Uitslag van fiets veilig Slagballende ouders Veere wisselt uit met St. Niklaas Ambachten en antiek markten in Middelburg Uitslag Fiets Veilig het weten,, waard Dynamo organiseert Engelse Mijlen-loop Pop Slinger Delta Holland Festival concerten in Jacobskerk Orgelconcerter in Nieuwe Kerk Rommelmarkt K.V. Seolto Kerkdiensten Medische diensten Culturele Agenda Maatschappelijke dienstverlening Goed wonen Hoogwater SCRELDEBODE VAN WOENSDAG 9 JUNI 1976 MIDDELBURG - Onder het notto „Fiets Veilig" en in nauwe samenwerking met Vei lig Verkeer Nederland organi seerde de Rabobank een grote tekenwedstrijd voor de jeugd van 6 tot en met 12 jaar. De wedstrijd, die in april werd ge houden heeft ook in Middel burg geresulteerd in een stroom van inzendingen, die de jury, bestaande uit mevrouw Snoey en de heren Luxemburg en Rijken de nodige uurtjes werk heeft bezorgd. Naast de tekening, die vervaardigd diende te worden, moesten ook vijf verkeers vragen worden beantwoord. De jeugd heeft zich goed van haar taken ge kweten. De fiets in het heden daagse drukke verkeer schijnt meer dan voldoende stof op te leveren voor een creatief stuk teken-, schilder-, knip- en/of plakwerk. De prijzen die waren te win nen varieerden van een fiets als hoofdprijs tot een fietsvaantje als een soort beloning voor het meedoen aan de wedstrijd. Het vaantje werd aan iedereen uit gereikt. Uit de hoeveelheid inzen dingen is uiteindelijk Monique Voet als hoofdpijswinnares uit de bus gekomen. Een glan zende nieuwe fiets is de geluk kige winnares op 26 mei uit handen van de directeur van de Rabobank de heer L. Rie- mersma overhandigd. Verder werden er prijzen gewonnen door Robert Houmes, Irma van Dijk, Bartjan Hollebrandse, Corine Nijsse en Jolanda He- hakaya. De jeugd heeft zeker plezier gehad aan dit evenement. De Rabobank hoopt er in ieder geval mee bereikt te hebben dat de jeugd nog beter is gaan inzien, dat fietsen in het ver keer een ernstige zaak is waar bij een goede fiets zonder ge breken een eerste vereiste is. Fiets Veilig is een devies dat veel ongemak kan voorkomen. VHssingse scholen strijden om vierde Commando-beker VLISSINGEN - Als morgen - donderdag 10 juni - tussen 7.45 en 8.15 hut weer de vlag gen wapperen op een paar in het oog lopende punten in de gemeente Vlissingen (zoals de St. Jacobstoren en het Stad huis) dan weten 1967 meisjes en jongens, vierde-, vijfde en zesdeklassers van de Vlis- singse basisscholen, dat zij snel naar de velden aan de Baskenburg moeten trekken, want de schoolsportdagen gaan dan beginnen. Wapperen er geen vlaggen, dan betekent het dat de sportdagen wegens slechts weer zijn verschoven naar maandag 14 en dinsdag 15 juni. Voor de 23ste maal worden dit jaar de sportdagen gehouden. In 1954 werd een bescheiden begin gemaakt met .13 scholen en inmiddels is dit uitgegroeid tot 31. Nu kan de heer A. F. van der Pluijm, die van het begin af in de organisatie meedraait, vol trots zeggen, dat alle scholen op één na in de gemeente mee doen. Daarbij zijn ook inbe grepen de Triangel (buitenge woon onderwijs),- de Franse School en de Sluisklas voor Surinaamse kinderen aan de Frans Naereboutschool. De heer van der Pluijm begon in de Commissie Schoolsportda gen als secretaris en sinds 1965 is hij voorzitter. Hij is aan zijn laatste