Bachten Komme en Bachten Reede nu officieel geopend ffV mossel versteege Festival uitheemse muziek in Middelburg Kerstboom-verbranding et weten waard Kerkdiensten Doktersdiensten CultureleAgenda Hoogwater zoekt U een voortreffelijk muziekinstrument UW Bruiloft in HET STRANDHOTEL HET Bruidsdiner in „DE PUT", ver onder de grond De romantische Bruidskamer gratis, op het dak van ons hotel één snoekje bereikt 32.000 gezinnen op Walcheren MARKT FRITESWAGEN MIDDELBURG TEL. 6522 >nken Veel bloemen en geschenken werden over en weer aangeboden bij de opening van de diensten centra Bachten Komme en Bachten Reede. In Bachten Reede kreeg mevrouw Weug-v.d. Ende, echtgenote van de voorzitter der dienstencentra, een boeket aange boden door mejuffrouw Wisse, dit maal niet de oudste, maar de jongste inwoonster van Ter Reede. Stap dan eens binnen bij Mossel Versteege... het gerenommeerde adres met de grootste collectie piano's, vleugels, orgels, etc. En profiteer van de unieke voordelen van onze muziekscholen. r, Vestiqinqen te Delft, Lange Delft 103-105 Den Haag Leidschendam. Middelburg, tel.: 01180-7684 Groningen en Heerlen. H MIDDELBURG Op 30 de cember a.s. is er weer een festival in de Middelburgse Schouwburg. Ditmaal een van „uitheemse muziek", waarop muziek gespeeld wordt afkom stig van Bali, India, Indonesië en andere oosterse landen. Het festival begint om vier uur 's middags en duurt tot midder nacht Terwijl groepen en musici optreden in de foyer, waar in een andere ruimte een Chinese film getoond met ais thema de revolutiegedachte (zoals gewoonlijk bij Chinese films). In samenwerking met de muziekafdeling van het Tro penmuseum zullen bekende Indiase artiesten optreden in dit festival, n.l. de beroemde danseres M.K. Saroja en de musici Ustad Munir Khan en Zamir Ahmed Khan. Vrijdag 15 December een blijde Ter intermezzo zong het koor dag voor de Vlissingse bejaarden, „Zanglust" o.l.v. dirigent Joosse een blijde dag voor alle eenige liederen, waarbij enige vrijwilligers, die lang hebben dames in keurige Walcherse klederdracht de koffie serveerder Met een viertal autobussen vertrok het grote gezelschap naar het tweede centrum Bachten Reede. als vertegenwoordiger van het bureau Zeeland van C.R.M. sprak drs. Hierkamp, die met groot genoegen de officiële opening zal vervullen. Omdat dit fraaie centrum zeer ten goede komt voor de bejaarden. Het gezamenlijk optreden op deze dag vormt een goede afspiegeling van het overleg, zoals dat in het verleden ook heeft plaats gevonden.In Vlissingen is nu 'n trilogie voltooid, die tot ui ting komt in de naamgeving: Bachtenpoorte, Bachtenkomme en Bachten Reede. Er zijn momenteel in Nederland ongeveer 83 door C.R.M. gesubsidieerde D.C. Dienstencentr's zijn veel meer dan. goed lopende Sociëteiten, want de bejaarde is een mondig mens. Drs. Hierkamp feliciteerde de besturen van deze D.C. maar ook het gemeentebestuur. Mijn laatste belangrijkste gelukwens, aldus drs. Hierkamp,heb ik bewaard voor de bejaarden. Deze zijn rechtstreeks betrokken bij dit alles. Ik hoop, dat U dit werk Uw belangstelling gewerkt om een grote schare bejaarden twee centra's te geven, waar zij onderlingprettige uren kunnen doorbrengen. In de openingsrede van burgemeester Westerhout kwam het hierop neer, dat door onderlinge samenwerking veel tot stand kan worden gebracht. Vlissingen bezit nu drie dienstencentra's, dat voor ons land uniek is. Samen met Ritthem vormen zij 't middelpunt voor de oudere mensen. Mede door de gunstige ligging van dit centrum zal er