Hooge P/aten Westerschelde krijgen betere bescherming Kapelwagen Oost -pr ie ster hulp in Vlissingen NVOB BEHARTIGT BELANGEN VAN ZEEUWSE BOUWONDERNEMERS LUCHTVAART-EXPO Fanclub F -16 in Middelburg het weten waard 4 Scheldebode-kringetje Terminus Terminus Mocht U iets te vieren hebben.... Gewoon even (01100) 13132 bellen! VVV GUN DE SCHgJPEBODE Editie Vlissingen Editie Middelburg JOZIEN MEYER VAN LUYK Opleidingen Leden Bestuursleden Kerkdiensten MENU O'AMIS Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater 08 8CHELDEB0DE VAN WOENSDAG 5 JULI 1978 205 VLISSINGEN - De Hooge Ploten, een zeer vogelrijik gebied van zandplaten en slikvelden in de Westerschelde- mond, worden waarschijnlijk een beschermd natuurge bied. De gemeenten Vlissingen en Oostburg, binnen wier grenzen de Hooge Platen liggen, hebben beide een be stemmingsplan in voorbereiding dat deze platen tot „be schermd natuurgebied" bestempelt. Zeeuws Nieuws voor natuur, landschap en milieu maakt hier melding van in haar uit gave van juni. Het blad, een kwartaaliCitgave van de stich tingen het Zeeuwse Land schap, het Zeeuws Coördinatie-orgaan en het Zeeuws Biologisch Museum, noemt het gebied voor de wa tervogels van grote internatio nale betekenis. Uit tellingen blijkt dat er werkelijk enorme aantallen vogels overtijen en voedsel zoeken. Het totale aan tal loopt soms op tot vijftigdui zend exemplaren; dat is tien procent van alle vogels in het Deltagebied. Een gedeelte van de Hooge Platen, het zandeiland „De Bol" genaamd, ligt boven het gemiddelde hoogwater. Hier broeden dan ook verschillende vogelsoorten waaronder een kolonie van de zeldzame dwergstern. De Bol is ook van groot belang als hoogwater- vluchtplaats voor wadvogels en overnachtigingsplaats voor ganzen. Als de deltawerken eenmaal gereed zijn, is dit ge bied het laatste complex van zand- en slikplaten in de mon ding van de delta-armen waar de werking van de natuurlijke elementen nog ongestoord plaatsvindt. De waarde van het gebied wordt echter door een hele serie activiteiten be dreigd. Zeeuws Nieuws noemt de jacht, de kokkel visserij die de bovenste bodemlagen en de daarin levende bodemdieren veel schade berokkent, de ver vuiling van de Westerschelde, ontgrondingen en tenslotte de recreatie. Vooral de Bol wordt 's zomers in toenemende mate door recreanten bezocht. Dit zandeiland is alleen tijdens hoogwater te bereiken, juist de tijd dat alle vogels uit de om geving zich verzamelen om hier te overtijen. Zeeuws Nieuws meent dan ook dat recreanten de functie van de Bol als hoogwater- vluchtplaats ernstig aantas ten. „Verschillende malen werd geconstateerd dat re creanten hun windschermen hadden opgezet midden in de kolonie dwergsterns", aldus Zeeuws Nieuws. Een behoor lijk toezicht zou dit soort zaken kunnen voorkomen. Het blad schrijft dat twee vrijwil ligers die taak nu op zich wil len nemen. Het zijn de heren P. BeijersbergenenB. Langeveld. Om effectief toezicht te kun nen houden, krijgen zij de be schikking over een zeewaar dige boot- en verbindingsap- paratuur. Als men iets vieren gaat, wil men graag van te voren weten wat zo'n feestje kost. Bei dan Terminus en wij maken voor u een opstelling, geheel afhankelijk van uw wensen. Wij verzorgen een party op maat! Om over een en ander van gedachten te wisselen hoeft u niet eens de deur uit, want onze hostess komt bij u thuis. Het enige wat u hoeft te doen is een telefonische afspraak maken. Alles is vrijblijvend. Eenvoudiger kan het haast niet Ook in het verzorgen van diners en/of