AMATEURS RIJDEN IN DOMBURG, 's-GRAVENPOLDER EN SOUBURG het weten waard Jubileumconcert British Columbia Boys Choir THEA TER WIM ZOMER iN OPENLUCHTTHEATER MET ORGANIST FEIKE ASMA Scheldebode-kringetje Domburg s-Gravenpolder Souburg Minder werkelozen en meer vraag in Vlissingen Kerkdiensten Cursus „Samen afslankenin Vlissingen Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater DE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 20 JULI 1977 Donderdag begint Zeeuws Wielergala Voor de tweede maal organi seert de Zeeuwse ren- en tour club ,,Theo Middelkamp" in samenwerking met de Wieler- comité's van 's-Gravenpolder en Souburg het Zeeuwse Wie lergala. Verleden jaar schreef Sylvester Aarts uit Kruiningen dit unieke 3-daagse spektakel op zijn naam. De eerste koers wordt dit jaar verreden in Domburg. Op donderdag 21 juli a.s. om 19.00 uur worden de 50 ingeschreven amateurs in deze badplaats weggeschoten. Dit gebeurt door burgemeester Diepen horst. Duizenden toeristen kunnen dan genieten van het ongetwijfeld boeiende schouwspel dat zich afspeelt in de Walcherse badplaats. De coureurs rijden over de Markt, Ooststraat, 't Groentje, Badstraat, Badhuisweg, P.J. Eloutstraat, Van Voorthuij- zenstraat en Weststraat. Start en finish zijn op de Markt. De te verrijden afstand bedraagt 85 km. Deze wedstrijd is mede mogelijk gemaakt door de Ver eniging van Ondernemers Badplaats Domburg. De middag staat ook in het teken van de tweewieler. Voor de jeugd van 10 t/rh 15 jaar worden er wedstrijden geor ganiseerd op hometrainers. Dit gebeurt in samenwerking met de plaatselijke V.V.V. Plaats van het gebeuren is tegenover het stadhuis. Eerder zegevierden bij de amateurs in Domburg Toin van de Bunder, Wim Lugten- burg en Thijs Fase. Fons- Prinsen, eigenaar van een feestartikelenzaak, laat de coureurs in 's-Gravenpolder van start gaan. Dit gebeurt op vrijdag22 juli a.s. om 18.15 uur over een afstand van 85 km. Het snelle parcours in het Zuid-Bevelandse 's- Gravenpolder leidt de renners Tonnie Huizen uit Kloetinge vierde al eerder successen door de Fortrapastraat, Am bachtstraat, 's- Gravenpolderseweg en Schuitweg. Start en finish vindt plaats op de brede 's- Gravenpolderseweg die zich uitstekend leent voor de premie-sprints. Uit de recette van de onlangs verreden prof- koers, die Cees Priem op zijn naam schreef, wordt deze avond bekostigd. Tevens springen Electro-service Daan v.d. Dries en BMW-dealer ga rage Rijk financieel bij. Tij dens de profkoers zijn er loten verkocht en ook bij de koers in Domburg kunnen de toe schouwers loten kopen. De trekking zal na afloop van de koers in 's-Gravenpolder plaatsvinden in het Dorpshuis. Als voornaamste prijzen noe men wij een portable kleuren televisie en een 2-daagse reis Londen. Na afloop van deze trekking is er dansen. Voor de muzikale omlijsting zorgen de „Slik-Spetters". De coureurs zullen er in Souburg op zater dag 23 juli a.s. de spetters on getwijfeld vanaf koersen om de leidersprijs van deze drie daagse te veroveren. Feike Asma geeft op don derdag 21 juli een orgelcon cert in de gereformeerde kerk in Serooskerke. Dit jaarlijkse orgelconcert begint om acht uur. Feike Asma zal morgen de volgende werken spelen: van Jan Zwart Voorspel en koraal over psalm 75 en Geestelijk lied ,,Neem heer, mijn beide handen". Van J.S. Bach Praeludium und Fuge. Van F. Mendelssohn Andante mit Variationen. Van A. Guil- mant Grand choeur triomphal en gebed en wiegelied. Van