Van 4 t/m 7 juni Braderie Sluis dit jaar in teken van middeleeuwen Markthal Tino in Serooskerke het weten waard Middelburgse sportlui bezochten Folkestone Zomerexpositie „3 x 2 9 t makkie W0RDA BIENA" IN VESTZAKTHEATER! SHSiS kostuums a DANCE-IN BRITANNIA BRITANNIA Expositie „Middelburg in oorlog Middelburgse raad op de fiets op excursie ihdppjger pils! diner dansant VRIJ DANSEN Campings voordelige partijgoederen iedere vrijdag op de marlet in vlissingen Ut oohc.i_0u.6Guc 25,-zijn nog diverse prijzen in natura beschikbaar. Gedurende de gehele braderie zal een kermis op het Markt plein worden gehouden en ma ken Jantje van Sluis en ander' SLUIS Met rasse schreden nadert 4 juni, de dag waarop voor de tweede maal in Sluis een braderie wordt gehouden. Het actie-comité heeft er menig ver gaderuurtje aan gewijd, maar het programma dat is rondge breid kan dan ook met gepaste trots worden getoond. Tot nu toe hebben zich 90 be drijven binnen de gemeente aangemeld om mee te doen aan de braderie. Dat het met enthou siasme gebeurt blijkt wel uit het feit dat veel belangstelling wordt getoond voor de ontwer pen van middeleeuwse kos tuums, die het actie-comité „Hier is Sluis" heeft weten te bemachtigen. Zoals bekend zal de braderie dit jaar in het teken van de Middeleeuwen staan. Dat zal zich al uiten bij de opening, waar een midde leeuwse schout en zijn rakkers acte de présence zullen geven. Over de identiteit van deze mid deleeuwse bestuursfunctiona- rissen bewaart het comité nog even het stilzwijgen, de verras sing is des te groter. Nu het Stadsomroeperscon cours in Oud-Beijerland door omstandigheden geen doorgang kon vinden heelt het actie comité gemeend, gezien de grote belangstelling voor eenzelfde evenement in Sluis vorig jaar, de Nederlandse stadsomroepers in de gelegenheid te moeten stellen hun kundigheden tijdens de braderie te komen laten zien en vooral horen. Zaterdagmiddag 7 juni vanaf 12.00 zullen de veelal in histori sche kledij uitgeruste omroepers een route binnen de stadskern volgen, waarbij zij een tekst zul len omroepen. De route is iets korter dan vorig jaar en er is voor gezorgd dat geen hinder wordt ondervonden van de ge luidsinstallatie die tijdens de braderie voor een lekker stukje muziek zorgt. Een braderie zonder „leven de" muziek is echter ondenk baar. Het actie-comité is erin jonbekend was. Op koninginne- geslaagd voor een viertal avon- dag werd in stilte markthal Tino den goede fanfares en harmoni- geopend. De zaak is gelegen aan eën aan te trekken. Op woens- de Torenstraat en wordt geëx- dag 4 juni zal 's avonds vanaf ploiteerd door de heer en me- 20.00 uur worden opgetreden vrouw Kleyn. De familie Kleyn historischè figuren rondgangen door het feestvierende stadje voor een dagelijkse prijzenre gen. dan vorig jaar, toen concurr en tie werd ondervonden van de terzelfder tijd gehouden we reldkampioenschappen voetbal len, die potentiële bezoekers thuishielden. SEROOSKERKE - In Seroos kerke kan men sinds kort te recht voor een manier van win kelen, die in Zeeland tot nog toe door de Koninklijke Muziek Maatschappij St.