Zang en muziek te Middelburg Welgeteld méér rente van uw geld. Evenementen van de VVV Zeeland het weten waard SJj Braderie Souburg werd groot succes F eestprogramma Dorpsfeest Nieuw en St. Joosland Kerkdiensten Leraren- concert coördineren Oosterschelde De Pree in ,,De Put" Na bezwaren toch doorgang SNOEKJES WORDEN GESPELD EN KOSTEN WEINIG GELD WELKE DOKTER IS THUIS Spaarrekening Termijnrekening TAXI ER HANGT U HEEL WAT BOVEN 'T HOOFD met een CC11 IllGllW gerecht „Brochette van de meester hoefsmid" Beleggingsrekening SpaardeposHo-rekeningen F.van'Lanschot vervolg van pag. 1 Uitgaande van de' Zeeuwse Zangersbond „Zang mogeniteit. Een tiental solisten dat Zeeland een zangerige in diverse afdelingen hebben provincie is: „Laten we dit zo Veredelt", had zaterdag 3 juni zich van hun beste zijde doen houden voor nu en in de toe- in de concertzaal te Middel- kennen. Bij hen was waar te komst sprak hij. „Vooral het burg het jaarlijkse vocaalcon- nemen, welke vorderingen zijn werk van de solisten is ver cours plaats voor solisten en gemaakt. We kunnen respekt over de grens van het vak- koren. hebben voor die dames en he- Een aantal verenigingen en ren, die de moed hebben opge- solisten, w. o. enkele van bui- bracht voor het voetlicht te ten Zeeland, hebben elkaar op komen. Maar er was baas bo- ecrlijke wijze bekampt. Het is ven baas. Uit Antwerpen frappant, dat op de dorpen St. kwam mej. Cammerman en de Philipsland, Tholen, St. Maar- heren Brant en Krijnen. ver- tensdijk en de' plaats Axel zo bonden aan de Kon. Vlaamse intensief is gestudeerd, want Opera. We spraken een ogen- deze hebben op de wedstrijd blik met de heer Krijnen, die een prachtig figuur geslagen ons mededeelde, dat zij in de en zijn met een behooriyk cy- opera „Parsival" in het koor meewerken. Het was dan ook logisch, dat het drietal op dit Vanzelf zullen de beoorte- lin«en op de puntenl.jsten nog de bus Hun z wel een en ander aangeven, o. was van prima kwaliteit. De wat betreft ademhalingstech- j accoustiek van de concertzaal werk". Hierna werden prijzen bekend gemaakt. de fer uit de bus gekomen. niek en uitspraak, en tevens het akcent leggen op de klin kers en medeklinkers. De he ren juiij-leden hebben met hun beoordelingen in objektie- fdaar geen moeite mee. Haar ve zin gewerkt, getuige de s uitslagen. Er waren uitblin- bijdrage werd beloond met het kers. Wat het uit 13 leden hoogste aantal^ punten plus de heeft sommige zangers wel parten gespeeld!, maar een ge routineerde zangeres als onze stadgenote Clara Zietse had bestaande mannenkoor uit St? Maartensdijk presteerde was buitengewoon, prachtig van wisselbeker. Tot slot sprak een der junj-leden een woord van waardering voor de goede klankkleur,met een hoge ho- prestatie op deze muziekwed- stnjd. Hij voegde er aan toe, Wij zijn een spaaragentschap van F. van Lanschot, Bankiers. Daarom kunt u bij ons aantrekkelijk sparen. U kunt kiezen uit verschillende spaarvormen. Kijkt u maar. een nieuw „Panaché" in kleed. Reeds enige tijd is bovenge noemd eethuis gevestigd in het pand Walstraat 51 te Vlis- singen. Was het voorheen