het weten waard Westende B.V, in het nieuw MONIEK BOETIEK VERHUISDE De heerlijkinbikiniophetstrandbril 1 hardy optiek WALCHERSE PROFEET JAN PUYPE Vijftien jaar kerkkoor Gereformeerde Gemeente Bazar in Koudekerke Kerkdiensten Boeken Konijnen. Franco Dijkzicht Medische diensten Goed wonen Maatschappelijke Dienstverlening lp!!! ■liMn pgrgq Culturele Agenda Hoogwater DE SCHELDEBODE DONDERDAG 13 MAART 1975 „Ik vecht al 25 jaar voor erkenning99 16 MIDDELBURG - Ons land kent tal van sekten en personen, die menen op allerlei gebieden van het iT./™!!™611 ^et te kunnen bieden. Hun pasklare antwoorden worden echter in de regel slechts door kleine groepen aanhangers aanvaard. Kenmerk van die kleine groepen is meestal de onevenredig grote aandacht die zij op zich willen vestigen. ai? yPe 's een ..profeet" die het helemaal zonder volgelingen moet stellen. Vanuit zijn woningen in Missingen en Koudekerke waar hij in de loop der jaren leefde, heeft hij honderden brieven geschreven naar ambassades en regeringsleiders. In die brieven waarschuwde hij voor conflicten en oorlogen die op komst waren, of gaf hij zijn oplossingen voor al bestaande conflicten. Nergens vond Jan Puype echter geloof, en meestal nam men de moeite niet om hem te antwoorden. Al deze teleurstellingen ten spijt gaat de heer Puype toch door met zijn activiteiten. On danks zijn 65-jarige leeftijd heeft hij nog massa's plannen voor nieuwe stappen, want Jan Puype is ervan overtuigd dat hij de hele mensheid kan verlossen van alle kwalen. Niet alleen in brieven aan ge zagsdragers uit Jan Puype zijn denkbeelden, maar ook in een aantal boeken. Zijn eerste boek schreef hij in 1947. Het werk heet „Mijn overwinning". Net als zijn latere boeken is het nooit door de gevestigde uitgeverijen uitgebracht. „Mijn overwin ning" telt 500 bladzijden, toch een behoorlijk dikke pil, zou men denken. Maar voor Jan Puype is dat niks. Zijn hoofd werk heet „Boek des Levens" en telt 2.000 bladzijden! Het „Boek des Levens" is een soort hand leiding voor de vestiging van het Koninkrijk Gods op aarde, legt Jan Puype uit. Dit werk is voor hem zo belangrijk, dat hij een derde boek schreef dat als een aankondiger fungeert van zijn hoofdwerk. Ook dit derde boek wilde men niet uitgeven en daarom besloot de heer Puype om dat dan zelf maar uit te ge ven. In twee delen verscheen het in gestencilde vorm. Het draagt de titel „Die Ik Ben Ben Ben, Zijn Komst Is Op Komst". Ook nu is Jan Puype weer bezig met een boek. Waarschijnlijk zal ook dit werk manuscript blij ven, of in gestencilde vorm uit komen, want Jan Puype heeft schoon genoeg van alle uitgever smaatschappijen en staatsd rukkerijen, zoals hij in „Die Ik Ben Ben Ben" schrijft Zoals bij de meeste „profeten" was bij de heer Puype de roeping er niet meteen. Het besef dat hij de wereldproblemen moest gaan bestrijden kwam tijdens de eer ste jaren van de tweede werel doorlog. Jan Puype was toen jachtopziener, onder andere van de toenmalige burgemeester van Vlissingen. „Op een morgen bij Klein-Valkenisse zag ik een aantal jonge konijnen, met daar tussen een bunzing", vertelt hij. „Die beesten liepen gewoon met elkaar te spelen en dat tafe reeltje imponeerde me zo, dat ik die bunzing niet afschoot. Die bunzing keek me aan en het was net of hij me wat te zeggen had. Het verhaaltje van Jesaja schoot me te binnen, dat de dieren bij elkaar lopen te grazen en over de boom des levens." Jan Puype ging dat