Gevaarlijke verkeerssituatie bij Souburgs kruispunt Lezingen over beschavingstijdperken GYM MASTIEK het weten waard VELDO GEEFT DEMONSTRATIE Reuma Fonds houdt jaarlijkse collecte Scheldebode-kringetje O TENTOONSTELLING DE GELIJKENISSEN IN KERK VAN VEERE Expositie >KM f Snarenspul in Midgard TENNIS- DEMONSTRATIE EN MODESHOW IN SPORTHAL Mevr. Tavenier pedicure \v U motorsport tafeltennis zwemmen volleybal 9 Goed wonen Medische diensten Kerkdiensten Culturele Agenda Hoogwater SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 9 MAART 1977 OOST SOUBURG - Binnen kort zullen B en W, de commis saris van politie en de ver- keerscommissie een brief ont vangen van een groot aantal ouders van leerlingen van vier Souburgse scholen en een groep buurtbewoners van het Oranjeplein en de Lekstraat. In de brief wordt opgemerkt, dat de kruising Oranjeplein, burg. Stemerdinglaan en Lek straat steeds gevaarlijker voor voetgangers wordt met het toenemen van de verkeersd rukte. Doordat er een aantal scho len en twee bejaardencomple xen in de buurt liggen bestaat een hoog percentage van deze voetgangers uit bejaarden, kleuters en leerlingen van la gere scholen. Verkeersdeelne mers dus, die wat extra aan dacht van het snelverkeer nodig hebben. De zaak kwam aan het rollen n.a.v. een ver- keersproject, dat gehouden werd met de ouders van de Beatrixkleuterschool aan het Oranjeplein. Hier kwam de vraag naar voren of er geen betere beveili ging voor dat kruispunt moge lijk zou zijn. Na schooltijd worden de kinderen, die een straat over moeten altijd door de leidsters overgezet, maar op weg naar school is dat niet mo gelijk. Ook het personeel en ouders van de kleuterscholen Schoonenburg en De Kwik staart en de Juliana basis school werd gevraagd, wat zij er van vonden. Bovendien werden de bewoners van de beide bejaardencomplexen benaderd. Een groot aantal reacties kwam los, waarbij ie dereen het er over eens was, dat de situatie verbeterd moet worden ln de brief wordt de sugge stie gedaan om tenminste het aantal beveiligde oversteek plaatsen uit te breiden, dus meer zebra's. Eventueel door voetgangers te bedienen stop lichten te plaatsen en vooral ook borden met het plaatje van overstekende kinderen. In de nabije toekomst zou het wel licht noodzakelijk zijn de hele kruising van een verkeerslich tinstallatie te voorzien. VLISSINGEN - Voor de eer ste maal in Zeeland zal dins dag 15 maart om 20.00 uur een show worden gehouden, waar de nieuwe tennismode wordt getoond in afwisseling met tennisdemonstraties. De crea ties kunnen tijdens de demon straties bewonderd worden en in de pauze en na afloop is het mogelijk de tenniskleding te kopen. Jong en oud zullen de nieuwe modellen showen om een in druk te geven van wat er te koop is op het gebied van de nieuwste tennismode. De Fa. Roovers uit Vlissingen en Pin guïn Sport uit Den Haag zijn op deze avond aanwezig met een zo uitgebreid mogelijke collectie tenniskleding en ma terialen. De show vindt plaats in de sporthal van de Zeevaart school, ingang Chopinlaan. In de pauze zal er een verloting worden gehouden. De num mers van de toegangskaarten zijn tevens de nummers van de loten. Behalve aan de zaal kunnen er ook toegangskaar ten a 1,- gekocht worden bij de Fa. Roovers in de Walstraat en mevrouw N.Wondergem, St. Maartenslaan 15, Vlissin gen, tel. 13943 gedipl. s.v.o. Korenbloemlaan 28 Vlissingen tel. 14183 MIDDELBURG - De Mid delburgse gymnastiekvereni ging „Veldo" bestaat dit jaar twintig jaar. Dit wordt gevierd met een voorstelling van de leden in de sporthal aan de Nassaulaan. 