zich behelpen met een te kleine ruimte, nu is in het nieuw verbouwde huis zo, dat men mes en vork zo kan hanteren, dat je de naaste buurman geen hinder ondervindt. Het is er nu ruim en overzichtelijk en het geheel biedt een verzorgde indruk en heeft sfeer. Vloer en wandbekleding is zo aange past. dat een en ander harmo nieert met het gehele inte rieur. De keuken is achter het buffet zichtbaar, maar men heeft geen hinder van dam pen, deze worden automatisch weggezogen door een vernuf tig apparaat.Etenswaren en dranken worden op de juiste temperatuur gehouden, dat vanzelf ten goede komt aan het prod u kt. Gezellige zitjes met een stemmige verlichting completeren het geheel, waar bij gezegd kan worden, dat de Walstraat weer een behoorlij ke zaak rijker is geworden. VLISSINGEN GRUPS- koop o.a. VVV Middelburg. 13 de gehele maand expositie van KERKE; 10 juni a.s. ringrijden juni: Orgelconcert door Ton de olieverf schilderijen van Piet te paard om het kampioen- Vries in de Nieuwe Kerk; Bulthuis in restaurant d'Oude schap ereklasse. Wordt gehou- aanvang 20 uur. Vanaf 15 juni Werf. Bastion 2, geopend da den In de dorpskern over de iedere donderdag Kunst en gelijks van 10- 22 uur. Iedere gehele dag. MIDDELBURG: Antiekmarkt gedurende de ge- maandag en vrijdagmiddag De gehele maand tentoonstel- hele dag op de Vischmarkt. Boets-in voor bofetseerders, ie- Hng van oude gravures en Gedurende de gehele maand dere maandag en donderdaga- aquarellcn bij Benthem en zomertentoonsteling „1001 jaar vond Draai in voor pottenbak- Jutting, Lange Delft 64. Deze Walcheren". Rijksarchief. St. kers in potterij De Spreeu- tentoonstelllng Is geopend van Pieterstraat 38. Geopend ma. wenpot. Oomstraat 1. Deelna- maandag tot en met zaterdag t.m. vr. 9.30 "12.30, 13.30- me gratis. Inl. tel. 01181'485. van 8.30-17.30 uur. De entree '7.30 uur en za. 9.30-12.30 10 en 11 juni: Zeilwedstrijden is gratis. uur. Zon- en feestdagen geslo- op het Veerse Meer. Klasse ten. Evenement 470. Gedurende de VLISSINGEN. Zaterdag 10 juni Zevende Dags-Adventis- ten. Doopsgezinde kerk 9.15 dienst. 10.15 Bijbelstudie. Mid delburg Doopgezinde kerk Lan ge Noordstraat, 10 Bijbelstu- Rondvaart "ver het Veerse Verder Iedere donderdag gehele maand demonstraties het m s Noordzee ^an^'rederii weekmarkt- NIEUW EN ST. Spinnen en Weven in atelier De- Schelde Vertrek va^2 J°OSTLAND; 10 juni: Groot De Schapekop. Markt 23 inl. Loskade da«liiks «m u J- kinderspelen, tel. 01181-416. VLISSINGEN:; Prijs- volwassenen f 5 kin baza,', damesvoetbal, optreden De gehele maand tentoonstelling volwassenen f 5.-. km- Med|o. „De Zeehaven van Vlissingen sinds IN SOUBURG Oranjeplein 18 Tel. 01183-1248 deren 4 t.m. II jaar f 2.50. Kaartverkoop o.a. VVV Mid delburg. Dit is gedurende d« gehele maand mogelijk. Minia tuur Walcheren, Molenwater. Reuzenmaquette van het ei land Walcheren op 1-20 van de ware grootte. Dagelijks ge opend van 9.