DRIE DAGEN FEEST IN VEERE Hervormde Kerk neemt gerestaureerd orgel in gebruik het weten k waard voor één-ouder gezinnen Moestika Baroe in VTV Soos Scheldebode-kringetje IN ZILVEREN SCHOR Fietstocht door Walcheren Barok concert UW -gast - vrouwen Mevr. Tavenier LANDELIJKE FIETSDAG: hockey motorsport Kerkdiensten Maatschappelijke - Dienstverlening foto harry verschuren Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 4 MEI 1977 VEERE - De restauratie van het in 1855 gebouwde orgel in de Nederlandse hervormde kerk van Veere is deze week klaargekomen. Dit feit wil de hervormde kerk van aan staande vrijdag tot en met zondag uitgebreid gaan vieren. ARNEMUIDEN - Het vor mingscentrum Het Zilveren Schor houdt van 27 juni tot en met 1 juli weer gastendagen voor gezinnen waarin of de vader of de moeder ontbreken. Het ligt in de bedoeling dat de deelnemers zelf een pro gramma voor deze week op stellen. De kosten bedragen honderddertig gulden per per soon, kinderen tot twaalf jaar halve prijs. Kinderen tot twee jaar mogen voor niets mee. Voor wie deze kosten een be zwaar zijn wil Het Zilveren Schor proberen toch een oplos sing te vinden. Voor de kinde ren die meekomen is een apart programma gemaakt. Degenen die meer informatie willen kunnen bellen naar tel, 01182-1610. Zij krijgen dan een uitvoerige folder toege stuurd. Er zal onder andere een ten toonstelling over orgels te zien zijn en zaterdagavond wordt een orgelconcert op het geres taureerde orgel gegeven door Klaas Bolt. Het gerestaureerde orgel heeft ooit gestaan in de katho lieke kerk van Sassenheim in de gereformeerde norderkerk in Middelburg en is tenslotte Veere beland. Op de foto van het orgel ontbreken nog een harpspelende David en twee bazuinende engelen, die zullen er nog vóór de festiviteiten op geplaatst worden. Het pro gramma begint vrijdagmiddag om vier uur. Iedereen kan dan bloemen naar de kerk brengen om deze een feestelijk aanzicht te geven. Van zeven uur tot halfacht houdt de drumband Veere's Genoegen een rondgang door Veere, waarna het gerestau reerde orgel, om halfacht, fees telijk in gebruik genomen wordt. Vanaf deze avond is ook de tentoonstelling „De Orge lpijp Uit" te zien. De tentoon stelling gaat over de ontwikke ling van het historische orgel. Het meest bekeken orgeltje van Nederland, het Loeki de Leeuw orgeltje, staat op de tentoonstelling en ook een or- gelleesbank en harmoniums om op te spelen. Degenen die willen weten hoe zo'n restauratie verloopt kunnen zaterdag van halfelf tot halftwaalf in de kerk te recht. De restaurateur, de heer Sloof, en de adviseur, de heer Bolt, geven dan een toelich ting. Op dezelfde tijd wordt in VLISSINGEN - De pop groep Moestika Baroe treedt aanstaande vrijdagavond op voor de VTV Soos in het Buut aan de Beatrixlaan in Vlissin- gen. De groep bestaat uit de vier gebroeders Hoff en Rob Teir- linck. Zij spelen onder andere nummers van de Eagles, Bob Dylan, Creedence Clearwater Revival en Nazareth. De VTV Soos is eens in de maand in Het Buut aan de Beatrixlaan te vinden. Dat is dan voor derge lijke optredens, voor gpn disco-avond of andere activi teiten. Het optreden van Moestika Baroe