OMLOOP VAN DE BOULEVARD IS GRATIS VOOR PUBLIEK Raas en Priem niet, maar wel veel andere prominenten naar Vlissingen het weten a waard 4 u 1 Paas-puzzelrit a Zaalvoetbal Joop Dam en zand I DECORATIE I 1 SERVICE Toernooi Astoria ZOF Mevr. Tavenier Kerkdiensten handbal ÖS KfcoPijSjNEDERLAND basketbal' motorsport^ Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater DE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 6 APRIL 1977 CJ6 VLISSINGEN - In tegen stelling tot de meeste andere profkoersen in Nederland zal de Omloop van de Boulevard op 7 mei in Vlissingen gratis te bekijken zijn. Het organise rende Wielercomité Souburg heeft geen toegangsprijzen willen heffen om een zo groot mogelijk aantal toeschouwers op en om de boulevard op de been te krijgen. Arnold Parre, voorzitter van het wielercomi té: „Als er veel toeschouwers komen - we denken zelf aan zo'n vijftien - tot twintigdui zend mensen - kunnen we er een jaarlijks terugkerend eve nement van maken. We willen dit niet bederven door toe gangsprijzen te gaan heffen, omdat we dan toch op minder toeschouwers kunnen reke nen". Maar een profronde or ganiseren kost geld, veel geld. Alleen al het startgeld dat de renners vragen loopt in de dui zenden. Daar komt dan nog het prijzengeld bij voor de uitein delijke winnaars en voor de winnaars van de premie sprints. Waar komt dat dan vandaan? Parre: „We hebben' ongeveer zeventig bedrijven voor de koers weten te interes seren. Van het geld dat zij heb ben gegeven moet alles bekos tigd worden. Deze bedrijven kunnen op de dag dat de Óm- loop verreden wordt reclame gaan maken voor zichzelf, zodat iedereen, zowel de be drijven als het wielercomité, er beter van worden". Het wie lercomité heeft voor de be drijven een soort tarievenlijst opgesteld, waarbij reclamefa ciliteiten gekoppeld worden aan de grootte van de gift. Zo zijn er hoofdsponsors die de meeste mogelijkheden krijgen om reklame te maken. De tweede categorie kan dat doen via spandoeken of borden, de derde die weer iets minder geeft, krijgt een plaatsje in de reclamekaravaan, de vierde kan vlaggen plaatsen op de boulevard en de vijfde catego rie geeft sprintpremies, die af geroepen worden door de speaker. Op deze manier heeft Niet Souburgs Wielercomité toch zóveel geld bij elkaar weten te brengen, dat er een goed rennersveld op de boule vard bij elkaar is gebracht. „Een goed rennersveld is na tuurlijk de beste garantie voor een geslaagd wielerfeest, daarna komt het weer. Als er een lekker zonnetje staat zal het heel wat drukker zijn dan bij een druilerige regen". Voordat de koers om halfd- rie 's middags begint en ook tijdens de koers spelen zich nogal wat activiteiten af. Zowel reclame-activiteiten als andere. Er treedt een muziek korps met majorettenpeloton De voorzitter van het Wielercomité, Arnold Parre iy gesprek met amateur Henk de Jong. op en er worden stickers, vlag getjes, petten, ballons en spaarvarkens uitgedeeld. Het Wielercomité Souburg wil bo vendien een reclamekaravaan door de hele stad laten rijden. Hiervoor zal de gemeente Vlis singen nog toestemming moe ten geven, evenals voor de ge plande loterij. Het comité wil programmaboekjes gaan ver kopen, die tevens lot zijn. VLISSINGEN - Vooral na zijn