MINDER RUIMTE VOOR AUTO het weten waard Hippisch festijn in Domburg Op zaterdag met de trein door Nederland tegen speciale prijs TORENPRAOT Scheldebode-kringetje Mevr. Tavenler AFWEZIG redantie: torenstraat 5 vlissingen VLISSINGEN - De werkgroep Spuikom van het Wijkkommitee Binnenstad zou graag zien dat zo veel mogelijk Vlissingers de gelegenheid krijgen hun mening over de toekomst van de Spuikom te geven. De redenering hierbij is onge veer: hoe meer ideeën, hoe beter het plan dat uiteindelijk uit de bus komt. De werkgroep stelt daarom het gemeentebestuur voor een openbare informatie- en gespreksavond te beleggen over het plan Spuikom en over de mogelijkheden die de Spuikom in zich heeft. pedicure Vergroting van binnenstad DECORATIE SERVICE Kerkdiensten Polopony's Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater 3CHELOEBODE VAN WOENSDAG 13 JULI 1977 Wijkkommitee Binnenstad wil informatieavond over Spuikom t)it voorstel staat in een brief die de werkgroep Spuikom heeft gericht aan het college van B. en W. en de raadsleden van Vlissingen, het Bureau Stad en Landschap in Middel- tot 1 augustus burg en de Stichting Recreatie. De werkgroep gaat ervanuit dat de Spuikom een onderdeel vormt van de Vlissingse bin nenstad. Deze opvatting botst met de voorlopige bestemming die B. en W. aan dit gebied hebben gegeven, en dan vooral wat de aanleg van wegen en parkeerterreinen betreft. De werkgroep schrijft hier over: „De nu bekende voorlo pige bestemming geeft onder meer een stelsel van wegen aan, kennelijk bedoeld voor verkeer van en naar de Spui straat en omstreken. Deze ge dachte is ontstaan in een tijd De zomervakantie leent zich uitstekend voor het maken van daguitstapjes. In de reisprogramma's die de vakantie ganger krijgt voorgeschoteld, neemt Nederland over het algemeen een te bescheiden plaats in. Toch menen wij, dat de vele mooie plekjes in ons land zeker een bezoek waard zijn. Kent u eigenlijk de oude stadjes in Friesland, het land van Bartje, Montferland, het Rijk van Nijmegen, het mooie Maastricht of het recreatie- en safaripark De Beekse Ber gen? De Scheldebode en het Nieuwsblad voor de Bevelanden stellen u in samenwerking met de Nederlandse Spoorwe gen in de gelegenheid om op zaterdag (tot en met 6 augus tus a.s.) tegen de speciale prijs van f 15 (kinderen 4 tot en met 9 jaar f 7,50) er eens op uit te trekken. De mogelijkhe den voor zo'n dagtrip staan in de brochure „NS- dagtochten en attracties", die op de stations gratis ver krijgbaar is. De NS heeft wel 90 ideeën om zo'n dagtocht tot een succes te maken. Wie zaterdag er eens met de trein op uit wil trekken, kan tegen inlevering van onderstaande bon de gereduceerde treinkaartjes (2e klas) kopen bij het kantoor van De Schel debode, Torenstraat 5, Vlissingen, bij het Nieuwsblad voor de Bevelanden, Klokstraat, Goes of bij de VW in Middel burg, Lange Delft 23. Men kan op deze kantoren terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30-12.30 uur en 13.30-17.00 uur. De kaartjes zijn niet aan de NS-stations verkrijbaar. Men reist op deze dagkaart vanaf alle NS-stations in Zeeland zo veel en zo ver men maar wil in Nederland. Op het station van aankomst kan men eventueel een attractie kaartje kopen. Bon Naam: woonplaats: adres:tel.nr Ik wil graagdagkaartjes a f 15, kinderen van 4 tot en met 9 jaar f 7,50. (Deze aanbieding geldt iedere zaterdag tot en met 6 au