begint om halfacht, de toegangsprijs is twee gulden (voor leden van de Vlissingse Turnvereniging een gulden). De pauzes worden gevuld met muziek van de VTV Soos Drive Inn Show. In het Dienstencentrum 't Schuttershof zal woensdag 11 mei weer de traditionele voorjaarsbazar worden ge houden. Er worden weer vele handwerken verkocht, die gemaakt zijn door de bejaar- denhandwerkclubs van 't Schuttershof en 't Bastion. Speciaal voor moeders met schoolgaande kinderen is de bazar geopend van 's och tends 10.30 uur tot 's mid dags 16.00 uur. %oooQce6ccca Het gedeelte van de Bloe- menlaan te Vlissingen, tus sen Aster- en Crocuslaan zal ongeveer twee weken, in ver band met herbestrating, af gesloten zijn voor het verkeer. Hierna wordt de westelijke rij baan van de Bloemenlaan, tussen Asterlaan en Hoge- weg, Herbestraat. Het ver keer kan dan in twee richtin gen van de oostelijke rijbaan gebruik maken. De bushalten worden tijdelijk naar de Iris laan verplaatst. OCCOSCCCOCCGC In de Scholengemeen schap „Scheldemond", in gang Paul Krugerstraat, wordt zaterdag 7 mei van 10.00 tot 17.00 uur de jaar lijkse Voorjaarsbeu rs geor ganiseerd van „Philatelica". Voor deze gelegenheid zijn een viertal postzegelhandela ren aangetrokken, terwijl om 15.30 uur een belangrijke vei ling plaatsvindt plus een grote verloting. iOCOCOSOQOCCO In en rond de Vlissingse Sint-Jozef school aan de Hyacintenlaan wordt op vrij dag 6 mei een grootscheeps opgezette spelavond gehou den. Leerlingen en ouders zullen zich storten op een bonte kermis van spelen uit grootmoeders tijd, zoals za- klopen, bussen gooien, touw trekken, grabbelton enz. De buurtbewoners zijn van te voren gewaarschuwd, dat er muziek uit de oude en nieuwe doos aan te pas zal komen. vocococsoocco: In Vlissingen is de eerste verkeersspiegel geplaatst! Op de hoek van de Nieuw- straat en het Bellamypark zul len de deelnemers aan het verkeer voortaan een beter zicht hebben dank zij deze spiegel. >S009SO9SfiOSOC Van 9 tot en met 13 mei houdt de PTT Open Huis in haar nieuwe telefooncentrale in West-Souburg. Het publiek kan dan 's avonds tussen 19.00 en 22.30 uur de cen trale „Lammerenburg" en de bijbehorende apparatuur, die nodig is voor het telefoonver keer komen bezichtigen. «ccccocoocooo Tot 23 mei zijn er in de Vleeshal in Middelburg teke ningen en schilderijen te zien van de Belgische kunstenaar Gust Dieriks. De tentoonstel ling is dagelijks te zien van tien tot vijf uur en zondags van twee tot vijf uur. De tentoon stelling is georganiseerd door de Culturele Dienst Middel burg. pedicure gedipl. s.v.o. Korenbloemlaan 28 Vlissingen tel. 14183 het stadhuis van Veere een kamermuziekconcert gegeven door het strijkersensemble U1- trajectinum uit Utrecht. Van twee tot half vijf wordt in de hervormde kerk een koormiddag gehouden. Tien Walcherse koren en kantorijen zingen onder leiding van Wil lem Vogel, de Sweelinck- kantorij uit Amsterdam zingt liederen uit het liedboek. Be langstellenden zijn welkom op voorwaarde dat zij een lied boek en een toegangskaart hebben (kosteloos). Om acht uur 's avonds is dan het orge lconcert van Klaas Bolt, orga nist van de Sint Bavokerk in Haarlem. Op