GRAAG GEDAAN" VRAAGT HELPERS Ouders van jeugdrenners in „De Goede Verwachting VAN Lieshout in Midgard Wie verloor zijn horloge? -LEZERS SCHRIJVEN AKTIEKRANT TIJDENS Ü0- Lords' Corner in Souburg Zaken- flitsen het weten waard 1976 Scheldebode-kringetje PEDICURE Onderzoek Zangavond in Souburg V.T.V. Soos Kerstherberg Middelburg B.W.O. Kerkdiensten Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 12 JANUARI 1977 Landelijke hulpdienst ook in Zeeland actief Verhuisd: Mevr. Tavenier naar Korenbloemlaan 28 Tel. 14183 VLISSINGÉN - Binnenkort verschijnen in de landelijke dagbladen weer advertenties van de hulpdienst „Graag gedaan". Deze opvallende teksten met foto worden aange boden door de SIRE (Stichting Ideële Reclame) en dragen vaak opvallende koppen, zoals „vergeet me niet ruiten vrouw" of „vergeet me niet naaldprinses". Er wordt dan gezinspeeld op een dame, die haar ramen zeemt en best even die van haar oude buurman erbij kan lappen. Of een man alleen, die zo geweldig onthand zit met verstelgoed, dat hij graag wat hulp zou krijgen van een „naaldprinses". Ook in Zeeland heeft sinds een jaar een vertegenwoordi ger van „Graag gedaan", die probeert de hulpbieders en de hulpvragers bij elkaar te bren gen. De heer L. Verstoep uit Vlissingen heeft in zijn buurt ongeveer acht medewerkers, waarmee hij hulp kan bieden in Vlissingen, Middelburg, Goes en omliggende dorpen. Over heel Zeeland verspreid telt „Graag gedaan" rond de vijfentwintig helpers, maar behalve in Midden- Zeeland, heeft de organisatie nog weinig vaste vorm. Het aantal aanvragen om hulp vindt de heer Verstoep, over het jaar bekeken, nog niet overweldigend. Zo'n honderd vijftig gevallen hebben hem bereikt, die meestal wel waren op te lossen. De hulp liep uit een van plafondwitten, tot voorlezen of gewoon een ge sprek voeren met ierr^nd, die in de put zat. Wordt de hulp wat diep gaander, dan alleen maar een klusje verrichten, dan roept de heer Verstoep de „Graag ge daan" - medewerkster me vrouw W. Groenendijk uit Middelburg erbij. Als maat schappelijk werkster neemt zij de wat moeilijkere gevallen voor haar rekening. Veel aan vragen komen binnen via de invulstrook, die onder aan de grote advertenties in de dagbladen is afgedrukt. De heer Verstoep: „Als iemand om hulp vraagt voor een één of ander klusje, dan kijken we wel eerst of men te goeder trouw is. Je hebt er namelijk ook bij, die op een goedkope manier b.v. de buitenboel wil len laten verven, terwijl ze het best zelf kunnen betalen. Maar het grootste probleem dat we tegenkomen is toch wel de een zaamheid, die vaak moeilijk valt te doorbreken. Behalve met het „Graag ge- daan"-werk, is de heer Ver stoep ook bezig om in Zeeland baan te breken voor een andere landelijke organisatie, de Bond van Wetsovertreders, een soort vakbond voor gedeti neerden. De B.W.O. is in Zee land iets minder urgent, omdat er geen gevangenis voor wat langer veroordeelden is. Maar dat wil niet zeggen, dat er geen familie woont van ge vangenen, die b.v. hun straftijd in de Bredase gevangenis moe ten uitzitten. Zij hebben vaak hun specifieke problemen, waar ze bij niemand mee aan durven komen. Angst om de gevangene te bezoeken of geldgebrek, omdat de sociale uitkeringen wat traag verlo pen. Medewerkers van de BWO STIJGEND ALCOHOL-, DALEND DRUGGEBRUIK (vervolg van voorpagina) Het doel van de voorlichting is het alcohol- en druggebruik te verminderen. Lid van de werkgroep H. Korstanje: „Dat is nog niet zo'n simpele zaak. Het blijkt niets uit te halen als een voor 'n klas ongekend fi guur een uur lang allerlei in formatie geeft". Het is