LEZING OVER BERECHTIGIl OORLOGS MISDADIGERS Zaken- flitsen Daane wordt broodboetiek Dorothea's losten in de Benk Bewegingsfeest voor ouderen in Middelburg Zeeuwse Komedie speelt eenakters» het weten waard 4 s Scheldebode-kringetje open huis bij bobbe ZAALVOETBAL atletiek zwemmen Kerkdiensten Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 16 FEBRUAHI 1977 MIDDELBURG - De win naar van de vorige week was Monique Witsel uit Vlissingen. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de To renstraat, Vlissingen binnen De gulle Middelburgse gevers zijn: Patisserie „Fraanje" Lange- viele, stelt beschikbaar; half- pond bonbons van eigen fabri kaat. Fruitspecialist Van der Hiele-Nijse, Langviele 41, stelt beschikbaar: 1 pond zuid vruchten. Optiek Focus, Burg. Prome nade, stelt beschikbaar: brile- tui. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt beschik baar: fotocadeaubon ter waarde van 5,-. Baby-art. zaak De Weef stoel. Langeviele 3, stelt be- schikbaar:een cadeaubon van 10,-. Premier IJerenmode, Lange Delft 11, stelt beschikbaar: te besteden tot een bedrag van 10,-. Hotel restaurant „De Huif kar", stelt beschikbaar: koffie met gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar: leuk boeketje bloemen. Vleeshouwerij A. Sturm, Veeresingel 99, stelt beschik baar: half pond eigengemaakte rookworst. VLISSINGEN - In het Open Hof aan de Alexander Goge- lweg zal de heer A.J. van der Leeuw, medewerker aan het centrum voor Oorlogsdocu mentatie, maandag 21 februari om acht uur 's avonds een le zing houden over de berech tingvan oorlogsmisdadigers in deze tijd. De heer van der Leeuw, die tevens medewerker is van prof. dr. L. de Jong, is mede-auteur van het onlangs verschenen Weinreb-rapport. Hij zal deze avond aandacht besteden aan de verwikkelingen rond de be rechting van oorlogsmisdadi gers en hen, die daarvan wor den beschuldigd. Menten, de drie van Breda en Loyen heb ben de openbare mening sterk bewogen en voor veel discus sies gezorgd. De ZVU Vlissin gen wil met deze lezing een ob jectieve benadering mogelijk maken. VLISSINGEN - Als aan staande vrijdag de winkel van bakkerij Daane aan de St. Ja- cobsstraat in Vlissingen weer opengaat, zal de inrichting aanzienlijk veranderd zijn. Dit vooral om de vele broodsoor ten een plaatsje te kunnen ge ven. Ook de naam broodboe tiek Daane is aangepast aan de specialiteit van de bakkerij. Tijdens de verbouwing, die ongeveer twee weken in beslag neemt, gaat de verkoop ge woon door in de Ijsbeer in de St. Jacobsstraat. Dondermid- dag stopt de verkoop in de Ijs beer om vrijdagmorgen in de vernieuwde zaak weer verder te gaan. In een vergrote win kelruimte kunnen de mensen bij de opening profiteren van enkele goedkope aanbiedin gen. MIDDELBURG - Het jonge rencentrum de Beuk draait za terdag 19 februari om tien uur 's avonds de film „Dorothea's lusten" van regisseur Peter Fleischmann. De film begint als een satire op de Duitse sexfilm en als een aanval op de Duitse maat schappij waar deze films wor den gemaakt en gevreten. Do rothea is een meisje dat gecon fronteerd wordt met de wereld waarin ze geen liefde en aan hankelijkheid ziet. Op zoek naar liefde