Tob de Bordes vertolkt Andersen in kapel van St.-Maarten MIDDELBURG-AVOND VOOR LEDEN BOND HEEMSCHUT Damesteam M.Z. in landelijke seniorencompetitie het weten waard Dit jaar meer kleinere muziek- en theaterprodukties in Vlissingen Mies Callenfels-Casteren exposeert in Veere meer veiligheid voor kinderen in verkeer Nieuw kerkorgel West-Souburg in gebruik Plechtige concelebratie in Open Hof Cijfers Langzaam Levenservaringen Succes - Middelburg-avond Kerkdiensten "Mevr. Tavenier" Culturele Agenda Goed wonen Hoogwater Medische diensten SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 10 SEPTEMBER MIDDELBURG - De Neder landse solo-akteur en Ander- senkenner Tob de Bordes zal deze maand tweemaal een voor stelling geven in de Kapel van St. Maarten te Hoogelande. Het programma van de heer De Bor des heet „Van de zwaan, die eens een lelijk eendje was". Het zal in de kapel te zien zijn op donder dagavond 11 en vrijdagavond 12 september, resp. om 20.00 en om 20.15 uur. Reeds lang voor-dat het Middelburgse gemeentebestuur besloot om ter gele genheid van hethonderdste sterfjaar van Hans ChristianAndersen een speciale herdenkingsavond te beleggen, had het bestuur van deStichting Kapel van St. Maarten deAndersen-kenner bij uitnemendheid, Tob de Bordes, uitge nodigd om eenavond in de kapel over de sprookjesschrij-ver te verzorgen. Tob de Bordesheeft zich ongeveer anderhalf jaar ver-diept in het leven van de onsterfelijkeDeense sprookjesver teller. Hij heeftslechts een ganzeveer, een lange jas en eenhoge hoed nodig om Andersen tot levente brengen. Dit bewees hij niet alleen tij-dens de herdenkings avond in het Mid-delburgse stadhuis, maar ook ongeveertwee jaar geleden toen hij voor de eerstemaal in de Kapel van St. Maarten optrad. De sprookjes vanAndersen komen voor een groot deel voortuit Andersens eigen le venservaringen enfantasiewereld. Daarom zijn diesprookjes, die in wezen bedoeld zijn voorvolwassenen van daar een avondvul-lend programma voor volwassenen-, nietlos te denken van de man die ze vertelde. „Van de zwaan, die eens een lelijkeendje was" brengt dan ook eerst ietsover het veelbewogen leven van Ander-sen, die zich vaak een zaam en onzekervoelde, ondanks het feit, dat hij overalin Europa werd geëerd en bejubeld. Het le-vensbeeld in het pro gramma is samen-gesteld uit citaten van Andersen zelf enenkele van vrienden en „vijanden'. Hetwordt omlijst door muzikale fragmen-ten. Na de pauze brengt De BordesAndersen aan het woord, zoals dezevaak zijn sprookjes zat te vertellen met eenkring van ouderen en jongeren om zichheen. Gezien het succesdat de achtenveertig- jarige Tob de Bor-des onlangs in Middel burg had, heeft hetbestuur van de Stich ting Kapel van St. Maarten gemeend-om vele bewonderaarsvan Andersen niet teleur te stellen -het programma twee maal te moetenbrengen. Aangezien bleek.dat een groot aantal deelnemers aan hetop 12 en 13 september m Middelburg tehouden congres van de Bond Heemschutbelangstelling voor de Andersen-avond heeft, dient er reke ning mee te wordengehouden, dat er voor vrijdag 12 septem-ber al meer dan zestig plaatsen in de kapelgereserveerd zijn. Zaterdagavond 13 september brengt de stichting, onderauspiciën van de Bond Heemschut, eenavond die gewijd is aan de stad Middel-burg. Vertoond wordendan de films over de verwoesting enherbouw van Middel burg en over Mid-delburg nu. Voorzitter dr. R. Hoegen vande Bond Heemschut, alsmede de stadsar-chitect Klarenbeek zullen de films vande nodige toelichting voorzien. De heerKlarenbeek is de zoon van de bekende te-kenleraar Klarenbeek, die destijds in deBrakstraat in