JOHNNY'S ROCK MD ROLL 6MD IIV DE PIEK Pussycat op Nieuwjaarsbal van „Tempo Doeloe" 595.- Zaken flitsen het weten KLEDING EN SPEELGOED VOOR LIBERIAANSE KINDEREN Scheldebode-kringetje MODELWONING HH DE KLERK VERKIEZINGS- PROJECT ONDER JONGEREN Dit is De Klerk prijswijzer! HH DE KLERK Rabobank opende nieuwe kantoren uiaarrl il Silver ftïglithome SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 29 DECEMBER 1976 Mevr. Tavenier Adoptie Door H. H. De Klerk ingericht met meubelen, tapijten, gordijnen, bedden. Bossenburgh 6, Vlissingen Vlissingen:Spuistraat 6, tel. (01184) 17720 Wit lacqué met horizontale zilveren bies Kerkdiensten Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Vlissingse familie houdt hulpaktie voor weeskinderen PEDICURE gedipl. s.v.o. Tulpentaart 1», Vllsaingan Tal. 14183 Bahandallng volgana afspraak VLISSINGEN - De oproep om kinderkleding en speelgoed af te staan was nog maar net op het raam van een buurtsuper- markt verschenen of er werden al zakken vol afgeleverd bij het vermelde adres. Mevrouw K.P.J. de Nooijer woont in de Vlissingse wijk Paauwenburg en zij is de initiatiefneemster van een actie om zomerkleding en speelgoed in te zamelen voor twee weeshuizen in de Li beriaanse hoofdstad Monrovia aan de Westkust van Afrika. De acktie is nog maar jong, maar uit de eerste reacties van haar buurtbewoners heeft me vrouw De Nooijer opgemaakt, dat er wel eens kans van slagen is. Het begon allemaal met de komst van Kebi, het Libe riaanse adoptief dochtertje van de heer en mevrouw De Nooijer. Via kennissen in Libe ria had de familie De Nooijer gahoord, dat adoptie in dat land minder moeizame en veel kortere procedure was dan el ders in de wereld. Maar de aan staande ouders moesten wel zelf naar Liberia gaan om het kind te halen. In Monrovia ech ter duurde de uiteindelijke toewijzing van een adoptie kind toch langer dan de bedoe ling was en in plaats van en kele dagen brachten de heer en mevrouw De Nooijer er bijna drie weken door. Alle tijd om de twee wees huizen, waar zij door hun adoptiezaak mee in aanraking kwamen, wat beter te leren kennen. Het viel hun niet mee. De kinderen in deze tehuizen, die of wees waren of alleen een moeder hadden, die niet voor ze kon zorgen, werden goed behandeld, maar meer dan dat kon de leider hun ook niet bie den. De meeste kinderen leken op het oog wel gezond, maar hadden geen enkele weerstand tegen de één of andere ziekte. De behuizingen van het „Eva Deline Children's Home" en de „Fatima Cottage Orphanage" waren erg primitief en het geven van kleding en schoeisel aan de kinderen was een voortdurende zorg. Daarbij was speelgoed helemaal een luxe. De pakjes, die de heer en mevrouw De Nooijer van huis hadden meegenomen werden in de opperse vreugde ontvan gen. Mevrouw de Nooijer: „We hadden veel te weinig bij ons, want we wisten niet, dat we ook naar een tweede weeshuis zouden gaan. Maar als je het daar ziet, dan kun je niet nala ten om wat te gaan doen. Onze kinderen hebben hier allemaal zoveel, dat je soms niet weet, wat je ze voor hun verjaardag moet geven". Na haar thuiskomst in Vlis- singen met haar nieuwe doch tertje begon mevrouw De Nooijer regelmatig pakjes te stuken naar de twee tehuizen. Maar afgezien van de hoge por tokosten bleek haar al snel, dat deze pakjes bovendien maar zelden op hun bestemming aankwamen. In krantenberichten had ze inmiddels