A. Claussmann Toccata. Van S. Landsman Andante Reli- gioso. Van N. Choveaux March en ten slotte een eigen werk, Finale over de avond zang. Het traditionele Vlissingse kermisvuurwerk wordt op donderdag 21 juli om halfelf afgestoken op de Oranjedijk bij de voormalige Zeehon den werf. Er wordt een grote belangstelling voor dit gebeu ren venvacht. De K.M. De Schelde wil daarom haar par keerterrein aan de Aagje De kenstraat voor die avond open stellen. Dit op verzoek van de gemeente Vlissingen. Het parkeerterrein, dat vanaf zeven uur tot na het vuurwerk is geopend, is bereikbaar via de poort op de hoek van de Aagje Dekenstraat en de Scheldestraat. Het carillon van de Lange Jan in Middelburg zal mor genavond van halfacht tot halfnegen worden bespeeld door Jos D'hol lander, stade- beiaardier van Sint-Niklaas in België. D'hollander is onder meer docent aan de Konink lijke Beiaardschool in Meche- len. In Middelburg zal hij naast eigen composities, werk laten horen van K. Mestdagh, Staf Nees, Mark Liebrecht, M. van de Gheyn, I. de Sutter, Willem Vogel en Werner van Cleemput. De Discotheek Dancing Machine is terug in Middel burg. Vanaf aanstaande vrij dag is de discotheek met disc-jockey Peter de Leeuw weer elke week te horen en te zien in het wijkgebouw aan de Nassaulaan 2 in Nieuw- Middelburg. Het feest begint vrijdag om zeven uur en duurt tot halfelf. ledereen kan voor een piek naar binnen. MAC de Zeeuwen organi seert aanstaande vrijdag een badrit in Westkapeile. De rit ten zijn uitgezet voor mensen die nooit of weinig aan de rit tensport hebben meegedaan. De afstand die gereden moet worden is ongeveer veertig ki lometer. Iedere deelnemer krijgt een prijs. Wie mee wil doen, kan zich inschrijven bij het Recreatiecentrum 't Vroon aan de Hogeweg 2 in Westkapeile van zeven tot acht uur. Op dinsdag 26 juli organi seert MAC de Zeeuwen een badrit in Domburg. Voor deze rit kan men zich inschrijven bij het restaurant de Graaf van Buuren aan de Kaai-oprit en wel van zeven tot acht uur. Beide ritten beginnen om acht uur. In de Kanaalstraat zal de be slissing vallen. Maar voordat de amateurs door de wethou der van Sportzaken van de ge meente Vlissingen, de heer Gil lissen Verschage, om 16.00 uur worden weggeschoten is er al heel wat afgezien op de fiets. Om 12.30 uur vertrekken reeds de trimmers. Over de honderd inschrijvingen bezit het wie- Iercomité Souburg. Het wie- Iercomité verplicht de trim mers een valhelm te dragen, want op het bochtige parcours is een valpartij niet ondenk baar. Zonder valhelm kan niet gestart worden. Om 14.30 uur vertrekken de liefhebbers over 50 km. Hoge ogen gooien de plaatselijke favorieten Johan Lepoeter en de gelouterde, ge brilde Ko Tolhoek uit Yerseke. Om 16.00 uur beginnen de amateurs aan het sluitstuk van het 3-daagse wielergala over 57 ronden. De totale afstand is 80 km. Het parcours heeft een lengte van 1400 meter en loopt door de Kanaalstraat, Corn, van Perestraat, Zeewijksingel, J.I. Sandersestraat, Nieuw- straat en Van Teijlingenstraat. Start en finish is tegenover het wijkcentrum ,,De Middenhof". MIDDELBURG - De ar beidsmarkt op Walcheren is in de maand juni amper veranderd. Waren er eind mei 802 mannen op Wal cheren werkeloos, eind juni was dat aantal gedaald met 7 tot 795. Een zo kleine da ling, dat het percentage ge lijk bleef op 3,6%. De enige twee gemeenten waar sprake was van een noe menswaardige daling van de werkeloosheid waren Vlissin gen (Daling van 388 