Vier eeuwen Jacob Cats op expo in Middelburgse Abdij Veel belangstelling voor peuterspeelzalen het weten waard Op zaterdag met de trein door Nederland tegen speciale prijs C arillonc one ert B.B. in De Beuk Film in Zeeuws Museum Zakgeldtejater voor NVV-jeugd Kerkdiensten Maatschappelijke Dienstverlening Medische diensten Culturele Agenda Hoogwater Goed wonen SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 3 AUGUSTUS 1977 MIDDELBURG - Na een maand in Brouwershaven te hebben gestaan, ter gelegen heid van het 500-jarig bestaan van deze stad, verhuist de ten toonstelling „Vier eeuwen Jacob Cats" vrijdag 5 augustus naar de Abdij in Middelburg. Brouwershaven was de stad waar deze volksdichter, staatsman, jurist en landont- ginner in 1577 geboren werd. In Middelburg had hij lange tijd een drukke advocaten praktijk en was er tevens pen sionaris. De tentoonstelling probeert een indruk te geven van al deze facetten van het leven van Cats en vooral van zijn Zeeuwse tijd, waarin hij zich vaak te rugtrok op zijn buitentje Mun- nikenhof bij Grijpskerke of op de Catshoeve bij het Zeeuws Vlaamse Groede. Na een paar jaar op de La tijnse school in Zierikzee te hebben gezeten vertrekt Jacob Cats naar Leiden om letteren en rechten te studeren. Hij beëindigt zijn studies in Or- léans. In 1603 vestigt hij zich als advocaat in de Noordstraat in Middelburg. Zijn praktijk bloeit, maar na het sluiten van het Twaalfjarig Bestand (1609) gaan de zaken achteruit. Hij besluit zich bezig te gaan hou den met het boerenbedrijf en hij verwerft zich de Catshoeve bij Groede. Cats was goed op de hoogte van de techniek van het inpolderen en gebruikte deze kennis later nog bij een inpolderprojekt in Engeland. De criticus en schrijver Busken Huet, die niet veel met het werk van Cats ophad, noemde hem drie eeuwen later dan ook behalve de „leuterlievende vroomheid", de Zeeuwsche poldergast. In 1621 wordt hij pensionaris van Middelburg en twee jaar later staat zijn naam bij de bundel de „Zeeusche Nachtegael", waarin de Zeeu wen aan de Hollanders willen laten zien, dat zij ook aan cul tuur doen. Als staatsman wordt Cats geleidelijk aan be langrijker. Eerst pensionaris van Dordrecht en in 1636 zelfs raadprensionaris van Holland en West Frieland. Zijn laatste levensdagen slijt hij op zijn landgoed Sorghvliet (het hui dige Catshuis) bij Den Haag, waar hij in 1660 overlijdt. Tussen zijn werkzaamheden als advocaat, boer en staats man door hield hij zich veel met de dichtkunst bezig. Zijn werken werden geïllustreerd door Van de Venne en de pren ten, die het leven van de ge wone man lieten zien vonden veel aftrek bij de gewone en ook meer gegoede burger. Zijn handleiding voor het huwelijk en alles wat daar mee samen hing - het Houwelijck, dat is de gansche gelegenheyt des Ech ten Staets - bleef twee eeuwen lang, na de Bijbel, in veel Ne derlandse gezinnen het meest gelezen boek. „Vader" Cats stelt zijn ideaal hierin hoog: een huwelijk moet nuttig zijn voor kerk en vaderland. De ei genlijke taak is kinderen krijgen en opvoeden. Zijn raadgevingen zijn bedacht zaam en praktisch: „Vissen en jagen zijn vrouwenplagen" of „Wie houdt er eerst zijn hart en De zomervakantie leent zich uitstekend voor het maken van daguitstapjes. In de reisprogramma's die de vakantie ganger krijgt voorgeschoteld, neemt Nederland over het algemeen een te bescheiden plaats in. Toch menen wij, dat de vele mooie plekjes in ons land zeker een bezoek waard zijn. Kent u eigenlijk de oude stadjes