FEESTAVOND MET HENK ELSINK Vlissings Aktie Fonds viert zilveren jubileum mode team Scheldebode-kringetje CITIZEN® nationale kollekte**"^ geestelijk gehandicapten Wij nodigen u uit voor de belangrijke Citroen expositie zaterdag a.s. CITROËN* Nieuwe Supermarkt Uitloting Obligaties Popconcert in Britannia (2x1,5x2) Meyer in Midgard Gert de VLISS1NGEN-G0ES MIDDELBURG-SOUBURG MAXIMAAL RENDEMENT DE SCHELDEB0DE GROOT ZEELAND Kleine Markt 1 VLISSINGEN Citroën GSX2. De meest sportieve GS. Met zwarte kunststof spoiler achterop, 2 mist lampen onder de matzwarte bumper, overzichtelijk_ instrumentenpaneel met toerenteller. De Citroën GS1978. OOST-SOUBURG- De heer Schnebeli heeft afgelopen woensdag aan de Paspoort straat in Oost-Souburg een nieuwe Spar Supermarkt geopend. Het is niet de eerste Spar Supermarkt van Schne beli; ook in Vlissingen heeft hij een druk bezette zaak aan de Troelstraweg. De nieuwe zaak is op zo'n manier gebouwd, dat de zaak een gezelligs sfeer heeft gekre gen. Er is een zeer groot assor timent artikelen te verkrijgen. KRABBENDIJKE - De mo torclub „De Bougie" uit Krab- bendijke houdt zaterdag 8 ok tober een Motor-Tourtocht door Midden-Zeeland. De start hiervan is 's middags om 1 uur bij het Cultureel Cen trum in Krabbendijke. Men kan daar tot 12 uur in schrijven. Aan deze tocht die voert over Zuid- en Noord- Beveland en Walcheren kan elke motorliefhebber deelne men. Er wordt een consumptie aangeboden onderweg en bij aankomst. Als herinnering ontvangt men een vaantje. Na afloop ontvangen de deel neemsters en deelnemers een vragenformulier. Hiervoor worden prijzen uitgeloofd. Twee leden van „De Bougie" zullen bij deze tocht de route en het tempo aangeven. VLISSINGEN - „We vieren het nu eens zonder receptie en bloemen, maar met een feestavond speciaal voor onze leden en andere belangstellenden"Voorzitter van het Vlissings Aktie Fonds Wim Jansen memoreerd dat om precies te zijn op 18 de cember 1952 het VAF werd opgericht door de plaatselijke WV, de Vlissingse Middenstands Centrale en een voorlopig oprich tingscomité. Men vond dat het naoorlogse Vlissingen weer wat tot leven moest komen. Het feest ter ge legenheid van het 65-jarig be staan van de WV was een groot succes geweest en men wilde Vlissingen in die geest eens wat meer gaan bieden. In haar eerste levensjaren kreeg het VAF echter de wind wat tegen. Zij ageerde nogal heftig tegen de rigoreuze saneringen in de oude binnenstad en dit werd haar niet in dank door de gemeente afgenomen. Men legde de actie van het fonds negatief uit en het VW ging haar zelfs als een concurrent beschouwen. Toch werden er in de vijftiger en zestiger jaren ook wel positieve acties ont plooid. Zo werden enkele oude gebouwen door het VAF in het floodlight gezet - een aktiviteit die enkele jaren later wegens de hoge energiekosten door de gemeente werd overgenomen - en verschenen er op het Bella- mypark vlaggemasten met vlaggen van de scheepvaart en het loodswezen. Alleen de lieve Vlissingse jeugd bracht jaarlijks zoveel vernielingen aan, dat het op het laatst geen haalbare kaart meer was om de masten op te richten. Zo kunnen de be stuursleden van het VAF ook al weer treurig worden als zij aan de kerstbomen in de stad den ken, die zij jaarlijks plaatsen en de geringe overlevingskan sen van de lampjes. Positieve geluiden zijn echter de jaar lijkse ringrijderijen, de