ZEELAND-SUITE VAN LEO CUYPERS IN HEEL ZEELAND TE HOREN Veel premières tijdens Festival Nieuwe Muziek het weten waard MEDEDELING N.V. PZEM Scheidebode-kringetje moerman n dagje met de trein naar Amsterdam tegen speciale prijs Vlissiiiger Leiii Kaland in kunstenaarscentrum Stamp 'n Go Sozenvoetbal Huis van de Sport aan ouders en kinderen Directie der N.VProvinciale Zeeuwse Energie Maatschappij VOOR ADVERTENTIE SPECIALE WEEKENDTIPS ZIE AANBIEDINGEN IN DEZE KRANT ét ^••|/77)| Kerkdiensten Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater DE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 22 JUNI 1977 MIDDELBURG - Van vrijdag 24 juni tot en met zondag 3 juli wordt in Middelburg het Festival Nieuwe Muziek gehouden. Na de opening, om drie uur vrijdagmiddag, door de journalist Rudy Koopmans houdt de Griekse com ponist Iannis Xenakis een inleiding. Nog dezelfde middag laat Xenakis twee van zijn meest recente werken horen, waarvan er een Erikhthon, zelfs een wereld-première is. Dit is niet de enige première, er zijn meer wereld- en Nederlandse premières. Jeugd en Muziek heeft dit jaar gekozen voor meer concerten op een dag. De liefhebbers kunnen er de eerste dag meteen al stevig tegenaan: dan zijn er zeven concerten, te houden in de Kuiperspoort, de Oos- tkerk en bij goed weer op het Abdijplein. Een belangrijk onderdeel van het programma is de op verzoek van Jeugd en Muziek door Leo Cuypers gecomponeerde Zeeland- Suite, een compositie voor jazz-sextet. Leo Cuypers trekt met zijn groep naar verschillende hoeken van Zeeland om de tien delen van de Suite te spelen. Het ensemble dat Leo Cuypers voor de Zeeland-Suite heeft geformeerd, bestaat naast Leo Cuypers als pianist uit Willem Breuker: saxofoon en klarinet, Bob Driessen: saxofoon, Willem van Manen: trombone, Martin van Duynhoven: slagwerk en Harry Miller op bas. In vier da gen, te beginnen op dinsdag 28 juni, speelt het jazzsextet de tien delen. Bij het slotconcert in de Kuiperspoort in Middelburg worden alle tien delen ten gehore gebracht. Het eerste concert is op dinsdag 28 juni om tien uur in Slot Haamstede. Hierbij is de hulp ingeroepen van de fol- kloregroep Medioburgum uit Middelburg voor de Klep permars van Jan Morks. Het tweede concert is om een uur op het werkeiland Philipsdam en het derde om half acht op de rijksweg bij St. Annaland. Op woensdag 2 9 juni trekken ze verder. Het vierde deel wordt gespeeld in het slibhaven- tje van Hoedekenskerke om half tien. 's Middags om twee uur wordt een concert gegeven in het Verdronken Land van Saeftinge. Het jazz-sextet voert het derde concert van die dag uit op de boot Madeleine, die om half acht vertrekt vanaf de binnenhaven van Vlissingen naar de Wester- schelde. Het zevende deel van de Zeeland-Suite wordt gebracht voor de St. Lievens Monster Toren in Zierikzee. Dat is om tien uur. Dan wordt voorzichtig de richting van Middelburg ingeslagen. Om drie uur 's middags wordt een concert gegeven op het industrieterrein van de NAPM bij Borsele en om half acht op het Westerstrand in Domburg. Voor het tiende en laatste deel is de eer aan het Fort Rammekens bij Ritthem. Het sextet geeft een concert op de binnenplaats en Leo Cuypers brengt nog enkele solocon certen in de gewelven van het fort. Dat gaat gebeuren op vrijdagmorgen om halftien. Dan volgt het slotconcert met alle tien delen in het cultureel centrum Kuiperspoort in Middelburg. Dit concert begint om negert uur 's avonds. De buitenconcerten van de Zeeland-Suite zijn