Ook in confessionele kringen steeds meer twijfels over dichte Oosterschelde Fietsdag ANWB Open huis De Hayman t makkie LATEN VERSPREIDEN op Walcheren of gedeelte daarvan NVV-minikrant over leven en wonen Atletiekwedstrijd voor scholieren het weten waard Sj Na succes verleden jaar 't Smikkeltje Dijkverhoging Blunder PMevr. tavenier- UITSLAG Pasar Malam C.N.V. Vlissingen 75 jaar oud Kerkdiensten Gevonden Maatschappelijke Dienstverlening Medische diensten Culturele Agenda Hoogwater SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 5 MEI 1976 GOES/ARNEMUIDEN - Het - politieke - tij lijkt te keren voor de Oosterschelde. Sinds het ingenieursbureau Dwars, Hecderik Verhey een rapport uitbracht, waaruit blijkt, dat in 1985 alle Oosterscheldedijken op deltahoogte gebracht kunnen zijn, be gint vooral ook in de confessionele partijen de twijfel te groeien over de vraag of de Oosterschelde nog wel potdicht mag worden afgesloten. De KVP'er Nooteboom liet enkele dagen geleden fin het Eindhovens Dagblad) weten, te hopen, dat „er een andere, betaalbare oplossing wordt ge vonden dan afsluiting. Wantik ben er niet voor, dat de Ooster schelde dichtgaat". Op dezelfde manier lieten twee AR-kamerleden zich uit in het VPRO-radioprogramma Embargo. De heer Van Houwe- lingen zei zelfs, dat hij het „af schuwelijk" zou vinden als de Oosterschelde dicht moest. Hij en het Middelburgse AR- kamerlid drs. M. Beinema lie ten allebei weten, dat ze even tueel bereid zijn om een wat duurdere „open dam" te ac cepteren. Omdat daarmee niet alleen een prachtig stuk na tuur wordt gered, maar ook de werkgelegenheid voor 1500 Zeeuwen. Volgens Van Houwe- lingen is het aantal leden van de AR-fractie, dat er net zo over denkt, groter dan velen denken. „Indien men bedenkt, dat 4 kamerleden uit de confessio nele fracties voldoende zijn om een meerderheid tegen volle dige afsluiting te verkrijgen, dan is het duidelijk - aldus Embargo - dat er vrijwel zeker een kleine meerderheid in de Kamer te vinden is, die de Oos terschelde van de ondergang wil redden". De vraag, die de laatste we ken steeds actueler wordt, is of de Oosterschelde niet bevei ligd kan worden door de dijken snel op deltahoogte te brengen. Volgens de studie van Dwars, Heederik Verhey is het mo gelijk. Die studie gaat uit van een grootscheepse aanpak, waarbij ook mankracht van buiten de provincie wordt in geschakeld. Dan zou het moge lijk moeten zijn om (na een voorbereidingsperiode tot 1980) in vijf jaar tijdde 145km dijk in het gebied op „delta hoogte" te brengen. Dat wil dus zeggen: dijken als langs de Westerschelde, die stormen kunnen weerstaan, die eens in de vierduizend jaar voorko men. Volgens de becijferingen van de samenwerkende Ooster- scheldegroepen SOS is dijk verhoging ook verreweg het goedkoopst. Omdat er dan geen mensen werkloos raken en bedrijven verloren gaan (en de staat dus geen uitkeringen hoeft te doen) en de Oosterschelde-rijkdom bo vendien de mogelijkheid biedt tot forse uitbreiding van de schelpdiex-encultuur. Dijkver hoging wordt op die manier op 2,2 miljard geraamd, totale af sluiting op 5,3 miljard en de half-open oplossing op 4,6 mil jard (omdat die ingewikkelde dam zo duur is). Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben intussen laten weten, toch geen heil te zien in dijkverhoging. Zij vrezen, dat het langer zal duren dan tot 1985, omdat onteigenings procedures e.d. de zaak ver schrikkelijk kunnen ophou den. Van de kant van SOS wordt dat ontkend: volgens de nieuwe Onteigeningswet kan de zaak hoogstens tien maan den getraineerd worden. Bo vendien hebben de grondaan kopen voor de „partiële" dijk verhogingen die op dit mo ment gaande zijn) nog geen en kel probleem opgeleverd. Hoewel er al meer dan 30 kilo meter dijk wordt verstevigd op dit moment, hoefde de onteigeningsprocedure tot nu toe nergens te worden toege past. Op de grote Zcvibel- bijeenkomst te Arnemuiden. afgelopen zaterdag noemde de voorzitter van de Zeeuwse vis sers, de heer Lockefeer, afslui ting van de Oosterschelde „de ecologische blunder van de eeuw". Zoals bekend is de Oos terschelde de „kinder- en kraamkamer" van vissen, die op de Noordzee worden gevan gen en die daar toch al schaars worden. Afsluiting van de Oos terschelde betekent, dat zeker 60 vissersschepen zullen moe ten worden opgelegd, omdat er niet meer rendabel te vissen is op de zuidelijke Noordzee. De Oosterscheldc-kwestie komt op 11 mei uitvoerig aan de orde tijdens een uitzending van de KRO-televisie. VLISSINGEN/GOES - Ook in Zeeland kan men meedoen aan de landelijke fietsdag die de ANWB voor zaterdag 8 mei heeft georganiseerd. Bij het VW-kantoor aan de Walstraat 91 in Vlissengen kunnen de liefhebbers zaterdag vanaf 9 uur tot 13 uur starten. Iedere deelnemer kan de route (beschrijvingen zijn te krijgen bij de VVV-Vlissingen) in zijn eigen tempo afleggen. Wie de tocht uitrijdt heeft recht op een speldje. De tocht vanuit Vlissingen is er een van de in totaal 70 die de ANWB speciaal voor deze „Landelijke fietsdag" heeft uitgezet. Meer informaties zijn te krijgen bij de VVV- Vlissingen tel. 01184-12345. Deze zomer opnieuw een braderie in Middelburg MIDDELBURG. Dg vorig jaar in het kader van het mo numentenjaar in Middelburg gehouden braderie is zo'n succes geworden, dat de braderiecommissie heeft besloten er een jaarlij ks terugkerend evenement van te gaan maken. Dit jaar zal de braderie gehouden worden op 17, 18, en 19 juni in de volgende straten: Lange Delft, Markt, Brugpro- menade, Pottenmarkt, Vlasmarkt, Lange Viele en Kromme Weele. De commissie is in november al begonnen met de organisatie en heeft geprobeerd een zo groot mogelijke groep mensen te bereiken door een aantal zeer uiteenlo pende attrakties. Zo zullen er, eveneens als vorig jaar, ambachtslieden hun kun nen komen vertonen, zoals kaas maken, glasgraveren, MIDDELBURG - Cultureel werk „de Hayman", werkzaam in de Middelburgse Magi- straatwijk en Dauwendaele, oudt in de periode van 4 tot en met 11 mei open huis bij haar clubs voor kinderen tot 12 jaar in het ontmoetingscentrum Dauwendaele. Ouders en be langstellenden kunnen dan komen kijken wat de kinderen in de clubs doen en bovendien eens kennis maken met de be geleiders. De ouders mogen eventueel ook zelf meedoen aan de aktiviteiten. De