zondagmorgen elf uur wordt een dienst gehouden, waarna, om twaalf uur, de fes tiviteiten worden besloten met een naspel door de Sweelinck-kantorij en het strijkersensemble Ultrajecti- num. Alle activiteiten zijn gra tis toegankelijk. Voor het ka mermuziekconcert, het orge lconcert en de koormiddag zijn plaatsbewijzen nodig. Die kunnen gratis worden afge haald bij de heer De Mey, Oude Wacht 2 en bij de heer van de Horst, Kapellestraat' 19. De restauratie heeft veel geld ge kost. Wie de kerk wil helpen de schulden af te betalen kan dat doen door een bedrag over te maken op bankgiro 36.52.05370 van de Rabobank Veere ten name van orgelcom missie Ned. Herv. kerk Veere, per adres: Valeriusstraat 18, Veere onder vermelding de or gelpijp vol. VLISSINGEN - Aanstaande zaterdag is het weer landelijke fietsdag. De ANWB en de VVV Vlissingen organiseren daarom een fietstocht van ne genentwintig kilometer lengte door het zuid-westelijk deel van Walcheren. Het startpunt van de route is bij het VVV-kantoor in Vlis singen. Daar kunnen ook de routekaarten worden gehaald. Langs de route is een aantal spelposters voor de landelijke fietsdag opgehangen. Degenen die het juiste aantal bij het eindpunt op een kaartje weten in te vullen, dingen mee naar een aantal prijzen. De tocht loopt tot Zoutelande langs de kust, buigt dan af naar Melis- kerke en gaat via de Hoge- landse Kapel en West-Souburg weer terug naar Vlissingen. MIDDELBURG - Het en semble De postiljon van het Amsterdamse Sweelinck- Conservatorium geeft aan staande zaterdag een concert in het Kuiperspoortgebouw. Dit ensemble bestaat uit studenten van genoemd con servatorium. Het zijn de in Middelburg woonachtige Marja Smet (blokfluit), de blokfluitiste Trees Hoogwegt, de klavecinist Frank Wiebenga en de cellist Imre Keblusek. Zij zijn leerlingen van Kees Boeke, Annette Uyttenbosch en Anner Bijlsma. Er staat werk van Telemann, Purcell, Bach, Stradella en Couperin op het programma. Het concert begint zaterdag avond om acht uur. De hockeywereld staat bol van de activiteiten. In Vlissin gen organiseert men aan staande zaterdag en zondag een mixed toernooi voor de A-jeugd van ongeveer 14 tot en met 17 jaar. Er wordt gespeeld op twee velden van het sport park Bonedijke, op zaterdag van 10.00 tot 17.30 uur, en zondag van 10.00 tot 15.30 uur. De heer Klijn, een van de or ganisatoren van de MHCV, vertelt dat van de 26 clubs die zijn uitgenodigd slechts zeven hebben ingeschreven. Het zijn: Rapide uit Hulst, Olympia uit Terneuzen, Middelburg, Peli kaan uit, Roosendaal, Zwart wit uit Breda, Goes en Tempo uit Bergen op Zoom. Hij wijt dit aan de eindexamens. De 12 deelnemende teams zijn inge deeld in twee poules van zes. Zaterdag worden de poule wedstrijden gespeeld, en zon dag de winnaars- en verlie zersronden. Zaterdag na af loop van de wedstrijden gaan de deelnemers gezamenlijk Chinees eten in het clubhuis van de Vlissingse hockeyclub. De Middelburgse Mixed Hockeyclub houdt aanstaande zaterdag en zondag haar jaar lijkse grote mixed hockeytoer- nooi voor senioren, semi- veteranen en veteranen. Er nemen 40 teams aan deel uit heel Nederlanden zelfs daar buiten. Enkele