gelezen, dat Libe riaanse schepen hier nogal eens in de buurt voeren. Zo kwam zij op het idee om de maatschappijen te benaderen, die op Liberia varen. Het tweede telefoontje was al raak. Zij kon 20 kilo vracht vrij mee geven voor Monrovia en de ka pitein zou er persoonlijk in zijn hut op passen. Met hulp van kennissen was dit al gauw ver zameld en 6 januari arriveren de goederen in Liberia. Een volgende maatschappij deed een nog veel royaler aan bod. Praktisch elke maand mocht er vracht van 2 m3 mee gestuurd worden. Mevrouw De Nooijer was hier wel wat over donderd door. Twee m3 heb je niet een twee drie verzameld en met de hulp van alleen buurtgenoten kom je er niet. Zij hoopt dan ook dat ieder een die nog goed bruikbare zomerkleding voor grote en kleine kinderen heeft en speel goed, haar even wil bellen (01184-14599), als zij dit af willen staan. Bovendien kan er nu ook groter speelgoed mee gestuurd worden, zoals stepjes of poppenhuizen. De verpak king en het vervoer naar de Rotterdamse haven vormen al leen nog een probleem. Kisten of kratten zouden zeer welkom zijn, Wat anders weet me vrouw De Noojjer niet hoe zij de goederen moet versturen. Van Mr. Deline, de vader van één van de twee tehuizen, kreeg zij ook nog het verzoek om alsjeblieft voor een wasma chine te zorgen. „Ze denken daar, dat we hier in weelde leven en in vergelijking is dat ook wel zo. Maar een wasma- Een statiefoto van de bewonertjes van het „Eva Deline Children's Home". chine kon ik niet zo maar kopen en daarom heb ik een verzoek om hulp hiervoor ge richt aan het project Hulp We reldkinderen. Het zijn wel al lemaal bedelbrieven die je schrijft, maar de mensen doen het toch maar als je om iets vraagt". Vader Deline zal zijn wasmachine krijgen, want We- reldftinderen gaat een bedrag van waarschijnlijk 1000,- hiervoor schenken. Moeilijker ligt het verzoek van deze zelfde Mr. Deline om bijdragen te sturen voor kinderen, die nu wegens geldgebrek niet naar school kunnen. „Ik zou niet weten hoe ik dat moest organi seren. Mijn actie is daar trou wens nog veel te klein voor om daar ook al aan te beginnen". VLISSINGEN. De winnaar van vorige week was mevrouw Poppe-de Graaf uit Vlissingen. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar. Loop dan even"-bij ons kantoor, Toren straat 5, Vlissingen binnen. De gulle Vlissingse gevers zijn: Banketbakker Faber, Badhuisstraat 38, de alom be kende kwaliteitstaart; half pond biefstuk van slagerij De Vries, Walstraat: Vishandel O.F. de Muynck jr., Oude Markt 11, een kilo gebakken vis uit de zaterdagreclame; Drogisterij Lutwieler, Lange Zelke 80, een luxe fles bad- schuim; Smith Kaas, markt kraam, een pond kaas naar keuze; Slagerij Oosterom, Walstraat 100, 300 "gram vleeswaren; 't Gouddoppertje tegoedbon èf 5; Brillenspecia- list Tilroe, Walstraat 81, ka merthermostaat; Annikes ca fetaria, twee broodjes Annikes met koffie; Midgetgolfbaan Delta, Burg. Van Woelderen- laan, Vlissingen, gratis con sumptie; Nieuwendijk 51, Vlissingen, bon voor panne koeken plus koffie voor twee personen; Chemische wasserij Populair, Groene Woud 1, Vlissingen, gratis reinigen van een japon. Geopend di., do. en za. van 14.00-17.00 uur. AMSTERDAM/ROTTERDAM/DEN HAAG/UTRECHT/VLISSINGEN/DE LIER MIDDELBURG - De Zeeuwse jeugdraad wil eraan medewerken jongeren bewust te maken van het belang om volgend jaar bij de