Accion Fuego vecht voor Spaanse politieke gevangenen het weten waard Vrije school viert feest Expositie van foto's Show-avond Juliana en Johan Friso Nog steeds geen zicht op groenzone rond Sloe Nog dit jaar afdeling monumentenwacht" Zaken- flitsen Meulbroek verbouwde mode team Afdeling Zeeland-West Brabant Hendrix-film in De Beuk Ledenwerf actie Rode Kruis Zilveren jubileum „De Zeeuwen" Expositie bij boekhandel Bikker nm Doelstellingen Oud-strijders VLISSINGEN-GOES MIDDELBURG-SOUBURG "Mevr. Tavenier" Kerkdiensten Medische diensten Maatschappelijke Dienstverlening Culturele Agenda Droevig Ellende fi Goed wonen Hoogwater PC 8CHELPEB0PE VAN WOENSDAG 5 NOVEMBER MIDDELBURG - Nederland is het land, waar men zich veelvul dig bezig pleegt te houden met de noden van andere volken. De bemoeienis resulteert vaak in liefdadigheidsacties oude stijl. Ook hebben we nogal wat groepen die pretenderen de oorzaken van allerlei ellende te kunnen aanwijzen. Met een zeer enge ideologi sche basis gaan deze de problemen te lijf. Er is praktisch geen gebied in de wereld waarvoor in Nederland geen comité bestaat. Vaak bestaan er voor een land zelfs meerdere organisaties (Chili). De acties van dergelijke concurrerende groepen lijken dan vaak meer tot doel te hebben het overschreeuwen en verketteren van elkander, dan gezamenlijk iets constructiefs te verrichten. Een groep die niet gebonden is aan enge dogma's, is Accion Fuego. Accion Fuego is een hulpcentrum voor politieke ge vangenen in het fascistische Spanje. De organisatie is tegen geweld. Anti-fascisme is het bindmiddel waardoor mensen van verschillende overtuiging elkaar vinden. Sinds enige tijd is er ook een afdeling van Accion Fuego voor Zeeland en westelik Brabant. De coördinatie hiervan is in handen van mevrouw Li Verd uit Middelburg. Accion Fuego heeft als doel stelling het verstrekken van voorlichting omtrent de situatie in Spanje middels drukwerk en lezingen. Ook wordt geld inge zameld om politieke gevange nen en hun families te helpen. Vooral voor de familie van poli tieke gevangenen wil Accion Fuego actief zijn. Dé gevange nen staan midden in de publici teit, aan de achterblijvers wordt geen, of nauwelijks, aandacht geschonken. Het betreft hele ge zinnen, die zonder inkomsten raken omdat de kostwinner wegvalt. Op een uitkering hoe ven deze gezinnen niet te reke nen. Behalve het geven van geld is er helaas weinig aan deze si tuatie te doen. Meer effectieve en indirecte hulp is echter ook mogelijk. Vanuit Nederland kan volgens Accion Fuego een hoop voor de Spanjaarden gedaan worden. Een sterk wapen is de economi sche boycot. Nederlanders zou- MIDDELBURG - De vrije school uit Middelburg organi seert op dinsdag 11 november een St Maartensfeest. Alle kin deren die zin hebben om mee te doen, moeten om 4 uur verzame len bij de vrije kleuterschool K. Rietbergkwartier in Middel burg. Het is de bedoeling dat er een lampionnetje meegebracht wordt. In optocht gaan de kin deren dan naar een bejaarden tehuis. MIDDELBURG - Zaterdag 8 november vertoont het jonge rencentrum De Beuk (Koor kerkhof 18) de kleurenfilm „Jimi Hendrix at Berkeley". Deze film laat het optreden zien van Jimi in Berkeley (San Fran cisco) ten tijden van de studen tenrellen in 1970. Hendrix, altijd agressief spe lend, voelt de gespannen sfeer op de campus aan. Met indru kwekkende bluesnummers weet hij het publiek voor zich te win nen. „Jimi Hendrix at Berkeley" is de laatste film die over Hend rix gemaakt is voor hij stierf. De voorstelling in De Beuk begint om 23.00 uur. den niet meer naar Spanje op vakantie moeten gaan. Het ar gument dat je daar de