ontdekt ze dubbele moraal en anti-moraal. Fleischmann wil met zijn film duidelijk maken dat twee van de mooiste en positiefste ken merken van de mens, liefde en lachen, zijn verworden tot commerciële zaken. Excessen in sex, te koop voor geld, en de lachzak. Fleischmann toont zich in deze film kwaad over het misbruik van liefde en sex en laat zich er niet toe verlei den zijn film zelf door sex te vercommercialiseren. De toegangsprijs is drie gul den. Volgende week vrijdag wordt er in de Beuk een nieuwe Nederlanse popgroep ver wacht: „Stamp 'n Go". MIDDELBURG - Voor ou dere inwoners van Middelburg die zich een middag willen be zighouden met gezellige spe len, dansen en koffie drinken organiseert de stichting „Wel zijnswerk voor ouderen" een zogenaamd bewegingsfeest. Dit feest wordt, nu voor de vierde maal, gehouden in de sporthal aan de Nassaulaan op maandagmiddag 21 februari om half t'wee. Het doel van deze middag is een stuk gezelligheid te bren gen in de donkere winter maanden. Er wordt onder meer een speltournooi gehouden. De zang en de dansen worden be geleid door de pianist Jo den Hollander. Er zullen voorna melijk oude dansen gedaan worden als de veleta en de kruispolka. Kaarten voor het feest zijn te verkrijgen in het dienstencentrum „Het Schut tershof" in de Schuttershof straat IA, tel. 27537 vanaf donderdag 17 februari kunt u drie dagen lang snuffelen in de nieuwe lentemode van Bobbe Het is dan ook een beetje feest, want in drie weken tijd hebben wij ons huis kompleet in het nieuw gestoken Voor iedere bezoekster is er daarom bij deze hernieuwde kennismaking een leuke verrassing. Graag tot ziens op donderdag, vrijdag of zaterdag. Coosje Buskenstraat 149-151, Vlissingen Tel. 01184-12660 De zaalhandbalwedstrijden van aanstaande maandag in Vlissingen zijn een vervolg op de toernooien die gespeeld zijn in de kerstvakantie te Goes, Middelburg, Oostburg en Vlis singen. Er deden in totaal 111 scholenteams mee, in drie leef tijdsgroepen: 12 en 13 jaar; van 14 tot en met 16 jaar; en boven de 16 jaar. Kampioen van Zee land bij de dames van 17 jaar en ouder werd toen Schelde- mond uit Vlissingen (er was maar een poule). Bij de heren van 17 jaar en ouder zitten in de finale de MTS uit Vlissingen, de Rijks scholengemeenschap Konin gin Wilhelmina uit Oostburg, en het St. Willibrordcollege uit Goes. Van de meisjes van 14 tot 17 jaar strijden om het kam pioenschap: Scheldemond 1, St. Willibrord, SSGM (Mid delburg) en St. Eloy uit Oos tburg. Voor de jongens in die zelfde leeftijdsgroep is er één finalewedstrijd: Scheldemond St. Willibrord. Hetzelfde geldt voor de meisjes van 12 en 13 jaar: Scheldemond - St. Paulus-mavo (Vlissingen). In de categorie jongens van 12 en 13 jaar zijn nog drie teams over: St. Eloy, van Dussel- dorpschool (Goes) en GSBV (Vlissingen). Het initiatief tot het houden van deze toernooien is inder tijd (5 jaar geleden) uitgegaan van EMM. Nu worden de wed strijden georganiseerd door de Schoolzaalhandbalcommissie Zeeland van het NHV, in sa menwerking met leraren li chamelijke opvoeding M.O. De finales beginnen maandag om 8.30 uur en duren tot 15.45 uur. Plaats van handeling: sporthal