naar 371) en Westkapeile (van 13 naar 7). In Arnemuiden, Mariekerke, Middelburg en Veere was sprake van een kleine stijging. Het aantal Walcherse vrou wen, dat zich eind juni als werkeloos had laten in schrijven, bedroeg 352. Dat was 22 meer dan de maand er voor en 23 meer dan een jaar geleden. Tegenover een vrijwel sta biel werkeloosheidscijfer, stond in juni een duidelijk toe nemende vraag naar personeel op Walcheren. Vooral in Vlis singen was er een duidelijke stijging: van 242 (2,4%) naar 273 (2,7%). Op de rest van het eiland steeg de vraag van 203 naar 211. Vergeleken met een jaar ge leden valt op, dat vooral in Vlissingen de werkgelege nheidssituatie aanmerkelijk verbeterd is. De vraag naar personeel bedroeg eind juni 1976 nog maar 175 en nu dus 273. Tegelijkertijd liep het aantal werkeloze mannen terug van 427 naar 371. De vraag naar vrouwelijk personeel steeg licht: van 75 naar 82. En ook in deze sector waren de cijfers van Vlissingen het meest positief. De wedstrijd in Souburg is mogelijk gemaakt dankzij de financiële steun van de plaat selijke middenstand, verenigd in de Nemidse. Hoofdsponsors zijn' Garage Wouters, Chinees Restaurant Ning Wah en Mil tenburg financieringen en ver zekeringen. Evenals bij de profwedstrijd „de Grote Om loop van de Boulevard" is het programmaboekje van Sou burg lotnummer. De gelukkige wint een racefiets. Het is de derde keer dat de Ronde van Souburg verreden wordt. Vo rige winnaars van deze ronde waren de nu weer van de partij zijnde Henk de Jong uit Goes en krachtpatser Michel Jacobs uit Bingelrade. Op deze driedaagse zal de populaire Wim Hendriks uit Hulst als wielerspeaker funge ren. Op dit wielergala geven de belangrijkste Zeeuwse en Bra bantse amateurs acte de pre sence. Wat namen uit het hui dige rennersveld: Sylvester Aarts, Arie Deusing, Thijs Fase, Gerard van 't Geloof, Tonnie Huizen, Henk de Jong, Wim Jeremiasse, Ad van Peer, regerend Nederlands kam pioen Piet Kuijs, Ad Polak en Cees Spaans. Dat deze gala reeds faam verworven heeft ver buiten de provincie blijkt uit in schrijvingen van amateurs uit Heerle, Groenlo, Alphen aan de Rijn en zelfs Zutphen. Te vens verschijnen in Domburg, 's-Gravenpolder en Souburg de ex-profs Cees van Dongen, Wil van Helvoirt en Wim de Waal aan de start. Een uniek rennersveld dat garant staat voor spektakel en dat een wie- lerliefhebber niet mag missen. Zaterdag 23 juli. Zevendedags-adventisten. Doopsgezinde kerk Vrij- domweg, Vlissingen dienst van 9.15-11.15 uur. Middel burg dienst doopsgezinde kerk, van 10-12 uur. Zondag 24 juli. Hervormd Vlissingen. St. Jacobskerk 10.15 u. ds. Y. van der Schoot, Johanneskerk 9 u. ds. Y. van der Schoot, 19 u. ds. J. Dorgelo, van Souburg. Open Hof, Paauwenburg, 9 u. ds. E. Hoogerwerf. Bethesda-StJoseph, 10 u. ds. W. B. Obbing. Bejaarden-centrum „Ter Ree- de", 19 u. ds. Y. van der Schoot. Evang. Luth. Kerk Walstraat 24 juli 9 u. de heer G. de Lugt. Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat, 24 juli dienst te 9.30 u. 19 u. ds. Hoogerwerf. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat, 24 juli 10.15 u. ds. J. Compagner, 14.30 u. ds. J. van Amstel. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) Lannoystraat 24 juli 9.30 en VLISSINGEN - Mensen die vinden dat ze te dik zijn kun nen zich inschrijven voor de cursus „Samen afslanken", die de Kruisvereniging in samen werking met de Huishoude lijke Voorlichting ten Platte- lande in Vlissingen gaat be ginnen. De cursus begint in september. De bedoeling van de cursus is niet alleen om de mensen in gewicht te laten verminderen, maar ze ook te leren wat dik maakt, wat niet en waarom. De lessen worden gegeven door een dié tiste, een huishoudlera- res en een docent beter bewe gen. U kunt zich opgeven in het wijkgebouw aan de Leliënlaan in Vlissingen en wel op 17 au gustus van tien tot elf 's mor gens 16.30 u. ds. B. Kamphujs. Geref. Gemeente Marnixkerk Souburg, 24 juli 9.30 en 16.30 u. ds. A. Snoep. Geref. Kerk Kanaalstraat Souburg, 24 juli 8.45 u. ds. v.d. Heide, 9.30 u. oost ds. Bosscha, 19 u. oost ds. Y. van der Schoot, dienst in de Kerk Kanaalstraat. Hervormd Souburg kerk Oran jeplein, 24 juli west 8.45 u. ds. v.d. Heide, 9.30 u. ds. Dorgelo, 19 u. kerk in de Ge ref. kerk Kanaalstraat. Hervormd Koudekerke, 24 juli 9 en 10.30 u. ds. M.J. de Jong. Hervormd Middelburg, 24 juli Nieuwe kerk 9 u. ds. Hoog- enkamp, Veere, 19 u. ds. J. Blom, St. Maartensdijk, Koorkerk 10.15 u. dr. J. Spinger, Leiden, Oostkerk 10.15 u. ds. Hoogenkamp, Ontmoetingskerk 9 u. ds. Brummelkamp, Thomaska pel 10.15 u. ds. Brummel kamp, Doopsgezinde kerk 9.30 u. ds. Vooistra, Ev. Luth. kerk 10.30 u. de heer De Lugt. Hervormd St. Laurens, 24 juli 10 u. ds. Fox. Evang. Baptisten Zendings Gemeente zondag 24 juli dienst in de Kalenbeek LTS te 16 uur, voorganger G. Bie sing. Kerkdiensten in de Angli caanse kapel van de Mis sions to seamen Schelde- poort Vlissingen-Oost op zondag 24 juli, 10.30 u. Och tendgebed, 19.30 u. Com muniedienst. Volle Evang. Gemeente te Vlis singen, iedere zondag 9.45 u. en iedere woensdag 19.30 u. in de Filadelfiakapel Vrou westraat 5, voorganger P. Quist. Te Middelburg Zuid erbaken 9.30 u. voorganger H. Cornelissen. R.K. KERK WALCHEREN 23-24 juli 1977. PAROCHIEKERKEN SOUBURG Martinuskerk zat 19.00 u. Zon 10.30 u. Paro chiekoor. PAAUWENBURG Open Hof zon 11.00 u. eigen zang groep. 19.00 u. samenzang. VLISSINGEN Singelkerk zat. 19.00 u. gemengd koor. Zon. 9.30 u. dameskoor (Neder lands). 12.00 u. samenzang. Bethesda/St. Josefziekenhuis. zon. 11.00 u. Ter Recde vrij dag 9.00 u. Middelburg Parochiekerk Petrus en Pauluskerk, Lom bardstraat zat. 19.00, zon. 10.15 en maandag 10.15. Hoeksteen, Rozenburglaan zon. 11.30 u. Diensten r.k. toeristenkerken op Walcheren. Domburg, t/m 27 aug. 19 u. op zat. en t/m 28 aug. 10 uur op zon. Oostkapelle Ned. Herv. Kerk za. 19 u t/m 20 aug. Veere, Ned. Herv. Kerk za. 19 u. t/m 13 aug. Vrouwenpolder, Ford de Haakweg za. t/m 27 aug. 19 u., zo. tot en met 28 aug. 10 uur. Westkapeile, Bazienstraat 3, za. t/m 27 aug. 19 u. zo. t/m 28 aug. 10 uur. Zoutelande, Bosweg 48, za. t/m 27 aug. 19 u. zo. t/m 25 sept. 10 uur. Pinkstergemeente Concertge bouw, elke zondag 14.30 uur, wijdingsdienst, wo.. 19.30 uur gezinsdienst. Leger de Heils, Vlissingen, Dr. Stavermanstraat 39-41, openbare samenkomsten ie dere zondag 9.30 uur bid stond, 10 uur heiligingssa menkomst, 11.45 uur zon- dagsschool, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Jehova's Getuigen, Konin krijkszaal 34 Vlissingen. Do. van 19-21 uur en zo. van 10-12 uur. The Bethel Pentecoast Temple Inc., wijkgebouw Zuiderba ken, Rentmeesterlaan, Middelburg-Zuid. Elke wo. 19.30 uur, zo. om 14.30 uur. Zondagsschool 10 uur in de Zuidburgschool. Nieuw Apostolische Kerk Westerbaan West-Souburg, diensten zo. te 9.30 en 16 u. wo. te 20 u. Vlissingen. Doktersdienst. Za. 23 juli dr. Snijder, Bilder- dijklaan 7, tel. 13933, zo. 24 