Middel burg woonde. Voor zover bekend, is ook burgemeesterdrs. P. Wolters op de Middelburg-avond aanwezig om zo nodig het geheel van toe-lichting te voorzien. De avond is opge-zet voor de deelnemers aan het congres vande landelijke Bond Heemschut. Er is inde kapel voor de avond nog een beperktaantal plaatsen be schikbaar voor an-dere belangstellenden. De Middelburg-avond begint om 20.15 PEDICURE gedipl. a.v.o. Tulpenlaan 19, Vlissingen Tel.: 14183 Behandeling volgens afspraak VLISSINGEN - Voor het komende seizoen heeft de werkgroep VSC (Vlissingse Samenwerkende Culturele in stellingen) weer verschillende evenementen op het gebied van muziek en theater gep land. Door de gebrekkige ac commodatiemogelijkheden in de gemeente is besloten dit jaar zoveel mogelijk kleinere produkties naar Vlissingen te halen, die geschikt zijn voor o.a. het Vestzak-theater. Zij zijn niet opgenomen in het ab onnementsprogramma van Midden-Zeeland, wat het voordeel heeft, dat zó beter op de actuele aanbiedingen inge gaan kan worden. De twee zgn. „grote produk ties", die wel in het Midden- Zeeland-abonnement zijn op genomen, worden in de grote zaal van Hotel Britannia ge houden. Het is op 22 november een voorstelling van „Fiësta Gitana", het in Nederland zeer bekende Spaanse volksdans theater en op 6 februari het Theater van de Lach van John WEST-SOUBURG - Vorige week werd in de Marnixkerk van de geref. gemeente te West- Souburg, het nieuwe orgel in ge bruik genomen. De voorganger van deze gemeente, ds. Snoep, hield de liturgie en had tot on derwerp gekozen de tekst „Alles wat adem heeft, love den heer", waarin hij moduleerde naar de verzen van Psalm 150, een mu zikaal gedicht, waarin met vele instrumenten, de lof van de heer wordt bezongen. Uiteindelijk kwam tot uitingdat veroot moediging, loutering en vreugde een mens ten volle zal bevredi gen. Het orgel is daarbij een be langrijk instrument, bij het zin gen der liederenwaarin men zal loven en prijzen de heerlijkheid van de Schepper. Na de preek richtte ds. Snoep zich tot dege nen, die het mogelijk hebben gemaakt, dit mooie instrument aan te schaffen, hiervoor zijn vele woorden van dank op zijn plaats. Dankbaar wordt ait in strument aanvaard, in de hoop, dat onze geloofsgenoten eere zullen brengen aan Hem, die het heelal bestiert, aldus ds. Snoep. Hierna gaf de heer R. van Ru mp, directeur van de firma Pels en Van Leeuwen, die het orgel bouwde, een technische uiteen zetting, waqrbij de heer Kaat, intonateur, de verschillende „stemmen" liet horen. Na het of ficiële gedeelte was er orgelspel door enige vaardige organisten. Lanting met de Engelse klucht „Kom van het dak af". Het programma van kleinere evenementen voor de maanden september en okto ber, ziet er als volgt uit: 23 sep tember, Vestzaktheater, de Nieuwe Komedie speelt „Voor een bloemetje en een zoen", een stuk over de emancipatie van de vrouw. 11 oktober, clubhuis Walk Inn (Min. Lely- straat), concert m.m.v. Cyril Havermans. 12 oktober, Vest zaktheater, koffieconcert door het Trio Ferenc Hutyra. 18 ok tober, Vestzaktheater, 's mid dags een voorstelling van het kindertheater „Psssten 's avonds een optreden van de cabaretier Hans Otjes, waar van men zegt, dat het de nieuwe Herman van Veen is. In de komende maanden zul len er bovendien nog enkele popconcerten gepland wor den. Suggesties niervoor en ook voor andere onderdelen van het VSC-programma kun nen ingebracht worden bij het bureau van de Stichting Cul turele Gemeenschap, Wel- zijnscentrum Bachten Kom- me, Badhuisstraat 104. Naast het programma van de VSC organiseert ook Jeugd en Muziek verschillende