Baskensburg te Vlissingen. In het zwembad Poelendaele te Middelburg wordt zondag 20 februari weer een speed- owedstrijd gehouden, de derde in een reeks van vier jaargan- genwedstrijden voor meisjes en jongens geboren in 1965 en 1966. Er worden alleen 100 meter-afstanden gezwommen. Voor de meisjes van 1965 is de vrije slag aan de beurt, de jon gens van dezelfde leeftijd zwemmen de schoolslag. De jongste meisjes komen uit op de 100 meter vlinderslagen de jongens van 1966 op de rug slag. Dergelijke wedstrijden zijn al gezwommen in Vlissingen en Oostburg. De laatste is in Goes. De deelnemers komen van alle Zeeuwse verenigingen. Alleen hebben voor deze wedstrijd de Schelde en de Bruinvis afge zegd, in verband met het car naval. De beste tien op elke af stand komen in een landelijke finale tegen elkaar uit. De ontvangende vereniging, Luctor et Emergo, verzorgt na de verplichte onderdelen een aanvullend programma van 50 meter-afstanden, zodat elke deelnemer tweemaal kan zwemmen. Er zijn dan ook nog wat nummers voor kinderen zonder startvergunning. Men hoopt dan ook op veel publiek. De wedstrijden worden ge sponsord door Speedo. Chris Franke stélt de prijzen be schikbaar. De wedstrijden be ginnen om 15.45 uur en duren tot ongeveer 18 uur. Voetballen na carnaval! Dat kan alleen boven de 30. Daar over kunnen de voetbalvereni gingen Middelburg en Zeelan- dia meepraten. Zij organiseren al jaren om beurten een veteranen-zaalvoetbaltoernooi op de zondag na carnaval. Frans Schouten vertelt dan ook dat men altijd veel plezier heeft, wat niet wegneemt dat elke ploeg speelt om te winnen. Vooral Goes, Uiterton (Vlis singen) en RCS (Souburg) komen meestal met een sterk team. Andere deelnemers zijn: Middelburg A en B, Zeelandia (Middelburg), Walcheren (Vlissingen) en Zeeland Sport (Vlissingen). De ploegen zijn ingedeeld in twee poules. Schouten, tweede secretaris van de VC Middelburg, en se cretaris van de veteranen- commissie, deelt mee dat de de krachtmeting wordt gehouden in de sporthal aan de Nassau laan en begint om 10 uur. Elke wedstrijd duurt 20 minuten (zonder rust). De prijsuitrei king vindt plaats om halfzes in het clubhuis van de VC Mid delburg. Eveneens een zaalvoetbal- toernooi, maar dan voor de jeugd, wordt gespeeld op za terdag (voor het carnaval) in de sportzaal „Van Duyvenvoor- de" te Souburg. De A-junioren van RCS waren al lang jaloers op de pupillen, en wilde ook wel eens in de zaal. Dit gaat nu gebeuren. De jeugdcommissie heeft een achttal ploegen sa mengesteld van ongeveer ge lijke sterkte, die spelen onder veelbelovende namen als FC Knudde en de Niksers. Het toernooi duurt van 14 uur tot 18 uur. Om halfacht is er in de recreatieruimte boven de sportzaal een discoshow waar iedereen van 14 tot 18 jaar welkom is, ook niet-leden. •El De basketbalminnende la gere schooljeugd kan dinsdag aanstaande zijn hart ophalen. Dan organiseert de districts jeugdcommissie van de NBB, in samenwerking met de va kleraren L.O., de heren Monier en De Vos, een groot scholen- toernooi. Dit vindt plaats in sporthal Baskenburg te Vlis singen van 8.30 uur tot 15.30 uur. Er nemen in totaal 53 teams deel, zowel van jongens als