Bijzondere kerkdienst week der eenheid uw snelheid intoom! OPRUIMING BOOGAARD Eerste paal voor nieuw gebouw Firma Prins Midden- en klein bedrijf in Middelburg wordt doorgelicht Feest in de wijk Paauwenburg et weten waard Poortvliets tapijthuis nu ook in Vlissingen Gevonden voorwerpen OPENING ALBERT HEYN SUPERMARKT Subsidie Anjerfonds voor volks dansgroep Inentings-schema Gemeente Vlissingen Kerkdiensten Doktersdiensten Culturele Aeênda Hoogwater Houd Bij AUTO- EN BROMFIETSSHOP Walstraat 39 - VLISSINGEN - Tel. 01184 - 4841 Enkele voorbeelden IMPERIAALvan 25,voor 15, MISTLAMPENvan 13,50 voor 8,50 AUTORADIOvan 98,— voor 50,— LUIDSPREKERSvan 12,50 voor 6,50 NYLON MOTORPAK van 150,— voor 99,— BUDDY-SIT Spartavan 46,voor 29,50 AUTO STOFZUIGER van 19,50 voor 9,90 Verder teveel om op te noemen maar zie onze étalage. Wij vragen uw mening over ons Toeristenmenu 1973 Strandhotel en in De Put vervolg van pag 1 Politie zoekt contact met de burgerij MARKT 21 MIDDELBURG Tel. 3201 consumpties, goedkope maaltijden MIDDELBURG - Op 21 januari a.s., des avonds om 7 uur, wordt in de Nieuwe kerk te Middelburg een bijzondere en oecumenische dienst georganiseerd ter gelegenheid van de week van gebed voor de eenheid der christenen. Ln deze dienst zal orden voorgegaan door vertegen - woordlgers van drie der kerk" genootschappen, die in de Raad van Kerken - Middelburg vertegenwoordigd zyn. De dienst,die door een interkerke lijke werkgroep is voorbereid, heeft de uitdrukkelijke in stemming van de Middelburgse Raad van Kerken. Als centraal thema voor de oecumenische dienst van zondag de 21ste is het eenheidsgebed-bij-uitstek, het Onze Vader gekozen. In de kerkdiensten die zaterdags- avonds, zondagsmorgens en zondagsmiddags plaatsvinden wordt, eveneens op verzoek van de Raad van Kerken, naar de avond dienst die in het teken der eenheid staat, heengewerkt. De oecumenische dienst in de Nieuwe Kerk zal behalve door samenzang, ook door orgelspel, eventueel met solistische muziek verrijkt, worden opgeluisterd. VLISSINGEN Op woens dag 17 januari 1973 zal ota 10.00 uur de Supermart van Albert He^'n aan de Schelde- straat 21 te Vlissingen worden geopend. De zaak heeft een totale vloeroppervlakte van 765 m2 waarvan 513 m2 voor verkoop. Naast de kruidenierswaren zijn in het assortiment opge nomen vers vlees, fijne vlees waren, groente en Trult, brood, verse kip, gourmet, delicates sen, drogisterijartikelen en melkproducten. De 18 perso neelsleden staan onder leiding van de heer L.A.M. Plaunis, die daarmede op zyn oude be kende basis re teruggekeerd. Met de opening van deze Su permart komt het totaal aan tal Albert Heyn filialen op 381. De zaak zal op maandag morgen verplicht gesloten zyn. De verbouwing werd uitge voerd door de firma Stegink uit Vlissingen. VLISSINGEN Het Anjer fonds Zeeland heeft de ^volks dansgroep „Vlissingen een subsidie van f 1.000,- toege kend voor de aanschaf van zestien originele Macedonische kostuums. Een aantal leden van de volksdansgroep zal be gin juli dit jaar deze kostuums kopen in de omgeving van Ohrid (Joegoslavië). Zij zullen bij de aanschaf van de kledij )er zullen ook enkele Joegoslavische muzie kinstrumenten, zoals een tapan -Turkse trom - en een gajda - soort doedelzak - worden aan geschaft worden begeleid door de Joegoslavische volks- dansleider Ciga Despotovicf, die waarschijnlijk in februari een dansdag voor de Vlis- singse groep zal verzorgen. De groep Vlissingse volksdansen- thousiasten zal tijdens