dankbaar gebruik van worden gemaakt. Ook het Gemeentebestuur is gelukkig met deze aanwinsten. Hierna kwamen de tongen los van enkele vertegenwoordigers van de bejaarden. De heer P. den Brabander van de Alg. Bejaardenbond was zeer gelukkig met deze aanwinst en bood een harmoniyjpj aan, namens de bezoekers sprak de heer Merk en deed dit vergezeld gaan met de aanbieding van electr. klok en stormfoto. Mevr. Muste bood namens de vrouwensoos poppenfiguur aan. De Stichting Sociaal Kultureel Werk Vlissingen, bij velen beter bekend onder de naam S.K.W. of een der klubhuisnamen, organi seert op woensdag 3 januari een grote centrale Kerstboomverbran ding op het badstrand en in Sou burg nabij de Raiffeisenbank. een mag hebben en zo mogelijk wilt steunen.Mijn wens is dat U niet alleen er veel baat bij zult hebben, maar ook vreugde in met de ontmoeting met anderen. Met deze welgemeende wens verklaarde spreker Bachten Reede voor geopend. De zangvereniging „Agitatione" o.l.v. dirigent W. Meulmeesten zong hier enige liederen, waarna nog diverse sprekers hun beste wensen naar voren brachten. De voorzitter van D.C. de heer Weug kon met vreugde konstateren, dat met de opening van beide centra's een prachtig werk is verricht, waarvoor hij met enige welgekozen woorden, dankzegde. Cela. Hiervoor is alle medewerking van de zijde van B. en W. toegezegd. Gemeentelijke diensten als: plant soenendienst, gemeentereiniging, politie, brandweer helpen van harte mee aan het welslagen van deze aktie, welke we voeren onder het motto: de jeugd is paraat, kerstbomen van de straat! Het is de bedoeling dat de school gaande jeugd, samen met u, ouders en voornoemde instellingen door deze aktie daadwerkelijk mee werken aan een schone stad. De medewerking van de ouders wordt gevraagd en bestaat hieruit dat u uw kerstboom in ieder geval bewaart tot woensdag 3 januari om deze dan aan de jeugd mee te geven. de jeugd brengt deze bomen op een der centrale posten die hiervoor zijn aangewezen en ontvangen voor elke ingeleverde boom een gratis lot. Voor Vlissingen op het badstrand en voor Souburg en Ritthem op een terrein nabij de raiffeisenbank in Souburg Noord, zal om 6 uur de feestelijke verbranding van de in gezamelde bomen worden ingezet. Tijdens deze verbranding wordt o.a. de uitslag van de verloting be kend gemaakt en kunnen de winnaars hun prijzen in ontvangst nemen. Tijdens deze verbranding zal er naar hartelust gedanst en gezon gen kunnen worden omdat we ons Voor alle mensen, of ze nu oud of jong zijn, die zich hoe dan ook bezighouden met jon- gerendiensten, experimentele diensten of andere daarmee vergelijkbare activiteiten, wordt in Hedenesse op 6 en 7 januari een weekend georgani seerd. De aanwezigen zullen in groepen gaan werken, maar wat er precies gaat gebeuren is niet bekend, want dat ma ken die groepen zelf wel uit. Het is bovendien niet eens ze ker of er wel een gezamenlij ke dienst komt. Ook dat moe ten de leden van de groepen zelf weten. Er is eigenlijk maar één ding dat vaststaat en dat is de methode volgens welke de groepen gaan wer ken. Hoe alles zich dan verder ontplooit, hangt helemaal van de bezoekers zelf af. De ver schillende groepen zullen zich met veel onderwerpen gaan bezighouden, waarbij het ma ken van een eigen tekst of gedicht belangrijk is. De groe pen die zich toelegt op het teken- en schilderwerk zal sa menwerken met de bandrecor- dergroep. Dan is er nog een groep waarbij het creatief spel in de eerste plaats komt en een groep die de lichaamlijke expressie