recepties aan huis hebben ij veel ervaring. Eenvoudige koude schotels tot de meest uitgebreide hors d'oeuvres of koude buffetten, kunnen wij óók voor u verzorgen HOTEL RESTAURANT CAFÉ t.o. station GOES- Tel. 01100-27501 Lid Holland Touiisl Holen VLISSINGEN - Oost- priesterhulp is een wereld wijde organisatie, die hulp biedt waar dat nodig is. Enkele projecten waren: het AMA- project. Dit project bestaat uit driehonderd vrachtwagens die door de Oost-priesterhulp zijn ingezet in het Amazonegebied, waar zij ten dienste staan van de allerarmsten. Bijvoorbeeld: leprozendorpen kunnen nu hun produkten naar de markt brengen en verhandelen, zodat ze zelf gedeeltelijk in hun on derhoud kunnen voorzien. Ook worden levensmiddelen, on derwijsmateriaal, kunstmest en bouwmaterialen aange voerd. Het vluchtelingenpro- ject in Zuidoost Azië. Deze vluchtelingen zitten in de ha vens van Hongkong en Singa pore op kleine wankele scheep jes en mogen nergens aan land komen. Oost-priesterhulp stelde een groot bedrag be schikbaar, waardoor deze mensen in hun eerste levens behoeften konden voorzien. Verder verzorgt de Oost- priesterhulp het verzenden van levensmiddelen, medica menten en kleding over de ge hele wereld. Op zaterdagavond en zon dag, 8 en 9 juli zal in Vlissingen in alle HeiUge Missen gepreekt worden voor dit werk en op donderdag 13 juli zal van 10.00 uur tot 12.15 uur de kapelwa gen bij de Onze-Lieve-Vrouwe van de Rozenkranskerk staan en van 12.30 tot 14.30 bij de kerk van de Emmanuelparo- chie om giften in ontvangst te nemen. Kfuktmtudio bv Anlw«D»lIrMI 48 Tel 01640-42765 Bergen op loom Filiaal: Voorstad 39 Goes tel.01100-16968 Zeeuwse Bouwondernemers presenteren zich op de expo in Goes. - Op de onlangs in de Veilinghallen in Goes gehou den Expo was ook een stand te vinden van de erkende Zeeuwse Bouwondernemers. Leden van het Nederlands Verbond van Ondernemers in de Bouwnijverheid presen teerden zich aan de Zeeuwse bevolking. Het NVOB is een onderdeel van de overkoepe lende organisatie de Vereni ging Algemeen Verbond Bouwberdijf (AVBB). MIDDELBURG - Op donderdag 6, vrijdag 7 en zaterdag 8 juli is er een Luchtvaart-Expo in de Schouwburg te Middelburg. De expo is geopend van 9.00 uur tot 21.00 uur. Deze expo is georgani seerd door de F-16 Fanclub Nederland met medewerking van diverse luchtspor torganisaties. Er is veel op luchtvaartgebied te zien, waar onder ruim tweehonderd vliegtuigmodellen, luchtvaartdocumentatie, honderden emble men, luchtvaartstickers, een hangglider, pa rachute en radiografisch bestuurde modellen, terwijl de F-16 speciaal in het licht komt te staan. Tijdens de Expo zal de piloot Martin C. Leeuwis (tweede TLT van het 314e squadron Vliegbasis Eindhoven) tekst en uitleg geven over het gebruik van een (tentoongestelde) schietstoel plus het „Survival Equipment", de uitrusting die een vlieger mogelijk in staat Stelt een noodsprong te overleven. Verder worden er nog enkele demonstraties gegeven: Op 8 juli vanaf 14.00 uur: radiogra fisch bestuurde modellen op het vliegterrein Biggekerke, door de Modelvliegtuigclub „Walcheren" en het „Reveil-vliegteam" uit Duitsland. Op 8 en 9 juli bij gunstig weer een hanggliding-demonstratie op het strand bij Valkenissedoor de Nederlandse Hanggliding- club. Op 9 juli zweefvliegen op het vliegveld „Midden Zeeland" bij Arnemuiden door de vliegclub „Midden Zeeland".Op 9 juli val- schermzweven op het vliegveld Midden Zee land door het NIJBO-Para-team van de „Para Zweefclub Holland". De toegangsprijs voor de expo bedraagt voor volwassenen 2,— en voor kinderen tot veertien jaar 1,— Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN (Uitgeversmaatschappij De Stem B V Breda) 27e jaargang Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis op geheel Wal cheren totale oplage 37.425 in 2 edities: OPLAGE 19.540 In de gemeenten Valkenis- se, Vlissingen en Westka- pelle OPLAGE 17.885 In de gemeenten Arnemui den, Domburg, Mariekerke, Middelburg en Veere. Kantoor: Torenstraat 5, tel. 