ARCHITECT WISSE: „VRIJHEID VOOR BEWONERS BIJNA OPTIMAAL" Eerste woning Bossenburgh wordt dinsdag opgeleverd Provincie wil praatpalen tussen Zierikzee en Goes gevonden ZAKENFLITSEN José Coiffures nu ook met boetiek in Walstraat Rabobank Sint opent Végé-super in Souburg het weten a waard Proftonr weer naar Goes 85 JAAR WERK l\ Reorganisatie wielercomité Scheldebode-kringetje Als u in juli of augustus per auto met vakantie wilt, heeft u in januari nog maar weinig keus Eerste sleutel Groen Woonerven Nieuw clubgebouw ü.v. Sint Laurens Kerkdiensten Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen DE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 24 NOVEMBER 1976 VLISSINGEN - In de twee vorige artikelen over de nieuwe Vlissingse wijk Bos senburgh zijn de stedebouw- kundige Bolk en de architect Jobse aan het woord geweest. Als laatste willen wij architect P. Wisse enkele van zijn ideeën over de wijk laten weergeven. Als medéwerker van het archi tectenbureau Steen en Tuinhof heeft hij het ontwerp geleverd voor ongeveer tweehonderd woningwetwoningen in Bos senburgh, die gebouwd wor den in opdracht van de wo ningbouwvereniging „Verbe tering van de Volkshuisvesting in Vlissingen en omliggende gemeenten". In het voorbereidend sta dium van de nieuwe wijk werkten de architecten Wisse en Jobse veel samen met de stedebouwkundige. Nieuwe wijken in andere steden wer den bekeken en het idee van hoge en lage gevels kwam op tafel. Daarna ging men over de situering van de huizen denken en al snel bleek, dat hierbij het oorspronkelijke plan met hof jes niet bruikbaar zou zijn. Wisse; „We kregen het idee, dat je moest blijven lopen, net zoals in een binnenstad. Met huisjes op schaal zijn we toen alsmaar gaan schuiven volgens dat patroon. De hele opzet is dus vrij willekeurig, net als vroeger dorpen en steden ont stonden." Ook speelde het idee mee, dat de bewoners een zekere in timiteit in hun wijk moeten kunnen vinden, die in andere nieuwbouwwijken vaak ont breekt. „De samenleving trekt zich nogal terug in het gezin en het huis. Maar het is ook vaak geen wonder, want als je in be paalde wijken de deur uitstapt, dan schrik je je rot." Dat in tieme van zo'n wijk zou het de mensen wat gemakkelijker maken om buiten hun huisdeur met elkaar in contact te ko men. Een grotere concentratie van de woningen geeft de mo gelijkheid om elders meer ruimte voor groen te scheppen. Met dit grondmotief gingen de beide architecten hun op- ik WESTKAPELLE. - Het Christelijk Jeugdwerk West- kapelle geeft vrijdag 26 no vember een feestavond ter ge legenheid van het 85-jarig ju bileum van haar jeugdwerk. Het feest begint om 7 uur in het jeugdgebouw van de her vormde gemeente. Tijdens het feest wordt er vooral veel gezongen. Tussen de liederen door halen enkele oud-leiders en oud bestuursleden herinneringen op uit hun tijd in het jeugd werk. Er is een tentoonstelling onder de naam ,,85 jaar jeugd werk" en er worden handar- beidartikelen verkocht. Na de pauze houden oud-leiders een wedstrijd in voordragen. Kees en Johannes Lievense, Leunis Verhage en Kees Minderhout brengen ieder een stuk, dat door een jury beoordeeld wordt. Aan het eind van de avpnd wordt dan de winnaar bekend gemaakt. Onder lei ding van spelleiders Boord Wouters en Jaap van Rooyen kunnen vrijwilligers meedoen aan Chinese gymnastiek en mastklimmen. De avond wordt met zang besloten. dracht voor een gegeven aantal woningwetwoningen verder uitwerken. Jobse zocht bij zijn ontwerp de intimiteit in een meer „stadse" opzet van de woningen. Hoge gevels aan korte smalle