bijbelse verhaal op bestaande staatkun dige verhoudingen enten en kwam tot eigenaardige conclu sies. De boom des levens werd voor hem het zinnebeeld van de koning of president; de takken van de boom waren de ministers. De roofdieren stelden de dicta tuur voor, en de plantenetende dieren de westerse democratie. De slang die sprak in het para dijs is volgens Jan Puype het symbool van het kapitalistische stelsel. Met dit gegeven voor ogen ontwierp hij zijn „uitver- kiezingswet". In het bestaande systeem worden de ministers in de regering gekozen, vertelt Jan Puype, maar in het systeem dat hij ontwierp werden zij uit de regering gekozen. Jan Puype staat dus een merkwaardige mengeling van democratie en dictatuur voor. Het autoritaire element wordt gevormd door het feit dat het volk geen invloed heeft bij het samenstellen der regering, het democratische door de macht die het volk krijgt om de „onbekwamen", zoals Jan Puype dat noemt, uit de regering te verwijderen. Het volk is de tuinman of planteneter die de slechte tak ken van de boom haalt, en de roofdieren ruimen de onge schikte planteneters op. Welke bezwaren er ook tegen zijn theo rieën ingebracht kunnen wor den, Jan Puype is heilig over tuigd van zijn gelijk, en hij heeft bepaalde bewijzen voor de toe pasbaarheid van zijn ideeën, vertelt hij. Een van die bewijzen is in de jongste Spaanse geschiedenis te vinden. De heer Puype: „Een jaar of acht geleden werd Franco ziek, en in mijn „Boek des Levens" had ik al uitgere kend wat hij voor zijn opvolging zou moeten doen, dus heb ik hem een brief geschreven. En enkele maanden nadien stond er in de krant, dat naar aanleiding van een geheimzinnige brief uit Ne derland (mijn naam stond er niet bij) bepaalde maatregelen ge nomen waren. Generaal Franco is nu nog steeds met de oplossing bezig." Met de oplossing van de al lang bestaande conflicten tus sen Turken en Grieken op Cy prus heeft de heer Puype zich ook beziggehouden, en ook hier zag hij zijn werk beloond. Hij ontving een antwoord op zijn brief, dat er bepaalde stappen ondernomen waren in de geest van zijn raadgevingen. Dat er recentelijk weer - en nu heviger moeilijkheden ontstaan zijn op Cyprus ligt volgens Jan Puype met aan fouten in zijn bereke ningen. maar aan het niet volle dig opvolgen van zijn adviezen. De fout van de regeringen zit volgens de voormalige jachtop ziener in de lapmiddelen die men toepast. Men bestrijdt en kel gevolgen in plaats van de oorzaak van problemen weg te nemen. Die oorzaak is in zeer vele gevallen dezelfde. „Ik ben tot de ontdekking gekomen dat ik met het ene probleem het an dere kan oplossen, en met die twee weer vierandere", ze'gt Jan Puype. Van de waarheid die de Wal- cherse profeet in zich draagt wordt men niet veel gewaar. In woord en geschrift verwijst hij steeds maar weer naar zijn „Boek des Levens", waar alles in te vinden is. Wie geeft het uit? De gestencilde boekjes wijzen er al op: Jan Puype acht zich in zijn meest geestdriftige momen ten met goddelijke eigenschap pen uitgerust; als men zijn „Boek des Levens' niet uitgeeft, waarin zijn openbaringen zijn KOUDEKERKE - De Voetbal Club Koudekerke houdt aan staande vrijdag en zaterdag 14 en 15 maart weer haar jaarlijkse bazaar in het Verenigingsge bouw aan de Badhuisstraat te Koudekerke. Kon de club vorig jaar mede dank zij de opbrengsten uit de bazaar een nieuw clubgebouw openen, dit jaar moet er geld in gezameld worden voor de aanleg