kleine man in Spanje het hardst mee treft, vindt mevrouw Li Verd onzin. De kleine man vindt een boycot niet erg, meent ze, omdat de uiteindelijke gevofgen alleen maar gunstig voor hem zijn. „Het gaat erom de grootgrond bezitters en hoteleigenaren, de machtigen achter Franco, te be nadelen". Accion Fuego is opgericht door oud Spanjestrijders, kort na de Spaanse burgeroorlog, die in 1939 eindigden. Een bekende onder hen, Piet Laros, is nog steeds actief, al is hij dan vijfen zeventig jaar. Kort geleden ver trok hij met vijftienduizend gulden naar Parijs, vanwaar het geld naar Spanje gaat, naar de gezinnen van gevangenen. Het geld zal zijn weg wel vinden en de ergste materiële nood van ve len even lenigen, maar het ver mag niet alles. Het kan niet de terreur ophef fen die „verdachte" mensen bui ten de enorme repressie door de overheid nog eens moeten on dergaan door particuliere fa scistische groepen, de zoge naamde „Koning Christus Strijders". Deze gelovigen brengen de principes van chris telijke barmhartigheid op een wel heel bijzondere wijze in praktijk. In de laatste uitgave van het Spanje bulletin (een uit gave van Accion Fuego) is een brief uit Baskenland afgedrukt waarin enige staaltjes betref fende de activiteiten van de Ko ning Christus Strijders vermeld worden. Citaat: „De Koning Christus Strijders zijn op het to neel verschenen. Ze schieten met machinepistolen en slaan er brutaal op los. Ik weet niet of het u bekend is, dat er hier een ster vende priester was, die ze zo hard sloegen en verwondden dat zijn nier doormidden scheurde. Hij moet het nu met een kunst nier doen". De eventuele dood van de be jaarde en zieke genius van het MIDDELBURG - Tot en met 15 november wordt door het af delingsbestuur Middelburg van het Nederlandse Rode Kruis een ledenwerfactie gehouden. De uitvoering van deze actie zal evenals vorig jaar plaats hebben door leden van de Rode- Krui- scolonne. Het vorig jaar werden de wijken Nieuw Middelburg, Klaren- beek, Griffioen 1 en 2 en de voormalige gemeente Nieuw en St.-Joosland „bewerkt". De le denwinst daarvan bedroeg 880. Dit jaar wordt de ledenwerfac tie gehouden in de wijken 't Zand en Stromenwijk 1 en 2. Door onder andere een groot le denbestand kan het Rode Kruis haar taken als welfarewerk voor zieken, bloedtransfusiediensten en hulp bij rampen blijven voor tzetten. De uitvoering van de leden werfactie is mede tot stand ge komen door de medewerking van de collecteleidster mevrouw M. A. C. De Kleijn, en van de heren dr. M. Reyerse, P. Kloet en P. J. Steijnen. Spaanse bewind, Franco (op het moment van het gesprek met mevrouw Li Verd was hierom trent nog niets bekend), veran dert niets aan het optreden van Accion Fuego. „Alleen als er een algehele am nestie volgt, beschouwt Accion Fuwgo zichzelf als opgeheven", zegt mevrouw Li Verd. „De dood van Franco alléén verandert niets. Misschien komt er een iets gematigder bewind onder Juan Carlos, maar ik zie een amnestie nog niet zitten". Belangstellenden in Accion Fuego, geen politieke maar een humanitaire organisatie, kun- MIDDELBURG - VLISSIN- GEN Met een receptie voor leden-, oud-leden en belangstel lenden heeft de Motor- en Auto club „De Zeeuwen" afgelopen zaterdag haar 25-jarig bestaan gevierd. In die 25 jaar zijn „De Zeeu wen" uitgegroeid van een clubje van dertig man tot een flinke vereniging met over de twee honderd leden. In een speciale, door bestuurslid J. Schuitema samengestelde uitgave van het cluborgaan „Kontakt", worden alle herinneringen uit de afgelo pen jaren nog eens opgehaald. Er blijkt steeds veel wisseling onder de leden te zijn geweest, maar toch blijft