Nieuw seizoen Uit in Zeeland biedt weinig verrassingen Zwemvierdaagse meer sfeer krijgt MAANDELIJKSE UIT-KRANT VERDWIJNT Ringr ij ve reniging Nooitgedacht 25 jaar Nieuwe huisvesting voor NVV-jongeren Na fv-kijken zeker 2 uur niet rijden ^r*it~4Hr-f Sherry concert Midden Zeeland Openbare vergadering Dubbel-West Wonderlijke verhalen AANSTAANDE ZATERDAG JUBILEUMWEDSTRIJDEN Zeeuwse toptennissers naar Middelburg Spulletjes ETALEREN REKLAME DISPLAY decoratie service Kerkdiensten Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 17 AUGUSTUS 1977 to O®-! Naast de abonnementsvoor- M1DDELBURG - Doordat de post te groot werd op het budget van de SCZ is deze Stichting (Cultuurspreiding Zeeland) dit jaar gedwongen het maandelijks Uit-krantje te laten verdwijnen. Het publiek zal voortaan haar infor matie over wat komen gaat" moeten halen uit de weke lijkse advertenties in de dag- en huis-aan-huis-bladen. Voor het overige is er niet veel veranderd in het komende theaterseizoen. Het aantal evenementen is ongeveer gelijk gebleven aan dat van vorig jaar en de keuze van de stukken is vrij traditioneel. Een combinatie van serieuze stukken en wat luchtiger werk. Het Rotterdams Philharmonisch orkest zal weer niet ontbreken en de nieuwe musical van Annie Schmidt „Foxtrot" krijgt enkele „try-outs" in Zee land. Door geldgebrek zal er helaas gesnoeid moeten worden in de kleinere produk- ties, voorstellingen waar juist iets nieuws van te verwachten valt. Ook het jeugd- en vor mingstheater, dat in Zeeland hier en daar aarzelend op gang is gekomen, heeft nauwelijks mogelijkheden om haar werk uit te breiden. Voor de inwoners van Midden Zeeland is het weer mogelijk om een abonnement samen te stellen met minimaal vier evenementen uit voorstel lingen in de Middelburgse Schouwburg, de Goese „Prins van Oranje" en De Vroone i'n Kapelle. De concerten worden gegeven in de Maria Magdalena Kerk in Goes en de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg. Er is een keuze uit 25 aanbiedingen, zoals de mu sical Foxtrot, de operette Wie ner Blut, het Ballet van Vlaan deren, Lysistrata en Vrouwen parlement van Aristofanes in een bewerking van Jan Blok ker, de Spaanse Brabander enz. Op muziekgebied is er al leen het Rotterdams Philhar monisch Orkest in abonne ment. In principe is er voor deze voorstellingen ook altijd een aantal losse kaarten voor de verkoop. Het Middelburgse SAK organiseert nog een vier tal evenementen in de Schouwburg, die ook in het jaarprogramma van de SCZ staan vermeld. stellingen vinden er nog een aantal wat kleinere evenemen ten plaats, waarvan een ge deelte al is opgenomen in het jaarprogramma van de SCZ. Het gaat hier om koffieconcer ten in Middelburg, Goes en Vlissingen en wat kleinere produkties, die de Vlissingse werkgroep VSC in het Vest- zaktheater organiseert. Een novum hierbij zijn de zgn. „sherryconcerten", waarvan de eerste al op 13 november wordt gehouden door Ileana Melita om 16.30 uur, dus rond borreltijd. Ook de Dorpshuizen in Wis- sekerke en Rilland en de Jeugdhoeve in 's Heerenhoek zullen deze winter een paar voorstellingen herbergen. Het Vlissingse NUT houdt weer een speciale openings voorstelling met Fons Jansen, die op 11 oktober optreedt in de