van een nieuw hoofdveld en de accomodatie van de kleedka mers. Tijdens de bazaar is er weer van alles te beleven: flipperspel, rad van avontuur, verlotingen. Op zaterdagmiddag van 14.00 tot 17.30 uur wordt er een spe ciale kinderbazaar gehouden. De bazaar is vrijdag- en za terdagavond van 19.00 uur af geopend. De trekking van de hoofdprijzen van de verloting vindt zaterdagavond plaats. opgetekend, en de wereld gaat naar de knoppen, moet men het zelf maar weten. Ook profeten en mensen met een goddelijke opdracht zijn echter stoffelijke mensen, dat heeft de heer Puype wel onder vonden. Al vaak heeft hij met ziekte te kampen gehad. Hij verbleef in het ziekenhuis „Dijkzicht" in Rotterdam om een zware operatie aan het hoofd te ondergaan. Van die ge legenheid heeft hij tevens ge bruik gemaakt om zijn boekjes aan dokters, studenten en mede-patiënten te verkopen. De werkjes gingen daar grif van de hand, mede een reden dat deeltje twee van „Die Ik Ben Ben Ben" nu uitverkocht is. Jan Puype zoekt nu naarstig een stencil- inrichting die een heruitgave kan verzorgen. Het eerste deeltje is nog wel verkrijgbaar. Men kan het bestellen bij de heer Puype, Gerbrandystraat 3, Vlis singen. In het boekje vindt men niet alleen opmerkingen op staatkundig gebied. Allerlei le vensgebieden worden erin be handeld, in een ietwat mer kwaardige stijl overigens. Onder andere het terrein van de insektenbestrijding heeft hier Puype's aandacht. In Duitsland is men erin geslaagd, de ideeën van Jan Puype, of tenminste de zelfde ideeën als die hij over deze zaken heeft, te realiseren. Maar weer is de naam Puype niet genoemd, weer heeft hi, geen erkenning gevonden. Alle teleurstellingen van de afgelopen 25 jaar zijn er echter niet in geslaagd de „moderne kluizenaar", zoals de heer Puype zich graag noemt, te bre ken. Vanuit zijn vaste plaatsje ir zijn kleine kamer strooit hij no§ steeds zijn raadgevingen uil over de mensheid en vecht hi; nog steeds voor de uitgave var zijn „Boek des Levens". In eer brief schrijft hij: „Laat ze ook vertellen dat ik ook het waarde volste en mooiste heb geschre ven dat er bestaat". Vlissingen. ZONDAG MAART 1975. Herv. Gemeente, St. Jacobs- kerk, 10 u. ds. Kloosterman, 17 geen dienst, Johanneskerk 9.30 u. ds. J.P. Broeder, van Rithem, 19 u. ds. G. Post, van Amemui- den, Open hof Paauwenburg 9.30 ds. Y. van der Schoot, 17 u. ds J.G. Streefkerk, Middelburg. Ophir geen dienst, Ter Reede 19 u. ds. P. Joosse, Berthesda-St. Joseph 10 u. ds. P. Joossee. Doopsgezinde Gemeente, Vrij- domweg, 10.45 ds. Vooistra. Evang. Luth. Gemeente, Wal- straat 11, ds. A. Nierop, Middel burg, 9.30 ds. A. Nierop. Geref. Petruskerk, Paul Kruger- straat, 9.30 ds. J.C. Streefkerk van Middelburg, 17 ds. J. Blok, Baarland. Geref. Kerk Kasteelstraat, 9.30 ds. J.W. Maris. Geref. Kerk (Vrijgemaakt), Lannoystraat, 9.30 en 16.30 kandidaat M. te Velde. Geref. Gemeente Marnixkerk Souburg 9.30 en 16.30 ds. Snoep. Herv. Gemeente Souburg west, 9 u. ds. V. d. Heide, Oost 9.30 ds. Dorgelo, 19 u. ds. Dorgelo. Herv. Gemeente Ritthem, 10 u. Ds. L. de Liefde, Jeugddienst. Herv. Gemeente Koudekerke, woensdag 12 maart, oogst- biddag 19.30 u. ds. M.J. de Jong. Koorkerk Middelburg 10 u. ds. A. van Santen, Ontmoetings- kerk 19 u. A. van Santen. Kristen Zuid Molukse Kerk, Oost-Souburg 11.30 u. ds. P. Fa- der, Koudekerke 13.30 u. ds. P. Fader, Ochten 16.30 u. (bij Tiel) ds. Fader. R.K. Kerkberichten O.W. Sou