. ds. P.C. Pettinga. Bejaarden-centrum „Ter Ree- de", 19 u. ds. v.d. Schoot Kerkdiensten in de Angli- caande Kapel, van de Mis sion te Seamen, Schelde- poort, Vlissingen-Oost, op Zondag 20 aug. 10.30 Eu charistie, 19.30 avondgebed. Voll Evang. Gemeente, „De Wijngaard", Middelburg, zondag 20 aug. te 9.30 u. in Zuiderbaken, spreker br. N. Goverts. Hervormd Middelburg, 20 aug. Nieuwe Kerk, 10 u. ds. Brummelkamp, 19 u. ds. A. de Reuver, uit Kapelle a.d. IJssel, Koorkerk 10.15 u. ds. Hage, Oostkerk 9.30 u. ds. W. M. de Bakker, Herv. Ge ref. avondmaaldienst, Ont- moetingskerk 10 u. ds. L. de Liefde, uit Vlissingen. - Doopsgezinde kerk, 9.'30 u. ds. W. H. Kuipers, Ev. Luth. Kerk 10.30 u. de heer G. Sinke. R.-K. KERK - WALCHEREN 19-20 aug. Parochiekerken Souburg Martinuskerk Paauwenburg Open hof zon. 11.00 Eigen zanggroep 19.00 Samenzang Vlissingen - Doktersdienst.' Za. 19 aug. dr. Van Dijk Koudekerkseweg 52, tel. 13459. Zo. 20 aug. dr. Cra mer, Gerbrandystraat 6, tel. 65498. De dienst loopt van 0.-24 u. Visites aanvragen voor 10 u. Spreekuur spoed gevallen van 12.30-1 u. en van 17.30-18 u. Apotheek - van 18-25 aug. ge opend apotheek D.H. v.d. Kleine Mulder, Singel 9 tel. 12730. Tandarts-Za. 19 en zo. 20 aug. van 11-12 u. dr. R.J.J. v.d. Moer, Pres. Rooseveltlaan 48, tel. 19086. Verloskundige - za. 19 en zo. 20 aug. Mevr. Ulaski, Wij enburg 25, tel. 60874. Weekend-diensten Huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland, za. 19 en zo. 20 aug. dr. J. F.M. Bergen, Dongestraat 15, Souburg, tel. 63922. Voor Middel burg-Zuid en Dauwedaele zie Souburg. Visites aanvra gen voor 10 u. Spreekuur voor spoedeisende gevallen van 12.30-1 en van 17.30-18 uur. Dierenarts - za. 19 en zo. 20 aug. dr. L. Jobse, Grijpsker ke, tel. 01.189-1389. Consult alleen na tel. afspraak. Vi sites aanvragen tussen 8 en 9 uur. Weekenddienst VAN VRIJ DAG 18 - zondag 24 u. Voor Westkapelle, Domburg, Aagtekerke, Zoutelande, Meliskerke, Biggekerke, Koudekerke, dr. F.L. Berg- hauser Pont, De Casem- brootstraat 24, Westkapelle, tel. 01187-234. Weekenddiensten Vlissingen Kruisver. - 19 en 20 aug. zuster A.M. van Sabben, Sotegemstraat 22, tel. 12914. Weekend-diensten Soub. Kruisver. - 19 en 20 aug. zuster W. Verhagen-Wes- terbeke, Zuiderbaan 53, tel. 61541. Kruisver. Walcheren-Oost - 19 en 20 aug. zuster M. Vader, Haringvlietstraat 56, Mid delburg, tel. 01180-29214. Weekenddiensten - 19 en 20 aug. dr. B. Bouwense, Val- kenisseweg 14, Biggekerke, tel. 01185-2190, dit voor de dorpen Biggekerke, Melis kerke, Zoutlenade, Koude kerke, Westkapelle, Aagte kerke, Grijpskerke en Dom burg. Middelburg - Doktersdienst - za. 19 aug. dr. Meyer, de Krammer, tel. 14664, zo. 20 aug. dr. de la Hayze, Seis- dam 27, tel. 14305. Middelburg - Apotheek - Van 18-25 aug. geopend apo theek W.N. Hummelen, Markt 69.

Scheldebode | 1978 | | pagina 5