De mijnmeester gaat met pensioen Zaken- flitsen 2 voorlichters gaan contact tussen politie en burgerij verbeteren Proef met wijkagenten blijkt geslaagd het weten waard ,DE VISSERS ZITTEN VASTGEBAKKEN AAN COLIJNSPLAAT' Nieuwe Rabo Bank voor Vlissingen Open VVD vergadering Midgard organiseert fotografie en etskunst Doe-hel-zelf Kapsalon bij Nico de Smit Fiets van bergkoning Lucien van Impe in Middelburg Feestavond in Open Hof Jules de Corte in Midgard SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 3 MAART 1976 Toeristen Veere Kotters Bruidspaar wint reis naar Parijs Kerkdiensten Maatschappelijke Dienstverlening Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hnnowatpr „Je moet wel eens blaffen kafferen en moppen vertellen" COLIJNSPLAAT/VEERE - „Ik moet het nog maar eens nakijken. Volgens mij zijn ze een jaar of tien misgeweest. Ik kan niet geloven dat ik al 65 ben en ermee moet stoppen. Een jaartje of tien zou ik best nog door kunnen gaan". Toch is er geen vergissing in het spel. De vismijnmeester van Colijnsplaat A. v.d. Hooft wordt 31 maart echt 65 jaar. En de gemeenteraad van Kortgene heeft hem tijdens de laatste raadsvergadering dan ook „op de meest eervolle wijze ont slagen" van zijn taak. Officieel gaat mijnmeester v.d. Hooft per 1 april met pen sioen. Officieel, maar er is een kansje dat de vertrouwde fi guur nog een tijdje zal blijven rondscharrelen in de afslag bij de vissershaven. Want nog steeds is er geen definitieve be slissing genomen over het voortbestaan van de vismijn. In ieder geval gaat met de pensionering van v.d. Hooft de vismijn nog niet dicht, zo ver zekert de heer G. Geelhoed van de gemeente Kortgene. „Er is een kans dat we deze maand nog eens gaan praten met de heer v.d. Hooft of hij het nog niet een tijdje wil blijven doen". Dat tijdje slaat dan zeker op een paar maanden. Want in die tijd hoopt het gemeentebes tuur van Kortgene toch ant woord te krijgen van rijkswa terstaat, aan wie gevraagd is bij te dragen in de tekorten, die de vismijn nu al enkele jaren heeft. Rijkswaterstaat is eige naar van het vismijngebouw. Het vismijnbedrijf is verder een gemeentelijke zaak". En als RWS wil bijspringen dan is de Kortgeense gemeenteraad best bereid de mijn nog een tijd open te houden", denkt Geel hoed. „Helemaal alleen kan Kortgene de jaarlijkse tekor ten van zo'n 60.000 a 70.000 gulden niet büjven opbren- jgen". Als alles volgens plan was gegaan zou de vismijn toch in 1976 zijn gesloten. Maar nu de afsluiting van de Ooster- schelde niet meer zo vaststaat als vijftien jaar geleden toen de vismijn werd gesticht, blijven er stemmen opgaan om ook de vismijn open te houden. Voor mijnmeester v.d. Hooft hoeft hij in ieder geval niet dicht. „Ik zou het verschrikke lijk vinden. De vissers die er komen verdienen er goed hun' brood. Daarbij is de vismijn gewoon een attractie. Voor de oudere Colijners die elke dag naar het „marteri" komen. En niet te vergeten voor de toeris ten. In de zomer gooien de RTM-boten hier zo'n twee, driehonderd mensen neer. Daar profiteert ook de rest van Colijnsplaat van. Het is soms zo druk dat ik niet meer uit de VLISSINGEN - Afgelo pen dinsdag is