burg, Paauwenburg, Vlissingen, 15-16 MAART. O.W. Souburg Martinuskerk: Zaterdag 19 u. en zondag 10.30 u. Paauwenburg Open Hof: Zon dag 11 u. Eerste H. Communie en 19 u. Missingen Singelkerk: Zater dag herenkoor, gregoriaans, zondag 9.30 u. dameskoor en 12 uur. (10.45 u. voor de Polen en 17 u. voor de Joegoslaven). Willibrorduskerk te Domburg, le en 3e zondag van de maand dienst te 9 u. R.K. Kerk Middelburg, iedere week Hoofdkerk Lombard straat, zaterdag 19 u. zondag 10.15 u. en 19 u. Hoeksteen, Rozenburglaan 11.30 u (zondag). Jchóvah's Getuigen, Konin krijkzaal Van Dishoeckstraat34 te Vlissingen, donderdag van 19.30-21.30 en zondag van 10-12 uur. Volle Evangelie Gemeente Vlis singen. Iedere zondag 9 en 5 u., en iedere woensdag 19.30 u., in de Filadelfiakapel. Vrouwen straat 5. Leger des Heils. Vlissingen. Ie dere zondag 10 u. Heilsbijeen- komst en 8.30 u. Getuigenbij- eenkomst. Anglican Church Service. Every Sunday morning prayer 10.30 u., and evening prayer 7.30 p.m. in the Mission to Seamen Chapel Scheldepoort. Vlissingen-Oost Reader A Driver. The Bethel Pentecostal Temple Inc., Wijkgebouw Zuiderbaken, Rentmeesterlaan, Middelburg-Z. Diensten elke woensdag. Pinkstergemeente Vlissingen. Iedere zondag 14.30 u. Gemeen tedienst. Vlissingen. Doktersdienst. Za. 15 maart dr. Kant, Badhuis straat 195, tel. 2190, Zo. 16 maart dr. V.d. Griek, Badhuis straat 46, tel. 2950. De dienst loopt van 0.00-24 u. Visites aan vragen voor 10 u. Spoedgevallen van 12.30-1 en van 17.30-18 u. Apotheek. Van vrijdag 15 maart t.e.m. 22 maart geopend apo theek C.P. Lastdrager, c.v. Pere straat 1, Souburg, tel. 01183- 1593. Te Middelburg, geopend in die zelfde periode W.K. Hummelen, Markt 69. Tandarts. Za. 15 maart van 11- 12 en zo. 16 maart van 11-12 u. dr. A M. Oort, Tobagolaan 6, tel. 4390. Verloskundige. Za. 15 en Zo. 16 maart mej. Stolk, Bloemenlaan 48. tel. 3838. Huisartsen .Souburg, Arnemui- den en Nieuwland, Za.15 en zo.l6maartdr. J.J Jansen, Oude Rijksweg 6, Nieuwland, tel. 01182-1340. Middelburg Zuid, praktijken van dr. Jansen- Schrama en dr. Kodde, zie onder Souburg, etc. Dierenarts. Za. 15 en zo. 16 maart, dr. J. Hoftijzer, Middel burg, tel. 01180-13118, consult alleen na tel. afspraak. Dienst Vlissingse Kruisvereni gingen, Za. 15 en zo. 16 maart zuster B.H. Boer-Knap, Groen van Prinsterenlaan 120, tel. 01184-2735. Stichting „Het Gezondheids- Centrum" te Souburg en Rit them, 15 en 16 maart zuster L. Slabbekoorn, Wittezeestraat 42, tel 01183-1843. Weekend-Dienst Storingen aan liften en C.V., 15 en 16 maart, de heer A. Rijke, Calamdstraat 35, geen telefoon. Bureau van de Stichting voor niet-gehuwde moeders, Los- kade 25 Middelburg, tel. 01180-27311, spreekuur volgens afspraak. Gezins- en bejaardenverzorging Middelburg, Stichting Maat schappelijke Dienstverlening Walcheren. Loskade 29, teL 26951. Spreekuur maandag t/m vrijdag van 8.30-9 30. Maatschappelijk Werk Middel burg. Stichting Maatschappe lijke Dienstverlening Walche ren. Loskade 29, tel. 26951. spreekuur maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 u., donderdag van 19-20 Prot. Stichting Verant woorde Gezinsvorming (PSVG), spreekuur iedere eerste dinsdag in de maand van 20-21 uur, in het Gasthuis Middelburg, in gang Noordpoortplein. Missingen, Stichting Maat schappelijke Dienstverlening Walcheren, Eedestraat 2, Vlis singen, tel. 4283. spreekuur maandag t/m vrijdag van 9-10 u., dinsdag 19-20 uur. Souburg, spreekuur maandag