gratis, de .binnenconcerten kosten vier gulden. Er wordt een plaat gemaakt van de Zeeland-Suite. Belangstellenden kunnen er op intekenen tijdens het festival voor tien gulden. Dat levert een voordeel op van zes gulden, want de normale verkoopprijs wordt zestien gulden. Een dezer dagen moest een vlieger uit een bovengrondse hoogspanningslijn in de omge ving van Goes worden verwijderd. Daarom wil len wij e/ nog eens nadrukkelijk op wijzen, dat vliegeren in de buurt van masten met elektrici teitsdraden erg gevaarlijk is. Wanneer een vlieger tegen een draad komt, kan de „stroom" door het vliegertouw naar het kind lopen, dat de vlieger oplaat. Wanneer men kinderen in de omgeving van masten ziet vlie geren is het raadzaam dat een ieder hen erop wijst hoe gevaarlijk dat is. Middelburg, 16 juni 1977 In het Woltershuis aan de Hogeweg in Vlissingen wordt zaterdag 25 juni het seizoen afgesloten met een kinderdi sco voor kinderen van acht tot dertien jaar. De avond begint om 19.00 uur en eindigt om 20.30 uur. Toegang 0,75. In galerie 't Groentje aan de Groenmarkt in Middelburg wordt van 4 tot en met 28 juli een expositie gehouden van werken van de kunstschilder Fernando Verdugo-Virella uit Madrid en van de Middel burgse beeldhouwer Peter de Jong. Salvador Dali zal aan deze collectie een serie „kleinsculptures" toevoegen. Het Nederlands Kamerkoor is aanstaande zaterdag in de Oostkerk in Middelburg te ho ren. Begeleid door een in strumentaal ensemble zingt het koor muziek van belang rijke hedendaagse componis ten. Dit concert is het laatste dat via het Holland Festival in Middelburg te horen is. Voor jongeren van veertien laar en ouder wordt vrijdag 24 juni in het Vlissingse Wolters huis een marathon-disco-inn gehouden. De marathon van specials van verschillende groepen en zoveel mogelijk verzoeknummers begint om 12.00 uur 's middags en gaat door tot twaalf uur 's nachts, in de loop van de avond zal René Visser met zijn gitaar optreden. Toegang ƒ1,50, één consumptie gratis. Nu de nieuwe Vlissingse Bossenburghweg geopend is zal de Lange Leenweg tussen het dierenasyl en de Zuid- beekseweg voortaan alleen fiets- en voetpad zijn. Voor auto's blijft het dierenasyl be reikbaar vanuit de Van der Helstlaan. Ook de oude Zuid- beekseweg tussen Gerbran- dystraat en Jacoba van Beie- renweg is aangewezen als fiets- en voetpad. W L VORSTSTRAAT27/^\ J# //I GOES TEL OIIOO I4683\^/V»/ JJ WALSTRAAT 94 VLISSINGEN TEL.OII84 I2597 MIDDELBURG - Van 25 juni af zal de Vlissinger Lein Kaland met graf iek en fotogra- MIDDELBURG - Mevrouw Zabicki uit Vlissingen heeft vorige week kunnen profiteren van de aanbiedingen van win keliers uit haar woonplaats. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loopt dan even bij ons kantoor aan de To renstraat, Vlissingen, binnen. De gulle Middelburgse gevers zijn: Fruitspecialist van der Hielen-Nijse, Langeviele 41, stelt beschikbaar: 1 pond zuidvruchten. Optiek-Focus, Burg. Prome nade, stelt beschikbaar: brile- tui. Baby-art.-zaak De Weefstoel, Langeviele 3, stelt beschik baar: een cadeaubon van 10,- Foto Harry Verschuren: Lange Delft 47, stelt beschikbaar: fo tocadeaubon ter waarde van f5.-. Premier Herenmode, Lange Delft 11, stelt beschikbaar: te besteden tot een bedrag van f 10.