Groot waterspel in Poelendaele Veere wil subsidie geven aan Delta Cultureel Wol-en handwerkhuis 't Carillon geopend Zaken- flitsen Rabobank O KERSTUITVOERINGEN ZEEUWSE MUZIEKSCHOOL Nationaal Jengdorkest in Middelburg Fritz the cat in de Beak het weten waard GROTE KERK UHT-MR-AMMMODATIE LERAREN MUZIEKSCHOOL GEVEN KERSTCONCERT Jan Raas krijgt trofee Uitvoering van Weihnachts- Oratorium— Scheldebode-kringetje gevonden voorwerpen KERSTDRUKTE Oproep gast gezinnen advertenties Als u in juli of augustus met de auto op vakantie gaat, heeft u in januari nog maar weinig keus Kerkdiensten Mevr. Tavenier Medische diensten Culturele Agenda Hoogwater Goed wonen SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 15 DECEMBER 1976 MIDDELBURG - In het zwembad „Poelendaele" zal zaterdag 18 december van 13.00 tot 16.00 uur een groot waterspelprogramma worden gehouden voor het hele gezin. In het kader van de actie „Sport Real" organiseert de KNZB van 11 december tot 9 januari onder de naam ,,na- jaarsprojekt 1976" in 28 over het hele land verspreide plaat sen dergelijke evenementen. In Middelburg is de plaatselijke organisatie in handen van een team onder leiding van een speciale recreatie-zwem leider. Verder werken de „Stormvoge ls" uit Vlissingen en de „Zuid wester" uit Middelburg aan het projekt mee. Zaterdag zal dus jong en oud mee kunnen doen aan het zwemfeest in „Poelendaele". In het diepe bad worden o.a. een fluitjesrace, boomstam- m aj,~.V - loop, jukzwemmen en een hoe pelrace gehouden. In het on diepe bad spelen met de bal, touwtrekken en vrije bewe gingsspelen onder leiding. Bij ieder spel zal een uitlegkaart hangen en wordt uitleg door de leiding gegeven. Iedereen, die wil, kan vol leybal spelen met één of meer dere ballen. De toegang tot het zwemfestijn bedraagt f 1,- in clusief een KNZB- waterspelsticker. VEERE - Woensdag 15 de cember komt in de raadsver gadering van de gemeente Veere een subsidieverzoek van de Stichting Delta Cultureel ter sprake. Deze stichting ex ploiteert met gunstig resultaat de Grote Kerk van Veere (de laatste twee jaar 35.000 bezoe kers per jaar). B. en W. stellen de raad voor de stichting een subsidie van 15.000 gulden voor 1977 te geven. ,,Wij zijn van mening, dat door de Stich ting Delta Cultureel een be langrijke bijdrage wordt gele verd aan de promoting van Veere. Wij zien het werk van de stichting als een aanvulling op wat door de VW wordt ge daan", aldus lichten B. en W. het subsidievoorstel toe. De toerist heeft in de ge meente Veere dan ook niet te klagen over medewerking van MIDDELBURG - Leraren van de Zeeuwse Muziekschool treden op woensdag 22 decem ber op in de Concert- en Ge hoorzaal in Middelburg. Het concert is onderdeel van de muziekschoolserie „Lera ren als uitvoerend artiest". Volgende week woensdag tre den op: Dick Boon (travers- ofluit), Marinus Hillebrand (cello) en Leen de Broekert (claveciipbel). Als gast is uit genodigd de zanger Hans Smout, leraar solozang aan het Brabants Conservatorium. Zij zullen muziek ten gehore brengen uit de zeventiende en de achttiende eeuw. Het concert vindt plaats in de foyer van de Concert- en Gehoorzaal en begint om acht uur. het college van B. en W. Het college hecht grote waarde aan wat de stichting in het kader van de opvang van toeristen op Walcheren verricht. Ze ziet de exploitatie van de Grote Kerk als een slecht-weer- accommodatie voor de toeris ten. Subsidies, die