men vooral de laatste jaren steeds in de buurt van tweehonderd. Zoals in veel verenigingen wordt ook hier het werk verricht door een groepje oude getrouwen, waaronder se cretaris Cor Bode, die dit jaar zijn tien-jarig jubileum in deze functie viert. Bekend op Walcheren is MAC „De Zeeuwen" vooral geworden door haar jaarlijkse Oranjerit op Koninginnedag. Veel deelne mers hieraan raken meestal zo enthousiast, dat de vereniging na zo'n Oranjerit vaak weer een groepje nieuwe leden kan boe- MIDDELBURG - Op vrijdag 7 november a.s. kam men gratis de tentoonstelling van de foto's die ingezonden zijn in het kader van de fotowedstrijd, georgani seerd door de gemeente Middel burg in samenwerking met de Middelburgse Foto- en Diaclub, gaan bekijken. Op veler verzoek zal op die avond ook weer de film „Mid delburg - Monumentenstad", gemaakt door Jaap Wolterbeek, worden vertoond in de trouw zaal van het stadhuis, de ten toonstelling zal op die avond ge opend zijn van 19.00 - 21.30 uur. Tijdens die 2Vi uur zal de film ongeveer 5 x gedraaid worden, afhankelijk van de belangstel ling. De toegang is gratis. VLISSINGEN - Liefhebbers van oude landkaarten kunnen in de expositieruimte van boek handel Bikker in de Badhuis straat terecht. Hier is een ten toonstelling ingericht van de complete inhoud van de Tirion/Hattinga-atlas, die een beeld geeft van de provincie Zeeland in het jaar 1760. Van deze atlas, die 225 jaar geleden door de gebroeders Hattinga werd samengesteld, is een facsimile-uitgave in de handel gekomen. MIDDELBURG - Het jaar lijkse zaaloptreden van het Middelburgse showorkest „Ju liana" en haar juniorenkorps „Johan Friso" vindt plaats op vrijdag 7 en zaterdag 8 novem ber in de Middelburgse schouw burg. Evenals vorig jaar werden ook nu weer twee voorstellingen ge geven in vei band met de steeds toenemende belangstelling. Ook deze keer wordt weer een gevarieerd programma gebo den. De „Juliana" toneelgroep en de groep Papillon met operette- en musical-songs werken mee aan de avond. Als verrassing van de avond kan het publiek kennis maken met het nieuwe instrumentarium van het showkorps, waarmee het volgend jaar haar optredens gaat verzorgen. Geen concert, maar pure show in een revue-achtig geheel zal het publiek worden voorgescho teld. Ook de majorettes vormen in een aantal optredens een be langrijk showelement. De avonden beginnen om hal- facht. nen zich wenden tot het lande lijk hulpcentrum, gevestigd in de Kargadoor, Oude Gracht 36 in Utrecht, telefoon 030 - 314788 of 314876. Geld is uiteraard ook welkom. Het gironummer is 2698600, onder vermelding van „Accion Fuego". De afdeling Zeeland en weste lijk Brabant is te bereiken op het adres van mevrouw Li Verd, Sportlaan 21 te Middelburg. Vanaf half november kan men haar ook opbellen 01180 - 15578. PEDICURE gedipl. s.v.o. Tulpenlaan 19, Vllssingen Tel.: 14183 Behandeling volgens afspraak Vlissingen, Zaterdag 8 novem ber 1975. Zevende Dags- Adventisten. Doopsgezinde kerk Vrijdomweg, van 9.15- 10.15 bediening des woords door de heer G. Louwerse, van 10.15-11.15 bijbelstudie. Middelburg, Doopsgezinde kerk van 10-11 u. bijbelstudie van 11-12 bediening des woords door de heer De Hamer. Geref. Petruskerk Paul Kruger straat, 9 nov. 9.30 u. ds. G. den Heeten, Oogstdienst, 17 u. ds. G.J. v. Pijkeren, Meliskerke. Open Hof, Paauwenhurg, 9.30 u. ds. Y. v.d. Schoot, Oogst dienst, 17 u. ds. G. den Heet en. Bethesda-St.