-Cecilia uit het Belgische Westkapelle, donder dagavond treedt het Sluise Apollo op, vrijdagavond ge volgd door het bekende vissers korps De Krabbekokers. Op zondagavond, wanneer de bra derie in een groots vuurwerk zijn einde zal vinden, geeft de Koninklijke Scouts Harmonie St.-Leo uit Brugge een taptoe. De luchtvaart zal bij de Bra derie vertegenwoordigd zijn door een tweetal spectaculaire vluchtevenementen. Woens dagmiddag 4 juni om 15.15 uur zal de Braderie geopend worden met een ballonvaart bijgewoond door de middeleeuwse schout en zijn rakkers, bijgestaan door de boogschutters van Willem Teil en Jantje van Sluis. Zaterdag 7 juni zal een heuse zeppelin bo ven de Braderie zweven en wordt een stukje luchtvaarthis torie weer even werkelijkheid. Voorts zal het mogelijk zijn op donderdag 5 en vrijdag 6 juni rondvluchten te maken met een helikopter. Hebben de bezoe kers geluk dan kunnen zij dat gratis doen. Jantje van Sluis zal tijdens de Braderie bezoekers op een prijsje trakteren en daarbij zijn gratis helikoptervluchten, beschikbaar gesteld door de Sluise horeca-vereniging. In de winkelactie, die vanaf 1 mei is begonnen, stellen de deelne mende winkeliers eveneens he likoptervluchten als prijs be schikbaar. De jeugd wordt tijdens de braderie niet vergeten. Zij kun nen vrijdag 6 juni deelnemen aan straattekenwedstrijden, die om 16.15 uur beginnen. Tijdens de laatste vergadering van het comité is besloten hiervoor een kleine twintigtal prijzen in de vorm van waardebonnen be schikbaar te stellen. Voorts werd tijdens deze vergadering besloten voor de wedstrijd die donderdag 5 juni voor het pu bliek wordt gehouden en waar bij men poffertjes moet bakken, kaas snijden en bier tappen, een hoofdprijs van I 00,- beschik baar te stellen. Naast waarde bonnen van 75,-, 50,- en komt uit Schiedam. Hun zaak in Serooskerke is eigenlijk een moderne versie van de. water stokerijen die er vroeger in Hol land waren. In een waterstokerij werd 's maandags warm water verkocht en voor het overige za ken die men voortdurend bij het huishouden nodig had: bijvoor beeld klompen of kolen. Meneer Kleyn verkoopt in zijn zaak na tuurlijk geen warm water, maar Maar mijn bedoeling is om de mensen hier in Walcheren eens kennis te laten maken met een markthal. Dat is hier uniek. Ik verkoop bijvoorbeeld ook twee dehands goederen zoals brom mers en t.v.'s. In Schiedam had de familie Kleyn ook een mark thal. Sinds december woont het gezin in Serooskerke. Langzaam is de heer Kleyn toen begonnen met het verplaatsen van zijn wa ren naar Walcheren. Er is niyiog een gedeelte in Schiedam. „We zijn hier naar toe gekomen om dat we dachten dat er hier be hoefte aan een zaak als de mijne was", vertelt de heer Kleyn, er aan toevoegend dat hij niet in de laatste plaats gekomen is omdat hij Zeeuwen fijne mensen vindt. Mevrouw Kleyn: „De mensen wel kan men bij hem terecht ziji\ hier fijner, in de stad zijn ze meer star. In de stad was ik 's a- vonds nog in het pakhuis-bezig. Nu zit ik in mijn tuintje. Maar jullie zien hier natuurlijk niet meer de mooie dingen zoals wij". voor de meest uiteenlopende ar tikelen: kleding, speelgoed, tuingereedschap, badschuim, snoep. De heer Kleyn koopt hoofdza kelijk partij- of