Tweede- Kamerverkiezingen naar de stembus te gaan. Initiatieven op dit gebied moeten dan wel door de politieke jongerenor ganisaties genomen worden. Dit werd besloten op de al gemene vergadering van de jeugdraad op 15 december. De jeugdraad wil helpen door het bureau-apparaat ter beschik king te stellen, bijeenkomsten te organiseren en materiaal van de landelijke organisaties aan de Zeeuwse politieke jon gerenorganisaties door te ge ven. Een woordvoerder van de jeugdraad is echter bang, dat er van het idee weinig terecht zal komen. Vooral omdat er in Zeeland maar weinig jongeren politiek georganiseerd zijn. Al leen P.v.d.A., A.R. en S.G.P. hebben hier politieke jongere norganisaties. Op 6 en 7 januari worden in het christelijk lyceum aan de Bergweg in Goes twee Israë- lavonden gehouden. Me vrouw Hannah Stranders houdt een inleiding, toegelicht met beeldend materiaal. De twee avonden beginnen om half acht en vormen een aan sluitend geheel. Met reconstructie van de Rouaanse Kaai in Middelburg zal begin februari begonnen worden. Dit hebben b. en w. schriftelijk meegedeeld in antwoord op vragen van het WD-raadslid J. Griep, die de aandacht vroeg voor de slechte staat van waarin het wegdek van de Rouaanse Kaai verkeert. VLISSINGEN i In de Piek aan de Hellebardierstraat in Vlissingen treedt op donder dag 30 december Johnny's Rock and Roll Band op. De band bestaat uit: John Caljouw - zang, gitaar en mondharmonica; Ad Meeuwse piano en zang; Eugène den Hoed - gitaar, dwarsfluit, mondharmonica en zang; Kees den Hoed - basgitaar; Cees Meerman - drums en zang. In juli dit jaar kwam de band in deze samenstelling voor het eerst bij elkaar. De bedoeling was slechts enkele optredens te doen, maar het ging zo goed, dat iedereen wilde doorgaan. Niemand echter zag een vanaf het begin grote opzet zitten; er moest gespeeld kunnen wor den en overal. Het repertoire bestaat uit werk van John Cal jouw, een aantal oude rockers en bewerkingen van songs uit de jaren, zoals Runaway van Del Shannon. Het optreden begint om negen uur. De kaarten a vier gulden zijn vanaf acht uur aan de zaal verkrijgbaar. VLISSSINGEN - De vereni ging van Indonesiërs, oud- Indonesiërs en oud- Indiëgangers „Tempo Doeloe Zeeland" gaat op zaterdag 1 januari een groots nieuwjaars- bal organiseren in de aula van de MTS aan de Marconiweg 1 in Vlissingen. Een vorige grote manifesta tie van deze vereniging vond plaats in het najaar in hotel Britannia en werd door onge veer driehonderd mensen be zocht. In februari hoopt het be stuur nog een derde avond te geven, waarvan het batig saldo evenals van de twee andere feestavonden, ten goede komt aan het Doofstommen Insti tuut L.P.T.B. te Bandung. Voor het nieuwjaarsbal heeft Tempo Doeloe zich ver zekerd van de groep „Pussy cat", die hiermee voor het eerst in Zeeland op zal treden. De groep is momenteel zeer be kend van de internationale top tien en zij brengt o.a. Missisipi en Georgie. Uit Singapore komt Ted Wildes met The Boomerangs. Zij zijn op tour nee door Europa en volgens de voorzitter van Tempo Doeloe, de heer J.A. Rotinsulu, zijn zij gespecialiseerd in zachte „soul" en „funkie" muziek. Uit Zeeland zelf treedt de culturele dansgroep „The Tempo Doeloe Dancers" op. Verder wordt het feest gevuld met veel dansen en spelen, zoals Bingo. De netto baten van de drie avonden zullen de Nederlandse ambassadeur in Djarkata, de heer Jalink, ter hand gesteld worden om het geld op de juiste plaats te laten belanden. Het feest begint zaterdag om 19.30 uur. Kaarten a f 12,50 (kinderen tot 12 jaar f 7,50) zijn verkrijgbaar bij o.a. Toko Mampirin Vlissingen, Mu2000 in Middelburg en Toko Indone sia in Goes en 's avonds aan de zaal. Deze slaapkamer mag gerust een creatie worden genoemd. Grote klasse tot in de kleinste details. Ledikant van 140x200 cm incl. 2 nachtkastjes en bovenbouw met verlichting. Compleet voor Ladencommode 325.