schooljaar als onder wijzer bezig en was eigenlijk van plan om ook een punt ach ter de organisatie van de sportdagen te zetten. Maar zijn commissieleden willen hem niet laten gaan. Zijn ervaring is zo langzamerhand zo grool geworden, dat het hem niel veel moeite meer kost om vooi bijna 2000 kinderen een klop pend schema in elkaar te zet ten. Een indeling, waarbij elk meisje en elke jongen zes atle tiek onderdelen afwerkt en bo vendien de vijfde en zesdeklas sers per school nog slagbal er kastie-wedstrijden spelen. Eer ijzeren schema is hier vooi nodig om er geen j anboel van tt maken. Bovendien moet er nog een scherpe puntentelling worden bijgehouden, wan1 ieder kind krijgt na afloop eer rijksdiploma voor lichamelijkt geoefendheid uitgereikt, waai zijn prestaties precies op geno teerd staan. Voorzitter van der Pluijm vertelt, dat in het begin de in specteur voor de lichamelijk opvoeding er nogal tegen was. Tijdens zijn eerste jaar in Zee land nodigden ze hem uit om eens te komen kijken en daarna veranderde hij volledig van mening. „Het loopt dan ook altijd prima. Het zijn voor de jongens en meisjes en ook voor ons altijd leuke dagen. Al leen dat tellen is een heel werk. Om na afloop te weten welke school de beste prestaties heeft geleverd moeten we het tot op de drie decimalen uitrekenen, anders komen we er niet uit." WOONT U IN DIT GEBIED Oo^kapeiie *Domburg Seroosnerke •Aagieketke Gaspinge Si Laurens .WirStk.il i I Gnjpskerke Meirskerke Brggekerke Midd£ kZouielanae O Arnem Kouflekerke Nieuwland. en SI Joosiand -Souburg ^Vlissingen» Dan behoort De Scheldebode iedere week UITERLIJK WOENSDAGAVONO in de brievenbus te zitten. Waarschuwt U ons a.u.b. als U ons blad niet regelmatig of te laat ontvangt. 011R4-1Qo-"> In de nauwkeurig bijgehouden verslagen van de afgelopen 22 jaar is dan ook duidelijk te zien, dat de puntenverschillen tussen de scholen vaak maar heel klein zijn. Het aantal pun ten, dat een school behaalt wordt gedeeld door het aantal leerlingen van de school, die mee hebben gedaan. Zo kon het gebeuren, dat een kleine school als de Ecole Francaise al bij de eerste keer, dat zij meedeed de grote wis selbeker in de wacht sleepte. De „4e Commando-beker", die het afgelopen jaar door de Sint Jacobsschool werd gewonnen, staat alweer blinkend en wel, op de nieuwe winnaars te wachten. Toen zij destijds door de 4e Commandotroepen, de bevrijders van Vlissingen, aan de gemeente werd overhan digd, wist B W niet direct wat zij er mee aan moest. Uit eindelijk werd besloten om er een wisselbeker voor de schoolsportdagen van te ma ken, maar onder voorwaarde dat de beker na elke uitreiking weer in de kluis van het stad huis zou worden opgeborgen. De school mocht dan de rest van het jaar naar een surro gaatbekertje kijken. Van der Pluijm: „Twee jaar hebben we dat zo gedaan, totdat de beker opeens uit de kluis bleek te zijn verdwenen. Hij werd in Brita- nia teruggevonden waar hij, opgemaakt met bloemen, als tafelstuk had dienst gedaan bij een diner ter ere van een de Ruyterherdenking. Toen von den we, dat hij nu verder ook wel bij de winnende school kon staan." Van de onderwijzeressen en onderwijzers van de scholen worden verwacht, dat zij mee helpen om de organisatie vlot en soepel te laten verlopen. De onkosten van deze dagen