Middelburgse Schouwburg. Verder biedt het Vlissingse Vestzaktheater nog het één en ander op folkgebied zoals de Battle Field Band en Isla St. Clair. De ZVU heeft op ver schillende plaatsen in Zeeland weer haar cursussen en lezin gen. In het Citytheater in Mid delburg wordt doorgegaan met de maandelijkse filmvoorstel ling op woensdagavond. VLISSINGEN - Vanavond om half acht begint in het wijkcentrum Aldegonde in de Vlissingse wijk Westerzicht een openbare vergadering van het wijkcomité Dubbel-West. Op de agenda staan punten die voor de leefbaarheid van de wijk van groot belang zijn. Het wijkcomité wil samen met de wijkbewoners de vol gende zaken bepraten: de ope ning van het wijkcentrum, groen- en speelvoorzieningen, de viering van koninginnedag, activiteiten van ouderen in het wijkcentrum, klachten van wijkbewoners over hun huizen, de verkeerssituatie, het aanlijngebod voor honden, de samenwerking met andere wijkcomité's, de verkiezing van en nieuwe voorzitter. De genen die voor deze zaken be langstelling hebben, zijn van avond welkom in het wijkcen trum. Deskundigen hebben vast gesteld dat het kijken naar te levisie niet goed is, wanneer daarna nog moet worden ge reden met de auto. In opdracht van Volkswagen is daartoe een onderzoek inge steld. De deskundigen geven het advies na een avond tv- kijken tenminste twee uur niet te rijden. Deelnemers aan het onderzoek vertoonden na een avondje ingespannen Kojak en Cannon dezelfde verschijnselen als mensen die te diep in het glas hebben gekeken. Met name voor het rijden in het donker is een voldoende hoeveelheid vitamine A nodig. Gebleken is nu, dat tij dens het kijken naar tv het verbruik van dit broodnodige vitamientje tot het vijfvoudige kan stijgen. Daardoor kan het gezichtsvermogen van de tv-kijker tijdelijk dertig procent teruglopen. Zou dit blijvend zijn, dan zou het dragen van een bril noodzakelijk zijn. VLISSINGEN - Het randgebeuren om en in het zwem bad zal dit jaar meer aandacht krijgen bij de Nationale Zwemvierdaagse in het Vlissingse Sportfondsenbad. Vorig jaar bleek deze vierdaagse zwemprestatie een groot succes te zijn en daarom wil men nu de sfeer bij dit gebeu ren wat vergroten door verschillende evenementen in en rond het water te organiseren. De vierdaagse start op maandag22 augustus om 17.00 uur. De heer B. Kossen, lid van de Raad van Beheer van het zwembad, zal dan met zijn gezin de eerste baantjes trek ken en daarmee de vierdaagse officieel openen. Iedere deel nemer kan daarna de ver plichte afstand van 500 meter zwemmen. In de vijf beschik bare zwemdagen moet men er vier gezwommen hebben om voor de medailles in aanmer king te komen. De allerkleins ten mogen 250 meter per dag zwemmen. Tussen 17.00 en 19.00 uur moeten de prestaties geleverd worden. Iedere dag vindt er ter ver maak van de deelnemers en andere toeschouwers een „happening" plaats. Zo komen op maandag de aspiranten van de korfbalverenigingen Seolto en Zuidwester een demonstra tiewedstrijd minikorfbal geven (17.30 uur). Waarschijnlijk geeft ook maandag Roha Thijs uit Kamperland om 19.00 uur nog een demonstratie windsur fen. Op dinsdag treedt om 17.30 uur de gemeentelijke brandweer in aktie om met medewerking van de „Storm vogels" een