-17 uur. Entree volwassenen 1,75, kinde van markt Lange erve 14 -21 Zelke-j£eemans ZOUTE- uur. burgum, tevens het braden 1572" in het Stedelijk Mu- van een varken aan het spit, seum- Bellamijpark. Geopend dat wordt geserveerd met ma- t.m. za. 10-12 en 14-17 brood en wtfn. Taptoe mjn.v. uur zo '4' 17 uur. Vanaf 16 3 muziekverenigingen, rad van Juni «edere vrijdag toeristen- avontuur en tot slot openlucht bal. Dit feest Is gedurende de gehele dag en wordt gehouden LANDE: iedere dinsdag toeris- in de dorpskern. tenmarkt in de Langstraat van ren 0,70 (gezelschappen re- RITTHEM: Rondleiding door ïun'' Mu'-'kale duktie. Dit is mogelijk gedu- Natuurreservaat Rammekens- ">"dwandel.ng door Luctor et rende de gehele mafncJ. 13 ju- boek. Vanaf .6 jun, iedere ™LTfWEEK vin ni: Zomeravondbridge in de donderdag. Aanvang 14.30 uur. J *|TA- EEK Schouwburg op het Molenwa- Start vanaf de Noordboerderij tp? e" r in in Staatshoshehwr Rammekens- I(> en 17 Junl een Zeeland ter. Aanvang 19.30 uur, in- Staatsbosbeheer Rammekens- schrijfgeld f 2.50 p.p. 7 t.m. 30 hoek. Bewegwijzerd. SE- Onrustrace. juni Klank en Lichtspelen in ROOSKERKE: 9., 10 en 11 Deze races worden gehouden juni iviuim vu Liiviiiopvivii lil j j f» de Abdijgebouwen; iedere wo i«"': Sprookjesspel met mede- °P de Oosterschelde. De do en vrijdagavond. Aanvang werking van 30 paarden. Ma- 00 dschotel en tevens de 21 uur. Entree volwassenen f nege De Eendracht, Rijke- va" de Deltaweek 2.-. kinderen f 1,50. Gezel- buurtweg 8. aanvang 20 uur. wordt ^vormd door de Ver schappen reduktie, kaartver- Entree /5,-.VEERE: Gedurende on,ca race, een aagse Reserveren 01184-2297 ELKE AVOND VANAF 18 uur U kunt sparen op de manier die u wenst, want uit de vele mogelijkheden kunt u allerlei kombinaties maken. Hoe dan ook,u profiteert in ieder geval van de hoge rente en de gunstige voorwaarden, ongeacht de gekozen spaarvorm. Laat u zich door ons eens uit voerig adviseren over de mogelijkheden. Spaaragentschap E van Lanschot Middelburg Assurantiekantoor Walcheren, St. Pieterstraat 1, te1.(01180 (-3662, giro 2317600, t.n.v. Spaaragentschap F. van Lanschot. Geopend: elke werkdag van 9-12 uur en van 14-17.30 uur. bankiers 's-Hertogenbosch, Amsterdam, Breda, Eindhoven, Roosendaal,Tilburg, Vught. OOST-SOUBURG Er wa- thouder Filius. De tweede de stand tegen van speelgoed- ren door de sportverenigingen avond- tevens Ajax-Inter Mi- huis Manse uit de Paspoort- nogal wat bezwaren geuit over 'aan avond waren het de Moun- straat. Kinderen waren hier het feit dat de NEMIDSO van ties die als trekpleister moes- niet bij weg te slaan. Aan de B en W toestemming had ge- ten dienen, alhoewel het wel over kant stond de Kaaswip kregen ook dit jaar weer de meest vrouwen geweest zullen die van de gelegenheid ge- braderie te houden op hun zÜn die deze avond hadden bruik maakte om eens en voor kwetsbare grasmatten. Na de uitgetrokken als braderie altijd te laten zien dat behalve Braderie van vorig jaar was avond. Toch hebben veel specialiteit kaas ook vis ver- het gedurende lange tijd on- zwart wit televisiekijkers dan kocht wordt. De nieuwe groe- mogelijk om te trainen op het wat gemist want op de brade- ne maatjes lagen schoonge- zwaar beschadigde veld. Maar "e stonden bij de fa. v.d. Vij- maakt en wel op consumeer- zo