's Middags van twee tot vier uur geven de kleintjes een de monstratie van hun kunnen, 's avonds van halfacht tot on geveer tien uur de ouderen. Be langstellenden kunnen voor één gulden allerlei gymnastie koefeningen zien, o.a. op de evenwichtsbalk, op de brug, met een hoepel, gymnastiek op muziek, lintoefeningen, enz. MIDDELBURG - De Vrije School Zeeland organiseert op 15, 22 en 29 maart vier lezingen over de beschavingstijdperken van de ijstijd tot heden. Spreker is Ir. J. van Wettum, die o.a. zal behandelen hoe men door opgravingen en vondsten ontdekt heeft, dat er voor vele duizenden jaren vol keren hebben bestaan met hoge beschavingsniveaus. Tevens zal hij de lijn of golf beweging bespreken van bloei en ondergang in een aantal be schavingstijdperken. De lezingen beginnen om 20.00 uur en worden gehouden Beneluxlaan 12 Middelburg. De kosten voor de hele serie bedragen 10,- aanstaande zaterdag 12 maart wordt het cross-seizoen 177 voor de leden van de mo torsportvereniging „De Uit laat" geopend met de eerste clubwedstrijd op het cross circuit langs de Sloeweg te Vlissingen-Oost. De training begint om 11.00 uur en de wed strijd om 13.00 uur. Er wordt verreden in de klasse standard machines 50cc en 250 cc. Van de originele machines in de klasse 50 cc, 125 cc, 250 cc, 500 cc en zijspannen. Het is altijd een groot vraag teken hoe de verschillende rij ders de wintermaanden zijn doorgekomen. Sommigen heb ben de conditie op peil gehou den door het volgen van de conditie-trainingsavonden in clubverband. Doordat het te genwoordige cross-circuit bijna onder alle weersomstan digheden is ,te rijden ging er ook geen week voorbij of er werden door vele leden de no dige trainingsronden gereden. Daar verscheidene leden zich weer nieuwe machines hadden aangeschaft moesten deze ook worden ingereden alvorens in den wedstrijd te kunnen wor den ingezet. Zou bij de 50 cc standard de strijd weer gaan tussen Rinus Riemens, Wim Kerkhove en Marius Hekhuis of zijn er meer kapers op de kust? Wie zal dit jaar de 250 cc standard de bo ventoon voeren? In de klasse 50 cc origineel zullen vermoede lijk andere koplopers komen daar verscheidene rijders zijn overgestapt naar de klasse 125 cc. Deze klasse kan zeer inte ressant worden door het grote aantal rijders (ongeveer 30 stuks) wat op een vinnige strijd zal uitdraaien. In de klasse 250 cc origineel zal Dick de Kun- der (vorig seizoen gepromo veerd tot seniorrijder bij de K.N.M.V.) zijn plaats moeten waarmaken. In de klasse 500 cc en zijspannen is de toestand nog wat duister omtrent het aantal rijders. Hoe dan ook we hopen op een sportieve strijd als eerste aanzet tot het club- kampioenschapsseizoen 1977. De tweede wedstrijd vindt reeds plaats op zaterdag 19 maart. De toegang tot de club wedstrijden is gratis. mers of zwemsters met de beste tijden over naar de finale. Piet Seybel, wedstrijdsecretaris van De Zuidwester verwacht spannende gevechten om de hoogste plaatsen. Dit omdat in diverse categorieën de ver schillen tussen de kampioens kandidaten niet groot zijn. De wedstrijden worden ge houden in zwembad Poelen- daele te Middelburg zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur en zon dag van 15.15 tot 