Pottenbakker Pieter Dekker kreeg opdracht ,Speelmuur", nieuw revalidatiecentrum VOORLICHTINGSAVOND VOOR NIEUWDORP OVER KOMST MONTEDISON Tweede schrijversavond in Kunstenaarscentrum hel weten waard ZAKENFLITSEN De Lichtbron verhuisde of... elke maand een bedragje sparen om uw huis op te knappen Opdracht Derde Rammekens- prestatieloop Jubileumavond Middelburgs Muziekkorps ""Mevr. Tavenier" Verkoopmiddag in „Het Bastion" Kerkdiensten Koffieconcert in Foyer Concertzaal Maatschappelijke Dienstverlening Culturele Agenda Goeit wonen Hoogwater Medische diensten nF SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 19 NOVEMBER MIDDELBURG - „Toen ik pas goed blind was ben ik wat gaan doen waar iedereen van zei, dat kan je niet". Pieter Dek ker draait nu alweer drie jaar zijn potten in Middelburg. On der zijn winkeltje op de hoek van de Seisdam en de Seisstraat heeft hij in de werkruimte van een oude bakkerij zijn werk plaats ingericht Voor een blin de, of visueel gehandicapte, zoals dat in deftig Nederlands heet, is pottenbakken een wat ongewoon beroep. Piet Dekker is het daar helemaal mee eens en vertelt, dat het hem tien jaar ge leden in het revalidatiecentrum ook heel wat moeite heeft gekost om zich in deze richting te gaan bekwamen. „In die tijd, toen ik blind was geworden en daar terechtkwam werd je nog naar je verstand in gedeeld in de administratieve richting of bij de arbeid met je handen. Ik heb daar goed braille geleerd en zelfs heb ik nog MO Frans gedaan, maar het liefst ging ik naar de werkplaats, waar ze aan pottenbakken en houtbewerking deden. Ik had al tijd voor mezelf een mogelijk heid in werk met m'n handen ge zien". Via een bevriende beeldhou wer in Utrecht, beet hij zich, van huis uit reclametekenaar, toch vast in het pottenbakken. Het werd begon te lopen en als Zeeuw van geboorte trok hij naar Middelbirg. Het huis op de hoek van de Seisdam blijkt goed in de route te Üggen. Veel men sen kennen de weg naar zijn winkeltje en werkplaats. Re gelmatig wordt Piet D. gevraagd om demonstraties te geven voor schoolklassen, verjaarspartijen en andersoortige groepen. Het is werk, dat hij graag doet en nooit afwijst. In de zomer komt hij handen te kort om zijn voorraad potten aangevuld te houden, want ook de toeristen hebben de weg naar zijn huis gevonden. Zo tegen Sinterklaas heeft hij al weer dozen vol werk ingepakt staan, die via de groothandel in de verkoop van bloem- en plan- tenzaken belanden. steld en nog steeds denkt hij als een ziende. Het helpt hem bij het uitwerken van zijn gedachten in de vorm van plastieken van de kleuren en het aanbrengen er van. Een extra stimulans om in deze richting verder te gaan kwam dit jaar. Hij kreeg bezoek van enkele mensen van zijn oude revalidatiecentrum, die zijn werk kwamen bekijken. Volgens hen was hij de enige blinde in Nederland, die werkzaam was op het gebied van kunstzinnige vorming. Tot zijn verassing ont ving hij na dit bezoek de opd racht om voor het nieuwe reva lidatiecentrum, dat in de buurt van paleis 't Loo gebouwd wordt, een grote plastiek te ontwerpen, die ook door bünden met de handen „gezien" kan worden. Het ontwerp van Piet Dekker, een „speelmuur" zoals hij het noemt, waarin rond gebakken voorwerpen betast kunnen wor den en van de ene ruimte in de andere kunnen worden ge plaatst, werd aangenomen. En nu is hij dan al vier maanden bezig aan de uitvoering ervan. De wandplastiek, die vier en een halve meter breed en anderhalve meter hoog (een „bevattelijke" hoogte) moet worden, vervaar digt hij in