antwoorde men, de NEMID- ver een paar demonstratie ders te wachten. Verder waren SO had reeds toestemming ge- kleuren t.v. ontvangers. Don- de verschillende banken van kregen en men kan de klok derdagavond vond er een judo Souburg vertegenwoordigd, de niet terug draaien. Overigens demonstratie plaats van de stoffenzaak was aanwezig, was het wel leuk opgezet met plaatselijke judo vereniging. Mossel en Verstege uit Mid- iedere avond een atractie en En vrijdagavond als sluitstuk delburg demonstreerde en de toegangsbewijzen deden bet Cocktail trio. Als men de toonde orgels. De twee vloer- dienst als lotjes waarvoor ver- braderie op kwam, waar kin- bedekkingspecialisten de schillende winkeliers een prijs deren evengoed hun f 1,- Faam en Jacobsen toonden het gelegenheid via waardebonnen beschikbaar hadden gesteld. moesten betalen of ze nu 1 nieuwste op het gebied van enige produkten veel goedko- De eerste avond werd de jaar of 15 jaar waren, kwam bekleding. Foto de Grave was per te krijgen. Er was nog braderie geopend door we- men aan de rechterkant eerst er met allerlei camera's, zelf- vee! meer te zien. Niet alleen bediening Roelse uit de Ri- winkeliers maar ook vereni- wedstrijd op de Noordzee voor LO.R.-gemeten jachten in de klassen 1' t.m. V. De start hiervan is op 9 juni. De gegevens in deze lijst zijn met de meeste zorg verza meld. De Provinciale VW kan echter geen verantwoor delijkheid aanvaarden voor de julsheid van data en overige bijzonderheden. Het beste kunt u contact opnemen met de plaatselijke VW. 22 vissen werden er gevan gen door de 28 deelnemers aan de viswedstrijd in zee, georga niseerd door de hengelsport vereniging Westkapelle. Van deze 22 waren er 11 onder de maat, met een totaalgewicht van 2564 gram. Tijdens een concert van het fanfarekorps OKK te Westka pelle vindt de trekking plaats van de verloting, die was ge organiseerd door het Rode Kruis. Voor deze verloting, waarvan de trekking plaats vindt op 10 juni, waren een groot aantal prachtige prijzen beschikbaar gesteld. In Breskens heeft het echt paar P. Roels-De Wever het feit herdacht dat ze elkaar 50 Zaterdag 17 juni vindt in jaar geleden het jawoord ga- hotel Britannia te Vlissingen Munck, zoon van de heer De teken van het 45-jarig bestaan. Munck. De heer De Munck Er bestond veel belangstelling ven. Dit feit is in alle rust in 660 vergadering plaats van de dankte ontroerd voor de over- voor deze vergadering, die op geluisterd werd met een trio vereniging tot bevordering der j,rote belangstelling. de familiekring gevierd. In de puntzaal van hotel Zeeuwse visserijbelangen -r-Ze- Britannia te Vlissingen kwa- v'bel -% Deze bijeenkomst men voor de laatste keer voor vangt aan om 10.15 uur. de zomervakantie de leden Niet een raadslid maakte van het vrouwengilde bijeen, bezwaar tegen het raadsvoor- Mevrouw P. WiesnCr-De Brui- stel van de gemeenteraad van Vanuit Corbuil nam de post- u't bet accordeonorkest Accor- duivenvereniging De Zwaluw deola uit Vlissingen. Nadat het te Westkapelle deel aan een huishoudelijke gedeelte in vlot wedvlucht over een afstand tempo