zelfs zo dat het het gebruik van spe ciaal cannabis eerder stimu leert dan afremt. Dit blijkt u" een van de bestudeerde voor- lichtingsprojekten. In dit pro- jekt, in Rotterdam, zijn drie verschillende voorlichtings benaderingen geprobeerd; de waarschuwende, de informa tieve en de persoonsgerichte benadering. De persoonsgerichte bena dering heeft een wat rem mende werking op het gebruik, zo is de conclusie van het pro- jekt. Hiermee wordt bedoeld het in kleine groepen onder be geleiding van een leerkracht discussiëren over allerlei on derwerpen, die de leerlingen belangrijk vinden. Een zo'n onderwerp kan zijn: drugs. Andere conclusies uit het Rot terdamse onderzoek zijn, dat druggebruik sterk afhankelij': is van leeftijd (hoe meer in de puberteit, hoe meer men ge neigd is iets avontuurlijks" te doen, plus hoe meer kans dat men met drugs in contact komt) en van het sociale milieu waaruit men komt (hoe hoger milieu, hoe vlugger men nieuwe mode-trends volgt). Een ander projekt, dat de Vlissingse werkgroep bestu deerd heeft is een projekt in Assen. De konklusies van dit projekt lagen in het verlengde van die in Rotterdam. Volgens „Assen" had voorlichting, ge richt op tussenpersonen als le raren, vormingswerkers, enz., het meest effect, omdat deze mensen veel en langdurig met jongeren omgaan en er vaak een vertrouwensrelatie mee hebben. De werkgroep Vlis singen heeft deze methode, overgenomen. Lid van de werkgroep A. de Bruijne, te vens leraar aan de scholenge meenschap Scheldemond, meent overigens dat het drug gebruik afneemt. „In elk geval neemt het alcoholgebruik bij jongeren merkbaar toe; dit is een veel groter probleem als de drugs. Drugs komen op de Scheldemond bij mijn weten haast niet voor". De werkgroep heeft eigen lijk nauwelijks een idee hoe veel gebruikers er in Vlissin gen zijn en waar. De indruk be staat dat de gebruikers vooral buiten het schoolsysteem te vinden zijn. Ook denkt men dat de scholen het niet gemakke lijk zullen toegeven, als er bin nen hun muren drugproble men bestaan. Deze scholen zul len pas tot medewerking be reid zijn, als op bais van harde cijfers kan worden aange toond, dat er sprake is van se rieuze problematiek. De werk groep heeft daarom contact opgenomen met de Stichting Zeeland met de vraag of de stichting een onderzoek op zou kunnen zetten naar het aantal gebruikers in Vlissingen en waar ze zich bevinden. De voorlichtingsavonden worden gehouden op 28 fe bruari, 7, 14, 21.en 28 maart. Aanmeldingen liefst voor vrij dag 21 januari sturen aan Werkgroep Drugs, Eedestraat 2, Vlissingen. Ouders kunnen zich desgewenst ook opgeven. OOST-SOUBURG - De Bij bel Kiosk Vereniging organi seert op 1 februari in Oost-Souburg een bijzondere zangavond. De avond begint om acht uur in de gerefor meerde kerk aan de Kanaal straat. De Bijbel Kiosk Vereniging is een dienstverleningsorgaan voor de kerken, dat met men sen en materiaal, lectuur en grammofoon het evangelie propageert. De bekende zan ger Janus Mondeel zingt op deze avond enkele oude en nieuwe liederen. Verdere me dewerking wordt verleend door het Christelijk Meisjes koor „Souburg", het Her vormd Kerkkoor „Souburg", de organist Piet Arendse en de trompettist Henk Lourens. VLISSINGEN - Vrijdag 14 januari is er voor de eerste keer in 1977 weer V.T.V. Soos. Om het nieuwe jaar goed te begin nen is er een optreden gepland van Peggy en Josette. Het duo heeft al eerder met succes in de soos opgetreden. Daarnaast zullen ook de nor male aktiviteiten plaats vin den, zoals het draaien van de alarmschijf en de klasse top-5. Dit alles gebeurt in het Buut aan de