in Friesland, het land van Bartje, Montferland, het Rijk van Nijmegen, het mooie Maastricht of het recreatie- en safaripark De Beekse Ber gen? De Scheldebode en het Nieuwsblad voor de Bevelanden stellen u in samenwerking met de Nederlandse Spoorwe gen in de gelegenheid om op zaterdag (tot en met 6 augus tus a.s.) tegen de speciale prijs van f 15 (kftideren 4 tot en met 9 jaar f 7,50) er eens op uit te trekken. De ongelijkhe den voor zo'n dagtrip staan in d* brochure „NS- dagtochten en attracties", die op de stations gratis ver krijgbaar is. De NS heeft wel 90 ideeën om zo'n dagtocht tot een succes te makei^ Wie zaterdag er eens met de trein op uit wil trekken, kan tegen inlevering van onderstaande bon de gereduceerde treinkaartjes (2e klas) kopen bij het kantoor van De Schel debode, Torenstraat 5, Vlissingen, bij het Nieuwsblad voor de Bevelanden, Klokstraat, Goes of bij de VW in Middel burg, Lange Delft 23. Men kan op deze kantoren terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30-12.30 uur en 13.30-17.00 uur. De kaartjes zijn niet aan de NS-stations verkrijbaar. Men reist op deze dagkaart vanaf alle NS-stations in Zeeland zo veel en zo ver men maar wil in Nederland. Op het station van aankomst kan men eventueel een attractie kaartje kopen. Bon Naam: woonplaats: adres:tel.nr Ik wil graagdagkaartjes a f 15, kinderen van 4 tot en met 9 jaar f 7,50. (Deze aanbieding geldt iedere zaterdag tot en met 6 au gustus a.s.). dan zijn handen thuis?". Zelf was Cats ook zo praktisch ge weest om geen huwelijk aan te gaan met het Middelburgse meisje, waar hij op verliefd was, want haar vader was fail liet geraakt. Op prenten is goed te zien, dat hij zich ook graag met de aanleg van tuinen bezighield. Na de aanleg van een renais- sancetuin bij de Munnikenhof bemoeit de bejaarde Cats zich later weer actief met de bouw van Sorghvliet en vooral ook met de aanleg van de tuin. In deze tuin zal hij aan zijn be rijmde autobiografie „Twee- en-tachtig-jaerig leven" wer ken, dat pas in 1700 van de pers kwam. Het was een rijk be steed leven en al rekenen de historici hem dan wel niet tot een „erflater" van onze be schaving, Cats heeft toch eeu wenlang met zijn moraliserend dichtwerk in het Nederlandse taalgebied veel aftrek gevon den. De expositie „Vier eeuwen Cats" is tot en met 2 september van maandag t/m zaterdag van 10.00-17.00 uur te bezichtigen. MIDDELBURG - Volgens het jaarverslag van de Centrale Stichting voor opvang van Kinderen te Middelburg, is er in de Zeeuwse hoofdstad veel belangstelling voor de peuter speelzalen. Zo hadden het af gelopen jaar bijna alle speelza len een wachtlijst, behalve die in Nieuw en Sint Joosland. Hier ging men weer van twee naar één groep terug wegens gebrek aan kinderen. Om de wat oudere peuters ook nog de kans te geven een speelzaal te bezoeken, werd bij de andere speelzalen ingesteld, dat het kind pas met twee jaar op de wachtlijst kan komen te staan. Wat de financiële kant van de Stichting betreft kon het jaar 1976 positief worden afge sloten. De praktisch volledige bezetting van de zes speelzalen en het kinderverblijf plus de subsidie van de gemeente en de snelle betaling der ouders maakte dit mogelijk. Het is echter nog niet gelukt de fi nanciële administratie bij de Gemeente onder te brengen. In de nabije toekomst zou dit zeer wenselijk zijn, omdat het werk wat hier aan vastzit voor de twee vrijwilligers steeds om vangrijker wordt. Ook over de bijdrage van de ouders heeft de Stichting