was afgewerkt, hield de van 331 km. De duiven, die bondssecretaris de heer C. J. gelost werden om 7.20 uur, van den Brink uit Rijswijk beschik- kwamen tussen 10.35 en 11.14 een causerie over zijn werkbe- uur weer op de plaats van zoek aan Suriname en de Ne- bestemming aan. De prijzen derlandse Antillen, zicht van het werk. welke zij nenhaven bestemd voor de in gingen naar A. Stroo. J. Roel- Woensdag 7 juni j.l. werd in se en als derde J. Paardenko- de Walstraat 37-39 te Vllssin- ne kon 42 leden verwelkomen. Vlissingen f 267.000 Na de pauze gaven de ver- baar te stellen voor de uitbrei- schillende dames een over- ding van de loswal in de bin- de diverse afvaardigingen Vlissingen mijnende vissers. verrichten. Presidente Wiesner sprak over mevr. De leden waren het met b. en haar w. eens dat het voorlopig wel per. gen de Auto- en Bromfiets - werkzaamheden in de vrouwen- niet tot concentratie zou ko- adviescommissie. Voordat de nien van de visserijhavens in bijeenkomst werd besloten Zeeland. Dinsdag 20 juni a.s. zal 'sh<>p van Boogaard geopend.De, staatssecretaris van Cultuur, zaak komt hiermee op een Recreatie en Maatschappelijk nieuw adres vlak bij de oude Werk. de heer H. J. L. Von- winkel. die jaren gevestigd met een spelletje bingo gaf In een bijeenkomst op het hort'. de nieuwe behuizing was °P Walstraat 40. penningmeesreresse mevrouw hoofdbureau van politie te Berting een overzicht van de Middelburg werd afscheid ge- financiële toestand van de af- nomen van hoofdagent J. F. de openen van het Zeeuws mu seum in de zgn. Kanunikken- Woensdag 14 juni a.s. wordt in de Bosjeslaan-Singel het deling. Munck. Tot zijn verrassing woningen in het abdijcomplex nieuwe kantoorpand van de te Middelburg. In deze nieuwe Stichting Zeeuwse Nutsspaar- Zaterdag 10 juni a.s. vindt kreeg hij uit handen van bur- behuizing komt de collectie bank geopend. Het betreft hier op het sportterrein aan de gemeester P. A. Wolters de van ^et museum veel beter tot een nieuw onderkomen in Spoorstraat te Oost-Souburg zilveren eremedaille behoren- zijn recht en cr zjjn Qok enke, Vlissingen. ;'cn, sportdag plaats van de de bij de huisorde van Oranje )e kostbare gobelins, voorstel- Zaterdag 17 juni vindt op MA' 1 ]en(je dc strijd van de Zeeuw- het stadhuis te Vlissingen een en tegen de Spanjaarden in officiële ontvangst plaats van CPJ -Zeeuwse Christelijke Nassau. Als afscheidsgeschenk Plattelands Jongeren T Over- ontving de scheidende uit han- dag zullen er wedstrijden zijn den van commissaris van poli- dc |(w eeuw," aan" de colïectië een 120-tal leden van de Vere- o.a. voetbal, slagbal, hardlo- tie. Van Oijen, een complete toegevoegd, alsmede een ver pen. touwtrekken en estafette zeehengeluitrusting. Na dit ge- zameIirig Nehalennia-altaren. en 's avonds is er een sport- baar werden door vele mensen Qe jaarvergadering van bal. waaraan de Marinellu's n°g speeches afgestoken jen als Nederlandse 1 Blindenbond. af- nien in Vlissingen bijeen voor hun medewerking verlenen. niging tot Bevordering der Zeeuwse Visserijbelangen De jaarvergadering van de „Zevibel". Op deze datum