behandelt. Diegenen, die belangstelling hebben voor het voeren van een gesprek, het wandelen of het doen aan sport, kunnen ook in een groep terecht. Belangstellen den kunnen zich opgeven bij ook verzekerd weten van de mede werking van de padvinderij. Al met al een aktie die we graag van harte aanbevelen om het dubbele doel waar te kunnen maken: een kerstboom vrije schone stad en een attraktief kampvuurgebeuren voor de schoolgaande jeugd. Tenslotte een opgave van de in- leveringsadressen:Klubhuis de Globe, Bellamypark; Klubhuis het Buut, Beatrixlaan; Bloemenlaan, tegenover Woelwater kleuter school; Klubhuis de Sloep, Min. Lelylaan; Klubhuis Open Hof, tegenover Open Hof; Souburg, Marnixplein; nabij Raiffeisen bank; de Zwaan; Ritthem, bij de kerk; Weverstraat. Voor wie niet op eigen gelegenheid naar de kampvuurplaats gaat, al dan niet met vader of moeder, wordt op de navolgende plaatsen om halfzes verzameld om onder leiding van onze medewerkers ge zamenlijk naar het kampvuur te gaan. Ritthem - Zwaan - Buut - Open Hof - zie affiesjes - tijd. Na afloop kunnen de kinderen dan weer o.l.v. deze mensen gezamen lijk naar het uitgangspunt terug. Na deze uiteenzetting is het wel haast overbodig u aan te sporen tot medewerking. Houdt uw kerstboom thuis tot 3 januari en geef hem dan aan de kinderen mee. We maken er dan voor hen een fijn feest van. Hedenesse in Cadzand. Het te lefoonnummer is 01179-654. De Zeeuwse camping/ijst voor het jaar 1973 van de provinciale VVV is versche nen. De oplage van dit infor matieve drukwerkje is ver hoogd tot 55.000 exemplaren. Er staan 59 kampeerbedrijven in vermeld. Door middel van tekens staat aangegeven over welke accommodatie de kam peerbedrijven beschikken, ter wijl tevens de tarieven zijn vermeld. Een belangrijke ver betering ten opzichte van de campinglijst 1972 is de opna me van enkele kaartjes, waar door kan worden nagegaan waar de kampeerterreinen lig gen. De nieuwe lijst zal evenals in voorgaande jaren - verspreid worden via de VVV's in Nederland, de bui tenlandse vestigingen van het Nationaal Bureau voor Toeris me en voorts met medewer king van vele bedrijven en instellingen. In de containerhaven van Vlissingen is sinds kort de roll- on-roll-offkade van de NV Haven van Vlissingen in ge bruik genomen. Het eerste schip dat hier arriveerde was de „Barranduna" uit Gothen burg, een schip met een laad vermogen van 25.000 ton. Met een enorm tempo werd het schip gelost. De containers werden door de containerkra nen van de n.v. Haven van Vlissingen van het dek op de kade getild, terwijl de buik van het schip zich opende en de stuklading met heftrucks van het schip zelf gelost werd. Er zijn veel voordelen verbon den aan zo'n rij-op-rij-af ka den. Het levert bijvoorbeeld grote tijdbesparing op bij het laden en lossen. De „Barran duna" maakt deel uit van de Scan-Austral Groupe, een: maatschappij die een vast lijn dienst onderhoudt tussen Scandinavië en Australië met o.a. als vaste tussenhaven Vlis singen. De schepen van deze lijn zijn allemaal uitgerust met een laadklep en hebben daardoor een diepe aanlegha- ven nodig. Voorlopig zullen de schepen van de Scan-Austral Line 15 keer per jaar de Vlis singse haven aandoen. „Uiteindelijk zal de raad van de gemeente Vlissingen tegen elkaar moeten afwegen welk belang het grootst, is, het belang van het handhaven van de brug bij Souburg of het belang dat wordt gediend met het totstandkomen van de half-droge brue ten noorden Eeuwenoude klassieke dan- SSQ. 