juli dr. Cramer, Gerbrandy- straat 6, tel. 13619. De dienst loopt van 0.00-24 u. Visites aanvragen voor 10 u. Spreekuur spoedgevallen van 12.30-1 en van 17.30-18 u. Apotheek. Van 22-29 juli geopend apotheek J.M.H. v.d. Sande, Badhuisstraat 30-32, tel. 12066. Tandarts. Za. 23 en Zo. 24 juli van 11-12 u. de J.W.A. v.d. Heiiden, Londense kaai 29, Middelburg, tel. 12738. Verloskundige. Za. 23 en Zo. 24 juli mevr. Ulaski, Wijen burg, Vlissingen, tel. 60874. Huisartsen Souburg, Arne muiden en Nieuwland, za. 23 en zo. 24 juli dr. P. Kodde, Rosenburglaan 133, Mid delburg, tel. 01180-15810. Dierenarts. Za 23 en Zo. 24 juli dr. P. Kodde, Rosenburg laan 133, Middelburg, tel. 01180-15810. Dierenarts. Za 23 en zo. 24 juli dr. J.C. Klok, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Consult al leen na tel. afspraak bellen tussen 8 en 9 uur. Honden-Informatie-Centrale Goes, tel. 01100-4373. Diensten Vlissingse Kruisve- MIDDELBURG - Het „Bri tish Columbia Boys Choir", een jongenskoor uit Vancouver (Canada), maakt een tournee door Nederland in verband met het vijftig-jarig jubileum van de organist Feike Asma. Tijdens dit tournee doet het koor, dat begeleid wordt door Feike Asma, ook Middelburg aan. Dinsdag 26 juli wordt daar een concert gegeven in de Nieuwe Kerk. Het lag in de bedoeling dat het koor een aantal concerten zou geven in Japan en Austra lië. Het vijftig-jarig jubileum van Feike Asma heeft het koor doen besluiten deze reis uit te stellen en naar Nederland te komen. Het koor bestaat sinds 1968, maar heeft in die korte tijd in Europa een uitstekende reputatie opgebouwd. Het koor bestaat uit dertig geselec teerde zangers van tien tot drieëntwintig jaar. De successen van het koor in Nederland zijn voor een groot deel te danken aan Feike MIDDELBURG - Don derdag 21 juli is in het open luchttheater Toorenvliedt in Middelburg een voorstel ling te zien van het theater Wim Zomer. Het stuk „Egozijns Ster- rendroom" gaat over mensen die alsmaar andere en nieuwe dingen willen en oude dingen weggooien. Ze denken er niet over na of deze dingen mis schien nog gebruikt kunnen worden. De voorstelling begint om halfdrie en wordt georgani seerd door de Gemeentelijke Culturele Dienst Middelburg. De kaartjes kosten een gul den vijftig en zijn bij de Cultu rele Dienst te verkrijgen aan het Molenwater 99a (schouw burg) van maandag tot en met vrijdag van tien tot twaalf en van twee tot vier. Aan de kassa van het theater zijn vanaf een uur vóór de voorstelling kaar tjes te koop. Als het slecht weer is wordt het stuk in de schouw burg gespeeld. Donderdag 28 juli is de laat ste kindervoorstelling in het openluchttheater te zien. Dat is Pinokkio dat gespeeld wordt door het Haags Sprookjesto neel. Asma, die hen in '69 tijdens een tournee door Canada ontdekte en in Nederland introduceer de. Sinds die tijd is hij hun mu zikaal adviseur en begeleider bij praktisch alle concerten die in Nederland worden gegeven. Tijdens het concert aan staande dinsdag in Middelburg worden naast volkshymnen, psalmen en spirituals onder meer werken van Franck, Haydn, Duruflé en Mendels sohn uitgevoerd. Feike Asma zal de volgende soli laten ho ren: twee koraalvoorspelen, namelijk „Liebster Jesu, wir sind hier" en „Sei gegrüsset Jesu gütig"; het Kyrie Eleison van P.C. van Westering en het Allegro molto uit de Sonate no. 6 van Felix Mendelssohn. Het concert begint om acht uur. renigingen, Za. 23 en zo. 24 juli zuster L. v.d. Meer-Kral, Middelburgsestraat 