is laatste was daar ir. D. de deijnj, 'Zeeland, stond in het de jaarvergadering. In de wandelkerk te Mid delburg hield het lerarenkorps van de Zeeuwse muziekschool een concert voor leerlingen met hun ouders. Deze school was haast te klein om alle belangstellenden te kunnen bevatten. Direkteur G. W. Bergman sprak zyn vreugde er over uit dat er zoveel men sen gekomen waren: „een be wijs, dat men belang stelt In datgene, wat op de muziek school wordt gedoceerd", zo vond hij. Spelers op koper, hout, en strijkers, aangevuld met harp, cembale en accordeonspelers, hebben muziek laten horen van prima kwaliteit. Het is zo, hoe ontvang je als mens een uitbeelding van een komposi tie. Vreugdevolle klanken brengen bij een muzikale hoorder vreugde in het hart. Een musicus, die deze vreugde kan overdragen op de mens heeft dan voldoening van zijn werk. Na de pauze werd over gestapt door het nauwe poort je naar de koorkerk, waar eni ge geroutineerde organisten met verve de manualen be werkten. themstraat was ook aanwezig gingen maakten gebruik van en stelde vele mensen in de de braderie. Dorpsfeest ten bate van het te bouwen dorpshuis op 10 juni a.s. te Nieuw- en St. Joosland. 9.30: De vlag wordt onder trompetgeschal gehesen op de plaats waar het dorpshuis zal worden gebouwd. Ieder steke zijn eigen vlag uit. 10.00-10.15: We gaan met de muziek door het dorp naar de Hoge Stelle. 10.15-12.00: In de Hoge Stelle worden kinderspelen gehou den. 13.00: Opening bazar rond de kerk. Er is voor elk wat wils. We vertellen niet wat er allemaal te doen is, omdat we graag willen dat u zelf komt kijken. Het enigste wat we verklappen is. dat om één uur een varken aan het spit geregen zal worden.. 14.00-14.15: De muziek trekt opnieuw \door het dorp, deze keer naar het voetbalveld. 14.15-15.30: Damesvoetbal. De rust wordt door de muziek opgeluisterd. 16.00-16.30: De dansgroep „Medioburgum" danst voor de kerk oude Zeeuwse volksdansen. 17.00: Het varken is gaar. We zoeken nog naar iemand die onder trompetgeschal het varken wil aansnijden. Het vlees zal worden verkocht met brood en wijn. 19.00-19.30: Rondgang door het dorp met drie muziekkorpsen: Cecilia uit Vlissingen, Apollo uit Wissekerke en Onda uit Nieuwland. 19.45-20.00: Optreden van „Cecilia" op de muziektent. 20.15-20.30: Optreden van „Apollo" op de muziektent. 20.45-21.15: „Hafabra"-show op de Korte Weg met 100 muzikanten. Omdat de muziek en de bijbehorende fakkeldra gers de volle breedte van de weg in beslag nemen, wordt de Korte Weg tijdens deze show afgesloten. U kunt kijken vanaf de Rijksweg en de Molendijk. 21.30: Trekking van de verloting. In de diverse kramen worden ook nog „kleinere" verlotingen gehouden. Het tijdstip van trekking zal op de kramen bekend worden gemaakt. 