muzi kale shows op het Stadhui splein, de gastvrouwverkie zingen en wat langer geleden een Zweedse en een Belgische week. De jubileum-feestavond zal in Britannia worden gehouden op donderdag 13 oktober om 20.00 uur. Er is naarstig ge zocht naar iets bijzonders voor Zeeland en men heeft de caba retier Henk Elsink aan kunnen trekken met zijn nieuwe one- man-show „Theater en Thuis". VLISSINGEN - Burgemees ter en wethouders van de ge meente Vlissingen brengen ter openbare kennis, dat de vol gende obligaties van de 4% obligatielening gemeente Oost- en West-Souburg, groot 105.000,-, aangegaan krach tens besluit van de raad der voormalige gemeente Oost- en West-Souburg van 22 novem ber 1951, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zee land, d.d. 4 december 1951, nr. 3765-84 le afd., zijn uitgeloot: Obligaties van 500,- fserie A) de nrs. A32, A89, A97.-A100, A199; Obligaties van 250,- (serieB) nr. 184; Obligaties van 100,- (serie C) nrs. C259, C284. De gelden van deze uitgelote stukken worden per 1 februari 1978 betaalbaar gesteld bij de kassier der gemeente Vlissin- gen. GOES. - Op zaterdag 8 ok tober viert de afdeling Goes van de bouwbond NVV haar 60-jarig bestaan. Wegens verbouwing geen expositie in Vlissingen op zaterdag AUTOMOBIELBEDRIJF DÏJKWEL BV 8 oktober. Zaterdag 15 oktober in Vlissingen grandioze her- Industrieweg 35, Vlissingen openingsshow van onze nieuwe showroom. Veerseweg 104-106, Middelburg Eist u een van uw reclame inspanningen? Praat dan eens grondig met onze deskundige adviseur. Bepaal samen met hem aard en vorm van uw verkoopboodschap uw minimale en maximale marktgebied uw doelgroep binnen dit gebied uw reclame-budget de media, die het beste in staat zijn als drager" van uw reclame te func tioneren (edities voor Vlissingen en Middelburg) is, samen met zijn partnerbladen van de huis aan huis combinatie geheel tot uw dienst, met de meest voordelige tarie ven. Bel even met 01184- 19910 'n^eteretiid voormindergdd. VLISSINGEN - De werk groep VSC-jongeren opent t vrijdag 7 oktober om 20.00 uur haar popseizoen met een con cert in hotel Britannia door de Gruppo Sportivo en Herman Brood met Wild Romance. Gruppo Sportivo bestaat uit een groep jongens en meisjes, die een feestje maken met songs over uiteenlopende on derwerpen, zoals kauwgum, kunstgebitten, pettycoats, ge heime agenten enz. Gitarist/- zanger Hans kondigt meestal de nummers aan en drummer Max tikt steeds tot vier om er vervolgens met z'n allen stevig tegen aan te gaan. Herman Brood en His Wild Romance is een groep, die pas kort bestaat en net haar eerste elpee klaar heeft. Brood wordt bijgestaan door Gerrit Veen op bas, Kees Meerman, drum en Ferdie Karmel, gitaar. Verder helpen nog de twee dames Ellen en Ria mee, die bijdragen met zang en dans. De debute rende elpee van deze groep heet „Street" op Bubble Re cords. Kaartverkoop voor deze avond bij het buro van de SCG in Bachten Komme, Badhuis straat 104. Toegang f 7,50. MIDDELBURG.