even ementen in Vlissingen. Zo draait iedere dinsdag en woensdag het Filmhuis weer in respectievelijk het Open Hof en De Zwaan in Souburg. Op 3 oktober zal in het Vest zaktheater een jazzconcert worden gegeven door het Fred van Hovenkwartet en op 25 oktober komt, ook in het Vest zaktheater, het Mickerythea- ter uit Amsterdam met „Hor ror Chicago". MIDDELBURG Met de start van de landelijke tafeltenni- scompetitie zorgt de tafelten nisvereniging Middelburg-Zuid voor twee Zeeuwse primeurs. Voor het eerst in Zeeland zal eer damesteam in de landelijke se niorencompetitie uitkomen Hiermee is M.Z. automatisch d« eerste Zeeuwse vereniging die ir alle vier de landelijke „speel- richtingen" vertegenwoordigd Daarnaast betekent het spe len van drie teams in de lande lijke senioren- en drie teams in de landelijke juniorencompeti tie van één vereniging een Zeeuws record. Bij de senioren spelen de da mes en M.Z.2 hun eerste wed strijd „uit". M.Z. 1 speelt zater dagavond 13 september de eer ste thuiswedstrijd tegen Diveko 1 uit Rotterdam. Koen de Vries, André Louwen Het Sportcentrum Slaghvaert aan de Kruitmolenlaan zet za terdag vanaf 18.00 uur zijn deu ren weer wijd open om de be langstellenden gratis toegang te verlenen. gem gaan proberen om in de He ren Overgangsklasse het hoogst mogelijke resultaat te bereiken. Zij moeten het komend seizoen in staat geacht worden om M.Z. weer een stap dichter bij de lan delijke top te brengen en tafel tennis óók als kijksport aan trekkelijker te maken. Voortzet ting van de reeds vorig seizoen gebleken goede publieke be langstelling zal hen ongetwij- d een han fel handje helpen. VLISSINGEN - Tijdens een plechtige concelèbratie met de Deken van Zeeland en de pasto res van Walcheren wordt zon dag 14 september om 19.00 uur in het kerkcentrum Open Hof het totstandkomen van de nieuwe Emmanuelparochie ge vierd. De r.-k. kerkgemeen schap in Vlissingen- Paauwenburg heeft sinds kort de juridische status van paro chie gekregen en heet nu de Emmanuelparochie. Kapelaan G. Rosenberg, die al in deze wijk werkzaam was, wordt definitief met de zielzorg van de nieuwe parochiebelast. :-é-. ZEELAND - Alle gemeente besturen hebben deze week een brief gekregen waarin aange drongen wordt, op het treffen van meer veiligheidsmaatrege len voor kinderen in het verkeer. Die brief komt van Veilig Ver keer Nederland die in de ko mende maanden een actie voor de kinderen voert onder het motto „Help ze 'n handje" Want hoe goed het kind het thuis en op school ook geleerd heeft op te passen voor auto's, brommers en motors, het kan in zijn speels heid en argeloosheid plotseling de weg ophollen. Daar is het een kind voor. In de brief van de gemeente besturen pleit het VVN voor meer maatregelen die kunnen helpen het kind te beschermen. Die maatregelen kunnen zijn: Het afsluiten van woonwijken voor auto's, snelheidsremmende maatregelen en de aanleg xtm aparte fietspaden. Het gaat er in deze actie vooral om dat er niet alleen over maatregelen wordt gepraat, maar dat ze ook snel worden uitgevoerd en voorrang krijgen boven andere zaken. waar bomen en struiken langs de weg staan, bij zwembaden, scholen (als er een kind over steekt, volgen er meer) en meer aandacht voor fietsende kinde ren (ook zij zijn speels). Behalve aan de gemeentebes turen is er ook nog wel het een en ander te schaven aan het gedrag van de automobilisten, brom fietsers en motorrijders: Lang zamer rijden in woonwijken; ex tra voorzichtigheid op plaatsen Dat bescherming hard nodig is blijkt uit de cijfers. In 1973 werden 315 kinderen in de leef tijd tot 14 jaar in het verkeer