Koffieconcert met Henk van Ulsen Toneelgroep Kiss met „Salomé" in Vestzaktheater Zaken- flitsen Uitbreiding showroom Garage Janssens het weten waard Scheldebode-kringetje Canadees folkduo in Brittania Medische diensten Culturele Agenda Maatschappelijke Dienstverlening Goed wonen Hoogwater SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 2 FEBRUARI 1977 Telefonische hulpdienst in februari langer open MIDDELBURG - Het nummer van de telefonische hulpdienst in Zeeland blijkt langzamerhand meer be kendheid te krijgen. Na een rustig begin krijgen de vrijwil ligers een toenemend aantal gesprekken te voeren. „Het gevolg hiervan is dat we eerder als we voorzien hadden aan uitbreiding van de openingsuren toe zijn", meent Ger Wol ters, de man die als vaste kracht aan de dienst is verbon den. Het nummer van de telefonische hulpdienst, die 7 januari van dit jaar van start ging, kan nu gedraaid wor den van negen uur 's avonds tot een uur 's nachts. Ger Wolters: „De meeste mensen bellen laat, na elf uur. Daarom willen we hopelijk al vanaf half februari, een uur langer open zijn. Er zijn voldoende vrijwilligers om de uitbreiding mogelijk te maken". De telefonische hulpdienst (t.h.d.) moet niet verward wor den met de evangelische hulp dienst, die de mensen helpt met het evangelie als richtsnoer. In het bestuur van de t.h.d. zitten allerlei religieuze en niet- religieuze kringen. Ook de vrijwilligers komen uit alle lagen van de bevolking. Ger Wolters: „In feite kan iedereen als vrii williger bij de dienst Zaterdag 5 februari wordt in de kapel van Sint-Maarten in Hoogelande een wintercon- cert gegeven door Irene Hendriks-Michel en Hans Treffers. Onder pianobege leiding zal Irene „Die Winter- reise" zingen, een liederen cyclus van Franz Schubert. Het concert, dat georgani seerd wordt door de Stichting Vrije School Zeeland, begint om acht uur, de toegangsprijs is vier gulden vijftig. stemd voor regenkleding voor de kleinere wandelaartjes. De totempaal, het ge schenk van de Amerikaanse gemeente Middleburg aan Middelburg, is in Rotterdam aangekomen. Voordat de to tempaal een plaats zal krijgen op de Lange Delft Promenade zullen er in Rotterdam nog een aantal formaliteiten moe ten worden vervuld. De openbare ledenverga dering van het CDA in Midr delburg, die gehouden zou worden op vrijdag 28 januari, is verplaatst naar vrijdag 4 fe bruari. De vergadering begint om half acht in de aula van de Klarenbeek-lts aan de Gene raal Eisenhowerlaan in Mid delburg. Het tweede kamerlid mevrouw Hannie van Leeu wen zal op deze avond spre ken over actuele politieke vragen. De afdeling Vlissingen- Souburg van het CDA gaat maandag 7 februari om 20.00 uur een openbare vergade ring houden in de zaal „Irene" aan de Kanaalstraat 8 in Sou burg. Spreker zal deze avond drs. M. Beinema zijn, lid van de Tweede Kamer. De heer Beinema heeft als onderwerp de actuele politiek. Het SKW-clubhuis „hef Woltershuis" aan de Bonedij- kerstraat in Vlissingen heeft een behoorlijke toeloop van jongeren te verwerken gekre gen. Enkele groepen zullen dan ook gesplitst moeten worden, zoals de kookclubs en de timmerclub. Een aantal jongeren is er voorstander van een elektroclub en een natuurgroep op te richten. Het Jeugdkoor „Jong Le ven" in Vlissingen bestaat tien jaar. Ter gelegenheid hiervan houdt het koor zater dag 5 februari om 20.00 uur een uitvoering in het Schel- dekwartier met medewerking van Marie Cecile Moerdijk. Na afloop is er een gezellig sa menzijn. Kaarten a f 3,50 zijn verkrijgbaar aan de zaal. Afgelopen maandag heeft de afdeling Vlissingen van het Katholiek Vrouwengilde een tentoonstelling van eigen werkstukken gehouden. Er waren prijzen beschikbaar voor de leukste inzendingen. Op 8 februari brengt de afde ling een bezoek aan het klooster van de Norbertines- sen in Oosterhout. Zaterdag 5 februari kan er in het wijkgebouw aan de Nassaulaan in Nieuw Middel burg weer gedanst worden. Op deze avond wordt er ook bingo gespeeld. Het begint om acht uur. In de maand februari zullen in de wijk Zuid van de Her vormde Gemeente Vlissingen twee wijkavonden worden gehouden. Donderdag 3 fe bruari om 20.00 uur in de con sistorie van de St.- Jacobskerk (ingang St.- Jacobsstraat) en donderdag 17 februari om 20.00 uur in de aula van de scholengemeen schap „Scheldemond", hoek Paul Krugerstraat- Brouwenaarstraat. Beide avonden zal gesproken en gediscussieerd worden over de „Diakonale gemeente", d.w.z. de gemeente als dienstvaardige en dienstver lenende gemeenschap. De heer D. E. Hiensch, directeur van het diaconale werk der N.H.-kerk in de provincie Zee land, zal het onderwerp inlei den. Vrijdag 4 februari wordt het eerste exemplaar van de eer ste grammofoonplaat van Veere's Genoegen aan bur gemeester Hack van Veere uitgereikt. Dit gebeurt in de concert- en gehoorzaal, waar op deze dag het jaarlijkse op treden plaats vindt van Vee re's Genoegen. De avond be gint om half acht. Zaterdag 19 februari houdt de Wandelsportvereniging 't Zand een rommelmarkt in het wijkgebouw „de Vergulde Baars" aan de Baarsjesstraat in Middelburg. De opbrengst van de rommelmarkt is be- De Nieuw-Apostolische Kerk aan de Westerbaan, een zijstraat van de Noordbeek- seweg in West-Souburg, zal vrijdag 4 februari met een feestelijke dienst worden in gewijd. De gemeente Vlissin gen krijgt hiermee haar eigen kerkgebouw, nadat vele jaren is vergaderd in het gebouw van de Zeeuwse Muziek school aan de Badhuisstraat. Het nieuwe kerkgebouw bevat ruim 150 vaste zitplaat sen, waarvan de helft op de begane grond en de andere1 helft op het balkon. De be gane grond plaatsen zijn vol doende voor de eigen ge meente, maar in de zomer maanden wordt de gemeente veel door vakantiegangers bezocht, zodat er dan be hoefte is aan soms zo'n 200 plaatsen. komen. Een belangrijke voor waarde is wel, dat ze moeten kunnen luisteren en niet met een met een eigen oplossing komen. Dit is niet eenvoudig; je moet dan wel een beetje weten wat er zoal in de wereld omgaat". Op het ogenblik werkt de t.h.d. met 28 vrijwilligers, ter wijl een nieuwe groep zich aan het voorbereiden is. Want voordat het zover is dat een man of vrouw achter de tele foon kan gaan zitten zijn ze in een vormingscentrum gedu rende twee weekenden fors ge traind. Daarna volgt dan nog een stage bij een andere telefo nische hulpdienst. Nieuwe vrijwilligers zijn overigens nog steeds welkom, ook al omdat het de bedoeling is dat de t.h.d. uiteindelijk 24 uur per dag gaat draaien. U