gustus a.s.). waarin de auto als overheer send vervoermiddel al kritisch bekeken werd, vooral waar het de binnenstad betrof. Inmid dels hebben de kritiek en de De werkgroep vreest dat dit in Vlissingen precies zo zal gaan, met name bij de vesti ging van V. en D. „Vestigingen als V. en D. dienen zelf voor feiten velen tot de overtuiging parkeerruimte te zorgen, zo gebracht dat vrije verkeersba- nen voor de auto strijdig zijn met binnenstadsgedachten. De aansluitingen op de Paul Kru- gerstraat en de Koudekerkse- weg en de doortrekking van de Spuistraat met zijn brede banen geven door de mogelijk heid van hoge snelheden ge luidsoverlast. De werkgroep vindt dat er wegen aangelegd moeten wor den die het verkeer van en naar de Spuikom moeten kunnen verwerken, en niet meer. Een parkeerterrein voor vijfhonderd auto's neemt al gauw een hectare ('n kwart van het hele gebied) in beslag. Dit is ook niet zo'n mooi gezicht voor de bewoners en bezoekers van het gebied. De werkgroep denkt dat dit probleem mis schien op te lossen is door ge bruik te maken van de hoogte verschillen: een parkeerruimte op de bodem van de kom als fundament voor de bouwerken die er boven moeten komen. Braak liggende terreinen in de binnenstad worden vaak als parkeerruimte gebruikt. Dat tijdelijke kan definitief wor den als bijvoorbeeld waren huizen zich in de omgeving er van vestigen. mogelijk onder de winkel in een parkeerkelder, maar in elk geval uit het gezichtsveld van bewoners en binnenstadbe zoekers. Het oplossen van het parkeervraagstuk zou voor waarde voor vestiging moeten zijn", meent de werkgroep. De Vlissingse binnenstad is aan 't vergrijzen. Veel wonin gen zijn gesloopt, bewoners trekken weg naar de woon wijken aan de rand van de stad en daarmee verminderen ook de voorzieningen in de binnen stad. De werkgroep toont in de brief aan, dat de de Spuikom de gemeente een unieke gelegen heid biedt om de leefbaarheid in de binnenstad te verbeteren. Volgens de werkgroep is zeker vier hectare van het gebied be bouwbaar. In grootte is dat vergelijkbaar met het gebied dat begrensd wordt door Bou levard de Ruyter, Spuistraat, Bellamypark en Coosje Bus- kenstraat. De werkgroep meent dat hier zeker driehonderdvijftig woningen gebouwd kunnen worden, terwijl er geen enkele woning afgebroken hoeft te Het bazuinkwartet van het Koninklijk Muziekconservato rium uit Brussel treedt zater dag 16 juli op in de Grote Kerk van Veere. Het kwartet be staat uit Jozef Janssens, Luc Stroeykens, Bernard Cosaert en Johan van Isegem. Zij spe len werken van onder meer Heinrich Isaac, Gabriëli, L. van Beethoven, Jacob, Se- rocki, Thomas en Flor Peet- ers. Het concert begint om acht uur. Kaarten zijn aan de kerk verkrijgbaar. Aanstaande donderdag speelt Heieen van der Weel, stadsklokkeniste van Den Haag en Scheveningen, op het carillon van de Lange Jan in Middelburg. Het concert duurt van halfacht tot halfne- gen. In dit uur speelt Heieen van der Weel onder meer eigen bewerkingen van com posities van J.P. Sweelinck. Pieter Bustijn (stadsbeiaar- dier van Middelburg van 1681 tot 1729) en van J.S. Bach. MAC „De Zeeuwen" orga niseert in samenwerking met de VVV's op Walcheren deze zomer weer verschillende badritten. De ritten zijn spe ciaal uitgezet voor mensen die nog nooit aan de ritten sport hebben meegedaan. De afstand is ongeveer 35 a 40 kilometer. Vandaag, 13 juli wordt in Vlissingen een