het afgelopen jaar nogal gediscussieerd met de gemeente. Tot nu toe worden de ouders of verzorgers van de peuter aangeslagen volgens drie tarieven, die samenhan gen met het inkomen. De wet houder heeft, om misbruik te voorkomen, aangedrongen op één tarief. Maar het bestuur van de stichting heeft nog geen duidelijk misbruik kunnen constateren en wil het drie ta rievenstelsel liever handha ven. Wel zal de penningmees ter via steekproeven proberen inzicht te krijgen over de in komens. De huisvesting van de speel zalen leverde het afgelopen jaar een paar problemen op. Zo kreeg de stichting het bericht, dat de speelzaal aan de Seis- weg moest verdwijnen in ver band met de uitvoering van de derde fase van het „tangent". Er zal nu een vervangende ruimte komen in een houten gebouw, dat bij de „Dunen- burch"school aan de Grif fioenstraat wordt geplaatst. In overleg met de gemeente en de woningbouwvereniging Mid delburg werd de speelzaal Nassaulaan naar de Prins Hendrikstraat verhuisd. De aktiviteiten in het gebouw aan de Nassaulaan werden name lijk steeds groter, wat weer botsingen gaf met het werk van de speelzaal. Het „Zuiderba ken" werd verbouwd, waar door een eigen ruimte voor de speelzaal vrijkwam. Het kinderverblijf „Kinder dijk", waar peuters langere tijd per dag kunnen doorbren gen dan in de peuterspeelza len, heeft een constante bezet ting van 15 kinderen tussen de anderhalf en vier jaar. De con tacten tussen de ouders onder ling bij het regelmatige halen en brengen zijn hier groter dan bij de speelzalen. Via sugge sties van de ouders kwamen er dan ook verschillende aktivi teiten tot stand, zoals een na- jaarskinderkledingbeurs, een speelgoeddemonstratie en een VLISSINGEN - Het NVV- jongerencontact Zeeland heeft een nieuw onderkomen in het „Zakgeldtejater" aan het Bel- lamypark in Vlissingen. De ruimte ligt boven het Vestzak- te jat er. Maar veel meer dan een ruimte hebben de jongeren nog niet. Vandaar dat oud meubi lair, oud serviesgoed, lampen en dergelijke, welkom zijn. Wie nog van dit spul overheeft kan terecht bij Bas Hoogeste- ger, Holbeinstraat 51, Vlissin gen, 01184-18865. MIDDELBURG - In het Zeeuws Museum zal tot en met vrijdag 19 augustus iedere morgen om 11.00 en 11.30 uur de film „De Koningin is weer thuis" vertoond worden. In deze film, die tien minu ten duurt, komt onder meer het historische ogenblik voor waarop Koningin Wilhelmina de grens te Eede in Zeeuws Vlaanderen overschrijdt. 's Middags om 14.00, 15.00 en eventueel 16.00 uur wordt nog steeds de film over Wal cheren in de oorlog vertoond. Het diaprogramma over de verzamelingen van het Mu seum komt hierdoor tijdelijk te vervallen. puzzeluitleen, die door de ou ders op touw was gezet. Zaterdag 6 augustus. Zevendedags-adventisten. Doopsgezinde kerk Vrij- domweg, Vlissingen dienst van 9.15-11.15 uur. Middel burg dienst doopsgezinde kerk, van 10-12 uur. Zondag 7 augustus. Hervormd Vlissingen. St. Jacobskerk 10 u. ds. Y. van der Schoot, Johanneskerk 9.30 u. ds. L. de Liefde; 19 u. ds. Y. van der Schoot. Open Hof, Paauwenburg, 9 u. ds. E. Hoogerwerf, 17 u. ds. P. Joosse. Bethesda-St. Joseph 7 aug. 10 u. ds. H. Bosscha. Bejaarden-centrum „Ter Ree- de", 7 aug. 19 u. ds. v. d. Wind. Doopsgezinde gemeente Vrij- domweg, 7 aug. 9.30 u. ds. Vooistra. De Middelburgse tentoon stelling „Scheepvaart vroeger en nu" in de Vleeshal trekt zeer veel bezoekers. De gemeente lijke culturele dienst, die de expositie inrichtte, telt dage lijks rond de vijfhonderd be zoekers. De