straatjes. Wisse zette zijn huizen kleinschali ger op. Gezien de meer lande lijk omgeving van de wijk, waarin bovendien de Lange Leenweg met zijn typisch in heemse begroeiing een vast ge geven is, voelde hij meer voor de sfeer van een „tuin- stadwijk". Zijn gevels zijn veel minder hoog geworden en de huizen hebben daardoor een wat neu traler karakter gekregen. ,,We wilden een niet te groot eigen stempel op woningwetwonin gen drukken. Tenslotte werk je voor een anonieme opdracht gever, je weet niet wie er in die huizen gaan wonen. We heb ben gezocht naar oplossingen, waarbij de vrijheid van de be woner optimaal is. Je zou kun nen zeggen, dat de huizen wat sober zijn geworden, ook wat de kleuren betreft, zodat de bewoners er een eigen gezicht aan kunnen geven." zaak, die meestal uit de hand loopt - of dat er een veel klei nere wagen voor deze wijk komt. Als op 1 december burge meester Westerhout officieel de eerste sleutel van een wo ning in Bossenburgh heeft om gedraaid - in de gemeentelijke stukken wordt Bossenburgh nog met een g op het eind ge schreven, maar op de eerste straatnaambordjes in de wijk staat het al met gh - zullen de eerste bewoners geleidelijk aan de wijk binnendruppelen. De schoolgaande kinderen, die zij meebrengen, zullen dit jaar nog niet in hun eigen wijk naar school kunnen. De raad heeft afgelopen week een besluit goedgekeurd tot stichting van een openbare lagere en kleuterschool in de „groene long" van de wijk. Daarbij is ook een gymnastiek lokaal gepland. De school zal met ingang van het schooljaar '77-'78 moeten gaan draaien en tot die, tijd zullen de lagere schoolleerlingen uit Bossen burgh opgevangen worden in het gebouw van de voormalige Kon. Wilhelminaschool aan de Here. Segherslaan. De kleuters kunnen gebruik maken van een deel van de oude Pr. Wil- helminakleuterschool aan de Berlagestraat. Omdat de af stand naar deze gebouwen voor alle kinderen wel wat groot is, hebben B W in prin cipe besloten van gemeente wege voor vervoer te zorgen. Over de groenbeplanting van de wijk is in de gemeente lijke werkgroep Bossenburgh nogal uitvoerig gesproken. Be paalde ideeën, die wat afwe ken van het gangbare op dit gebied, vond de plantsoenen dienst moeilijk uitvoerbaar. Tenslotte is besloten om voor de grotere groenbeplantingen zoveel mogelijk met inheemse materiaal te werken, zoals die overal langs de Walcherse bin nenweggetjes te vinden is. Meer naar binnen in de wijk kan dan gebruik gemaakt worden van een combinatie met sierbeplanting. Een probleem, wat Wisse bij het ontwerp belangrijk vond, was het vraagstuk of de keuken van de huizen aan de kleine straatjes aan de straatkant moest liggen. „Als je daar wilt wonen wil je misschien ook meer relatie met het straatje hebben. We hebben hier op het bureau er nogal een punt van gemaakt en tenslotte zijn we tot de oplossing gekomen om in de straatjes, waar de voorgevel aan de zonkant ligt de zitka mer te maken en omgekeerd waar deze aan de schaduw zijde ligt de keuken te plan nen." De straatjes in Bossenburgh zullen volgens de nieuwe wet telijke regeling tot woonerven bestempeld worden, wat bete kent, dat voetgangers en stap voets rijdende auto's dezelfde rechten hebben. Volgens de heer Wisse is het probleem van het vuilnisophalen in de straa tjes nog niet opgelost. Op ver zoek van de woningbouwver eniging is er van zijn bureau een brief naar de gemeente uit gegaan, maar een uiteindelijke beslissing is niet bekend. De gemeentelijke vuilniswagens zijn te groot voor de straatjes, wat er op neer zou komen, dat of de bewoners zelf hun vuil naar