badrit gehouden. Voor inschrijvin gen kan men terecht bij de sporthal aan de President Rooseveltlaan van zeven tot acht uur. Aanstaande vrijdag wordt in het Stedelijk Museum in Vlissingen de tentoonstelling ,,Uit en Thuis" officieel geopend. Dit gebeurt om vier uur 's middags. Tegelijkertijd met de opening van de ten toonstelling door burgemees ter Westerhout zal het pand Bellamypark 21 en de nieuwe tentoonstellingszaal in het Stedelijk Museum officieel in gebruik genomen worden. worden. Naast een vergroting van het aantal inwoners in de binnenstad is er ook nog ruimte voor vele soorten voor zieningen. De werkgroep geeft de ge meente nog een belangrijke steun in de rug. Het ministerie van Volkshuisvesting en Ruim telijke Ordening geeft name lijk geld voor experimenten die woningbouw in binnensteden tot doel hebben. Hlllllllllltlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll^ Axelsestraat 217 Terneuzen Tel. 01150-6929 etaleren-display ontwerpen-reklame iiiiiiiiiiililiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiliiiiiiiifi Zaterdag 16 juli: Zevendedags Adventisten, doopsgezinde kerk, Vrijdomweg, dienst van 9.15-11.15 uur. Middel burg, doopsgezinde kerk, dienst van 10-12 uur. Zondag 17 juli: Hervormd Vlissingen, St.-Jacobskerk 10.15 u. ds. P.S. Pettinga, 17 u. ds. B. Eysinga (GB), Jo- hanneskerk 9 u. ds. Pettinga, 19 u. ds. Y. van der Schoot. Open Hof, Paauwenburg, ds. Y. van der Schoot. Bethesda-St.-Joseph, 17 juli 10 u. ds. P. Fagel. Bejaarden-Centrum „Ter Ree- de", 17 juli 19 u. de heer Dronkers. Ver. van Vrijz. Hervormden/- Remonstranten, 17 juli 10.15 u. dr. J. Barnouw, Den Haag. Evang. Luth. Gemeente, 17 juli dienst te Middelburg 9 uur ds. v.d. Wind, Serooskerke. Greref. Petruskerk, Paul Kru- gerstraat 17 juli 9.30 u. ds. Hoogerwerf, 19 u. ds. J. Blok Baarland. Chr. Geref. Kerk, Kasteel straat 17 juli 9.30 u. en 17 u. ds. G. Leendertse. Geref. Kerk (vrijgemaakt), Lannoystraat 17 juli 9.30 en 16.30 uur ds. B. Kamphuis. Geref. Gemeente, Marnixkerk 17 juli 9.30 en 16.30 u. lees- dienst. Geref. Kerk, Kanaalstraat Souburg 17 juli west 8.45 u. ds. v.d. Heide, 9.30 u. oostds. Vanhaelen, 19 u. idem, gez. dienst in de Ned. Herv. Kerk. Hervormd Koudekerke, 17 juli 9en 10.30 u. ds. M.J. de Jong. Hervormd Souburg, Oranje plein 17 juli west 8.45 u. dé. v.d. Heide, 10 u. oost ds. v.d. Heide 19 u. ds. Vanhaelen. Hervormd Middelburg, 17 juli Nieuwe Kerk 9 u. ds. Brum- melkamp, 19 u. ds. B. Eijsin- ga, Scherpenzeeel, Koorkerk 10.15 u. de heer W. Veenhoven, maatsch. wer ker te Middelburg, 19 u. ds. Hoogenkamp, Veere Oos- tkerk 10.15 u. ds. Brummel- kamp, Ontmoetingskerk, 9 u. ds. Fox, St.-Laurens, Thomaskapei 10.15 u. ds. Fox, Doopsgezinde kerk, 10 I u. Pasteur le Gras, Ev. Luth. kerk, 9 u. ds. v.d. Wind. Hervormd St.-Laurens, 10 u. ds. Van Voorst Vader, Breda. Evang. Baptisten Zendings gemeente, Zondag 17 juli te 16 uur dienst in de Klaren- beek L.T.T. te Middelburg, voorganger A. Willeboordse. Kerkdiensten in de Angli caanse kapel, van de Mission to Seamen Scheldepoort Vlissingen oost, op zondag 17 juli. 10.30 en 19.30 uur. R.-k. kerk Walcheren 16-17 juli 1977. Parochiekerken Souburg Martinuskerk zat. 19.00 u, zon. 10.30 u. paro- chiekoor. Paauwenburg Open Hof zon 11.00 u. eigen zanggroep, 19.00 samenzang. Vissingen Singelkerk, zat. 19.00 samenzang, zon. 9.30 u. dameskoor (Nederlands), 12.00 samenzang. Bethesda/St.