wor den door de Stichting Sportbe- langen gedragen, waarbij in begrepen de twee consumpties die elke leerling krijgt aange boden. De Commissie School sportdagen hoopt, dat perso neel en alle deelnemers vrij dagmiddag om half zes zich zullen verzamelen bij de prijs uitreiking om te horen wie de telcommissie tot winnaars heeft aangewezen. VLISSINGEN - In het kader van het Holland Festival zal aanstaande vrijdag 11 juni in de Sint Jacobskerk het Radio Kamerorkest optreden. Het orkest staat onder leiding van Paul Huppers, terwijl bas- clarinettist Harry Sparnaay solist zal zijn. Deze avond zullen er werken worden uitgevoerd van heden daagse Nederlandse compo nisten; Daan Manneke, J. v. Vlijmen, Klaas de Vries, Tom de Leeuw en Theo Louvendie. Het Radiokamerorkest, dat een vaste kern heeft van 38 le den, richt zich in zijn reper toire in grote mate op de he dendaagse en de avant-gardé muziek. Het orkest heeft een groot aandeel in de moderne muziekwerken, die in de om roep regelmatig plaatsvinden en waarin veel premières wor den uitgevoerd. Daarnaast is in het répertoire van het orkest ook de barokmuziek ruim ver tegenwoordigd. De eerste vaste dirigent was André Rieu. Later leidde Maurits van den Berg het orkest. Van 1950 tot zijn. overlijden in 1972 was Roelof Krol als vaste dirigent aan het orkest verbonden. M.i.v. 1 september is Ernest Bour tot vaste dirigent van het RKO benoemd. Vlissingen. Ogeveer honderd ouders van leerlingen van de Marlcusschool bestreden afgelopen donderdag elkaar om het slagbalkampioenschap van de school. Een zilveren bal werd tenslotte gewonnen door de ouders van de tweede klas, die na een verlenging de vierde-klas-ouders wisten te verslaan. De sportieve ouders werden fel aangemoedigd door hun van spandoeken voorziene kinderen. Veere. Degenen, die vorig jaar de tentoonstelling in de grote kerk -„Delta, kuituur- gebied in historisch perspek- tief" - niet gezien hebben, kunnen dat dit jaar goedma ken. Wegens het grote aantal bezoekers (35.000 in 10 weken) wordt deze tentoonstelling voortgezet. Het enige verschil is, dat de toegangsprijs iets verhoogd is, omdat C.R.M. GEEN GARANTIE VOOR DE VERLIEZEN MEER GEEFT. Daarnaast wordt er in de grote kerk van Veere een uitvinding van de Fransman Foucalt ge plaatst, die voor het eerst in de geschiedenis het draaien van de aarde zichtbaar aantoonde. Tenslotte de resultaten van de kulturele uitwisseling met St. Niklaas: een tentoonstelling met schilder— en beeldhouw werken, glasramen en grafiek uit het bezit van de stad en een aantal manifestaties, die in de maand juni worden gehouden. De kulturele uitwisseling tussen St. Niklaas en Veere is niet zo toevallig ontstaan; de vice-voorzitter van de Vereni ging Vrienden van Veere (waaruit de Stichting „Delta kultureel" voortkomt, die de tentoonstelling in de kerk or ganiseert) W. Melis is ook schepen van St. Niklaas. Naar aanleiding van het 20-jarig be staan van de vereniging kwam hij op het idee St. Niklaas er bij te betrekken. Het resultaat is dat zo'n 500 man uit St. Ni klaas een aantal manifestaties verzorgen met als hoogtepunt de uitvoering van het orato rium „die Schöpfung" van Jo seph Haydn (19 juni om 8 uur). Hieraan werken 5 koren en een orkest mee. Op vrijdag 11 juni is er een avond van Veere voor Veere, die