explosie in Milaan-San Remo zou het bijzonder leuk geweest zijn, als de organisa tors van de Omloop van de Boulevard (op 7 mei is het zo ver) de Zeeuwse toprijder Jan Raas aan de start hadden ge kregen. Men had ook niet lie ver gewild. Maar de commer ciële belangen voor zijn werk gever Frisol wogen zwaarder. Op zondag 8 mei wordt immers het kampioenschap van Zurich verreden en die wedstrijd, vorig jaar gewonnen door Freddy Maertens, telt mee voor de wereldbeker. In het klasse ment daarvoor staat Frisol knap gerangschikt door de tweede plaats in de omloop van het Volk en de knaller in St. Jozefsklassieker. Slechts één Nederlander rijdt 's zaterdags in Vlissingen en zal 's zondags aan de start staan in Zwitser land. Dat is de ex- wereldkampioen Henny Kui per, die dit volgens ploegleider Peter Post moet kunnen. Wel gecontracteerd werden de „kleppers" Roger Swerts, Luc Delcroix, Patrick Sercu, Frans Mintjens, Udo Hempel, de drie broers Piet, F ons en J an van Katwijk, de stayers Martin Venix en Cees Stam, Cees Bal, Richard Buckaki, André Ge vers, Gerard Vianen, Tino Ta bak, Nidi den Hertog, René Pijnen, Gerben Karstens, Aad van de Hoek en zoals gezegd Henny Kuiper. Outsiders zijn er ook zoals Ronny van de Vij ver, Kareltje Rottiers of Jos Huysmans, George Barras, Karl Heinz Bohnen, Bas Hor dijk, Jan Krekels, Gerrie van Gerwen, José de Cauwer en waarschijnlijk ook Jan Aling en Jos Schipper. Vooral laatst genoemde Zeeuw „draait" erg goed de laatste weken. Er staan reeds een 55-tal namen op de deelnemerslijst, terwijl een uitbreiding niet uitgeslo ten is. We vroegen Riny Wagt- mans een indruk te geven van de Boulevardkoers in Vlissin gen: „Het is een bijzonder zware koers met meestal veel wind. Het wordt dan ook waarschijnlijk een slijtage slag. Het is zo'n vijftien jaar geleden dat ik er gekoerst heb. Maar ik heb er wel vreselijk af gezien. Dat weet ik nog wel". MIDDELBURG - Zand is het onderwerp van een exposi tie van Joop Dam in het Zeeuws Kunstenaarscentrum aan de Lange Noordstraat in Middelburg. Aanstaande za terdag om vier uur wordt de expositie geopend door Kees Slager, waarna de eerste uit voering wordt gegeven van de „étude des marées" voor doe delzak door Pierre Schwarz. De tentoonstelling duurt tot en met 21 april. Het centrum is van dinsdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur geopend en woensdag van 19.30 tot 21.30 uur. Op eerste en tweede paas dag van 14.00 tot 17.00 en zon dag 24 dito. Op dinsdag 26 april bovendien van 19.30 tot 21.30 uur. pedicure gedipl. s.v.o. Korenbloemlaan 28 Vlissingen tel. 14183 iUllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllü: Axelsestraat 217 E Terneuzen E Tel. 01150-6929 E etaleren - ddisplay ontwerpen - reklame E rïl 1111111111111111111111111111111111111111111111111111 rF. Zaterdag 9 april. Doopsge zinde kerk, Vrijdomweg van 9.15-10.15 uur bediening des woords, van 10.15-11.15 uur bijbelstudie. Middelburg, doopsgezinde kerk van 10-11 uur bijbelstudie, van 11-12 uur bediening des woords. Donderdag 7 april. Open Hof, Paauwenburg 19.30 uur ds. Y. van der Schoot H.A., vrijdag 8 april 19.30 uur pastoor G. Ro senberg en ds. Y. van der Schoot, paasdienst. Zondag 10' april 9 uur ds. Y. van der Schoot, paasviering voor jong en oud, 17 uur ds. Bosscha. Hervormd Vlissingen, 8 april Johanneskerk, 19.30 uur ds. L. de Liefde H.A., 10 april 9.30 uur ds. N. Köther en ds. L. de Liefde, paas- en gezinsdienst, 19 uur ds. Y. v.d. Schoot. St.