Beatrixlaan. Iedereen, vanaf twaalf jaar, is welkom. De toegang is een gulden voor niet-leden en 25 cent voor leden. LEWEDORP - De Jeugd commissie van de Ren- en Toerclub „Theo Middelkamp" gaat op donderdag, 13 januari, praten met de ouders van de jeugdleden. Deze bijeenkomst in „De Goede Verwachting" in Lewe- dorp begint om halfacht en ie dereen die belangstelling toont voor het jeugdwielrennen is welkom. De Jeugdcommissie zal onder meer de plannen be kendmaken voor het komend seizoen en zonodig diverse in formaties verstrekken. Uitgenodigd op deze avond is ook het pas benoemde dis- trictssportcommissielid Jan Moerdijk die eventueel bereid is een nadere toelichting te geven op diverse zaken die het jeugdwielrennen aangaan. MIDDELBURG - In het kader van de schrijversavon den, die Midgard in samen werking met boekhandel Fanoy organiseert, komt vrij dag 14 januari Peter van Lies hout naar het jongerencen trum in Middelburg. VLISSINGEN - Aan het bu reau van de gemeentepolitie te Vlissingen zijn in de periode van 29-12-76 tot 5-1-77 de vol gende gevonden voorwerpen aangegeven: Diverse bankbiljetten, zilve ren oorbel roosjes, hondenriem met penning, zilveren doosje met tabletten, zilveren aanste ker, vulpen, gele hondenriem, 1 pr. zwarte leren herenhand schoenen, 1 paar herenhand- schoe;ien, beige handschoe nen, horloge met zwarte band, horloge met ronde wijzerplaat, groene kinderportemonnee, zwarte knijpportemonnee, groene regenbroek, rood kin derschoentje, goudkleurige kinderring met naam, diverse sleutels. Aan het bureau van de ge meentepolitie te Oost-Souburg; Sleuteletui met 4 sleutels, nylon regenbroek, 2 sleutels aan leren veter, wit geschil derd houten bord met op schrift „Eigen Weg", fietssleu- teltje met popje, witte gym schoen. MIDDELBURG - Het is zondagavond acht uur. De deuren van de kerstherberg, die vrijdagavond om zeven uur opengingen, worden gesloten. Er is nog veel te doen, véél op te ruimen door de vrijwilligers en vrijwilligsters, die, zichzelf wegcijferend, dagen en nach ten hun beste beentje hebben voorgezet om jong en oud, die er enige verpozing zochten, in een wereld van onvrede, wat gezelligheid en vermaak te bieden. Daarin zich vooral ge steund wetend door kerkelijke zowel als andere instanties en vooral ook zakenmensen, die allerlei gratis beschikbaar stelden. Ook mag niet onver meld blijven wat de ouderen eerste kerstmiddag werd ge boden: enige aloude kerstlie deren, gezongen door het gere formeerd kerkkoor onder lei ding van de dirigent de heer Tissink. Een toespraak door pastoor Hendriks, een quiz, het spel „Geen ja en geen nee", ge leid door mevrouw Ineke Timmerman, die zich welhaast als een tweede Mies Bouman ontpopte, film, enz. Hulde wordt speciaal ook gebracht aan de stuwende kracht achter dit gebeuren: de heren Ad de Werk, Ruud Timmerman en Dick van Anbeek. Kortom, op deze kerstherberg, die voor de zevende maal in het Schut tershof gehouden werd, kan met tevredenheid en dank baarheid worden teruggeblikt. MIDDELBURG C. J. HAME LINK willen in deze en andere geval len hun hulp en bemiddeling bieden. Voor dit werk en voor Graag gedaan" kan de heer Verstoep best nog wat mede werkers gebruiken. Het BWO-werk vereist natuurlijk al wat rijpere mensen, maar voor de hulpdienst zijn ze wel kom als ze boven de zestien zijn. Verstoep: „Ze moeten wel eerlijk zijn, en verantwoorde- lijksgevoel hebben. Geld nemen we in pricipe niet aan. Als iemand per se iets wil ge ven, stoppen we het in een pot." De heer Verstoep is voor in lichtingen en hulpaanvragen bereikbaar op Postbus 223, Vlissingen, tel. 