21.45: Openluchtbal.; 23.59: Einde van het feest. Voor diegenen, die het feest niet kunnen bezoeken, vermel den wij het rekeningnummer van de actie „bouw-dorpshuis" 3038.02.979 Raiffeisenbank te Nieuw- en Sint Joosland. Om twaalf uur gaat de feestcommissie geld tellen. De thermometer wordt dezelfde nacht nog bijgewerkt. dienst was. Hij was ook raads lid in Middelburg later wet houder, en tevens- fractievoor zitter van de PvdA in de pro vinciale staten van Zeeland. •Dit voordat hij lid werd van de Tweede Kamer en daarna staatssecretaris in het kabinet Cals. tot die viel'. In die Mid- j delburgse tijd heeft mevrouw Westerhout ook niet stilgeze ten. Ze heeft ervoor gezorgd dat het „vroüwencontat" zich aansloot bij de Federatie voor Vrouwelijke Vrijwillige Hulp verlening -FVVH-r en was zelf actief in diverse vrouwen verenigingen. Verder interes seerde ze zich —en nu nog administratief-» voor bejaar- denwek en, al op meer admi nistratief gebied, voor biblio theekwerk.. Deze beide inte resses heeft zij weten te com bineren door de bibliotheek van het bejaardendienstencen trum Schuttershof op poten te zetten. Ook heeft ze de Pro vinciale Bibliotheekcentrale helpen oprichten. „Ik vind dat je als burge meestersvrouw beter geen lid kunt worden van allerlei vrou wenverenigingen" meent Vlis- singers toekomstig le burge res. „Je taak ligt juist in het cordineren van al die vereni gingen. Een heleboel doen het zelfde werk. Je kunt dan be ter proberen ze te laten sa menwerken, en dat kan wan neer je zelf geen lid bent. Je zorgt dat je een goed overzicht krijgt." Overigens weet me vrouw Westerhout nog hele maal niet wat ze in Vlissingen gaat doen. „Alles is daar in middels ook veranderd" zegt ze „en ik moet eerst maar eens afwachten". Daarom is ze ook niet bereid er meer over te zeggen, maar wil daarente gen wel. om haar niet-publie- ke activiteiten te tonen, een paar borduurwerken laten zien die ze in de loop van de tijd vervaardigd heeft. Momenteel staat er ook alweer een op stapel als geschenk voor de jongste zoon. -de oudste van de twee jongens, student te Utrecht is ook al verblijd met een proeve van zijn moeders nijverheid r De jongste krijgt straks een fraai geborduurde voorstelling van de tekens van de dierenriem, heel fijn pre cisie werk. Mevrouw Wester hout interesseert zich overi gens totaal niet voor astrolo gie. De tocht naar Vlissingen gaat mevrouw Westerhout, in gezelschap van man en zoon, per boot maken. De familie heeft een motoijacht,dat in Zeeland natuuriyk ook goede diensten zal bewyzen. De overtocht geldt tevens als va kantie. „Dan moet ik weer die Oosterschelde over" zegt me vrouw Westerhout al angstig bij voorbaat. Toen we uit Zeeland kwamen was ik blij dat we er overheen waren. En nou moeten we weerl" die. 11 dienst. Zondag 11 ju ni. Ver. van Vrijz. Hervorm den- Remonstranten. 10.45 ds. v.d. Berg Evang. Luth. Gemeente Wal straat. 9 da. M.P. Stol. Doopsgezinde gemeente Vry- domweg. 10.30 da. Bakker. Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat. 9.30 ds. A. Elshout, Middelburg. 19 ds. W.J. Ge- nuit.Open hof Paauwenburg ds. Y. v.d. Schoot, Herv. Ge ref. 17 ds. Elshout. Chr.Geref. kerk, Kasteel- straat.9.30 leesdienst,17 ds. de Graaf. Geref. Gemeente Vlissingen. 9.30 en 16.30 ds. Snoep. Geref. Gemeente Meliskerke. 9.30. 14.30 en 19 ds. Weststra- te. Geref. Gemeente Aagtekerke. 