van de 35 deel nemende verenigingen zijn: Folkestone (Engeland), Maas tricht, Amsterdam, Helmond, Leiden, Vlissingen, Kampong (Utrecht), TROS TV, Hoeksche Waard enz. In het speciale toernooi- nummer van De Maeneblus- scher zijn ten behoeve van de vele niet-Zeeuwse gasten arti kelen opgenomen, die in twee talen vele historische, aard rijkskundige, folkloristische en toeristische wetenswaar digheden over Zeeland ver melden. De seniorenteams zijn ingedeeld in vier poules van acht. De semi-veteranen zitten in een poule van zeven, en de veteranen vormen met zes teams een poule. Per poule draait men een halve competi tie. Daarna wordt volgens een afvalsysteem (met herkansing) gespeeld. Een wedstrijd duurt 25 minuten zonder rust. Het toernooi begint zaterdag om 11 uur. Na 17 uur kunnen de deel nemers zich gereed gaan maken voor de feestavond. Zondag gaat men om 10.30 uur verder. Om ongeveer 17 uur zal de prijsuitreiking plaatsvin den. Het hele sportieve gebeu ren is gesitueerd op het sport park Voorborch. Voor slaapge legenheid heeft men het vakan tiecentrum Serooskerke gere serveerd. Op zaterdag 7 mei wordt de derde clubwedstrijd van de Motorsportvereniging De Uit laat gehouden. Een wedstrijd die meetelt voor het clubkam pioenschap. Er worden dit sei zoen negen clubwedstrijden gehouden, elk met twee man ches. De resultaten van de tien beste manches zijn bepalend voor het clubkampioenschap. Het crossterrein van De Uit laat ligt aan de Sloeweg, bij de Engelandweg. Er zullen in to taal circa 80 rijders deelne men. Gereden wordt in de klasse 50 cc en 250 cc stan daardmotoren, en in de klasse 50 cc, 125 cc, 250 cc en 500 cc originele crossmotoren en zijs pannen. Bij de 50 cc standaard zal de strijd om de bovenste plaats weer worden voortgezet door Ronald Hufman, Peter Baas, Leo Stroo en Ronald Slof. Bij de 50 cc origineel gaat Ronnie Stroo ongeslagen aan kop. Maar het is mogelijk dat Ko Koppejan er in deze wed strijd een stokje voor steekt. Bij de 125 cc origineel is Iman Flipse koploper. Het gevecht om de volgende plaatsen zal worden gevoerd door Piet de Visser, Adrie Saaman en Ro land van der Pol. Bij de 250 cc origineel zijn nog een vijftal rijders in de slag. Laten we hopen dat het weer beter is dan bij de eerste twee wedstrijden zodat van een mooie middag motorsport kan worden geno ten. -voetbaF -^*2^ Uiterton houdt zaterdag aanstaande op het sportpark Bonedijke een toernooi voor zomeravondvoetballers. Aan vang 13 uur. PZEM doet hetzelfde aan staande zaterdag op de velden aan de Irislaan. Aanvang 13 uur. Zeeland Sport organiseert diezelfde dag een pupillen- toernooi op Baskenburg. Het begint om 9 uur en duurt de hele dag. Zaterdag 7 mei Zevendedags-Adventisten doopsgezinde kerk, Vrij- domweg, dienst van 9.15- 11.15 uur. Middelburg, Doopsgezinde kerk, dienst van 10-12 uur. Zaterdag 7 mei, kapel Hoog- elande 's morgens 9 uur Mense-Wijdings-dienst Chr. gemeenschap. Zondag 8 mei. Hervormd Vlis singen. St.-Jacobskerk 10 u. ds. F.S. Kloosterman, 17 u. ds. Korevaar. Johanneskerk 9.30 u. ds. L. de Liefde, 19 u. ds. Kloosterman. Open Hof, Pauwenburg, 8 mei 8 u. ds. G. den Heeten, 17 uur ds. E. Hoogerwerf. Bethesda-St.