liquidatiegoe deren in. Vandaar dat hij zijn prijzen laag kan houden. In markthal Tino worden de goe deren tegen groothandelsprij- zen verkocht. De lage winst die de heer Kleyn maakt moet dan worden gecompenseerd door een grote omzet. „Het zijn wel merkwartikelen die ik verkoop en ik streef ernaar om met de laatste mode mee te lopen", ver telt meneer Kleyn. De koopgewoonten van de Zeeuwen zijn wel anders dan die van de Schiedammers, vindt de heer Kleyn. „Eerst komen ze kijken, dan praten, en op kwali teit komen ze tenslotte af", zegt hij. „Veel mensen hebben het idee: allerlei artikelen in een zaak. dat kan nooit goed zijn. vrijdag en zaterdag Gezellig en formeel van 19.00-21.00 uur met menu van 25.- en van 21.00 - 02.00 uur! t makkie 2-wekelijks kruiswoordraadsel voor de lezers van Nieuwsblad v/d Bevelanden Ons Eiland De Scheldebode Zeeuws Vlaamse Koerier met 5 dozen Skol Bier (24 blikjes per doos, gratis aan huis bezorgd) voor 5 prijswinnaars. Hollanders gaan over op i gai' .J* SKOL 1 2 J t s 9 7 10 12 11 H IS 11 17 19 20 22 23 2i 2S 2t 27 21 29 3P 31 32 33 Jt bi bt li 3» 39 m.a «1 12 (3 u IS ik R Horizontaal: 1deel v.o. toneelstuk, 5. pl. in N.-Holland, 9. draak, 12. meisjesnaam, 14. kolenemmer, 15. hok, 17. fr. lidwoord, 18. zangnoot, 19. verlaagde toon, 21fa milielid, 22. slepende ziekte, 24. voor schrift, 26. goud (fr), 27. stad der oudheid, 28. vrees, 31. sappige, 34. pers. vnw., 35. voorzetsel, 36. getij, 37. ten laatste, 38. aanzien, 40. inhoudsmaat. 42. deel v. e. schip, 43. autodeur, 46. muziekterm, 47. geestdrift. Verticaal: 2. mil. opl. school, 3. meisjes naam, 4. deel v.h. been, 5. wondvocht, 6. lidwoord, 7. woonschip, 8. zitbankje, 10. zangnoot, 11. dierenverblijf, 13. inge zetene, 16. militair, 18. rondhout, 20. se lenium, 23. boos. 25. goedgeefs, 28. het zij zo. 29. heilige, 30. reinigingsmiddel, 31 rode verfstof, 32. jongensnaam, 33. iedere 39. pl. in Gelderland, 41jongensnaam, 42. spoedig. 44. geogr. aanduiding, 45 stof maat Oplossingen binnen 5 dagen aan: Redactie „Groot Zeeland", Nieuwstraat 9, Terneuzen Inzender: Adres:IWoonplaats: Schrijf linksboven op de enveloppe ,,'t Makkie". Frankeren met 50 cent. MEDISCHE DIENSTEN normale consumptieprij zen Tafelreserveringen Tel. 01184-13255 De reden waarom markthal Tino niet in provinciehoofdstad Middelburg werd gevestigd is dat de mensen in dat geval weer naar de stad zouden moeten, terwijl nu ook de mensen van de naburige campings markthal Tino kunnen bezoeken. Ook mensen uit andere dorpen zijn al, op de „vooroorlogse" winkel in Serooskerke afgekomen. De heer Kleyn is bezig met het aan brengen van paskamers achter .zijn verkoopruimte. „Die pas kamers moeten niet te luxe wor den", vindt hij. „Het moet een markthal-idee blijven. De men sen moeten bij mij thuis zijn". MIDDELBURG - Ruim 160 sportieve inwoners van Middel burg vertrokken vrijdag 16 mei vooreen vijfdaags bezoek aan de Engelse zusterstad Folkestone. De A.N.S.C.A. is de organisatie in Folkestone die de uitwisse lingsactiviteiten daar verzorgt. De A.N.S.C.A. bestaat dit jaar vijfentwintig jaar. Dit betekent, dat Middelburg en Folkestone nu al vijfentwintig jaar spor tieve en