onderdelen, die ter plaatste in elkaar worden gezet. Alle delen die zeer hard ge bakken zijn uit een combinatie van chamotte en klei, kunnen tegen een onvoorzichtige be handeling. Het is een heel kar wei, dat naar zijn schatting hem nog zes maanden werk zal kos ten. Maar het geeft hem wel de voldoening, dat zijn naas buiten Zeeland gehoord zal worden. Tijdens het pottendraaien krijgt Piet Dekker wel eens het gevoel, dat er ook wat anders uit zijn handen moet komen. „Dat blind zijn valt natuurlijk niet weg te praten, je moet er meer voor doen dan een ander om iets te bereiken. Ik vind, dat ik ook eens met wat nieuws moet ko men". Al een tijdje is hij daarom bezig om zijn ideeën in wan dplastieken naar voren te bren gen. Zoals hijzelf zegt: „Potten geef ik graag een oortje, maar bij plastieken speel ik met rhyth- me". Voordat hij zijn handicap kreeg was hij erg visueel inge- MIDDELBURG - Het .Mid delburgs Muziekkorps zal aan staande vrijdag 21 november om 19.30 uur in de Concert- en Ge hoorzaal aan de Singelstraat een jubileumavond houden voor alle belangstellenden. De nieuwe instrumenten van het korps zullen deze avond ge toond en gebruikt worden. De Koninklijke Harmonie „Ons Genoegen" uit Vlissingen en de volksdansgroep „Medio Bur- gum" zullen him medewerking aan deze avond verlenen. Bo vendien treden de eigen blok- fluitgroep en het jeugdorkest - beide eind 1974 begonnen - voor het eerst op. Aaan het slot van de avond zal de trekking plaatsvinden van de verloting t.b.v. het instrumen tenfonds. De toegang tot deze jubileumavond is gratis. NIEUWDORP - Op vrijdag 21 november wordt in Nieuwdorp een voorlichtingsavond voor de bevolking gehouden, over de ge volgen die de industrievestigin gen hebben voor dit dorp. Aan leiding voor de bijeenkomst, die is georganiseerd door de PPR en PvdA-afdelingen Borsele, is de eventuele vestiging van het Ita liaanse chemische bedrijf Mon tedison in het Sloe. Komt Montedison naar 'zeeland (tot nu toe wordt er nog steeds heel geheimzinnig gedaan over de onderhandelingen) dan zal het bedrijf naar verwachting het resterende industrieterrein van Sloe 1, opslokken. Voor deze avond is een forum samengesteld, dat bestaat uit: Wim Pel, secretaris van het NVV-Zeeland, die zal praten over de werkgelegenheid; Con stant van Waterschoot, PPR- staten- en Eerste Kamerlid, die praat over het bestemmingsplan 31oe en hoe het er eigenlijk uit zou moeten zien en Martin Ko- nings, Tweede Kamerlid voor de PvdA, die het zal hebben over de milieu-aspecten. Het bestuur van Havenschap Vlissingen, dat de onderhande lingen voert met Montedison heeft geen vertegenwoordiger ïaar Nieuwdorp willen sturen, zowel burgemeester G. van Waes als gedeputeerde Kaland hebben geweigerd te komen, al- düs de PPR-Borsele. Op de avond zal onder meer het oude bestemmingsplan voor het Sloegebied ter sprake komen. Dit plan is door het provinciaal bestuur afgewezen. In dit plan was een veiligheidszone ten op zichte van Nieuwdorp inge bouwd. Bovendien werden er ook regelingen in aangegeven voor onder meer de opslag van gevaarlijke stoffen. Hoe het nieuwe bestem mingsplan er uit zal zien is nóg niet bekend. Dat is nog in de maak. Wel heeft het Borselse gemeentebestuur in antwoord op vragen inmiddels laten we ten, dat er géén veiligheids- en milieu-eisen in op worden ge nomen, omdat daarvoor de „mi lieuwetgeving" is ontworpen, en dus geen zaak is voor de gemeen te. Waarschijnlijk komt in dit nieuwe plan ook geen veilig heidszone. PPR-raadslid De Koster: „Het oude bestem mingsplan is