9.30, 14 en 19 leesdienst. Geref. Gemeente Middelburg centrum 19.30 leesdienst,14 en 18.30 ds. Zijderveld. Zuid 19 ds. van Vliet. Geref. gemeente Westkapelle. 19 ds. Snoep. Geref. Gemeente Zoutelande. 9.30 en 14.30 ds. Van Vliet. Hervormd Koudekerke, 9 en 10.30 de heer G. de Lught. Kristen Zuid Molukse Kerk, Oost-Souburg 15 ds. P. Fader. Koudekerke 12 ds. P. Fader. Middelburg. Koorkerk 10 ds A. van Santen. Hoeksteen )R.K. dienst! 8.30. Ter Hooge, 15.45 ds. A. van Santen. Evang. Luth. Gemeente. 10.30 da. M.P. Stol. R.K. Kerkberfchten Vlissingen en Souburg, voor 10 en 11 juni. parochiekerk Singel zate rdagavond 19,zondag 10 (da meskoor!. 12 en 19, St. Josef- kapel, zondag 9. Emmanuel- kerk Paauwenburg. Zaterdaga vond, 19, zondag 11. St. Marti- nuskerk Souburg, zaterdaga vond 19. zondag 10.30 Middelburg. Parochie H.Petrus en Paulus, zaterdagavond 19, zondag 10.30 en 19 Ontmoe- tingskerk 8.30, zuiderbaken 10.30. Parochiekerk Domburg, zondag 10. Herv. gem. Vlissingen. St. Ja- cobskerk 10 uur. ds. G. Metse laar )Goes17 geen dienst. Johanneskerk 9.30 u. ds. J.W. Genuit, 19 ds J.P. Broeder )Ritthem(. Open Hof 9.30 u. ds. Y. v.d. Schoot. Walk-in 19 jeugddien sten. Ophir )Vrijz. hervormd( 10.45 ds. J.C. van den Berg. Bethes- da 10 Prot. kerkdienst. Vlissingen. Doktersdienst. Zaterdag 10 juni van 0.00 tot en met 24 uur dokter Mijn- lieff. Koudekerkseweg 78a, tel. 01184-2525, zondag 11 juni van 0.00 tot en met 24 uur dokter Wartena, Vredehoflaan 8, tel. 01184-3933. Apotheek. Van vrijdag 9 ju ni n.m. 18 uur tot en met vrijdag 16 juni v.m. 8.30 uur geopend apotheek C. f. Last drager, C. v. Peresttaat 1, Souburg, tel. 01183-1593. Verloskundige, 10 en 11 juni mej. Stolk. Bloemenlaan 45, tel. 01184-3838. Huisartsen Souburg, Ame- mulden en Nieuwland, 10 en 11 juni dokter M. L v. d. Moer, Stationsplein 1, Ame- muiden 01182-1308. Dierenarts, 10 en II juni dokter Barkema, Middelburg, tel. 01180-3118, consult alleen na tel. afspraak. Tandarts. Zaterdag 10 juni van 9-10 en zondag 11 juni Van 11-12. Dokter A. H. Oort, Tobagolaan 6. Vlissingen. tel. 01184-4390. Wijkverpleegster Oranje- Groene en Wit-Gele Kruis, 10 en 11 juni zuster Geldof, Groen van Prinksterenlaan 116, tel. 01184-3120. Wijkverpleegster „Het Groe ne Kruis" te Vlissingen, 10 en 11 juni zuster Boersma, Wie lingenlaan 2a, tel." 01184- 2735. MIDDELBURG. Dokters- dienst. Zaterdag 10 juni van 0.00 tot en met 24 uur dokter Boerwinkel. Noordweg 214, tel. 01180-2460, zondag 11 juni van 0.00 tot en met 24 uur dokter Schram, Oosterschelde- straat 2. tel. 01180-4664. Apotheek. Van vrijdag 9 ju ni n.m. 18 uur tot en met vrijdag 16 juni v.m. 8.30 uur geopend apotheek W. K. Hum- melen. Markt 69. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen. Vrijdag 9 juni 20 uur Ballet- ten.Zaterdag 10 juni gevari eerd programma.Zondag 11 ju ni baletten,20 uur Het land van de Glimlach (sluitvoorstelling). Hoogwater te Vlissingen. Donderdag 8 juni 11.02 en 23.30, vrijdag 9 juni 12.03 zaterdag 10 juni 0.25 en 12.54, zondag II juni n.m. 1.12 en 13.42. maandag 12 juni 1.59 en 14.29. dinsdag 13 juni 2.49 en 15.18. woensdag 14 juni 4.30 en 16,52.

Scheldebode | 1972 | | pagina 9