kunt zich aanmelden door te bellen naar het nummer van de telefonische hulpdienst: 01180-15551 of te schrijven naar postbus 89, Middelburg. „De mensen die bellen blijven strikt anoniem. Er worden ook geen gesprekken op de band opgenomen". Over de inhoud van de gesprekken wil Ger Wolters dan ook niet praten, wel over de manier waarop de gesprekken tot stand komen. „Het komt voor, dat er iemand opbelt en als hij dan antwoord krijgt, de hoorn weer op de haak legt. Vaak worden we dan toch weer te ruggebeld. Het gebeurt ook dat we opgebeld worden door ie mand die de eerste minutén niet in staat is een woord uit te brengen, en alleen maar kan zuchten. De problemen zijn wel zo groot, dat het een enorme stap is om alleen maar, te durven beginnen, dat kun je hieruit wel opmaken. Als men dan begint, komt vaak het hele leven op tafel; die gesprekken duren dan ook meestal een tot anderhalf uur. Het lijkt dan, dat de mensen, als ze eenmaal de eerste stap gezet hebben, het erg prettig vinden er nog eens 'n keer over te kunnen praten". VLISSINGEN. De heer Lampert uit Biggekerke heeft vorige week van de verschil lende aanbiedingen kunnen genieten. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar. Loop dan even bij ons kantoor, Toren straat 5, Vlissingen binnen. De gulle Vlissingse gevers zijn: Banketbakker Faber, Badhuisstraat 38, De alom be kende kwaliteitstaart; Vis handel O.F. de Muynck jr. Oude Markt 11, een kilo ge bakken vis uit de zaterdagre clame; Drogisterij Lutwieier, Lange Zelke 80, een luxe fles harry verschuren tav badschuim; Smith Kaas, Marktkraam, een pond kaas. naar keuze; Slagerij Oosterom, Walstraat 100, 300 gram vleeswaren; 't Gouddopertje, tegoedbon 5,-; Brillenspe- cialist Tilroe, Walstraat 81, kamerthermostaat; Annikes cafetaria, twee broodjes Anni kes met koffie; Midgetgolg- baan, Burg. van Woelderen- laan, Vlissingen, gratis con sumptie; Nieuwendijk 51, Vlissingen, bon voor panne koeken plus koffie voor twee personen; Chemische wasserij Populair, Groene Woud 1, Vlissingen, gratis reinigen van een japon. VLISSINGEN - De twee Canadese zusjes Kate en Anna Mc Carrigle, een folkduo dat in het voorjaar van 1976 als de grote verrassing op folkgebied verscheen, zal zaterdag 5 fe bruari in de grote zaal van Bri tannia om 20.30 uur een optre den verzorgen. Kate en Anna werkten al en kele jaren afzonderlijk als songwriters en haar songs vonden veel aftrek bij zange ressen als Maria Muldaur en Lkida Ronstadt. De laatste boekte veel succes met het door Anna geschreven „Heart like a Wheel". Zelf begonnen de zusjes ook een elpee te maken, die beju beld werd door de muziekpers om haar originele en natuur lijke talent. Sinds kort treden de Mc Cariggle Sisters nu zelf voor publiek op en weten daarbij een soort fascinerende musikale sfeer te scheppen. Vooral haar stijl is zeer apart door de Frans-Canadese in vloeden, die in de songs door klinken. Kaarten a f 7,50 verkrijg baar bij Bachten Komme en 's avonds van 19.30 uur af aan de zaal. De prijzen van de con sumpties in Britannia zijn voor deze avond aangepast aan het publiek. Organisatie VSC. zwemmen tafeltennis VLISSINGEN - Afgelopen zaterdag zijn in Middelburg de laatste wedstrijden gezwom men in de landelijke