haar verblijf in Joegoslavië in Oh rid les krijgen in Macedoni sche volksdansen, terwijl bo vendien het volksdansfestival van de Balkan zal worden be zocht. Zaterdagavond 13 januari a.s. om 20.00 uur treedt de demonstratiegroep van de volksdansgroep „Vlissingen" op in het Vlissingse vestzak theater. Hetzelfde programma wordt gebracht als op 18 no vember vorig jaar, toen er voor een „uitverkocht huis" werd gedanst. VLISSINGEN Burge meester en wethouders van Vlissingen brengen ter openba re kennis, dat met ingang van 1 januari 1973 het inentings schema als volgt is samenge steld. VLISSINGEN: Medisch Cen trum, DKTP: le donderdag van de maand, Julianalaan 4, van 3.00-3.30 uur.; Open Hof, Troelstraweg 18, DKTP: 3e donderdag van de maand van 15.00-15.30 uur; Medisch Cen trum, Julianalaan 4, Pokken: le en 3e woensdag van de maand van 16.00-16.30 uur. SOUBURG: Gez. Centrum C..v. Perestraat 10 DKTP) 2e vrijdag van de maand van 15.30-16.00 uur. Pokken: laat ste vrijdag van de oneven maand pokken zetten, een week later nakijken )even maand( van 15.30-16.00 uur. DONDERDAG 18 JANUARI BEGINT DE H MIDDELBURG Twee winkelcentra staan in Middel burg op stapel en zullen over niet ai te lange tyd afgebouwd zijn. Allereerst is daar winkel centrum Daauwendaele, een winkelvoorziening in de gelijk namige wijk, die deze maand al voor het grootste gedeelte in ruwbouw klaar zou zyn. Op 22 januari komen de diverse ondernemers bij elkaar om over een eventuele gemeen schappelijke openingsactie te praten. Dan wordt ook de ope ningsdatum bepaald, die waar- schyniyk 2 k 3 weken voor Pasen zal vallen. Het winkelcentrum heeft een totaaloppervlakte van 4000 vierkante meter en zal ruimte bieden aan twee supermark ten, een drogisterij, een slijte rij, een chemisch-reinigen )cleanerette(, een viertal bankfilialen en een apotheek. Er zijn nog een paar plaatsen onbesproken, maar verwacht wordt dat er onder andere nog wel een warme bakker zijn intrek in het centrum zal ne men. De ondernemers zien zich liever niet, zo vertelde een woordvoerder van het MBO in Amsterdam, de maat schappij die het project ont wikkelt, met naam en toenaam gepubliceerd, vanwege de gro te toeloop van vertegenwoor digers die hen met de inrich ting van de winkels willen helpen. Vandaar dus dat de diverse bedrijven nog een paar weken anoniem blijven. )MBO staat voor Nederlandse Middenstands Financierings Maatschappij voor Bedrijfsob- jecten( Rond Pasen 1971 is met de bouw gestart. Gebouwd wordt door bouwbedrijf Inter- vam in Rijswijk. Aan de Laan der Verenigde Naties, in het bestemmings plan Griffioen, wordt het winkelcentrum Griffioen ge bouwd. Evenals dat in Daau wendaele bescheiden van op zet. In het vroege voorjaar van 1972 is het bouwbedrijf Delta n.v. daar gaan bouwen en er wordt geprobeerd alles zo vlug mogelijk water- en winddicht te maken )de ruiten erin( waardoor eind februari of begin maaart het centrum gereed is. Er komt een auto- wasserette-annex autoshop, een supermarkt een snackbar, een drogist en een filiaal van de Nutsspaarbank. Nog een zaak kan erbij. Over een ope ningsdatum is nog niets be kend. VLISSINGEN Ook de Firma G.M. Prins en Zoon uit de Walstraat heeft besloten trouw te blijven aan de oude binnenstad van Vlissingen. Evenals firma H.H. de Klerk en Zonen gaat zij een nieuwe vestiging openen aan 't Spui- plein. De eerste paal daartoe werd maandag 8 januari door burgemeester Wester hout ge slagen. Het nieuwe gebouw zal uit twee verdiepingen bestaan: op de begane grond komt 900 m verkoopruimte en de eerste etage zal een show-room wor den voor gereedschappen en huishoudelijke artikelen. FOTO BACK VLISSINGEN Op vrijda gavond 19 januari a.s. wordt er in wijkcentrum het Open Hof in de Vlissingse wijk Paauwenburg een feestavond gegeven. Deze avond is het gevolg van een onlangs gehou den enquête waaruit naar vo ren kwam dat de bewoners van de wijk elkaar graag wat beter wilden leren kennen; minstens een derde van de geënquêteerden zei behoefte te hebben aan meer contact met de andere wijkbewoners. Van daar nu de feestavond. In de kerkzaal van het Open Hof zal eerst het bekende Loodsenkoor optreden gevolgd door het Vlissingse tienerkoor o.l.v. de heer Feij. Daarna wordt bal gehouden in het Al gemeen Wijkcentrum en als ceremoniemeester treedt daar dan op de heer De Jong. De dansers kunnen uitrus ten aan de welvoorziene bar. Van de opkomst van deze avond zal afhangen of derge lijke evenementen in de toe komst vaker worden georgani seerd. De toegangsprijs be draagt twee gulden om de kosten te dekken. U kunt het vanaf nu dagelijks proeven in (De prijs is maar acht gulden) Drie MIDDELBURGSE raadsleden hebben geprotesteerd tegen een film, die door Jeugd en Muziek werd vertoond. De inhoud is naar hun mening nog erger dan de laatste tijd nogal besproken Barend Servetshow. Het betreft de film Trash, die in het kader van een serie The Undergrounds werd ver toond. Een van de drie raads leden was al sinds geruime tijd op de hoogte van de in houd van de film en hij vond de film gevaarlijk voor de geestelijke gezondheid van de jeugd. Het zou echter kunnen, aldus de drie raadsleden in een brief aan het college van b. en w„ dat de oudere gene ratie een andere mening was toegedaan dan de jongere en daarom stuurde men een aan tal jonge mensen op pad om de film te bekijken. Die jon geren waren sportief, vooruit strevend en psijchisch gezond, aldus de brief. Zij zijn over het algemeen van oordeel, dat er geen greintje moraliteit in de film te vinden is en dat het bloot niet positief te waarderen is en dat daardoor de waardig heid van de mens naar bene den wordt gehaald. Op grond van de ervaringen, die men met Jeugd en Muziek de laat ste jaren had, komen de heren Almekinders, Bergshoeff en Pijnenburg tot een aantal vra gen. Zij willen weten of b. en w. het met hen eens zijn, dat de voorstellingen van Jeugd en Muziek een bedreiging voor de geestelijke volksge zondheid gaan vormen en als dat het geval is, willen zij weten wat de gemeente van plan is tegen het beleid van Jeugd en Muziek te onderne men. fcnkele inwoners van Hein- kenszand hebben een comité gevormd, dat wil trachten met Pasen een groep Noordieren een vakantie aan te bieden in de gemeente Borssele. Dit zou dan moeten gebeuren in sa menwerking met 't VLISSING SE comité, dat ook op dit gebied actief is. Dit Vlissingse comité, waarvan de heren Q. Brandt initiatiefnemer is, wil ongeveer honderd Ieren )moe- ders met kinderen, wezen en bejaarden) naar de Schelde- stad laten komen om een va kantie door te brengen. De lectuurinzameling van het Rode Kruis, die door de plaatselijke afdelingen wordt georganiseerd met behulp van de bekende Rode Kruis-lec- tuurhuisjes en -kastjes, moet vanwege de lage opbrengst van oud papier en de steeds hoger wordende verzendkosten meer selectief gebeuren. Tot nu toe werd teveel lectuur ontvangen, die als lectuur on bruikbaar was, en als oud pa pier moest worden verkocht. Oude bibliotheekboeken