aan de Spui straat 80 in Vlissingen het nieuwe hoofdkantoor van de Rabobank geopend. De Rabobank Vlissingen is ontstaan uit een fusie tus sen de Raifeissenbanken uit Koudekerke, Ritthem en Vlissingen. Tot voor kort had de Rabobank haar hoofdkantoor aan de Ka naalstraat 58 in Oost- Souburg. Nu het nieuwe hoofdkantoor in gebruik is genomen, zal dit kantoor wel blijven bestaan als bij kantoor, tot ook in Oost- Souburg de nieuwbouw aan het Oranjeplein is gereed gekomen. Met de verbouwing van het nieuwe kantoor, dat nodig was door nijpend ruimtegebrek en doordat een vestiging van de Rabobank in het centrum van Vlissingen tot nu toe ontbrak, is al in augustus bl975 begon nen. In het nieuwe gebouw is een grote ruimte geschapen waarin alle afdelingen zijn onderge bracht. Er is een aparte afde ling voor reizen en verzeke ringszaken. Daarnaast is in het gebouw een ruime kluis aan wezig met safeloketten waarin geldswaardige papieren, sie raden en andere kostbaarhe den kunnen worden opgebor gen. Aan de beveiliging is veel aandacht besteed. Zo is een kogelvrije kasbox geïnstal leerd en bewaken camera's voortdurend het hele bankge bouw. weg kan. Ik heb al eens moeten stoppen met mijnen omdat er veel te veel mensen waren. Maar ze blijven komen. Als je ze door de ene deur eruit gooit komen ze er langs de andere deur weer in". Mijnmeester v.d. Hooft vindt het trouwens best leuk al die belangstelling. „Al brengt het de vismijn geen cent op. De handel wel natuurlijk. Wij mo gen niet verkopen aan al die losse mensen. De handel ver koopt nogal eens een zooitje vis aan deze of gene" V.d. Hooft heeft de vismijn in Colijnsplaat vanaf het begin meegemaakt. Tot 1961 was hij mijnmeester in Veere (waar hij nog steeds woont) en samen met de Veerse vissers ging hij naar de nieuwe mijn in Colijn splaat, waar hij in april 1961 de eerste vis in de handel bracht. „We gingen er met zo'n vijftien schepen naar toe. En dat liep prima. Colijnsplaat was een echte goeie vismijn voor garnalen. En garnalen zijn altijd het belangrijkste gebleven. Natuurlijk had je ook wel wat gewone vis. Want wat die garnalenvissers aan ander spul in hun netten krij gen, gooien ze natuurlijk niet weg". In 1964-65 waren er zelfs zo'n dertig visserschepen die Colijnsplaat verkozen boven de andere vismijnen in Neder land. v.d. Hooft weet nog pre cies wanneer het verkeerd is gegaan met Colijn. „Dat was in de jaren '66'67. De visserij ver anderde toen helemaal. Hoe wel de garnalenvissers hier toch goed hun brood hadden, gingen er toch een paar over op die grote zeeviskotters. Nou voor die schepen lag Colijn- MIDDELBURG - Het Vlis- singse bruidspaar Jacqueline en Ronnie Oppeneer, dat kort geleden trouwde, heeft een gratis reisje naar Parijs ge wonnen. Tijdens een bruidss how van Bruidshuis Fïesta vulde Jacqueline een kaart in om mee te dingen naar deze reis en haar inzending werd uit een grote stapel getrokken. Begin april zal het jonge paar met twee fotografen én de bedrijfsleider van Foto Harry Verschuren naar Parijs ver trekken. De fotografen zullen een exclusieve reportage gaan maken en Foto Verschure biedt het paar deze fotoserie als bruidscadeau aan. VLISSINGEN - Kapper Nic. de Smit aan de Nieuwendijk 19 is met zijn „doe het zelf" ser vice nog een stapje verderge gaan. Sinds kort kunnen zijn klanten terecht in de „doe het zelf" salon, waarbij vriendin of huisgenote, die thuis ook be hulpzaam zijn bij het kapwerk, hartelijk welkom zijn als kap ster. Kapper de Smit stelt de benodigde materialen ter be schikking en onder zijn bege leiding kan de amateur splaat ongunstig. Het scheelt nogal wat of je een diepgang hebt van anderhalve met<jr of je ligt drie meter diep. Die grote schepen konden hier niet meer komen. En toen zijn 'er een paar gestopt en een paar zijn er failliet gegaan. En ja, toen kwam bovendien Stellen dam nogal in de belangstelling. Daar werd bovendien twee keer gemart op één dag en hier maar één keer. En Stellendam maakt enorme omzetten. Wij zitten hier met een besomming van 2,5 tot 3 miljoen per jaar. In Stellendam zitten ze nu met een besomming van 29 mil joen'! En waar de massa zit, daar zit de handel. In '68 moes ten we de reserve aan gaan spreken. Die was gauw op". Nu zit de vismijn al sinds 1972 in de rode cijfers. „Toch was dat allemaal niet nodig geweest. Als er wat meer vis sers hier gebleven waren, dan hadden we het gered" meent v.d. Hooft. „Dat zeg ik niet al leen, maar dat hebben de vis sersverenigingen ook steeds gezegd. Om de prijzen hoeven ze het niet te laten, die liggen in Colijnsplaat voor de garnalen net zo goed of soms nog beter dan in de andere afslagen. Op vergaderingen is zo vaak ge vraagd aan de vissers om wat vaker naar hier te komen. Dan beloofden ze dat ook wel. En dan zag je ze ook wel in het begin, maar na veertien dagen gingen ze toch weer naar Stel lendam en kwamen ze maar eens af en toe naar hier. Als je ze vraagt waarom naar Stel lendam, dan weten ze dat di kwijls zelf niet. Misschien om dat hun colega's of vrienden er heen gaan. Misschien ook om dat het daar gemakkelijker vissen is. Hier moet je rekening houden met het tij. Een goeie boterham kunnen ze hier toch ook verdienen. Dat bewijst de trouwe kern van 7 a 8 schepen die hier is gebleven. Ze zitten vastgebakken aan Colijn, die willen niet weg. Daaronder zit ten ook Veerenaars. Die zijn eerst verjaagd uit Veere. Nu zitten ze hier lekker en dreigen ze weer verjaagd te worden". V.d. Hooft heeft een enorme bewondering voor de garna lenvissers die hun kleine boten trouw zijn gebleven. „Die MIDDELBURG - Het fiets je, waarmee de Belgische be rgkoning Lucien van Impe vo rig seizoen derde werd in de Ronde van Frankrijk (hij won- er ook de grote bergprijs mee), is tot en met volgende week woensdag te zien in de etalage van de firma van den Driest, Gravenstraat 18 te Middel burg. Het 8,9 kilogram wegende Reynolds-frame van Lucien van Impe was \a?rige week te zien op de RAI. Onder de con ditie dat men de fiets in België terug zou brengen mag men de van Impe-relikwie een week- lang showen. Vandaar dat nu de fiets pronkt in de etalage van de raceafdeling van de firma Van den Driest, welke twee jaar geleden door Jan Janssen werd geopend en zich mag verheugen in een toene mende belangstelling van de pedaal ridders. kapster aan het werk gaan. Het risico van