verzorgd wordt door diverse Veerse verenigingen. Zaterdag 12 juni worden vanaf 11 uur door St. Niklaas geor ganiseerde festiviteiten ge houden, zoals een beiaardcon cert, een harmonieconcert, volksdansen, zwaarddansen, vendelzwaaien en een wagen spel: „het esbattement van de appelboom", een klucht ge speeld door de koninklijke to- neelkrng St. Genesius. Op zondagmorgen 13 juni om half 10 zal de Mariakantorij de kerkdienst in de hervormde kerk opluisteren. Bij de opening van de ten toonstelling in de grote kerk op 4 juni, werd de slinger van Foucalt in beweging gebracht. Met deze uitvivinding toonde Foucalt precies 125 jaar gele den aan dat de aarde om zijn as draaide. Het principe van de uitvinding is simpel: een slin ger blijft, eenmaal in beweging gebracht, in het oorspronkelijk slingervlak bewegen, terwijl het statief of zoals in Veere de balk waaraan 't opgehangen is, om de as van de slinger draait. De beweging van de slinger wordt uitsluitend bepaald door de zwaartekracht. :De heer Schepman, voorzitter van de volkssterrenwacht, heeft zich met de ophanging van de slinger beziggehouden, gehol pen door leerlingen van ,,de Schelde". MIDDELBURG - De vismarkt in Middelburg. Op dit plein zullen deze zomer weer ambachten- en antiekmarkten worden gehouden. Dat zal evenals, vorig jaar, op donderdagen gebeuren en de eerste van de 10 te houden markten is op 17 juni. Ambachtslieden als stofverwerkers, pottenbakkers, schilders die een plaatsje op deze markt willen hebben kunnen zich in verbindinq stellen met de orqanisators, tel. 01180 - De tentoonstelling „Delta, kultuurgebied in historisch perspektief" toont de delta van Rijn, Maas en Schelde en zijn bewoners, vroeger en nu. Met „Delta" wordt hier het gebied bedoeld, dat ten noorden be grensd wordt door Rotterdam, in het oosten door een lijn.over Breda en in het Zuiden door een lijn over Gent. Er is een ruimte ingedeeld voor de 5 eeuwen oude geschiedenis van de kerk van Veere en een voor de stad Veere; „van kasteel- stad tot rekreatiecentrum". Vlaanderen komt aan bod als „kulturele schatkamer van de Nederlanden"; daarnaast de stormachtige ontwikkeling van de grootste haven ter we reld en het deltaplan onder de titel „poort van Europa". „Le ven in grensmilieu van land en water" gaat dieper in op de milieu-aspekten van de delta, wat betreft zijn eigen land schapsbouw en sport- en be roepsvisserij. MIDDELBURG - De zomeravond-orgelconcerten in de nieuwe Kerk zullen dit jaar gegeven worden onder auspi ciën van de Stichting Orge lcentrum. Van 6 juli t&m 17 augustus zullen prominente organisten het monumentale orgel in deze kerk bespelen. Op Pinksterdrie is al volgens een traditie, Feike Asma uit Maassluis opgetreden en in de komende maanden worden nog verwacht Bram Beekman, Piet van Egmond, Arie Keijzer, Albert de Klerk en Charles de Wolff. Het concert van 3 au gustus zal een koor/orgel con cert worden, m.m.v. het Cana dese jongenskoor „The British Columbia Boys Choir" uil Vancouver. Ook het vorig jaai trad dit koor in de Nieuwe Kerk op. Alle concerten beginnen on VLISSINGEN - Zaterdag 12 juni '76 organiseert de korf balver. „Seolto" weer haar „rommelmarkt" op het terrein van de V.C.B. Lammerenburg aan de Zuidbeeksestraat. Naast de verkoop van de ge bruikte voorwerpen wordt