17.30 uur. De toegangsprijs voor deelnemers en toeschouwers is f 1,50. Dit keer is zwemvereniging De Zuidwester te Middelburg aan de beurt om de kampioen schappen van de kring Zeeland KNZB te organiseren. Zater dag a.s. worden de series ge zwommen en zondag de fina les. De deelnemers moeten aan bepaalde normen voldoen om tijdens deze kampioenschap pen te mogen uitkomen. Er worden alleen 100-meter nummers gezwommen en bij voldoende deelname nog de 5 x 50 meter vrije slag estafette voor dames en heren. Uit de se ries gaan de vijf beste zwem- Ondanks het mooie gelijkspel tegen koploper NOAD zit het eerste team van de tafeltennisvereniging Middelburg-Zuid nog in de degradatiezorgen. Toch wil men bij M.Z. graag dat dit eerste jaar in de hoofdklasse niet het laatste zal zijn. Veel hangt daarom af van het duel aanstaande zaterdag tussen MZ-1 en Irene 1 uit Tilburg, dat afgelopen weekeinde de eerste punten heeft behaald. Deze wedstrijd moet gewonnen worden, willen de Middelburgers zich kunnen handhaven in de hoofdklasse. Nu beschikt MZ-1 over sterke spelers, t.w. Peter Kersten, André en Koen de Vries, die in staat geacht moeten worden de zo nodige twee punten te ver overen. Zeker wanneer zij de steun krijgen van een groot aantal supporters zullen de gebeurtenissen wel in de ge wenste banen worden geleid. De wedstrijden worden ge speeld tussen 18.00 en 21.00 uur in het sportcentrum Slaghvaert aan de Kruitmolen- laan te Middelburg, alwaar men die avond ook de dames van MZ aan het werk kan zien. Op zaterdag 12 maart geefthD.I.O.S. uit Souburg haar jaarlijkse uitvoering in de sporthal Bashensburg te Vlis singen. Ruim 250 leden zullen deze avond hun beste beentje voorzetten. Ongeveer 3 maan den van voorbereiding zijn hieraan vooraf gegaan. Het programma geeft dan ook het hele scala van het verenigings- gebeuren bij D.I.O.S. weer. Vanaf kleutergymnastiek voor de 4 tot 6 jarigen tot en met het dames turnen. Verschillende eigen gemaakte dansoefenin gen op ritmische muziek maken eveneens deel uit van het programma. De algehele leiding van deze avond is in handen van mej. I. Jobse. De muziek wordt ver zorgd doorsHenry van Oor schot. De uitvoering begint om half acht. De toegangsprijs f 3,50. tot 16 jaar f 2,- en 65 plus f 1,75. Kaarten en pro gramma's zijn aan de zaal ver krijgbaar. De sporthal in Vlissingen is nog niet groot voor de Christe lijke Gymnastiekvereniging „Oranje-Nassau". Daarom hebben de organisatoren van de jaarlijkse uitvoering zich genoodzaakt gezien dit eve nement te splitsen in twee ge deelten, elk zo'n 15 program- madelen omvattend. De eerste uitvoering begint om 13.30 uur. Er zullen door diverse categorien verschei dene uitvoeringen worden af gewerkt, maar de hoofdmoot wordt gevormd door het op treden van ongeveer 175 kleu ters. Tijdens de tweede uitvoe ring, aanvang 16.00 uur valt ook weer van alles te beleven, gedemonstreerd door leden van diverse leeftijdsgroepen. Zo zal een groep dames huisvrouwen- voor het voet licht treden met een vrije oefe ning, terwijl de meisjes van zes tot en met negen jaar - elf klas sen van totaal ruim 220 meisjes - uitgebreid aan bod komen. Ook de verschillende selectie klassen zullen natuurlijk een staaltje van hun kunnen ten beste geven. Beide uitvoeringen zullen worden voorafgegaan door het optreden van het jachthoorn en trompetterscorps met majo rettes. Het majorettenpeloton