- Herencommode 325.- Schuifkast 1065.- Vlissingen:Spuistraat 6, tel. (01184) 17720 AMSTEROAM/ROTTERDAM/DEN HAAG/UTRECMT/VLISSINGEN/DE LIER OOST-SOUBURG - Met een zeer druk bezocht „Open Huis" nam zaterdag 18 decem ber de Rabobank het nieuwe kantoor aan het Oranjeplein in Oost-Souburg in gebruik. Het gebouw ligt op een cen traal punt en is door Architec- tenburo Jobse zo „open" moge lijk gemaakt in nauw overleg met de directeur van de bank, dhr. v. d. Linde, en diens staf. Alleen de dienstdoende kas- sière is door kogelvrij glas be veiligd; alle andere balies, zowel de stabalies voor allerlei bankdiensten als de zitbalies voor de speciale diensten, as surantie en reisbemiddeling, zijn uitgevoerd zonder glas, zodat een goed contact met de cliënt gewaarborgd is. Voor de kinderen die de bank met één van de ouders bezoeken, is er een speelhoek met een lego-tafel. De officiële opening zal plaats vinden op maandag 10 januari 1977 door de heer J. Besuysen, ere voorzitter van de bank. Maandag 20 december werd het verbouwde kantoor te Ritthem heropend door de heer J. de Lange, oud-voorzitter van de bank te Ritthem. Het kantoor is nu beveiligd volgens de voorschriften, in tern aangepast aan de eisen, die het moderne bankbedrijf stelt en voorzien van een spreekkamer voor afhandeling van de meer vertrouwelijke zaken. Het kantoor wordt be diend door 1 personeelslid en is dagelijks geopend voor alle bankzaken. De verbouw is in eigen beheer uitgevoerd door Aannemersbedrijf Ruissen en Meulbroek. Zaterdag 1 januari, Zevende Dags-Adventisten Doops gezinde kerk, Vrijdomweg, dienst van 9.15-11.15 uur; Middelburg, Doopsgezinde Kerk, dienst van 10-12 uur. Zondag 31 december. Her vormd Vlissingen, St.- Jacobskerk, 19.30 uur, ds. Pettinga, 1 jan., 10 uur, ds. L. de Liefde, daarna receptie in Het Anker, Johanneskerk, 31 de. 19.30 uur, ds. L. de Liefde. Open Hof Paauwenburg, 19.30 uur, ds. Y. v.d. Schoot. Bejaardenhuis „Ter Reede", 31 dec. 10.30 uur, de heer G. de Lugt. Evang. Luth. Kerk Walstraat, 31 dec. geen dienst, 2 januari 9.30 uur, de heer Jumelet, Grijpskerke. Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat, 31 dec. 19.30 uur, as. G. den Heeten. 1 jan. 10 uur, ds. L. de Liefde, gez. dienst; 2 jan. 9.30 uur, ds. den Heeten, 17 uur, ds. Y. v.d. Schoot. Open Hof Paauwenburg, 2 jan. 9.30 uur, ds. Y. v.d. Schoot, 17 uur, ds. Bossha, Souburg. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat, 31 dec. 19.30 uur, ds. Den Hertog. 1 jan. 10 uur, ds. Den Hertog, 2 jan. 9.30 uur, ds. G. Leendertse; 17 uur, ds. age Geref. Kerk (vrijgemaakt) 31 dec., 19.30 uur, ds. B. Kamphuis. 2 jan. 9.30 uur, ds. Kamphuis; 16.30 uur, ds. P. Schelling. Geref. Gemeente Marnixkerk, 31 dec. 19.30 uur, ds. Snoep, 1 jan. 9.30 uur, ds. Snoep, 2 jan. 9.30 uur en 16.30 uur, ds. Snoep. Geref. Kerk Kanaalstraat Souburg, 31 dec. 19.30 uur, ds. Vanhaelen, pastoor v.d. Bosch en ds. Bosscha. 