„Oosterschelde windkracht 10" van Jan Terlouw Een spannend, avontuurlijk en bovendien informatief jeugdboek 't makkie VOLGENDE WEEK GIF-INZAMELING IN ZEELAND Meer telefoon nummers ZAKENFLITSEN Drogisterij Muller naar P. Krug het weten a waard Ij r~Mevr. Tavenier" F.C. Dauwendaele heeft sponsor Troubadour JeanBelliard in Hoogelande Gevoelens De ramp Vlaggeschip GOES - „Je hoort zoveel technische argumen ten als er over de Oosterschelde wordt gepraat. Maar er zijn ook gevoelens en die heb ik naar buiten willen brengen. In het tweede deel van het boek heb ik geprobeerd te bewijzen dat ook men sen die bij de verschrikkelijke ramp familieleden hebben verloren van mening kunnen verande ren". Dat zegt Jan Terlouw, tweede kamerlid voor D'66 over zijn nieuwste jeugdroman: „Ooster schelde, windkracht 10". Een boek dat nog maar nauwelijks uit is, maar nu al volop in de publici teit staat. UITSLAG Kerkdiensten J. Rouw spreekt over le vens vernieu wing Maatschappelijke Dienstverlening Medische diensten Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 11 FEBRUARI 1976 Gelukkig voor Jan Terlouw, want hij beschouwt zijn jeugd roman als een nieuw wapen in de strijd voor het behoud van de Oosterschelde als getijde bekken. Een wapen dat geen pijn veroorzaakt, maar vooral begrip probeert te kweken voor de vele mensen die strij den voor een open Ooster schelde. PEDICURE gedipl. s.v.o. Tulpenlaan 19, Vliasingen Tel.: 14183 Behandeling volgens afspraak MIDDELBURG - De Mid delburgse voetbalvereniging FC Dauwendaele krijgt het fi nancieel wat gemakkelijker. Sinds kort heeft de FC Dau wendaele een sponsor en wel het Trefcenter in Middelburg dat de jonge vereniging onder zijn hoede heeft genomen. De FC Dauwendaele bestaat nu twee en een half jaar. Er wordt gespeeld met vier jeug- delftallen terwijl een vijfde al op papier bestaat. Verder zijn er drie zaalvoetbalteams, twee zomeravondelftallen en speelt een team in de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal. Vooral met deze ploeg gaat het erg goed. Want hoewel het 't eerste seizoen is dat dit elftal meedoet in de competitie staat het bovenaan de ranglijst. De winnaars van onze twee wekelijkse puzzel 't Makkie ontvangen ieder een doos met 24 flesjes Skolbier thuis. 1. L. de Koeyer, Axelsestraat 79, Zaamslag. 2. A. Doorn, Bouwdijk 18, Melissant. 3. L. Traas-Francke, Ds. Boersma- straat 22, Kloetinge. 4. P. van Belzen, Deltastraat 19, Colijn- splaat. 5. J.L. op den Brouw, Deensestraat 5. Ellemeet. En welke gevoelens wordt duidelijk uit het volgende fragment. Anne, de hoofdper soon van het boek, getrouwd met een rijkswaterstaatinge- nieur heeft twee zonen, die al- letwee felle voorstanders van een open Oosterschelde zijn. Ze voelt zich een beetje ge mangeld tussen haar man (die de Oosterschelde wil afsluiten) en haar zonen. En ze besluit, net zoals ze vroeger vaak deed, een tochtje over de Grevelin- gen te maken om te kijken wat daar nu veranderd is na de af sluiting. Welnu, het Grevelingen- meer is nog steeds een enorme plas water, waar jé prima kunt varen, zoals straks het Ooster- scheldemeer ook zal zijn. Waar bekommeren de jongens zich dan om? En toch. Toch is van daag de worm van de twijfel gaan knagen aan haar ziel. Ze heeft iets gemist, iets van de opwinding die ze vroeger voelde als ze op de Grevelingen was. Komt dat nu alleen omdat ze ouder is geworden? Ze heeft haar lied