culturele contacten met elkaar onderhouden. Ook dit keer waren weer heel wat spor ten vertegenwoordigd: henge- len, atletiek, basketbal, voetbal, hockey, zwemmen, waterpolo, tennis, zeilen, roeien en rugby. Rugbyclub „Oemoemenoe" nam voor de eerstg keer aan de ontmoeting met Folkestone deel. Ook was weereen delegatie van de Middelburgse Foto- en Diaclub van de partij. Het was bijna gelukt om ook de judos- port in het geheel te betrekken. Kort voor de definitieve afron ding van de ontmoeting dit jaar lieten de Engelsen echter weten nog geen Middelburgse judoka's te kunnen ontvangen in verband met enkele problemen met be trekking tot de inkwartiering. Vrijwel alle Middelburgse sportmensen logeerden bij fami lies in Folkestone. Vrijdagavond werd de Mid delburgse groep door de burge meester van Folkestone in het sportcentrum ontvangen. Za terdag' en zondag 'Werclen er wedstrijden gehouden. Voor maandag stond de traditionele trip naar Londen op het pro gramma. De dinsdag werd vrij gehouden voor het nader bekijf ken van Folkestone en het doen van inkopen. Op woensdag 21 mei werd de terugreis aanvaard. Zoals gebruikelijk werd tijdens het bezoek een foto- en diater - toonstelling gehouden, die za terdagmorgen 17 mei officieel geopend werd door de burge meester van Middelburg, drs. P.A. Wolters. Op die tentoon stelling waren vijftig foto's en een evengroot aantal dia's van Middelburgse fotografen te zien, en evenveel inzendingen van fotografen uit Folkestone. ,5 MIDDELBURG - Het Zeeuws museum in Middelburg organi seert van maandag 2 juni tot en met zondag 31 augustus een ten toonstelling over Middelburg vóór, gedurende en na de ver woesting in 1946. De tentoonstelling wordt ge houden in het kader van het mo numentenjaar 1975. Aan de hand van foto's wordt een in druk gegeven van de wederop bouw van de stad. Op werkda gen zullen voorstellingen van de film „Monumenten, ons een zorg" en de watersnoodramp van 1953 worden gegeven. MIDDELBURG - Donderdag 29 mei houdt de Middelburgse gemeenteraad Kaar jaarlijkse excursie. Als middel van vervoer wordt traditiegetrouw de fiets gebruikt. Om halftwee 's middags ver zamelen de deelnemers zich in de maquettekamer van het stadhuis voor de vertoning van een monumentenfilm over Mid delburg. Om vijf voor twee ver trekt men op de fiets om bezoe ken te brengen aan het Leger des Heils-gebouw, het terrein van de gemeentebedrijven aan het Molenwater en de Volksster renwacht. Om halfvier arriveert het gezelschap bij Bistro- Michelle in de Korte Geere. Burgemeester Wolters zal deze bistro dan officieel openen. Na dit intermezzo worden achtereenvolgens de Werk plaatsen Walcheren aan de Gre- velingenstraat, het nieuwe ge bouw van wijkvereniging 't Zand en de nieuwe sporthal met uitgebreide kantine bij sportpark Voorborch bezocht. Na het gebruik van een eenvou dige koofiemaaltijd zal om kwart over zeven de excursie worden afgesloten. UITSLAG Voor de winnaars van 't Mak kie van 15 mei staat weer een doos met blikjes Skol klaar. Dat zijn dan: 1. M.F. Moens, Tramstraat 47, Terneuzen. 2. C.A. Appelman, Perzikstraat 17, Goes. 3. D. Fi- lée, Ramsteeg Wethouder van Boerstraat 13, Brouwershaven. 