'Hit Zuid- en Noord-India zullen worden uitgevoerd door M.K. Saroja. M.K. Saroja is vooral bekend als bharata na- lijam danseres. Bharata natij- am is een dansvorm uit Zuid- India. die teruggaat op een traditie van meer dan 2000 jaar. Deze dansen werden in de tempels uitgevoerd door vrouwen, dieaan de tempel verbonden waren als devada- si's. d.w.z. dienaressen van God. De dansen zijn dan ook religieus van aard. M.K Saroja zal ook dansen uitvoerer^ in de kathak stijl van Noord-India. Deze dans vorm ontstond aan de hoven van de Moghul vorsten in Noord-India tijdens de Mo hammedaanse overheersing, waarschijnlijk uit een fusie van oudere Indiase elementen met de nieuwe invloeden van buiten. In de Kathakdans speelt het ritme een belangrij ke rol. Er bestaat een vol maakte eenheid tussen het snel op de trommen en het ritme van de voeten hoorbaar van de PZEM-centrale. De eventuele opheffingen van de brug bij Souburg behoeft for meel niet de goedkeuring van Gedeputeerde of Provinciale Staten, omdat de brug in eigen dom en beheer is bij het rijk." Dit antwoordden Gedeputeer de Staten van Zeeland op vra gen van het statenlid J. Roo- denburg (D'66) over de moge lijke opheffing van de brug als gevolg van de bouw van een nieuwe halfhoge brug over het kanaal. Overigens zijn G.S. op grond van ver keerstellingen van mening dat de Souburgse brug een belang rijke tunctie heeft voor de ontsluiting van Oost Souburg, met name voor het fiets- en bromfietsverkeer." Als schakel tussen Oost en West is deze brug dc beste verbinding" al dus G.S. gemaakt door enkelbellen. Maar er zijn ook verhalende dansen, waarin meestal voor vallen uit het leven van de herde rsgod Krishna worden uitgebeeld. M.K. Saroja kan bogen op een lange succesvolle carrière als danseres. Al vanaf haar negende jaar gaf zij voorstel lingen. Gedurende drie jaar maakte zij als jongste danse res deel uit van het ballet van de bekende danser Ram Go- pal. De Indiase regering heeft haar verscheidene malen uit gezonden om bij officiële gele genheden in het buitenland op te treden. M.K. Soroja komt nu voor het eerst naar Neder land om hier solo-danspro- gramma's te verzorgen. Ustad Munir Khan bespeelt de sarangi, een ingewikkeld strijkinstrument, dat tijdens de Moghul overheersing in Noord-India zijn huidige vorm verkreeg. Zijn zoon Zamir Ah med Khan begeleidt hem op de tabla's. twee veltrommen, die met de vingers en hand palmen van beide handen be speeld worden. Zamir Ahmed Khan is een jonge veel belovende tablaspe ler, die dit jaar voor het eerst naar Nederland kwam als be geleider van de concerten van de beroemde sitarspeler Ustad Vilaijat Khan in het Holland Festival. Sarangi en tabla zijn ook de instrumenten die tradi tioneel gebruikt worden voor de begeleiding van de Kathak dans. De Dutch Rijthm Steel Or chestra bestaande uit 14 leden, brengen de zeer levendige muziek uit Suriname en de Ned. Antillen. Tijdens dit op treden 20-21 uur in dn den foyer, zal Mister Sat zijn /«lardentrap- cn spijkerbed- KERKDIENSTEN Zevende-dags-Adventisten. 30 dec. Middelburg: in Doopsgezinde Kerk, 11.00 Vic. A. F. Steens; Vlissingen: in Doopsgezinde Kerk, 9.15 Vic. A. F. Steens. Evang. Lutherse Gemeente. 31 dec. Middelburg: in kerk Zuidsin gel, 11.00 Eerw. Heer M. Allewijn; Vlissingen: in kerk Walstraat, 9.30 Eerw. Heer M. Allewijn. Geref. Kerk Vlissingen. 