D-competitie. Deze wed strijden werden georganiseerd door Luctor et Emergo. Be halve Luctor deden mee: De Schelde (dames en heren), De Braakman (dames), de Bruin vis (dames en heren). Deze laatsten namen eigenlijk bui ten mededinging deel, evenals de heren van Luctor et Emer go, die uitkomen in de C-competitie. Er is goed gezwommen en er zijn aardig wat persoonlijke recors verbeterd. De belang rijkste uitslagen zijn: op de 100 meter schoolslag, 1 Yvonne Klasen van De Bruinvis, die met haar tij d van 1.25.4 slechts 0,4 seconde boven het Zeeuwse record zat. Ditzelfde onderdeel bij de heren gaf een spannende race te zien tussen Guus van de Neste van De Schelde, en Rob Geervliet van Luctor, respec tievelijk uitkomend op 1.17.1 en 1.17.7. Het persoonlijk re cord van Rob stond op 1.20.4. De 200 meter vrije slag dames bracht een nieuw Zeeuws record gevestigd door Marjolein van de Neste (De Schelde). Zij werd eerste in 2.31.9. Het oude record stond op 2.32.2. Jolanda Sprayt uit Middelburg viel iets tegen en werd vierde in 2.34.7. Yvonne Klasen werd verrassend tweede met 2.33.5. Rob Geer vliet had op dezelfde afstand weinig concurrentie. Toch rea liseerde hij een tijd die slechts 0,4 seconde boven het Zeeuws record bleef, 2.13.7. Het is zeer de vraag of de heien van De Schelde volgend jaar weer in de D-competitie mogen uit komen; berekeningen op hoger niveau zullen dit moeten uit maken. Dennis Vriese had geen tijd zich te concentreren, maar werd toch eerste op de 100 meter vrije slag voor jongens onder de 12 jaar, in 1.19.0. Ver rassend tweede werd Johan Dekker in 1.20.6, en Maarten de Pooter uit Terneuzen, v^n wie men eigenlijk meer had verwacht, finishte als derde. Van de meisjes tot 10 jaar bleef Angelique Sprayt van Luctor ver onder haar kunnen met 1.30.2 op de 100 meter vrije slag. Haar clubgenote Ca roline Pekaar, die voor het eerst aan een grote wedstrijd deelnam, bereikte een zeer goede tweede plaats. MIDDELBURG - In de foyer van de Schouwburg zal zondag 6 februari om 11.30 uur onder de titel „Hugo Wolf" een kof fieconcert worden gegeven. Op het programma staat een retrospectieve, een samenstel ling van liederen, composities en teksten van en over Hugo Wolf. Dit zal lorden gebracht door Lieuwe Visser, bas, Ru- dolf Jansen, piano en Henk van Ulsen als voordrager van de teksten. Daarna zijn er nog twee pianosolo's te horen, jeugdwerken en fragmenten van Wagner en Beethoven. Kaarten f 5, jeugd t/m 12 jaar f 3 zijn verkrijgbaar aan de zaal. Organisatie ZVU Mid delburg. VLISSINGEN - De interna tionale theatergroep Kiss komt weer naar Vlissingen. Vorig jaar voerden zij in het Vest zaktheater twee avonden lang de Orestiaanse trilogie op en ditmaal heeft de groep gekozen voor het stuk „Salomé" van Oscar Wilde. Zij geeft er een nieuwe interpretatie aan, waarbij gebruik gemaakt wordt van de Engelse vertaling van de oorspronkelijke Franse tekst. De muziek en de achter grondgeluiden in Salomé (en in het algemeen bij Kiss) worden door de acteurs zelf -zonder elektronische versterking- op het toneel gemaakt. Vooral in dit stuk versterkt de muziek de atmosfeer van hitte en span ning van de mediterrane nacht. De instrumenten zijn ondefi nieerbaar mogelijk gekozen, zodat ze in de