tentoonstelling is nog tot en met 14 augustus geopend. Als de raad ermee instemt gaat de gemeente Domburg een zgn. „containerschool" kopen om de peuterspeelzaal in te huisvesten. De bedoeling is dit lokaal als overbrugging te gebruiken totdat over een jaar of vijf de speelzaal in een lokaal van de huidige kleuter school kan worden onderge bracht. Na die vijf jaar denkt men de containerschool nog wel voor andere doeleinden te kunnen gebruiken en anders kan ze weer verkocht worden. De Vlissingse mevrouw M.H. Pluygers-de Wit is tijdens de wereldkampioenschappen machineschrijven in Rotter dam van de Nederlandse deel nemers als tweede geëindigd. Zij behaalde bij de snelheids proef de 79e plaats. Voor deze proef werden 175 van de 200 deelnemers geklasseerd. Bij de accuratesseproef eindigde me vrouw Pluygers op de 51e plaats. 'PT. De Middelburgse marktcommissie houdt op donderdag 11 augustus in sa menwerking, met de Vereni ging voor Ambulante Handel een groot standwerkerscon cours op de Lange Delftpro menade. Zo'n twintig stand werkers zullen daar van halfelf tot halfvier proberen hun waren op originele wijze aan de man te brengen. Een jury beoordeelt hun prestaties. MIDDELBURG Op de Middelburgse Abdijtoren zal donderdag 4 augustus van 19.30 tot 20.30 uur Jan van der Zwart een carillonconcert ge ven. Deze stadsbeiaardier van Maassluis studeerde aan de Nederlandse beiaardschool bij Leen 't Hart en Peter Bakker. Naast zijn functie in het basi sonderwijs speelt hij ook op de koopavonden in Delft en is hij organist van de Immanuelkerk in deze stad. MIDDELBURG - In „Open de Beuk" draait zaterdag 6 au gustus om 22.00 uur de film „Viva Maria" met Brigitte Bardot, Jeanne Moreau en George Hamilton. Deze twee verrukkelijke meiden houden zich met revo lutionaire strek'en bezig en ontmoeten elkaar bij de maf fia. Dat wordt het begin van een vrolijk verbond in een Zuidamerikaanse republiek met een streng regime. Boltini in Yerseke en Vlissingen YERSEKE/ VLISSINGEN Het circus van Toni Boltini is bezig aan een- Zeeuwse tournee. Na Zeeuwsch Vlaanderen is deze week Walcheren en Zuid-Beveland aan de beurt. Vanavond om 8 uur is er één voorstel ling in Yerseke. Op 5, 6 en 7 augustus is het cir cus in Vlissingen waar twee voorstellingen per dag om 3 uur 's mid dags en 5 uur 's avonds worden gegeven. Op het programma staan onder meer Mar cel Peters met zijn leeuwen, de jongleurs Balaton, de schomme- lact van de Castino's, de muzikale clowns Los Gino's, 'een chim panseenummer van Eugen Zinneker, de acrobaten De Rialto's, mr. Swing als fakir en een paardennummer van Alberto Althoff. Evang. Luth. Gemeente Wal- straat, 7 aug. 9 u. ds. Van Tuijll. Geref. Petruskerk, Paul Kru- gerstraat, 7 aug. 8.30 u. ds. P. Joosse, 19 u. ds. E'. Hooger werf. Chr. Geref. Kerk, Kasteel straat, 7 aug. 9.30 u. lees- dienst, 17 u. student A. P. van Langevelde. Geref. kerk (Vrijgemaakt) Lannoystraat 7 aug. dienst 9.30 en 16.30 uur. Geref. Gemeente Marnixkerk West-Souburg, 7 aug. 9.30 en 16.30 uur ds. A. Snoep. Geref. Kerk Kanaalstraat Souburg, 7 aug. west 8.45 uur, ds. Vanhaelen, Oost 9.30 u. ds. Bosscha, 19 u. idem. Hervormd Koudekerke, 7 aug. 9 en 10.30 u. ds. De Jong. Hervormd Souburg kerk Oran jeplein, 7 aug. west 8.45 u. ds. Vanhaelen, 9.30 u. oost ds. Dorgelo, H.A., 19.00 u. Hervormd Middelburg, Nieu- wekerk 9 uur ds. Brummel- kamp, 19 u. ds. G. Post, Ar- nemuiden, Koorkerk 10.15 uur, ds. Hage, Oostkerk 10.15 u. ds. Brummelkamp, Ontmoetingskerk 9 u. ds. Hage, Getuigeniskerk 19 u. ds. Brummelkamp, Herv.