-Joseph, 10 u. 9 nov. ds. Joosse. Ter Reede, 19 uur ds. Joosse. Doopsgezinde Gemeente Vrij domweg, 10 u. ds. Vooistra, H.A. Evang. Luth. Gemeente Wal- straat, 9 nov. 11 u. ds. Nierop. Geref. Gemeente Marnixkerk Souburg, 9.30 en 16.30 uur leesdienst. Geref. kerk (Vrijgemaakt) Lan- noystraat, 9 nov. 9.30 u. lees dienst 17 u. ds. R.T. Urban. Chr. Geref. kerk Kasteelstraat, 9.30 en 17 u. Prof. Oosterhoff. Geref. kerk Kanaalstraat Sou burg, 9 nov. geen opgaaf ont vangen. Kristen Zuid Molukse kerk in Nederland, 9 nov. Oost- Souburg 15 u. Pen. L. Latu- heru, Koudekerke 14 u. Pen. W. Siwabessy, Ochten bij Tiel, 12 u. Pen. P. Akudaman. Herv. gemeente Koudekerke, 9 en 10.30 u. ds. M.J. de Jong. Middelburg, zondag 9 novem ber. Nieuwe Kerk, 10 u. ds. Brummelkamp. Koorkerk, 10 u. ds. Hage. Oostkerk, 10.15 u. ds. Ytsma, oogstdienst, 19 u. ds. G. Post. Ontmoetingskerk, 10 uur ds. Roodenburg, 19 u. ds. Hage. Zuiderbaken, 10 u. ds. v.d. Heide. Doopsgezinde kerk, 9.30 u. ds. Vooistra H.A. Lutherse kerk, 9.30 u. ds. Nie rop. Centrum Nassaulaan, 10 u. de heer W.ytman, Zand ontmoetingskerk, 10 u. de heer Schot, Engelse kerk, 10.30 u. de heer Kappert. Herv. kerk Nieuwland, 10 u. de Kraai. Herv. kerk St.-Laurens. 10 u. ds. Fox. Herv. Gemeente Vlissingen, 9 nov. St.-Jacobskerk 10 u. ds. P. Fagel, Veere, 17 u. geen dienst, Johanneskerk 9.30 u. ds. de Liefde, oogstdienst, 19 u. ds. M. van Remnes, Oud- Beijerland. WILLIBRORDZONDAG 10.30 u. Paauwenburg Open Hof, zondag 11 u. en 19 u. Vlissingen Singelkerk, zaterdag 19 u. herenkoor, gregoriaans. Zondag 9.30 u. dameskoor en 12.00 u. Bethesda-St.-Joseph: zondag 11.00 u. Ter Reede, vrijdagmorgen 9.00 u. Middelburg, kerk Lombard straat, zaterdag 19.00 zondag 10.15 en 19.00 u. Hoeksteen, Rozenburglaan, zondag 11.30 u. Jehovah's Getuigen, Konin krijkszaal van Dishoeck- straat 34 te Vlissingen en donderdag van 19.30-21.30 u. en zondag van 10.00-12.00 u. Volle Evangelie Gemeente, Vlis singen, iedere zondag 9.45 uur en iedere woensdag 19.30 u. in de Filadeifiakapel, Vrouwen straat 5. Leger des Heils, Vlissingen, ie dere zondag 10.00 u. Heilsbij- eenkomst en 8.30 u. getuigen- bijeenkomst. Anglican Church Service, mor- ningprayer 7.30 p.m. in the Mission to Seaman Chapel, Scheldepoort Vlissingen- Oost, Reader A. Driver. The Bethel Pentecoastel Temple Inc., wijkgebouw Zuiderba ken, Rentmeesterlaan, Middelburg-Z., diensten elke woensdag. Pinkstergemeente Vlissingen, iedere zondag 14.30 uur ge meentedienst. them, za. 8 en zo. 9 november zuster H.M. v.d. Vijver- Haverbeke, Schutterijstraat 149, Vlissingen, tel. 01184- 16670. Stichting Middelburgse Kruis- raad, weekenddienst Middel burg, za. 8 en zo'. 9 november zuster H.M.P. v. Weerlee, Plein 1940-1 tel. 01180-14535. Bureau van de stichting voor niet-gehuwde moeders, Los- kade 25, Middelburg, tel. 01180-27311, spreekuur vol gens afspraak. Gezins- en bejaardenverzorging Middelburg, Stichting Maat schappelijke Dienstverle ning, Walcheren, Loskade 29, tel. 26951. Spreekuur maan dag t.m. vrijdag van 8.30-9.30 uur. Stichting gezinsverzorging Walcheren, van 8.30-9.30 uur in het wijkcentrum Midden hof, Kanaalstraat 64, Sou burg, tel. 4318. Gemeentelike Sociale Dienst Vlissingen, Maatschappelijk werk dagelijks van 8-10.00 uur. Actie Moeders voor Moeders, mevr. van Belleghem- Wissekerke, tel. 01184-19518. Rechtswinkel Middelburg, Gra tis rechtshulp, elke donder dag van 19.00-21.00 u. Los kade 29. telefonisch te berei ken onder nummer 01180- 26951. O.W. Souburg zaterdag 19 Martinuskerk, u. en zondag Vlissingen, doktersdienst, za. 8 november dr. Kant. Badhuis straat 195, tel. 12190. zo. 9 no vember dr. De Greef, Willem Klooslaan 1, tel. 12121. De dienst loopt van 0.00-24 u. Vi sites aanvragen voor 10 u. Spoedgevallen van 12.30-1 en van 17.30-18 u. Apotheek, van 8 november tot 11 november geopend apo theek van D.H. v.d. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 12730. Te Middelburg geopend L. v.d. Boogert, Vrijlandstraat 79. Tandarts, Za. 8 en zo. 9 novem ber van 1-12 uur dr. A. de Ko ning, Kanaalstraat 91, Oost- Souburg, tel. 01183-61347. Verloskundige, za. 8 en zo. 9 no vember mej. A.H. Stolk, Bloemenlaan 48, tel. 13838. Huisartsen Souburg, Arnemui- den en Nieuwland, za. 8 en zo. 9 november dr. J.J. Jansen, Statenlaan 142, tel. 01180- 27664. Voor Middelburg Zuid en Dauwendaele patiënten van dr. Jansen, Scnrama en dr. Kodde, zie Souburg. Dierenarts, za. 8 en zo. 9 novem ber dr. L.J.J. Schofaerts, Vlis singen. tel. 01184-14699. Consult alleen na tel. af- psraak. Hondenint'ormatiecentrale Goes, tel. 01100-4373. Diensten Vlissingense Kruis verenigingen, za. 8 en zo. 9 november zuster N. v.d. Wal-Blok, Troelstraweg 215, tel. 18874. Stichting „Het Gezondheids- Centrum" te Souburg en Rit- NIEUWDORP - Ook het provinciaal bestuur weet niet of en wanneer er nog eens echte groenzone rond het Sloegebied komt. Óp vragen van provinciale statenleden zeggen Gedeputeerde Staten dat er ook bij hen niets bekend is over de plannen voor de aanleg van een (werkelijke) groenzone rond het Sloegebied. Het enige dat het provinciaal bestuur de statenleden kan zeggen is dat het havenschap Vlissingen pas geleden een werkgroep heeft ingesteld die zich onder meer gaat bezighouden met de groenaanplant. Donderdag 6 november 20.00 uur Concert- en gehoorzaal Middelburg, Het Zeeuws Or kest, o.l.v. Jan Out, solist Da niel Wayenberg. Vrijdag 7 november, 20.00 uur Koorkerk Middelburg, con cert Ned. Vocaal Ensemble o.l.v. Marinus Voorberg en Midd. Mannenkoor. Zaterdag 8 november, 20.30 uur Vestzaktheater Vlissingen, jazz-concert. 20.00 uur Kui- perspoorttheater Middel burg, stichting Het Werkthea ter met drie een-acters. 20.00 uur Scheldekwartier Vlissin gen, jaarlijkse uitvoering acc. ver. Accordeaola. Dinsdag 11 november, 20.30 uur Open Hof Paauwenburg Filmhuis. Woensdag 12 november, 20.30 uur De Zwaan Souburg, Filmhuis. Vanaf heden t.e.m. 27 november in het Zeeuws Kunstenaars centrum Lange Noordstraat 59, Middelburg, Antoine Mes met Vrij en Gebonden. Kon. Vlaamse Opera te Antwer pen, Vrijdag 7 november 20.30 uur Requiem. Zaterdag 8 november 20.00 uur Ballet ten I. Zondag 9 november 15.00 uur Requiem. 20.00 uur Der Zigeunerbaron. Kon. Ned. Schouwburg te Ant werpen, Zaterdag 8 november 20.00 uur en zondag 9 novem ber 15.00 en 20.00 uur Snullen. Kon. Opera te Gent, Vrijdag 7 november, 20.00 uur Wiener- blud. Zondag 9 november 14.30 uur Troubadour. 20.00 uur Wienerblud. Hier en daar wordt er wel wat ge werk aan wat meer groen bij het Sloe. In het plantseizoen 1976-77 worden er bomen ge plant aan de nieuwe rondweg bij Vlissingen-Oost. Bij de provin- cialeweg no. 10 in de buurt van de BORSSELEDIJK IS VER DER EEN GEBIED VAN 10 hec tare in aanplant. Volgens de vereniging Milieu hygiëne Zeeland is het zeer droevig gesteld met de hele groenzone. In het voorlaatste nummer van haar blad „De Gouden Delta" schreef de VMZ dat de groenstrook eigenlijk 99 keer zo breed moest worden als wat er nu staat. Van het haven schap Vlissingen had de VMZ te horen gekregen dat gereedge komen was: een strook van 100 meter lengte en 30 meter breedte ten oosten van het optieterrein bij Pechiney en een strook ten noorden van dat terrein met een lengte van 800 meter en een breedte van 20 meter. Wil de groenzone werkelijk effectief zijn dan zou die 3,5 kilometer breed moeten zijn in de richting Nieuwdorp-Goes. verschenen, schrijft de VMZ on der de kop „Nog meer ellende met groenzone" dat ze toen nog