4. Mevrouw A. Pollemans, Era- mastraat 42, Oude Tonge. 5. P. de Keyzer, Paul Krügerstraat 409, Vlissingen. MIDDELBURG - Nog tot en met zaterdag 31 mei kan men in de Vleeshal de Zomerexpositie bezichtigen van de Kunste naarsgroep „3x2". De twee gra fici Jan Haas en Leonard Maas, twee beeldhouwers Jan van Leeuwen en Peter de Jtfng, twee schilders Andries Minderhout en Antoine Mes hielden vorig jaar voor het eerst eenzelfde ten toonstelling in de Vleeshal. Door de grote toeloop van bezoekers, die zij toen hadden, besloten zij met deze vorm van exposeren door te gaan. Een bepaalde norm, die deze zes kunstenaars bindt, is er niet. Hun werk en leeftijden liggen ver uit elkaar. Jan Haas: „We zien dit meer als een alternatief voor de grote groepstentoonstel lingen. Alleen exposeren in zo'n ruimte als de Vleeshal is niet haalbaar en dit is een prettige tussenvorm. We vragen geen en treeprijs en dat neemt de drem pelvrees bij veel mensen weg". Ook dit jaar is er al weer veel Doktersdienst. Vlissingen. Za. 31 mei dr. v.d. Griek, bad huisstraat 46, tel. 12950, Zo, 1 juni dr. Vellema, Julianalaan 7, tel. 13933. De dienst loopt van 0.00-24 u. Visites aanvra gen vóór 10 u. Spoedgevallen van 12.30-3 en 17.30-18 u. Apotheek. Van 31 mei tot 1 juni geopend apotheek D. H. v.d. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 12730. Te Middelburg in die periode apotheek A. Ringe ling, Lange Delft 33. Tandarts. Za, 31 vanaf 8 uur en zo. 1 juni van 1-2 u. dr. A. de Koning, Kanaalstraat 91, Souburg, TEL. 01183-61347. Verloskundige. 31 mei vanaf 8 uur en zo. 1 juni mej. P.J. van Ginkel, Ires. Rooseveltlaan 232, tel. 12775. HKUISARTSEN Souburg, Ar- nemuiden en Nieuwland, Za. 31 mei en zo. 1 juni geen op gaaf ontvangen. Dierenarts. Za. 31 mei en zon dag 1 juni dr. L. Jobse, Grij- perskerke teL. 01187-1389. Diensten Vlissingense Kruis verenigingen, Za. 31 mei en zo. 1 juni zuster B. v.d. Neer, IJselstraat 12, Souburg, tel. 01183-64893 Stichting „Het gezondheids- Centrum" te Souburg en Rit- them, Za. 31 mei en zo. 1 juni zuster L. Slabbekoorn, Witte- zeestraat Souburg, tel. 01183-61843. Prov. Zeeuwse Cer. „Het Groene Kruis", dienst op za. 31 mei en 1 juni zuster De Back, West straat 7, Koudekerke, tel. 081185-1318. Bureau van de Stichting voor niet gehuwde moeders, Los- kade 25, Middelburg, tel. 01180-27311, spreekuur vol gens afspraak. Gezins- en bejaardenverzorging Middelburg. Stichting Maat schappelijke Dienstverle ning, Walcheren, Loskade29, tel. 26951. Spreekuur maan dag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur. Maatschappelijk Werk Middel burg, Stichting Maatschappe lijke Dienstverlening Wal cheren, Loskade 29, tel. 26951, spreekuur maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur, donderdag van 9.00-20.Ó0 uur. Prot. Stichting Verantwoorde Gezinsvorming (PSVG), spreekuur iedere eerste dins dag in de maand van 20.00 uur tot 21.00 uur,in het Gasthuis Middelburg, ingang Noord- poortplein. Vlissingen,Stichting Maat schappelijke Dienstverlening Walcheren, Eedestraat 2, Vlissingen, tel. 14283. Spreekuur maandag t/m vrij dag van 9.00-10.00 uur, dins dag 19.00-20.00 uur. Sou burg, spreekuur maandag van 14.00-15.00 uur. Crijburg- straat, tel. 11608. Stichting Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging op het Platteland van Walche ren, Molenwater 33, Middel burg, spreekuur iedere dag van 9-10 uur en donderdag van 18.30-19.30 uur. Spreek uur Bachten Poorte, Oost- Souburg, dinsdag van 9.