en school- of leerboeken ouder dan twee jaar, de goedkope pocketromans alsmede de zo genaamde volledige dokters-, politie-, levensromans e.d. zo als Veronica, Saskia, Kasteel romans, Avondlectuur enz. moeten als waardeloos worden aangemerkt. Ook dagbladen, kerkelijke weekbladen en be schadigde of incomplete tijd schriften hebben als lectuur geen waarde. Graag ontvangt men echter nog steeds: geïl lustreerde Nederlandse en bui tenlandse bladen, zoals Pano rama, Nieuwe Revue enz. mits niet ouder dan twee jaar. Ra dio- omroep en t.v. bladen niet ouder dan zes maanden, da mesbladen zoals Margriet, Li- belle enz. eveneens tot zes maanden. Opiniebladen zoals Vrij Nederland, Elsevier 'enz. kunnen tot zes weken oud worden ingeleverd, terwijl bla den als Arts en AutoT" ANWB- kampioen. Ouders van Nu, Spreekuur Thuis niet ouder dan één jaar mogen zijn. Tot vijf jaar oud ontvangt men nog graag tijdschriften op het gebied van hobby's, foto, film, landen, volken, planten dieren, sport, techniek enz, terwijl Het Beste tot tien jaar oud als lectuur nog waarde heeft. Voor diegenen, die regelmatig lectuur voor het Rode Kruis afstaan, kan deze informatie een hoop werk en tijd voor de plaatselijke afdelingen bespa ren. De Zeeuwse schaatskampi oen Arjaan van de Kreeke, die aan het eind van het afgelopen jaar naar Noorwegen is ver trokken voor een training heeft zijn plannen tot nu toe uit de hand zien lopen. De abonormaal hoge temperaturen in dit land )een unieke ge beurtenis in deze tijd van het jaar( zorgden er namelijk voor, dat er althans in Fager- ness )waar Van de Kreeke verbleef! geen natuurijs was te bespeuren. De Zeeuw heeft dan ook niet op de gladde ijzers gestaan, maar maakte van de nood een deugd. In het plaatselijke zwembad oefende hij geducht om zijn zwemdi ploma te halen. De trip van Van de Kreeke naar Noorwe gen heeft zo misschien toch nog iets positief opgeleverd. De commissies wijzen in geen enkel geval een verzoek af, tenzij het in strijd is met hun ambtsgeheim. Bij de af wikkeling van vragen, die niet direct door de commissiele den kunnen worden beant woord, gaat men zo vlug mo gelijk te werk. Een snelle en doeltreffende beantwoording van de vragen geeft deze spreekuren de meeste kans bij het publiek aan te slaan. Sektoren, samenstelling kommissies: plaats, datum- en tijd van de spreekuren. Sektor 1het gedeelte van de gemeente, gelegen ten zuiden van de Singel en de Badhuisstraat Kussen Koude- kerkseweg en Leeuwentrap(. De Singel zelf en het aangege ven gedeelte van de Badhuis straat daarbij ingebrepen. sa menstelling komissie: briga dier De Putter, hoofdagent van den Ouden en agent Van Gemert. plaats: in het hoofd bureau van politie, Molen straat. Datum en tijd: elke le maandag van de maand van 19.30-21.30 uur. Sektor 2: Het gedeelte van de gemeente, gelegen tussen de Singel, Schuitvaartgracht en Sloeweg, De Sloeweg zelf niet inbegrepen. Samenstelling kommissie: brigadier Roe land s: hoofdagent De Boevere en mej. Gernaerf. Plaats: in gebouw het Anker, Bonedijke- straat 163. Datum en tijd: elke 2e dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur. Sektor 3: Ge heel Paauwenburg, met inbe grip van Sloeweg en Gerbran- dijstraat. Samenstelling kom missie: brigadier Krombeen, hoofdagent Pieterse en hoofda gent Lenselink. Plaats: in het wijkcentrum „Open Hof' aan de Alexander Gogelweg. Da tum en tijd: elke 3e woensdag van de maand van 19.30-21.30 uur. Sektor 4: Het gedeelte van de gemeente, gelegen