meisjes. De meeste komen uit Vlissingen, maar uit Kou- dekerke en Oostkapelle zijn ook enkele ploegen van de par tij. Naast de bond doen ook veel verenigingen het nodige om de basketbalsport populair te maken bij de schooljeugd. Zo zijn er clubs die een school team „geadopteerd" hebben. Zo'n team kan dan in een com petitie meespelen. Zaterdag 19 februari organi seert de VSV Marathon Vlis singen op een parkoers te Westduin haar vijfde Galge ncross. Dit is de zesde wed strijd die meetelt voor de Zeeuwse crosscompetitie 1976-1977. Ook deze keer zul len er naar wordt verwacht weer zo'n 200 atleten aan de start verschijnen zodat er weer van fijne atletiek te genieten zal zijn. Het programma luidt: 13.30 u. meisjes pupillen, 1000 meter in twee kleine ronden; 13.35 u. jongens pupillen, 1000 meter, twee kleine ronden; 13.40 u. meisjes D. 1000 meter, twee kleine ronden; 13.45 u. jongens D, 1500 meter, drie kleine ronden; 13.50 u. meisjes C, 1500 meter, drie kleine ron den; 14.00 u. meisjes AB, da mes, 2000 meter, vier kleine ronden; 14.10 u. jongens C. 2450 meter, drie grote ronden; 14.25 u. jongens B. 3300 meter, vier grote ronden; 14.45 u. jon gens A. 5700 meter, zeven grote ronden; Heren senioren 9000 meter, elf grote ronden, Na afloop van de wed strijden, zo rond halfvier, wordt er voor de recreatielo pers, ofwel de trimmers, nog een strandprestatieloop ge houden over 6 a 7 kilometer. Start op het strand. Men kan zich tegen betaling van 2,50 per persoon tot vijf minuten voor halfvier inschrijven op het secretariaat, dat gevestigd is in café Huvers te Westduin. Voor iedere deelnemer is er ook deze keer weer een fraaie her innering aan de finish. VLISSINGEN- De Zeeuwse Komedie speelt op 19 februari, 2,16,23 april, 7 en 21 mei in het Vestzaktheater in Vlissingen de eenakter „fietsen in het donker" van Kees Holierhoek en „verschuivingen" van Ger- ben Hellinga. „Fietsen in het donker", pas bij toneelgroep Centrum in première gegaan, vertelt het verhaal van mensen, die hun leven laten beheersen door topsport. Zij zijn over hun top heen en zijn niet pieer de men sen die het kunnen maken. „Verschuivingen" schreef Gerben Hellinga enkele jaren geleden in opdracht van de gemeente Amsterdam. Over het stuk valt weinig meer te zeggen dan dat het een gro teske theatergrap is. Aan de eenakters werken mee: Bram Kwekkeboom, Lex Maes, Rens Schot, Wil Koelewijn, Liesbeth Steijnen, Wil Dadema, Ronald Konings, Ed van Reijmersdal, Bert Gerestein, George ter Horst en Edo Douma. De aanvangstijd is halfne- ■jen, de kaarten kosten vijf gul len. Ten behoeve van het jeugdwerk van de wandel sportvereniging 't Zand wordt zaterdag 19 februari van 9.00 uur af een grote rommelmarkt gehouden. De markt staat opgesteld in het Clubgebouw 't Zand aan de Basisstraat 42 in Middelburg. De bijeenkomst van de Hervormde Gemeente Vlis singen wijk Zuid op donder dag 17 februari om 20.00 uur, zal niet worden gehouden in de aula van de scholenge meenschap „Scheldemond", maar in het-Welzijnscentrum „Bachten Komme", Badhuis straat 104. De heer D.E. Hiensch spreekt deze avond over de „Diakonale gemeen te". De Zeeuwse Christelijke Plattelands Jongeren