-Jozefziekenhuis, zon. 11.00. Ter Reede, vrijdag 9.00 Middelburg, H. Petrus en Pau- luskerk, Lombardstraat zat. 19.00 zon 10.15 u. Hoeksteen Rozenburglaan, zon. 11.30 Diensten r.-k. toeristenkerken op Walcheren Domburg, t/m27 aug. 19 u. op zat. en t/m 28 aug. 10 uur op zon. Oostkapel le Ned. Herv. kerk za. 19 u. t/m 20 aug. Veere Ned. Herv. kerk za. 19 u t/m 13 aug. Vrouwenpolder Ford de Haakweg za t/m 27 aug. 19 u., zo. tot en met 28 aug. 10 uur. Westkapelle Bazienstraat 3 za. t/m 27 aug. 19 u. zo. t/m 28 aug. 10 uur. Zoutelande Bosweg 48 za. t/m 27 aug. 19 u. zo t/m 25 sept. 10 uur. Pinkstergemeente Concertge bouw elke zondag 14.30 uur, wijdingsdienst, wo. 19.30 uur gezinsdienst. Leger des Heils, Vlissingen Dr. Stavermanstraat 39-41, openbare samenkomsten ie dere zondag 9.30 uur bid stond, 10 uur heiligingssa menkomst, 11.45 uur zon dagsschool, 19.30 uur ver- lessingssamenkomst. Jehova's Getuigen, Konin krijkszaal 34 Vlissingen. Do. van 19-21 uur en zo. van 10-12 uur. The Bethel Pentecoast Temple Inc., wijkgebouw Zuiderba ken, Rentmeesterlaan, Middelburg-Zuid. Elke wo. 19.30 uur, zo. om 14.30 uur. Zondagsschool 10 uur in de Zuidburgschool. DOMBURG - Aan de Babelweg in Domburg ontbrandt zaterdag 16 juli om halfnegen 's morgens in sportieve sfeer de strijd om het provinciaal kampioenschap paarden. Voorts vermeldt het programma onder andere het provinciaal individueel dressuurkampioen- schap en springen. Samen met het verenigingskampioenschap paarden derhalve een paardesportfestijn dat klinkt als een klok. De landelijke rijvereniging en ponyclub „Oranjezon" uit Vrouwenpolder bestaat deze zomer vijfentwintig jaar en bestuur en leden van Oranjezon hebben dit jubileum aangegrepen om de organisatie ter hand te nemen van deze provinciale kampioenschappen. Dat die organisatie perfect is, blijkt wel uit het voortreffe lijke programma dat gepresen teerd wordt. Het bestuur, dat aangevoerd wordt door de ac tieve en bekwame voorzitter Peter de Kam, bestaat voorts uit J. Leynse (vice-voorzitter), J.W. Louwerse (penningmees ter), mevrouw L.M. Louwerse-Louwerse (secreta ris) en de leden J.W. Zouten dijk, A. Maljaars, A. Wattel, C.A. Abrahamse en H. Mal jaars. Maar liefst 200 dres suurruiters komen aan de start in Domburg, met als bijzon derheid voor Zeeland een zes tal combinaties in de dres- suurklasse (zwaar). In het springconcours klasse Zwaar binden zeventien combinaties de strijd aan. Hierbij bevinden zich vier Zeeuwse combina ties, te weten Anton Hanse met Jordan, Jan van Dalen met Re bel, Rien van Swol met West minster en Klaas van Exel met Red Hunter. Dit viertal krijgt het op te nemen tegen een overvloed van sterke Bra bantse ruiters, onder aanvoe ring van de bekende springrui ter en winnaar van de NCRV- springtrofee Arne Kouwen- berg met Seven Oaks. Zeven achttallen hebben in geschreven voor het afdelings- dressuur, waarvan er vijf mee dingen naar het Zeeuws club kampioenschap 1977. Dat zijn: Schouwse Ruiters (Dreischor), Oranjeruiters (Willemstad), Oranjeruiters (Axel), Rei- merswaal (Kruiningen), en de Zwinruiters (Nieuwvliet). De Zwinruiters moeten in staat worden geacht hun vorig jaar behaalde titel te prolongeren, want zij gaan opnieuw als be langrijkste kandidaten voor de winst van start. Grootste publiektrekker tij dens dit hippische festijn in Domburg is ongetwijfeld het optreden van de polospelers uit Engeland. De Domburgse