de gemeente Veere aan de stichting en aan het VW toekent zijn volgens B. en W. dan ook onlosmakend met elkaar verbonden. De vijftienduizend gulden is overigens minder als de stich ting gevraagd had. De stich ting raamde het tekort voor 1977 op vijfentwintigduizend gulden en had graag een even groot bedrag van de gemeente los willen krijgen. Het college wil echter van een andere opzet uitgaan. Zij vermindert enkele posten met in totaal drieduizend gulden en schrapt de post „manifestaties" die de stichting op zevenduizend gulden had begroot, in zijn ge heel. Hiervoor in de plaats stellen B. en W. een regeling voor, waarbij in principe de mani festaties van de Stichting Delta Cultureel worden gesub sidieerd. De grootte van het bedrag moet dan echter per manifestatie worden vastge steld. «3mmm'MïmMiM In verband met de verzoeken wij onze ad verteerders hun voor de volgende Schel- debode in te leveren op maandagmorgen 20 de cember voor 11.00 uur. Bij voorbaat hartelijk dank GOES - Tijdens de algemene ledenvergadering van Theo Middelkamp die op zondag 19 december in „de Caisson" te Kapelle wordt gehouden zal de Ko van de Veldetrofee worden uitgereikt aan Jan Raas. Deze trofee wordt jaarlijks uitgereikt aan die renner die het meest representatief is voor de Zeeuwse wielersport. VLISSINGEN - Getrouw aan haar belofte, zal de Vlis- singse Oratorium-Vereniging op zaterdag 18 december, om 19.30 uur in de St.-Jacobskerk het uit zes cantates bestaande Weihnachts-Oratorium van J.S. Bach uitvoeren. In het kort kunnen deze zes delen als volgt worden belicht. No. 1 behandelt de tocht van Jozef en Maria naar Bethlehem om daar beschreven te worden. No. 2 opent met een Pastorale Sinfonia, waarin de engelen God prijzen voor de geboren Messias. Over no. 3 hangt een duistere wolk, n.l. de vlucht met het Kind naar Egypte, maar na de dood van koning Herodes, is de vreugde weer algemeen. Cantate no. 4 opent het feest van het Nieuwe Jaar, met gelijke aandacht aan de Drie Koningen, waarbij het Kindje de naam Jezus ontvan gt. No. 5 en 6 haken hierbij verder op in, waarbij de dog matiek belangrijk is in dit ora torium. Een viertal solisten, te weten Lia Ligthart (sopraan), Cocy Stuart (alt), Anton Trommelen (tenor) en Hans Smout (bas). Aan het orgel Gert Oost. De begeleiding is in handen van het Dordrechtse Kamerorkest. Het geheel o.l.v. Izaak Ruissen. Voor solisten en zeker ook voor het koor zijn er moeilijke in tervallen en dissonanten te overwinnen, met daar tussen in zware en taaie momenten, die intense aandacht vragen van uitvoerders en toehoor ders. Over het algemeen komt het hierop neer, dat dit groots werk met een actieve geest be leefd moet worden. CeLa VLISSINGEN - Sinds kort heeft Vlissingen als eerste plaats in Zeeland een eigen „Pingouin" zaak. Deze Franse fabriek in breiwol en tapijtga rens heeft vooral voor oudere dames een bekende klank. In het nieuwe Wol- en Hand werkhuis 't Carillon aan de Oude Markt 12 kunnen zijn nu voortaan hun keuze maken uit een uitgebreide collectie. Daarnaast hebben de dames A. Thiele en J. A. Ras in hun handwerkzaakje nog veel meer te bieden op handwerk- en breigebied. Als twee enthou siaste hobbyisten zijn zij haar winkeltje begonnen in dit in tieme restaurantïepandje. „In principe doen we het ge woon uit hobby, maar we hopen natuurlijk dat het zake lijk ook zal lopen. De eerste week hebben we daarover nog niet te klagen gehad." Als