-. Hotel-café-restaurant ,,De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar: koffie met gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar: sleutele tui. Fleur 2000, Langeviele 61stelt beschikbaar: leuk boeket bloemen. Vleeshouwerij A. Sturm, Veer- esingel 90, stelt beschikbaar: V-i pond eigengemaakte rook worst. fie exposeren in het Zeeuws Kunstenaars Centrum aan de Lange Noordstraat 59 in Mid delburg. Na zijn middelbare school tijd in Vlissingen volgde Lein K. de Academie voor Beel dende Kunsten in Arnhem, waar hij volgend jaar zijn eindexamen hoopt te halen in grafiek, fotografie en tekenen. De etsen op de tentoonstelling in het ZKC staan allemaal in het teken van de „menselijke beweging" en dan vooral de bewegingen van het hoofd. Met zijn foto's probeert hij vooral de „warmte" van de dingen, die hem treffen, vast te leggen, b.v. in zijn serie Oude mensen. Hij vindt, dan je zo min moge lijk moet „rommelen" in de donkere kamer en dat je de compositie van de foto al op het moment van opname moet maken. Zijn negatieven drukt hij daarom vrijwel altijd in zijn geheel af. tiet is voor de eerste maal, dat deze jonge kunstenaar zijn werk aan de buitenwereld laat zien. De expositie is tot en met 14 juli te bezichtigen. MIDDELBURG - Aan staande zaterdag is in het jon gerencentrum de Beuk in Mid delburg weer de Nederlandse popformatie Stamp 'n Go te horen. De groep is gespeciali seerd in Zuidamerikaanse mu ziek, de zogenaamde Latin Rock. Op zaterdag 25 juni organi seren de sozen Het Schuutje uit Middelburg, Het Buut uit Vlis singen en Het Guusuus en Sil ver Nighthome uit Oost- Souburg, het tweede sozen- voetbaltoernooi van Walche ren. De wedstrijden worden gespeeld op de velden bij de keersluis in Vlissingen van 11 uur 's morgens tot ongeveer drie uur 's middags. Om halfelf zullen de deelnemende teams zich aanmelden bij het wed strijdsecretariaat, dat zich op het veld bevindt. De aftrap zal worden verricht om 11 uur door de Vlissingse wethouder G. Gillissen Verschage die onder andere de jeugd- en sportzaken behartigt. De wed strijden zullen van halfeen tot halftwee worden onderbroken. In deze pauze wordt er geza menlijk gegeten op het veld. Er is een bar met frisdranken aanwezig. Er zijn twee competities: de herencompetitie bestaat uit 7 wedstrijden en hieraan nemen vier teams deel, terwijl de da mescompetitie (drie teams) uit vier wedstrijden bestaat. Er wordt op twee velden gevoet bald. De prijsuitreiking is 's avonds om 8 uur in de grote zaal van het wijkcentrum Middenhof in de Kanaalstraat te Oost-Souburg en zal even eens worden verricht door wethouder Gillissen Verscha ge. De prijzen bestaan uit: twee wisselbekers, verleden jaar geschonken door de Olau Line, twee bekers, beschikbaar gesteld door de gemeente Vlis singen en een beker die werd aangeboden door bar De rode Lantaarn in Vlissingen. Deze laatste beker komt ten goede aan het meest sportieve team. Dit wordt beoordeeld door een coördinatiegroep, be staande uit leden van de vier deelnemende sozen. Na de prijsuitreiking vindt een dis cobal plaats in bovenge noemde zaal, die toegankelijk is voor alle deelnemers en hun introducees, tegen betaling van een gulden ter dekking van de onkosten Het discobal wordt gepresenteerd door de jeugdsoos Silver Nighthome en duurt tot ongeveer halftwaalf. Een door de Zeeuwse Sport raad ingestelde commissie on derzoekt momenteel of het wenselijk en mogelijk is te komen tot een Huis van de Sport in Zeeland. Het is de be doeling dat aan dat Huis van de Sport enkele functionaris sen worden verbonden die de diverse afdelingsbesturen heel wat werk uit handen kunnen nemen, op niet-commerciële basis. Men denkt daarbij voor namelijk aan administratieve werkzaamheden