mislukken wordt op deze manier tot een minimum beperkt. Het bedrag, dat de klant voor een dergelijk behandeling in de „doe het zelf"-salon moet betalen, ziet de heer Smit meer als een soort lesgeld, „dit sys teem is uniek in Nederland. Na drie jaar verkoop van „doe het zelf"-producten met deskun dig advies, ben ik van mening, dat er ook behoefte is aan vak kundig^ begeleiding". kleine scheepjes maken wat mee. Ze zitten soms meer onder het water dan er op. Ik zie ze liever komen dan gaan. Nee, ik ben nog nooit meegegaan. Ik hoor de verhalen en dat is mt genoeg". En als het aan, hem ligt blijft hij die verhalen nog een tijdje aanhoren. „Ik kan er best mee opschieten met die vissers en ook met die handelaars. Je zit er wel altijd tussen. Er is altijd wel iets, maar nooit echt grote moeilijkheden. Je moet wel eens blaffen, kafferen en mop pen vertellen. Dat hoort bij je vak". En dat vak wil v.d. Hooft ei genlijk nog niet missen. Het in stellen van de klok want de tijd dat het opjuttende stemge luid van de mijnmeester de prijzen bepaalde is al lang voorbij) wil hij best nog een tijdje blijven doen. „Ik vind het een leuk beroep. Ik leef ermee, dag en nacht". MIDDELBURG - In het ka der van het „Muzikaal Kafé" zal Jules de Corte vrijdag 5 maart om 20.00 uur een optre den verzorgen in het jongeren centrum „Midgard" aan het Damplein 5-7. Vorig jaar sep tember bracht de Corte hier ook een bezoek en had veel succes met zijn genre „Humor met een wrange glimlach". Donderdag 4 maart 3.48 en 16.09 Vrijdag 5 maart 4.19 en 16.40 Zaterdag 6 maart 4.52 en 17.13 Zondag 7 maart 5.25 en 17.53 Maandag 8 maart 6.11 en 18.42 Dinsdag 9 maart EK 7.05 en 19.42 Woensdag 10 maart 8.13 en 20.55 VLISSINGEN - „We willen af van „oom agent" en laten zien, dat we een bedrijf zijn dat 24 uur werkt", verklaart één. van de twee nieuwe voorlich ters van de Vlissingse gemeen tepolitie. De heren L.P. Kuijl en J. Stuut zullen als eerste in Zeeland de communicatie tus sen hun korps en de burgerij trachten te verbeteren. Vol gens commissaris J. van Ma rion is het dagelijks contact met de burgers door de motori sering en personeelstekorten steeds minder geworden. Men zit vast aan de langzamerhand wat ouderwetse normen, die nog door de ministeries van binnenlandse zaken en justitie gehandhaafd worden, van 1 agent op 650 inwoners. En al is het werk dan steeds meer ge motoriseerd geworden, ook zaken als de criminaliteit en de verkeersintensiteit zijn ge groeid. Een eerste stap om de con-- tacten met de burgerij wat te verbeteren, was drie jaar gele den het instellen van twee wij kagenten in Souburg. De proef blijkt geslaagd te zijn en nog dit jaar zullen er weer twee VLISSINGEN - In het wijk centrum Open Hof aan de Alexander Gogelweg organi seert de Activiteitencommissie aanstaande vrijdag 5 maart een feestelijke zangavond. Drie bekende koren zullen deze avond optreden in de kerkzaak het Scheldeloodsen- köor met Sea-songs en Shan ties, het Westkapelse Dames koor met liederen van Mozart en oud-Hollandse liederen en het jongerenkoor Koudekerke met negro spirituals. De koren staan onder leiding van diri gent Philip Fey. Na de pauze treedt het