demonstratie te geven. Donderdag worden de eerste medailles uitgereikt door de bedrijfsleider van het bad J. Schalkwijk en geeft de Dr. A. Stavermanbrigade samen met de Stormvogels een demon- MIDDELBURG - Een aan tal wonderlijke verhalen, vaak in dialect, zijn bij elkaar ge bracht in een tentoonstelling, die van vrijdag 19 augustus tot en met zondag 11 september in de Vleeshal in Middelburg te zien is. De verhalen zijn door Jac ques Sinninghe en Anke Sinninghe-ter Gast opgete kende volksverhalen, waarin, heksen en spoken een grote rol spelen. Bij de opening van de tentoonstelling op vrijdag 19 augustus om zeven uur houdt P. van Veen, bestuurslid van de Stichting tot Codificatie van de Nederlandse Volksver halen, een inleiding. Daarna zal Simon Vinkenoog het een en ander voordragen uit eigen werk. De tentoonstelling is da gelijks geopend van tien tot vijf en op zondag van twee tot vijf uur. stratie reddend zwemmen (17.30 uur). Op vrijdag worden de medailles door de heer Th. A. Toorenburgh als lid van de raad van Beheer uitgereikt en vindt om 17.30 uur een demon stratie plaats door „KIA1" uit Souburg in Judo en Jiu-Jitsu. De muziek wordt de hele week verzorgd door de discogroep Silver-star uit Vlissingen. Voor nadere inlichtingen over deze zwemvierdaagse moet men contact met het zwembad opnemen. De deel- nemerskosten zijn f7,50. MIDDELBURG - De Mid delburgse ringrijvereniging Nooitgedacht viert op zaterdag 20 augustus haar vijfentwintig-jarig bestaan met een jubileumwedstrijd en een feestavond voor de leden en oud-leden. De wedstrijden, die worden gehouden op het speelterrein aan de Nassaulaan, beginnen 's morgens om halftien. Er zijn ongeveer vijfentwintig deel nemers, waaronder de beste rijders van Nooitgedacht W. Maljers, J. Hendrikse en John Cevaal junior en de beste oud rijders Johan en Jaap Wallen burg en John Cevaal senior. Er zijn drie finales: een grote fina le, een kleine finale en een finale voor oud-leden. Om ongeveer halftwaalf wordt er een rondgang gehou den door de wijk Nieuw- Middelburg samen met de ma jorettes van Nieuw- Middelburg. De wedstrijden zullen tot ongeveer vij f uur du ren. De prijzen worden uitge reikt tijdens de feestavond, die alleen toegankelijk is voor le den, oud-leden en introducé's. De ringrijvereniging heeft de jubileumviering samen met de Belangengroep Nieuw- Middelburg georganiseerd. MIDDELBURG - Op de tennisbanen van de Middel burgse Lawn Tennis Club worden de komende twee weekend de Zeeuwse tennis kampioenschappen gespeeld. Naast het normale B-toernooi vindt er ook een D-toernooi plaats voor de recreatie tennissers van het district Zee land. De wedstrijdleiding, de heren G.C. Boom en H. Bo- gaert, hebben al ruim 200 wed strijden gepland voor de 148 deelnemers uit heel Zeeland. Bij goed weer is dit programma geen probleem, want het ten nispark De Veste heeft tien banen vrij voor deze wed strijden. Volgens de verwachtingen zal dit jaar de suprematie van Domburg van 1976 niet ge handhaafd blijven. In het heren-enkelspel gaat het tus sen de kampioenen Tonnie van ïersel, Ernst Wondergem, Hans Schuur en Piet de Jong. Belangrijke outsiders hierbij zijn Frans Verhulst, Gert v.d. Boogaard en de Zeeuwsvla mingen Bram van Dijk en Hein