kinderclubs die op het ogenblik in het ontmoetings centrum Dauwendaele draai en, zijn de club voor 9 tot 12- jarigen op dinsdag van 7 uur tot half 9 's avonds, een instuif voor 6 tot 9-jarigen op woens dag van 2 tot half 3, beatdan- sen voor 9 tot 12-jarigen even eens op woensdag van 7 tot 8 's avonds, volksdansen van 6 tot 9-jarigen en club voor 9 tot 12-jarigen op donderdag ach tereenvolgens van kwart voor 4 tot kwart voor 5 's middags en van 7 tot half 9 's avonds. Als hoogtepunt van de open huis periode in Dauwendaele wordt op vrijdag 7 mei in het ontmoetingscentrum een grote avond gehouden, waarop de beatdansclub van 9 tot 12- jarigen en de volksdansgroep van 6 tot 9-jarigen een uitvoe ring geven. Deze avond begint om half 8 en is voor ieder gratis toegankelijk. In de Magistraatwijk wordt door de clubs tot 12-jarigen in deze wijk op dinsdag 11 mei om 7 uur 's avonds een uitvoe ring gegeven. Voor deze avond, die gehouden wordt in het Zuiderbaken, is de toegang eveneens gratis. in uniorentoemooi Hansweert HANSWEERT - Op het ge meentelijk sportterrein in Hansweert organiseert de v.v. Hansweertse Boys op zaterdag 8 mei een juniorentoernooi voor E-teams. Per elftal mogen ten hoogste 15 spelers uitko men. De wedstrijden duren 2x10 minuten, zonder rust. PEDICURE gedipl. s.v.o. Tulpenlaan 19, Vlissingen Tel.: 14183 Behandeling volgens afspraak Leon Claessens, Jac. de Waalstraat 11, Lams- waarde. J. Stoppels, Zanddorp 17, Middelburg. A. v.d. Hiele-Lagendijk, Molenstraat 51, Wemeldinge. Mevr. A. Nieuwenhuizen, Henry Dunantstraat 6, Oude Tonge. H.J. de Feiter-Eerland, Wilhelminaweg 20, Renesse. GOES - Aan de Kreukel- markt in Goes is sinds verleden week een nieuwe zaak te vin den. Wie kaas, wijn of noten nodig heeft kan vanaf nu te recht in 't Smikkeltje. Eige naar J. Schipper zit al zo'n twintig jaar in de zuivel en nog steeds gaat hij op pad. Het is dan ook vooral zoon Jan Schipper die in 't Smikkeltje de klanten zal helpen. 't Smikkeltje is gespeciali seerd in buitenlandse kazen, waarvan er zo'n 80 verschil lende soorten in de winkel te vinden zijn. Daarnaast kan men er ook terecht voor een goed stuk Hollandse kaas. Voor de liefhebbers van no ten biedt 't Smikkeltje ook ge noeg keuze. Bovendien is de winkel gespecialiseerd in Ita liaanse gerechten. De heer Schipper: „Daar bleek hier echt behoefte aan. Ik kreeg gis teren al een reactie van een mevrouw, die voor de Itali aanse specialiteiten, zoals pas ta's en dergelijke altijd naar Rotterdam ging". Wie bij dit alles een lekker wijntje wil kan dat ook vinden in 't Smikkeltje. Schipper ver koopt alleen uit Frankrijk ge- ïnporteerde wijn. Wie liever een kopje thee wil hoeft ook niet verder te zoeken, want er zijn 30 soorten thee te vinden in het zaakje aan de Kreukel- markt. En tenslotte kunnen de klanten er ook terecht voor de kleine zuivelzaken als melk, yoghurt, kwark enzovoorts. Dat zuivelhoekje moest erbij van de heer Schipper. „Je hebt altijd mensen die gelijk een li tertje melk willen meenemen". 