in troductie van de nieuwe zaak hebben twee dames van het Pingouin-bedrijf drie dagen lang een demonstratie in ta- pijtknopen gegeven. Vooral voor wandkleden bestaat mo menteel veel belangstelling bij het publiek en Pingouin ver koopt dan ook verschillende voorbewerkte stramiens, die met de hand beschilderd zijn. De dames Thiele en Ras breien en haken ondertussen truien in verschillende kleuren en modellen om de klanten de mogelijkheden voor hun mate rialen te laten zien. „We willen er echt een speciaalzaak in brei- en handwerkgarens van maken en alles wat daarbij hoort. We gaan dus geen kno pen en bandjes verkopen." MIDDELBURG - De lang zamerhand traditioneel ge worden grote kerstuitvoering van de Zeeuwse Muziekschool wordt dit jaar gehouden op donderdag zestien en vrijdag zeventien december in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg. De kerstuitvoering wordt op twee achtereenvolgende avon den gegeven om de verwachte drukte dit jaar te kunnen ver werken. Medewerkenden zijn het juniorenorkest van de school (honderd jongens en meisjes), de tweedè klassen al gemene muzikale vorming, het kinderkoor, een blokfluiten semble en het dertig leerlingen tellende accordeonprkest. Uitgevoerd wordt o.a. mu ziek van Schubert (Duitse Dansen), J.S. Bach (koralen) en een kerstoratorium voor spreekstemmen, koorzang, or gel, piano en orkest van Ri chard van Soes. Vein Soest is ensemblespelleraar van de muziekschool. Het concert begint op beide avonden om halfacht. VLISSINGEN-AaiThet bu reau van de gemeentepolitie te Vlissingen zijn in de periode van 1 tot 8-11-1976, de vol gende gevonden voorwerpen aangegeven: brillekoker met bril, gele hon dehalsband, grammofoon plaat, hondepenning, zak met nieuwe handschoenen en sok ken, 2 schriften met elektrici teitsleer, zak met St.- Nicolaasspullen, kinderwan tjes (oranje met witte randen), bruine handschoen, zilver kleurig dameshorloge met gouden oorring, blauwe rege njas (cape), kindermuts met Noors patroon, portefeuille met inh., blauwkleurige knip- portemonnee, kinderschoentje bruin/groen, kettinkje met in scriptie, gouden herenzege lring met inscriptie, gouden armband (schakel). Aan het bureau van de ge meentepolitie te Oost- Souburg, zijn in de periode van 1 tot 8-12-1976 de volgende gevonden voorwerpen aange geven: Sportschoen, ceintuur, kin derhandschoen, Marokkaans lederen portefeuille met in houd. MIDDELBURG - Dinsdag 21 december geeft het Natio naal Jeugdorkest een concert in de Concert- en gehoorzaal in .«iiddelburg. Het orkest, dat onder leiding staat van Roelof van Driesten, is een volledig symfonie orkest. De orkestleden zijn jongelui die de muziek als vrij etijdsbesteding beoefenen en jongens en meisjes die de mu ziek als vak gekozen hebben. Solisten zijn de hoornist Jacob Slagter en de klarinet tist Clement van den Bulck. De laatste is zijn carrEre als kla rinettist begonnen in het Zeeuws Jeugdorkest. Volgende, week dinsdag werkt het Na tionaal Jeugdorkest het vol gende programma af: de ou verture „La jolie fille van Perth" van Bizet, „Masques et Bergamasques" van Fauié, het eerste hoornconcert van Ri chard Strauss, fragmenten uit „De verkochte bruid" van Smetana, het klarinetconcert van Krommer en de Slavische Mars van Tchaikowski. Het concert begint om acht uur. GOES - De oproep in het Nieuwsblad voor de Beve- landen om gastgezinnen is goed aangeslagen. Zo'n veer tig gezinnen uit Noord- en