van vroeger proberen te zingen. „Ik ben niet zo'n prater, rido - zout is het water, rido". Het klonk niet meer zo vrolijk als eertijds. Toch is het water nog tamelijk zout, heeft ze ge proefd en als straks de spuis- luizen in de Brouwersdam klaar zijn wordt het misschien nog zouter. Wat heeft ze dan gemist? Heeft ze zich geërgerd aan de geasfalteerde dam, die haar het uitzicht op de Noord zee ontnam? Heeft ze het getij gemist? Het water staat vrijwel t makkie 2-wekelijks kruiswoordraadsel voor de lezérs van Nieuwsblad v/d Bevelanden Ons Eiland De Scheldebode Zeeuws Vlaamse Koerier met 5 dozen Skol Bier (24 blikjes per doos. gratis aan huis bezorgd) voor 5 prijswinnaars Horizontaal: 1. afstandsmaat; 2. groet; 4. teug; 7. de dato; 8. lucht-, macht; 10. familielid; 11. in persoon; 13. reeks; 14. dwingeland; 16. hennep braak; 18. lidwoord; 19. verloting; 21. selenium; 24. goud (Fr.); 25. zonne-' scherm; 30. bijwoord; 31. niet vroeg; 33. prachtig; 36. bevestiging; 37. de oudere; 38. vogelprodukt; 39. rust-, plaats; 41. deel v.d. bijbel; 42. schoor-, steenvuil; 43. vis; 44. eenh. v. kracht.. Vertikaal: 1smalle opening; 2. sne dig; 3. stofmaat; 4. sportartikel; 5. fami lielid; 6. ziekte; 9. meisjesnaam; 12. hoofddeksel; 15. onder het nodige voorbehoud; 17. gesloten; 18. zang-| noot; 20. opschepper; 22. reisbagage;, 23. reptiel; 26. Rijks Universiteit (afk.); 27. reptiel; 28. verbinding; 29. bevel; 32. zin; 34. rivier (Spaans); 35. kloos tervoogd; 40. titel. Oplossingen binnen 5 dagen aan; Redactie „Groot Zeeland", Nieuwstraat 9, Terneuzen Inzender; Adres:Woonplaats: Schrijf linksboven op de enveloppe ,,'t Makkie". Frankeren met 50 cent. stil. Ze heeft geen rekening hoeven houden met eb en vloed. Het moet toch mogelijk zijn om onder woorden te brengen, waarom ze minder houdt van het Grevelingen- meer dan ze vroeger hield van de zeearm de Grevelingen. Je kunt toch niet alleen met ge voelens werken". Dit zijn de gevoelens uit 1973 uit het tweede deel van „Oosterschelde, windkracht 10". Jan Terlouw is niet bang om ook de gevoelens van 1953 in zijn roman te brengen. Anne is dan een jaar of twintig, zwanger van haar eerste kind. Zij woont in bij haar ouders in Battenoord op Goeree Over- flakkee. Daar maakt ze de ramp mee. Daar verliest ze fa milieleden. „En het water rolde als een twee meter hoge muur de pol der in. Kleine huisjes, neerge zet in het kader van de landar- beiderswet voor kleine luyden die op een halve gemet grond zelf wat konden verbouwen, ze werden meegesleurd met alles wat erin was. Sterkere huizen doorstonden de schok. Hun bewoners zagen de ramen en deuren inbeuken door het wa ter. Ze vluchtten gillend van angst de trappen op en zagen door het trapgat onder zich hun woonkamers volkolken, ze hoorden hun drijvende meubi lair tegen het plafond bonken en hieven hun armen naar de hemel en riepen vertwijfeld: „O God, red ons want wij ver gaan". Allerlei schrijnende details worden in dat eerste deel van Jan Terlouws roman niet uit de weg gegaan. En ook in het tweede deel, dat vooral ver haalt over de strijd van de ac tiegroep „Nog TIJD", wordt voortdurend herinnerd aan hetgeen in 1953 gebeurd is. En op een manier die de jeugdige lezers alle trieste informatie geeft, die nodig is. Toch zullen weinig lezers voor afsluiting van de Ooster schelde stemmen na het lezen van „Oosterschelde, wind kracht 10". Ze kiezen onget wijfeld