van 14-15 uur. Vrijburgstraat 1, tel. 1608. Stichting Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging op het Platteland van Walcheren, Molenwater, 33, Middelburg, spreekuur iedere dag van 9-10 u. en donderdag van 18.30-19.30 u. Spreekuur Bachten Poorte Oost-Souburg, dinsdag van 9.00-10.00 u., en donderdag van 18.30-19.30 uur. Stichting Gezinsverzorging Walcheren, van 8.30-9.30 u. in het wijkcentrum Middenhof, Kanaalstraat 64, tel. 4318. Gemeentelijke Sociale Dienst te Vlissingen, afd. Maatschappe lijk Werk, spreekuur dag. van 8-10 uur. Zeeuws Instituut voor de Gees telijke Volksgezondheid, Los kade 25, Middelburg, tel. 01180-26057/58/59 - Sociaal Psychiatrische Dienst (S.P.D.) spreekuur dagelijks volgens af spraak - Medisch Opvoedkun dig Buro (M.O.B.), spreekuur ie dere donderdag voor kinderen met opvoedingsproblemen of leermoeilijkheden. - Buro voor Levens- en Gezinsvragen (L.G.V.), spreekuur volgens af spraak voor volwassenen met huwelijks- en/of seksuele moei lijkheden en voor alleenstaan den met aanpassingsmoeilijk heden. Actie Moeders voor moeders, Mevr. Van Belleghem- Wissekerke, tel. 01184-9518. v sé-M Een kijkje in het nieuwe interieur. VLISSINGEN- Na vijf weken van verbouwen, waarbij de ver koop tijdelijk verhuisde naar de Nieuwedijk, kon de firma Wes tende afgelopen vrijdag haar deuren aan de Wal straatprome nade weer openzetten. Het inte rieur van de Vlissingse afdeling van Westende B.V. werd dras tisch veranderd. paratuur werd voor koper en verkoper veel overzichtelijker uitgestald. Vooral het assorti ment tv en Hifi, uitgebreid met het merk Grundig, heeft een be tere plaats gekregen. Een spe ciale hoek is ingericht voor de zelfbediening in installatie artikelen. Een aparte huis- houdshop laat zien, wat men Daarnaast staan er nog diverse gasfornuizen, wasmachines en andere elektrische zaken voor de koper gereed. g laag plafond en frisse kleuren De verkoopruimte bleef het- zelfde, maar de elektrische ar>- ^et huishouden kan gebruiken. voor een vernuftige apparaten in MiM-ikm Het geheel werd met een ver ijl - omlijst. Zoals de chef van de zaak, de heer L.M. van de Bosch zegt: „De grootte is dan wel het zelfde, maar we hebben ze nu veel beter benut. Het Kerkkoor van de Gere formeerde Gemeente te Vlissin gen bestaat 15 jaar. Dit werd vrijdagavond 7 maart herdacht met een uitvoering in de Mar nixkerk te Souburg. De voorganger der gemeente ds. A. Snoep, Weid een korte li turgie, waarna er enige uren met veel zang volgden. Het jubile rende koor -- nu Mamixkoor heten zong, o.l.v. dirigent Hoorweg een serie geeste lijke liederen, welke met een goede nuancering en een ver antwoord tempo werden ver tolkt. De leden van dit koor zin- gen met enthousiasme en weten ook waarvóór zij zingen; hun menselijke stem maken zij alzo dienstbaar aan hun roeping. Als gasten waren aanwezig de zustervereniging „Con Amore" uit Meliskerke. Een goed bezet koor, dat de naam met ere draagt Dirigent C Kodde dienl echter meer aandacht te beste den aan de voordracht en nuan cering. Speciaal het intoneren en het accent leggen op de inter vallen, zullen een goede voor uitgang brengen in hun liederen. De leider van het kinderkoor „De Jonge Zangers", de heer Lagendijk, heeft een mooie, maar moeilijke taak. Deels moet hij pedagoog zijn en deels het fundament leggen, om deze jeugd in te leiden in het rijk der klanken. Mej Van Dijk declameerde, met duidelijke stem, een reli gieus