Zuid-Beveland hebben zich aangemeld om regelmatig als gastgezin op te treden voor jongeren en ouderen die plot seling onderdak nodig heb ben omdat ze in moeilijkhe den zitten. Het gastgezin- nenproject is een gezamen lijke onderneming van het Sociaal Centrum, de Protes tantse instelling voor maat schappelijk werk en jeugd en gezin. Alle gastgezinnen die zich hebben opgegeven worden nu bezocht. Gezinnen en dat kunnen ook onvolledige ge zinnen zijn, die ook tijdelijk als opvangadres willen fun geren kunnen zich nog steeds aanmelden bij het Sociaal Centrum en de Protestantse instelling voor maatschappe lijk werk in Goes. MIDDELBURG Op zater dag 18 december draait in het vrijetijdscentrum de Beuk de film „The nine lives of Fritz the cat" van Steve Kranz. Deze te kenfilm is in kleur en werd ge regisseerd door Robert Taylor. Fritz the cat, aan drugs ver slaafd, heeft ruzie met zijn vrouw. Fritz wordt tenslotte het huis uitgejaagd. Fritz ver valt in dagdromen en beleeft allerlei gebeurtenissen uit zijn vorige levens. Zo ontmoet hij Juan, ene militante Portori- caan, en een Wino, die er van overtuigd is God te zijn. In een ander leven droomt hij, dat hij adjudant wordt van Hitier. Deze periode in zijn leven wordt beëindigd, voor dat generaal Patton de kans krijgt hem vanuit een tank neer te schieten. In zijn visioenen ziet hij de wereld van 1984 het jaar dat Kissinger tot president van de V.S. werd gekozen. De negers zijn allemaal naar de staat New Jersey gestuurd, dat thans de naam Nieuw-Afrika heeft gekregen. Er breekt een oorlog uit tussen de oen Nie oamt hij tot de ontdekking, dat dit leven het slechtste is dat hij ooit gekend heeft. De film begint om tien uur 's avonds, de toegang is drie gul den. VLISSINGEN-De winnaar van vorige week was mevrouw Ghidei uit Oost-Souburg. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar. Loop dan even bij ons kantoor, Toren straat 5, Vlissingen binnen. De gulle Vlissingse gevers zijn: Banketbakker Faber, Badhuisstraat 38, de alom be kende kwaliteitstaart; half pond biefstuk van slagerij De Vries, Walstraat: Vishandel O.F. de Muynck jr., Oude Markt 11, een kilo gebakken vis uit de zaterdagreclarm Drogisterij Lutwieler, Lang Zelke 80, een luxe fles bad- schuim; Smith Kaas, markt kraam, een pond kaas naar keuze; Slagerij Oosterom, Walstraat 100, 300 gram vleeswaren; 't Gouddoppertje een tegoedbon a 5,-; Brillen- specialist Tilroe, Walstraat 81, kamerthermostaat; Annikes cafetaria, twee broodjes Anni kes met koffie; Midgetgolf- baan Delta, Burg. Van Woelde- renlaan, Vlissingen, gratis consumptie; Nieuwendijk 51, Vlissingen, bon voor panne koeken plus koffie voor twee personen; Chemische wasserij Populair, Groene Woud 1, Vlissingen, gratis reinigen van een japon. Vlissingen, zaterdag 18 dec. Zevende Dags-Adventisten, Doopgezinde kerk Vrij- domweg, van 9.15-10.15. Bediening des Woords door ds. A.E. Dingjan en Vic. J.F.P. van Doornik, van 10.15-11.15 Bijbelstudie, te Middelburg geen dienst. Zondag 19 dec. Herv. Vlissin gen, St.-Jacobskerk 10 uur ds. Y. van der Schoot, '17 uur: ds. Korporaal Johan- neskerk ds L. de Liefde, 19 u. ds. Baars. Open Hof, Paauwenburg, 19 dec. 9.30 u. ds. L. de Liefde, 17 u. E. Hoogerwerf. Bejaarden-centrum „Ter Ree- de", 19 dec. 19 uur ds. E. Hoogerwerf. Bethesda-St.-Joseph, 19 dec. 10 uur ds. Joosse. Doopsgezinde Gemeente Vrij- domweg 19 dec. 10.45 uur ds. S. Vooistra. 