een container of andere verzamelplaats brengen - een Rijkswaterstaat is van plan om praatpalen op te richten langs rijksweg 18 op Schouwen- Duiveland en rijksweg 58 op Zuid-Beveland. Aan de provincie is nu ge vraagd om met het praatpalen- systeem aan te sluiten op pro vinciale wegen, die dat nodig hebben. Gedeputeerde Staten van Zeeland vinden dat er langs de weg Zierikzee-Goes 5 praatpalen nodig zijn. Boven dien zullen ook twee praatpa len langs rijksweg 258 voor re kening van de provincie ko men, zodat er een aansluiting met het palenstysteem op rijksweg 58 komt. Aan de statenleden is op 17 december de uiteindelijke be slissing om daarvoor 180.000 gulden op tafel te leggen. Een praatpaal kost per stuk zo'n 20.000 gulden. De 40.000 die dan nog overschieten zijn nodig om de bijkomende kos ten, zoals prijsstijgingen, weg- boringen enzovoorts op te van gen. De praatpalen komen twee kilometer van elkaar te staan. VLISSINGEN - In de pe riode van 10 tot en met 17 no vember 1976 zijn aan het Hoofdbureau van Politie, Mo lenstraat 1 te Vlissingen, de navolgende gevonden voor werpen gedeponeerd c.q. aan gegeven. Verzekeringsplaat, Kente kenplaat, Rijwielmand, Bus- kaart, Armband, Diverse sleu tels, Diverse portemonnee's. Aan het bureau van Politie te Oost-Souburg zijn in het tijd vak van 10 tot en met 17 no vember 1976 de navolgende gevonden voorwerpen gede poneerd c.q. aangegeven. Kin derjack, Glacé handschoen, Basketbalschoen, Agenda, Tijdschriften van leesporte feuille, Diverse sleutels. JSU VLISSINGEN - „In vier jaar heb ik in onze salon steeds ver halen gehoord van dames, die klaagden, dat ze een kledings tuk voor veel geld hadden ge kocht en dan prompt iemand ontmoeten, die precies het zelfde aanhad". Mevrouw Duit van „José Coiffures" heeft deze klachte goed in haar oren ge knoopt en sinds vorige week heeft zij de kans gekregen er iets aan te doen. Met de verhui zing van Kapsalon José van de Vredehoflaan naar Wolstraat- promenade 86 is de ruimte voor José Coiffures aanzienlijk toegenomen en kreeg mevrouw Duit de mogelijkheid in het voorste gedeelte van dit fraaie restauratiepand een boetiekje in te richten met exclusieve kleding, sieraden en tassen. De boetiek doorlopend komt men in de kapsalon terecht en daarachter is weer een ruimte ingericht als schoonheidssa lon. Vier dagen in de week kan men hier na afspraak behan deld worden. Dames, die even moeten wachten, kunnen plaatsnemen aan een aparte koffiebar in de kapsalon. Ge regeld reist mevrouw Duit naar Parijs af om haar collectie pakjes en geklede japonnen aan te vullen. Van elk model is er maar één stuk in één maat aanwezig, zodat de koopster niet met een tweelingstuk ge confronteerd kan worden. „We staan er verbaasd over hoe snel deze week mijn voorraad de deur uit is gevlogen. Ook voor onze nieuwe salon was direct al veel belangstelling. Behalve GOES Het wielercomité „Internationale Ronde van Midden-Zeeland heeft kortge leden afscheid genomen van drie leden, die in hoofdzaak vanwege drukke werkzaam heden hun functies ter be schikking hebben gesteld. Dit waren; Tonnie Hendrikse uit Middelburg, die 12 jaar lang de karavaanleiding voor zijn re kening nam, Henk Kramer uit Kapelle (penningmeester) en Hans Zuidweg eveneens uit Kapelle (Technische dienst). Voorzitter Piet Louwerse liet zijn woorden van erkente lijkheid die hij tot het drietal richtte, vergezeld gaan van een cadeau. Inmiddels is in twee vacatures reeds voorzien. Ton nie Kruijsse uit Kapelle gaat zich belasten met de Techni sche Dienst terwijl Henk de Schipper uit Goes als pen ningmeester