Scheldeloodsenkoor gekostumeerd op. Tot twee uur in de nacht is er dan nog gelegenheid tot dan sen in het wijkcentrum. In de bovenzaal verzorgt het trio „Paula Koster" de dansmu ziek, terwijl in de benedenzaal diskjockey Jan Hendrik Bos voor de gezelligheid zal zor gen. Aanvang 20.00 uur, kaar ten voor deze avond zijn a 5,- verkrijgbaar bij de beheerder van het Open Hof. De politiehonden Oscar en Robbie met hun bazen. wijkagenten, ditmaal in de oude binnenstad, bijkomen. De omgeving van de Pres. Rooseveltlaan is daarna aan de beurt voor wijkagenten. De wijkagenten en de nieuwe voorlichters gaan voortaan nauw met elkaar samenwer ken. De heren Kuijl en Stuut zullen naast hun gewone werk de wijkagenten gaan helpen bij hun „signalerend" en „ver kennend" werk. Blijkt er be hoefte te zijn bij bepaalde groepen onder de burgerij om wat meer aan de weet te komen over het werk van de politie dan staan zij klaar om die voor lichting te geven. Zij maken daarbij gebruik van o.a. voor lichtingsfilms, rondleidingen én lezingen. Behalve wijkagenten en voorlichters heeft de Vlis singse gemeentepolitie sinds kort nog twee krachten, die haar taak kan vereenvoudigen. Het zijn de zwarte en antra cietkleurige bouviers Robbie en Oscar, die onder streng ap pèl van hun twee politiebazen staan. Vooral bij surveillance- werk zijn ze van veel nut, want door hun gerichte opleiding hebben zij het onraad snel in de gaten. VLISSINGEN - De afdeling Vlissingen van de V.V.D., die sinds kort een nieuw bestuur heeft gekregen, zal voortaan, voorafgaande aan de besloten ledenvergaderingen, een open vergadering van een uur hou den. Tijdens dat uur kan ieder een, die daar behoefte aan heeft, zich uitspreken. De eerste vergadering „nieuwe stijl" zal op dinsdag 9 maart in het wijkcentrum „Middenhof" aan de Kanaals traat 64 in Oost Souburg wor den gehouden van 19.30 tot 20.30 uur. De daarop volgende vindt plaats in het Open Hof in Vlissingen op dinsdag 13 april van 19.30 tot 20.30 uur. MIDDELBURG - Vanavond (woensdag) begint in het jon gerencentrum Midgard aan het Damplein in Middelburg een fotografiecursus, waarbij nog voor enkele deelnemers plaats is. De cursus staat onder lei ding van Kees Melse. De eerste avond is bedoeld voor het doorpraten van de cursus. Ie dereen kan zeggen wat hij tij dens de komende cursusavon den wil leren Eveneens in Midgard wordt elke zaterdagmiddag een ets- cursus gehouden. De eerste be ginselen van het etsen worden bijgebracht door Maurice Poi- tier. elke zaterdagmiddag van half 2 tot 7 uur Zaterdag 6 maart. Zevende Dags-Adventisten, Doops gezinde Kerk dienst van 9.15-11.15 u. Middelburg Doopsgezinde Kerk van 10-12 u. dienst. Zondag 7 maart. Hervormd Vlissingen. St. Jacobskerk 10 u. ds. v.d. Schoot, Jeugd dienst, 17 u. geen dienst, Jo- hanneskerk 9.30 u. Hiet- kamp 19 u. ds. Post. Open Hof, Paauwenburg, 9.30 u. ds. E. Hoogerwerf, 17 u. ds G. den Heeten. Bejaardenhuis „Ter Reede", 19 u., ds. P. Joosse. Bethesda-St. Joseph. 10 u. gez. dienst te Middelburg. Doopsgezinde Gemeente Vrij- domweg, 7 maart 9.30 u. ds. Vooistra. Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat, 7 maart, 9.30 u. ds. G. den Heeten, 17 u. ds. E. Hoogerwerf. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat, 7 maart, 9.30 u. lees- dienst, 17 u. ds. J.. de Jonge, Kampen. 3 maart 19.30 u. ds. J.A. Compagner. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) 7 maart 9.30 u. leesdienst, 16.30 u. ds. E. Woudt, bid stond voor gewas en arbeid. Geref. Gemeente Marnixkerk, 9.30 en 16.30 u. ds. Snoep, Woensdag 10 maart 9.30- 14.30-19.30 u. Biddag ds. Snoep. Geref. Kerk Kanaalstraat Souburg, 7 maart, west 9 u. ds. v.d. Heide, oost 10 u. drs. Van Stam, 17 u. oost drs. Bijman, 10 maart Biddag 19.30 u. ds. Den Heeten, Vlissingen. Hervormd Koudekerke, 7 maart 9 en 10.30 u. ds. M.J. de Jong. 10 maart Biddag 19.30 u. ds. De Jong. Hervormd Ritthem. 7 maart 10 u. ds. v.d. Wind, Seroos- kerke (W). Hervormd Middelburg, 7 maart. Nieuwe kerk 10 u. ds. Brummelkamp, Koorkerk 10 u. ds. Hage, m.m.v. kerk koor, Oostkerk 10.15 u. ds. G.H. Otte, van Aagtekerke, Oostkerk 19 u. ds. Gijsbert- sen, Boven Hardingsveld. Ontmoetingskerk 10 u. ds. P. Fagel, Veere, 19 u. ds. Hage. Zuiderbaken 10 u. ds. Del beek. Doopsgezinde kerk 11 u. ds. Vooistra. Evang. Luth. Kerk 11 u. ds. Nierop. Cen trum Nassaulaan 10 de heer v.d. Heide, Zand 10 u. de heer Schot. Hervormd Nieuwland 10 u. ds. Kraai. Hervormd St. Laurens 10 u. ds. Fox. Elke donderdagavond van 10.15-19.45 u. Engelse Kerk oecumenisch avondgebed. R.K. Kerk Walcheren 6-7 maart 1976 St. Martinuskerk te Souburg za. 19.00 samenzang, zo 10.30 parochiekoor. Open Hof te Pauwenburg zo. 11.00 eigen zanggroep. 19.00 samenzang. Singelkerk te Vlissingen za 19.00 boetedienst, gevolgd door eucharistieviering, zo. 9.30 kennismakingsviering lste communie (dameskoor) 12.00 boetedienst, gevolgd door eucharistieviering (herenkoor) Petruskerk zo 17.00 wereldge bedsdag, ds. Hoogewerf en r.k. dameskoor. Bethesda/St. Josefziekenhuis zo. 11.00 Ter Reede vrijdag 9.00 Middelburg, kerk Lombard straat, zaterdag 19.00 uur, zoridag 10.15 en 19.00 uur. Hoeksteen Rozenburglaan, zondag 11.30 uur. Jehova's Getuigen, Konin krijkszaal Van Dishoek straat 34 te Vlissingen en donderdag van 19.30 u-21.30 uur en zondag van 10.00-12.00 uur. Anglican Church Service, in The Mission to Seamen Chapel Scheldepoort Vlissingen-Oost, Morning- prayer 10.30 a.m., Evening-prayer 7.30 p.m. Volle Evangelie Gemeente, Vlissingen iedere zondag 9.45 u. en iedere woensdag 19.30 u.in de Filadelfiakapel Vrouwestraat 5 te Middel burg Dam 6, gem. De Wijng aard, zondag 10 uur, voor ganger ds. C. van der Zan den. The Bethel Pentecoastel Tem ple Inc., Wijkgebouw Zuid erbaken Rentmeesterlaan Middelburg-Zuid, diensten elke woensdag. Pinkstergemeente Vlissingen, iedere zondag 14.30 uur, gemeentedienst. Leger des Heils, Vlissingen, ie dere zondag 10 uur Heili- jsamenkomst en 19.30 rerlossingssamenkomst. Bureau van de stichting voor niet-gehuwde moeders, Loskade 25, Middelburg, tel. 01180-27311, spreekuur volgens afspraak. Gezins- en bejaardenverzor ging Middelburg, Stichting Maatschappelijke Dienst verlening, Walcheren, Los kade 29, tel. 26951, spreek uur maandag t.m. vrijdag van 8.30-9.30 uur. Vlissin gen, verhuisd naar dr. Otte- straat 3, tel. 01184-19820 spreekuren van