tijdloze sfeer van het stuk passen. Zaterdag 5 februari om 20.30 uur in het Vestzakthea ter aan het Bellamypark. Kaarten èf 6,50 zijn van 20.00 uur af verkrijgbaar aan de zaal. Organisatie VSC. MIDDELBURG - In de eer ste thuiswedstrijd van het on langs naar de hoofdklasse ge promoveerde Middelburg- Zuid 1 moeten de batjes al meteen worden opgenomen tegen de favoriet om de titel, te weten HIA Panels 2 uit Apel doorn. Naast de routiniers Wester hof en Crouse, zal in het bij zonder ex-ereklasser Wim Schoonemeyer een moeilijk te kloppen tegenstander zijn. De jonge, en minder ervaren MZ- spelers zullen echter beslist niet kansloos zijn. André Lou wen (een van Nederlands sterkste junioren) en de voor het derde seizoen bij de senio ren spelende Peter Kersten en Koen de Vries, die het beiden eveneens niet aan talent ont breekt, zullen ongetwijfeld voor een spannende en aan trekkelijke wedstrijd gaan zorgen. De wedstrijd wordt aan staande zaterdagavond tussen 6 en 9 uur verspeeld in het sportcentrum Slaghvaert aan de Kraitmolenlaan, en de toe gang is gratis. t Maandag 31 januari werd de eerste paal geslagen voor de uitbreiding van de showroom van garage Janssens aan de President Rooseveltlaan in Vlissingen. De eerste paal werd geslagen door de pas ge leden tot commercieel direc teur benoemde J. Dagevos, in aanwezigheid van de eigenaar-directeur Janssens. De 240 vierkante meter grote showroom van Garage Jans sens is veel te klein geworden. De oppervlakte van de sho wroom wordt nu vergroot tot 600 vierkante meter. Daarmee zal het de grootste permanente Opelshow van Zeeland zijn. „Zeven jaar geleden zijn we met niets begonnen. Uit de enorme groei, die het bedrijf in korte tijd heeft door gemaakt, kun je wel opmaken dat de Opel in Zeeland erg in trek is", meent Dagevos. „De Opel is al zeven jaar de meest verkochte auto in heel Neder land, maar bij de degelijke Zeeuw is de als degelijk be kend staande Opel al helemaal een topper". Over twee a drie maanden kunnen toekomstige klanten in de grote verwarmde showroom op hun gemakje alle in de handel verkrijgbare typen bekijken. Anglican Church Service, in The Mission tot Seamen, Vlissingen-Oost. Zondag 6 februari 10.30 Gezinsdienst (communie), 19.30 avondge bed. Chaplain A.W. Hunc- kett. Nieuw-Apostolische Kerk, Westerbaan, West-Souburg. Zondag 9.30 en 16.00 uur, woensdag 20.00 uur. Kristen Zuid-Molukse Kerk in Nederland, 6 februari Oost-Souburg, oud. L. La- tuheru, Koudekerke 14.00 uur idem. Zaterdag 5 februari Zevendedags-Adventisten doopsgezinde kerk, Vrij- domweg, dienst van 9.15- 11.15 uur. Middelburg, Doopsgezinde kerk, dienst van 10-12 uur. Zondag 6 februari. Hervormd Vlissingen. St. Jacobskerk, 10 uur ds. Y. van der Schoot, 17 u. ds. van Kooten. Johan- neskerk, 9.30 u. mevr. N. Kohier, 19 u. geen dienst. Petraskerk 19 u. Herv. geref. dienst wereld-diaconie ds. Y. van der Schoot. Open Hof, Paauwenburg, 6 febr. 9.30 ds. Pettinga, 17 u. geen dienst. Bethesda St. Joseph, 6 febr. 10 u. ds. Snoep. Bejaardencentrum Ter Reede, 6 jan. 19 u. dienst. Evang. Luth. Gemeente, Wal straat 6 febr. 11 u. ds. van Tuyll. Ver. van Vrijz. Hervormden/- Remonstranten, 6 febr. 10.15 u. ds. E.P. Kuin. Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat, 6 jan. 9.30 ds. E. Hoogerwerf, 17 u. ds. Y. van der Schoot en ds. E. Hoog erwerf. Chr. Geref. kerk Kasteelstraat, 6 febr. dienst te 9.30 en 17 uur. Geref. kerk Vrijgemaakt Lan- noystraat, 6 febr. 9.30 en 16.30 uur ds. B. Kamphuis. Geref. gemeente Marnixkerk Souburg, 6 febr. 9.30 uur leesdienst 16.30 uur ds. Snoep. Geref. kerk Kanaalstraat, Souburg. 6 febr. west 9 u. ds. v.d. Heide, oost 10 u. ds. Bos scha, 17 u. ds. Bosscha. Hervormd Koudekerke, 6 febr. 9 en 10.30 u. ds. M.J. de Jong. Hervormd Middelburg, Nieuwe Kerk, 10.00 uur ds. Brummelkamp, gezins dienst. Koorkerk, 10 u. ds. Hage, Oostkerk 9.30 u. ds. De Bakker, Herv. geref. dienst, 19.00 u. ds. G.H. van Kooten, van Delft, geref. Bondsavonddienst. Ont- moetingskerk, 10 u. ds. Roodenburg, 19 u. ds. De Bakker, Herv. geref. dienst. Zuiderbaken, 10 u. ds. Del beek. H.D. Doopsgezinde kerk, 10 u. pasteur le Gras. Evang. Luth. Kerk, 9.30 u. ds. van Tuyll, Oostkapelle. Centrum Nassaulaan, 10.15 u. de heer v.d. Heide. Zandt, 10 u. de heer Bimmel, Joos de Kuiperhuis, 10 u. gezins dienst in de Nieuwe kerk. Hervormd St. Laurens, 6 febr. 10 u. ds. Fox. Evang. Baptisten Zendings Gemeente te Middelburg, zondag 6 febr. te 16 uur dienst in de Klarenbeek LTS spreker K. van Gerghem. R.K. kerk Walcheren 5-6 febr. 1977. Souburg, Martinuskerk, Zat. 19.00, zond. 10.30 parochie koor. Paauwenburg, Open Hof, zond. 11.00 eigen zanggroep. 19.00 samenzang. Vlissingen, Singelkerk, zat. 19.00 gemengd koor, zond. 9.30 dameskoor (Neder lands) 12.00 herenkoor (Gregoriaans). Bethesda/St. Josephzieken- huis, zond. 11.00 uur. Ter Reede, vrijdag 9.00 uur. Vlissingen. Doktersdienst. Za. 5 febr. dr. Van de Griek, Badhuisstraat 46, tel. 12950, zo. 6 febr. dr. Mijnlieff, Ni- colaas Beetslaan 15, tel. 12525. De dienst loopt van 0.00-24.00 u. Visites aan vragen vóór 10.00 uur. Spreekuur spoedgevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur. Apotheek. Van 4-11 febr. geopend apotheek J.H. Tan-Meijer, Scheldestraat 26, tel. 12025. Verloskundige, za. 5 en zo. 6 febr. van 11-12 u. dr. H.H. de Vries, Badhuisstraat 183, tel. 12644. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland, za. 5 en zo. 6 febr. dr. Kodde, Ro- senburglaan 133, Middel burg, tel. 01180-26824. Dierenarts. Za. 5 en zo. 6 febr. dr. L. Jobse, tel. 01189-1389. Consult alleen na tel. af spraak. Weekdiensten Vlissingse Kruisverenigingen, za. 5 en zo. 6 febr. zuster C.J. Rad- stake, Sottegemstraat 38, tel. 12286. Spreekuur ver pleegkundigen alle werkda gen van 17-17.30 u. Lelien- laan 1, Vlissingen, tel. 13769. Stichting „Het Gezondheids centrum" te Souburg en Ritthem, za. 5 en zo. 6 febr., zuster M. Dekker, Spaame- straat 110, Oost-Souburg, tel. 61736. Spreekuur ver pleegkundigen alle werkda gen van 17-17.30 u. C. v. Pe restraat 10, tel. 61479. Kruisvereniging Walcheren- Oost, za. 5 en zo. 6 febr., zus ter J.M. Wapenaar, Sloeha- venstraat 17, Nieuwland, tel. 1474. Middelburg. Doktersdienst. Za. 5 febr. dr. v. d. Rijst, Rouaanse kaai 11, tel. 26659 zo. 6 febr. dr. Delfas, Rouaanse kaai 47. Tel. 01180-12637. Ent-schema voor Middelburg, le don derdag v.d. maand te 16 u. Zuiderbaken, dr. De la Hay- ze, le woensdag van de maand 15.15 u. Gasthuis. Middelburg. Van 4-11 februari geopend apotheek W.K. Hummelen, Markt 69. Vrijdag 4 febr.: 20.30 uur Kui perspoort Middelburg, David Arden en Michael Jul- lich. Zaterdag 5 febr.: Vestzak theater Vlissingen 20 uur Salomee, toneelgroep „Kiss". 