door de provincie juist afgewezen omdat de nood zaak van die zone, volgens de provincie niet was aangetoond". De bezoekers van de bijeen komst kunnen met de forumle den in discussie gaan en vragen stellen. De avond begint om 8 uur in het Eben Haezerhuis in Nieuwdorp. PEDICURE gedipl. s.v.o. Tuipenlaan 19, Vlissingen Tel.: 14183 Behandeling volgens afspraak SOUBURG - De Souburgse gymnastiekvereniging „Astrow" organiseert in sa menwerking met de sportver eniging „Zeeland Sport" op za terdag 22 november haar derde prestatieloop. Er wordt gestart op het terrein van de korfbalvereniging „At las" in Ritthem. Dit is gemakke lijk te vinden als men vanaf de Sloeweg de borden volgt. Het parcours voert over binnenwe gen via de zeedijk met links een gezicht op de Westerschelde en rechts op het mooie natuurge bied van de „Ritthemse Hoek". Om 2 uur begint men met een kleine loop over 4 kilometer (tijdslimiet 45 minuten). De grote loop over 9 kilometer (tijdslimiet 90 minuten) begint om 3 uur. Men kan vanaf halféén inschrijven in het clublokaal van „Atlas" in Ritthem. Een leuk herinneringsvaantje ont vangt ieder die de loop binnen de gestelde tijd volbrengt. Er is kleedgelegenheid en er zijn ook koude en warme consumpties verkrijgbaar. „Asrow" is mo menteel een bloeiende gymnas tiekvereniging maar ook voor trimactiviteiten kan men daar terecht. MIDDELBURG - Morgen, donderdag 20 november van 14.00-18.00 uur, zal de Her vormde Vrouwengroep weer haar jaarlijkse verkoping hou den in de wijkpost „Het Bas tion". verkoeht worden allerlei soor ten, door de vrouwen zelf ge maakte handwerken, boeken, puzzels en andere aarrdige Sin terklaascadeaus. Voor de kinde ren is er een grabbelton en ver der kan er koffie en thee met oliebollen genuttigd worden MIDDELBURG - Na het succes van de eerste schrijversavond in september, waar een groot aantal aanwezigen eigen werk voorlas, heeft het Zeeuws Kunstenaarscentrum besloten morgen, donder dag 20 november om 20.00 uur weer een nieuwe schrijversavond te organiseren in haar onderkomen aan de Lange Noordstraat 59. Het programma van de avond zal ongeveer hetzelfde zijn, maar het bestuur wil iets meer pauzes inlassen en het aantal medewerkers op ongeveer vijf tien houden om het de toehoor ders niet al te zwaar te maken. De avond staat open voor ie dereen zowel schrijvers als niet schrijvers. Degenen, die graag iets willen voorlezen uit eigen werk (proza of poëzie) krijgen een maximale leestijd van vijf minuten, inbegrepen een even tuele toelichting. Mocht men het werk niet zelf willen voorlezen, dan kan er voor een vervanger gezorgd worden. Hiervoor con tact opnemen met Anton van Kraay, p.a. Prov. Bibliotheek, Abdij 9, Middelburg. (01180- 28055). Na afloop zal het voorgelezen werk op een eenvoudige manier gebundeld worden en tegen kostprijs in het Kunstenaars centrum verkrijgbaar zijn. Me dewerkers wordt verzocht daar toe voor kopieën van hun werk te zorgen. Onder de naam „Vrij en Ge bonden" zal bovendien in het Kunstenaarscentrum tot en met 27 november nog het werk te zien zijn van de Zeeuwse kun stenaar Antoine Mes. Een aantal schilderijen en fotomateriaal en maquettes van zijn monumen tale ontwerpen. Zaterdag 22 november. Zevende dags-Adventisten, Doopsge zinde kerk, Vrijdomweg, van 9.15-10.15 uur: ds. A Steens; 10.15-11.15 uur: bijbelstudie. MIDDELBURG - De ZVU- Middelburg organiseert aan staande zondag 23 november om 11.30 uur een koffieconcert in de Foyer van de Concertzaal. Het concert staat onder leiding van Reinbert de Leeuw, piano en de