DEAF SCHOOL IN DE PIEK Koffieconcert met Glymes Consort FOLKZANGER DAVE PLANE IN MIDGARD Reuma- comite Middelburg zoekt collectanten B CNV-FEEST Zaken flitsen Jubileum gospel concert Film in de Beuk Poppentheater Ej-Ej in de Walk-Inn PEDICURE Florado opende eerste zaak in Zeeland Mevr. Tavenier Korenbloemlaan 28 Vlissingen - Tel. 14183 waterpolo zwemmen schaken Kerkdiensten Medische diensten Culturele Agenda Hoogwater Goed wonen SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 9 FEBRUARI 1977 VLISSINGEN- De Piek brengt dit maal eens geen vijftiger jaren rock and roll, maar mu ziek over maanbeschenen stranden; romantiek van de Engelse groep Deaf school. De groep treedt zaterdag 12 fe bruari om half negen op in de volgende samenstelling: Betty Bright, Enrico Cadillac en Eric Sharp, zang, Max Ripple, key boards en accordeon, Steve Lindsay, bas, piano en zang, Cliff Hanger, gitaar en piano, Timothy Whittacker, drums, lan Richie, saxofoon en recor der. Zij spelen alleen eigen num mers en brengen die op een ca baretachtige manier. MIDDELBURG - In het kader van de muzikale cafés treedt zaterdag 12 februari de En gelse folkmuzikant Dave Plane op in het jongerencentrum Midgard aan het Damplein in Middelburg. Dave begon zijn muzikale loopbaan in folk- en country clubs. Later voegde hij zich bij folkgroep 'The Poaches' en speelde er een jaar fiddle en banjo. Hij werkte o.a. samen met Brian Chalkers band en Lisa Turner, waarmee hij in 1970 een LP opnam. De afge lopen jaren werkte Dave Plane vooral samen met Andrew Townsend. Deze samenwer king leidde tot verschillende radioprogramma's en twee LP's. Hij maakte meerdere tournees door Japan en Ame rika en trad daar samen op met Bill Monroe en Ralph Stanley. Zijn muziek heeft veel skiffle- invloeden ondergaan. Dave begeleidt zichzelf op fiddle, banjo en gitaar. Het optreden begint om halfnegen, de toegang is vier gulden vijftig. De Stichting Gezinscontact Zeevarenden houdt op don derdagmorgen 17 februari om kwart over negen een bijeen komst voor Walcherse gezin nen voor zeevarenden. Mejuf frouw G.G. Rezelman van de Commissie Huishoudelijke Voorlichting zal dan het een en ander vertellen over de moge lijkheden van een aantal nog vrij onbekende voedingsmid delen als aubergines, artisjok ken, paprika's, enz. De bijeen komst zal worden gehouden in 'Open Hof' aan de Alexander Gogelweg in Vlissingen. Me vrouw Wondergem is weer aanwezig om op de peuters te j passen. In maart houdt de Stichting Gezinscontact Zeevarenden weer de jaarlijkse verkoping ter versteviging van de kas. A± sinds het begin van de vo rige week is de Paul Kruger- straat in Vlissingen bij het kruispunt met de Singel aan een kant afgesloten. Het weg dek is verzakt omdat een der zich daar kruisende riolen ge broken bleek te zijn. Men is onmiddellijk met het herstel begonnen, maar ondervindt vrij veel last van het grondwa ter. De verwachting is dan ook, dat het nog enkele weken zal duren, voordat het verkeer weer van beide rijbanen ge bruik zal kunnen maken. De VTV-soos viert vrijdag 11 februari weer carnaval. Prins Soossie de Derde zal met zijn aanwezigheid de avond weer komen opvrolijken. Vergezeld van zijn raad van 1 plus 1 maakt hij in de loop van de avond bekend wie de orgi- neelst verklede soosf an van het feest