houden zaterdag 19 februari van 14.30 uur af hun Toogdag jaarvergadering in het Slot Ostende in Goes. Om ca. 15.00 uur zal drs. M. Beinema Tweede-Kamerlid voor de ARP, eèn inleiding houden over het thema „Wij christe nen in deze samenleving". Na afloop volgt een discussie, 's Avonds wordt om 19.30 uur de toogdag in luchtiger banen geleid, met een cabaret, lied jes van Engel Rijnhout en dansen op muziek van een disco. Om 11.11 uur vindt zater dag 19 februari de officiële opening plaats van de carna valsdag van „De Stoepe- schieters" in Oost Souburg. Op het bordes van het wijk centrum Middenhof aan de Kanaalstraat zal burgemees ter Westerhout de sleutel overhandigen aan Prins Jozef I. Om 11.30 uur vertrekt dan de grote carnavalsoptocht, die door een groot deel van Souburg zal trekken. De Laan van Popkensburg in Sint-Laurens wordt herbe- straat. Met het werk, dat on geveer vier weken zal duren, is een aanvang genomen aan de kant van de Kasteelstraat. In verband met deze werk zaamheden zal deze laan tij dens die termijn voor het doorgaande verkeer gesloten zijn. Onder het genot van een drankje en gezellige muziek opent het SKW zaterdag 19 februari haar verbouwde clu bruimtes in het wijkcentrum „Open Hof' aan de Alexan der Gogelweg in Vlissingen. De bijeenkomst wordt gehou den tussen 15.00 en 17.00 uur. Niet minder dan 255 kinde ren hebben meegedaan aan de kleurwedstrijd, die het SKW had uitgeschreven ter gelegenheid van de opening van „Het Woltershuis" als clubhuis in Vlissingen. De volgende prijswinnaars kun nen aldaar ook de prijzen af halen: Raymond de Nooijer, Karin de Nooijer, Sylvia Stalp, Vincent van Sluys, Jacque line Wissekerke, Richard Polderman, Joop Boer, Judith IJff, Marianne Keijmel. Binnenkort zal er een ten toonstelling komen van alle kleurplaten. Zaterdag 19 februari Zevendedags-Adventisten doopsgezinde kerk, Vrij- domweg, dienst van 9.15- 11.15 uur. Middelburg, doopsgezinde kerk, dienst van 10-12 uur. Zondag 20 februari Hervormd Vlissingen, St.-Jacobskerk 10 uur ds. G. den Heeten, 17 uur geen dienst. Johannes- kerk 9.30 uur mevr. Kohier, 19 uur ds. De Liefde. Open Hof Paauwenburg, 20 februari 9.30 uur ds. Y. van der Schoot, 17 uur ds G. den Heeten. Bethesda St-Joseph, 20 fe bruari 10 uur ds. L.J. Altena. Bejaardencentrum „Ter Ree- de", 20 februari >19 uur dienst. Evang. Luth. Gemeente, Wal- straat, 20 februari 11 uur ds. Van Tuijll. Ver. van Vrije Hervormden/- Remonstranten, 20 februari 10.15 uur, dr. A. Blommerde, deken van Zeeland. Geref. Petruskerk, Paul Kru- gerstraat, 20 februari 9.30 uur ds. L. de Liefde, 17 uur ds. P. Schelling, Heinkens- zand. Chr. Geref. Kerk, Kasteel straat, 20 februari, 9.30 uur leesdienst. Geref. Kerk (Vrijgemaakt), Lannoystraat, 20 februari 9.30 en 16.30 uur ds. B. Kamphuis. Geref. Gemeente, Marnixkerk Souburg, 20 februari 9.30 en 16.30 uur leesdienst. Geref. Kerk, Kanaalstraat Souburg, 20 februari west 9 uur ds. Van Haelen, oost 10 uur ds. Bosscha, 17 uur oost ds. Joosse, Vlissingen, m.m.v. meisjeskoor. Kristen Zuidmolukse Kerk in Nederland, 20 februari Oost-Souburg oud. S. Wai- sapy, Koudekerke 14 u. idem. Hervormd Souburg Kerk, Oranjeplein, west 9 