medewerkenden zijn Vera Beths, viool, Anner Bijlsma, vio loncel en George Pieterson, kla rinet. Het programma deze ochtend is gewijd aan werk van Olivier Messiaen. In 1908 geboren, be gon deze Fransman al op elfja rige leeftijd aan zijn muzikale opleiding aan het Parijse con servatorium. Tijdens de Tweede Wereldoorlog bracht hij twee jaar door in het Duitse krijgge- vangenkamp Stalag Vni-A Göt- litz in Silezië. Hier schreef hij zijn kwartet „Quatuor pour la fin du temps", dat zondag uitge voerd zal worden. De wereld première hiervan, waarbij Mes siaen zelf pianist was, werd op 15 januari 1941 in het kamp ge houden. Vijfduizend gevange nen vormden die dag het pu bliek. Het werk vari Messiaen is ge ïnspireerd op de rhythmes van de Oosterse muziek en bevat ook veel nabootsingen van de na tuur, te horen in het derde ge deelte van „Quatuor pour la fin du temps", dat „Abime des oi- seaux" heet. Kaarten f 4,50 en kinderen tot en met 12 iaar f 2,50 ver krijgbaar aan ae zaal. dod-s Daar zijn tegenwoordig heel mooie materialen voor. Gemakkelijk te verwerken ook. Omdat steeds meer mensen het fijn vinden om zélf hun huis op te Knappen. Dat schenkt dubbel voldoening en 't is de helft goedkoper. Maar...de hèlft goedkoper kan toch nog een héél bedrag zijn. Spaar er daarom voor, terwijl u rustig bekijkt wat en hoe u het gaat veranderen. Enspaar automatisch Iedere maand groeit dan uw kapitaal met een vast bedrag zonder dat u er iets voor hoeft te doen. Dat kan met het Automatisch-Spaarplan bij de Rabobank de bank voor iedereen De verkoop ging afgelopen terdag van start. De nieu VLISSINGEN - Ook „De Lichtbron" heeft de stap naar de Walstraatpromenade gewaagd en haar intrek genomen in het voormalige Zeetex-pand, op no. 106. De afstand tot de oude zaak aan de Badhuisstraat is klein, maar de directie van De Licht bron zag meer muziek in de op komst van de Walstraatprome nade als winkelstraat za- nieuwe zaak is helemaal ingericht vol- ens de Expert Shopline-style. e Lichtbron is aangesloten bij Expert, een Europese organisa tie in elektrische apparatuur, die de grootste afnemer van de Europese industrie is. In de Vlissingse zaak staat dan ook een keur aan elektrische ar tikelen uitgestald. Lampen en verdere verlichting worden hier niet meer verkocht en is voor taan geconcentreerd in de Mid delburgse zaak aan de Lange Noordstraat. Maar verder is er van alles te koop op het gebied van radio en TV, koelkasten, platenspelers, krultangen, wasmachines enz. enz. Ter gele genheid van de opening biedt De Lichtbron bovendien nog tot 29 november aantrekkelijke aan biedingen, waarvan de prijzen aanzienlijk beneden de advie sprijzen liggen. Middelburg Doopsgezinde kerk, van 10.00-11.00 uur: Bijbelstudie, van 11.00-12.00 uur: ds. A. Steens. Vlissingen 23 november 1975. Herv. Gemeente St.- Jacobskerk, 10.00 uur: ds. Y. v.d. Schoot; 17.00 uur: geen dienst; Johanneskerk, 9.30 uur: ds. Rinkema, Kapel- Ie, 19.00 uur: ds. De Liefde H.A. Open Hof, Paauwenburg, 9.30 uur: ds. C.M. Otte; 17.00 uur: ds. E. Hoogerwerf. Bejaardenhuis „Ter Reede", 19.00 uur: ds. v.d. Wind. Bethesda-St. Joseph, 10.00 uur: ds. Joosse. Doopsgezinde Gemeente, Vrij domweg, 23 nov., 9.30 uur: ds. Vooistra. Evang. Luth. Gemeente, Wal- straat, 23 nov., 11.00 uur: ds. M.P. Stol. Geref.Petruskerk, Paul Kruger- straat, 9.30 uur: ds. E. Hoog erwerf; 17.00 uur: ds. G. den Heeten. Chr. Geref. kerk, Kasteelstraat, 9.30 en 15.00 uur: ds. B. van Smeden. Geref. Kerk (Vrijgemaakt), Lannoystraat, 9.00 en 15.30 uur: kandidaat H. Veltman. Geref. Gemeente Marnixkcrk, Souburg, 9.30 en 16.30 uur: leesdienst, 26 nov. dankdag, 9.30, 14.30 en 19.30 uur: ds. Snoep. Geref. kerk, Kanaalstraat, Sou burg, 23 nov. West 9.00 uur: ds. J. v.d. Heide; 10.00 uur Oost ds. Vanhaelen, m.m.v. kerkkoor B. Leijnse; 17.00 uur Oost ds. Vanhaelen. 