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiten kantooruren: J. van Émden, Toutenburg 38, Vlissingen. Tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen. tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-260431 Correspondent Middelburg: A. de Jong, Ter Hoogestraat 38, tel. 01180-26043. MIDDELBURG - Eind vorig jaar nam de achtendertigjarige luchtvaartjournalist Peter Boelling het initiatief voor het oprichten van een F-l 6-anclub Nederland in Middelburg. Dit is de eerste fanclub voor een straaljager ter wereld. Hoewel de fanclub de naam draagt van General Dynamics F-16 wil de club de luchtvaart in de ruim ste zin van het woord aan bod laten komen, zodat er meer over bekend wordt. Er zijn in de korte tijd, dat de club bestaat al honderd dertig leden, variërend in leeftijd van zeven tot zeventig. Activiteiten van de club zijn onder andere het bevorderen van wat meer kijk op de luchtvaart, het hel pen van de leden die lucht vaartmateriaal, dat vaak erg schaars is, willen verzamelen en dergelijke. Daarnaast zijn er voor de jongsten speciale jeugdafde lingen, waar de vliegtuigmo delbouw wordt bevorderd en begeleid en waar kennis van de luchtvaart wordt bijgebracht, terwijl doelbewust geprobeerd wordt geen fanatiek militaris tische belangstelling aan te kweken. De club wil ook bui ten Nederland naar lucht vaartshows, luchtvaartmu seums en luchtvaartexpo's. In lichtingen zijn te verkrijgen bij: F-16 Fanclub Nederland, Postbus 402, 433 AK Middel burg. Gedipt, schoonheidsspec. Koudekerkseweg 23 VLISSINGEN Tel. 01184-14802 Deze vereniging werd vijf jaar geleden opgericht als op volgster van de Stichting Raad van Bestuur Bouwbedrijf. Het AVBB behartigt de belangen van de tien bij het verbond aangesloten werkgeversorga nisaties zowel in Nederland als daarbuiten. Deze belangen liggen in de economische-, ju ridische en sociale sfeer terwijl ook de opleidingen en examens een belangrijke plaats in neemt. Deze opleidingen worden verzorgd door de BOB (stich ting Behartiging Opleidingen Bouwnijverheid) Het huidige opleidingsprogramma van de BOB omvat zowel avondoplei dingen als dagopleidingen in conferentievorm. De bekend ste en grootste avondopleidin gen zijn de Kader- en Onder nemersopleiding Bouwbedrijf, die opleidt voor het vakdi ploma Aannemer en de Uitvoerders-Organisatiecursus In totaal nemen per jaar onge veer 4000 cursisten deel aan een 16 tal verschillende oplei dingen. Het BOB beschikt over groot aantal deskundige me dewerkers en docenten die de diverse cursussen ontwikkelen en uitvoeren. Als overkoepelend orgaan is het AVBB samen met de lid verenigingen representatief voor het gehele uitvoerende bouwbedrijf, de burgerlijke en utiliteitsbouw, de grondwa ter en wegenbouw en het bag gerbedrijf. Bij de vereniging zijn aange sloten het NVOB (Nederlands Verbond van Ondernemers in de Bouwnijverheid) met onge veer 6000 leden; De NIVAG (Nieuwe vereni ging van Aannemers Grootbe drijf) met een ledenbestand van ruim löü ondernemingen die werkzaam zijn in alle sec toren van de bedrijfstak en