Ö0- 10.00 uur en donderdag van 18.30-19.30 uur. Stichting Gezinsverzorging Walcheren, van 8.30-9.30 uur in het wijkcentrum Midden hof, Kanaalstraat 4, tel. 14318 Gemeentelijke Sociale Dienst te Vlissingen, afd. Maatschap pelijk Werk, spreekuur dag. van 8.00-10.00 uur. Zeeuws Instituut voor de Gees telijke Volksgezondheid, Loskade 25, Middelburg, tel. 01180-26057/58759, Sociaal Psychiatrische Dienst (S.P.D.), spreekuur dagelijks volgens afspraak. Medisch Opvoedkundig Bureau (M.O.B.), spreekuur iedere donderdag voor kinderen met opvoedingsproblemen of leermoeilijkheden. Bureau voor Levens- en Gezinsvra gen 3L.G.V.) spreekuur vol gens afspraak voor volwasse nen met huwelijks- en/of sek suele moeilijkheden en voor alleenstaanden met aanpas singsmoeilijkheden. Actie Moeders voor Moeders, mevrouw Van Belleghem - Aissekerke. tel. 01184-19518. Londense Kaai 39, Middel- burg, tel. 28555, ook in het weekend. Gratis rechtshulp elke donder- dag van 19.00-21.00 uur, Los kade 25, Middelburr. Telefo nisch bereikbaar gedurende openingstijden onder no. 01180-26951. Kerkgenootschap Zevende Dags Adventisten, zaterdag 31 mei 1975. Vlissingen, Doopsge zinde kerk Vrijdomweg, van 9.15-10.15 u. Bediening des Woords door ds J. J. Schouten van 10.15-11.15 Bijbelstu die. Middelburg Doopsge zinde Kerk Lange Noord straat van 10-11 u. Bijbelstu die, van 11-12 u. bediening des Woords door ds. J. J. Schouten. 1975. Vlissingen, St. Jacobs- kerk, 10 u. ds. L. de Liefde, 17 u. geen dienst. Johanneskerk 9.3Ö u. ds, Y. v.d. Schopt,H.A., 19 u. ds. E. Hoogerwerf. ,:j Open Hof, Paauwenburg, 9.30 u. ds. E. Hoogerwerf, 7 u. ds. Suurmond. Vrijz. Hervormden- Renionstranten, gezamelijke dienst te Goes ds. Van Beek, Enschede. Ter Reede, 19 u. ds. J. W. Maris. ff Kunstenaarscentrum, Aanstaande zaterdag 31 mei zal de muziekgroep Wordan Biena van Beautiful Idaho c.c. optreden in het Vestzaktheater. De drie leden van de groep Wor dan Biena, Rob Maaskant, Dies le Due en Nick van Raay probe ren de sfeer en stemming van het moment om te zetten in toon en klank. Zij maken daarbij ge bruik van akoestische instru menten, zoals fluit,, dwarsfluitl saxofoon, mondharmonica enz. De drie maken al improvise rend, zelf muziek. De avond begint om 20.30 uur, toegangskaarten af 4,- zijn aan de zaai verkrijgbaar. wel wat verbeterd. De zes exposanten zijn bij toerbeurt aanwezig in de Vleeshal en geven op aanvraag een rondleiding aan bijvoorbe eld schoolklassen. Ditmaal heb ben ook de leden van een vrou- I wenvereniging haar bezoek aangekondigd. De ïentoonstel- ling is dagelijks van 10.00 - j 17.00 uur geopend en vrijdag tot 22.00 uur. Wie na een bezoek aan de Vleeshal nog meer werk j van Zeeuwse kunstenaars wil zien, kan om de hoek in de Lange Noordstraat 59 terecht bij het Zeeuws Kunstenaarscentrum. Daar exposeert tot en met 29 mei Paul Blom uit Tholen met aqua