ge dood, bijna elke dag één. Daar naast waren er nog eens 8.633 kinderen die gewond raakten. En hoewel er nog geen defini tieve cijfers zijn over verleden jaar is nu al bekend dat ook toen de meeste jeugdige slachtoffers zijn gevallen onder de voetgan gers en de fietsers. -VEERE - Ook voor veel Zeeuwen is zij geen onbekende meer. Mies Callenfels-Carsten heeft eigenlijk van haar jeugd af met grote tussenpozen geregeld op Walcheren gewoond en de laatste tien a vijftien jaar is Veere haar vaste woonplaats geworden. Haar schilderijen la ten zien, dat door de jaren heen Zeeland een eigen plaats in haar werk heeft gekregen. Na haar opleiding aan de Kunstacademie in Den Haag werkte zij een tijd op een atelier in Parijs. Terug in Den Haag werd zij lid van Pulchri Studio en exposeerde regelmatig. Een kritiek in de Middelburgsche Courant van woensdag 4 april 1928 laat zien, dat zij in die jaren ook al een tentoonstelling in de Zeeuwse hoofdstad had. Haar verblijf in het voormalige N.O. Indië, dat tot vlak voor het uit breken van de tweede werel doorlog duurde, gaf haar de kans om veel indrukken uit het oude Indië vast te leggen. Veel later, bij een bezoek aan haar dochter in Indonesië, ontdekte zij dat veel van de sfeer uit die tijd bewaard was gebleven. Te rug naar Zeeland in 1947. Haar man was hoofd van het loodswe zen in Vlissingen geworden en de familie betrok de ambtswo ning in het Lampsinshuis aan de Nieuwendijk. Plekjes in de oude binnenstad, zoals het Bellamy- Eark gezien van het dak van het uis aan de Nieuwendijk, wer den geschilderd. Enkele ervan hangen nu in de bovengang van het Stadhuis. Het verblijf in Vlissingen duurde maar twee jaar en daarna werd het weer Den Haag. Mies Callenfels reisde heel wat af in die naoorlogse ja ren en ook nu nog is haar leeftijd geen bezwaar om regelmatig op stap te gaan. Spanje was steeds een favoriet reisdoel, maar niet zo lang geleden bezocht zij ook nog even Finland. Op al die reizen gaat haar aquarel-outfit steeds mee. Het werken met olieverf bewaart zij voor plekjes dichter bij huis, zoals Veere en Vrouwenpolder. Het liefst houdt zij zich bij land schappen, al werd een enkele maal wel een familielid gepor tretteerd. In haar toonzaal aan de Kaai in Veere hangt dan ook een selectie van haar reisim pressies, gecombineerd met Veerse landschappen. Het toon- zaaltje is een vertrek in het ach terdeel van haar huis, dat zij acht jaar geleden inrichtte om steeds wat van haar werk aan bezoekers te kunnen laten zien. Vooral haar schilderijen van Veere en omgeving zijn erg in trek en worden regelmatig ver kocht. „Ik kom altijd achter met die dingen uit Veere. Er is steeds vraag naar en dan moet ik weer aan het werk". Haar stijl van werken heeft in latere jaren wat veranderingen ondergaan. Werk uit de begin periode laat een erg rechthoe kige stijl zien, terwijl het daarna meer impressionistisch wordt. Toch komt die strenge stijl van werken nog wel terug als zij b.v. ergens een bouwwerk uitbeeldt. Water, vooral zee en golven is een onderwerp wat haar steeds weer aantrekt en wat zij op haar reizen ook zoekt. Zo te zien is haar werklust met het klimmen van de jaren niet achteruitgegaan. Na een zware operatie afgelopen winter is zij weer vol vitaliteit begonnen en heeft haar toonzaal opnieuw in gericht om bezoekers te kunnen ontvangen. Zij vindt het moei lijk te begrijpen, dat een kunst vriendin van haar leeftijd niet meer tot schilderen kan komen. „Ik heb nog steeds veel animo om te werken. Altijd als ik iets zie heb ik weer zin om het te gaan maken". Toonzaal Mies Callenfels- Carsten: Kaai 17, Veere, ingang