is. Behalve de gebruike lijke carnavalsmuziek zal er ook gewone discomuziek ge draaid worden. Het feest vindt plaats in 't Buut aan de Beat- rixlaan. Iedereen is van harte welkom. Afhankelijk van het weer zal vandaag in Vlissingen begon nen worden met het herbestra- ten van de Badhuisstraat tus sen Paul Krugerstraat en Betje Wolffplein. Het gedeelte tus sen Betje Wolffplein en Glacis- straat is het eerst aan de beurt. Alleen voetgangers zullen hier nog door mogen lopen. De rest van het verkeer moet gebruik maken van de route via Glacisstraat-Scheldestraat-Aa Dekenstraat-Coosje Busken- straat of van de boulevard routes. Fietsers kunnen van het fietspad Duinpoortweg (achter de Badhuisstraat) ge bruik maken. De bushalte Badhuisstraat wordt tijdelijk verplaatst naar de Glacis- straat. Aanstaande zaterdag om twee uur vertrekt er vanuit de Nas- saulaan een carnavalsoptocht door de wijk Nieuw- Middelburg. De muziek tijdens de optocht wordt verzorgd door de Euro band, terwijl het eerste Nieuw-Middelburgs majöret- tenpeloton ook in de stoet zal meelopen. Na afloop zal het carnaval verdergaan in het wijkgebouw. VLISSINGEN- Het Glymes Consort, dat al eerder een kof fieconcert in het Vestzakthea ter verzorgde, komt zondag 13 februari weer naar Vlissingen. Om halftwaalf zal hij in het Vestzaktheater aan het Bella- mypark een uitvoering geven van middeleeuwse renaissance en vroeg barokke muziek met gebruikmaking van de uitvoer ingspraktijken die bij deze muziek horen en bovendien met nog zo authentiek moge lijke instrumenten. Zo ge bruikt het Consort o.a. krom hoorns, comamuse, zink, trombone, vedel, viola da gamba, luiten, draailier, doe delzak enz. Het ensemble heeft ook nog vocale mogelijkheden. Zondag staan op het pro gramma o.a. werken van Tiel- man Susato, Thomas Crequil- lon, Pierre Attaignant en Claudin de Sermisy. Kaarten a 5,-, kinderen beneden de twaalf jaar 3,-, zijn verkrijg baar aan de zaal. Organisatie VSC. VLISSINGEN - Woenssdag 16 februari zal het poppent heater Ej-Ej van Damiet de Ca- luwe van Dalsum in de Walk- Inn in de Min. Lelystraat te Vlissingen. Voor kinderen tus sen de 6 en 12 jaar wordt in het land van Theng opgevoerd met het mannetje Emor, die de macht denkt te hebben over leven en dood. Kaarten a f 1,50 zijn ver krijgbaar aan de zaal. Aanvang 14.30 uur. Organisatie VSC/JM. VLISSINGEN- Ter gelegen heid van het tienjarige bestaan van de Centrale Pinkster Bij- belschool wordt er zondag 13 februari om halfdrie een jubi leumuitvoering gegeven in de Pinksterkapel aan de Emma- straat in Vlissingen. Er zullen twee gospelgroepen optreden, New Generation en Living Wa ter, en het schoolkoor, waar aan alle studenten meedoen. De Centrale Pinkster Bijbel- school, gevestigd in Den Haag, is tot stand gekomen door de samenwerking tussen Ameri kaanse en Nederlandse pink sterbewegingen. De school begon in 1967 met tweeëntwintig leerlingen en heeft er op het ogenblik tach tig. De school biedt een volle dig bijbelschoolprogramma, gesplitst in een theoretisch bijbelschool-leerplan en een afdeling praktisch werk. Het studentenkoor, dat u zondag zult kunnen beluisteren, wordt gedirigeerd door mejuffrouw S.Lowenberg. Zij heeft een op leiding genoten aan Friends' University, een bekende mu ziekschool in Amerika. gedipl. s.v.o. MIDDELBURG- Het