Kupfer. In het dames-enkelspel moet kampioene Margo Bernard opboksen tegen de seniores Cora v.d. Pol, Loes Loots en Ineke Vreeke uit Middelburg. Verslaat ze deze dan komt de Vlissingse jeugd aan bod, zoals Mar ja Wondergem, Karin de Bruin, Annemiek Verhulst en de mede-finaliste van vorig jaar, Els Vogels uit Oostburg. In de dubbels gaat het span nend worden en het talrijke publiek, dat er zeker zal zijn (gratis toegang!) zal zeker kunnen genieten van goed en sportief tennisspel. In het clubgebouw van M.L.T.C. hangt het wedstrijdschema, terwijl de wedstrijdleiding graag adviezen zal geven voor interessante partijen. MIDDELBURG - Mevrouw Grootjans uit Vlissingen heeft vorige week kunnen profiteren van de aanbiedingen van win keliers uit haar woonplaats. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de To renstraat, Vlissingen, binnen. De gulle Middelburgse gevers zijn: Fruitspecialist Van der Hielen-Nijse, Langeviele 41, stelt beschikbaar: 1 pond zuidvruchten. optiek Focus, Burg. Prome nade, stelt beschikbaar: brile- tui. Baby-art. zaak De Weef stoel, Langeviele 3, stelt be schikbaar: een cadeaubon van ƒ10.-. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt beschik baar: fotocadeaubon ter waarde van ƒ5.-. Premier Herenmode, Lange Delft 11, stelt beschikbaar te besteden tot een bedrag van ƒ10.-. Hotel-café-restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar: koffie met gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar sleuteletui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veeresingel 90, stelt beschik baar: Vï pond eigengemaakte rookworst. VLISSINGEN - Het NVV- Jongerencontact heeft zijn nieuwe huisvesting betrokken en wel in het Zakgeldtejater aan het Bellamypark in Vlis singen (boven het Vestzakteja- ter). Er is nu wat meer ruimte voor het grote aantal activitei ten van de NVV-jongeren. Om maar 'ns wat te noemen: ze houden zich bezig met de po sitie van werkende jongeren in de bedrijven (minimum jeugd loon, werksituatie, enz.) het milieu, op het ogenblik is er een onderzoek gaande naar de jeugdwerkloosheid in Zeeland, enz. In het Zakgeldtejater is een grote ruimte die gebruikt gaat worden als discussie- en ver gaderruimte. Een kleinere kamer is bestemd voor bijeen komsten van kleinere groepen. De andere wordt de redactie kamer voor het maandblad van de NVV-jongeren „Stroming". Hier wordt het documentatie-materiaal van de krant en ook het voorlich tingsmateriaal opgeslagen. Er wordt overigens niet alleen gewerkt; in de grote ruimte hebben de jongeren een buffet en een keuken gebouwd, zodat het ook als uitspanning dienst kan doen. Eind september moet het nieuwe huis officieel geopend gaan worden. Maar zover is het nog niet, want ze zitten nog steeds op een kale vloer: er is geen geld voor de inrichting. Ze zouden snel uit de nood geholpen kun nen worden met oude vloer kleden, lampen, koppen, gla zen, enz. Degenen die hen met deze spulletjes willen helpen, kunnen- terecht bij Bas Hoog- esteger, Hobeinstraat 51 in Vlissingen, tel. 01184-18865. Wie zich als lid wil opgeven kan eveneens op dit adres te recht. AXELSESTRAAT 217 TERNEUZEN TEL. 01150-96929 In september gaat het SKW-clubwerk in het SKW- clubhuis het Woltershuis aan de