om de hoek in de Kraanstraat Zaterdag 13 september 1975. Zevende Dags-Advent is ten. Doopsgezinde kerk Vrijdom- weg Vlissingen, van 9.15—10.15 bediening des Woords door de heer G. Lo- werse, van 10.15-11.15 bijbe lstudie. Doopsgezinde kerk Middelburg van 10-11 bijbe lstudie, van 11-12 bediening des woords door de heer C.N. Weeland. Zondag 14 september 1975. Vlissingen, Herv. Gemeente, St. Jacob kerk 10 u. ds. F.S. Kloosterman, 17 u. geen dienst, Johanneskerk 9.30 u. ds. De Liefde, 19 u. ds. Kloos terman. Open Hof, Paauwenburg, 10 u ds. Y. v. d. Schoot en ds. Hoogerwerf, 17 u. ds. W.F.M. Lindeboom. Ter Reede, 19 u. ds. J.W. Maris. Bethesda-SL Joseph, 10 u. ds. Joosse. Geref. Petruskerk Paul Kruger- straat, 9.30 u. ds. Lindeboom, van Zwijndrecht, 19' u. ds. Den Heeten. Chr. Geref. Kerk Kasteelstraat, 9.30 en 17 u. ds. J.W. Maris. Geref. Kerk (vrijgemaakt) 8.45 en 16.30 u. student P. Hout man. Geref. Gemeente Marnixkerk, 9.30 en 16.30 u. Leesdienst. Geref. Kerk Kanaalstraat Sou burg, 14 sept, west 8.45 u. ds. P. Joosse, 9.'30 oost ds. Van- haelen, 19 u. ds. Vanhaelen. Evang. Luth. Gemeente, 14 sept. Middelburg 9 u. ds. Nierop, Vlissingen Walstraat, 10.30 u. ds. Nierop, H.A. Doopsgezinde Gemeente Vrij- domweg, 14 sept. 9.30 u. ds. Vollstra. Middelburg, 14 sept. Nieuwe Kerk 10 u. ds. Ytsma, Koor kerk 10 u. ds. Metz, Arnhem, 19 u. ds. Ytsma. Oostkerk 10.15 u, ds. Vrijlandt, 19 u. ds. Gijsbertsen, Geref. bonds- dienst, Ontmoetingskerk 10 u. ds. Roodenburg, m.m.v. kerk koor, Zuiderbaken 9' u ds. Delbeek, Doopsgezinde kerk, 11 u. ds. Vooistra. Centrum Nassaulaan, 10 u. de heer Schot, Zandt 10 u. Start- dienst. Nieuwland, Herv. Kerk 9.30 ds. Kraai. St. Laurens, Herv. Kerk 10.30 ds. Delbeek. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland, Oost-Souburg 11.30 u. ds. P. Fader, Koude- kerke 13.30 u ds. P. Fader, Ochten (bij Tiel) 16.30 u. ds. P. Fader. Herv. Gemeente Oranjeplein Souburg, 14 sept. west 8.45 u. ds. P. Joosse, oost 9.30 u. ds. Dorgelo, 19 u. ds. v. d. Heide, Herv. Gemeente Ritthem, 14 sept. 10 u. ds. J. Broeder. Evangelische Zendings Ge meente Middelburg, 14 sept. 17 uur M.A. Baveco, in de LTS Klarenbeek. R.-k. kerk Walcheren 13-14 sept. 1975. O.W. Souburg Martinuskerk: zaterdag 19 u. en zondag 10.30 u. Paauwenburg Open Hof: zon dag (11 u. geen h. mis) 19 u. plechtige concelebratie waaraan deelnemen de deken van Zeeland en de pastores van Walcheren bij gelegen heid dat aan de Emmanuel- gemeenschap de status van parochie veleend wordt en aan past. G. Rosenberg op gedragen wordt de zielzorg in deze parochie verder te be hartigen. Vlissingen, Singelkerk: zater dag 19 u. herenkoor, gregori aans, zondag 9.30 dameskoor en 12 u. Behtesda - St. Joseph: zondag 11 u. Ter Reede: vrijdagmorgen 9 u. Middelburg, kerk Lombard straat, zaterdag 19.00 uur, zondag 10.15 en 19.00 uur. Hoeksteen, Rozenburglaan. zondag 11.30 uur. Jehovah's Getuigen, Konin krijkszaal van Dishoeck- straat 34 te Vlissingen en donderdag van 19.30-21.30 uur en zondag van 10.00-12.00 uur. Volle Evangelie Gemeente, Vlis singen, iedere zondag 9. 