ge- zamelijk een derde van de bin nenlandse bouwproductie tot stand brengen. SANIHOUTIOUt I N M wjfcNSTDDCCl* Bij madola kunt u terecht voor én aansluitingen van: Sanitair Keukees Wand- en vloertegels ■"Elëklra Centrale verwarming Gas water-en loodgieterswerk Diverse reparatie eh installatie materialen Bosschendijk 193 4731 DD Oudenbosch Telefoon 01652 3900 - NVWB (Nederlandse Ver enigingen van Wegenbouwers) Van deze vereniging zijn alle belangrijke ondernemingen in de wegenbouw lid. De vereni ging heeft een drietal wege- nbouwlaboratoria die onaf hankelijk en in nauwe samen werking met het Rijkswege- nbouwlaboratorium opdrach ten uitvoeren van opdrachtge vers en aannemers. Hiertoe behoort ook de wegmeetdienst, die ingezet wordt ter controle van de staat van onderhoud van de wegen. - De Vereniging „Centrale Baggerbedrijf" bestaat reeds sinds 1935 en is de organisatie voor ondernemers in het bag gerbedrijf. Deze vereniging verzorgt ook de vakopleiding. Deze bestaat o.a. uit de bag- gerschool te Delfzijl waarvoor grote belangstelling bestaat. - De Nederlandse Vereni ging Kunst- en Oeverwerken is in 1954 opgericht op het mo ment dat een aanvang werd gemaakt met de uitvoering van het Deltaplan - De Vereniging Aannemers Grond- Water en Wegenbouw met circa 600 leden verdeeld in diverse secties. - De Nederlandse Vereni ging van Bouwondernemers NVB voor ondernemingen die niet uitsluitend als aannemer optreden doch geheel of ge deeltelijk voor eigen rekening en risico bouwen. De NVB is aangesloten bij de Europese Unie van Bouwondernemers. - De Bolegbo (vereniging van Boorondernemers en Buizen leggers). - De WS (Vereniging van Systeembouwers) Deze ver eniging staat op de bres voor verdere rationalisatie en in dustrialisatie in de bouw. - De NABU (Vereniging van Nederlandse Aannemers met Belangen in het Buitenland) De activiteiten van deze ver eniging richten zich vooral op het verbeteren van de concur rentiepositie van de Neder landse aannemer in het buiten land. Ook niet aangesloten on dernemingen kunnen zich voor advies tot deze vereniging wenden. De NVOB waarvan alleen erkende bedrijven lid zijn is in Zeeland gevestigd op het adres Damplein 29 in Middelburg. Voorzitter van de NVOB Zee land is de heer M. J. Leenhouts uit Sluis, vice-voorzitter de heer Tieleman uit Haamstede, secretaris is de heer J. F. H. Rouw uit Zoutelande en pen ningmeester is de heer J. M. Goedemondt uit Koudekerke. MIDDELBURG - Rudi Bil uit Vlissingen heeft vorige week kunnen profiteren van de aanbiedingen van winkeliers uit zijn woonplaats. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de To renstraat 5, Vlissingen binnen. De gulle Middelburgse gevers zijn: Fruitspecialist Van der Hie- len-Nijse, Langeviel 41, stelt beschikbaar: 1 pond zuid vruchten. Optiek Focus, Promenade, stelt beschikbaar: 1 briletui. Babyhuis De Weefstoel, Langeviele 3, stelt beschikbaar een cadeaubon van 10,— Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt beschik baar: een fotocadeaubon van f 5,-. Hotel-café-Restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar: koffie met gebak voor 2 personen. Bijjou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar: sleuteletui. VIeeshouwerij A. Sturm, Veeresingel 90, stelt beschik baar: Vi pond eigengemaakte rookworst. Zaterdag 8 juli - Zevende Dag-Adventisten - Doops- fezinde kerk, Vrijdomweg lissingen, dienst van 9.15- 11.15 uur. Middelburg: Doopsgezinde kerk dienst van 10-12 uur Zondag 9 juli - Hervormd Vlis singen. St. Jacobskerk - 10 u. ds. P.C. Pettinga, Johan- neskerk 9.30 u. ds. L. de Liefde, 19 u. ds. Pettinga Open Hof-Paauwenburg, 9.30 u. ds. A. Cornet uit Goes, 17 u. ds. E. Hoogerwerf Bethesda/St.