u. ds. Vanhaelen, oost 9.30 uur en 19 uur ds. v.d. Heide. Hervormd Koudekerke, 20 fe bruari 9 en 10.30 uurds. M.J. de Jong. Hervormd MiddelburgNieuwe Kerk 10 uur ds. Brummel- kamp, Koorkerk 10 uur jhr. ir. A.C.D. de Graeff, Den Haag, Oostkerk 10.15 uur ds. W.F. Kuijl, 19 uur ds. G. Post, Amemuiden, Ontmoe- tingskerk 10 uur ds. J.H.J. Hofman van Bergen op Zoom, Hoeksteen 9.30 uur ds. Delbeek, H.A., Doopsge zinde kerk 10 uur pasteur Le Gras, Centrum 10.15 uur de heer Bimmel, Zand 10 uur de heer v.d. Heide, Joos de Kui perhuis 10 uur de heer Kru- se. Iedere donderdag avondgebe dsdienst in de Engelse kerk achter het stadhuis, aan vang 19.15 uur. Hervormd St.-Laurens, 20 febbruari 10 uur ds. Fox. Evang. Baptisten Zendings gemeente te Middelburg, zondag 20 februari te 16 uur dienst in de Klarenbeel L.T.S., spreker K. van Berg- hem. R.-k. kerk - Walcheren en 20 februari 1977 Middelburg, Petrus en Paulus- kerk, Lombardstraat za. 19 uur, zo. 10.15 en 19 uur. Hoeksteen Rozenburglaan, zo. 11.30 uur. Souburg Martinuskerk, za. 19 uur, zo. 10.30 uur parochie koor. Paauwenburg, Open Hof, zo. 11 uur eigen zanggroep, 19 uur samenzang. Vlissingen, Singelkerk, za. 19 uur gemengd koor, zo. 9.30 uur dameskoor (Nederlands, 12 uur samenzang. Bethesda/St-Josefziekenhuis, zo. 11 uur. Ter Reede, vrij. 9 uur. Anglican Church Service in The Mission to Seamen Vlissingen-Oost. Zo. 20 fe bruari 10.30 uur communie dienst, 19.30 uur avondge bed. Chaplain revd. A.W. Hunckett. Volle Evang. Gemeente Vlis singen, iedere zondag 9.45 uur en iedere woensdag 19.30 uur in de Filadelfia- kapel, Vrouwenstraat 5 te Middelburg, Dam 6 gem. De Wijngaard 10 uur ds. Van der Zanden. Leger des Heils, Vlissingen, ie dere zondag 10 uur Heili gingssamenkomst en 19.30 uur verlossingssamenkomst. Elke dinsdagmiddag van 14.30-16 uur Gezindsbond, waar iedereen welkom is. Stavermanstraat, Vlissin gen. Hersteld Apostolische Zen dinggemeente, Bakkersgang Vlissingen, elke zondag dienst te 10 en 16.30 uur. Jehova's Getuigen, Konin krijkszaal, Van Dishoeck- straat 34 te Vlissingen en donderdag van 19.30-21.30 uur en zondag van 10-12 uur. The Bethel Pentecoast Temple Inc., Wijkgebouw Zuider baken, Rentmeesterlaan Middelburg-Zuid, elke woensdag 19.30 uur, zondag om 14.30 uur Zondags school, 10 uur in de Zuid- burgschool. Vlissingen. Doktersdienst. Za. 19 februari dr. Kant, Bad huisstraat 195, tel. 12190, zo. 20 febr. dr. De Greef, Willem Kloosterlaan 1, tel. 12121. De dienst loopt van 0.00-24 uur. Visites aanvra gen vóór 10 uur. Spreekuur spoedgevallen van 12.30-13 en van 17,30-18 uur. Apotheek. Van 18-25 februari geopend apotheek J.M.H. van deSande, Badhuisstraat 30-32, tel. 12066. Tandarts. Za. 19 en zo. 20 fe bruari van 11-12 uur dr. J.A.L. Vaessen, Koepoort straat 3, Middelburg, tel. 01180-13403. Verloskundige. Za. 19 en zo. 20 februari mej. Stolk, Bloe- menlaan 48, tel. 13838. Huisartsen Souburg, Ame muiden en Nieuwland. Za. 19 en zo. 20 februari dr. J. Jansen, Oude Rijksweg 6, Nieuwland, tel. 01182-1340. Voor Middelburg-Zuid en Dauwendaele zie Souburg. Dierenarts. Za. 19 en zo. 20 fe bruari dr. G.J.J. Schofaerts, tel. 01185-2069. Consult al leen na