organisators staan kennelijk voor niets, want een dezer dagen worden er vijftien polo-pony's met hun begelei ders vanuit Engeland ver wacht, om op te treden in een wedstrijd tijdens het middag programma van dit geweldige concours-hippique. Het polospel is een soort hockey te paard, een tak van sport die een enorme populari teit geniet in Engeland en Amerika. Het wordt gespeeld op een veld van 270 meter lang en 146 meter breed. Het veld is breder - namelijk 182 meter - als het afgerasterd is. Het doel is 7,28 meter breed. In Dom burg worden de maten aange past aan de beschikbare op pervlakte, terwijl er per team drie spelers in het veld komen. De polopony's, kleine paard- jes, worden speciaal voor dit harde werk gefokt. Men speelt normaal per team met vier spelers, per wedstrijd, zes chukka's, zes sets. Elke „set" duurt zeven minuten en tussen elke set is er een pauze van drie minuten. Telkens als er een doelpunt gemaakt is wisselt men van speelhelft. De pony's spelen normaal twee sets per middag, waarbij ze minstens één set overslaan. Het is in ieder geval een tak van paardesport die men op het vasteland van Europa nooit te zien krijgt. Het Oranjezon-bestuur heeft kos ten noch moeite gespaard deze enorme trekpleister op deze hippische dag naar Domburg te halen. Tijdens het concours- hippique wordt in de voormid dag eveneens het kampioen schap van Zeeland menproef aangespannen verreden. De landelijke rijvereniging Oran jezon heeft als enige vereni ging in Zeeland de beschikking over een afdeling aangespann- nen rijden. Een vijftal deelne mers zal de provinciale titel op dit onderdeel betwisten. Dat zijn: W.J. Vos met Melody, G.J.W. Zoutendijk met Olcha, C. Rijnierse met Lady Reveille, D. Vos met Asterix en A. Mal jaars met Mona Lisa. De ac tieve en jubilerende paardes- portvereniging Oranjezon biedt hiermee een hippisch evenement waarvoor men ge rust de paardesportpet mag afnemen. VLISSINGEN - Mevrouw Wisse uit Middelburg heeft vo rige week kunnen profiteren van de aanbiedingen van win keliers uit haar woonplaats. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar. Loop dan even bij ons kantoor. Toren straat 5, Vlissingen, binnen. De gulle gevers zijn: Ban ketbakker Faber, Badhuis straat 38, de alom bekende kwaliteitstaart. Vishandel Frans de Muynck jr., Oude Markt 11, een kilo gebakken •is uit de zat&idagreclame. Drogisterij LufwiSers, Lange Zelle 80, een luxe fles bad- schuim. Smith Kaas markt kraam, een pond kaas naar keuze. Slagerij Oosterom, Walstraat 100, 300 gram vleeswaren. Brillenspecialist Tilroe, Walstraat 81, kamert hermostaat. Annikes Cafeta ria, twee broodjes Annikes met koffie. Midgetgolfbaan, Burg. van Woelderenlaan, Vlissin gen, gratis consumptie. Nieu- wendijk 51, Vlissingen, bon voor pannekoeken plus koffie voor twee personen. Chemi sche wasserij Populair, Groene Woud 1, Vlissingen, gratis rei nigen van een japon. Boetiek Miss Eva, BXN 34, waardebon van f 7,50. Nieuw Apostolische Kerk, Westerbaan West-Souburg, diensten zo. te 9.30 en 16 u. wo. te 20 u. Voll. Evang. Gemeente te Vlis singen, iedere zondag 9.45 uur en iedere woensdag 19.30 uur in de Filadelfia- kapel, Vrouwenstraat 5, voorganger P. Quist te Mid delburg, Zuiderbaken 9.30 uur ds. Van der Zanden. Vlissingen - Doktersdienst. Za 16 juli dr. Thiadens Wester- zicht 266, West-Souburg, tel. 64633. Zo. 17 juli dr. Kant, Badhuisstraat 195, tel. 12190. De dienst loopt van 0.00-24 u. Visites aan vragen voor 10 u. Spreekuur spoedgevallen van 12.30-13 uur en van 17.30-18 u. Apotheek. Van 15-22 juli geopend apotheek C.P. Lastdrager, C. v. Peren straat 1, Oost-Souburg, tel. 61593. Tandarts. Za. 16 en zo 17 juli van 11-12 u. dr. P. Bruyn- zeel, Londense Kaai 7 Mid delburg, tel. 01180-25963. Verloskundige. Za. 16 en zo. 17 juli mej. Van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 12755. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland, za. 16 en zo. 17 juli dr. N. Kap- teijn, Lekstraat 6, Oost- Souburg, tel. 61630. Voor Middelburg zuid en Dauen- daele zie Souburg. Dierenarts. Za. 16 en zo. 17 juli dr. L.H. van Dijk, Middel burg tel. 01180-13118. Con sult alleen na tel. afspraak visites aanvragen voor 19 uur. Dieren-informatie-centrale Goes, tel. 01100-4373. Diensten Vlissingse Kruisve renigingen. Za. 16 en zo. 17 juli zuster N. v.d. Wal-Blok, Troelstraweg215,tel. 64117. Diensten Souburgse en Ritt- hemse Kruisverenigingen, za. 16 en zo. 17 juli zuster E. de Ruijter, Spaarnestraat 110. Oost-Souburg, tel. 61736. Kruisvereniging Walcheren- Oost, za. 16 en zo. 17 juli zus ter M. Vader, Haringvliet- straat 56, Middelburg, tel. 29214. Middelburg. Doktersdienst. Za. 16 juli dr. G.A. van den Haak, Rouaansekaai 47, tel. 12637, zo 17 juli dr. de la Hayze, Seisdam 27, tel. 14305. Middelburg. Apotheek. Van 15-22 juli geopend apotheek A. Ringeling, Lange Delft 133. Zaterdag 16 juli 20 uur Grote Kerk te Veere, Bazuin kwartet bestaande uit lera ren van het Conservatorium te Brussel. Vrijdag 15 juli 20 uur Lutherse kerk te Middelburg, orge lconcert, door Marian Leijn- se, m.m.v. Francien Fregers sopraan. Zaterdag 16 juli van 14-17 uur in lokaal Middenhof te Sou burg ruilbeurs. Tot zondag 17 juli tentoonstel ling in het Jacob Rogge veenhuis Noordsingel 106, Middelburg. Dinsdag 19 juli 20 uur Nieuwe Kerk te Middelburg orge lconcert te geven door Jan J. v.d. Berg Delft. Donderdag 21 juli van 19.30- 20.30 uur Beiaardconcert op de Lange Jan te Middelburg door Jood Hollander St.- Nicolaas. In het Zeeuwse Kunstenaars museum Lange Noordstraat 59 te Middelburg is van 16 t.e.m. 21 juli een speciale verkoop-tentoonstelling ge titeld „honderd gulden ex positie", permanente zomertentoonstel- ling in de Grote Kerk te Veere geopend tot half sep tember 1977 Vanaf heden tot en met sep tember is de toren te Veere toegankelijk voor het pu bliek. Woningbouwvereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften, za. 16 en zo. 17 juli de heer W. Zwanenburg, Bloemenlaan 170, Vliss. geen telefoon. Donderdag 14 juli 1.37 en 14.- Vrijdag 15 juli 2.16 en 14.39 Zaterdag 16 juli n.m. 2.54 en 15.15 Zondag 17 juli 3.30 en 15.53 Maandag 18 juli 4.08 en 16.28 Dinsdag 19 juli 4.45 en 17.03 Woensdag 20 juli 5.21 en 17.37 VLISSINGEN - Aan het bu reau van de gemeentepolitie te Vlissingen, zijn in de periode van 29-6-1977 t/m 6-7-1977 de volgende gevonden voorwer pen aangegeven: bruine bril, bijbel, wandelstok, roze deken, hondehalsband, horloge, be jaardenpas, blauw kinderjack, bruine portemonnee, gele por temonnee, oranje portemon nee, groene tas. Aan het bureau van de ge meentepolitie te Oost- Souburg, zijn in de periode van 29-6-1977 t/m 6-7-1977 de volgende gevonden voorwer pen aangegeven: damesarm bandhorloge, pakje inh. chéfa- rine, paraplu, zeiljack in ta*. i

Scheldebode | 1977 | | pagina 9