20 uur Kuiperspoort Middelburg toneel „De Thuiskomst". 20 uur Schouwburg Middelburg blijspel „Quitte of Dubbel". Britannia Vlissingen, 20 uur uitvoering Jongerenkoor „Jong Leven", m.m.v. de be kende zangpaedagoge Marie Cecile Moerdijk. Zondag 6 febr.: 11.30 uur foyer Schouwburg Middelburg koffieconcert m.m.v. Henk van Ulsen. Dinsdag 8 febr.: 20 uur Con certzaal Middelburg concert door het Rotterdams Phil- harmonisch orkest o.l.v. Edo de Waart. Vanaf 5 febr. tot 3 maartexpo- seert in het Zeeuws Kunste naarscentrum, Noordstraat 59, Middelburg, Anneke van Santen. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen. Vrijdag 4 FEBR., 20 uur, zaterdag 5 febr. 20 urn en zondag 6 febr. 14.30 uur La Favola d'Orfeo (Monte Verdi). Te 20 uur The Sound of Music. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen. Zaterdag 5 febr. 20 uur en zondag 6 febr. 15 en 20 uur „Een vloog over het koekoeksnest" (Dale Wasserman). Concerten te Antwerpen. Zon dag 6 febr. 16 uur concert van oude muziek door het Keuls Trio in het Rube nshuis, Rubensstraat 9. Kon. Opera te Gent. Vrijdag 4 febr. 20 uur Marieke van Nijmegen. Zondag 6 febr. 14.30 uur Het land van de Glimlach. 20 uur Marieke, enz. Nederlands Toneel te Gent. Zaterdag 5 febr. 20 uur Arno, Amas, Amat. Bureau van de stichting voor nietgehuwde moeders, Los- kade 25, Middelburg, tel. 01180-27311. Spreekuur volgens afspraak. Gezins- en bejaardenverzor- ging/maatschapp. Stichting Maatschappelijke Dienst verlening Walcheren, Mid delburg, Loskade 29, tel. 01180-26951. Vlissingen, Dr. Ottestraat 3, tel. 01180- 19820. Bereikbaar iedere werkdag op kantoor, 's a- vonds na tel. afspraak. Stichting Gezinsverzorging Walcheren, Brouwenaar- straat 4, Vlissingen, tel. 01184-17810. Spreekuren leid(st)ers van 8.30-9.30 uur. Ook te Middelburg, Korte Noordstraat 31, tel. 25594en te Souburg in het wijkcen trum Middenhof, Kanaal straat 64, Souburg, tel. 64318. Gemeentelijke Sociale Dienst Vlissingen. Maatschappelijk werk dagelijks van 8-10 uur. Rechtswinkel Middelburg. Gratis rechtshulp, elke don derdag van 19-21 uur, Los kade 29, tel. bereikbaar onder nr. 01180-26951. Actie Moeders voor Moeders. Mevr. Van Belleghem, Wis- sekerke, 01180-15418. Dr. J. Rutgershuis. Consulta tiebureau voor geboortere geling en seksualiteitsvra- gen. Spreekuur 2e en 4e woensdagavond van de maand in het Med. Centrum, Julianalaan 4, Vlissingen. Voor afspraak bellen 01184-16932. Maatschappelijke dienstver lening. Telefonische hulp dienst voor mensen in gees telijke en sociale nood, geopend van 's avonds 21 uur tot 's nachts 1 uur, tel. 01180-15551. Woningbouwvereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften 5 en 6 febr. de heer K. Roelse, Bonedijke- straat 110, tel. 01184-16156. Donderdag 3 februari 1.23 en 13.44. Vrijdag 4 februari v.m. 2.03 en 14.22. Zaterdag 5 februari 2.40 en 15.00. Zondag 6 februari 3.18 en 15.38. Maandag 7 februari 3.52 en 16.15. Dinsdag 8 februari 4.39 en 16.52. Woensdag 9 februari 5.06 2n 17.30.

Scheldebode | 1977 | | pagina 9