26 nov. dankdag ooost 19.30 uur: ds. Vanhaelen. Herv. Gemeente, Oranjeplein, Souburg. 23 nov. West 9.00 uur: ds. v.d. Heide; 9.30 Oost ds. Dorgelo, 19.00 uur: ds. v.d. Heide. Herv. Gemeente, Ritthem, 10.00 uur: ds. J. Broeder. Kristen Zuidmolukse kerk in Nederland, 23 nov. Oost- Souburg; 11.30 uur: Oud. S. Waisappy, Koudekerke; 12.00 uur: Oud. M. Sibabes- sy, Ochten (bij Tiel); 12.00 uur: Oud. P. Akudaman. Middelburg. Zondag 23 novem ber. Nieuwe kerk, 10.00 uur: ds. Brummelkamp; Koorkerk, 10.00 uur: ds. Hage, m.m.v. kerkkoor; Oostkerk, 10.15 uur: ds. Ytsma, m.m.v. Youth for Christ, 19.00 uur: ds. Post; Ontmoetingskerk, 10.00 uur: ds. Roodenburg, 19.00 uur: ds. Delbeek; Zuiderbaken, 10.00 uur: ds. Delbeek; Doopsge zinde kerk, 11.00 uur: ds. Vooistra; Lutherse kerk, 9.30 uur: ds. Stol. Herv. kerk, Nieuwland, 23 nov. 10.00 uur: ds. Kraai. Herv. Kerk, St.-Laurens, 23 nov., 10.00 uur: ds. Fox. R.k. kerk Walcheren, 22-23 nov. 1975. O.W. Souburg, Marti- nuskerk, zaterdag 19.00 uur en zondag 10.30 uur. Paau wenburg Open Hof, zondag 11.00 uur en 19.00 uur. Vlis singen, Singelkerk, zaterdag 19.00 uur: herenkoor, grego riaans, zondag 9.30 uur: da meskoor en 12.00 uur. Bethesda-St.-Joseph: zondag 11.00 uur. Ter Reede: vrijdagmorgen 9.00 uur. Middelburg, kerk Lombard straat, zaterdag 19.00 uur, zondag 10.15 en 19.00 uur. Hoeksteen, Rozenburglaan, zondag 11.30 uur. Jehovah's Getuigen, Konin krijkszaal van Dishoeck- straat 34 te Vlissingen en donderdag van 19.30-21.30 uur e: zondag van 10.00- 12.00 uur. Doopsgezinde Gemeente, Vrij domweg, 10.00 uur: ds. Vooi stra. Volle Evangelie Gemeente, Vlis singen, iedere zondag 9.45 uur en iedere woensdag 19.30 uur in de Filadelfiakapel, Vrou wenstraat 5. Leger des Heils, Vlissingen, ie dere zondag 10.00 uur. Heils- bijeenkomst en 8.30 uur ge- tuigenbijeenkomst. Anglican Church Service, mor- ningprayer 7.30 p.m. in the Mission to Seamen Chapel. Scheldepoort Vlissingen- Oost, reader A. Driver. The Bethel Pentecoastel Temple Inc., wijkgebouw Zuiderba ken, Rentmeesterlaan. Middelburg-Zuid, diensten elke woensdag. Pinkstergemeente, Vlissingen, iedere zondag 14.30 uur, ge meentedienst. Dierenarts. Zaterdag 22 en zon dagss november, geen opgaaf ontvangen. Honden-Informatie-Centrale Goes, tel. 01100-4373. Diensten Vlissingse Kruisver enigingen. zaterdag 22 en zondag 23 november zuster D.A.J. Geldof-v.d. Burgt, Groen van Prinstererlaan 116, tel. 13120. Stichting „Het Gezondheids- Centrum" te Souburg en Rit them. Zaterdag 22 en zondag 23 november zuster W. Verhagen-Westerbeke, Burg. Stemerdinglaan 119, tel. 61541. Stichting Middelburgse Kruis- raad. Zaterdag 22 en zondag 23 november zuster W. Schout, Verlengde Oude straat 1, Veere, tel. 01181-208. Bureau van de stichting voor niet gehuwde moeder, Los- kade 25, Middelburg, tel.