van de oudste meisjes benut deze gelegenheid om het nieuwe uniform te showen. Er zal ook een verloting worden gehouden; de prijzen worden door de leden zelf verzorgd. Natuurlijk gaat er veel tijd zit ten in de organisatie van een dergelijk gebeuren. Diny de Kam en haar TC-leden ver richten al het werk echter met genoegen, zolang zij de zeker heid hebben dat zij deelnemers en toeschouwers een groot ple zier doen. Het Middelburgse bedrijfs- volleybal organiseert jaarlijks twee toernooien. Dit keer zijn de data 12 maart en 2 april. De verenigingen kunnen zelf in schrijven, maar in de praktijk is het tweede toernooi kwalita tief het sterkste bezet. Het toernooi van a.s. zater dag wordt gehouden in sport hal De Voorborch te Middel burg van 9.00 tot 17.00 uur. De deelnemende teams komen uit Middelburg, Vlissingen, West-Kapelle en traditiege trouw Hulst; totaal twintig ploegen verdeeld over vier poules. Er wordt op tijd gespeeld. Eén wedstrijd bestaat uit twee sets van vijftien minuten. In de finales gaat het om twee ge wonnen sets. Het wordt een uitsluitend mannelijke aange legenheid a.s. zaterdag, al thans binnen de lijnen. Aan het toernooi op 2 april, dat plaats vindt in de sporthal aan de Nassaulaan zullen wel dames teams meedoen. In de bekercompetitie van het district Zeeland-NeVeBo is men toe aan de halve finales. Bij de dames spelen a.s. zater dag Morres/Hulst tegen Mara thon 2 en PZEM1 tegen Wiska. Deze laatste wedstrijd vindt plaats in de zaal van De Lan ge/Dynamo - nadorst - om 15.30 uur. Van de heren maken nog kans op een finaleplaats Mor res/Hulst en YVC; in de andere halve finale-strijd ontmoeten De Lange/Dynamo en Ovisa elkaar aanstaande zaterdag om 17.00 uur in de zaal van de PZEM. GOES/MIDDELBURG Collectanten van het Natio naal Reuma Fonds zullen deze en komende week weer langs de huizen gaan om geld in te zamelen voor de activiteiten van het fonds. Een van de belangrijkste taken van het Reuma Fonds is de individuele hulp aan pa tiënten. Vorig jaar werd een bedrag van 700.000 gulden be steed aan ruim 1.600 patiën ten. Deze hulp kan, afhanke lijk van de behoefte van de pa tiënt, variëren van de ver strekking van aangepaste ver voermiddelen of huishoude lijke apparaten tot aanpassing van de woning van de vaak ernstig gehandicapte patiënt. Een nieuwe activiteit is het be zoeken van patiënten door leden van de plaatselijke comi tés van het Nationaal Reuma Fonds, bijvoorbeeld bij ver jaardagen. Ook de recreatie wordt niet vergeten. Al enkele jaren beschikt het fonds over een aantal bungalows waar reumapatiënten en hun gezin nen de vakantie kunnen door brengen. Duizend mensen hebben hiervan in 1975 gepro fiteerd. De mogelijkheden zullen nog worden vergroot door de opening van een nieuw reuma- vakantiecentrum dit jaar in Wapenveld. Het Reuma Fonds organiseert ook elk jaar vlie greizen naar Engeland en bootreizen naar Duitsland. Een andere, belangrijke ac tiviteit van het fonds is het geven van voorlichting over problemen die verband houden met reuma. Dit gebeurt via kramen op beurzen en tentoon stellingen, via lezingen en via het „Reumabulletin"dat een oplage heeft van 105.000 exemplaren. Al deze activitei ten moeten betaald worden van de opbrengst van de jaar lijkse collecte en vari de op brengst van de begunstigers. Zij zijn lid geworden van het Reuma Fonds en krijgen, als ze meer dan vijf gulden per jaar bijdragen, het Reumabulletin gratis thuis. VLISSINGEN - Mevrouw van Staden uit Middelburg heeft de afgelopen week kun nen profiteren van de aanbie dingen van de Middelburgse winkeliers. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar. Loop dan even bij ons kantoor, Toren straat 5, Vlissingen binnen. De gulle Vlissingse gevers zijn: Banketbakker Faber, Badhuisstraat 38, de alombe- kende kwaliteitstaart; Vis handel Frans de Muynck jr., Oude Markt 11, een kilo ge bakken vis uit de zaterdagre clame; Drogisterij Lutwieler, Lange Zelke 80, een luxe fles badschuim; Smith Kaas, Marktkraam, een pond kaas naar keuze; Slagerij Oosterom, Walstraat 100, 300 gram vleeswaren; 't Gouddoppertje, tegoedbon a 5,-; Brillenspe- cialist Tilroe, Walstraat 81, kamerthermostaat; Annikes cafetaria, twee broodjes Anni kes met koffie; Midgetgolf- baan, Burg. van Woelderen- laan, Vlissingen, gratis con sumptie; Nieuwendijk 51, Vlissingen, bon voor panne koeken plus koffie voor twee personen; Chemische wasserij Populair, Groene Woud 1, Vlissingen, gratis reinigen van een japon. Boetiek Miss Eva, Bellamypark 34, waardebon van 7,50. VEERE - De maand maart is er in de hervormde kerk van Veere een tentoonstelling te zien met als onderwerp „Gelij kenissen in de kerk". De gelij kenissen, zoals Jesus die ver telde, zijn uitgebeeld in teke ningen, schilderijen, wandkle den, Plastieken en houtsnij werk. Ongeveer honderd personen, in leeftijd variërend van vier tot negentig jaar, hebben aan de totstandkoming van de ten toonstelling meegewerkt. Zij zijn voornamelijk afkomstig uit Veere, maar ook van daar buiten tot in Brabant toe. Ook vijf scholen hebben zich aan het onderwerp gézet. Het re sultaat is een tentoonstelling met veel variatie: er worden twintig verschillende gelijke nissen uitgebeeld op zeer ver schillende manieren. Sommi gen hebben bijv. de gelijkenis vertaald in de tegenwoordige situatie. De tentoonstelling is tot het eind van de maand te zien op zaterdagmiddagen van twee tot halfvier en zondags voor en na de dienst. De hervormde kerk heeft uitnodigingen ge stuurd naar scholen in Gapin- ge, Vrouwenpolder en Seroos- kerke om met hun leerlingen 'ns te komen kijken op een vooraf besproken uur in de week. MIDDELBURG - Het Zeeuws Museum nodig alle in Zeeland levende beeldende kunstenaars uit een antwoord te geven op de vraag „hoe zie ik mijn taak als beeldend kunste naar. Het is de bedoeling dat de kunstenaar zijn antwoord in briefvorm of met steekwoor den (losse woorden in een zeker verband geplaatst) geeft. De antwoorden zullen in de maand mei te zien zijn in de tentoonstellingszaal van het Zeeuws Museum. De antwoorden moeten worden gestuurd naar het Zeeuws Museum, Abdij 4, postbus 378, Middelburg. Woningbouwvereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan liften en c.v., za. 12 en zo. 13 maart de heer K. Roelse, Bo- nedijkestraat 110, tel. 01184-16156. Vlissingen Doktersdienst za. 12 MAART DR. Cramer, Gerbrandystraat 6, tel. 13619, zo. 13 maart dr. Van der Griek, Badhuisstraat 46, tel. 12950. De dienst loopt van 0.00-24 u. Visites aan vragen vóór 10 uur. Spreek uur spoedgevallen van 12.30J-1 en van 17.30-18.00 u. Apotheek, van 11-18 maart geopend apotheek CJ.P. Lastdrager C. v. Perestraat 1, Oost-Souburg, tel. 61593. Tandarts, za. 12 en zo. 13 maart van 11-12 u. dr. A. Peeters Spanjaardstraat 25, tel. 01180-12565. Verloskundige, za. 