01184-18648. De maatschappelijk werkster mevrouw W. Groenendijk woont in Mddelburg aan de Oranjelaan 8. VLISSINGEN - Werkne mers van Hoechst, die aange sloten zijn bij de industriebond NVV, kunnen de komende tijd aktie-kranten verwachten van de bedrijfsledengroep. De kranten worden uitgegeven in verband met de CAO- onderhandelingen. De aktie-krant zal informa tie geven over het verloop van de CAO-onderhandelingen voor zover het de wei-knemers van Hoechst aangaat en infor matie geven over wat er lande lijk gebeurt. Daarnaast zal, als het noodzakelijk is, een discus sie op gang gebracht worden over eventuele akties en zullen ledenvergaderingen via de ak- tiekrant bekend gemaakt wor den. OOST-SOUBURG - Na een verbouwing in december vorig jaar is dinsdag 4 januari in de Kanaalstraat in Oost-Souburg een nieuwe hairstylingshop, LORDS' Corner geopend. Eigenaren van deze winkel zijn Peter Vuyk en Frits den Heyer, die aan de Herengracht in Middelburg ook een hairsty lingshop runnen. De heer Den Heyer neemt de leiding van de nieuwe shop, terwijl de heer Vuyk in Middelburg is achter gebleven. De voormalige drogistrij is door Vuyk en Den Heyer zelf verbouwd tot kapsalon. De hairstylingshop in Oost- Souburg werkt zonder af spraak. Zaterdag 15 januari wordt er in het wijkgebouw aan de Nassaulaan in Middelburg een nieuwjaarsbal gehouden. Het trio Anton de Boer zorgt voor de muziek. Het bal, dat georganiseerd wordt door de belangengroep Nieuw Mid delburg, begint 's avonds om acht uur. De toegang is gratis. Poppentejater Kartoen speelt woensdag 19 januari en woensdag 2 februari een aantal sprookjes onder de ti tel: Hee! Hoor eensheel lang geleden De voor stellingen beginnen 's mid dags om drie uur en worden gehouden in het molenthea ter in Middelburg-zuid. De toegangsprijs is voor kinde ren twee gulden vijftig en voor volwassenen drie gulden. Door het beperkte aantal zit plaatsen is het zaak tijdig te reserveren via telefoonnum mer 01182-1832. Vandaag, woensdag 12 ja nuari, zijn de heer A. Groene- berg (85) en mevrouw M.J. Groenenberg - de Nooijer (84) zestig jaar getrouwd. Beiden zijn geboren Vlissin- gers. Het echtpaar woont nu in de Verkuyl Quakkelaar- straat 9. Namens het ge meentebestuur zal loco burgemeester Gillissen- Verschage samen met zijn echtgenote de heer en me-i vrouw Groenenberg komen feliciteren. Dit zal om vijf uur 's middags gebeuren. De Nederlandse Vereni ging voor Management, regio Zeeland, houdt op woensdag 19 januari een zogenaamde bazenavond. De avond wordt gehouden in het Scheldek- wartier in Vissingen en begint om 7 uur 's avonds. Op vrijdag 21 januari neemt de Hervormde gemeente het in Middelburg-zuid gebouwde kerkelijke centrum officieel in gebruik. Dit centrum, gelegen aan de Vrijlandstraat, heeft de naam Thomaskapel gekre gen. De plechtigheid rond de ingebruikneming begint 's avonds om half acht. Tot en met vrijdag 28 ja nuari 1977 wordt er in het Vlissingse stadhuis een grafi sche collectie geëxposeerd. Er staan etsen en lino's opge steld van een zeventiental kunstenaars. De werken kun nen bezichtigd worden in de hal van het stadhuis van achl uur tot half een en van hall twee tot vijf uur. De organisa tie is in handen van de Stich ting Culturele Gemeenschap Vlissingen, Badhuisstraal 104. U kunt daar ook terecht voor informatie. Zaterdag 15 januari Zevende Dags-Adventisten doopsge zinde kerk, Vrijdomweg, dienst van 9.15-11.15 uur; Middelburg, doopsgezinde kerk, dienst van 10.00-12.00 uur. Zondag 16 januari Hervormd Vlissingen St.