-Joseph, 8 mei, 10 u. ds. Joosse. Bejaarden-centrum, „Ter Ree- de" 8 mei 19 u. ds. L. de Liefde. Evang.-Luth. kerk, Walstraat.' 8 mei, 9 u. ds. Van Tuyll. Doopsgezinde gemeente Vrij- domweg 8 mei, 10.30 u. te Middelburg ds. S. Vooistra. Geref. Petruskerk Paul Kru gerstraat, 8 mei 9.30 u. ds. E. Hoogerwerf, 19 u. ds. J.D. Hofstra. Chr. Geref. kerk, Kasteel straat, 8 mei, 9.30 u. en 17 u. ds. C.A. den Hertog, voorb. H.A. Geref. kerk (vrijgemaakt), Lannoystraat, 8 mei, 9.30 en 16.30 uur ds. B. Kamphuis Geref. Gemeente Marnixkerk West-Souburg, 8 mei 9.30 en 16.30 u. dienst. Geref. gemeente Marnixkerk, West-Souburg, 8 mei 9.30 en 16.30 u. dienst. Geref. Kerk Kanaalstraat, Souburg, 8 mei west 8.45 u. ds. Bosscha; ost 9.30 u. ds. Vanhaelen, H.A. 19 u. ds. Vanhaelen. Kristen Zuid Molukse Kerk in Niederland 8 mei Oost- Souburg 15 u. oud. Turume- na, Koudekerke 12 u. oud. M. Siwabessy. Hervormd Koudekerke, 8 mei 9 en 10.30 u. ds. M.J. de Jong. Hervormd Middelburg, 8 mei, Nieuwe Kerk, 10 u. ds. Rin- kema, Koorkerk, 10 u. en 19 u. ds. Hage. Oostkerk, 10.15 u. ds. H. Dekker, van Apel doorn, 19 u. ds. C. van Slied- recht van Oude Tonge., Ontmoetingskerk, 10 u. ds. Roodenburg, Thomaskapel, 9.30 u. Herv. geref. jeugd dienst. Hoeksteen, 9.30 ds Delbeek Doopsgezinde kerk, 10.30 u. ds. Vooistra. Ev. Luth Kerk, 10.30 u. ds. Van Tuyll, Centrum Nassau- laan, 10.15 u. de heer Bim- mel, Zand 10 u. de heer Schot, Joos de Kuiperhuis, 10 u. mevrouw Dijkstra. Hervormd St.-Laurens, 8 mei 10 u. ds. Fox. R.-k. kerk-Walcheren 7-8 mei 1977 Souburg Martinuskerk, zat. 19.00 parochiekoor (Byzan tijnse mis). Zon. 10.30 ge- zinsdienst (kinderkoor). Pauwenburg Open Hof, Zon. 11.00 eigen zanggroep, 19.00 samenzang. Vlissingen Singelkerk. Zat. 19.00 herenkoor (Grego riaans) zon. 9.30 1ste kom- munie, (jeugdkoor), 12.00 samenzang. Bethesda/St.-Josephziekenhui: Zon. 11.00. Ter Reede, vrijdag 9.00. Middelburg Petrus en Paulus- kerk. Lombardstraat, zat. 19.00 zon. 10.15 u. Hoeksteen Rozenburglaan, Zon. 11.30 u. Domburg Willibrordkerk Badhuisweg, le en 3e zon dag 9.00 uur. Voll. Evang. Gemeente'te Vlis singen iedere zondag 9.45 uur en iedere woensdag 19,30 uur in de Filadelfia- kapel Vrouwenstraat 5. Te Middelburg, Zuiderbaken, 8 mei 9.30 uur ds. Van dei- Zanden. Jehova's Getuigen, Konin krijkszaal 34, Vlissingen. Do. van 19-21.30 uur zo. van 10-12 uur. The Bethel Pentecoast Temple Inc., Wijkgebouw Zuider baken, Rentmeesterlaan, Middelburg-Zuid. Elke wo. 19.30 uur, zo. om 14.30 uur. Zondagsschool 10 uur in de Zuidburgschool. Nieuw Apostlische Kerk, Wes- terbaan West-Souburg. Diensten zo. te 9.30 en 16 u., wo. te 20 u. Kerkdiensten in de Angli caanse Kapel, van de Mis sion to Seamen, Schelde- poort Vlissingen-Oost. 8 mei 10.30 ochtendgebed, 19.30 communiedienst. Pinstergemêente Concertge bouw. Elke zondag 14.30 uur wijdingsdienst, wo. 19.30 uur gezinsdienst. Leger des Ileils, Vlissingen, Dr. Stavermanstraat 39-41, openbare samenkomsten ie dere zondag 9.30 uur bid stond, 10 uur heiligingssa- menkómst, 11.45 uur zon dagsschool, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Evang. Baptisten Zendings gemeente Middelburg, 