Natio naal Rheuma Fonds houdt rond half maart haar jaarlijkse collecte. Meer dan zevenhon derd plaatselijke comités geven daarbij belangeloos hun medewerking. Hun taak is hoofdzakelijk het organiseren van de plaatselijke collectes. Het reumacomité in Middel burg zoekt voor deze jaarlijkse collecte nog een aantal men sen, die enkele uren met een collectebus langs de huizen willen gaan. De collecte valt in de week van 14 tot 20 maart. Het nieuwe comité, het oude was door al lerlei oorzaken vrijwel geheel verdwenen, hoopt dat er zich veel collectanten zullen aan melden, want hoe meer er zich opgeven fy>e kleiner de wijk wordt waarin gecollecteerd moet worden. U kunt zich opgeven bij de voorzitter van het commité H.L. Plompen, Volkerakstraat 181, tel. 15844 of bij Mevrouw Houweling-van Gendt, Arne- laan 55, tel. 26089. MIDDELBURG-Het jonge rencentrum de Beuk draait za terdag 12 februari de film 'Kill' van de regisseur Romain Gary, met in de hoofdrollen Stephan Boyd, Jean Seberg, James Mason Curd Jurgens. oe voorstelling begint om tien uur, de toegang kost drie gul den. AAN ONZE LEZERS EN ADVERTEERDERS: De landelijke arbeidsonrust en met name die in de grafi sche bedrijven gaat uiter aard ook niet ongemerkt aan ons technisch bedrijf voorbij. Door deze omstandigheden is het ons helaas niet moge lijk te garanderen, dat de door ons uitgegeven bladen met alle gebruikelijke redac tionele pagina's, resp. be richtgeving kunnen ver schijnen, terwijl ook de ver werking van de advertentie kopij kan stagneren. Wij blijven echter alles in het werk stellen om onze uitga ven zo normaal mogelijk te laten verschijnen. Directie Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Ongeveer halverwege de dis trictscompetitie waterpolo heren is het interessant eens naar de standenlijst te kijken, mede in verband met de topper De Schelde-uit Temeuzen, tegen De Ganzen uit Goes van aanstaande zondag in Middel burg. Nummer een is Luctor et Emergo met 10 punten uit 5 wedstrijden; 2. De Ganzen (6 uit 4); 3. De Schelde (4 - 4), 4. De Stormvogel uit Vlissingen (3 - 5); 5. De Bruinvis uit Sas van Gent (2 -4); 6. Schelde- stroom uit Breskens (1 - 4). Volgens Fred Geervliet van Luctor waren enkele jaren ge leden De Schelde en De Gan zen de topclubs van Zeeland. De laatste tijd echter komt Luctor sterk opzetten, ook omdat zij beslag konden leg gen op een zeer bekwame trai ner, André Slikker geheten, die zijn pupillen zoveel mogelijk laat deelnemen aan toernooien buiten Zeeland om ervaring op te doen. Zo zijn kortgeleden twee Luctor-jongens geselec teerd voor de Zuidnederlandse centrale trainingen, onder bondscoach Trumbick. Vorig seizoen is Luctor Zeeuws kampioen geworden, maar helaas kwam de ploeg de promotiewedstrijden niet door. Ook dit jaar is het Mid delburgse team een sterke kampiofcnskandidaat. Wat niet betekent dat ploegen als die van De Ganzen, en misschien ook nog De Schelde, kansloos zijn. De ontmoeting van zon dag aanstaande is daarom na tuurlijk van groot belang. nooi, waarvoor naar men hoopt ook vele „meesters" van buiten Zeeland zullen in schrijven. Voor de wedstrijden van komend weekeinde heeft „Vlissingen" zelf een favoriet: Michel Wise. Enkele andere kampioenskandidaten zijn: Cor Jansen uit Goes (is meer dere malen