66, Oost-Souburg, tel. 64893. Diensten Souburgse Kruisve renigingen, en Ritthem, Za. 23 en zo. 24 juli zuster W. Verhagen-Westerbeke, Burg. Stemerdinglaan 119. Tel. 61541. Kruisvereniging Walcheren- Oost, za. 2 3 en zo. 2 4 juli zus ter B.W. v.d. Logt, Bierkaai 9, Middelburg, tel. 27396. Middelburg. Doktersdienst. Za. 23 juli dr. Schram, De Krammer 14 tel. 14664, zo. 24 juli dr. Reynierse, Seis- weg 29, tel. 13456. Ent- Schema. Ie donderdag v.d. maand 16 u. in Zuiderbaken dr. Bruijnzeel. Middelburg. Apotheek. Van 22-29 juli geopend apotheek W.K. Hummelen, Markt 69. Donderdag 21 juli, 20 uur St. Jacobskerk te Vlissingen, orgelconcert, te geven door Joos Verpoorten, Breskens. Zaterdag 23 juli Grote Kerk te Veere, wordt door mevrouw De Jager uit Domburg Au- tenthieke Zeeuwse klederd rachten getoond. Dagelijks van 10-17 u. Zondags van 13-17 u. Zaterdag 23 juli 20 uur Grote Kerk te Goes, orgelconcert. Dinsdag 26 juli, 20 uur Nieuwe Kerk te Middelburg, concert door British Columbia Boys Choir, m.m.v. Feike Asma. Donderdag 28 juli van 19.30- 20.30 u. Beiaard-concert op de toren De Lange Jan, te Middelburg, door Andre Wagemans, uit Tiemen. (België). Donderdag 21 juli, 20 uur Ge ref. Kerk te Serooskerke (W.) orgelconcert te geven door Feike Asma. Vanaf heden t.e.m. 31 augustus in het Stedelijk zmuseum te Vlissingen tentoonstelling „Uit en thuis". Woningbouw-vereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften, 23 en 24 juli de heer B. Lens, Lingestraat 48, Oost-Souburg, geen tele foon. Betekenis vlaggen aan de grote mast op het badstrand en Noilestrand te Vlissingen: Rood betekent zwemverbod Oranje met blauwe baan bete kent drijfvoorwerpen ver boden. Geel betekent gevaarlijk zwemmen. Groen betekent baden toege staan. Wit betekent kind gevonden. Donderdag21juli5.56en 18.14 Vrijdag 22 juli 6.32 en 18.54 Zaterdag 23 juli EK7.16 en 19.43 Zondag 24 juli 8.13 en 20.45 Maandag 25 juli 9.20 en 21.58 Dinsdag 26 juli 10.39 en 23.19 Woensdag 27 juli 12.02 en 0.35 Aan het bureau van gemeen tepolitie te Vlissingen, zijn in de periode van 6 t/m 12 juli 1977 de volgende gevonden voorwerpen aangegeven: bruine herenbril, oranje wind scherm, fototoestel, bijbeltje, horloge, lederen bandje, zwart mapje met identiteitsbewijs, pas 65, kentekenbewijs, Duitse herdershond. Aan het bureau van gemeen tepolitie te Oost-Souburg zijn in de periode van 6 t/m 12-2- 1977 de volgende gevonden voorwerpen aangegeven: 1 pakje Samson shag, inentings penning rabies no: 648022, zwart sleuteletui met 2 sleu tels, 2 fietssleutels. MIDDELBURG - Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loopt dan even bij ons kantoor aan de Torenstraat, Vlissingen, binnen. De gulle Middelburgse gevers zijn: Fruitspecialist van der Hielen-Nijse, Langeviele 41, stelt beschikbaar: 1 pond zuidvruchten. Optiek Focus, Burg. Prome nade, stelt beschikbaar: brile- tui. Baby-art. zaak De Weef stoel, Langeviele 3, stelt be schikbaar: een cadeaubon van f 10. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt bcchik- baar: fotocadeaubon ter waarde var f 5. Premier Herenmode, Lange ->elft 11, stelt beschikbaar te besteden tot een bedrag van f 10. Hotel-caf-é-restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar: koffie met gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikhaar sleuteletui. VIeeshouwerij A. Sturm, Veeresingel 90, stelt beschik baar: Y» pond eigengemaakte rookworst.

Scheldebode | 1977 | | pagina 9