-Jacobskerk 10.00 uur, ds. P. C. Pettinga, Johanneskerk 9.30 uur, ds. E. Hoogerwerf, 19.00 uur ds. L. de Liefde. Open Hof Paauwenburg, 16 jan. ds. Y. van der Schoot, H.A., 17.00 uur ds. G. den Heeten, H.A. Bejaardencentrum „Ter Ree- de" 16 jan. 19.00 uur ds. Bethesda/St.-Joseph, 10.00 uur ds. Joosse. Evang. Luth. Gemeente Wal- straat 16 jan. 9.30 uur ds. v. d. Meij. Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat 16 jan. ds. Pettin ga, 17.00 uur ds. J. Bruin Oostkapelle. Chr. Geref. Kerk Kasteelstraat 9.30 en 17.00 uur ds. Den Hertog. Geref. Kerk (vrijgemaakt) Lannoystraat 16 jan. 9.00 uur en 16.30 uur ds. B. Kamphuis. Geref. Gemeente Marnixkerk Souburg 16 jan. 9.30 en 16.30 uur ds. Snoep. Geref. Kerk Kanaalstraat Souburg 16 jan. west 9.00 uur ds. Bosscha, 10.00 uur oost ds. Vanhaelen, 17.00 uur oost ds. Vanhaelen. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland 16 jan. Oost- Souburg 15.00 uur ouder ling L. Latuheru, Koude- kerke 12.00 uur idem. Her vormd Souburg Oranje plein 16 jan. west 9.00 uur ds. Bosscha, H.A., 9.30 uur oost ds. v. d. Heide, 19.00 uur ds. Dorgelo. Hervormd Koudekerke 16 jan. 9.00 en 10.30 uur ds. De Jong. Hervormd Middelburg 16 jan. Nieuwe Kerk 10.00 uur ds. W, F. Kuijl, Koorkerk 10.00 uur ds. Hage, 19.00 uur ds. R. Hoogenkamp, Veere, Oos- tkerk 10.15 uur ds. Rooden- burg, 19.00 uur ds. G. Post, Ontmoetingskerk 10.00 uur ds. F. H. A. v. d. Wind, Se- rooskerke Zuiderbaken, 10.00 uur ds. T. Rinkema, Evang. Luth. Kerk 11.00 uur ds. Van der Meij Bergen op Zoom, Centrum 10.15 uur de heer Joh. Murre, Zandt IÖ.00 uur dé heer Bimrhel, Joos de Ruiterhuis 10.00 uur de heer Kruse. Hervormd St.-Laurens 16 jan. 10.00 uur ds. Fox. R.-k. Kerk-Walcheren 15/16 jan. 1977 Souburg Martinuskerk zat. 19.00 uur: zon. 10.30 uur: parochiekoor. Paauwenburg Open Hof zon. 11.00 uur: eigen zanggroep, 19.00 uur: samenzang. Vlissingen Singelkerk zat. 19.00 uur: herenkoor (Greg.), zon. 9.30 uur: da meskoor (Nederlands), 12.00 uur: samenzang. Bethesda/St.-Jozefziekenhuis zon. 11.00 uur. Ter Reede vrijdag 9.00 uur. Middelburg Petrus en Paulus- kerk Lojnbardstraat zat. 19.00 uur, zond. 10.15 uur, 19.00 uur. Hoeksteen Rozenburglaan zon. 11.30 uur. Volle Evang. Gemeente Vlis singen iedere zondag 9.45 uur en iedere woensdag 19.30 uur in de Filadelfia- kapel, Vrouwenstraat 5 te Middelburg, Dam 6 gem. de Wijngaard 10.00 uur ds. Van der Zanden. Jehova's Getuigen Konin- krijkszaal Van Disnoeck- straat 34 te Vlissingen en donderdag van 19.30-21.30 uur en zondag van 10.00- 12.00 uur. The Bethel Pentecoast Temple Inc. Wijkgebouw Zuiderba ken, Rentmeesterlaan Middelburg-Zuid, elke woensdag 19.30 uur, zondag om 14.30 uur. Zondags school 10.00 uur in de Zuid- burgschool. Pinkstergemeente Vlissingen iedere zondag 14.30 uur ge meentedienst. Leger des Heils Vlissingen ie dere zondag 10.00 uur Heili gingssamenkomst en 19.30 uur, verlossingssamen komst. Elke dinsdagmiddag van 14.30-16.00 uur Ge- zindsbond, waar iedereen welkom is, Stavermanstraat Vlissingen. Hersteld Apostolische Zen ding Gemeente Bakkers gang Vlissingen elke zondag dienst te 10.00 en 16.30 uur. Anglican Church Service in The Mission tot Seamen Vlissingen-Oost. Zondag 16 januari 10.30 communie dienst, 19.30 avondgebed. Chaplain revd. A. W. Hunc- kett. Vlissingen doktersdienst za. 15 jan. dr. De Greef Willem Klooslaan 1 tel. 12121zo. 16 jan. dr. Kant, Badhuisstraat 195, tel. 12190. De dienst loopt van 00.00-24.00 uur. Visites aanvragen vóór 10.00 uur. Spreekuur spoedgeval len van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur. Apotheek. Van 14-21 jan. geopend apotheek C. P. Lastdrager, C. van Pere straat 1, Oost-Souburg, tel. 01183-61593. Tandarts. Za. 