19 uur Kerst feest Zondagsschool. Evang. Luth. Gemeente Wal straat, 19 dec. 11 u. de heer G. Sinke. 1 Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat, 19 dec. 9.30 u. ds. E. Hoogerwerf, 17 u. ds. J. Bruin, Oostkapelle. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat, 9.30 en 17 u. ds. C.A. den Hertog. Geref. Kerk (vrijgemaakt) Lannoystraat, 19 dec. 9.30 en 16.30 u. ds. B. Kamphuis. Geref. Gemeente Marnixkerk Souburg, 19 dec. 9.30 en 16.30 uur ds. Snoep. Geref. Kerk Kanaalstraat Souburg, 19 dec. west 9 u. ds. v.d. Heide, oost 10 u. ds. Vanhaelen, oost 17 u. Pater Jongerius, van Nijmegen. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland, 19 dec. Oost- Souburg 15 u. oud. J. Tura- mena, Koudekerke 12 u. oud. M. Siwabessy. Hervormd Souburg Oranje plein, 19 dec. west 9 u. ds. v.d. Heide, oost 9.30 u. ds. Dorgelo, 17 u. Open deur- dienst iïi de kerk Kanaal straat. Hervormd Koudekerke, 19 dec. 9 u. ds. M.J. de Jong 10.30 u. ds. M.J. de Jong, H.A. Hervormd Middelburg, 19 dec. Nieuwe kerk 10 u. ds. Brummelkamp, (H.A. na de zegen in het stoelenvak), Koorkerk 10 u. ds. T. Rin- kema, m.m.v. Els Millenaar, trompet, Oostkerk 10.15 u. eerw. heer M. Allewijn, 19 u. xls. G.K. Korporaal, van Wil lige Langerak, Ontmoe- tingskerk 10 u. ds. J.H.J. Hofman, van Bergen op Zoom, 19 u. kerstfeest Zon dagsschool, Zuiderbaken 10 u. ds. Delbeek, m.m.v. Meis jeskoor uit Souburg, Doops gezinde kerk 9.30 ds. Vooi stra, Ev. Luth. Kerk 9.30 u. eerw. heer G. Sinke, Cen trum Nassaulaan 10.15 u. de heer Bimmel, Het Zand 10 u. de heer Schot. Hervormd St.-Laurens, 19 dec. 10 u. ds. Fox. Evang. Baptisten Zendings Gemeente, 19 dec. te 16 uur in de Klarenbeel L.T.S. dienst, voorganger K.V. Berghem. Molukse Kerksdienst, 19 dec. Wijkcentrum te Oost- Souburg te 9.30 uur ds. P. Fader. R.-K. Kerk-Walcheren 18-19 dec. 1976 Souburg Martinuskerk zat. 19.00 boetedienst gevolgd door eucharistieviering; zon. 10.30 boetedienst ge volgd door eucharistievie ring (parochiekoor). Paauwenburg Open Hof zon. 11.00 boetedienst gevolgd door eucharistieviering (jeugdkoor), 19.00 boete dienst gevolgd door eucha ristieviering (samenzang). Vlissingen Singel (Lieve Vrouwekerk) zat. 19.00 boe tedienst gevolgd door eu charistieviering (herenkoor-gregoriaans), zon. 9.30 boetedienst ge volgd door eucharistievie ring (dameskoor- Nederlands), 12.00 boete dienst gevolgd door eucha ristieviering (samenzang. Bethesda/St.-Josephziekenhui zondag 11.00. Ter Reede vrijdag 9.00. Middelburg Petrus en Paulus- kerk Lombardstraat zat. 19.00, zon. 10.15 en 19.00. Hoeksteen Rozenburglaan zon. 11.30. Anglican Church Service in The Mission to Seamen Vlissingen-Oost. Zondag 19 december 10.30 uur, 10.30 uur Holy Communion, 7.30 Evening Prayer chaplain Revd. A.W. Hunckett. Voile Evang. Gemeente Vlis singen, iedere zondag 9.45 uur en iedere woensdag 19.30 uur in de Filadelfia- kapel. Vrouwenstraat 5 te Middelburg, Dam 6 gem. de Wijngaard 10 uur ds. C. v.d. Zanden, 19 uur doopdienst Poeledaele. PEDICURE gedipl. s.v.o. Tulp«nlaan 19, VIlMlngan Tal. 14183 Behandeling voAgana afspraak Vlissingen. DOKTERS- DIENST. Za. 18 dec: dr. Thiadens, Westerzicht 277, West-Souburg, tel. 64633, zo. 19 dec. dr. Bom, Bad huisstraat 81, tel. 12233, de dienst loopt van 0.00-24 u. Visites aanvragen vör 10 u. Spreekuur spoedgevallen van 12.30-1 en van 17.30-18 u. APOTHEEK. Van 17-24 dec. geopend apotheek J.H. Tan-Meijer, Scheldestraat 26, tel. 12025. Tandarts. 