't Smikkeltje is te vinden in het pand waar vroeger de elek triciteitszaak, Lumière was. houtdraaien, zilversmeden, pentekenen en tin gieten. Zo mogelijk worden deze activi teiten nog uitgebreid. Buiten de kramen van de win keliers komen er nog informa tiestands van organisaties als het wereld natuur fonds, ver eniging milieuhygiëne Zee land, Rode kruis, politie, ge meente, NANAI (Nederlandse hulp aan Noordamerikaanse Indianen) en Unicef. De com missie verwacht dat nog meer organisaties belangstelling zullen tonen. Door de straten zullen twee looporkesten uit Bergen op Zoom dweilen; de Leutige Krabben en de Zeekra len. Het gezelschap Co de Vos uit Vlissingen brengt 's mid dags een kinderprogramma en op de Markt kunnen kinderen ponyrijden. Op vrijdag 18 en zaterdag 19 juni wordt er op de markt een Pasar Malam gehouden, een Indonesische markt. Deze Pa sar Malam wordt georgani- FOLDERS Inl. bij de Scheldebode Torenstraat 5 - Vlissingen - 01184-19910 seerd door de onlangs opge richte cultuur-, recreatie- en sportvereniging Sinar '75, die op deze manier bekendheid aan haar vereniging hoopt te geven. Er komen twaalf kraampjes, waaronder enkele met Oosterse kunstnijverheid- sartikelen, zoals wajangpop pen, krissen, houtsnijwerk, enz. en enkele met etenswaren en een informatiestand. Twee groepen, the Meridians en the Silver Wings brengen zowel Westerse als Oosterse muziek ten gehore en de dansgroep Sri Wangi's danst Indische en Hawalaanse dansen. Een de- monstratiegroep demonstreert de Indische gevechtssport Pentjak-Silat, een van de apen afgekeken strijdmethode. Voor een eventueel te houden expo sitie van Oosterse kunstvoor werpen moet nog een plaatsje gevonden worden. De braderie wordt donder dagmorgen 10 uur geopend door burgemeester Wolters van Middelburg en duurt lot 10 uur 's avonds. Vrijdag heeft dezelfde openingstijden en za terdag (aanvang eveneens 10 uur) wordt de braderie afgeslo ten om 6 uur 's avonds. GOES/MIDDELBURG - In de komende weken kunnen alle Zeeuwen de NVV- minikrant verwachten. Een krant die huis aan huis wordt verspreid en waarmee het NVV wil aantonen dat het niet al leen een „arbeidsvoorvvaar- denfabriek" is of een sociale ANWB, maar een organisatie die zich ook bezighoudt met het leven en wonen", zoals dis trictsbestuurder Wim Pel zegt. In de NVV-minikrant wordt vooral aandacht besteed aan de situatie waarin de mensen in Zeeland wonen en de om standigheden waaronder ze le ven. „Tot nu", aldus Wim Pel, „gaven we onze visie alleen maar in ad hoc-situaties. Met deze krant laten we zien wat we er nog meer aan doen, al tijd". Zo kunnen de lezers van de krant onder meer te weten komen dat er vanuit het NVV gewerkt wordt aan volkshuis vesting, ruimtelijke ordening, volksgezondheid, milieu, re creatieve ontwikkelingen en zovoorts. Volgens Wim Pel is de NVV-minikrant niet een ver kapte ledenwerfactie, maar is de krant vooral bedoeld om te laten zien waar het NVV mee bezig is „al hopen we natuur lijk wel op een zeker propa gandistisch effect". De minikrant heeft een op lage van ruim 110.000 stuks en is voor het NVV een landelijke primeur. De bedoeling is dat bekeken wordt wat in Zeeland het effect is van het massaal verspreiden van de mini-krant. Zijn de resultaten gunstig, dan wordt