-Josefziekenhuis - 9 juli ds. A.H.A. Bakker Bejaardencentrum „Ter Ree- de" - 9 juli mevr. N.J. Köther-Middelhoek Evang. Luth. Kerk - Wal- straat, 9 juli ds. J. Schok king, Cadzand Hervormd Koudekerke - 9 juli 9.00 en 10.30 u. ds. De Jong Hervormd Middelburg - 9 juli Nieuwe Kerk 9 u. ds. Brum- melkamp, 19 u. ds. J. Blom uit St.-Maartensdijk, Koor kerk 10.15 u. ds. Hage, Oos- tkerk 10.15 u. ds. Brummel- kamp, Ontmoetingskerk 10.15 u. ds. Roodenburg, 19 u. ds. Hage, Thomaskapel 9 u. ds. Roodenburg, Ev. Luth. Kerk 10.30 u. ds. Schokking. Elke donderdag t/m 10 au gustus Welkomstdienst voor iedereen van half 1 tot 1 uur in de Engelse kerk Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland - 9 juli Oost- Souburg om 15 u. voorgan ger S. Waisapy (B.K.), Kou dekerke om 12 u. idem Geref. Petruskerk - Paul Kru- (de gehele maand juli geldig) Ardenner paté met stokbrood Consommé bergère (heldere bouillon met asperges en stukjes kip) Balkan spies (rundvlees aan pen met een heerlijk sausje) diverse groenten aardappelen Irish coffee of Poire belle Hélène 30,00 per persoon Deze maand extra voordelige wijn aanbiedingen HOTEL RESTAURANT CAFÉ to. staten GOES- Tel. 01100-27501 lm Holland Toomt Hol oil gerstraat 9 juli, 9.30 u. ds. E. Hoogerwerf, 19 u. ds. C.J. van Pijkeren van Meliskerke Chr. Geref. Kerk - Kasteel straat, 9 juli, 9.30 en 17 uur ds. C.A. den Hertog Geref. Kerk (vrijgemaakt) - 9 juli 9.30 u. ds. B. Kamphuis, 16.30 u. leesdienst Geref. Gemeente - Mamix- kerk Souburg, 9 juli 9.30 en 16.30 u. ds. A. Snoep Geref. Kerk - Kanaalstraat Souburg, 9 juli west 8.45 u. ds. Van Haelen, oost 9.30 u. ds. Bosscha, oost 19 u. ds. Broeder uit Borsele Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland - 9 juli Oostburg om 14 uur ds. P. Fader Verpleeghuis „Der Boede" - Koudekerke, 9 juli dienst te 10.15 u. ds. C. Bijman uit Arnemuiden Volle Evang. Gemeente - Zon dag 9 juli Zuiderbaken 9.30 u. ds. van der Zanden. Te Vlissingen iedere zondag 9.45 u. en woensdag 19.30 u. in de Kapel Vrouwestraat 5 Doopsgezinde Gemeente - Vrijdomweg Vlissingen, 9 juli om 11 u. ds. Kuipers- Postma R.K. Kerk Walcheren Parochiekerken Souburg Martinuskerk - zat. 19.00 uur, zond. 10.30 uur parochiekoor Paauwenburg Open Hof - zon. 11.00 uur eigen zanggroep, 19.00 uur samenzang Vlissingen Singelkerk zat. 19.00 uur gemengd koor, zon. 9.30 uur dameskoor, 12.00 uur samenzang Bethesda/St.-Josefziekenhuis - zon. 11.00 uur Ter Reede - vrijdag 9.00 uur Strandkerken Zat. 19.00 uur Zoutelande, Westkapelle, Domburg. Oostkapelle, Vrouwenpol der, Veere Zon. 10.00 uur Dishoek, Zoute lande, Westkapelle, Dom burg, Oostkapelle, Vrou wenpolder Middelburg - Petrus en Pau- luskerk, zaterdag 19 uur. Zondag 10.15 uur hoogmis Hoeksteen 11.30 uur Leger des Heils - Vlissingen, Dr. Stavermansstraat 39-41. Openbare samenkomsten iedere zondag 9.30 uur bid stond, 10 uur heiligingssa menkomst, 11.45 uur zon dagsschool, 19.30 uur ver lossingssamenkomst De kerk van Jezus Christus van de Heiligen der laatste dagen - Iedere zondag te 10.30 uur in het gebouw van de speeltuin Zuidbeekseweg (Mormonen) Baha'i Geloof - Iedere woens- jreksavond Her- 33, Middelburg Nieuwe Apostolische Kerk - Westerbaan, West-Souburg, diensten zondag 9.30 en 16 uur, woensdag te 20.00 uur Jehovah's Getuigen - Konin krijkszaal Van Dishoeck- straat 34, Vlissingen, don derdag van 19-21 uur, zon