16 uur dienst in Klarenbeek LTS, voorganger G. Biesing. Bethel Pinksterkerk, diensten op woensdag 19.30 uur, vrij dag 19.30 uur, zondag 10 uur, welke worden gehou den in het Maarten Luther Huis, Groenewoud 58, Vlis singen, voorganger br. K. Veen. Bureau van de stichting voor nietgehuwde moeders, Los- kade 25, Middelburg, tel. 1)1180-27311. Spreekuur volgens afspraak. Gezins- en bejaardenverzor- ging/maatschapp. Stichting Maatschappelijke Dienst verlening Walcheren, Mid delburg, Loskade 29, tel. 01180-26951. Vlissingen, Dr. Ottestraat 3, tel.' 01184- 19820. Bereikbaar iedere werkdag op kantoor, 's avonds na tel. afspraak. Stichting Gezinsverzorging Walcheren, Brouwenaar- straat 4, Vlissingen, tel. 01184-17810. Spreekuren Leid(st)ers van 8.30-9.30 uur. Ook te Middelburg, Korte Noordstraat 31, tel. 2559 'en te Souburg in het wijkcentrum Middenhof, MIDDELBURG - Mevrouw Sinke heeft vorige week kun nen profiteren van de aanbie dingen van de Vlissingse win keliers. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de To renstraat, Vlissingen binnen. De'gulle Middelburgse gevers zijn: Fruitspecialist Van der Hielen-Nijse Langeviele 41, stelt beschikbaar: 1 pond zuidvruchten. Optiek Focus, Burg. Promena de, stelt beschikbaar: briletui. Baby-art. zaak De Weefstoel, Langeviele 3, stelt beschik baar: een cadeaubon van f 10,-. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt beschikbaar: fo tocadeaubon ter waarde van 1' 5,-. Premier Herenmode, Lange Delft 11, stelt beschikbaar: te besteden tot een bedrag van f 10,-. Hotel-café-restaurant „De Huifkar", Markt 19, stelt be schikbaar: koffie met gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis. Lange Delft 44. stelt beschikbaar: sleutele tui. Fleur 2000, Langeviele 61, stelt beschikbaar: leuk boeket bloemen. Vleeshouwerij A. Sturm, Veer- esingel 90, stelt beschikbaar; Vi pond eigengemaakte rook worst. MIDDELBURG - In navol ging van de gastvrouwendienst in het Vlissingse Bethesda-St. Jozefziekenhuis, heeft dr UVV-afdeling Middelburg be sloten in het najaar eenzelfdt dienst op te richten in het Gasthuis te Middelburg. In eerste instantie wil mer zoveel mogelijk de patiënter gaan begeleiden en wegwiji maken. Hiervoor zal een groep van ongeveer dertig vrouwer nodig zijn. Om nadere informatie ovei het werk te geven zal woens dag 11 mei om 20.00 uur in dt bovenzaal van de „Brasserie' aan de Lange Delft een propaganda-wervingsavond worden gehouden. Kanaalstraat 64, Souburg, tel. 64318. Gemeentelijke Sociale Dienst Vlissingen, Maatschappelijk werk dagelijks van 8-10 uur. Rechtswinkel Middelburg, Gratis rechtshulp, elke donderdag van 19-21 uur, Loskade 29, tel. bereikbaar onder nr. 01180-26951. Dr. J. Rutgershuis, Consulta tiebureau voor geboortere geling en seksualiteitsvra- gen. Spreekuur 2 e en 4e woensdagavond van de maand in het Med. Centra» Julianalaan 4, VlisslngBn Voor afspraak bellen 01184-16932. Maatschappelijke dienstver lening. Telefonische hulp dienst voor mensen in gees telijke en sociale nood, geopend van 's avonds 21 uur tot 's nachts 1 uur, tel. 01180-15551. Sociëteit voor Gehandicapten. Elke dinsdagavond soos van halfacht tot