tel. afspraak. Visites aanvragen (indien mogelijk) van 8-9 uur. Honden Informatie Centrale Goes, tel. 01100-4373. Weekenddiensten Vlissingen Kruisverenigingen. Za. 19 en zo. 20 februari zuster A.M. van Sabben, Sottegem- straat 22, tel. 01184-12914. Spreekuur van 17-17.30 uur dagelijks Leliënlaan 1, tel. 01184-13769. Weekenddiensten Oost- en West-Souburg. Za. 19 en zo. 20 februari zuster I. Verhagen-Westerbeke, Stemerdinglaan 119, tel. 01183-61541. Spreekuur van 17-17.30 uur dagelijks, C. van Perestraat 10, Sou burg, tel.'01183-61479. Kruisvereniging Walcheren- Oost, za. 19 en zo. 20 fe bruari zuster A.M. Louwer- se, Azalealaan 29, Oostka pelle, tel. 01188-1233 of 191. Middelburg. Doktersdienst. Za. 19 februari dr. Reynier- se, Seisweg 29, tel. 13456. Zo. 20 februari dr. Bruyn- zeel, Herengracht 68, tel. 15814. Middelburg. Apotheek. Van 18-25 februari geopend apo theek L. v.d. Boogert, Vrij landstraat 79. Sociëteit voor Gehandicapten. Elke dinsdagavond soos van halfacht tot 10 uur in Bach ten Komme, Badhuisstraat, Vlissingen. Dienstverlening. Telefonische Hulpdienst voor mensen in geestelijke of sociale nood. Geopend van 's avonds 21 uur tot 's nachts 1 uur, te!. 01180-15551. Vrijdag 18 februari 20 uur Open Hof, Paauwenburg, Vlissingen, lezing met dia's over Spitsbergen door Ko de Korte. Idem 20 uur De Schakel Mid delburg, lezing door drs. L. Friele met lichtbeelden. Idem 20 uur Concert- en Ge hoorzaal Middelburg, lezing door N.M. Bollen over Het Loodswezen. Zaterdag 19 februari 20 uur (BSC) De Prins van Oranje te Goes, blijspel Liefde half om half. Idem 20 uur Walk Inn Vlissin gen Lazy Paradise Band. Idem 20 uur Kuiperspoort Middelburg „De Thuis komst". Idem van 14-17 uur Wijkcem- trum Middenhof te Souburg ruilbeurs. Idem 20.30 uur Vestzak theater Vlissingen, toneel groep De Zeeuwse Komedie met twee eenacters. Dinsdag 22 februari 21 uur De Piek Vlissingen, filmhuis. Woensdag 23 februari 20.30 uur De Zwaan Souburg, filmhuis. Vanaf heden tot 3 maart expo seert Anneke van Santen in het Zeeuws Kunstenaars centrum, Lange Noord straat 59, Middelburg. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen. Vrijdag 18 februari 20 uur Baletten II. Zaterdag 19 februari 20 uur Concert II. Zondag 20 februari 14.30 uur Balletten II, 20 uur The Sound of Music. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen, zaterdag 19 fe bruari 20 uur en zondag 20 februari 15 en 20 uur „Een vloog over het koekoeks nest". Kon. Opera te Gent. Vrijdag 18 februari 20 uur Der Entfüh- rung aus dem Serail. Zondag 20 februari 14.30 uur Ma dame Pompadour (Leo Fall). 20 uur Der Entführung aus dem Serail. Nederl. Schouwburg te Gent. Zaterdag 19 februari 20 uur en zondag 20 februari 15 uur „De Nacht der Tribaden" (Olov Enquist). Woningbouwvereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften 19 en 20 fe bruari de heer B. Lens, Lin- gestraat 48, Oost-Souburg (geen tel.). Donderdag 17 febr. 1.19 en 11.42, vrijdag 18 febr. v.m. 2.00 en 14.23, zaterdag 19 febr. 2.39 en 15.02, zondag 20 febr. 3.14 en 15.38, maandag 21 febr. 3.48 en 16.12, dinsdag 22 febr. 4.23 en 16.45, woensdag 23 febr. 4.58 en 17 20.

Scheldebode | 1977 | | pagina 9