31 dec. Petruskerk 9.30 Ds. Kloppenburg nummers opvoeren. De steel- band speelt op de originele instrumenten: basvaten, con trabassen, forst and secondpan, gonga's, bongo's etc.. Het tweede optreden vindt plaats omstreeks 21.30 uur afgewis seld door vuurvreter en mes senwerper Fakiër Madrahash. Om 23.15 uur brengt Madra hash nog enkele spectaculaire fakiër nummers. Aan het eind van de middag speelt in de eetshop het zigeu ner ensemble van de beroem de Gregor Serban. Het blijft een feest van herkenning dit ensemble te zien en te horen spelen. Popgroep Sail opent het fes tival in de grote zaal van 4 tot o uur. Sail wordt wel eens het huisorkest van de Kosmos Amsterdam genoemd, mis- schoen ook wel terecht, ze spelen er bijna wekelijks en zijn er ongeveer een jaar gele den ontstaan. De groep speelt hoofdzakelijk de composities van Jo Allice en Maureen. Kees Otten en Marius van Altena, beiden leden van het ensemble Sijntagma Musicum spelen, om 16.45 en 20.30 uur in de foyer, muziek uit de middeleeuwen en de renais sance op de originele instru menten. Men brengt wereldse en kerkelijke muziek uit de periode van rond 1050 tot 1650 tot klinken. Het ensemble werd in 1963 opgericht na vele jaren experimenteren met in hoofdzaak jonge musici, die zich specialiseerden in de ou de uitvoeringspraktijk. Langdurig zoeken bracht een uitgebreide collectie instru menten (bomhardt, chalumeau, kortholt, kromhoorn, ruispijp, worstfagot, zink) en partitu ren bij elkaar. De jonge Syri sche musicus brengt op een klassiek instrument, de Vi- duth, Arabische muziek. De muziek van Akili is zeer persoonlijk. Hoewel diep ge worteld in de Arabische tradi tie van de 7e en 8e eeuw, drukt deze muziek zijn ver takkingen door tot in onze tijd. waar het gezang van de muzelman pronkt met verba zende syncopen. Hij zegt er zelf over:, mijn muziek wordt gekenmerkt door de verschil lende verbanden, waarin ik geleefd heb - Aziatische en Europese - en is vooral een onderdompeling in de Arabi sche traditie. Het uitgangspunt van zijn werk is een serie Middeleeuwse of traditionele thema's. Het -wordt de tweede keer dat Maher Akili in Ne derland optreedt. Hij speelt in de foyer om 19 en om 22.30 uur. Balidanseressen brengen de klassieke danskunst van Zuid- Bali. De vier dansen, die res pectievelijk in de grote zaal om 17.15. 18.45. 20.15 en 22.45 uur worden uitgevoerd zijn al len afgeleid van de sacrale |Lej;ong Het zijn verhalende dansen, gebaseerd op dagelijk se gebeurtenissen, oude legen den of sprookjes en fabelen. Deze groep van klassieke dan sen wordt in het algemeen „sierdansen" genoemd, ter on derscheiding van sacrale en ri tuele dansen en de grote klas sieke dansdrama's. Deze danskunst, is geen fol klore. doch behoort tot de klassieke kunst en Weten schap en heeft een levensfilo- sofische achtergrond. De oplei ding en de danskunst eisen het uiterste van lichaam en geest: concentratie en beheer sing. Een volleerd danser of danseres heeft dan ook een opleiding van tenminste 10 jaar achter de rug. waarbij de training dikwijls reeds op zeer jonge leeftijd begint. lot 8 uur 's avonds is er een kindercrèche. Ook bestaat er gelegenheid om 's avonds te eten in dc schouwburg. Om til.(Mi nur rijdt er een extra busdienst rond Walcheren. en 20.00 Ds. Groeneveld; Open Hof 9.30 Ds. Van Stam en 19.00 Ds. Groeneveld; 1 jan. Petruskerk 10.00 Ds. Genuït. Chr. Geref. Kerk Vlissingen. 31 dec. 9.30 Ds. Broersma en 17.00 Ds. Maris; 1 jan. 10.00 Ds. Maris en 17.00 geen dienst. Geref. Gemeente. Vlissingen. 31 dec. 9.30 en 16.30 Ds. Snoep; 1 jan. 9.30 Ds. Snoep; Meliskerke: 31 dec. 9.30 en 14.30 Ds. West- strate, 1 jan. 9.30 Ds. Weststrate; Aagtekerke: 31 dec. 9.30 en 19.00 Ds. v. Vliet, 1 jan. 9.30 Ds. v. Vliet; Middelburg C.: 31 dec. 9.30 en 18.30 Ds. Zijderveld, 1 jan. 9.30 Ds. Zijderveld; Middelburg Z. 31 dec. 9.00 leesdienst en 19.00 Ds. Weststrate. Geref. Kerk te Souburg. 