- geref. dienst, Thomaskapel 10.15 u. ds. F. H. A. v. d. Wind, Em. pred. Seroos- kerke Doopsgezinde kerk 11 u. ds. Vooistra. Ev. Luth. kerk 10.30 u. ds. van Tuyll. R.K. kerk - Walcheren 6-7 aug. 1977 Souburg, Martin uskerk Zat. 19.00 uur; zond. 10.30 uur: parochiekoor. Paauwenburg, Open Hof: zon. 11.00 u: eigen zanggroep; 19.00 uur: samenzang. Vlissingen, Singelkerk Zat. 19.00 uur: samenzang; Zon. 9.30 uur: dameskoor (Neder lands); 12.00 uur: herenkoor (Gregoriaans). Bethesda/St. Josefziekenhuis: Zon. 11.00 uur. Ter Reede: Vrijdag 9.00 uur. Middelburg Parochiekerk Pe trus en Pauluskerk, Lom bardstraat zat. 19.00, zon. 10.15 en maandag 10.15. Hoeksteen, Rozenburglaan zon. 11.30 u. Diensten r.k. toeristenkerk op Walcheren. Domburg, t/m 27 aug. 19 u. op zat. en t/m 28 aug. 10 uur op zon. Oostkapelle Ned. Herv. Kerk za. 19 u. t/m 20 aug. Veere, Ned. Herv. Kerk za. 19 u. t/ 13 aug. Vrouwenpolder, Ford de Haakweg za. t/m 27 aug. 19 u., zo. tot en met 28 aug. 10 uur. Westkapelle, Bazienstraat 3, za. t/m 27 aug. 19 u. zo. t/m 28 aug. 10 uur. Zoutelande, Bosweg48, za. t/m 27 aug. 19 u. zo. t/m 25 sept. 10 uur. Evang. Baptisten Zendings- Gemeente, Zondag 7 augus tus dienst in de Kalenbeek LTS te 16 uur. Kerkdiensten in de Angli caanse kapel van de Mis sions to seamen Schelde- poort Vlissingen-Oost op zondag 7 augustus 10.30 uur Gezinsdienst (communie); 19.30 uur: Avondgebed. Volle Evang. Gemeente te Vlis singen, iedere zondag 9.45 uur. en iedere woensdag 19.30 u. in de Filadelfiaka- pel Vrouwestraat 5, voor ganger P. Quist. Te Middel burg Zuiderbaken 9.30 u. Pinkstergemeente Concertge bouw, elke zondag 14.30 uur, wijdingsdienst, wo. 19.30 uur gezinsdienst. Leger des Heils Vlissingen, Dr. S t a vermanstraat 39-41, openbare samenkomsten ie dere zondag 9.30 uur bid stond, 10 uur heiligingssa menkomst, 11.45 uur zon dagsschool, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Jehova's Getuigen, Konin krijkszaal 34, Vlissingen. Do. van 19-21 uur en zo. van 10-12 uur. The Bethel Pentecoast Temple Inc., wijkgebouw Zuiderba ken, Rentmeesterlaan, Middelburg-Zuid. Elke wo. 19.30 uur, zo. om 14.30 uur. Zondagsschool 10 uur in de Zuidburgschool. Nieuw Apostolische Kerk Westerbaan West-Souburg, diensten zo. te 9.30 en 16 u. wo. te 20 u. Bureau van de Stichting voor niet-gehuwde moeders, Loskade 25, Middelburg, tel. 01180-27311. Spreekuur volgens afspraak. Gezins- en Bejaardenverzor ging/Maatschap., Stichting Maatschappelijke Dienst verlening Walcheren, Mid delburg, Loskade 29, tel. 01180-26951. Vlissingen, dr. Ottestraat- 3, tel. 01180- 19820. Bereikbaar: iedere werkdag op kantoor, 's avonds na tel. afspraak. Stichting Gezinsverzorging Walcheren, Brouwenaar- straat 4, Vlissingen, tel. 01184-17810, spreekuren (leid(st)ers van 8.30-9.30 uur). Ook te Middelburg, Korte Noordstraat 31, tel. 25594 en te Souburg in het wijkcentrum Middenhof, Kanaalstraat 64, Souburg, tel. 64318. Gemeentelijke Sociale Dienst Vlissingen, Maatschappelijk Werk. Dagelijks van 8.00- 10.00 uur. Rechtswinkel Middelburg, gratis rechtshulp, elke don derdag van 19.00-21.00 uur, Loskade 29, fel. bereikbaar onder nr 013 80-369$ l. Actie Moeders voor Moeders, mevr. van Belleghem- Wissekerke, 01180-15418. Dr. J. Rutgershuis, Consulta tiebureau voor geboortenre- geling en seksualiteitsvra- gen. Spreekuur 2e en 4e woensdag van de maand in het Med. Centrum, Juliana- laan 4, Vlissingen. Voor af spraak bellen 01184-60937. Maatschappelijke