tussen de Schuitvaartgracht, de Sin gel en de Nieuwe Vlissingse- weg. West-Souburg daarbij niet inbegrepen. Samenstelling kommissie: brigadier de Noo- ijer, hoofdagent Post en agent Luijk. Plaats: Jeugdclubge bouw „Het Buut" aan de Bea- trixlaan. Datum en tijd: elke 4e vrijdag van de maand van 19.30-21.30 uur. Sektor 4: Oost- en West Souburg. Samenstelling kom missie: adjudant Heij, hoofda gent Stuut en hoofdagent M. J. Sinke. Plaats: politie-post aan de Kanaalstraat 64, Datum en tijd: Elke 2e donderdag van de maand van 19.30-21.30 uur. Sektor 6: Ritthem. Samen stelling kommissie: hoofdagent H. F. van den Ouden, hoofda gent De Vos en hoofdagent Kuijl. Plaats: in het dorpshuis te Ritthem. Datum en tijd: el ke 4e dinsdag van de maand/1 van 19.30-21.30 uur. Zcvcnde-dags-Adventisten. 20 jan. Middelburg in Doopsgezinde Kerk: 11.00 Ds. Dingjan; Vlissingen in Doopsgezinde Kerk: 9.15 Ds. Dingjan. Evang. Lutherse Gemeente: geen opgave. Geref. Kerk Vlissingen. 21 jan: Petruskerk: 9.30 Ds. Groeneveld en 17.00 geen dienst; Open Hof: 9.30 Ds. Genuït en 17.00 Ds. Genult. Chr. geref. kerk Vlissingen. 21 jan. 9.30 leesdienst en 17.00 Ds. de Boer. Geref. Gemeente 21 jan. Vlissingen: 9.30 en 16.30 Ds. Snoep; Meliskerke: 9.30 en 14.30 leesdienst; Aagtekerke: 9.30 en 19.00 Ds. van Vliet; Middelburg C.: 9.30 Ds. Zijderveld, 14.00 en 18.30 leesdienst; Middelburg Z.: 9.00 leesdienst en 19.00 Ds. Zijderveld. Geref. Kerk Souburg geen opgave. Herv. Gemeente Koudekerke. 21 jan. 10.00 en 19.00 Ds. de Jong. Herv. Gemeente O en W. Souburg. 21 jan. W.S. 9.00 Ds. Dorgelo; O.S. 9.30 Ds. v.d. Heide en 19.00 Ds. Dorgelo. Kristen Zuid Molukse Kerk. 21 jan. O.Souburg: 15.00 Ds. Fader; Koudekerke: 12.00 Ds. Fader. Doopsgezinde Gemeente Vlissingen. 21 jan. 9.30 Ds. Vooistra. R.K. Kerk Vlissingen Parochiekerk Singel: zat. 20 jan. 19.00 (herenkoor, gregoriaans) en zondag 21 jan. 8.30, 10.00 (Dameskoor) en 12.00 Martinuskerk Souburg: zat. 20 jan. 19.00 en zondag 21 jan. 10.30 Open Hof Paauwenburg: zondag 21 jan. 11.00 en 19.00 R.K. Kerk Middelburg. Iedere week parochiekerk H. Petrus en Paulus: zat.avond 19.00 en zondags 10.30 en 19.00; de Hoeksteen zondags 11.30 Pinksterkapel, Emmastraat 10, Vlissingen; iedere zondag 14.30 Leger des Heils: Vlissingen 10.00 Heilsbijeenkomst; 11.30 zondagsschool; 19.30 getuigenis samenkomst; woensdag 13.30 filmvoorstelling voor kinderen. The Bethel Pentecostal Tempel, Middelburg-Zuid elke zondag om 14.30 en elke woensdag 19.30 in het Zuiderbaken. Volle Evangelie Gemeente te Vlissingen: Elke zondag 9.45 in de Filadelfiakapel, Vrouwestraat 5. Anglican Church: Service every Sunday; morning prayer 10.30 a.m., evening prayer 7.30 p.m. in the fission te Seamen Chapel Scheldepoort Vlissingen-Oost. Reader A. Driver. Herv. Gemeente te Vlissingen Zondag 21 jan 1973. Dienst der Offeranden: 1. Eredienst; 2. Diakonie. 3. Bij de uitgang: Kollekte voor de Raad van kerken in Nederland. St. Jacobskerk 10 uur.... 17 uur: geen dienst. Johanneskerk: 9.30 uur ds. IJ van der Schoot; 19 uur Oecumenische Gebedsdienst uitgaande van de Raad van Kerken. Voorgangers: Mej. H.R.M. Beijnes en ds. F.S. Kloosterman. Prediking: ds. J.C. van den Berg. Medewerking: Oecumenische Jeugdcommissie en het Kerkkoor o.l.v. Bart Leijnse. Kollekte voor de Raad van Kerken. Na afloop: Samenkomst in 't Anker. Open Hof: 9.30 uur ds. J.W. Genult H. Avondmaal. Ophir:geen dienst (zie Joh. kerk 19 uur). Walk - Inn: geen dienst (zie Joh. kerk 19 uur). Bcthcsda: 