18 en 19 dec. van 11-12 uur: dr. A. de Koning, Kanaalstraat 91, Oost- Souburg. Verloskundige. Za. 18 en zo. 19 dec. mej. Stolk, Bloemen- laan 48, tel. 13838. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en. Nieuwland, za. 18 en zo. 19 dec. dr. G.A. van Bockel, Kanaalstraat 89, Oost-Souburg, tel. 01183- 61500. Voor Middelburg- Zuid en Dauwendaele, zie Souburg. Dierenarts, za. 18 en zo. 19 dec. dr. J. Hoftijzer, Middelburg, tel. 01180-13118. Consult al leen na tel. afspraak. Honden-Informatie-Centrum Goes, tel. 01100-4373. Diensten Vlissingse Kruisve reniging, za. 18 en zo. 19 dec. zuster C.J. Radstake, Sotte- gemstraat 38, tel. 12286. Kruisvereniging Walcheren- Oost, za. 18 en zo. 19 dec. zuster B. v.d. Logt, Bierkaai 9, Middelburg, tel. 01180- 27396. Middelburg, doktersdienst, za. 18 dec. dr. Reyerse, Seisweg 29, tel. 13456, za. 19 dec. dr. Bruinzeel, Groenmarkt 17, tel. 12635. Middelburg, apotheek, van 17-24 dec. geopend apo theek W.K. Hummel en, Markt 69. Vrijdag 17 dec. 20.30 u. Kui perspoort Middelburg film en experiment. Idem 20.30 u. Vestzak-theater Vlissingen Folkconcert Bally wee. Idem 20 u. ontspanningsavond in Open Hof, Paauwenburg. Zaterdag 17 dec. van 14-17 uur wijkcentrum Midden hof, Souburg Ruilbeurs. Idem. 19.30 uur St.- Jacobskerk Vlissingen, uit voering van het Weihnacht- soratorium van J.S. Boch. Maandag 20 dec. 20 u. Bach- ten Poorte Oost-Souburg een gezellige avond in het teken van het kerstfeest. Dinsdag 21 dec. 20 uur Bach- ten Reede, Vlissingen Zweedse Lucia-viering. Idem. 20 u. De prins van Oranje, te Goes (bsc) het blijspel „Spelenderwijs". Idem. 20 u. Kerstviering in het Dorpshuis te Ritthem. Tevens houden de leden van de NCVB te Ritthem op 20 dec. de Kerstviering, waar oudere inwoners zeer wel kom zijn. Woensdag 22 dec. 20 u. (zsrfi) Foyer Concertzaal Middel burg romantisch kerstcon cert. Idem 14 u. Kerstmiddag in Open Hof, Paauwenburg. Vrijdag 17 dec. 20 u. Kerst avond in de Lutherse Kerk, Vlissingen uitgaande van de Anglicaanse gemeenschap in Nederland. Zaterdag 18 dec. 19.30 u. Kerstzangavond in de Mar nixkerk te Souburg. Zeeuws Kunstenaarscentrum tot 6 jan. Jan van der Leeuw. Kon. Opera te Antwerpen. Vrijdag 17 dec. 20 u. The Sound of Music, zaterdag 18 dec. 20 u. Amahl and te Night Visitors en Het Lange Kerstmaal, zondag 19 dec. 14.30 u. The Sound of Music, 20 u. The Sound of Music. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen. Zaterdag 18 dec. 20 u. en zondag 19 dec. 15 en 20 uur „Kleine Manwat nu". Concerten te Antwerpen. Za terdag 18 dec. 15 u. Promenade-concert door de Philharmonie o.l.v. E. Jor dan, in de zaal „Elizabeth", Astridplein. Kon. Opera te Gent. Vrijdag 17 dec. 20 u. Gasparone (Muio ker), zondag 19 dec. 14.30 u. Madame Butterfly, 20 u. Gasparone. Nederl. Toneel Gent. Zaterdag 18 dec. 20 u. en zondag 19 dec. 15 uur „De Beverpels". Donderdag 16 dec. 8.58 en 21.35 Vrijdag 17 dec. 10.09 en 22.31 Zaterdag 18 dec. 11.19 en 23.55 Zondag 19 dec. 12.18 Maandag 20 dec. 0.59 en 13.10 Dinsdag 21 dec. n.m. 1.35 en 13.57 Woensdag 22 dec. 2.20 en 14.45 W on ing bouwvereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften, za. 18 en zo. 19 dec. de heer B. Lens, Linge- straat 48, Oost-Souburg, geen telefoon. STICHTING RECHTSWIN KEL ZEELAND. Stichting Rechtswinkel, Los- kade 29 te Middelburg, elke donderdag van 19-21 uur gratis rechtshulp. Tel. 01180-26951.

Scheldebode | 1976 | | pagina 13