- Met een mengeling van folk, blues en ragtime komt Gert de Meyer op 8 oktober solo-optreden geven in het Jongeren Centrum Mid gard aan het Damplein. Gert de Meyer is al bekend in Nederland en België en hij be haalde op folk-en bluesfesti vals diverse eerste prijzen. In 1973-en-'74 werd hij door radio en televisie ontdekt. Toegang f 4,-. Aanvang 20.30 uur. Nieuw Anders Japanse precisie in fraai gestyleerd edelstalen waterdichte kast, kompleet met stalen band en 'n verfijnd 21-steens uurwerk. Opwinding en datum aanduiding geschieden automatisch. Het zal een Zeeuwse pre mière worden, want de try- outs zijn al achter de rug en de show is op 15 september in première gegaan. De leden van het VAF worden in eerste in stantie voor deze avond uitge nodigd, maar daarnaast is er nog ruimte voor zo'n 350 be langstellenden, die a raison van 15,- een kaartje kunnen kopen bij het VW-kantoor in de Walstraat. Na afloop van de voorstelling is er nog gelegen heid tot dansen in het restau rant onder pianobegeleiding van Leen Zietse. Voor de jeugd wordt er in de herfstvakantie op woensdag 19 oktober om 14.00 uur een voor stelling van het kindercircus Tarantellauit Klooster- zande gehouden in de sporthal van de Zeevaartschool. Toe gang f 1,- en na afloop uitde ling van een versnapering. MIDDELBURG - Marleen Tevel uit Vlissingen heeft de afgelopen week kunnen profi teren van de aanbiedingen van winkeliers uit haar woon plaats. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de To renstraat, Vlissingen, binnen. De gulle Middelburgse gevers zijn: Fruitspecialist Van der Hielen-Nijse, Langeviele 41, stelt beschikbaar: 1 pond zuidvruchten. verochir»n Optiek Focus, Burg. Prome nade, stelt beschikbaar: brile- tui. Baby-art. Zaak de Weef stoel, Langeviele 3, stelt be schikbaar: een cadeaubon van ƒ10.- Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt beschik baar: fotocadeaubon ter waarde van ƒ5.-. Premier Herenmode, Lange Delft 11, stelt beschikbaar te besteden tot een bedrag van ƒ10,-. Hotel-café-restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar: koffie met gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar sleuteletui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veeresingel 90, stelt beschik baar: Vz pond eigengemaakte rookworst. Zaterdag houden wij een expositie van de Citroëns 1978 want er is veel belangrijk nieuws. Zo kreeg de nieuwe GSpécial een zwaar dere motor die niet alleen pittiger is maar bovenal zuiniger. Nieuw zijn ook z'n grille en rolgordels (nu standaard in alle Citroëns). U kunt er de CX bewonderen, die ook verkrijgbaar is in een nieuwe, sportieve uitvoering: de CX GTi. De vindingrijke LN dingt eveneens naar uw gunst en toont u graag hoe handig en praktisch hij wel is. En dan zijn er natuurlijk de 2CV, de Dyane 6 en de AMI 8 waarover alles misschien al gezegd is, maar waar je toch nooit over uitgespro ken raakt. Nieuw: De Citroën Kroongarantie en rijklaar-prijs. Bij aankoop van een Citroën komt u nooit voor verrassingen te staan. In onze rijklaar-prijs - een exclusief begrip van Citroën - is alles inbe grepen, zonder uitzonderingen. De Kroongarantie is onze nieuwe royale garan tie die maakt dat u zich als klant bij Citroën koning voelt. Zaterdag ligt er een folder voor u klaar waarin u er meer over kunt lezen.Tot dan! Beroemd om vering, comfort en veiligheid. De voordeligste GS heeft nu een 1130 cc motor die sterker, pittiger en zuiniger is. Standaard rolgordels, 4 schijfremmen, nieuwe velgen, nieuwe grille. Ook voor u is er een Citroën. 2CV rijklaar f 7365,-. Dyane rijklaar f 9165, -. Méhari rijklaar f 11970, -. AMI rijklaar f 10650, -. LN rijklaar f 10655, -. GS rijklaar f 13915, -. CX rijklaar f 23495, -. v/ssmm SssSx§K§ssSSsssSS 5

Scheldebode | 1977 | | pagina 8