dienstver lening. Telefonische hulp dienst voor mensen in gees telijke en sociale nood, geopend tot 's nachts 1 uur, tel. 01180-15551. Sociëteit voor Gehandicapten. Elke dinsdagavond soos van halfacht tot tien uur in Bachten Komme, Badhuis straat, Vlissingen. Algemene Nederlandse Invali- denbond (ANIB), afdeling Walcheren, p/a T. de Ruiter, tel. 01180-12777. Vlissingen - Doktersdienst - Za. 6 augustus dr. Van Dijk, Koudekerkseweg 52, tel. 13459, zo. 7 augustus dr. Meyer, Julianalaan 7, tel. 12225, de dienst loopt van 0.00-24.00 uur. Visites aan vragen voor 10 u. Spreekuur spoedgevallen van 12.30- 13.00 en van 17.30-18.00 uur. Apotheek - Van 5-12 augustus geopend apotheek J.H. Tan-Meyer, Scheldestraat 26, tel. 12025 Tandarts - Za. 6 en zo. 7 augus tus van 11-12 u. dr. J.D.M. Rombouts, Lange Viele 47, Middelburg, tel. 12882 Verloskundige - Za. 6 en zo. 7 augustus mevr. Ulaski, Wijenburg, Vlissingen, tel. 60874 Huisartsen Souburg, Ame- muiden en Nieuwland - Za. 6 en zo. 7 augustus dr. J. Jan sen, Oude Rijksweg 6, Nieuwland, tel. 01182-1340. Voor Middelburg zuid en Dauwendaele zie Souburg. Dierenarts - Za. 6 en zo. 7 au gustus dr. L.J.J. Schoffaerts, Koudekerke, tel. 01185- 2069. Consult alleen na tel. afspraak. Visites aanvragen tussen 8 en 9 uur Diensten Vlissingse Kruisve renigingen - Za. 6 en zo. 7 aug. zuster J. Sanderse, Koudekerkseweg 49, tel. 19069 Diensten Souburgse Kruisve renigingen - Za. 6 en zo. 7 aug. zuster M. Dekker, Spaarnestraat 110, Oost- Souburg, tel. 01183-61736 Kruisvereniging Walcheren- Oost - Za. 6 en zo. 7 augustus zuster H. v. Weerlee, Fazan tenlaan 16, Veere, tel. 01181-614 Middelburg - Doktersdienst - Za. 6 augustus dr. Reijnier- se, Seisweg 29, tel. 13456. Zo. 7 augustus dr. Schram, de Krammer 14, tel. 14664. Ent-schema 3e woensdag v.d. maand augustus 15.15 uur gasthuis dr. v.d. Haak. Apotheek - Van 5-12 augustus geopend te Middelburg apo theek A. Ringeling, Lange Delft 133. Zaterdag 6 augustus 20 uur Grote Kerk te Veere, optre den van de Zeeuwse Koor school uit Goes. Zaterdag 6 augustus 20 uur Ned. herv. Kerk te Goes or gelconcert door Jan Janse. Dinsdag 9 augustus 20 uur Nieuwe Kerk te Middelburg orgelconcert te geven door Jan Bonefaas. Woensdag 10 augustus 20.30 uur Ned. Herv. Kerk te Domburg zomeravond concert. Vanaf heden t.e.m. 31 augustus tentoonstelling in het Stede lijk Museum Bellamypark te Vlissingen, getiteld „Uit en thuis" Vanaf heden t.e.m. 18 augustus tentoonstelling in het Zeeuws kunstenaarsmu seum Lange Noordstraat 59 te Middelburg, met klein plastiek en keramiek, door een tiental meerdere Am sterdamse beeldende kun stenaars. In de Vleeshal te Middelburg is de Expositie „Scheepvaart vroeger en nu" geopend t.e.m. 14 augustus. Donderdag 4 augustus6.01 en 18.12 Vrijdag 5 augustus6.41 en 18.54 Zaterdag 6 augustusL.K. 7.28 en 19.43 Zondag 7 august u»8.21 en 20.41 Maandag 8 augustus9.23 en 21.50 Dinsdag 9 augustusl0.31 en 0Q,02 Woensdag 10 augustusll.38 en 00.11 Storingen gas en elektriciteit - Van maandag t/m vrijdag van 's morgens 8 tot 's avonds 17 uur tel. 15110. Buiten kantooruren voor alle storingen tel. 19191. Al leen voor Vlissingen, Valke- nisse, Domburg, Marieker- ke, Westkapelle, Veere en Arnemuiden. Voor Middel burg bellen Gemeentebe drijven tel. 14356, na kan tooruren tel. 01180-14358 Woningbouwvereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften, za. 6 en zo. 7 augustus de heer A. Rijke, Schuitvaartgracht 143, geen telefoon.

Scheldebode | 1977 | | pagina 7