12 en zo. 13 maart mej. Van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland, za. 12 en zo. 13 maart dr. Kodde, Rosenburglaan 133, Mid delburg, tel. 01180-26824. Ook voor Dauwendaele. Dierenarts, za. 12 en zo. 13 maart dr. L. Jobse, .tel. 01189-1389. Consult alleen na tel. afspraak. Visites aan vragen tussen 8 en 9K UUR. Honden-Informatie-Centrale te Goes, tel. 01100-4373. Diensten Vlissingse Kruisve renigingen, za. 12 en zo. 13 maart zuster C. J. Radstake, Sottegemstraat 38, Vlissin gen, tel. 12286. Weekend-diensten Oost- Souburg, za. 12 en zo. 13 maart zuster S.M. Slabbe- koorn Wittezeestraat 42, Oost-Souburg, tel. 01183-61843. Kruisvereniging W'alcheren- Oost, za. 12 en zo. 13 maart zuster M. Vader, Biesbos straat 29, Middelburg, telfll 180-28265. Middelburg. Doktersdienst, za. 12 maart dr. de La Hayze, Seisdam 22, tel. 14305, zo. 13 maart dr. Dominicus, Dam 30, tel. 12830. Middelburg. Apotheek, Van 11-18 maart geopend apo theek L. v.d. Boogert, Vrij landstraat 79. Donderdag 10 maart, 20 u. Ne- derl. Koffiehuis Markt Mid delburg lezing door A. P. H. Goossen (Ned. Reis- ver.)Vrijdag 11 maart, 20 u. in De Prins van Oranje, te Goes, met het cabaret Ivo de Wijs, Achter de wolken. ïs zonneschijn." Zaterdag 12 KM AART 15 u. Museum te Goes, duo Dick Visser. Idem 20 u. Kuiper spoort te Middelburg „De Thuiskomst". Idem 20 u. Concertzaal te Middelburg, uitvoering van de Johannes Passion (Bach.). Zondag 13 maart, 15 uur Kapel St.- Maarten te Hoogelande Trio Hutyra. Maandag 14 maart 20 u. Abdij II te Middelburg lezing door mr. J. M. Polak. Idem 20 u. Schouwburg te Middelburg „Het Zwarte Theater" uit Praag Dinsdag 15 maart, film in het Bach- ten Komme te Vlissingen. Woensdag 16 maart 15 u. (jm.) in Het Buut te Vlissin gen met een voorstelling van het Poppen-theater. Vanaf heden tot en met 31 maart exposeert in het Zeeuws Kunstenaarscentrum Lange Noordstraat 59, TE Middel burg Guus de Ruiter. Don derdagmorgen 17 maart 9.15 uur in „Open Hof" demon stratie „glasblazen" door mevr. Van der Schaaf uit Rotterdam. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen, vrijdag 11 maart 20 u. De Barbier' van Sevilla, zaterdag 12 maart 20u. Ana- tevka, zondag 13 maart 14.30 u. De Barbier van Se villa, 20 u. Anatevka. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen, zaterdag 12 maart, 20 u. en zondag 13 maart 15 en 20 u. „Het geld ligt op de Bank". Kon. Opera te Gent, vrijdag 11 maart 20 u. Wener Bloed, zondag 13 maart 14.30 u. Die Walküre (Wagner), 20 u. Wener BLOED. Nederl. Toneel te Gent, zat. 12 maart 20 u. en zondag 13 maart 15 u. Lente in Rome. MIDDELBURG - Zaterdag 12 maart treedt in Midgard in het kader van de muzikale ca- fé's de groep „Snarenspul" op. De groep bestaat al vrij lang. Ze spelen traditionele Neder landse, Vlaamse en Franse volksmuziek. De bezetting van de groep is als volgt: Clara Brouwer - viool, Jaap Hoek - gitaar en accordeon, Rob de Jonge - hobo en doedelzak, Kees de Jonge - gitaar, mando line, dulcimer, doedelzak en trom. Het optreden begint om halfnegen. De entree is vijf piek. Zaterdag 12 maart Zevendedags-Adventisten Doopsgezinde kerk, Vrij- domweg dienst van 9.15- 11.15 uur. Middelburg, Doopsgezinde kerk, dienst. Zondag 13 maart Hervormd Vlissingen St.