voor de storm- stuwcaissondam, hetzij van Klaassesz (de enige echte naam in de roman) dat ook in het boek voor alle partijen een aanvaardbaar compromis is. Maar het boek is geschreven in 1973, toen de mogelijkheid van die stormstuw nog volop aanwezig was. In zijn na woord, geschreven in decem ber 1975, zegt Jan Ter louw dat zich „donkere wolken samen pakken boven de studies voor de stormstuwcaissondam om dat hij te duur lijkt te worden". En in dat naschrift pleit de schrijver er dan ook voor om de dijken langs de Oosterschelde op deltahoogte te brengen, zoals langs de Westerschelde is gebeurd, als de kosten het breekpunt zouden worden. Dat zegt Jan Terlouw als schrijver, als politicus gaat hij nog verder. „De Oosterschelde is belangrijker dan een tijde lijke loonmaatregel. Als de Oosterschelde dichtgaat is het voorgoed. De Oosterschelde is het vlaggeschip van dit mi lieukabinet. En een kabinet dat de Oosterschelde afsluit kan ik niet steunen", heeft hij in een interview gezegd. Hoe belangrijk de Ooster-. schelde voor hem is blijkt al leen al uit het feit dat hij deze jeugdroman heeft geschreven. Want ondanks alle gouden en zilveren griffels die hij de afge lopen jaren kreeg voor zijn an dere boeken („Oorlogswinter" en „Koning van Katoren") is „Oosterschelde, windkracht 10", het eerste boek dat hij in zijn tweede kamer-periode schreef. Voor andere romans heeft hij geen tijd genomen en gevonden. De andere prijs winnaars werden allemaal al in de zestiger jaren geschreven. Wie nu denkt dat het plei dooi voor het behoud van het milieu de sterkste kant is van deze nieuwe roman, heeft het mis. Jan Terlouw heeft in de ZEELAND - Volgende week zal opnieuw geprobeerd wor den om de vele kilo's met gif tige bestrijdingsmiddelen, die in tal van Zeeuwse boeren schuren als restjes ongebruikt liggen, in te zamelen. In de maand januari 1974 is al eens zo'n inzameling gehouden. Dat leverde in Zeeland toen 36.000 kilo met ongebruikte bestrij dingsmiddelen op. Volgens het Landbouw schap zijn toen echter niet alle resten ingeleverd. Zolang ze in schuren blijven slingeren, le veren ze een bedreiging op voor mens, dier en plant, zo schrijven het Landbouwschap en de provinciale directie Be drijfsontwikkeling. Ze doen een beroep op alle boeren, tuinders, fruittelers en veehouders om volgende week (16 tot en met 20 februari) het gevaarlijke spul in te leveren. eerste plaats een verschrikke lijk spannend, avontuurlijk en levendig jeugdboek geschre ven, dat je ook als volwassene achter elkaar uitleest. Dat hij kon schrijven, wisten we al uit zijn „Oorlogswinter" en „Koning van Katoren". Daar hoeft eigenlijk weinig meer over gezegd te worden. Hij heeft zijn vakmanschap al leen opnieuw bewezen. En met „Oosterschelde, windkracht 10" op een uitzonderlijke ma nier, omdat hij zinvolle infor matie over de betekenis van de Oosterschelde voor het milieu heeft weten te verwerken in een spannend boek. T.A. „Oosterschelde, windkracht 10" is uitgegeven bij Lemni- scaat in Rotterdam. Dat kan in elke Zeeuwse ge meente. Het inzamelingspunt is vrijwel 'steeds de gemeente-werkplaats. Par tijen van meer dan 200 kilo moeten bij Provinciale Water staat in Middelburg gemeld worden. De bestrijdingsmid delen, die ingeleverd moeten worden zijn die, welke verbo den middelen DDT, aldrin, dieldrin, heptachloor en chloordaan bevatten. Verder alle kwik bevattende middelen