gaat fungeren. Het wielercomité gaat zich nog beraden of het noodzake lijk is een plaatsvervanger aan te stellen voor Tonnie Hend rikse. Deze werd namelijk wat de Karavaanleiding betreft reeds bijgestaan door Rinus Moerdijk (Goes) die in ieder geval deze functie blijft waar nemen. SINT LAURENS - Afgelo pen vrijdag heeft de tafelten nisvereniging „Sint Laurens" officieel haar clubgebouw geopend. Een voormalige schuur ach ter de brandweergarage aan de Van Citterstraat is tot vereni gingsruimte omgebouwd. Leden van de vereniging heb ben in twee jaar eigenhandig de verbouwing tot stand ge bracht. Jawel, want ondanks dat de Rabobank u een scala van mogelijkheden kan bieden met een keur van bungalows en appartementen in vele bestemmingen, is met name voor het hoogseizoen de vraag toch altijd weer groter dan het aanbod. En dat betekent dat in januari de meeste bestemmingen voor die periode al zijn uitverkocht. Boek daarom uw vakantiereis als er nog keus is. De Rabobank wil u daar graag bij helpen. Stuur de coupon in en u krijgt direkt na verschijning de auto-reisgidsen thuisbezorgd. De reisgidsen van reisorganisaties met grote naam en faam, zoals Vrij Uit. Dat is „zeker". getó en goede raad Reserveer nu vast uw reisgids. Vroeg boeken betekent vroeg tijdig uw keus bepalen. Als u deze coupon in een gesloten envelop stuurt naar de Rabobank, ant woordnummer 123, Goes (geen postzegel plakken) krijgt u uw reisgids direkt na verschijning gratis thuisbezorgd. Naam: Adres: Woonplaat! onze oude klanten komen hier ook veel nieuwe binnenlopen". In het komend voorjaar wil mevrouw Duit inhaken op de badplaats-functie van Vlissin gen. Zij is van plan een collec tie exclusieve badkleding in te kopen en strandkleding, zoals kaftans, die hier mee te combi neren is. OOST-SOUBURG - Woens dag 1 december zal Sinterklaas met een sleutel de deuren van een nieuwe Végé supermarkt in Oost-Souburg ontsluiten. Deze supermarkt, gevestigd aan het Oranjeplein wordt de vijftiende in de reeks van Végé voordeelmarkten in Zeeland. Men heeft de naam voor deelmarkt gekozen, omdat er vaste lage prijzen zijn en voor delige weekaanbiedingen. Rond het zelfbedieningsge deelte in de supermarkt is een gordel van „winkeltjes" ge plaatst. Er is een kaasboetiek, een warme bakker, een noten- bar, een winkel voor groente en fruit en een voor vers vlees. De klant wordt hier persoonlijk bediend. De Sint komt naar deze opening met enkele zwarte Pieten. Een paar Pieten komen op een nogal ongebrui kelijke manier: ze worden door een vliegtuig gedropt. Als het lukt moeten ze neerkomen op het veldje bij de Lekstraat en de Dongestraat. Zij voegen zich dan bij Sinterklaas, die iets zeer belangrijks vergeten blijkt te zijn. Zaterdag 27 nov. Zevende dags-adventisten, Doopsge zinde Kerk Vlissingen, dienst van 9.15-11.15 u. Doopsgezinde kerk Middel burg, dienst van 10-12 u. Hervormd Vlissingen. Zondag 28 nov. St. Jacobskerk 10 u. ds. Y.v.d.Schoot, 17 u. geen dienst, Johanneskerk 9.30 u. ds. G. Kuin, 19 u. ds. E. Blom. Open Hof, Paauwenburg, 9.30 u. ds. E. Hoogerwerf, 17 u. ds. G. den Heeten. Bethesda-St. Joseph. 10 u. ds. C. Tuil van Serooskerken. Bejaarden-centrum „Ter Ree- de", 19 u. ds. L. de Liefde. Molukse Kerk Wijkcentrum Oost-Souburg, 9.30 u. ds. P. Fader. Evang. Luth. Gemeente Wal straat, 28 nov. 9.30 u. eerw. heer F.F. Cornet. Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat 28 nov. 9.30 u. ds. G. den Heeten, 17 u. ds. E. Hoogerwerf. Chr. Geref. Kerk Kasteelstraat 9.30 en 17 u. ds. Den Hertog, H.A. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) 28 nov. 9.30 en 16.30 u. ds. Kamphuis. Geref. Gemeente Marnixkerk Souburg, 9.30 en 16.30 ds. Snoep. Volle Evang. Gemeente Vlis singen, iedere zondag 9.45 uur en iedere woensdag 19.30 uur, in de Filadelfia- kapel, Vrouwenstraat 5 te Middelburg, Dam 6 Gem. De Wijngaard 10.00 uur ds. Van der Zanden. Geref. Kerk Kanaalstraat Souburg, 28 nov. west 9 u. ds. Dorgelo, oost 10 u. ds. Bosscha, 19 u. ds. Bosscha, dienst Herv. Kerk. Molukse Kerkdienst 28 nov. Oost-Souburg 11.30 u. lees- dienst, ouderling Waisapy, Koudekerke 14 u. leesdienst ouderling Waisapy. Hervormd Souburg. Oranje plein 28 nov. west 9 u. ds. Dorgelo, oost 9.30 ds. v.d. Heide, 19 u. ds. Bosscha. VLISSINGEN - De winnaar van vorige week was mevrouw Meijer-de Kok uit Vlissingen. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de To renstraat, Vlissingen binnen. De gulle Middelburgse gevers zijn: Patisserie „Fraanje", Lange- viele, stelt beschikbaar: Vi pond bonbons van eigen fabri kant. Fruitspecialist Van der Hiele-Nijse, Langeviele 41, stelt beschikbaar: 1 pond zuidvruchten. Optiek Focus, Burg. Promena de, stelt beschikbaar Briletui. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt beschik baar: Fotokadobon ter waarde van 5.-. Premier Herenmode, Lange Delft 11, stelt beschikbaar: te besteden tot een bedrag van 10.-. Hotel-Café-Restaurant „De Huifkar", Markt 19, stelt be schikbaar: koffie met gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar: sleuteletui. Fleur 2000, Langeviele 61,stelt beschikbaar: leuk boeket bloemen. Vleeshouwerij A. Sturm, Veeresingel 99, stelt beschik baar: Vi pond eigengemaakte rookworst. lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll grijpelijk wanneer men be denkt dat Limburg bijzonder wielerminded is. „Niettemin wilden we dit keer de Zeeuwse wielerfans iets attractiefs bie den", zegt Piet Louwerse, voorzitter van het comité „In ternationale Ronde van Mid den Zeeland". En op dit punt zijn we door het comité van de Proftour de hand toegestoken. Er wordt namelijk op 23 au gustus (dinsdag) een tijdrit verreden met start en finish op de Bergweg in Goes". Het Zeeuwse comité is daar erg gelukkig mee. In deze rit tegen het horloge gaan de ren ners dezelfde lus afleggen die zij deze zomer tweemaal moes ten nemen als slot van de étappe St. Willebrord-Goes, dus via Kloetinge, Kapelle en Wemeldinge. Deze afstand is ongeveer 15 kilometer. De eer ste renner vertrekt om 2 uur en men rekent er op dat de laatste renner om halfzeven finisht. KLOETINGE - De Proftour door Nederland - die volgend jaar een beschermde wieler ronde is - doet opnieuw Zee land aan. Evenals dit jaar komen de profs op een door de weekse dag - of beter gezegd dagen - namelijk 23 en 24 au gustus, op de Zeeuwse wegen in actie. Het comité „Internationale Ronde van Midden-Zeeland" dat beide voorgaande keren reeds de étappe door Zeeland voor zijn rekening nam wat or ganisatie betreft, heeft alle po gingen in het werk gesteld om een eventuele étappe door onze provincie op zaterdag te laten verrijden. Dit ging echter niet door. De leiding van de Proftour gaf er de voorkeur aan om de zater dag (tevens laatste dag) te re serveren voor Limburg. Be- De tijdrit wordt in de mor genuren voorafgegaan door een korte étappe van Hooger- heide naar Goes (80 of 90 kilo meter) waarin diverse plaatsen op oostelijk Zuid-Beveland worden aangedaan. Een dag later vertrekt de karavaan uit Goes via Midden Zeeland naar Brabant. Anglican Church Service in The Mission to Seamen, Vlissingen-Oost zondag 28 nov. 10.30 Morning Prayer, 7.30 u. Holy Communion. Hervormd Koudekerke. 