31 dec. 10.00 Ds. Groeneveld en 19.00 D.S Kloppenburg; 1 jan. 10.00 Ds. Kloppenburg. Hcrv. Gemeente Koudekerke. 31 dec. 10.00 Ds. de Jong en 19.00 Ds. de Jong (oudejaarsdienst). Kristen Zuid Molukse Kerk. 31 dec. Oost Souburg 20.00 Ds. Fader en 1 jan. 15.00 Ds. Fader; 31 dec. Koudekerke 17.00 Ds. Fader en 1 jan. 12.00 Ds. Fader. Pinksterkapel, Emmastraat 10, Vlissingen; iedere zondag 14.30. Leger des Heils: Vlissingen 10.00 Heilsbijeenkomst; 11.30 zondag school; 19.30 Getuigenissamen komst; elke woensdag 13.30 film voorstelling voor kinderen. The Bethel Pentecostal Tempel, Middelburg Zuid elke zondag om 14.30 en elke woensdag 19.30 in het Zuiderbaken. Volle Evangelie Gemeente te Vlis singen: Elke zondag 9.45 in de Filadelfiakapel, Vrouwestraat 5. Anglican Church. Service every Sunday; morning prayer 10.30 a.m., evening prayer 7.30 p.m. in the Mission to Seamen Chapel, Scheldepoort Vlissingen Oost. Reader A. Driver. Vlissingen. zaterdag 30 dec. van 0.00—24.00: dokter Van Dijk, Koudekerkseweg 52, tel. 3459; zondag 31 dec. van 0.0024.00 dokter de Greef, Badhuisstraat 114, tel. 2121; maandag 1 jan. van 0.0024.00 dokter Kant, Bad huisstraat 121, tel. 2190. Apotheek. Van vrijdag 29 dec. ii.m. 18.00 tot en met vrijdag 5 jan. v.m. 8.30 Apotheek J. M. H. van de Sande, Badhuisstraat 22/24, tel. 2066. Verloskundige voor 30 en 31 dec. Mej. van Ginkel, Pres. Roosevelt- laan 232, tel. 2775. Tandarts, zaterdag 30 dec. van 9 10 en zondag 31 dec. van 1112 C. Westveer, Loskade 21, tel. 01180-6694 of 2994; maandag 1 jan. van 1112 A. de Koning, Kanaalstraat 91, Souburg, tel. 01183-1347. Huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland. Voor 30 en 31 dec. en 1 jan. dokter v. d. Moer, Stationsplein 1, Arnemuiden, tel. 01182-1308. Dierenarts. Voor 30, 31 dec. en 1 jan. L. Jobse, tel. 01188-1443. Consult alleen na telefonische af spraak. Groene Kruis te Vlissingen. Voor 30, 31 dec. en 1 jan. Zr. Van Sabben, Sottegemstraat 22, tel. 2914. Oranje-Groene en Wit-Gele Kruis te Vlissingen. Voor 30, 31 dec. en 1 jan. Zr. Van den Ende, Schaep- manstraat 51, tel. 01184-4221. Groene Kruis, Oranje-Groene en Wit-Gele Kruis te Souburg en Ritthem. Voor 30 en 31 dec. W. Minet-Hubers, Zuidzeestraat 8, tel. 01183-1736. Doktersdienst Middelburg, zater dag 30 dec. van 0.0024.00 dokter Reyerse, Seisweg 29, tel. 3456. zondag 31 dec. van 0.00 24.00 dokter Boerwinkel, Noord- weg 214, tel. 2460. maandag 1 jan. van 0.0024.00 dokter Frumau, Groenmarkt 17, tel. 2635. Middelburg Z. Alleen patiënten van dokter Jansen en doktet Jansen-Schrama zie onder Sou burg, Arnemuiden en Nieuwland. Apotheek. Van vrijdag 29 dec. n.m. 18.00 tot en met vrijdag 5 jan. v.m. 8.30 W. K. Hummelen, Markt 69. Middelburg. Zaterdag 30 dec. vanaf 14.00 Festival van Uit heemse Muziek; dinsdag 2 jan. Schouwburg 20.00 Toneelgroep Centrum. Antwerpen. Koninklijke Vlaamse Opera. 29 dec. 20.00 „Hello, Dolly"; 30 dec. 20.00 „Hello, Dolly"; 31 dec. 14.30 en 20.00 „Hello, Dolly", Gent. Koninklijke Opera. 29 dec. 20.00 „Rigoletto"; 31 dec. 14.30 „De lustige boer" en 20.00 „Rigoletto". donderdag 28 dec. 7.48 en 20.18 vrijdag 29 dec. zaterdag 30 dec. zondag 31 dec. maandag 1 jan. dinsdag 2 jan. woensdag 3 jan. 8.49 en 21.22 9.51 en 22.27 10.51 en 23.28 11.47 en 0.18 en 12.34 1.00 en 13.17 EN C0BUS-SNACK VOOR UW „GOUDENFRIETJES"

Scheldebode | 1972 | | pagina 3