overwogen ook in an dere NVV-districten een derge lijke huis-aan-huis-krant te la ten verspreiden. VLISSINGEN - Ter gele genheid van haar 75-jarig jubi leum houdt de afdeling Vlis singen van de Industriebond C.N.V. op donderdag 6 mei om 20.00 uur een feestelijke propaganda-avond in de Jo- hanneskerk aan de Bonedijke- straat. De feestredenaars deze avond zullen zijn de voorzitter van de Industriebond C.N.V. de heer C. van Dijk en na de pauze de heer J. Lanser als voorzitter van de C.N.V. Tijdens de pauze zal er een feestelijke manifestatie wor den gehouden, terwijl na af loop van het officiële gedeelte de jubileumviering nog wordt voortgezet in het Verenigings gebouw 't Anker. GOES - In verband met het 75 jarig bestaan van de Konin klijke Nederlandse Atletiek Unie (K.N.A.U.) zullen dit jaar voor het eerst individuele scho lierenwedstrijden worden ge houden, voor jongens en meis jes van 13 en 14 jaar. Hieraan kunnen tevens deelnemen alle leden van genoemde leeftijds groepen die zijn aangesloten bij een atletiekvereniging. Voor de wedstrijden op zater dag 8 mei in Goes (aanvang 10.00 uur) en die gehouden worden op het sportpark „Het Schenge" heeft A.V. '56 uit Goes de organisatie. De deelname is gratis en staat open voor iedereen die op Zuid of Noord-Beveland woonachtig is, mits zij of hij op 1 mei nog geen 15 jaar oud is. Dergelijke wedstrijden wor den ook gehouden op 8 mei in Zierikzee (Organisatie Delta Sport) en op 15 mei in Hulst en Middelburg (respectievelijk georganiseerd door R.K.H.A.V. en Dynamo '70). De volgende onderdelen staan op het programma: meisjes: 80 meter hardlopen, 1000 meter hardlopen, verspringen, hoog springen speerwerpen (600 gr), kogelstoten (3 kg) en schooles- tafette (6x80 meter). De jon gens werken de volgende nummers af: 80 meter hardlo pen, 1500 meter hardlopen, verspringen, hoogspringen, speerwerpen (600 gr.); kogel stoten (4 kg) en schoolestafette (6x80 meter). De nummers 1 tot en met 6, op elk onderdeel krijgen het recht om deel te nemen aan de regio-finale'die op 19 juni in Hulst wordt gehouden. De nummers 1,2 en 3 van de regio-finale kunnen deelne men aan de Landelijke T.V.- Finale op 18 september op Pa pendal in Arnhem. Stavermanstraat gen. Vlissin- Zaterdag 8 mei 1976. Vlissin gen. Zevende Dags Adven tisten, Doopsgezinde kerk Vrijdomweg, van 9.15-10.15 bediening des woords, van 10.16-11.15 bijbelstudie. Middelburg Doopsgezinde kerk. van 10-11 uur bijbe lstudie, van 11-12 bediening des woords. Vlissingen. Zondag 9 mei St. Jacobskerk 10.30 u. ds Y. van dei- Schoot, 17 u. geen dienst, Johanneskerk 9.30 u. ds. L. de Liefde, 19 u. ds. Y. van dei- Schoot. Open Hof Paauwenburg, 9 u. ds Y. van der Schoot, 17 u. ds. G. den Heeten. Ver. van Vrijz. Hervormden- Remonstranten, 10.15 u. ds. L. H. Cossee te Oude Wete ring. Bejaarden-centrum „Ter Reede", 19 u. ds. Snoep. Bethesda-St. Joseph, 10 u. ds. Joosse. Evang. Luth. Gemeente Wal straat, 9 mei 10.30 u. dienst te Middelburg. Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat 9 mei, 9.30 u. ds. G. den Heeten, 17 u. ds. J.G. Arensman, Kamperland. Chr. Geref. Kerk, Kasteel straat, 9.30 en 17 u. ds. C.A. den Hertog. Geref. Kerk Lannoystraat 9 mei, 9.30 u. leesdienst, 16.30 u. ds. E. Woudt. Geref. Gemeente Marnixkerk Souburg, 9.30 en 16.30 u. ds. A. Snoep. Geref. Kerk Kanaalstraat Souburg, 9 mei, west 9 u. ds. Dorgelo, zangkoor Soli Deo Gloria, 9.30 oost ds. Haver kamp, Nijkerk, na morgen dienst zieken-avondmaal, ds. Passchier, 19 u. oost ds. Haverkamp. Hervormd Ritthem, 9 mei 10 u. ds. W.A. Vrijlandt, Borssele. Hervormd Koudekerke 9 mei 9 en 10.30 u. ds. M.J. de Jong. Hervormd Middelburg, 9 mei Nieuwe kerk 10 u. ds. Brummelkamp, Koorkerk 10 ds. Hage, m.m.v. ontmoe- tingskoor. Oostkerk 10.15 u. ds Ytsma, 19 u. ds. J. Blom, geref. avonddienst. Ontmoe- tingskerk 10 u. ds. Rooden- burg, 19 u. ds. Ytsma, Zuid erbaken 10 u. ds. Delbeek, Doopsgezinde kerk 10.30 u. ds. Le Gras, Ev. Luth. kerk 10.30 u. ds. A. Nierop. Cen trum 10 u." dhr. J.A. Murr.e, Zand 10 u. dhr. Schot, Joos de Kuiperhuis (voorheen Eng. kerk) 10 u. dhr. Kruse. Hervormd Nieuwland, 9 mei, 10 u. ds. Kraai. Hervormd St. Laurens, 10 u. ds. Fox. R.-K. Kerk - Walcheren, 8/9 mei 1976. Martinuskerk te Souburg, za. 19 u. samenzang, zo. 10.30 parochiekoor; Open Hof te Paauwenburg, zo. 11 u. ei gen zanggroep, 19 u. samen zang; Singelkerk te Vlissin gen za. 19 u. herenkoor (Greg.), zo. 9.30 dameskoor (Ned.), 12.00 u. samenzang.; Bethesda/Josephziekenhuis, zo. 11.00 u. Ter Reede, vrij dag 9.00 u. Middelbnurg, kerk Lombart- straat, zaterdag 19.00 u. zondag 10.15 en 19.00 u. Hoeksteen, Rozenburglaan, zondag 11.30 u. Jehovah's Getuigen Konin krijkszaal Van Dishoek straat 34 te Vlissingen don derdag van 19.30-21.30 u. en zondag van 10.00-12.00 u. Anglican Church Service, The Mission to Seamen Chapel Scheldepoort, Vlissingen- Oost, morning prayer 10.30 a.m., evening prayer 7.30 p.m. Volle Evangelische Gemeente, Vlissingen, iedere zondag 9.45 u. en iedere woensdag 19.30 u. in de Filadelfiaka- pel, Vrouwestraat 5 te Mid delburg, Dam 6, gem. De Wijngaard, zondag 10.00 u. voorganger ds. Van de Zan- den. The Bethel Pentecoast Temple Incl. Wijkgebouw Zuider baken, Rentmeesterlaan middelburg-Zuid, diensten elke woensdag. Pinkstergemeente Vlissingen, iedere zondag 14.30 u., ge meentedienst. Leger des Heils, Vlissingen, ie dere zondag 10.00 u. Heili gingssamenkomst en 19.30 u. Verlossingssamenkomst. Elke dinsdagmiddag van 14.30-16.00 uur Gezins bond, waar ieder welkom is, Aan het bureau van gemeen tepolitie te Vlissingen zijn in de periode van 21 tot 28 april 1976 de volgende gevonden voorwerpen aangegeven: bankbiljet, bovendek van kinderwagen (bruin), rek met wasgoed, 1 paar zwarte da meshandschoenen, herenhor loge, dameshorloge met bruin bandje, zwarte sjaal, plastic zak inh. sportart., zilveren schakelarmband, diverse sleu tels, tas met schoolboeken, bruine schooltas. Bureau van de Stichting voor niet gehuwde moeders, Los- kade 25, Middelburg, tel. 01180-27311, spreekuur volgens afspraak. Gezins- en bejaardenverzor ging Middelburg Stichting Maatschappelijke Dienst verlening Walcheren, Los- kade 29, tel. 26951, spreek uur maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur. Vlissin gen, verhuisd naar dr. Otte- straat 