Hogeweg 103 weer van start. Nog vóór het zo ver is, wil het soosbestuurde ruimte voor de jongerensociëteit in scheepvaartstijl inrichten. Het bestuur mist echter nog voorwerpen die er goed in zouden passen, zoals oude kaarten, tekeningen, model len van schepen, scheepsbel- len, scheepslichten, netten, drijvers en reddingsboeien. Degenen die iets op dit ge bied willen afstaan kunnen zich richten tot het Wolters huis telefoon 14660. De gemeente Valkenisse gaat bij diverse duinovergan gen borden plaatsen met het verbod om bij afgaand tij zich in het water te begeven met drijvende voorwerpen. In de praktijk is het namelijk al vaak voorgekomen, dat er zich bij aflandige wind en/of afgaand water gevaarlijke situaties voordeden. De Zeeuwse Stichting Mid delbaar Sociaal- Pedagogisch Onderwijs heefl voor haar cursus m.b.o.- inrichtingswerk nieuwe huisvesting gekregen. In hel nieuwe cursusjaar zullen de lessen voortaan plaatsvinder in het pand Dam 14 in Middel burg. De officiële opening zal dinsdag 30 augustus plaats vinden door Heika Vogel en Bartje de Jager. In de jaren 1980 tot 1985 zullen door de Koninklijke Ma rine vijftien mijnenbestrij- dingsvaartuigen in de vaar genomen worden. De minis ter van defensie heeft al op dracht gegeven voor de eer ste twee vaartuigen. De vijf tien mijnenbestrijders krijger allemaal de naam van eer stad, maar dan wel een stac die voor een dergelijk vaartuic bereikbaar is. Een van deze boten gaat „Middelburg" he ten, een ander krijgt de naarr „Veere". Voor de geïnteres seerden nog enkele techni sche gegevens: de lengte wordt 47,1 meter en de breedte 8,96 meter. De sche pen krijgen een diepgang var 2,45 meter en de gemiddelde waterverplaatsing komt ronc de 511 ton te liggen. De be manning zal uit 34 kopper gaan bestaan. Het voorlaatste orgelcon cert in de serie zomeravon dorgelconcerten in de Nieuwe Kerk in Middelburg zal wor den gehouden op dinsdag 25 augustus om 20.00 uur. De organist is deze avond Klaas J. Mulder uit Kampen. Hij zal werken van J.S. Bach, Han del, Rienck, Widor, Boëlmann Vierne en van hemzelf spe len. Zaterdag 20 augustus: Zeven- dedags Adventisten, doops gezinde kerk, Vrijdomweg, dienst van 9.15-11.15 uur. Middelburg, doopsgezinde kerk, dienst van 10.00-12.00 uur. Zondag 21 augustus. Her vormd Vlissingen. St.- Jacobskerk, 10 uur, ds. Pet- tinga, H.A., Johanneskerk, 9.30 uur, ds. Y. v.d. Schoot, 19 uur, ds. G.H. Abma (i.s.m.g.B.). Open Hof, Paauwenburg, 9 uur, ds. G. den Heeten, 17 uur, ds. Hoogerwerf. Bethcsda-St.-Joseph, 10 uur, ds. A. Elshout. Bejaardencentrum „Ter Ree- de", 19 uur, ds. Pettinga. Evang. Luth. Kerk Walstraat, 21 aug. 9 uur, ds. Van Tuyll. Doopsgezinde gemeente Vrij domweg, 21 aug., 9.30 uur, ds. Vooistra. Geref. Kerk Paul Kruger- straat, 21 aug., 9.30 uur, ds. Hoogerwerf, 19 uur de heer J. v. Leerdam. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat, 21 aug. 9.30 en 17 uur, ds. C.A. den Hertog. Geref Kerk (vrijgemaakt), Lannoystraat, 21 aug. 9.30 uur, ds. P. Schelling, Mid delburg, 16.30 uur, ds. K. Verlind. Geref. Gemeente Marnixkerk West-Souburg, 21 aug., 9.30 en 16.30 uur, ds. Snoep. Geref. Kerk Kanaalstraat Oost-Souburg, 21 aug., west 8.45 uur, ds. v.d. Heide, oost 9.30 uur ds. Bosscha, 10 uur idem. Hervormd Souburg kerk Oran jeplein, 21 aug. west 8.45 uur, ds. v.d. Heide, 9.30 uur oost ds. Dorgelo, 19 uur, ds. v.d. Heide. Hervormd Koudekerke, 21 aug. 9 en 10.30 uur, ds. L. Altena, begin seizoen Zon dagsschool te 9 uur. Hervormd Middelburg, 21 aug. Nieuwe kerk 9 uur ds. Brummelkamp, 19 uur ds. G. Post, Arnemuiden geref. bonds-avonddienst, Koorkerk 10.15 uur ds. Hage, 19 uur ds. Hage, Oos- tkerk 10.15 uur ds. C.J. Kraai, Nieuwland, Ontmoe- tingskerk 9 uur ds. Kraai, Thomaskapel 10.15 uur ds. Brummelkamp, Doopsge zinde kerk 11 uur ds. Vooi stra, Evang. Luth. Kerk 10.30uurds. Van Tuyll. H.A. R.-K. Kerk - Walcheren 20-21 aug. 1977. Parochiekerken Souburg, Martinuskerk, zat. 19 uur, zond. 10.30 uur, parochie koor. Paauwenburg. Open Hof, 9 uur, dr. W. van der Zwaan. Zond. 11 uur, eigen zang groep, 19 uur, samenzang. Vlissingen, Singelkerk, zat. 19 uur, herenkoor (Grego riaans), zond. 9.30 uur, da meskoor (Nederlands), 12 uur, samenzang. Bethesda - St.- Jozefziekenhuis, zond. 11 uur. Ter Reede, vrijdag 9 uur. Middelburg Petrus en Paulus- kerk, Lombardstraat, zat. 19 uur, zond. 10.15 uur. Hoeksteen Rozenburglaan, zond. 11.30 uur. Diensten r.-k. toeristenkerken op Walcheren Domburg t/m 27 aug. 19 uur, op zat. en t/m 28 aug. 10 uur op zond. Oostkapelle, Ned. herv. kerk zat. 19 uur t/m 20 aug. Vrouwenpolder, Fort de Haakweg, zat. t/m 27 aug. 19 uur, zo. tot en met 28 aug. 10 uur. W'estkapelle, Bazienstraat 3, zat. t/m 27 aug. 19 uur, zo. t/m 28 aug. 10 uur. Zoutelande, Bosweg 48, zat. t/m 27 aug. 19 uur, zo. t/m 25 sept. 10 uur. Pinkstergemeente Concertge bouw, elke zondag 14.30 uur, wijdingsdienst, wo. 19.30 uur gezinsdienst. Jehovah's Getuigen, Konin krijkszaal 34, Vlissingen. Do. van 19-21 uur en zo. van 10-12 uur. The Bethel Pentecoast Temple Inc. wijkgebouw Zuiderba ken, Rentmeesterlaan, Middelburg-Zuid. Elke wo. 19.30 uur,.zo. om 14.30 uur.' Zondagsschool 10 uur in de Zuidburgschool. Kerkdiensten in de Angli caanse kapel van de Mission to Seamen Scheldepoort Vlissingen-Oost op zondag 21 augustus, 10.30 uur, communiedienst; 19.30 uur, Avondgebed. Nieuw Apostolische Kerk, Westerbaan West-Souburg, B W van Vlissingen gaan de raad voorstellen om aan haar college machtiging te geven voor het uitreiken van parkeerkaarten aan invali den. Volgens een landelijke regeling, die 1 september in werking treedt, kunnen invali den een parkeerkaart krijgen, die overal in Nederland het recht geeft maximaal twee uur te parkeren op plaatsen waar voor anderen een ver bod geldt volgens bord 49 of 50 van het verkeersregle ment. diensten zo. te 9.30 en 17 uur, wo. te 20 uur. Bethel Pinksterkerk, wo. 19.30 uur, vrij. 19.30 uur, zo. 10 uur in het Maarten Luther- huis, Groénewoud 58, Vlis singen, voorganger K. Veen. Evang. Baptisten Zendings gemeente Middelburg, 21 augustus te 16 uur, dienst in de Klarenbeek LTS, Gen. Eisenhowerlaan 25. Leger des Heils, Vlissingen, Dr. Stavermanstraat 39-41, openbare samenkomsten ie dere zondag 9.30 uur bid stond, 10 uur heiligingssa menkomst, 11.45 uur zon dagsschool, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Volle Evang. Gemeente, Mid delburg. Zondag 21 augus tus Zuiderbaken 9.30 uur, voorganger ds. C. van der Zanden. Te Vlissingen ie dere zondag te 9.45 uur en woensdag te 19.30 uur in de Filadelfia-kapel Vrouwe straat 5. VLISSINGEN. Doktersdienst. Za. 20 augustus, dr. Kant, Badhuisstraat 195, tel. 12190. Zo. 21 augustus, dr. De Greef, Willem Klooslaan 1, tel. 12121. De dienst loopt van 0.00-24 uur. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur spoedgevallen van 12.30-1 en van 17.30-1)8 uur. Apotheek. Van 19-26 augustus geopend apotheek J.M.H. van de Sande, Badhuisstraat 30-32, tel. 12066. Tandarts. Za. 20 en zo. 21 au gustus van 11-12 uur, dr. H.A. Reddingius, Badhuis straat 17, tel. 12481. Verloskundige. Za. 2Oen zo. 21 augustus mevr. Ulaski, Wijenburg, Vlissingen, tel. 60874. Huisartsen Souburg, Arne muiden en Nieuwland. Za. 20 en zo. 21 augustus, dr. Th. Bloos, Kanaalstraat 70, Oost-Souburg, tel. 01183 - 61212. Voor Middelburg- Zuid en Dauwendaele zie Souburg. Dierenarts. Za. 20 en zo. 21 au gustus, dr. L. Jobse, Grijps- kerke. tel. 01189-1389. Con sult alleen na tel. afspraak. Visites aanvragen tussen 8 en 9 uur. Honden-in formatie-Centrale Goes, tel. 01100-4373. Diensten Vlissingse Kruisve renigingen, za. 20 en zo. 21 aug., zuster C.J. Radstake, Sottegemstraat 38, tel. 12286. Diensten Souburgse Kruisve renigingen, za. 20 en zo. 21 aug. zuster W. Verhagen - Westerbeke, Burg. Stemer- dinglaan 119, tel. 61541. Kruisvereniging Walcheren- Oost, za. 20 en zo. 21 aug., broeder M. van Lieshout, Prelaatweg 1, Westkapelle, tel. 01187-368. Middelburg. Doktersdienst. Za. 20 augustus dr. Reijnier- se, Seisweg 2 9, tel. 13456, zo. 21 aug., dr. Bruynzeel, Her engracht 68, tel. 15814. Middelburg. Apotheek, van 19-26 augustus geopend apotheek L. v.d. Boogert, Vrijlandtstraat 79. Vrijdag 19 augustus, 19.30 en 19.45 uur bij restaurant Hu- vers Westduin, twee presta tielopen, resp. 4 en 8 km. Zaterdag 20 augustus, Olym- piaweg, wandelmarsen van 5-10-15 en 25 km, georgani seerd door w. en v. Walche ren. Idem van 9.30-24 uur, speel tuin Het Fort, tuinfeest voor kinderen. Idem zaal Middenhof, Oost- Souburg, van 14-17 uur ruilbeurs. Idem Grote Kerk, 20 uur, te Goes, orgelconcert, te geven door Kees van Houten. Idem Grote Kerk te Veer 20 uur, concert, te geven door de muziekvereniging „Vee re's Genoegen", dir. Bram van Overbeeke. Dinsdag 23 augustus 21.30 uur in De Piek te Vlissingen. Komedie met Paul Newman en Robert Redfort. Idem Nieuwe kerk, 20 uur, te Middelburg, orgelconcert, te geven door Klaas J. Mulder. Woensdag 24 augustus, open Hof Paauwenburg, 20 uur, dansgroep uit Joegoslavië. Vanaf heden t/m 31 augustus tentoonstelling in het Stede lijk Museum Bellamypark te Vlissingen, getiteld „Uit en thuis". Tot 20 september in het Zeeuws Kunstenaarscen trum Lange Noordstraat 59, Middelburg, exposeert Han ter Keurs met tekeningen. Woningbouw-vereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan cv en liften, za. 20 en zo. 21 au gustus de heer J. Hoender vanger, Westerzicht 193, West-Souburg, geen tele foon. Donderdag 18 augustus 4.36 en 17.10. Vrijdag 19 augustus 5.32 en 17.46. Zaterdag 20 augustus 6.09 en 18.23. Zondag 21 augustus 6.49 en 17.13. Maandag 22 augustus EK 7.43 en 18.12. Dinsdag 23 augustus 8.52 en 21.34. Woensdag 24 augus>us lA.lt .02. en 23

Scheldebode | 1977 | | pagina 7