zowel op het terrein van het secretariaat als op financieel gebied. Bijvoor beeld het klaarmaken en ver zenden van mededelingen aan leden of aangesloten vereni gingen, ledenadministratie enz. De besturen behouden wel de zeggenschap en de verant woordelijkheid. De uitbesteding van oneige nlijke taken biedt veel voorde len, zoals: taakverlichting van diverse bestuurders, die zich daardoor meer op hun beleids taak kunnen richten; de conti nuïteit is beter gewaarborgd (veelal staat of valt alles met de gezondheid of bereidwillig heid van een persoon); de bondsafdelingen besparen zich de aanschaf (elk apart) van dure apparatuur; archie ven, andere papierrompslomp en apparatuur nemen geen privéruimte in beslag. Zijn er dan geen vragen? Na- tuurlijk, de kostenfactor gaat een belangrijke rol spelen. Zo ook de bereikbaarheid en be schikbaar van de functionaris sen. Deze zaken moeten nog nader worden uitgewerkt en geregeld. Tot nu toe is de afdeling van de KNVB de enige in Zeeland met een eigen bondskantoor. Deze ruimte is pas vernieuwd en verbouwd, en biedt behalve aan de KNVB-medewerkers plaats aan eventueel in dienst te nemen full time-krachten voor een Huis van de Sport. Bovendien is er nog gelegen heid voor vergaderingen en cursuswerk. De ruimte hier voor stelt de KNVB reeds nu beschikbaar aan de andere bonden. De Scheldebode en het Nieuwsblad voor de Bevelanden stellen u in de gelegenheid om a.s. zaterdag 25 juni tegen de speciale prijs van f 17 'n dagje in Amsterdam door te brengen. Deze Zeeuwse weekbladen hebben samen met dt Neder landse Spoorwegen een speciaal arrangement samenge steld. Voor f 17 (kinderen van 4 t/m 9 jaar f 8,50) krijgt u een treinretour 2e klas Zeeland-Amsterdam, een ticket voor een rondvaart door de Amsterdamse grachten en een kopje koffie tijdens de heen- of terugreis. Normaal betaalt u voor dit arrangement f 32. Men kan zaterdag vertrekken vanaf ^Jle NS-stations in Zeeland. De Scheldebode en het Nieuwsblad voor de Bevelanden geven u dus een aantrekkelijke korting. Wie zaterdag ge zellig naar Amsterdam wil, kan tegen inlevering van on derstaande bon de speciale treinkaartjes uitsluitend kopen bij het kantoor van De Scheldebode, Torenstraat 5, Vlis singen, bij Het Nieuwsblad voor de Bevelanden, Klok- straat 1, Goes en bij de WV in Middelburg, Lange Delft 23. Men kan op deze kantoren terecht tussen 8.30-12.30 uur en 13.30-17.00 uur. De kaartjes zijn niet aan de NS-stations verkrijgbaar. BON Naam: Woonplaats: Adres: tel. nr: Ik wil graagtreinkaartjes voor het speciale arran gement van De Scheldebode en het Nieuwsblad voor de Bevelanden naar Amsterdam op zaterdag 25 juni 1977. Zaterdag 25 juni. Zevende Dags-Adventisten. Doops gezinde Kerk, Vrijdomweg, Vlissingen van 9.15-10.15 u. bediening des woords van 10.15-11.15 bijbelstudie, Middelburg, Doopsgezinde Kerk van 10-11 u. bijbelstu die, van 11-12 u. bediening des woords, in beide dien sten ds. A.N. Dingjan. Zondag 26 juni. Hervormd Vlissingen, St. Jacobskerk 10 u. ds. Pettinga, H.A., 17 u. ds. Gijsbertsen, G.B., Jo- hanneskerk, 9.30 u. ds. L. de Liefde, H.A., 19 u. ds. Pet tinga, H.A. Open Hof. Paauwenburg, 9 u. ds. Y. van der Schoot, 17 u. ds. E. Hoogerwerf. Bejaarden-Centrum „Ter Ree- de", 19 u. ds. F. v.d. Windt. Bethesda-St. Joseph, 10 u. ds. J. v.d. Vliet. Evang. Luth. Kerk Walstraat, 26 juni 9 u. ds. C.F.H. v. Tuvll. Geref. Petruskerk 26 juni 9.30 u. dr. J.M. Vlijm, Leiden, 19 u. ds. Y. van der Schoot. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat, 26 juni 9.30 u. en 17 uur ds. C.A. den Hertog. Geref. Kerk (vrijgemaakt) Lannoystraat, 26 juni, 9.30 en 16.30 u. ds. B. Kamphuis. Geref. Gemeente Marnixkerk West-Souburg, 26 juni 9.30 en 16.30 u. leesdienst. Geref. Kerk Kanaalstraat Souburg, 26 juni west 8.45 u. ds. Dorgelo, H.A., oost 9.30 u. ds. Vanhaelen, H.A., na morgendienst H.A. voor zie ken ds. Passchier, 19 u. ds. Dorgelo, gez. dienst in de N.H. Kerk, Oranjeplein. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland, 26 juni Oost- Souburg 9.30 uur ds. P. Fa- der. Zaterdag 25 juni Oost- Souburg te 14 uur bevesti ging "voorganger S. Waisapy door ds. P. Manuputty, zon dag 26 juni Oost-Souburg te 11.30 u. voorganger S. Wai sapy, Koudekerke ds. Ma nuputty.. Hervormd Souburg, kerk Oranjeplein, 26 juni west 8.45 u. ds. Dorgelo, H.A., oost 10 u. ds. Dorgelo, H.D., 19 u. ds. Bosscha en ds. Dor gelo, H.A. Hervormd Koudekerke, 26 juni 9 en 10.30 u. ds. M.J. de Jong. Hervormd Middelburg, 26 juni, Nieuwe Kerk 9 u. ds. Delbeek, 19 u. ds. G. Post, Arnemuiden, Koorkerk 10.15 u. ds. Hage, Oostkerk 10.15 u. ds. Roodenburg, Ontmoetingskerk 9 u. ds. Roodenburg, Thomaskapel Vrijlandtstraat Doopsge zinde kerk 10 u. br. M. Nolt- henius, Evang. Luth. Kerk 10.30 u.ds. C.F.H. vanTuyll, Centrum Nassaulaan 10.15 de heren Grefhorst en Mur- re, Het Zand 10 u. de heren v.d. Heide en Schot, Joos de Kuiperhuis 9 u. de heer Leo pold. Hervormd St. Laurens, 26 juni 10 u. de heer D. Hiensch. Volle Evang. Gemeente te Middelburg, 26 juni Zuider baken 9.30 uur ds. C. van der Zanden. Evang. Baptisten Zendings Gemeente te Middelburg, 26 juni te 16 u. dienst in de Kla- renbeek L.T.S., K. van Berghem. Chr. Gemeenschap Mensen- Wijdingsdienst op zaterdag 25 juni te 9 uur in de kapel te Hoogelande. Jehovas Getuigen Konin krijkszaal van Dishoeck- straat 34, dienst donderdag van 19-21 u. en zondag van 10-12 uur. Bethel Pinksterkerk, de dien sten worden gehouden in het Maarten Lutherhuis Groe- newoud 58 te Vlissingen op woensdag 19.30, vrijdag 19.30 en zondag te 10 uur. Voorganger br. K. Veen. R.K. Kerk Walcheren 25-26 juni 1977 Parochiekerken. Souburg Martinuskerk zat. 19.00 parochiekoor, zon. 10.30 Paauwenburg Open Hof zon. 11.00 eigen zanggroep, 19.00 samenzang. Vlissingen Singelkerk zat. 19.00 dameskoor (neder- lands), zon. 9.30 samenzang, 12.00 jeugdkoor. Bethesda/St. Josefziekenhuis zon. 11.00 Ter Reede vrijdag 9.00 Middelburg Parochiekerk Petrus en Pauluskerk, Lom bardstraat zat. 19.00, zon. 10.15 en maandag 10.15 Hoeksteen, Rozenburglaan zon. 11.30 Diensten r.k. toeristenkerken op Walcheren. Domburg, za. 28 mei, 27 aug. 19u. zo. 29 mei, 28 aug. 10 u. Oostkapelle Ned. Herv. Kerk za. 28 mei 19 u. Veere, Ned. Herv. Kerk za. 25 juni 19 u. Vrouwenpolder, Ford de Haakweg za. t/m 27 aug. 19 u., zo. tot en met 28 aug. 10 uur. Westkapelle, Bazienstraat 3, za. t/m 27 aug. 19 u., zo. t/m 28 aug. 10 uur. Zoutelande, Bosweg 48, za. t/m 27 aug., 19 u.,zo. t/m 25 sept. 10 uur. Pinkstergemeente Concertge bouw, elke zondag 14.30 uur, wijdingsdienst, wo. 19.30 uur gezinsdienst. Leger des Heils, Vlissingen, Dr. Stavermanstraat 39-41, openbare samenkomsten ie dere zondag 9.30 uur bid stond, 10 uur heiligingssa menkomst, 11.45 uur zon dagsschool, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Jehova's Getuigen, Konin krijkszaal 34, Vlissingen. Do. van 19-21 uur en zo. van 10-12 uur. The Bethel Pentecoast Temple Inc., wijkgebouw Zuiderba ken, Rentmeesterlaan, Middelburg-Zuid. Elke wo. 19.30 uur, zo. om 