een handwerkstand en poffertjes kraam ingericht, terwijl iede reen zijn geluk kan beproeven bij het rad van avontuur. Donderdag 10 en vrijdag 11 juni zullen leden van „Seolto" de straat opgaan om bruikbare voorwerpen op te halen. Op deze zaterdag wordt ook het jaarlijkse zomerfeest van de V.C.B. Lammerenburg ge houden met ringrijden te paard en kinderspelen. VLISSINGEN - In de kan tine van de Rabobank werden vorige week de prijzen uitge reikt van de jeugdspaaractie „Fiets Veilig", een actie die georganiseerd werd in samen werking met Veilig Verkeer Nederland. Hoofdprijswinnaar was Eric Glerum uit Oost Souburg, die van bankdirecteur de heer van der Linde een jongensfiets kreeg aangeboden. De andere winnaars van de tekenwed strijd waren Heieen Boone, Bernhard Koelhuis, Laura Franse, Joke Theune en Judith Ijff. Ook zij ontvingen een bij een fiets passend geschenk. MIDDELBURG - De Mid delburgse atletiekvereniging Dynamo'70 houdt zaterdag 12 juni voor de vijfde maal een 10 Engelse mijlen-loop (ongeveer 16,5 km.) om de Smith- kaastrofee, een wisselbeker. Het parcours wordt uitgezet in de omgeving van de stad, en is gelijk aan dat van vorige jaren met de start en finish aan de Nadorstweg. De loop is in de afgelopen jaren achtereenvolgens ge wonnen door Piet Vonck, van Kasteren, Cor Vriend en Wies van Houte. Voor veteranen wordt er nu een aparte klasse ring aangehouden, zodat zij geen concurrentie van de jon geren meer hoeven te duchten. De wedstrijd begint zaterdag om half 3.' Op de avond voor de wed strijd is er een prestatieloop over dezelfde afstand en op hetzelfde parcours waaraan ieder die wil mee kan doen. Voor deze prestatieloop is een speciale medaille met inscrip tie aangemaakt vanwege het eerste lustrum. Deelnemers kunnen zich op vrijdag 11 juni vanaf 4 uur 's middags inschrijven, de kosten zijn 2,75. De start van de prestatieloop is om 7 uur bij het clubgebouw van Dyna mo'70 aan de Nadorstweg. Tandarts. Za. 12 en zo 13 juni van 11-12 uur dr. G.H. van Bergen, Damplein 37, Mid delburg, tel. 01180-12936. MIDDELBURG - Op vrij dag 11 juni spelen de popgroe pen Link en Spencer-hey in het Zuiderbaken in Middelburg- Zuid. Het begint om 8 uur en men kan voor 5 gulden naar Zaterdag 12 juni 1976. Vlissin gen, Zevende Dags Adven tisten, Doopsgezinde kerk, Vrijdomweg van 9.15-10.15, bediening des woords, van 10.15-11.15 bijbelstudie. Middelburg Doopsgezinde kerk, van 10-11 uur bijbel studie van 11-12 bediening des woords. Zondag 13 juni 1976. Her vormd Vlissingen. St.- Jacobskerk 10.30 u. ds. Den Heeten, 17 u. ds. Korevaar, Johanneskerk 9.30 u. Dienst, 19 u. ds. Y. van der Schoot. Open Hof, Pauwenburg, 9 u. ds. Y. van der Schoot. Bejaardencentrum „Ter Ree- de", 19 uur de heer De Lugt. Bethesda-St.-Joseph, 10 uur Ds. de Liefde. Vrijz. Hervormden/remon stranten, 10.15 u. Ophirmej. ds. Modderman. Geref. Petruskerk, Paul Kru- ferstraat, 13 juni 9.30 u. ds. Hoogerwerf, H. A. 19. uur idem. Chr. Geref. Kerk (vrijgemaakt) Lanoystraat, 13 juni 10.30 u. ds. P. Schelling, 17 u. ds. R. T. Urban. Geref. Gemeente Marnixkerk Souburg, 9.30 en 16.30 u. leesdienst. Geref Kerk Kanaalstraat Sou burg, 13 juni, west 8.45 uur ds. L. de Liefde, Vlissingen, 9.30 u. oost kand. Bosscha, 19 u. oost kand. Bosscha. Kristen Zuid-Molukse Kerk in Nederland, 