15 en zo. 16 van 11.00-12.00 uur dr. A. H. Oort, Tobagolaan 6, Vlissin gen, tel. 14390. Verloskundige. Za. 15 en zo. 16 jan. mej. Van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland. Za. 15 en zo. 16 jan. dr. G. A. van Bockel, Kanaalstraat 89, Oost-Souburg, tel. 01183- 61500. Voor Middelburg- Zuid en Dauwendaele zie Souburg. Dierenarts. Za. 15enzo. 16jan. dr. L. H. van Dijk, Middel burg, tel. 01180-13118. Con sult alleen na tel. afspraak. Honden informatiecentrale Goes, tel. 01100-4373. Diensten Vlissingse Kruisve renigingen. Za. 15 en zo. 16 jan. zuster B. v. d. Meer- Krol, Middelburgsestraat 66, Oost-Souburg, tel. 01183-64893. Kruisvereniging Walcheren- Oost. Za. 15 en zo. 16 jan. zuster A. M. Gouwerse, Aza- lialaan 29, Oostkapelle, tel. 01188-1233;, Middelburg doktersdienst za. 15 jan. dr. Bruinzeel, Groenmarkt 17, tel. 12635. Zo. 16 jan. dr. Dominicus, Dam 30, tel. 12830. Apotheek. Van vrijdag 14-23 jan. geopend apotheek W. K. Hummelen, Markt 69. Donderdag 13 jan. 20.00 uur Abdij II Middelburg, lezing door mr. Enschede. Vrijdag 14 jan. 20.00 uur Schouwburg Middelburg een spirituale komedie „Trakteren". Idem 20.00 uur Kuiper- spoorttheater te Middelburg Geoffry Madge, piano. Zaterdag 15 jan. 13.30 en 16.00 uur Kuiperspoorttheater te Middelburg, Poppentheater. Zondag 16 jan. 12.00 uur Lun- checafé Stadhuis Goes, con cert. Woensdag 19 jan. 13.30 uur in De Oude Stadt Vlissingen, jeugdtheater Otto v. d. Mie den met „De vreselijk verle gen vogelverschrikker". Idem van 14.00-17.00 uur Open Hoff Paauwenburg te Vlissingen, handwerken, biljarten enz Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen vrijdag 14 jan. 16.00 uur Amahl and the night vi sitors en Het Lange Kerst maal, zaterdag 15 jan. 20.00 uur Het kasteel van Hertog Blauwbaard, zondag 16 jan. 14.30 uur Amahl enz. 20.00 uur The Sound of Music. Concerten te Antwerpen, zon dag 16 jan. 16.00 uur concert van Oude Muziek in het Ru benshuis, Rubensstraat. Kon. Opera te Gent, vrijdag 14 jan. 20.00 uur de Klokken van Corneville, zondag 16 jan. 14.30 uur Bluthoczeit, 20.00 uur de Klokken, enz. Nederl. Toneel te Gent, zater dag 15 jan. 20.00 uur en zon dag 16 jan. 15.00 uur „Arno, Amar, Amat". De winnaar van vorige week was Erwin Wöhler uit Middel burg Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de To renstraat, Vlissingen binnen. De gulle Middelburgse gevers zijn: Patisserie „Fraanje" Lange- viele, stelt beschikbaar; half- pond bonbons van eigen fabri kaat. Fruitspecialist Van der Hiele-Nijse, Langeviele 41, stelt beschikbaar: 1 pond zuidvruchten. Optiek Focus, Burg. Prome nade, stelt beschikbaar: brile- tui. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt beschik baar: fotocadeaubon ter waarde van 5,-. Baby-art. zaak De Weefstoel Langeviele 3, stelt beschikbaar een cadeaubon van 10,-. Premier Herenmode, Lange Delft 11, stelt beschikbaar: te" besteden tot een bedrag van 10,-. Hotel restaurant „De Huifkar", Markt 19, stelt be schikbaar: koffie met gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar: leuk boeketje bloemen. Vleeshouwerij A. Sturm, veeresingel 99, stelt beschik baar: half pond eigengemaakte rookworst. Woningbouwvereniging „Goed Wonen" weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften, 15 en 16 jan. de heer B. Lens, Lingestraat 48, Oost-Souburg, geen tele foon. Donderdag 13 jan. 7.12 en 19.46. Vrijdag 14 jan. 8.19 en 21.02. Zaterdag 15 jan. 9.38 en 22.23. Zondag 16 jan. 10.55 en 23.40. Maandag 17 jan. 12.03. Dinsdag 18 jan. 0.38 en 13.00. Woensdag 19 jan. n.m. 1.27 en 13.49.

Scheldebode | 1977 | | pagina 7