en vindt het hoogtijd dat echt leer betaalbaar wordt. Dit is het bewijs: een zacht-zittende driezits bank en twee fauteuils van mooi, sterk, lekker-ruikend rundleer waaraan elk plekje leer ook echt leer is, mi /V i hHïpii, pot in axel stelt prijs op leer I POT vindt het beslist niet nodig dat echt leer voor veel mensen nog onbereikbaar is. Daarom brengt POT in 1972 het comfort, de weelderige luxe en alle behaaglijkheid van écht leer voor een redelijke prijs. En opeens is de tijd voorbij waarin leer alleen maar voor de happy few was. Opeens kan iedereen nu ervaren hoe lekker écht leer zit, hoe stoer - natuurlijk écht leer ruikt, hoe stijlvol of hoe jong écht leer kan zijn. En hoe beter je dat leer bij POT bekijkt, hoe meer je je verbaast over zijn prijzen. Want er is bijvoorbeeld geen plekje te ontdekken waar leer geen écht leer is. De karakteristieke kleur- en struktuurverschillen zijn alléén te zien als POT vindt dat ze bijdragen aan het effekt, aan de schoonheid van het leer. En of dat nu rundleer of tuigleer, wildleer of kalfsleer, antiekleer of lakleer is, je ziet steeds nieuwe voorbeelden van grandioos comfort. Je voelt telkens op nieuw die koesterende kracht die uitgaat van echt leer, dat vorstelijke materiaal. Ach POT vindt nu eenmaal dat er méér mensen recht hebben op iets moois van echt léér. Vandaar. Kom maar kijken. Het kan. Echt. Ontdek dat leer betaalbaar is. Morgen. Bij POT. v Originele Italiaanse zit aanbouw elementen met veel mogelijkheden. Echte Braziliaanse import, origineel model met hoge of lage fauteuils. Exclusief import bankstel, hoge of lage fauteuils 2-, 3- of 4-zitsbank. Leverbaar in zeer vele fraaie kleuren. Fraai bankstel met gezellige slordige losse kussens, leverbaar met fauteuils, 2-, 3-, 4-, 5- en 6- zitsbank.

Scheldebode | 1972 | | pagina 14