14.30 uur. Zondagsschool 10 uur in de Zuidburgschool Nieuw Apostolische Kerk Westerbaan West-Souburg, diensten zo. te 9.30 en 16 uur, wo. te 20 uur. Voll. Evang. Gemeente te Vlis singen iedere zondag 9.45 uur en iedere woensdag 19.30 uur in de Filadelfia- kapel, Vrouwenstraat 5. Kerkdiensten in de Angli caanse kapel van Mission to Seamen Scheldepoort- Vlissingen-oost, zondag 26 juni 10.30 ochtendgebed, 19.30 avondgebed. Vlissingen, doktersdienst, za. 25 juni dr. Bom', Badhuis straat 81, tel. 12233, zo. 26 juni dr. van Dijk, Koude- kerkseweg 52, tel. 13459. De dienst loopt van 0.00-24.00 u. Visites aanvragen voor 10 u. Spreekuur spoedgevallen van 12.30-1.00 en 17.30-18 u. Apotheek, van 24 juni-1 juli geopend apotheek C.P. Lastdrager C. van Pere straat 1, Oost-Souburg, tel.' 61593. Tandarts, za. 25 en zo. 26 juni van 11-12 u. dr. H.H. de Vries, Badhuisstraat 183, tel. 12644. Verloskundige, za. 25 en zo. 26 juni mevr. N. Ulaski, Wijen burg tel. 18204. Huisartsen Souburg, Arne muiden en Nieuwland, za. 25 en zo. 26 juni dr. G.A. van Bockel, Kanaalstraat 89, Oost-Souburg, tel. 61500. Voor Middelburg zuid en Dauwendaele, zie Souburg. Honden-informatie centrale Goes, tel. 01100-4373. Weekend-diensten Vlissingse Kruisverenigingen, za. 25 en zo. 26 juni zuster N. v.d. Wa'l-Blok, Troelstraweg 215, tel. 64117. Weekend-diensten Souburgse Kruisverenigingen en Ritt hem, za. 25 en zo. 26 juni zuster W. Verhagen- Westerbeke, B. Stemerding- laan 119, tel. 61541. Kruisvereniging Walcheren- Oost, za. 25 en zo. 26 juni zuster A. Jasperse, Nassau laan 169, Middelburg, tel. 12919. Middelburg, Doktersdienst, za. 25 juni dr. v.d. Rijst, Rouaansekaai 11, tel. 26659. Zo. 26 juni dr. Bruijnzeel, Herengracht 68, tel. 15814. Middelburg, apotheek, van 24 juni-1 juli geopend apo theek A. Ringeling, Lange Delft 133. Vrijdag 24 en zaterdag 25 juni, 20.30 uur openlucht-theater Toorenvliedt te Middelburg, opvoering blijspel „Wie trouwt de Weduwe". Zaterdag 25 juni, 20 uur Grote Kerk te Goes, orgelconcert te geven door Arie Keyzer. Idem Grote Kerk te Veere 20 uur concert door de Vlis singse Oratoriumvereni- ging. Idem van 14.30-16.30 uur Wal- straatpromenade en omge ving optreden Brass- en drumband Caecilia. Idem De Piek 21 uur concert Kevin Coyne. Dinsdag 28 juni Nieuwe Kerk te Middelburg 20 uur orge lconcert te geven door Bram Beekman. Idem 14 uur Nollestrand te Vlissingen Strandjutten en Schatgraven voor kinderen van 6-12 jaar. Idem 21 uur in de Piek Vlissin gen een Politiefilm. Woensdag 29 juni Nollestrand 14.30 uur kinderspelen. Vanaf heden tot en met 30 juni tentoonstelling 15 jaar Beeldende kunst, in het Ste delijk Museum te Vlissin gen. Tot half september is de toren te Veere voor het publiek toegankelijk. Kaartverkoop aan de grote kerk. Van 28 mei-23 juni tentoon stelling in het Zeeuws Kun stenaarscentrum Lange Noordstraat 59 te Middel burg. Inge van der Kooij en Joop Kroon exposeren met grafiek en keramiek. Lein Kaland exposeert van 25 juni-14 juli met grafiek en fotografie in het Zeeuws Kunstenaars Centrum, Lange Noordstraat 59, Mid delburg. Woningbouw-vereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften, 25 en 26 juni de heer P. v.d. Linde, Wester- zicht 24, West-Souburg, tel. 64426. Donderdag 23 juni 6.58 en 19.25 Vrijdag 24 juni E.K. 7.48 en 20.19 Zaterdag 25 juni 8.46 en 21.22 Zondag 26 juni 9.56 en 22.33 Maandag 27 juni 11.13en23.45 Dinsdag 28 juni 12.26 en 0.52 Woensdag 29 juni 0.25 en 13.00

Scheldebode | 1977 | | pagina 9