tien uur in Bachten Komme, Badhuis straat, Vlissingen. Algemeene Nederlandse Inva- liedenbond (ANIB), afdeling Walcheren, p.a. T. de Ruiter, tel. 01180-12777. Vlissingen, Doktersdienst. Za. 7 mei dr. Van de Griek, Bad huisstraat 46, tel. 12950. Zo. 8 mei dr. Mijnlieff, Nic. Beetslaan 15, tel. 12525. De dienst loopt van 0.00-24 u. Visites aanvragen voor 10 u. Spreekuur spoedgevallen van 12.30-1 en van 18.30- 18.00 u. Apotheek, van 6rl3 mei geopend apotheek C.P. Lastdrager, C. v. Perestraat 1, tel. 61593. Tandarts, Za. 7 mei van 11-12 u. dr. H.A. Reddingius Bad huisstraat 17, idem 8 mei van 11-12 u. tel 12481. Verloskundige. Za. 7 en zo. 8 mei mej. Van Ginkel, pres. Rooseveltlaan 232. tel. 12775/ Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland. za. 7 en zo. 8 mei. dr. P. Kodde. Rosenburglaan 133, tel. 15810. Voor Middelburg zuid en Dauwendaele. zie Souburg. Dierenartsen. Za. 7 en zo. 8 mei dr. L.A. van Dijk, tel. 01180-13118. Consult alleen na tel. Afspraak. Visites aanvragen tussen 8 en 9 uur. Honden-informatie-centrum, Goes, tel. 01100-4373. Weekend-diensten Vlissingse Kruisverenigingen, za. 7 en zo. 8 mei zuster A.M. van Sabben, Sottegemstraat 22, tel. 12914. Weekend-diensten Souburgse Kruisverenigingen, za. 7 en zo. 8 mei II. v. Weerlee, Fa zantlaan 16. Veere, tel. 01181-614. Middelburg, doktersdienst. Za. 7 mei dr. Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 12460 Zo. 8 mei dr. v.d. Rijst, Rouaanse Kaai 11, tel. 26659. Apotheek, van 6-13 mei geopend apotheek L. v.d. Boogert, Vrijlandstraat 79. Donderdagö mei, 20 u. Britan nia, Vlissingen lezing door de heer A.H. van Dijk. Vrijdag 6 mei, 20 u.. Gortstraat 38, Middelburg, lezing door rds. J.H. Kluiver. idem 20.30 u. Vestzak-theater Vlissingen, toneelgroep Fact met „De Laatste Ronde". Zaterdag 7 mei, 15 u. Museum te Goes, concert. Idem 20 u.(zvu), Schouwburg Middelburg toneelgroep Theater met „In wankel evenwicht". Idem 20 u. (sms) Kuiperspoort te Middelburg Instrumen taal ensemble „De Postil lon". Idem 19.30 u. Scheldekwartier Vlissingen uitvoering be- jaardengroep „De England- vaarders". Vanaf heden t.e.m. 26 mei ten toonstelling in het Zeeuws Kultureel Centrum, Lange Noordstraat 59, Middel burg. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen, Vrijdag 6 mei 20 u. Das Rheingold, zaterdag 7 mei 20 u. Concert (Ravel), zondag 8 mei 14.30 u. Das Rheingold, 20 uur Het land van de Glimlach. Kon. Ned. Schouwburg le Antwerpen, Zaterdag 7 mei 20 u. en zondag 8 mei 15 en 20 u. „De Parochie van Mi- sere". Kon. opera te Gent, Vrijdag 6 mei 20 u. De Dappere Sol daat, zondag 8 mei 14.30 u. Die verkauft Braut (Smeta- na), 20 u. De dappere sol daat. Nederl. Schouwburg te Gent, Zaterdag 7 mei 20 u en zon dag 8 mei 15 u. „De Tuinka bouter". Woningbouw-vereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften za. 7 en zo. 8 mei de heer P. v.d. Linde. Wes- terzicht 24, West-Souburg, tel. 64426. Donderdag5 mei3.46 en 16.09. Vrijdag 6 mei 4.30 en 16.55 Zaterdag 7 mei 5.17 en 17.44 Zondag 8 mei 6.08 en 18.32 Maandag 9 mei 7.06 en 19.33 Dinsdag 10 mei l.k. 8.14 en 20.43 Woensdag 11 mei 9.31 en 22.0 1.

Scheldebode | 1977 | | pagina 5