-Jacobskerk, 8 april 19.30 uur ds. Pettinga H.A., 10 april 10 uur ds. Pettinga, paasvie ring. Ver. van Vrijz. Hervormden/- Remenstranten. 8 april 19 uur ds. E. Kuin H.A., 10 april 10.15 uur ds. Kuin. Bethesda-St.-Joseph. 8 april 10 uur ds. P. Joosse en pastoor W. v.d. Riet, passiedienst. 10 april ds. P. Joosse en pastoor W. v.d. Riet H.A. Bejaardencentrum Ter Reede. 8 april 16.30 uur ds. A. van Egmond, ds. v.d. wind en pas toor v.d. Riet H.A. 10 april 19 uur ds. v.d. Wind. Evang. Luth. Kerk, Walstraat, 8 april 19.30 uur en 10 april 9 uur gez. dienst te Middelburg. Doopsgezinde Gemeente, Vrijdomweg, 8 april 19.30 uur ds. Vooistra H.A., 10 april 10.30 uur ds. Vooistra. Geref. Petruskerk, Paul Kru- gerstraat, 8 april 19.30 uur ds. E. Hoogerwerf, 10 april 9.30 uur ds. G. den Heeten, bel. en H.A., 19 uur ds. G. den Heeten H.A. Chr. Geref. Kerk, Kasteel straat, 8 april 19.30 uur ds. C.A. den Hertog H.A., 10 april 9.30 en 17 uur ds. Den Hertog. Geref. Kerk (vrijgemaakt). 8 april 19.30 uur ds. Kamhuis. 10 april 9.30 en 16.30 uur ds. Kamphuis. Geref. Gemeente Marnixkerk Souburg, 8 april 19.30 uur ds.' Snoep, 10 april 9.30 en 16.30 uur ds. Snoep, 11 april 9.30 uur ds. Snoep. Geref. Kerk, Kanaalstraat Souburg, 7 april 19.3Q uur ds. Dorgelo H. A., dienst in de kerk Kanaalstraat, 8 april 19.30 uur Oost ds. Bosscha H.A., 10 april West 8.45 uur ds. Bosscha m.m.v. meisjeskoor, 9.30 Oost Ook na afloop van de zaal handbalcompetitie zitten de spelers en speelsters van EMM niet stil. Zo heeft men op tweede paasdag een serie vriendschappelijke wed strijden georganiseerd, die ge speeld worden tussen 11 en 18 uur in de sporthal aan de Nas- saulaan te Middelburg. Het tweede damesteam van EMM speelt tegen Olympus 2 (11 uur), en tegen EBHV 2 uit Breda (15 uur). De EMM- dames-junioren ontmoeten om 14.05 uur een team uit het Franse Duinkerken. EMM dames Ispeelt tegen Olympus I (12 uur), en Dunkerque (16.05 uur), en tenslotte het eerste herenteam van de Middel burgse club aantreedt tegen de Fransen (17.10 uur). Om 13.05 uur meten de dames van Olympus 2 en EBHV 2 hun krachten. De contacten met Dunker que dateren van vorig jaar, toen ook al een uitwisseling heeft plaatsgevonden. Uit er varing weten de Middelbur gers dat deze zuiderlingen sterke ploegen op de been kun nen brengen. Kijkop ZEELAND E?n van de elf boeken uit de serie Kijk op Nederland, een imposant kleurenpanorama van het landschaps- en stedeschoon in onze provincies. Inleiding: P.G. Bins royaal formaat (28 x 21,5 cm i 148 blz. honderden kleurenfoto's met toelichting van Tom Bouws toeristische routes fraaie stempelband f 29,50 (binnenkort f 32,50) Profiteer nü van het prijsvoordeel! ELSEVIER Verkrijgbaar bij de boekhandel Op zaterdag 9 april organiseert de afdelingsjeugdcommissie van het NHV de regiokam pioenschappen voor jongens en meisjes aspiranten, en jon gens en meisjes pupillen, die kampioen zijn geworden in de afdelings eersteklas. Aan deze kampioenschap pen doen vier regio's mee, en wel: Oost-Noord-Brabant, West-Noord-Brabant, Rotter dam en Zeeland. Deelnemende ploegen voor Zeeland zijn: MA Marathon uit Vlissingen JA Operatie '71 uit Oostburg, MP Olympus uit Vlissingen, en JP Utopia uit Terneuzen. Welis waar is Utopia geen kampioen geworden, maar als tweede geëindigd. Hontenisse werd kampioen. Dit team voldeed echter niet aan de leeftijdsei sen (door enkele dispensaties), zodat Utopia nu mee mag doen. De aspiranten spelen hun wedstrijden in de sporthal aan de Nassaulaan te Middelburg. Alle ploegen uit een poule spe len eenmaal tegen elkaar. De wedstrijden duren tweemaal 15 minuten zonder rust. Het toernooi begint om 11 uur en eindigt om 17 uur. De toegang tot beide hallen is gratis. onder haar leden twee onder nemende personen. Het zijn Dick Char don en Jan van den Driest, die hoewel hun hoofd vak hardlopen is, ook van an dere markten goed thuis zijn. Dit hebben zij bewezen door hun deelname aan een interna tionale vierkamp, georgani seerd door de gemeente Rijs wijk. Gedurende twee dagen moesten daar vier zware on derdelen worden afgewerkt, te weten: 40 kilometer schaatsen (op de Uithof), 80 kilometer wielrennen, 3 kilometer zwemmen (60 banen van 50 meter) en 30 kilometer hardlo pen. De twee Middelburgers hebben kans gezien al deze op gaven binnen de gestelde tijds limieten te volbrengen, en dat zonder coach, verzorger of supporters. Een prestatie, waarvan de 117 deelnemers er al 15 totaal uitvielen. Zij kre gen dan ook na afloop van de kamp een diploma uitgereikt door de wethouder van sport zaken te Rijswijk. De twee atleten stellen zich ook tijdens hun training (drie tot vier avonden per week) al lerlei zware opgaven. Verder gaan zij trainen met Arjaan van de Kreeke op de Uithof in Den Haag. En ook willen zij zich toeleggen op het langeafstands-schaatsen en daarvoor oefenen in Scandina vië. maart te Wintelre tussen Leo Ova en Gerri Doms worden voortgezet? Gelet op wat de rijders van de Uitlaat tot nu toe lieten zien in andere KNMV- wedstrijden zullen ze nu op eigen terrein zeker hun beste beentje voorzetten om een zo hoog mogelijke plaats te bezet ten. De zijspannen hebben met 22 combinaties ingeschreven (een van de Uitlaat). In deze klasse krijgen we uiteraard een vervolg op de strijd in Harvsen en Markelo. Mogelijk worden nu reeds de kaarten voor het seizoenkampioenschap ge schud De toegangsprijs is vijf gul den en voor kinderen voor zes tot twaalf jaar f 2,50. in actie kan zijn. De mini's en welpen spelen met een kleinere bal en volgens aangepaste -wel officiële- spelregels. Toch zal het nog moeilijk genoeg wor den, omdat de baskets in de hal niet verstelbaar zijn tot mini- laagte. De wedstrijden begin nen om 8.30 uur qn na afloop, om 16.40 uur is de prijsuitrei king. atletiek De atletiekvereniging Dy namo uit Middelburg telt Op het crosscircuit van de motorsportvereniging De Uit laat gelegen langs de Sloeweg te Vlissingen-Oost, wordt maandag tweede paasdag een nationale motorcrosswedstrijd' gehouden onder auspiciën van de KNMRV. Er wordt gereden in de klassen junioren 125 cc, 250 cc en zijspannen. De in schrijvingen doen spannende wedstrijden verwachten. In de klasse 125 cc zijn 129 inschrijvers uit de provincies Noord- en Zuid-Holland, Utrecht, Gelderland, Noord- Brabant, Limburg