te optimistisch was. Want een van de twee stroken blijkt niet ten noorden van het optieterrein van Pechiney te liggen, maar op het optieterrein. En dat betekent dat Pechiney als het bedrijf gaat uitbreiden, ook dat strookje boompjes en struikjes van 800 bij 20 meter kan gaan omhak ken, waarna er bijna helemaal geen groenzone meer is. In het laatste nummer van de Gouden Delta, dat deze week is ZEELAND - Er is een kans dat er nog dit jaar een Zeeuwse afdeling van de stichting „Monumentenwacht Nederland", komt. De monumentenwacht is opgericht om kleine gebreken aan histori sche panden snel te repareren, zoals het weer aanbrengen van afgewaaide dakpannen, het op tijd schoonmaken van verstopte afvoeren enzovoorts. Als deze reparaties op tijd worden verricht wordt vaak grotere schade aan monumenten voorkomen. Eigenaren van historische panden kunnen voor 75 gulden per jaar lid worden van deze monumentenwacht. Voor dat geld rijdt twee keer per jaar een servicebus voor, die bemand is met ervaren vaklieden. Deze in specteren twee keer per jaar het huis en geven eventuele gebre ken onmiddellijk door aan de ei genaar. Echte kleine reparaties worden onmiddellijk uitge voerd. Het doel van de monumen tenwacht is het verval van histo rische gebouwen te voorkomen. Door de regelmatige inspectie en doordat de monumenten wachters de gebouwen van de abonnees steeds beter gaan ken nen en weten waar ze op moeten letten, wordt de kans dat de ei genaren voor plotselinge kost bare reparaties staan, steeds kleiner. Volgens het provinciaal be stuur van Zeeland is het de be doeling voorlopig samen te wer ken met de afdeling Noord- Brabant. Halverwege 1976 zou dan al met de inspecties begon nen kunnen worden. MIDDELBURG - Zaterdag morgen 1 november werd het Meulbroekfiliaal aan de Brug- promenade 27-29 feestelijk ge opend. De zaak was drie weken gesloten geweest voor een ver bouwing. Aan de oude behuizing werd een pand toegevoegd (nummer 27). Ook is het interieur ver nieuwd. Op drie plaatsen werd een doorgang aangebracht. Het Meulbroek-filiaal aan de Segeerstraat is gespecialiseerd in heren- en kinderkleding. Aan de Brugpromenade kan men daarentegen voor alle kleding terecht. Woningbouwvereniging Goed Wonen. Weekenddienst voor storingen aan c.v. en liften, 8 en 9 november de heer J. Wee land, Ravesteinplein 14, geen telefoon. Donderdag 6 november3.15 en 15.37 Vrijdag 7 november4.00 en 16.22 Zaterdag 8 november4.45 en 17.10 Zondag 9 november5.30 en 18.03 Maandag 10 november6.24 en 19.03 Dinsdag 11 november 7.27 en 20.10 Woensdag 12 november8.24 en 21.18 Aan het bureau van gemeen tepolitie te Vlissingen zijn in de periode van 22-10-1975 tot 29-10-1975 de volgende ge vonden voorwerpen aangege ven: diverse bankbiljetten, metaalkleurige bril (heren) zonder glazen, handschoenen en evangelieboekje, dames- polshorloge met stalen band, kinderhorloge nikkel met zwart lederen band, gele ge breide muts, groene porte feuille met inh., port. met inh. zwarte knipport. met inh. en sleutel, zilverkleurige hanger en bijpassende oorhangers, diverse sleutels, wieldop van auto Fiat. HUISDIEREN: reu bastaard Mechelse herder, teef pekinees, poesje rood wit, dalmatiër (hond), zwarte poes met witte bef, zwarte ka ter wit vlekje in hals, cypers poesje met wit ong. 3 mnd., cyperse kater ong. 3 mnd. ka ter 8 mnd. zwart/wit. Aan het bureau van gemeente politie te Oost-Souburg zijn in de periode van 22-10-1975 tot 29-10-1975 de volgende gevonden voorwerpen aange geven: kinderschoentje rood- /groen, witte bal, bijl, zwarte vouwport. met inhoud, gou den ringetje met parel.

Scheldebode | 1975 | | pagina 5