voor ontsmetting van zaaizand en pootgoed, een aantal mer ken PCNB voor grondontsmet- ting en verder alle middelen, die onbruikbaar zijn geworden of die niet meer gebruikt wor den (medicijnen, e.d.). Alles moet zoveel mogelijk in de originele verpakking in geleverd worden en bovendien in goed dichtgebonden stevige plastic zakken worden gedaan. OOST-SOUBURG - De tele fooncentrale van Oost- Souburg is uitgebreid met 600 nummers. Door de uitbreiding kunnen de mensen die al korte of langere tijd op telefoonaan sluiting zaten te wachten wor den aangesloten. De meeste aanvragers kun nen de komende weken dan ook de PTT thuis verwachten, behalve die aanvragers waar bij de kabelverbinding tussen de woning en de centrale ont breekt. De aansluiting van die adspirant-abonnees zal wat langer duren. MIDDELBURG - In de kapel van Sint Maarten te Hoog elande zal aanstaande vrijdag 13 februari om 20.30 uur de Franse troubadour Jean Be- lliard optreden. Belliard heeft door een eer der optreden in Zeeland, vorig jaar ook in de kapel, veel be wonderaars gekregen in krin gen van de Alliance Frangaise, diverse middelbare scholen en vrienden van de kapel van Sint Maarten. Deze veertig-jarige Fransman zet de traditie van de oude Franse troubadours voort«n verkreeg daardoor een wereldfaam. De entouxage van de kapel geeft aan zijn optre den een bijzondere sfeer en Jean Belliard ging dan ook graag akkoord met het verzoek van het Bestuur van de Stich ting Kapel van Sint Maarten om dit jaar weer te komen op treden. Hij zal begeleid worden door mevrouw Ingrid Braams uit Middelburg, lerares aan de Zeeuwse muziekschool en me dewerkster in het Zeeuws or kest. Zij bespeelt de troubadour-harp, een moeilijk hanteerbaar instrument, dat vakmanschap vereist. Het tweetal zal Gregoriaanse me lodieën brengen en liederen uit de vroege Middeleeuwen tot de Renaissance. VLISSINGEN - De oude klanten van drogisterij Muller, die op de Oude Markt voor een gesloten deur kwamen te staan, zijn weer welkom, maar op een ander adres. De heer en mevrouw Muller-Moens heb ben hun drogisterij-annex schoonheidssalon ,,'t Ouwe Martje" verhuisd naar de Paul Krugerstraat, waar zij de dro gisterij van Rijk-Bleijenberg hebben overgenomen. Na ruim acht en een half jaar was het pandje aan de Oude Markt te klein geworden om plaats te bieden aan het assortiment en werd het zaak een grotere ver koopruimte te vinden. De drogisterij Rijk- Bleijenberg heeft hetzelfde in terieur behouden en de heer en mevrouw Muller hebben alleen hun voorraden overgebracht in de nieuwe zaak. Ook zal me vrouw Muller haar schoon heidssalon gewoon voortzet ten, maar dan in het nieuwe pand. erbaken, Rentmeesterlaan Middelburg-Zuid, diensten elke woensdag. Pinkstergemeente Vlissingen, iedere zondag 14.30 uur, gemeentedienst. Leger des Heils, Vlissingen, ie dere zondag 10 uur Heili gingssamenkomst en 19.30 u. Verlossingssamenkomst. Zaterdag 14 februari 1976. Ze vende Dags-Adventisten, Doopsgezinde kerk Vrij- domweg, van 9.15-10.15 BE DIENING DES WOORDS DOOR DS. J.H. Roeman, van 10.15-11.15 bijbelstu die. Middelburg Doopsge zinde kerk van 11-12 bijbe lstudie, van 11-12 bediening des woords door ds. J. hT Rosman. Zondag 15 februari 1976. Hervormd Vlissingen, St.