Zeeuws kampioen geweest), Kees de Wolf uit Middelburg en Adrie den Ha mer, uit Sas van Gent. Er is ook nog de Zeeuwse jeugdkam pioen, Kees Nieuwelink uit Sas van Gent, die misschien een kans maakt. De schaakclub „Vlissingen" organiseert zaterdag 12 fe bruari het Zeeuwse snel schaakkampioenschap. Van 13 tot 18 uur kunnen alle vereni gingsleden hun krachten me ten. Er wordt gespeeld volgens het Zwitserse systeem, zodat steeds schakers van ongeveer dezelfde sterkte tegen elkaar uitkomen. Een partij duurt maximaal 14 minuten, omdat de twee spelers elk niet meer dan 7 minuten bedenktijd krijgen. De heer Bicker van de orga niserende vereniging verwacht veel belangstelling, ook van de jeugd, en met name van de Zeeuwse top. De ranglijst van de plaatsing is immers bepa lend voor de indeling in het grote internationale toernooi op 12 maar, het Péchineytoer- Afgelopen zondag is in Mid delburg de laatste ronde ge houden van de vier kringwed strijden voor niet- startvergunninghouders (vroeger de recreatieve zwem mers genoemd), in poule B. De eindstand: 1. Stormvogel A met 249 punten, zoals ver wacht,; 2. Luctor 210; 3. De Zuidwester B, 185; 4. De Gan zen, 148. Het is een leuke ontmoeting geworden, zo meldt Piet Sey- bel, secretaris technische commissie van De Zuidwester, de ontvangende vereniging in dit geval. Er zijn knappe pres taties geleverd, en goede tijden gezwommen. Zo bereikte Isolde van Kreeke (Zuidwes ter) bij de meisjes onder de tien ja&r, een eerste plaats op de 25 meter vrije slag, en een tweede plaats op de 25 meter school slag, in respectievelijk 19.9 en 24.1. De 50 meter schoolslag voor jongens tot 14 jaar bracht een eerste plaats voor Emanuel Solé van Luctor in 40.8. Frank Woltman van Stormvogel zwom de 50 meter vlinderslag van jongens tot 16 jaar in 36.9. De 50 meter vrije slag heren leverde een zeer knappe tijd op: 30.3, gezwommen door Jan Murre, eveneens van De Stormvogel. Op 2 april vinden in Zierik- zee de finale plaats. Dan komen alle nummers een tegen elkaar, alle nummers twee enz. De nummers een van de vier poules gaan dan strijden om de Zeelandcup. De coördinator van deze wedstrijden, Wim Buys, kon vertellen dat er al twee andere poulekampioenen bekend waren, namelijk On derdak uit Zierikzee en De Schelde uit Temeuzen. De wedstrijden in Oostburg kon den vorige zondag niet door gaan. Deze zullen zondag aan staande worden verzwommen. Favoriet daar is Koewacht. MIDDELBURG- Woensdag 16 februari houdt het Christelijk Nationaal Vakverbond een grote manifestatie die in hoofdzaak een serieus karak ter zal hebben, maar waarin toch ook de ontspanning niet is vergeten. Hoewel het geheel zich zal concentreren op de stadsschouwburg in Middel burg brengt het CNV dit CNV-eest als een zaak die ge heel Walcheren betreft. Vooral ook de jeugd zal ten zeerste worden betrokken in het geheel. Woensdagmiddag worden er grappige tekenfilmpjes vertoond voor de kleintjes en daarna een uit stekende film over ontwikke lingssamenwerking voor jon geren van het voortgezet on derwijs. Ook is er de hele mid dag een soort markt voor so ciale informatie en bestaat de mogelijkheid tot groepsdiscus sie met vakbondsmensen. Voor studerenden een prachtige ge legenheid voor een scriptie dachten wij. Vanzelfsprekend is de toegang voor zowel de films als voor de sociale info-markt gratis. Juist omdat het CNV veel waarde hecht aan de betrokkenheid van de jeugd met het maat schappelijk gebeuren, is de hele manifestatie op woensdag gepland. Het CNV hoopt dan ook dat veel jongeren van de gelegenheid gebruik zullen maken. Jan Lanser, Judith Bosch en Dick Passchier. 