45 uur en iedere woensdag 19.30 uur, in de Filadelfiakapel, Vrou wenstraat 5. Leger des Heils, Vlissingen, ie dere zondag 10.00 uur. Heils- bijeenkomst en 8.30 uur. Ge- tuigenbijeenkomst. Anglican Church Service, every sunday morningprayer 10.30 h., and eveningprayer 7.30 p.m. in the Misson to Seaman Chapel, Scheldepoort Vlissingen-Oost. Reader A. Driver. The Bethel Pentecoastal Temple Inc., wijkgebouw Zuiderba ken, Rentmeesterlaan, Middelburg-Z„ diensten elke woensdag. Pinkstergemeente Vlissingen, iedere zondag 14.30 uur, ge meentedienst. uur. Visites aanvragen vóór 10 u. Spoedgevallen van 12.30-1 en van 17.30-18 u. Apotheek. Van zaterdag 13 t.e.m. 20 september geopend apotheek D.H. v. d. Kleine Mulder. Singel 9.' tel. 12750. Te Middelburg geopend apo theek A. Ringeling, Lange Delft 133. Tandarts, za. 13 en zo. 14 sept. van 11-12 u, dr. J.W.A. v. d. Heijden, Londense Kade 29. Middelburg. tel. 01180-12738. Verloskundige, za. 13 en zo. 14 september mej. A.J. Stolk, Bloemenlaan 48, tel. 13838. Huisartsen Souburg, Arnemui- den en Nieuwland, za. 13 en zo. 14 september, dr. Th. Bloos, Kanaalstraat 70, Sou burg, tel. 01183-61212. Voor Middelburg-Zuid en Dau- wendaele, patiënten van dr. Jansen, dr. Jansen-Schrame en dr. Kodde, zie Souburg. Dierenarts, za. 13 en zo. 14 sept. dr. L.J.J. Schofaerts, Vlissin gen, tel. 14699. Consult alleen na tel. afspraak. Visites aan vragen voor 9"uur. Honden-Informatie Centrale Goes, tel. 01100-4373. Dienst Vlissingse Kruisvereni gingen, za. 13 en zo. 14 sept. zuster A.M. van Sabben, Sot- tegemstraat 22, tel. 12914. Prov. Zeeuwse Vereniging Het Groene Kruis, za. 13 en zo. 14 sept. zuster Kopmels, de Rui- terstraat 111, Koudekerke, tel. 01185-1925. Kuiperspoort Middelburg. Vrij dag 12 september, 20.30 u filmavond. Kuiperspoort Avant-garde- concert zaterdag 13 septem ber 20.30 uur Open Hof. Paauwenburg, Vlissingen, Zaterdag 13 september, 20.30 u. Filmhuis. De Zwaam Souburg, Filmhuis. Woensdag 17 september, 20.30 u. Kon. Vlaamse Opera te Antwer pen. Zaterdag 13 september te 19.30 uur Openingsvoorstel ling met Der Rosenkavalier. Kon. Ned. Schouwburg te Ant werpen. Zaterdag 13 septem ber te 20 uur Openingsvoor stelling met Richard III Shakespeare. van Woningbouwvereniging „Goed Wonen", Weekend-dienst voor Storingen aan liften en C.V., Za. 13 en Zo. 14 septem ber de heer K. Roelse, Bone- dijkestraat 110. tel. 01184- 16156 Vlissingen. Doktersdienst, Za. 13 september dr. v. d. Griek, Badhuisstraat 46, tel. 12950. zo. 14 sept. dr. Cramer, Ge- rbrandystraat 6, tel. 13019. De dienst loopt van 0 00-24 Donderdag 11 september 5.19 en 17.44 Vrijdag 12 september 6.12 en 18.48 Zaterdag 13 september 7.19 en 20.01 Zondag 14 september 8.40 en 21.24 Maandag 15 september 10.03 en 22.43 Dinsdag 16 september 11.17 en 23.49 Woensdag 17 september 12.13 en Storingen Gas en Elektriciteit. Van maandag t.m. vrijdag van 's morgens 8 tot 's avonds 17 uur. Tel. 01184-15110. Buiten kantooruren voor alle storin gen tel. 01184-19191 alleen voor Vlissingen, Valkenisse, Domburg, Mariekerke, West- kapelle, Veere en Arnemui- den). Voor Middelburg bellen Gemeentebedrijven tel. 01180-14356, na kantooruren tel. 01180-14358 Aan het bureau van gemeen tepolitie te Vlissingen zijn in de periode van 27 augustus 1975 tot en met 2 september 1975, de vol gende gevonden voorwerpen aange een: 1 paar damesschoenen. 9 grammofoonplaten (singles), 1 stereo L.P., 1 hoorn van tele foontoestel, 2 heren horloges, 1 dames horloge, 1 jack, 1 dames vest, 1 armbandje, 1 portefeuil le, 1 portemonnee (knip); 1 rij bewijs met kentekenbewijs; 1 wieldop; 1 gereedschap-tas; 1 paar dames handschoenen; 1 make-up tasje met inhoud; di verse sleutels. Aan het bureau van post Sou-, burg zijn in de periode van 27 augustus 1975 tot en met 2 sep tember 1975 de volgende gevon den voorwerpen aangegeven: 1 heren horloge; 1 skai jasje; di verse sleutels. Aan het dierenasyl te Vlissin gen zijn in de periode van 27 au gustus 1975 tot en met 2 septem ber 1975, de volgende dieren aangegeven: 1 parkiet, 1 schild pad; 1 jong poesje; 1 bastaard herder; 1 bastaard labrador; 1 cavia

Scheldebode | 1975 | | pagina 5