rellen en krijttekeningen. Berthesda-St Snoep. Joseph, 10 u. ds. publiek geweest waaronder een groot aantal nieuwsgierige bin- nenlopers. Op twee schilderijen van Antoine Mes na, is al het werk te koop. Door de hoge sub sidieregeling van rijk, provincie en gemeente zijn de meeste net- toprijzen zeer betaalbaar. In september hoopt de groep „3x2" door bemiddeling van kunstre dacteur Enzinck van De Stem een dergelijke expositie in een Westduits Kurort te houden. De meeste leden van „3x2" expose ren trouwens regelmatig in gale rieën buiten de provincie. Jan Haas vindt de mogelijkheden op dit gebied in Zeeland vrij be-j Stichting voor Jeugd en Gezin inj zeeland. Adviesbureau voor ïongeren en ouders, Evang. Luth. Gemeente Wal- straat, Vlissingen 9 u. ds. Kloosterman, Middelburg 10.30 u. ds. Kloosterman. Geref. Petruskerk, Paul Krüger straat, 9.30 u. ds. P. C. Suur- mopd, 19 u. ds. J. Rooden- durg, Middelburg gez. Jeugd dienst. Chr. Geref. Kerk Kasteelstraat, 9.30 u. en 17 u. ds. J.W. Maris h.a. Geref. Kerk (vrijgemaakt) Lan- noystraat, 9.30 en 16.30 ds. A. Geelhoed. Geref. Gemeente Marnixkerk Souburg, dienst te 9.30 en 16.30 u. Geref. Kerk Kanaalstraat Sou burg, west 9 u. ds. Dorgel, oost 9.30 u. ds. D. Passchier, 19 u. drs. P. J. Hofland. Herv. Gemeente Oranjeplein Souburg, west 9 u. ds. J Dor- gelo, 9.30 u. oost ds. v.d. Hei de, 9 u. ds. Dorgelo, H.A. Herv. Gemeente Ritthem, 10 u. ds. J. Broeder. Hervormde Gemeente Koude kerke, 9 en 10.30 u. ds. M.J. de Jong. Kristen Zuid Molukse Kerk, Oost-Souburg, 15 u. ds. P. Fa- der, Koudekerke 12 u. ds. P. Fader, Ochten geen dienst. R.K. Kerkdiensten op Walche ren. 31 mei en 1 juni 1975. R.K. Kerkberichten Oost Sou burg, Paauwenburg, Vlissin gen. 31 mei en 1 juni 1975. Oost Souburg Martinuskerk: ZA TERDAG 9 u. en zondag 10.30 u. Paauwenburg Open Hof: zon dag 11 u. en 19 u. Vlissingen Singelkerk: zaterdag 19 u. en zondag 9.30 u. da meskoor en 12 u. herenkoor, gregoriaans. Middelburg kerk Lombard- straat, zaterdag 19 u. zondag 10.15 en 19 u. Hoeksteen Ro zenburglaan, zondag 11,30 uur. Dishoek Koudekerke 10 u., Domburg zaterdag 9, zon dag 10 u., Oostkapelle Ned. Herv. kerk zaterdag 19 u., Veere Ned. Herv. Kerk zater dag 19 u., Vrouwenpolder Toeristenkerk Fort den Haakweg zaterdag 19 u., zon dag 10 u., Westkapelle Toeris tenkerk Bazienweg zaterdag 19 u., zondag 10 u., Zoute- lande zaterdag 19 u., zondag 10 u. Jehovah's Getuigen, konin krijkzaal, Van Dishoeck- straat 34 te Vlissingen, don derdagvan 19.36-21.30 uur en zondag van 10.60-12,00 uur. Volle Evangelische Gemeente Vlissingen, iedere zondag 9.00 en 17.00 uur, en iedere woensdag 19.30 uur in de Fi- ladelfiakapel, Vrouwenstraat 5. Leger des Heils Vlissingen, ie dere zondag 10.00 uur, Heils- bijeenkomst en 8.38 uur Ge- tuigenbijeenkomst. Anglican Church Service, Every sunday morning prayer 10.30 h„ and evening prayer 7.30 p.m. in the Mission to Seaman Chapel, Scheldepoortj vlissingen-Oost. Reader A. Driver. The Bethel Pentecostal Temple Inc., wijkgebouw Zuiderba ken. Rentmeesterlaan, Middelburg-Z. diensten elke woensdag. Pinkstergemeente Vlissingen, iedere zondag 14.30 uur. 145

Scheldebode | 1975 | | pagina 27