en Zeeland. Van de Uitlaat hebben negen berijders ingeschreven. Wie zal hier de hoogste plaats be zetten? Hans Witte, Piet de Visser of Ad Meerman? In de klasse 250 cc hebben 63 berijders ingeschreven, waar van De Uitlaat met 11 rijders uitkomt. Zal de strijd van 6 Fraaie bekers wachten op uitreiking aan de winnaars van het toernooi voor de basketbal- jeugd op tweede paasdag. Dan komen uit heel Walcheren en zelfs daarbuiten mini's, wel pen, aspiranten en cadetten naar sporthal Baskensburg te Vlissingen, om elkaar in die vier leeftijdsgroepen te be strijden. Vertegenwoordigd zijn Smith-Dynamo uit Middel burg met 7 teams, BV Souburg met 7 teams, Scheldemond Vlissingen met 8 teams, Mara thon uit Vlissingen met 2 teams, Schim uit Middelburg met een team, Matador uit Vlissingen met 2 teams, BC Karrewiel uit Valkenisse met 2 teams, De Juliana van Stolber- gschool uit Vlissingen met 3 teams, de Marnixschool uit Souburg met 4 teams, en Theo Thijssen-ZOF uit Vlissingen met 6 teams. Er doen ook twee nieuwe verenigingen mee, na melijk Scheldesport uit Ter neuzen, met „jongens- en meisjes-cadetten, en SC Veere met meisjes-cadetten' Het is voor het eerst dat de Zeeuwse afdelingscommissie van de NBB een dergelijk toer nooi voor de jeugd van 8 tot 16 jaar organiseert. Kees Rijn berg onthult dat de commissie nu reeds de bedoeling heeft van dit paastoernooi een jaar lijks terugkerende gebeurtenis te maken. Er wordt naar gestreefd dat ieder team ongeveer even lang De voetbalvereniging Pé- chiney heeft besloten dit jaar maar eens een toernooi buiten te organiseren in plaats van in de zaal. Het zal op twee velden worden gespeeld op het sport park Bonedijke te Vlissingen, zodat veel teams en veel men sen kunnen meedoen. De wed strijden worden gehouden op zaterdag 9 april van 12.30 tot 17.00 uur. Behalve de organiserende club, die met twee teams komt, nemen deel: de Bevelanden, Dauwendale, de Draadkrab bers (PTT), de FC Hertel, FC Total en VAW. Er zijn acht mooie prijzen te winnen, drie bekers en vijf standaards. De heer van Eenenaam, een van de organisators, wenst uitdrukkelijk dank te brengen aan de KNVB en de Stichting Sportbelangen van Vlissingen die respectievelijk de scheids rechters en de velden ter be schikking stellen. Hij ver wacht spannende wedstrijden omdat veel sterke teams heb ben ingeschreven. Men hoopt natuurlijk op goed weer en dito bespeelbare velden. Er zijn heel wat deelnemers die voor .dit evenement vrijaf hebben moeten nemen. Voor de tweede maal wordt op zaterdag 9 april, het Astoria zaalvoetbaltoernooi georgani seerd door Astoria Z.O.F. Ge zien het sportieve succes van vorig jaar wordt dit jaar het toernooi wat groter opgezet om de publieke belangstelling voor het zaalvoetbal in Zee land te vergroten. Deze is namelijk zeer gering, dit in tegenstelling tot het NCRV-minivoetbal en het zaalvoetbal in o.a. Holland en Brabant, aldus de heer De Baat, mede-organisator. Om de sympathie en het enthou siasme van het publiek te win nen werden enkele sterke teams uitgenodigd. Deze zijn: 1. Roovers sport (winnaar vorig jaar) met Hennie Wijs, die is geselecteerd voor het na tionaal zaalvoetbalteam; 2. Brammetje Dump (Zeeuwse kampioenskandidaat), 3. K.M.A. (Breda) met