- Jacobskerk 10 u. ds. F.S. Kloosterman, H.D., 17 u. ds. A.A. Kleijne vrij evang. pred. te Gent, Johanneskerk 9.30 u. ds. L. de Liefde, 19 u. ds. Y. van der Schoot. Open Hof, Paauwenburg, 9.30 u. ds. Y. van der Schoot, H.D. 17 u. ds. G. den Heeten, geref. gastdienst. Vrijz. Hervormden/remon- straten, Ophir 10.15 u. ds. H.M. Strating van Goes. Bejaardenhuis „Ter Reede", 19 u. mevr. dr. Bakker, Mid delburg. Bethesda/St.-Joseph, 10 u. ds. P. Joosse. Evang. Luth. Gemeente, Wal- straat, 9.30 u. dienst te Mid delburg. Geref. Petruskerk, Paul Kru- ferstraat, 9.30 u. ds. G. den leeten, 17 u. ds. P.J. Hof land, Vrouwepolder. Chr. Geref. kerk. Kasteel straat, 15 febr. 9.30 lees- dienst, 17 u. ds. P. op den Velde, voorb. H.A. Geref. kerk (vrijgemaakt), 15 febr. 9.30 u. leesdienst, 14.30 u. ds. P. Schelling. Geref. Gemeente Marnixkerk, Souburg, 15 febr. 9.30 en 16.30 leesdienst. Geref. kerk Kanaalstraat Sou burg, 15 febr. west 9 u. ds. Dorgeo, 10 u. oost ds. Van- haelen, 17 u. ds. Vanhaelen. Kristen ZuidMolukse Kerk in Nederland, 15 febr. Oöst- Souburg 15 u. oud. L. Latu- heru, Koudekerke 12 u. oud M. Siwabessy,, Ochten 12 u. oud Akudaman. Hervormd Koudekerke, 15 febr. 9 en 10.30 u ds. M.J. de Jong. Middelburg, 15 febr. 1976. Nieuwe kerk 10 u. ds. Brummelkamp, Koorkerk 10 u. ds. Hage, Oostkerk 10.15 u. ds. Ytsma, 19 u. ds. L. van Nieuwpoort, van Huizen, Ontmoetingskerk 10 u ds Roodenburg, 19 u. ds. Brummelkamp, Zuiderba ken 10 uur ds. Delbeek, Doopsgezinde kerk 10.30 u. Fasteur Le Gras, Lth. Kerk 9.30 u. ds. A. Nierop. Cen trum 10 u. de heer Schot, Het Zand, 10 u. de heer Bimmel. Evang. Baptisten Zendings gemeente, 15 febr. te 16 uur dienst in de Klarenbeek LTS te Middelburg, voorganger M.A. Braveco. R.-k. kerk Walcheren 14-15 febr. 1976, Martinuskerk te Souburg za. 19.00 samen zang, zo. 10.30 parochie koor, Open Hof Paauwen burg zo. 11.00 eigen zang groep, 19.00 samenzang. Singelkerk Vlissingen, za. 19.00 herenkoor (gregori aans), zo. 9.30 dameskoor, 12.00 samenzang. Bethesda/St.-Josephziekenhui; zo. 11 u. Ter Reede, vrijd. 9 u. Middelburg, kerk Lombart- straat, zaterdag 19.00 uur., zondag 10.15 en 19.00 uur. Hoeksteen Rozenburglaan, zondag 11.30 uur. Jehova's Getuigen, Koning- krijkszaal Van Dishoek straat 34 te Vlissingen en donderdag van 19.30 u-21.30 uur en zondag van 10.00-12.00 uur. Anglican Church Service, in The Mission te Seamen Cha pel Scheldepoort Vlissingen-Oost, Morning Prayer 10.30 .a.m., evening prayer 7.30 p.m. Volle Evangelie Gemeente, Vlissingen, iedere zondag 9.45 u en iedere woensdag 19.30 u. in de Filadelfiaka- pel Vrouwestraat 5 te Mid delburg Dam 6, gem. De Wijngaard, zondag 10 uur, voorganger ds. C. van der Zanden. The Bethel Pentecoastel Tem ple Inc., Wijkgebouw Zuid- OOST-SOUBURG - Vrijdag 13 februari komt evangelist J. Rouw uit Kinderdijk naar Oost-Souburg om een inlei ding te houden over Leven svernieuwing. De inleiding zal worden gehouden in het Rode Kruisgebouw aan de Reho- bothstraat in Oost-Souburg. De bijeenkomst wordt geor ganiseerd in het kader van de serie „Hoe vind ik vrede en rust." De heer Rouw gaat er vanuit dat innerlijke rust niet te vinden is in zelfverbetering, yoga en dergelijke, doch alleen door geloof in Jezus Christus, die gezegd heeft Ik ben de Weg. Van de hand van de heer Rouw is onder andere de be kende kinder evangelisatieli teratuur verschenen. De avond begint om acht uur, er zal gele genheid zijn vragen te stellen. Bureau van de stichting voor niet-gehuwde moeders, Loskade 25, Middelburg, tel. 01180-27311, spreekuur volgens afspraak. Gezins- en bejaardenverzor ging Middelburg, Stichting Maatschappelijke Dienst verlening, Walcheren, Los kade 29, tel. 26951, spreek uur maandag t.m. vrijdag van 8.30-9.30 uur. Stichting Gezinsverzorging Walcheren, van 8.30-9.30 uur in het wijkcentrum Middenhof, Kanaalstraat 64, Souburg, tel-. 