28 nov. 9 en 10.30 u. gezins- dienst ds. M.J. de Jong. Evang. Paptisten Zending. Gemeente. Zondag 28 nov. 16 u. dienst in de Klaren- beek L.T.S. te Middelburg. R.K. KERK-WALCHEREN 27-28 nov. 1976. Soubueg Martinuskerk - zat 19.00 parochiekoor. Zon. 10.30. Paauwenburg Open Hof - Zon. 11.00 eigen zanggroep. 19.00 samenzang. Vlissingen Singelkerk - Zat. 19.00 dameskoor (Neder lands). -Zon. 9.30 samen zang. 12.00 jeugdkoor. Bethesda/Jozephziekenhuis, zo. 11.00 u. Ter Reede, vrijdag 9.00 u.. R.k. parochiekerk, Middel burg, Lombardstraat, za. 19.00 uur, zondag 10.15 en 19.00 uur, Hoeksteen Ro- senburglaan zondag 11.30 uur. Vlissingen - Doktersdienst. za. 27 nov. dr. Snijder, Bilder- dijklaan 7, tel. 13933, zo. 28 nov. dr. Meijer, Julianalaan 7, tel. 12225. De dienst loopt van 0.00-24 u. Visites aan vragen voor 10 u. Spreekuur spoedgevallen van 12.30-1 en van 17.30-18 u. Apotheek-Van 26 nov. - 3 dec. geopend apotheek D. H. v.d. Kleine Mulder, Singel 8, tel. 12730. Tandarts Za. 27 en Zo. 28 nov. van 11-12 u. dr. M. d. Smallegange, J.M. Kemper straat 32, Vlissingen, tel. 17094. Verloskundige Za. 27 en zo. 28 nov. mej. van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232. Huisartsen - Souburg, Arn- muiden en Nieuwland, za. 27 en zo. 28 nov. dr. N. Kap- teijn, Lekstraat 6, Oost- Souburg, tel. 01183-61630. Voor Middelburg zuid en Dauwendaele zie Souburg. Dierenarts Za 27 en zo. 28 nov. dr. L. Jobsem, tel. 01189-1389. Consult alleen na tel. afspraak. Diensten Vlissingse Kruisve renigingen, za. 27 en zo. 28 nov. zuster N. v.d. Wal-Blok, Troelstra weg 215, Vlissin gen tel. 12955. Kruisvereniging Walcheren- Oost - za. 27 en zo. 28 nov. zuster J.M. de Jonge, Mean derlaan 184, tel. 01180- 13615. Middelburg. Doktersdienst, za. 27 nov. dr. Dominicus, Dam 30, tel. 01180-12839. Zo. 28 nov. dr. Boerwinkel, Noordweg 24, tel. 12460. Middelburg, Apotheek - Van 26 nov. - 3 dec. geopend apo theek W.K. Hummelen, Markt 69. Donderdag 25 nov. 20 u. Foyer Scheldekwartier Vlis singen, concert te geven door Het Zeeuws Orkest, di rigent Jan Out. Zaterdag 27 nov. - 20.30 u. (vac) Vestzak-theater Vlis singen DiMitri van Toren; 20 u. (zms) muziek bibliotheek Middelburg 18 en 19e eeuwse muziek. Dinsdag 30 nov. - 19.30 u. Open Hof, Paauwenburg, Vlissingen bijeenkomst Ste delijke Raad. Woensdag 1 Dec. - filmmiddag in Bachten Komme Vlissin gen met de film „West- Side-Story". Open Hof, Paauwenburg St. Nicolaas-middag. Vanaf heden t.m. 8 december expositie in de Vleeshal te Middellburg, 12 kunste naars komen uit in de „Groep Web". Vanaf heden t.m. 9 december exposeren tien edelsmeden in het Zeeuws kunstenaars centrum Lange Noordstraat 59 te Middelburg. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen - Vrijdag 26 nov. 20 u. Balletten I, zaterdag 27 nov. 20 u. Quinten Massijs, zondag 28 nov. 14.30 u. Bal letten I, 20 u. The Sound of Music. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen - Zaterdag 27 nov. 20 u. en zondag 28 nov. 15 en 20 u. Lente in Rome (S. Taylor). Concerten te Antwerpen - Za terdag 27 nov. 15 u. Promenade-concert door de Philharmonie o.l.v. Willy Boskovsky, in de Kon. Eli- zabethzaal Astridplein. Kon. Opera te Gent - Vrijdag 26 nov. 20 u. Tiefland, Zon dag 28 nov. 14.30 u. Die Zir- kusprinses, 20 u. Tiefland. Nederlands Toneel Gent - Za terdag 27 noy. 20 u. Joanna of de Triomf van de Demok- ratie. Woningbouw-vereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften, za. 27 en zo. 28 nov. de heer A. Rijke Ca- landstraat 35, Vlissingen (geen telefoon).

Scheldebode | 1976 | | pagina 13