- Jacobskerk 10 u. ds Y. van der Schoot, 17 u. ds Harkema Johannnes- kerk 9.30 u. ds. L. de Liefde, 19 u. ds Bergkotte. Open Hof, Paauwenburg, 13 MAART 9.30 u. ds E. Hoog- erwerf, 17 u. ds G. den Hee- ten. Bethesda-St. Joseph, 10 u. ds. Joosse. Bejaardenhuis „Ter Reede", 13 maart, dienst te 19 u. Evang. Luth. Gemeente Wal straat, 9.30 u. ds Van Tuyll. Doopsgezinde Gemeente Vrij- domweg, 13 maart 10.45 u. ds. Vooistra. Geref. Petruskerk, Paul Krü- gerstraat, 13 maart, 9.30 u. ds G. den Heeten, 17 u. ds E. Hoogerwerf. Chr. geref. Kerk, Kasteel straat, 9.30 en 17 u. ds C. A. den Hertog. Geref. Kerfc, (vrijgemaakt) Lannoystraat, 13 maart, 9.30 en 16.30 u. ds. B. Kamphuis. Geref. Gemeente, Marnixkerk Souburg, 13 maart, dienst te 9.30 en 16.30 uur. Geref. Kerk, Kanaalstraat Souburg, 13 maart, West 9 u. ds Bosscha, 10 oost ds Van- haelen, H. A., 17 u. Oost ds Vanhaelen. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland, 13 maart, Oost-Souburg 15 u. oud. S. Waisapy, Koudekerke 12 u. idem. Hervormd Koudekerke 13 maart, 9 en 10.30 u. ds De Jong. Hervormd Middelburg, 13 maartNieuwe Kerk 10 u. ds Brummelkamp, Koorkerk 10 u. ds Delbeek, 19 u. ds Hage, Oostkerk 10.45 ds Hage, 19 u. ds Harkema, van St. Philipsland, Ontmoe- tingskerk 10 u. Wika Hiensch, Thomaskapel Vrij landstraat 10 u. ds Rooden- burg, Doopsgezinde kerk 9.30 U. ds Vooistra, Ev. Luth. kerk 11 u. ds Van Tuyl, Centrum Nassaulaan 10.15 u. de heer Murre, Zandt 10 de heer Schot, Joos de Kui perhuis 10 u. de heer Kap- pert. Hervormd St. Laurens, 10 u. ds Fox. R.-k. kerk-Walcheren, 12-13 maart 1977 Souburg, Martinuskerk, zat. 19.00 zond. 10.30 parochie koor. Paauwenburg OPEN HOF, ZON. 11.00 eigen zanggroep H, 19.00 samenzang. Vlissingen, Singelkerk, zat. 19.00 herenkoor (grego riaans), zon. 9.30 dameskoor (Nederlands) 12.00 samen zang. Bethesda/St.-Josephziekenhui< zon. 11.00. Ter Reede, vrijdag 9.00. Middelburg, Petrus en- Pau- luskerk, Lombardstraat za. 19 uur, zo. 10.15 uui. Hoeksteen Rozenburglaan, zo. 11.30 u. R.k. kerk Domburg, le en 3e zondag 9 u. Volle. Evang. Gemeente Vlis singen iedere zondag 9.45 uur en iedere woensdag 19.30 u. inde Filadelfiaka- pel, Vrouwenstraat. 5 te Middelburg, Zuidbaken, 9.30 uur ds. Van der Zanden. Jehovah's Getuigen Ko- ninksrijkzaal Van Dis- hoeckstraat 34 te Vlissingen donderdag van 19.30-21.30 uur en zondag van 10-12 uur. The Bethel Pentecoast Temple Inc. Wijkgebouw Zuiderba ken, Rentmeesterlaan Middelburg-Zuid elke woensdag 19.30 uur, zondag om 14.30 uur. Zondags school 10.00 uur in de Zuid- burgschool. Leger des Heils Vlissinj ieder zondag 10.00 uur ligingssamenkomst en 19.30 uur, verlossingssamen komst. Elke dinsdagmiddag van 14.30-16.00 uur. Ge zinsbond, waar iedereen welkom is, Stavermanstraat Vlissingen. Hersteld Aposto lische Zending Gemeente Bakkersgang Vlissingen elke zondag dienst te 10.00 en 16.30 uur. Nieuw Apostolische Kerk Westerbaan West-Souburg, diensten zondag te 9.30 en 16 uur, woensdag te 20 uur. Kerkdiensten in de Angli caanse kapel van de Mission to Seamen Scheldepoort Vlissingen-Oost op zondag 13 maart 10.30 uur. och tendgebed, 19.30 uur com muniedienst. Pinkstergemeente Concertge bouw te Vlissingen, elke zondag te 14.30 uur gemeen tedienst, woensdag te 19.30 wijdingsdienst. Donderdag 10 maart 4.45 en 17.11, vrijdag 11 maart 5.31 en 18.00, zaterdag 12 maart L K 6.29 en 19.03, zondag 13 maart 7.42 en 20.23, maandag 14 maart 9.08 en 21.53, Dinsdag 15 maart 10.34 en 23.18, woensdag 16 maart 11.48.

Scheldebode | 1977 | | pagina 9