13 juni Oost- Souburg, 11.30 uur oud. S. Waisapy, Koudekerk 14 uur idem. Hervormd Koudekerke, 13 juni 9 en 10.30 uur ds. M.J. de Jong, 10.30 uur doop- dienst. Hervormd Middelburg, 13 juni, Nieuwe kerk 19 u. ds. Roodenburg, Koorkerk 10.15 u. ds. J. Geers, van Dreischor, 19 u. ds. Delbeek, Oostkerk 10.15 u., ds. Del beek, 19 u. ds. v. Staniekvan Den Haag, geref. Bonds- dienst, Ontmoetingskerk 10.15 u. ds. Roodenburg, ge- zindsdienst met afscheid zondagsschool, Zuiderba ken, 9 u. ds. Delbeek, Doopsgezinde kerk 10.30 u. pasteur Le Gras, Ev. Luth Kerk 10.30 u. ds. A. Nierop. Centrum 10 u. de heer Van der Heide, Zand 10 u. de heer Schot, Joos de Kuyper- huis (voorheen Eng. Kerk), 10 u. de heer Leopold. Hervormd Nieuwland, 13 juni 9.30 u. ds. Kraai. Hervormd St.-Laurens, 13 juni 10 u. ds. M. B. Kuil. The Bethel Pentecoast Temple Inch, Wijkgebouw Zuider baken Rentmeesterlaan Middelburg-Zuid, elke woensdag 19.30 u., zondag om 14.30 u. Zondagsschool 10 u. in de Zuidburgschool. R.-K. Kerk-Walcheren 12-13 juni 1976, Souburg- Martinuskerk, za. 19.00 uur, zo. 10.30 uur parochiekoor. Paauwenburg, Ópen Hof, zo. 11.00 uur zanggroep, 19.00 uur samenzang. Vlissingen, Singelkerk, za. 19.00 uur herenkoor (greg), zo. 9.30 uur dameskoor (Ned.), 12.00 uur samen zang. Bethesda, Josephziekenhuis, zo. 11.00 uur. Ter Reede, vrijdag 9.00 uur. Overzicht van de r.-k. kerk diensten op Walcheren, zomer 1976. Dishoeck Kou dekerke Toeristenkerk St. Michel, van 30 mei t/m 29 aug. dienst 10.00 u. Domburg recreatieterrein of bijkerk H. Willibrord Bad huisweg 4, dienst van 29 mei t/m 28 aug. 19.00 u. bijkerk, van 30 mei t/m'29 aug. 10 u. recreatieterrein of bijkerk. Oostkapelle Ned. Herv. kerk 19 u. van za. 3 juli t/m 29 aug. Veere, Ned. Herv. kerk zat. 5 juni 19.00 u. van za. 3 juli t/m 14 aug. 19.00 u. Vrouwenpolder toeristenkerk O.L.Vrouw v.d. Polder, Fort den Haagweg, van za. 29 mei t/m 28 aug. 19.00 u., zo. 30 mei t/m 29 aug. 10.00 u. Westkapelle, Toeristenkerk H. Gabriël Bazienstraat 3, za. 29 mei t/m 28 aug. 19.00 u., van zo. 30 mei t/m 29 aug. 10.00 u. Zoutelande, toeristenkerk H. Catharina, Bosweg 48, van za. 29 mei t/m 28 aug. 19.00 u., van zo. 30 mei t/m 26 sept., 10.00 u. Mid delburg - Lombardstraat R.K. kerk - za. 19.00, 20.00, 10.15 en 19.00 u. Hoeksteen 20. Rosenburglaan 11.30 u. Pinkstergemeente Vlissingen, iedere zondag 14.30 u., ge meentedienst. Vlissingen, Doktersdienst. Za. 12 juni dr. Bom, Badhuis straat 81 tel. 12233, zo. 13 juni dr. Thiadens, Wester- zicht, West-Souburg, tel. 01183-64633. De dienst loopt van 0.00-24 u. Visites aanvragen voor 10 uSpoed gevallen van 12.30-13 en 17.30-18 uur. Apotheek, Van 11-18 juni geopend apotheek J. M. H. v.d. Sande. Badhuisstraat Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland, Za. 12 en zo 13 juni dr. Th. Bloos, Kanaalstraat 70, Oost- Souburg, tel. 01183-61212. Voor Middelburg-Zuid en Dauwendaele, zie Souburg. Dierenarts, Za. 12 en zo. 13 juni dr. L. Jobse, Grijpsker- ke, tel. 01189-1389. Consult alleen na tel. afspraak. Honden-informatie-centrale, Goes, tel. 01100-4373. Diensten Vlissingse kruisvere nigingen, Za. 12 en zo. 13 juni zuster A. P. Post, de Jonge, Winkelmanstraat Vlissingen, tel. 18402. Stichting „Het Gezondheids- Centrum", te Souburg en Ritthem, 12 en 13 juni zuster E. C. de