10 uur Prot. Kerkdienst voor verpleegden en personeel. Vlissingen, zaterdag 20 jan. van 0.00-24.00 dokter Cramer, Singel 210, tel. 3619, zondag 21 jan. van 0.00-24.00 dokter Dekker, Badhuisstraat 30, tel. 2950. Apotheek. Van vrijdag 19 jan. n.m. 18.00 tot en met vrij dag 26 jan. v.m. 8.30 Apotheek J.H. Tan-Meijer Scheldestraat 26, tel. 2025. Tandarts, zaterdag 20 jan, van 9-10 en zondag 21 jan. van 11-12 A. Peeters, Hout- kaai 7, Middelburg, tel. 01180- 2565. Verloskundige. Voor 20 en 21 jan. mej. Stolk, Bloemen- laan 45, tel. 3838. Huisartsen Souburg, Arne- muiden en Nieuwland. Voor 20 en 21 jan, dokter v. d. Moer, Stationsplein 1, Arne- muiden, tel. 01182-1308. Dierenarts. Voor 20 en 21 jan. R.M. Barkema, tel. 01180- 3118. Consult alleen na telefo nische afspraak. Groene Kruis Vlissingen. Voor 20 en 21 jan. zr. Van Sabben, Sottegemstr. 22, tel. 2914. Oranje-Groene en Wit-Gele Kruis Vlissingen. Voor 20 en 21 jan. zr. v. d. Ende, Schaep- manstr. 51, tel. 4221. Groene, Oranje-Groene en Wit-Gele Kruis Souburg en Ritthem. Voor 20 en 21 jan. C. Sinke-Van Loon, Molenweg 51, tel. 01183-1843. Doktersdienst Middelburg, geen opgave. Middelburg Z. alleen patiën ten van dokter Jansen en dok ter Jansen-Schrama zie onder Souburg, Arnemuiden en Nieuwland. Apotheek. Van vrijdag 19 jan n.m. 18.00 tot en met vrij dag 26 jan. v.m. 8.30 apotheek W.K. Hummelen. VLISSINGEN - Na Goes en Middelburg heeft nu ook Vlissingen een eigen tapijthuis gekregen. Aan de Walstraat 121, waar eerst een bakkers winkel was gevestigd, heeft de heer Poortvliet nu zijn kleurige tapijtzaak ingericht. Twee jaar geleden begon hij in Goes met de verkoop van uitsluitend tapyt, dus geen kleden of vitrages. Al snel volgde een vestiging in Mid delburg en nu hoopt tapijtspe cialist Poortvliet de Vlissingers te kunnen interesseren voor zijn grote assortiment. Doordat de verkoop uitslui- end op tapijten is gericht, is er een enorme keuze in aller lei soorten vaste vloerbedek king. Veel merken tapijt zijn er te vinden, zoals Verto, Ber- goss. Inter test enz. Bij aan koop van een vaste vloerbe dekking wordt het tapijt ook deskundig bij u thuis gelegd, in de meeste gevallen zelfs gratis. Bij sommige merken wordt tevens een gratis onder tapijt geleverd ter waarde van f 50,- tot f 250,- Door de grote inkoop is het mogelijk de prij- zen zeer schappelijk te hou den! Middelburg, zondag 21 jan. 11.30 schouwburg koffiecon cert m.m.v. Lieuwe Visser. Vlissingen, vrijdag 19 jan. 20.00 dorpshuis Ritthem: uit voering muziekver. „Onda". Open Hof: 20.00 grote feest avond, iedereen welkom, o.a. optreden Loodsenkoor en Vlis- sings Tienerkoor. Zaterdag 20 jan. Schêlde- kwartier. 19.30 uitvoering „Accordeola", dinsdag 23 jan. Brittannia, 20.00 lezing door G. W. Bergman. Hoogwater te Vlissingen Donderdag 18 jan. 1.05 en 13.32. Vrijdag 19 jan. 1.56 en 14.22. Zaterdag 20 jan. 2.44 en 15.09. Zondag 21 jan.: 3.29 en 15.52. Maandag 22 jan. 4.08 en 16.31. Dinsdag 23 jan. 4.45 en 17.08. Woensdag 24 jan. 5.21 en 17.45. Aan het pol. bur. te Vlissin gen werd in de week van 5-1 t.m. 9-1 kennisgegeven van de navolgende verloren voorwer pen: 1 rechterhandschoen met bont, 1 wollen rechter handschoen, keeshond. 1 bankbiljet, over all, kinderbeertje. Afdeling gevonden voorwer pen is geopend van maandag t.m. vrijdag van 11.00 uur t.m. 12.30 uur en van 16.00 uur t.m. 17.00 uur. Zaterdags van 11.00 uur t.m. 12.00 uur. EN CONNY-GRILL-SERVICE VOOR UW HAMBURGERS,

Scheldebode | 1973 | | pagina 13