spelers uit het militoer mini voetbalteam; 4. Fred Sport (Raisselare - België) met F. Goyvaerts-Frederiks (ex- Barcelona en Real-Madrid) W. Tio-J. Tio (ex-F.C. Brugge) en Siemens (ex-Cercle Brugge), 5. Zoet-Boys (eerste klas W. Brabant), 6. Zeeland Sport, 7. N.A.P.M., 8. Ostoria Z.O.F. In dit toernooi zal een halve competitie worden afgewerkt en er wordt gestreden om de W. D. De Baat-trofee, die als wis selbeker beschikbaar blijft. De eerste wedstrijd begint om 8.30 uur in sporthal Baskenburg te Vlissingen. De prijsuitreiking vindt plaats om 16.30 uur in het clubhuis van Zeeland Sport. De toegang is gratis. MIDDELBURG. Op de 2e Paasdag organiseert de motor en autoclub „De Zeeuwen" voor de vijfde achtereenvol gende keer een puzzelrit voor auto's motoren of bromfietsen. De uitzetters, de heren P. Jopseen J vanNieuwenhuijzen uit Kruiningen hebben weer gekozen voor een attractieve touristische route. De lengte hiervan is vrij kort gehouden (35 kilometer) en de gemid delde snelheid is erg laag (20 kilometer per uur). Er kan in twee klassen wor den ingeschreven. Voor de leden van de autoclubs die de A-klas zullen vormen is het traject uiteraard wat moeilij ker dan in de B-klas. Men start in Heinkenszand waar men vanaf 13.30-15.00 uur kan inschrijven in de sporthal „De Stenge". ds. Vanhaelen, 19 uur ds. Van- haelen. Kristen Zuidmolukse Kerk in Nederland, 8 april Oost- Souburg 19 uur oud. L. Latu- heru, Koudekerke 19 uur oud. M. Siwabesy, 10 april Oost- Souburg 11.30 uur ds. P. Ma- nuputty, Koudekerke 11.30 uur idem, voorb. H.A., 11 april Oost-Souburg 15 uur oud. J. Turumena, Koudekerke oud. M. Siwabessy. Hervormd Koudekerke. 7 april 19.30 uur ds. De Jong H.A., 8 april 19.30 uur samenkomst in de geref. kerk ds. F. van Stam en ds. De Jong m.m.v. kinder koor, 10 april 9 en 10.30 uur ds. De Jong, 10.30 uur gezins dienst m.m.v. kinderkoor. Hervormd Middelburg. 8 april Thomaskapel 19.30 uur ds. Delbeek H.A., 10 april 9 uur ds. Delbeek m.m.v. comm. kin derdiensten, 10.30 uur ds. Del beek m.m.v. Zuiderzangers, 8 april Nieuwe Kerk, 19.30 uur ds. Brummelkamp H.A., Koor kerk, 19.30 uur ds. Hage H.A. m.m.v. de heer Wagenvoort, hobo. Oostkerk, 20 uur ds. Delbeek H.A.. Ontmoetings- kerk 19.30 uur ds. Roodenburg m.m.v. Ontmoetingskoor. Ev. Luth. Kerk, 19.30 uur ds. Nie- rop. 10 april Nieuwe Kerk, ds. Brummelkamp bev. lidmaten m.m.v. Onda. Koorkerk, 10 uur ds. Hage m.m.v. Els Millenaar, trompet. Oostkerk, 10.15 uur ds. v.d. Wind, Serooskerke m.m.v. kerkkoor. Ontmoe- tiiigskerk, 9 uur ds. Rooden burg, 10.15 uur ds. Rooden burg, gezinsdienst. Doopsge zinde kerk, 10 uur pasteur Le Gras; Hervormd St.-Laurens. 8 april 19.30 en 10 april 10 uur ds. Fox. R.-K. KERK WALCHEREN 7-11 APRIL 1977 Witte Donderdag, 7 april 16 uur Open Hof Paauwenburg, eucharistieviering voor kinde ren. 19 uur Martinuskerk Sou burg, plechtige eucharistie (parochiekoor, gregoriaans). 19.30 uur Singelkerk Vlissin gen, plechtige eucharistie (ge mengd koor en herenkoor). 10.30 uur Petrus en Paulus- kerk Middelburg, boetedienst en eucharistie. Goede vrijdag, 8 april, 15 uur Singelkerk Vlissingen, passie verhaal met kruishulde en communiedienst (jeugdkoor). 15 uur Martinuskerk Souburg, kruisweg. 