Ruijter, Spaarne- straat 110 te Oost-Souburg, tel. 01183-61736. Kruisvereniging Walcheren- Oost, 12 en 13 juni zuster J. M. Wapenaar, Sloehaven- straat 17, Nieuwland, tel. 01182-1474. Middelburg. Doktersdienst. Za. 12 juni dr. de La Hayze, Seisdam 22, tel. 01180- 14305, zo. 13 juni dr. Pel, Rouaanse kaai 11, tel. 01180-26659. Middelburg. Apotheek. Van 11 juni-18 juni geopend apot heek W. K. Hummelen, Markt 69. Vrijdag 11 juni, 20 uur St.,Ja cobskerk Vlissingen, con cert door het Radio Kamer Orkest, o.l.v. Paul Huppert. Zaterdag 12 juni, van 14-17 uur Kleine Markt Vlissin gen, Judodemonstratie door „Shin Koka" uit Nieuwland. Zaterdag 12 juni, in Walk Inn, Min. Lelijstraat te Vlissin gen 20.30 uur Popconcert. Dinsdag 15 juni, 21 uur Film voorstelling in „De Piek", Vlissingen. Vrijdag 11 juni, 20 uur in grote zaal „Open Hof" Paauwen- hof te Vlissingen uitvoering door de Vlissingse Orato riumvereniging. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen. Vrijdag 11 juni, 19 uur Tannhauser. Zaterdag 12 juni, 20 uur Anatevka. Zondag 13 juni, 14 uur Tannhauser, 20 uur Anate vka, (sluitvoorstelling). Kon. Opera te Gent. Vrijdag 11 juni, 20 uur Turandot. Zon dag 13 juni, 17 uur Turandot (sluitvoqrstelling). Ned. Toneel te Gent. Zaterdag 12 juni, 20 uur, zondag 13 juni 15 en 20 uur. Meneer gaat op Jacht (sluitvoorstel ling). Bureau van de Stichting voor niet gehuwde moeders, Los- kade 25, Middelburg, tel. 01180-27311, spreekuur volgens afspraak. Gezins- en bejaardenverzor ging Middelburg Stichting Maatschappelijke Dienst verlening Walcheren, Los- kade 29, tel. 26951, spreek uur maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur. Vlissin gen, verhuisd naar dr. Otte- straat 3, tel. 01184-19820, spreekuur van maandag t/m vrijdag te Souburg. Vrij burgstraat 1, van maandag van 14.00-15.00 uur. Stichting Gezinsverzorging Walcheren Brouwenaar- straat 4, Vlissingen, tel. 01184-17810, spreekuren leid(st)ers van 8.30-9.30 uur. Ook te Middelburg, Korte Noordstraat31, tel. 25594 en te Souburg in het wijkcen trum Middenhof, Kanaals traat 64, Souburg, tel. 64318. Gemeentelijke Sociale Dienst Vlissingen, Maatschappelijk werk. Dagelijks van 8.00- 10.00 uur. Rechtswinkel Middelburg, Gratis rechtshulp, elke don derdag van 19.00-21.00 uur, Loskade 29, tel. bereikbaar onder nr. 01180-26951. Actie Moeders voor Moeders, Mevr. Van Belleghem, Wis- senkerke, 01180-15418. Volle Evang. gemeente Vlis singen, iedere zondag 9.45 u. en iedere woensdag 19.30 u. in de Filadelfia kapel, Vrouwestraat 5 te Middel burg Dam 6, gem. de Wijn gaard, 10.00 u. ds. Van de Zanden. Jehova's getuigen, Konin krijkszaad, Van Dishoek straat 34 te Vlissingen en donderdag van 19.20-21.30 u. enzondagvan 10.00-12.00 u. Anglican Church Service in The Mission to Seaman Chapel Scheldepoort, Vlissingen-Oost, morning prayer 10.30 a.m., evening prayer 7.30 p.m. Woningbouwvereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storing aan cv en liften, za. 12 en zo. 13 juni de heer P. v.d. Linde, Wester- zicht 24, West-Souburg, tel. 01183-64426. Donderdag 10 juni 12.28 en Vrijdag 11 juni 0.49 en 13.13; Zaterdag 12 juni v.m. 1.35 en 13.58; Zondag 13 juni 2.23 en 14.44; Maandag 14 juni 3.08 en 15.30; Dinsdag 15 juni 3.55 en 16.13; Woensr)

Scheldebode | 1976 | | pagina 5