's Avonds is de grote avondbijeenkomst. Alle reerst zal Jan Lanser, de voor zitter van het CNV, kort en krachtig antwoorden op de vele vragen van Walcheren, Zoals in menig CNV-panflet is beloofd. Dat de heer Lanser ook een stuk landelijke en ac tuele vakbondsproblematiek aan de orde zal stellen op dit CNV-feest, lijkt haast vanzelf sprekend. Na Jan Lanser zul len Judith Bosch en Dick Pas schier de aanwezigen trakte ren op een gezellige quis, zoals we die kennen van het NCRV- tévé-programma "Tweek amp". Ook bestaat er natuur lijk alle gelegenheid tot vragen stellen. Iets wat zeer op prijs zal worden gesteld, omdat het CNV op dit CNV-eest voor Walcheren met name veel on georganiseerden verwacht. "En op dit CNV-eest moet blijken, zo zegt CNV-topman Hofstede, „of het CNV op Wal cheren even welkom is als Walcheren bij het CNV". VLISSINGEN - Donderdag 27 januari opende „Florado" haar eerste bloemen- en plan- tenshop in Zeeland op de Lange Delft in Middelburg. Florado heeft al vijftien vesti gingen in Nederland, waarmee het de grootste groenversier- der in ons landje is. De planten en bloemen komen vooral uit Aalsmeer, omdat daar de beste kwalitei ten uit het hele land worden aangevoerd. Binnen enkele uren na de oogst en het veilen staan de bloemen al in de win kels van Florado, gekocht door de eigen inkopers. De bloemen, verpakt in een ademend folie ter bescherming, komen op deze manier zo vers mogelijk in huis te staan. De klant kan de winkel vrij in en uit lopen en zelf zijn keuze maken dankzij het zelf bedieningssysteem. Naast een grote sortering bloemen en planten is er een ruime keus in potterie en verzorgingsartike len. Door eigen inkoop en dis tributie kan de prijs laag ge houden worden, zodat het voor iedereen mogelijk is vaker een bloemetje mee te nemen. De eerste vijfhonderd klanten kregen bij de opening een gra tis orchidee aangeboden. Zaterdag 12 februari Zevendedags-Adventisten doopsgezinde kerk, Vrij- domweg, dienst van 9.15- 11.15 uur. Middelburg, Doopsgezinde kerk, dienst van 10-12 uur. Zaterdag 13 februari Her vormd Vlissingen St. Ja- cobskerk 10 uur ds. P. C. Pettinga, H. A., Johannes- kerk 9.30 uur ds. L. de Lief de, H.A., 19 uur ds. Pettinga. Open Hof, Paauwenburg, 9.30 uur ds. E. Hoogerwerf, 17 uur ds. G. den Heeten. Bethesda-St. Joseph. 13 fe bruari 10 uur ds. P. Joosse. Bejaardencentrum „Ter Ree- de", 13 februari 19 uur ds. Den Hertog. Doopsgezinde Gemeente, Vrijdomweg 13 februari 10.45 uur ds. Vooistra. Geref. Petruskerk Paul Kru gerstraat, 13 februari 9.30 uur ds. G. den Heeten, 17 uur ds. E. Hoogerwerf. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat, 13 februari 9.30 en 17 uur ds. C. A. den Hertog, H.A. Geref. Kerk (vrijgemaakt) 13 februari 9 en 16.30 uur ds. Kamphuis. Geref. gemeente Marnixkerk Souburg, 13 februari 9.30 en 16.30 uur ds. A. Snoep. Geref. Kerk Kanaalstraat Souburg, 13 februari west 9 uur ds. Bosscha, oost, 10 uur ds. Vanhaelen, 17 uur idem. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland, 13 februari Oost-Souburg 15 uur oud. J. Turumena, Koudekerke 12 uur oud. Siwabessy. Hervormd Souburg, kerk Oranjeplein, 13 februari west 9 uur ds. Bosscha, 9.30 oost en 19 uur oost ds. v.d. Heide. Hervormd Koudekerke, 13 fe bruari 9 en 10.30 uur ds. M.J. de Jong. Hervormd Middelburg, 13 fe bruari Nieuwe Kerk 10 uur ds. Brummelkamp, Koor kerk 10 uur ds. Hage, 19 uur ds. H.A. van Herwaarden, Udenhout, Oostkerk 10.15 uur ds. C. Kraai, Nieuwland, 19 uur ds. C. v.d. Bosch, Gorkum, geref. bondsa- vonddienst, Ontmoetings- kerk 10 uur ds. Roodenburg, m.m.v. Kerkkoor, Thomas kapel 10 uur ds. Delbeek, dienst voor jong en oud, Doopsgezinde kerk 9.30 uur ds. Vooistra, Evang. Luth. kerk 11 uur ds. Nierop, Cen trum Nassaulaan 10.15 uur de heer Murre, Zand 10 uur de heer Schot, Joos de Kui perhuis 10 uur de heer de Munck. Hervormd St. Laurens, 13 fe bruari 10 uur ds. Fox. Evang. Baptisten Zendings gemeente 13 februari te 16 uur dienst in de Chr. L.T.S. Klarenbeek, Gen. Eisenho- werlaan te Middelburg, spreker G. Biesing. Nieuw Apostolische kerk Wes- terbaan West-Souburg, diensten zondags te 9.30 en 16 uur; woensdag te 20 uur. Kerkdiensten in de angli caanse kapel van de Mission to Seamen Scheldepoort Vlissingen-Oost op zondag 13 februari 10.30 uur. Och tendgebed, 19.30 uur Com muniedienst. Pinkster Gemeente Concert gebouw te Vlissingen, elke zondag te 14.30 uur gemeen tedienst, woensdag te 19.30 wijdingsdienst. R.-k. kerk - Walcheren 12-13 februari 1977 Middelburg Petrus en Paulus- ierk ombardstraat zat. 19.00 uur, zond. 10.15 uur, 19.00 uur. Hoeksteen Rozenburglaan zon. 11.30 uur. Souburg Martinuskerk zat 19.00 uur, zon. 10.30 uur paro chiekoor. Paauwenburg Open Hof zon. 11.00 uur eigen zanggroep, 19.00 uur samenzang. Vlissingen Singelkerk zat. 19.00 uur bejaardenkoor- Souburg o.l.v. mevr. Franken, zon. 9.30 uur dameskoor (Ne derlands) 12.00 uur samen zang. Bethesda/St. Josephzieken- huis zon. 11.00 uur. Ter Reede vrijdag 9.00 uur. Volle Evang. Gemeente Vlis singen iedere zondag 9.45 uur en iedere woensdag 19.30 uur in de Filadelfiakapel, Vrou wenstraat 5 te Middelburg, Dam 6 gem. de Wijngaard 10.00 uur ds. Van der Zanden. Jehova's Getuigen Konin krijkszaal Van Dishoeckstraat 34 te Vlissingen en donderdag van 19.30-21.30 uur en zondag van 10-12 uur. The Bethel Pentecoast Temple Inc. Wijkgebouw Zuiderba ken, Rentmeesterlaan Middelburg-Zuid, elke woensdag 19.30 uur, zondag om 14.30 uur. Zondagsschool 10.00 uur in de Zuidburg- school. Leger des Heils Vlissingen ie dere zondag 10.00 uur Heili gingssamenkomst en 19.30 uur, verlossingssamenkomst. Elke dinsdagmiddag van 14.30-16.00 uur Gezinsbond, waar iedereen welkom is, Sta- vermanstraat Vlissingen. Hersteld Apostolische Zen ding Gemeente Bakkersgang Vlissingen elke zondag dienst te 10.00 en 16.30 uur. Vlissingen Doktersdienst za. 12 februari dr. Van Dijk, Kou- dekerkseweg 52, tel. 13459, zo. 13 febr. dr. Cramer, Gerbran- dystraat 6, tel. 13619. De dienst loopt van 0.00-24 uur. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur spoedgevallen van 12.30-13.00 EN VAN 17.30- 18.00 uur. Apotheek. Van 11-18 februari geopend apotheek C. P. Lastd rager C. van Perestraat 1, Oost-Souburg, tel. 01183- 61593. Tandarts. Za. 12 en zo. 13 fe bruari van 11-12 uur dr. C. Westveer, Loskade 21, Mid delburg, tel. 01180-26694. Verloskundige. Za. 12 en zo. 13 februari mej. Van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland, 12 en 13 februari dr. N. Kapteijn, Lekstraat 6 Oost-Souburg, tel. 01183-61630. Voor Middelburg-zuid en Dau- wendaele zie Souburg. Dierenarts. Za. 12 en zo. 13 fe bruari dr. L.N. van Dijk, Middelburg tel. 01180- 13118. Consult alleen na tel. afspraak. Honden-informatie Centrale Goes, tel. 01180-4373. Weekdiensten Vlissingse Kruisverenigingen, za. 12 en zo. 13 februari zuster B. v.d. Meer-Kral, Middelburgse straat 66, Oost-Souburg, tel. 01183-64893. Spreekuur wijkverpleegster te Sou burg, C. van Perestraat 10 van 17-17.30 uur te Vlissin gen Lelignlaan 1, van 17- 17.30 uur. Stichting „Het Gezondheids- Centrum" te Souburg en Ritthem za. 12 en zo. 13 fe bruari zuster S.M. Slabbe- koorn, Wittezeestraat 43, Oost-Souburg, tel. 61843. Kruisvereniging Walcheren- Oost. Za. 12 en zo. 13 fe bruari zuster A. de Jonge, Meanderlaan 184, Middel burg, tel. 01180-13615. MIDDELBURG. Dokters- dienst. Za. 12 februari dr. Dominicus, Dam 30 tel. 12830, zó. 13 februari dr. Pel, Rouaanse Kaai 11, tel. 01180-26659. Apotheek. Van 11-18 februari geopend apotheek A. Ringe ling, Lange Delft 133. Vrijdag 11 februari 19.45 uur „De Hoogte" Goes, uitvoe ring van de Muziekschool. Idem 20 uur Open Hof, Paau wenburg Vlissingen, film avond over de Zeesleep vaart. Zaterdag 12 februari 21 uur in „De Piek" te Vlissingen, concert. Idem 20 uur Vestzaktheater te Vlissingen „De Zeeuwse Komedie" met twee een akters. Idem 20 uur Kuiperspoort te Middelburg „De Thuis komst". Zondag 13 februari 12 uur. Stadhuis te Goes, Koffie concert. Idem 11.30 uur Vestzaktheater Vlissingen Koffieconcert. Dinsdag 15 februari 20 uur Baron Cassee te Middel burg, lezing door J. Vriot. Idem 21 uur „De Piek" Vlissin gen, Filmhuis. Woensdag 16 februari 14.30 uur in Walk-Inn Leleystraat te Vlissingen Poppen theater. Idem 20.30 uur in „De Zwaan" te Souburg, Filmavond. Vanaf heden expositie Anneke van Santen in Het Zeeuws Kunstenaarscentrum, Lange Noordstraat 59, Mid delburg. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen Vrijdag 20 uur La Favola d'Orfeo (Montever di); zaterdag 12 februari 20 uur Balletten II; zondag 13 februari 14.30 uur concert, 20 uur The Sound of Music. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen Zaterdag 12 fe bruari 20 uur en zondag 13 februari 15 en 20 uur „Een vloog over het koekoeksnest. Concerten te Antwerpen zon dag 13 februari 16 uur con cert van oude muziek in het Rubenshuis, Rubensstraat 9. Kon. Opera te Gent vrijdag 11 februari 20 uur Het land van de Glimlach; zondag 13 fe bruari 14.30 uur Die Ent- führung aus dem Serail; 20 uur Het land van de Glim lach. Nederl. toneel te Gent zater dag 12 februari 20 uur en zondag 13 februari 15 uur „De Nacht der Tribaden". Donderdag 10 februari 5.50 en 18.19 Vrijdag 11 februari LK 6.47 en 19.30 Zaterdag 12 februari 7.56 en 20.39 Zondag 13 februari 9.20 en 22.06 Maandag 14 februari 10.44 en 23.29 Woensdag 16 februari 10.31 en 12.55 W on ingbou wvereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan cv en liften, 12 en 13 februari de heer J. Weeland Raves- teinplein 14, Vlissingen, geen telefoon.

Scheldebode | 1977 | | pagina 9