19 uur Martinus kerk Souburg, Passieverhaal met kruishulde en communie dienst. 19.30 uur Petrus en Pauluskerk Middelburg, pas sieverhaal met kruishulde en communiedienst. 19.30 uur/*1 Open Hof Paauwenburg, in terkerkelijke passiedienst, past. G. Rosenberg en ds. Y. v.d. Schoot. Paaszaterdag, 9 april: Paas wake. 20.30 uur Singelkerk Vlissingen (dameskoor), 20.30 uur Petrus en Pauluskerk Middelburg, 21.30 uur Open Hof Paauwenburg (eigen zanggroep), 23 uur Martinus kerk Souburg (parochiekoor). Paaszondag, 10 april: 9 en 10 .uur Willibrordkerk Domburg, 9.30 uur Singelkerk Vlissingen (dameskoor), 9 en 10.15 uur Pe trus en Pauluskerk Middel burg, 10.30 uur Martinuskerk Souburg (parochiekoor), 11 uur Open Hof Paauwenburg (eigen zanggroep), 11.30 uur Hoeksteen Middelburg, 12 urn- Singelkerk Vlissingen (jeugd koor), 19 uur Open Hof Paau wenburg (samenzang). Paasmaandag, 11 april: 10.30 uur Petruskerk, P. Kruger- straat Vlissingen, oecumeni sche paaszangdienst, ds. L. de Liefde en pastor A. Burm, 10.15 uur Petrus en Paulus- .kerk Middelburg, eucharistie, •10.30 uur Martinuskerk Sou burg, eucharistie, 17 uur Sin gelkerk Vlissingen, eucharistie voor de Joegoslaven. Evang. Baptisten Zendings gemeente, Middelburg, 10 april dienst te 16 uur in de Kla- renbeek L.T.S., voorganger G. Biesing. Leger des Heils, Vlissingen, Dr. Stavermanstraat 39-41, Openbare samenkomsten ie dere zondag 9.30 uur bidstond, 10 uur heiligingssamenkomst, 11.45 uur zondagsschool, 19.30 uur verlossingssamenkomst. Volle Evang. Gemeente, Vlis singen. Iedere zondag 9.45 uur, iedere woensdag 19.30 uur in de Filadelfiakapel, Vrouwe straat 5. Middelburg Dam 6, 8 april te 20 uur ds. Van der Zanden, 10 april Zuiderbaken 9.30 uur ds. Van der Zanden. Jehovah's Getuigen, Koninks- rijkzaal 34, Vlissingen. Don derdag van 19.30-21.30 uur en zondag van 10-12 uur. The Bethel Pentecoast Temple Inc., wijkgebouw Zuiderba ken, Rentmeesterlaan, Middelburg-Zuid. Elke woensdag 19.30 uur, zondag om 14.30 uur. Zondagsschool 10 uur in de Zuidburgschool. Nieuw Apostolische Kerk, Westerbaan West-Souburg. Diensten zondag te 9.30 en 16 uur, woensdag te 20 uur. Kerkdiensten in de Angli caanse Kapel van de Mission to Seamen, Scheldepoort Vlissingen-Oost. 7 april 19.30 uur communiedienst, 8 april 14 uur devotie, 9 april 23.30 v^ur communiedienst, 10 april 10.30 uur ochtendgebed en 19.30 uur communiedienst. Pinkstergemeente Concertge bouw. Elke zondag 14.30 uur wijdingsdienst, woensdag 19.30 uur gezinsdienst. Vlissingen. Doktersdienst. Za. 9 april dr. Cramer, Gerbran- dystr. 6, tel. 13619, zo. 10 april dr. Van Dijk, Koudekerkseweg 52, tel. 13459, ma. 11 april dr. Mijnlieff, Nicolaas Beetslaan 15, tel. 12525. De dienst loopt van 0.00-24 uur. Visites aan vragen voor 10 uur, spreekuur spoedgevallen van 12.30-13 en van 17.30-18 uur. Apotheek. Van 8-15 april geopend apotheek C.P. Lastd rager, C. v. Perestraat 1, Oost-Souburg, tel. 01183- 61593. Tandarts. Za. 9 april en zo. 10 april van 11-12 uur dr. A. Peet- ers, Spanjaardstraat 25, Mid delburg, tel. 01180-12565, maandag 11 april van 11-12 uur dr. J.W.A. v.d. Heijden, Londense Kaai 29, Middel burg, tel. 01180-12738. Verloskundige. Gedurende de paasdagen (incl. 9 april) mej. Van Ginkel, Pres. Roosevelt- laan 232, tel. 12775. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland. 9, 10 en 11 april Dr. Rozenburglaan 133, Middelburg, tel. 01180- 26824. Ook voor Middelburg- Zuid en Dauwendaele. Dierenarts. 9, 10 en 11 april dr. L.A. van Dijk Middelburg, tel. 01180-13118. Consult alleen na tel. afspraak. Visites aan vragen tussen 8 en 9 uur. Honden informatiecentrale Goes, tel. 01100-4373. Diensten Vlissingse Kruisve renigingen. 9, 10 en 11 april zuster T. Meerman, Jozef Is- raëllaan 41, tel. 12955. Spreekuur alle werkdagen van 17-17.30 uur in het wijkge bouw Leliënlaan 1, tel. 01184-13769. Diensten Souburgse Kruisve renigingen. 9, 10 en 11 april zuster S.M. Slabbekoorn. Witte Zeestraat 42, tel. 01183-61843. Kruisvereniging VValcheren- Oost Za. 9 en zo. 10 april zus ter Logt, Bierkaai 9, tel. 01180-27396, ma. 11 april zus ter A.M. Louwerse, Azalealaan 29, Oostkapelle, tel. 01188- 1233 of 191. Middelburg. Doktersdienst. Za. 9 april dr. Dominicus, Dam 30, tel. 12830, zo. 10 april dr. G.A. van den Haak, Rouaanse Kaai 47, tel. 12637, ma. 11 april dr. Dominicus, Dam 30. Apotheek. Van 8-15 april geopend apotheek W.K. Hummelen, Markt 69. Donderdag 7 april, 20 uur in „De Prins van Oranje" te Goes Seth Gaaikema presenteert zijn one-man-show getiteld „Familie Willekeur". Vrijdag 8 april, 20.30 uur jeugdsociëteit Walk Inn, Mi nister Lelystraat Vlissingen, Vlaamse avond met Urbanus van Anus. Maandag 11 april 20 uur St.- Jacobskerk Vlissingen, orge lconcert te geven door mej. Marian Leynse m.m.v. mej. Marijke Nieuwewegen, sop raan. Dinsdag 12 april van 19-22 uur wijkcentrum „Het Anker" te Vlissingen: ruilbeurs. Donderdag 7 april van 10-17 uur verkoop van zomerkleding en andere artikelen in de huis houdschool Molenwater te Middelburg. Alles ten bate van de U.V.V. In Open Hof Paau wenburg te Vlissingen wordt elke vrijdagavond een soos- avond gehouden. Meisjes en jongens van 13 t/m 16 jaar kunnen hiervan lid worden. Tot 30 april een expositie van schilderijen van Jan Altink in het Zeeuws Kunstenaarscen trum, Lange Noordstraat 59 te Middelburg, uitgaande van de Groninger kunstenaarsgroep „De Ploeg". Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen. Vrijdag 8 april 17.30 uur Parsifal (Wagner), zater dag 9 april 17.30 uur Parsifal, zondag 10 april 14.30 uur De Barbier van Sevilla, 20 uur Het Land van de Glimlach. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen. Zaterdag 9 april 20 uur en zondag 10 april 15 en 20 uur „Dag schattot vol gend jaar". Concert te Antwerpen. Zondag 10 april 10.30 uur uitvoering van Missa II (Monteverdi) in de O.L. Vrouwekathedraal Groenplaats. Kon. Opera te Gent. Vrijdag 8 april 20 uur Veel geluk profes sor, zondag 10 april 14.30 uur La Malibran, 20 uur Veel geluk professor. Won ingbou wveren iging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften, 9 en 10 april de heer P. v.d. Linde, Westerzicht 24, West-Soubilrg, tel. 01183- 64426. Maandag 11 april de heer A. Rijke, Schuitvaart- gracht 143, geen telefoon. Donderdag 7 april 4.45 en 17.11, vrijdag 8 april 5.28 en 17.55, zaterdag 9 april 6.17 en 18.44, zondag 10 april l.k. 7.17 en 19.50, maandag 11 april 8.30 en 21.06, dinsdag 12 april 9.56 en 22.35, woensdag 13 april 11.18 en 0.55.

Scheldebode | 1977 | | pagina 9