- 01180-27311, SPREEKUUR VOLGENS AFSPRAAK. Gezins- en bejaardenverzorging Middelburg, Stichting Maat schappelijke Dienstverle ning, Walcheren, Loskade 29, tel. 26951. Spreekuur maan dag t.m. vrijdag van 8.30-9.30 uur. Stichting Gezinsverzorging Walcheren, van 8.30-9.30 uur in het wijkcentrum Midden hof, Kanaalstraat 64, Sou burg, tel. 4318. Gemeentelijke Sociale Dienst Vlissingen - Maatschappelijk werk. Dagelijks van 8.00- 10.00 uur. Actie Moeders voor moeders - Mevr. van Belleghem, Wis- senkerke, tel. 01184-19518. Rechtswinkel Middelburg, Gra tis rechtshulp, elke donder dag van 19.00-21.00 uur. Los kade 29, telefonisch te berei ken onder nummer 01180- 26951. Vrijdag 21 november: Vestzak theater Vlissingen, 20.30 uur: Boys of Laugh. Jeugd- sociëteit Bellamypark 5, Vlis singen, organiseert een voor lichtingsavond over het Drugprobleem. Aanvang 20.15 uur. Schouwburg Mid delburg, 20.00 uur: Liefde half om half. Zaterdag 22 november: Schouwburg Middelburg, 20.00 uur: Liefde half om half. Kuiperspoort-theater, Mid delburg, Schildwacht pas op. Britannia, Vlissingen, 20.00 uur: Fiësta Gitana. Zondag 23 november, 11.30 uur: Concert- en Gehoorzaal, Middelburg: Rondom- Concert. Dinsdag 25 november. Open Hof Paauwenburg, Vlissingen, Filmhuis: 14.00 uur: Ver koopmiddag. Woensdag 26 november: Open Hof, Paauwenburg, van 14.00-17.00 uur: handwer ken, Macramé, biljarten, enz. De Zwaan, Souburg, 20.30 uur: Filmhuis. Tot 27 november, in het Zeeuws Kunstenaarscentrum Lange Noordstraat 59, Middelburg: expositie Antoine Mes, Vrij en Gebonden. Kon. Vlaamse Opera te Antwer pen. Vrijdag 21 november, 20.00 uur: De Zigeunerbaron. Zaterdag 22 november, 20.00 uur: Carmen. (Bizet). Zondag 23 november, 14.30 uur: De Zigeunerbaron; 20.00 uur: Carmen. Kon. Ned. Schouwburg te Ant werpen. Zaterdag 22 novem ber, 20.00 uur en zondag 23 november 15.00 en 20.00 uur: Schweijk in de 2de Werel doorlog. Kon. Opera te Gent. Vrijdag 21 november, 20.00 uur: De Bruid der Zee. Zondag 23 no vember, 14.30 uur: Der Jonge Lord. 20.00 uur: De Bruid der Zee. Woningbouw-vereniging „Goed Wonen". Weekenddienst voor storingen aan C.V. en Liften, 22 en 23 november de heer K. Roelse, Bonedijkestraat 110, tel. 01184-16156. VLISSINGEN, Doktersdien sten. Za. 22 nov. dr. Meijer, Julianalaan 7, tel. 12225, zo. 23 nov. dr. Snijder, Bilder- dijklaan 7, tel. 13933. De dienst loopt van 0.00-24.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spoedgevallen-van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur. Apotheek. Van 22 nov. tot 29 nov. Geopend apotheek C.P. Lastdrager C. van Perestraat 1, Souburg, tel. 01183-61593. Te Middelburg geopend apo theek W.K. Hummelen, Markt 69. Tandarts. Za. 22 en zond. 23 nov. van 11.00-12.00 uur dr. J.D.W. Rombouts, Lange Viele 47, Middelburg, tel. 01180-12882. Verloskundige. Za. 22 en zo. 23 nov, mej. A.H. Stolk, Bloe- menlaan 48, tel. 13838. Huisartsen Souburg, Araemui- den en Nieuwland. Zaterdag 22 en zondag 23 november dr. Th. Bloos, Kanaalstraat 70, Oost-Souburg, tel. 01183- 61212. Middelburg-Zuid en Dauwendaele, patiënten van dr. Jansen, dr. Jansen- Schrama en dr. Kodde, zie Souburg. Donderdag 20 november 2.26 en 14.37 Vrijdag 21 november 3.03 en 15.17 Zaterdag 22 november 3.42 en 15.59 Zondag 23 november 4.21 en 16.42 Maandag 24 november 5.04 en 17.24 Dinsdag 25 november 5.53 en 18.17 Woensdag 26 november 6.30 en 19.18 Aan het bureau van gemeen tepolitie te Vlissingen zijn in de periode van 5 tot 12 november 1975 de volgende gevonden voorwerpen aangegeven: draagriem met dop van para plu; antieke doos (hout) bruine wandelwagenset; handschoen zwart en rode streep; opvouw bare paraplu rood gekleurd ge bloemd; groene knijpport. met inh.; gouden vijfje aan kettink je; diverse sleutels. Huisdieren: beige kater geca streerd (Siamees). Aan het bureau van gemeen tepolitie te O.-Souburg zijn in de periode van 5 tot 12 novem ber 1975 de volgende gevonden voorwerpen aangegeven: oranje regenbroek..

Scheldebode | 1975 | | pagina 13