3, tel. 01184-19820, spreekuur van maandag t/m vrijdag te Souburg. Vrij burgstraat 1, van maandag van 14.00-15.00 uur. Stichting Gezinsverzorging Walcheren van 8.30-9.30 uur in het wijkcentrum Middenhof, Kanaalstraat 64, Souburg, tel. 64318. Gemeentelijke Sociale Dienst Vlissingen, Maatschappelijk werk. Dagelijks van 8.00- 10.00 uur. Actie Moeders voor Moeders, Mevr. Van Belleghem, Wis- senkerke, 01180-15418. Vlissingen. Doktersdienst. za. 8 mei dr. Snijder, Bilderdijk- laan 7. tel. 13933, zo. 9 mei dr. Meijer, Julianalaan 7, tel. 12225. De dienst loopt van 0.00-24 u. Visites aanvragen voor 10 u. Spoedgevallen van 12.30-1.00 en van 17.30-18.00 u. Apotheek - van 7 tot 14 mei geopend apotheek C.P. Lastdrager, C. van Pere straat 1, Oost Souburg, tel. 61593. Tandarts za. 8 en zo. 9 mei van 11-12 u. dr. C. Westveer, Loskade 21, Middelburg, tel. 01180-26694. Verloskundige, za. 8 en zo 9 mei mej. A.H. Stolk, Bloe- menlaan 48, tel. 13838. Huisartsen Souburg, Arne muiden en Nieuwland, za. 8 en zo. 9 mei dr. J.J. Jansen, Oude Rijksweg 6, Nieuw land, tel. 01182-1340. Voor Middelburg-Zuid en Dau wendaele, zie Souburg. Dierenarts, za. 8 en zo. 9 mei dr. L. Jobse, tel. 01189-13 89 Diensten Vlissingse Kruisver enigingen, za. 8 en zo. 9 mei, zuster C.J. Radstake, Sotte- gemstraat 38, tel. 12286. Stichting „Het Gezondheids- Centrum" te Souburg en Rijthem, za. 8 en 9 mei zus ter M. Dekker, Spaame- straat 110, Oost-Souburg, tel. 01183-61736. Kruisvereniging Walcheren- Oost. za. 8 en zo. 9 mei zuster A. Jasperse, Nassaulaan 169, Middelburg, tel. 01180-12919. Middelburg, Doktersdienst, za. 8 mei dr. Delfos, Ro- uaanse kaai 47, Middelburg, tel. 12637, zo. 9 mei dr. Boerwinkel, Noord weg 214, 01180-12460. Middelburg. Apotheek. Van 7-14 mei geopend apotheek L. v.d. Boogert, Vrijland straat 79. Donderdag 6 mei - 20 u. Prins van Oranje Goes: Henk El- sink. •Vrijdag 7 mei - 20 u. (ZVU) zaal 7, Concertzaal Middel burg: Lezing door drs. A.R. Harber. Zaterdag 8 mei -11.00-16.00 u. Zaal -Westsingel te Goes: Dansdag Grieks, door „Vo- dago". 11 en 15.00 u. Kui- perspoorttheater Middel burg: Poppentheater. 20.00 u. - Scheldekwartier te Vlis singen: concert door de Kon. Harmonie „Ons Genoegen". Dinsdag 11 mei - 20.00 u. Schouwburg te Middelburg: Seth Gaaikema. 21.00 u. - De Piek Vlissingen: film voorstelling. Woensdag 12 mei - 20.30 u. de Zwaan Souburg: filmhuis J. en M. Kon. Vlaamse Opera - Ant werpen - Vrijdag 7 mei - 20.00 u.: Anatevka. Zater dag 8 mei -20.00 u.: Cavale- ria Rusticana en Paljas. Zondag 9 mei - 14.30 u.: Anatevka. 20.00 u.: Ca Vale ria Rusticana en Paljas. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen - zaterdag 8 mei - 20.00 u. en zondag 9 mei 15 en 20 u.: Fientje Beulemans (Fonson en Wie heler). Donderdag 6 mei 6.14 en 18.45 Vrijdag 7 mei EK 7.12 en 19.50 Zaterdag 8 mei 8.24 en 21.03 Zondag 9 mei 9.42 en 22.12 Maandag 10 mei 10.57 en23.26 Dinsdag 11 mei 11.59 en Woensdag 12 mei 0.21 en 12.49, Woningbouw-vereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften za. 8 en zo. 9 mei dhr. J. Weeland, Ravestein- plein 14 Vlissingen, geen telefoon.

Scheldebode | 1976 | | pagina 5