gedicht Zij deed dit met een stijgend en dalend ritme Vermelding verdient de keurige orgelbegeleiding van C. Beek man kanaalstraat 9a oost souburg (01183)2884 bellamypark 38 vlissingen (01184)2648 VLISSINGEN - Met weinig breekwerk, maar veel schilder werk is de Moniek Boetiek er in geslaagd de voormalige Gas- winkel aan de W'alstraat Pro menade om te toveren tot een aantrekkelijke kledingboetiek. Het oude pandje aan de over kant van de straat was veel te klein geworden voor de collectie leren en suède heren- en dames kled ag en vrije-tijdsconfectie De kleuren zin in bruin en oranje gehouden en het interieui wordt verlicht met balvormig< lampen, die een eenheid vormen met de kledingrekken van chroom. De kelderverdieping is ook bij de verkoop betrokken en bevat voornamelijk sportieve vrijetijdskleding: rokken, broe ken, truitjes enz. Eigenaar J. Kloosterman wil het leer en wat simpele vrijet- ijdskleren in deze boetiek ge concentreerd houden en de Drie Tonnetjes in de St.-Jacobstraat meer voor jurkjes bestemmen. Magazijnruimte is geen pro bleem, want de meeste goederen komen rechtstreeks uit hel ateleir in Etten-Leur en worden zo opgehangen „Wat actueel is, moet in de winkel zijn", vindt hij. Vrijdag 14 maart, 19.30 u. Jeugdcentrum „De Zwaan", Oost-Souburg Toneel- en caba retavond. Vrijdag 14 maart, 20.30 u. Kui- perspoorttheater Middelburg Geoffrey Madge, piano, en Peter Masseurs, trompet. Vestzak-theater Bellamypark, Vlissingen. Vrijdag 14 maart, 20.30 u. Volksdanstheater „Vranje". Zaterdag 15 maart, 20.30 u. toneel-avond met „Li nes". Zondag 16 maart, 11.30 u. Glymes concert. Zaterdag 15 maart, 20 uur Con cert en Gehoorzaal Middelburg uitvoering „Johannes-passion" van J.S. Bach. Dinsdag 18 maart, 20 u. lezing door G.J.N. Meijer. Maandag 17 maart, 20 u. Res taurant De Abdij, Middelburg, lezing over „Vasari" met dia's. Dinsdag 18 maart, 20 u. Ned. Koffiehuis Middelburg, dia avond over Spanje. Dinsdag 18 maart, 20 u. Open Hof, Paauwenburg Vlissingen, mode-show. Dinsdag 18 maart, Bachten Reede, Vlissingen, Werktheater j. en M. Woensdag 19 maart, 14. u. Bach ten Poorte te Souburg Film. Donderdag 20 maart, 14 u. Bachten Reede Vlissingen Film. Kon. Vlaamse Opera te Antwer pen. Vrijdag 14 maart, 20 u. Ri- goletto (Verdi). Zaterdag 15 maart, 20 u. La Boheme (Pucci ni). Zondag 16 maart, 14.30 u. Rigoletto, 20 u. De Lustige We duwe. Kon. Ned. Schouwburg te Ant werpen. Zaterdag 15 maart, 20 u. en zondag 16 maart 15.20 u. „Sunshine Boys". Kon. Opera te Gent. Vrijdag 14 maart, 20 u. Le Postillon de Lon- jumeau. Zondag 16 maart, 14.30 u. Die verkaufte Braut (Smeta- na), 20 u. Le Postillon de Lon- jumeau. MIDDELBURG Galerie Six Six (Lange Noordstraat 56, dag 8.30-18.00) Gera Dauvillier en C.L. Pronk, schilderijen, tekeningen, aqua rellen en keramiek tot 30 maart. Meeshal (Markt, ma/za 10-17, zo 14-17) HansTruijen, portret ten, schilderijen, gouaches, te keningen 15 maart/14 april, Wally Elenbaas, grafiek 18 apri l/12 mei. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Lange Noordstraat 57, di/za 14-17). Hans Warren en H.J. Slijper, betreffende vogels tot 20 maart Hendrik Baartman, gra- fimathematica, 22 maart'*. 0 april. Donderdag 13 maart 2.14 en 14.35. vrijdag 14 maart '2 42 en 15 05. zaterdag 15 maart 3 13 en 15.34, zondag 16 maart 3.43 en 16 05. maandag 17 maart4.16en 16.36, dinsdag 18 maart 4.50 en 17.13, woensdag 19 maart 5.27 en 17 56

Scheldebode | 1975 | | pagina 5