maandag t.m. vrijdag te Souburg Vrijburgstraat 1, van maan dag van 14-15 uur. Stichting Gezinsverzorging Walcheren, van 8,30-9.30 uur in het wijkcentrum Middenhof, Kanaalstraat 64, Souburg, tel. 64318. Gemeentelijke Sociale Dienst Vlissingen, Maatschappelijk werk. Dagelijks van 8.00- 10.00 uur. Actie Moeders voor Moeders, mevr. Van Belleghem, Wis- senkerke, tel. 01184-19518. Rechtswinkel Middelburg, gratis rechtshulp elke don derdag van 19.00-21.00 uur, Loskade 29, tel. bereikbaar onder nr. 01180-26951. Vlissingen. Doktersdienst. Za. 6 maart dr. Snijder, Bilder- dijklaan 7, tel. 13933, zo. 7 maart dr. Meijer, Juliana- laan 7, tel. 12225. De dienst loopt van 0.00-24 u. Visites aanvragen vóór 10 u. Spoed gevallen van 12.30-1 en van. 17.30-18 u. Apotheek. Van 3 maart tot 12 maart geopend apotheek J.M.H. v.d. Sande, Badhuis straat 30-32, tel. 12066. Voor Middelburg geopend L. v.d. Boogert, Vrijlandstraat 79. De apotheken te Vlissingen en Middelburg zijn na 17.30 gesloten. Tandarts Za. en Zo. 7 maart van 11-12 u. dr. P. Bruyn- zeel, Lamdense kaai 7. Mid delburg, tel. 01180-25963. Verloskundige. Za. 6 en zo. 7 maart mej. van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 12778. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland, Za. 6 en zo. 7 maart dr. Th. Bloos, Kanaalstraat 70, Oost- Souburg. tel. 01183-61212. Voor Middelburg zuid en Dauwendaele zie Souburg. Dierenarts. Za 6 en zo. 7 maart dr. L. Jobse, 01189-1389. Consult alleen na tel. af spraak. Honden-informatie-Centrale Goes, tel. 01100-4373. Diensten Vlissingse Kruisver enigingen, za. 6 en zo. 7 maart zuster T. Meerman, Jozef Israellaan 41, tel. 01184-12955. Stichting „Het Gezondheids- Centrum" te Souburg en Ritthem, 6 en 7 maart zuster L. Slabbekoorn, Witte Zees traat 42 te Oost-Souburg, tel. 01183-61843. Kruisvereniging Walcheren- Oost, Za. 6 en zo. 7 maart zuster M. Vader, Biesbos straat 29, Middelburg, tel. 01180-28265. Donderdag 4 maart 20.30 uur Schouwburg Middelburg One-man-Show Paul van Vliet. Vrijdag 5 maart idem Paul van Vliet. Vrijdag 5 maart, 20 uur Vestzak-Theater Vlissingen, werktheater Amsterdam. Vrijdag 5 maart, 20 uur Open Hof Paauwenburg Vlissin gen, feestelijke zangavond. Vrijdag 5 maart, 19.45 uur, zangavond in de Marnix kerk, Souburg. Zaterdag 6 maart, 20.30 uur kerk St. Anna ter Muiden bij Sluis Trio Hutyra. Dinsdag 9 maart De Schakel Middelburg Filmavond. In het Zeeuws Kunstcentrum Lange Noordstraat 58 Mid delburg Schrijveravond, waar een aantal schrijvers voorlezen uit hun eigen werk. Vanaf heden exposeert Albert Mastenbroek in het Zeeuws Kunstenaarscentrum Lange Noordstraat 59, te Middel burg een serie Kleur-etsen. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen Vrijdag 5 maart, 20 uur Hello Dolly. Zaterdag 6 maart, 20 uur een midzomer-nachtdroom. Zondag 7 maart, 14.30 en 20 uur Hello Dolly. Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen Zaterdag 6 maart 20 uur en zondag 7 maart 15 en 20 uur De Arres tatie. Woningbouwvereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften, za. 6 en zo. 7 maart de heer K. Roelse, Bo- nedijkestraat 110, tel. 01184-16156.

Scheldebode | 1976 | | pagina 9