64318. Gemeentelijke Sociale Dienst Vlissingen, Maatschappelijk werk. Dagelijks van 8.00- 10.00 uur. Actie Moeders voor Moeders, mevr. Van Belleghem, Wis- senkerke, tel. 01184-19518. Rechtswinkel Middelburg, gratis rechtshulp elke don derdag van 19.00-21.00 uur, Loskade 29, tel. bereikbaar onder nr. 01180-26951. Vlissingen, Doktersdienst, za. 14 en zo. 15 febr. dr. Cramer, Gerbrandystraat 6, tel. 13619, zo. 15 febr. dr. v.d. Griek, Badhuisstraat 46, tel. 12950. De dienst loop van 0.00-24 u. Visites aanvragen vóór 10 u. spoedgevallen van 12.30-1 en van 17.30-18 u. Apotheek, van 13 febr. tot 20 febr. is geopend apotheek C.P. Lastdrager, C. v. Pere straat 1, Oost-Souburg, tel. 61593. Te Middelburg ge opend apotheek L. v.d. Boogert, Vrijlandstraat 79. De apotheken te Vlissingen en Middelburg zijn na 17.30 gesloten, behalve weekend-dienst. Tandarts, za. 14 en zo. 15 febr. van 11-12 u. dr. M.D. Smal- legange, J.M. Kemperstraat 32, tel. 17092. Verloskundige, za. 14 en zo. 15 febr. mej. Stolk, Bloemen- laan 48 tel. 13838. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland. za. 14 en zo. 15 febr. dr. M.L. v.d. Moer, Stationplein 1, Arnemuiden, tel. 01182- 1308. Voor Middelburg- Zuid en Dauendaele, zie Souburg. Dierenarts, za. 14 en zo. 15 febr. dr. J. Hoftijzer, Mid delburg, tel. 01180-13118. Consult alleen na tel. af spraak. Honden-informatie-centrale Goes, tel. 01100-4373. Diensten Vlissingse Kruisver enigingen, za. 14 en zo. 15 febr. zuster C.J. Radstake, Sottegemstraat 38, tel. 12286. Stichting „Het Gezondheids centrum" te Souburg en Rit- them, za. 14 en zo. 15 febr. zuster L. Slabbekoom, Witte Zeestraat 42 te Oost- Souburg, tel. 61843. Kruisvereniging Walcheren- Oost, za. 14 en zo. 15 febr. zuster H. van Weerlee, Fa zantlaan 16, Veere, tel. 01181-614. Zondag 15 februari, 11.30 uur (ZVU) Foyer Concertzaal Middelburg Koffie-concert Barok-muziek. Woensdag 18 februari, 20.30 uur De Zwaan, Souburg, filmhuis. Tot 15 februari Vleeshal Mid delburg, Grafisch-Posters (Polen). Expositie in het Zeeuwse kunstenaars-centrum Lange Noordstraat te Mid delburg, schilderijen van Herman Goetheer. Toonzaal Mies Callenfels- Carsten te Veere, Kaai 17, ingang om de hoek Kraan straat te Veere. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen, vrijdag 13 februari 20 uur Aïda, zaterdag 14 fe bruari, 20 uur Ravel- programma. Zondag 15 fe bruari 14.30 uur Aïda, 20 uur Hello Dolly. Kon. Opera te Gent, Vrijdag 13 februari 20 uur De Bloem van Levendal. Zondag 15 februari, 14.30 uur Lakmée (Delibes). 20 uur De Bloem van Levendale. Kon. Ned. Toneel Gent, Vrij dag 13 februari, 20 uur en zondag 15 februari 14.30 urn- De Arrestatie. Woningbouwvereniging „Goed Wonen". Weekend dienst voor storingen aan c.v. en liften, 14 en 15 fe bruari de heer B. Lens, Lin- gestraat 48, Oost-Souburg (geen telefoon). Donderdag 12 februari 11.25 en 23.53. Vrijdag 13 februari 12.25 Zaterdag 14 februari 0.47 en Zondag 15 febr. V.M. 1.32 en 13.56 Maandag 16 februari 2.16 en 14.16 Dinsdag 17 februari 2.56 en 15.18 Woensdag 18 februari 3.34 en 15.56 i,

Scheldebode | 1976 | | pagina 5