2 jan. west, 9 uur, ds. Dorgelo, 10 uur, oost, ds. Vanhaelen, 17 uur, oost, ds. Vanhaelen. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland, 31 dec. Oost- Souburg, 20.30 uur, oud. S. Waisapy, Koudekerke, 19 uur, idem. Hervormd Souburg, Oranje plein, 31 dec., west, 19.30 uur, ds. Vanhaelen en pas toor v.d. Bosch, oost 19.30 uur, ds. v.d. Heide, 2 jan. west 9 uur, ds. Dorgelo, oost 9.30 uur, ds. v.d. Heide, 19 uur, ds. Dorgelo. Hervormd Koudekerke, 31 dec., 19 uur, ds. M.J. de Jong, 1 jan. 10 uur, ds. M.J. de Jong, 2 jan. 9 en 10.30 uur, ds. De Jong. Hervormd Middelburg. Nieuwe Kerk, 31 dec. 19 uur, ds. Brummelkamp, 2 jan., 10 uur, ds. Brummelkamp, Ontmoetingskerk, 19.30 uur, ds. Roodenburg, 1 jan. 10.30 uur, ds. Roodenburg, 2 jan. 10 uur, ds. Roodenburg, Zuiderbaken 31 dec. 19.30 uur, ds. H. van Benthem, 1 jan. 10.30 uur, ds. Delbeek, 2 jan. 10 uur, ds. Delbeek, H.A. Evang. Luth. Kerk 11 uur, de heer Jumelet, Van Grijpskerke. Hervormd St.-Laurens, 19 uur, ds. Fox, 2 jan. 10 uur, ds. Fox. Evang. Baptisten Zendings- Gemeente, 2 jan. 16 uur, dienst in de lts (Klarenbeek) Middelburg, voorganger K. v. Berghem. Molukse Kerkdienst in het wijkcentrum te Oost- Souburg dienst 9.30 uur, ds. P. Fader, 2 jan. idem 9.30 uur, ds. Fader. Hervormd Vlissingen, 2 jan. St.-Jacobskerk, 10 uur, ds. Pettinga, Johanneskerk 9.30 uur, ds. De Liefde, 19 uur, de heer Leerdam. Open Hof, 9.30 uur, ds. v.d. Schoot, 17 uur, ds. Bosscha. Petruskerk 17 uur, ds. Y. v.d. Schoot, Ter Reede 19 uur, ds. G. den Heeten, Bethesda- St.Joseph, 10 uur, ds. Joosse. Volle Evang. Gemeente. Vlis singen, iedere zondag 9.45 uur en iedere woensdag 19.30 uur in de Filadelfia- kapel, Vrouwestraat 5. Te Middelburgdam 6 gem. De Wijngaard, 31 dec. 22 uur, 1 jan. 19.45 uur, 2 jan. 10 uur, ds. Van der Zanden. R.k. kerk - Walcheren 31 dec. - 2 jan. 1977. 31 dec., 19 uur, Vlissingen, Lieve Vrouwekerk, samen zang; 19 uur, Middelburg. Petrus en Pauluskerk, Lom bardstraat. 19.30 uur, Sou burg, Martinuskerk, oecu menische oudejaarsavond- dienst, voorgangers ds. D. Vanhaelen en past. A. v.d. Bosch. 1 jan., in Lieve Vrouwekerk- Singel om 10.45 uur, voor de Polen; 11 uur, Paauwenburg-Open Hof (eigen zanggroep); 19 uur, Souburg, Martinuskerk; 19 uur, Vlissingen, Lieve Vrouwekerk, samenzang; 19 uur, Middelburg, Petrus en Pauluskerk, Lombard straat. 2 jan. 9 uur, Domburg, Willi- brorduskerk, Badhuisweg; 9.30 uur, Vlissingen, Lieve Vrouwekerk, (dameskoor- Nederlands); 10.15 uur, Middelburg, Petrus en Pau luskerk, Lombardstraat; 10.30 uur, Souburg, Marti nuskerk (parochiekoor); 11 uur, Paauwenburg, Open Hof (eigen zanggroep); 11.30 uur, Middelburg Hoeksteen, Rozenburglaan. 12 uur, Vlissingen, Lieve Vrouwe kerk (herenkoor - grego riaans); 19 uur, Paauwen burg, Open Hof (samen zang); 19 uur, Middelburg, Petrus en Pauluskerk, Lom bardstraat. Vlissingen. Doktersdienst, za. 1 jan. dr. Mijnlieff, Nic. Beetslaan 15, tel. 12525, zo. 2 jan. dr. Van de Griek, Bad huisstraat 46, tel. 12950. De dienst loopt van 0.00-24 uur. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur spoedgeval len van 12.30-1 uur en van 17.30-18 uur. Apotheek, van 31 dec. tot 7 jan. geopend apotheek J.M.H. v.d. Sande, Badhuisstraat 30-32, tel. 12066. Verloskundige. Za. 1 en zo. 2 jan. mej. Stolk. Bloemen- laan 48, tel. 13838. Tandarts. Za. 1 jan. van 11-12 uur dr. P.H.E. Calppenberg, Chopinlaan 71, tel. 14602, zo. 2 jan. van 11-12 uur, dr. P. Bruinzeel, Londense Kaai 7, Middelburg, tel. 25963. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland, za. 1 en zo. 2 jan. dr. M.L. v.d. Moer, Stationplein 1, Arne- muiden, tel. 01182-1308. Dierenarts. 1, 2, 3 jan., dr. L.J.J. Schofaerts, tel. 01185-2069. Consult alleen na tel. afspraak. Dienst Vlissingse Kruisvereni gingen, za. 1 en zo. 2 jan., zuster C.J. Radstake, Sotte- gemstraat 38, tel. 12286. Kruisvereniging Walcheren- Oost, za. 1 en zo. 2 jan. zuster M. Vader, Haringvlietstraat 56, Middelburg, tel. 29215. Middelburg. Doktersdienst, 1 jan. dr. Schram, De Kram mer 14, tel. 14664; zo. 2 jan. dr. de la Hayze, Seisdam 22, tel. 14305. Ent-schema, le donderdag v. d. maand; 16 uur, Zuiderbaken, 3e woensdag van de maand 15.15 uur, Gasthuis, dr. Kodde. Middelburg. Apotheek. Van 31 dec.-7 jan. geopend apo theek A. Ringeling, Lange Delft 133. Donderdag 30 dec. 14.30 uur, Open Hof, Paauwenburg, Vlissingen, Kindertheater „PSSSTT". Zaterdag 1 jan. 15 uur, Vestzak-theater Vlissingen J. en M. Jass. Nieuwjaarsconcert Leo Cuijpers. Zondag 2 jan. 20 uur, de Piek, Vlissingen Nieuwjaarsgebeuren. Zon dag 2 jan. 20 uur, Kath. Kerk grote markt te Bergen op Zoom, kerstconcert te geven door de Stichting Hortus Musicus Religiosus (vocale en instrumentaalkoren) o.l.v. Hans Smout. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen. Vrijdag 31 dec. 20 uur, Weens Bloed. Zaterdag 1 jan. 20 uur, Aïda. Zondag 2 jan. 14.30X UUR, The Sound of Music; 20 uur, Weens Bloed. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen. Zaterdag 1 jan. 20 uur en zondag 2 jan. 15 en 20 uur, „Kleine Man... wat nu". Concerten te Antwerpen. Zon dag 2 jan. 17 uur, concert Antwerps Kathedraalkoor in de Kerk Groenplaats. Kon. Opera te Gent. Vrijdag 31 dec. 20 uur, Das Feuerwerk. Zondag 2 jan. 14.30 uur, Ri- goletto, 20 uur, Das Feuer werk. Woningbouwvereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.m. en liften, za. 1 en zo. 2 jan., de heer K. Roelse, Bo- nedijkestraat 110, tel. 16156. OOST-SOUBURG - Jeugd- sociëteit „Silver Nighthome" organiseert op 1 januari voor de ouders van haar leden en de leden zelf een Nieuwjaarsre ceptie. Tussen drie en vijf uur zijn de ouders en de genodig den van harte welkom in het soosgebouw wat gelegen is aan de Ritthemsestraat 135 in Oost-Souburg. 's Avonds vanaf half acht is de soos open voor de leden. Op de bovenste verdieping zal een tentoonstelling worden gehouden over de jeugdsocië- teit in al haar facetten en de activiteiten die zij in het verle den georganiseerd heeft. De soos aan de Ritthemse straat 135 is toegankelijk voor jongeren vanaf 14 jaar. Ze is ieder weekend geopend op de volgende dagen en tijden: vrij dagavond (voor bestuurs- en werkgroepvergaderingen en incidentele activiteiten zoals disco-avonden), zaterdag avond van 7 uur tot half twaalf (soosavond met diverse activi teiten), zondagmiddag van 2 uur tot half 6 (soosmiddag met disco en leeshoek) en zondag avond (soosavond met disco, leeshoek, gesprekken e.d.). Onder de diverse activiteiten die de soos presenteert vallen: droppingen, bingoavonden, het vertonen van (pop)films, het organiseren van een strandfeest (als afsluiting of opening van het soosseizoen)' en specials van de discogroep zoals een jaarlijkse top 100.

Scheldebode | 1976 | | pagina 5