dag 10-12 uur Evang. Baptisten Zendings Gemeente - Elke zondag om 10 uur dienst in de Klarenbeek-LTS, Gen. Ei- senhowerlaan 25 Pinkstergemeente Concertge bouw - Elke zondag 14.30 uur wijdingsdienst, woens dag 19.30 uur gezinsdienst The Bethel Pentecoast Inc. - Van Dishoeckstraat 24, t.o. de brandweerkazerne, ie dere zondag 9.30 uur jeugd dienst, gewone dienst 11.30 uur. Woensdag 19.30 uur. Vrijdag bidstond 20 uur. Za terdag 15 uur zondagsschool The Missions to Seamen - Zondag 9 juli in Anglicaanse kapel, Scheldepoort, Vlis singen, 10.30 uur ochtend gebed, 19.30 uur avondge bed Vlissingen. Doktersdienst, Za. 8 Juli dr. Mijnlieff, Nic. Beetslaan 15, tel. 12525, Zo. 9 Juli dr. Bom, Badhuis straat 81, tel. 12233. De dienst loopt van 0.000-24 u. Visites aanvragen voor 10 u. Spreekuur spoedgevallen van 12.30 -1 u en van 17.30-18 u. Apotheek. Van 7-14 Juli geopend apotheek „Lamme- renburg", Westerzicht 213, Vlissingen, tel. 66345. Tandarts. Za. 8 en Zo. 9 Juli van 11-12 u. dr. J.A.L. Vaes- sen, Koepoortstraat 3, Mid delburg, tel. 01180-13403. Verloskundige.Za. 8 EN Zo. 9 Juli mej. Van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 12775. Weekend dienst 8 en 9 Juli ds. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggekerke, tel. 01185-2190. Dierenarts. Za. 8 en Zo. 9 Juli dr. I.C. Klok, Oostkapelle, tel. 01188-1443, Consult al leen na tel. afspraak. Visites aanvragen tussen 8 en 9 uur. Huisartsen Souburg, Arne muiden en Nieuwland, Za. 8 Juli en Zo. 9 Juli dr. J.F.M. Bergen, Dongestraat 15, Souburg, tel. 63922. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor spoedgeval len van 12.30-1 en van 17.30-18 u. .Weekend dienst Vliss. Kruis- ver. Za. 8 en Zo. 9 Juli zuster N. v.d. Wal-Blok, Troel- straweg215, tel. 64117. Weekend dienst Soub. Kruis- ver. Za. 8 en Zo. 9 Juli zuster M. Dekker, Spaarnestraat 110, tel. 61736. Kruisver. Walchren Oost, Za. 8 en Zo. 9 Juli zuster B. v.d. Logt, N Bierkaai 9, Middelburg, tel. 01180- 27396. Middelburg. Doktersdienst, Za. 8 Juli dr. Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 12460, Za. 9 Juli dr. v.d. Rijst, Bel- linkstraat 1, tel. 26659. De dienst loopt van 0.00-24 u. Visites aanvragen vóór 10.00 u. Spreekuur spoedgevallen van 12.30-1 en van 17.30-18 u. Apotheek. Van 7-14 juli geopend apotheek A. Ringe ling, Lange Delft 133. Donderdag 6 Juli, 1930 u. te Westkapelle, rondgang jeugd- korps Johan Willem Friso. Zaterdag 8 Juli, 20 u. Grote Kerk te Veere, Klarinetkwar tet met Harp, uit Brussel. Dinsdag 11 Juli, 20.00 u. Nieuwe Kerk te Middelburg, orgelconcert, te geven door J an J. v.d. Berg. Dinsdag 11 Juli, van 14-17 u. Bejaardensoos, in het wijkcen trum „Aldegonde", Wester zicht 386, Souburg. Donderdag 13 Juli, 20 u. St. Ja cobskerk Vlissingen orgelcon cert, te geven door Gerard Le- gierse, m.m.v. Marijke Nieu- wenweg, Sopraan. Vanaf heden trh 15 Juli expo seert Roel Kimpe fotografiek en Frank Storm, keramiek, in het Zeeuws Kunstenaarscen trum, Molstraat 13, Middel burg. Op de vrijdagen in Juli worden er in de St.-Jacobskerk te Vlis singen van 12.30-1 uur markt- concerten gehouden, welke gratis toegankelijk zijn. W'oningbouw-ver. „Goed Wo nen". Weekenddienst voor sto ringen aan cv, liften en warm- watervoorz., 8 en 9 Juli de heer P. v.d. Linde, Westerzicht 24, West-Souburg, tel. 64426. Hoogwater 2Do. 6 Juli 3.28 en 15.50 Vr. 7 Juli 4.05 en 16.26 Za. 8 Juli 4.41 en 17.00 Zo. 9 Juli 5.17 en 18.08 Ma. 10 Juli 5.52 en 18.08 Di. 11 Juli 6.25 en 18.46 Wo. 12 Juli 7.04 en 19.30

Scheldebode | 1978 | | pagina 5