Vlissingen 6 april 1572 - 1972 Veel kleuren op voorj aarsshow van bruidshuis Fiësta Welgeteld méér rente van uw geld. Dia-show Foto Back Kerkdiensten Wijziging winkelsluiting Souburgse textielhandel door: J.L. van Leeuwen WELKE DOKTER IS THUIS CULTURELE AGENDA donderdag 2 maart 1972 de scheldebode GELUIDSFILMPROJECTOR voor SUPER- EN SINGLE-8 FILMS kom kijken en vragen bij foto harry verschuren ER HANGT U HEEL WAT BOVEN 'T HOOFD met een eeil HieilW gerecht „Brochette van de meester hoefsmid" in „De Put" Spaarrekening Termijnrekening Beleggingsrekening Spaardeposito-rekeningen F.van Lanschot ten worden. Doch pas op 2b april 1572 rapporteert Alva II de verove- aan Philips ring van Den Briel op 1 april en de afval van Vlis singen op 6 april. Alva ver klaart dit door te wijzen op zijn verwachting, dat beide steden nog hadden kunnen worden heroverd.. Hoe lang zaam de berichtgeving en de besluitvorming allemaal wel ging. lijk bestuur. De burgemees ters verzetten zich echter zoveel mogelijk. Ook zij voelden waarschijnlijk de komende veranderingen aankomen, en wilden zich wat dekken tegen verwij ten van te grote medewer king aan de Spanjaarden. MIDDELBURG De voor- jaarsbruidshows van bruidshois Fiesta te Middelburg /ijn weer achter de rug. Iedere bruid en bruidsmoeder die niet van deze gelegenheid ge bruik heeft gemaakt heeft heel wat gemist. Van de onge veer 100 geshowde modellen waren er bijna 40 bruidsja ponnen. Het bruidshuis be schikt evenwel over 80 ver schillende modellen in diverse maten. Dit vooijaar en zomer kan men bijna alles dragen want er is zowel gekleurd als wit. Voor de bruidsmoeders waren er veel complets en pakjes In zowel het klassieke zwart ©«--blauw als heel aparte modelletjes in oraqje met een contrastrende kleur. Dit laat ste deed erg vrolijk aanen voor een jonge bruidsmoeder is het heel geschikt. De meeste pakjes en japon nen met jasjes waren over het algemeen ook bijzonder ge schikt voor andere gelegenhe den als recepties, afscheid, di ners enz. Verder waren er: enkele prachtige japonnen voor de moeders die een jasje verfoeien. Mocht het op de dag zelf toch nog wat kil zijn dan kan men bij bruidshuis Fiësta altijd eenbontstola of jasje huren wat voor een dag op f 40,- komt. Voor de bruid was er het klassieke japonnetje met kraagje en kopmouwtjes anno 1944. Daarnaast jurken met lange sleep, andere met hoed en ook werden er japonnetjes geshowd waarbij de manne quin alleen enkele bloementes in haar haar droeg. Er was veel" gewerkt met pofmouwtjes, opengewerkte slepen waar de kant van het bovenlijfje weer is terug kwam als applivatie. Ook het mooie matsatijnen jurkje overtrokken met geor gette had wel belangstelling. Voor het zusje van de bruid dat uiteraard niet vergeten werd waren er leuke pakjes in hippe kleuren, mooie wevenit japonnetjes in verschillende richtingen geknipt wat een erg leuk effect gaf en natuurlijk was het tuniekpak erbij. Ook vooi bruidsmeisjesjaponnetjes kan men bij het bruidshuis terecht. Marieke showde aller lei schattige jurkjes in lila, geel en wit en een bijzonder apart modelletje met oranje applicaties. Het eerste bruids japonnetje na de pauze ontlok te bij de dames een uitlating van goedkeuring. Het ging hier om een heel eenvoudig japon bestaande uit een witte ondergrond met daaroverheen blauwe nijlon geborduurd met bloemetjes in verschillende te re kleuren. Hierbij droeg ze een hoofddoekje. Populaire kleuren waren abrikooskleu- rig, lila, blauw en teergroen. Ook wa$ er een heel apart broekpak voor de grote dag. De bruidsmoeders droegen b bij hun kleding byous van juwelier Vos van de Burcht in Middelburg. En de zusjes van de bruid hadden bij hun kleding erg leuke hippe bijous die wat prijs betreft ontzettend mee vallen. Voor wie onder de modellen niets naar zijn zin vindt be staat er ook de mogelijkheid tot zelf fabriceren waarbij het modehuis kan helpen door pa tronen te tekenen .en met knipwerk zodat alleen het in elkaar zetten nog overblijft. Morgen, vrijdag 3 maart neemt de gemeenteraad van Westkapelle afscheid van bur gemeester F.A. Bulder die per 1 maart 1972 is benoemd tot burgemeester van Krimpen aan de IJsel. Omdat de heer Bulder reeds 10 maart in Krimpen zal worden geinstal- leerd is er erg veel haast ge maakt met deze afscheidsver- gadering die gehouden wordt in het verenigingsgebouw Westkapelle Herrijst. De heer Bulder heeft Westkapelle 5 jaar als burgemeester gediend. Tijdens de abcentie van een burgemeester zal loco-burge meester J. Minderhoud waar nemen. Onder de inwoners van Oost- en West Souburg, ver bonden door een smalle brug over het kanaal door Walche ren blijken er erg veel tegen i een- richtingsverkeer te zijn wat b. en w. van Vlissingen bij wijze van experiment wil len uitvoeren. Kerken, artsen, afdeling Veilig Verkeer, mid denstand en vele anderen had den zich reeds tegen het plan gekant. Nu is daar nog bijge komen de stuurgroep van de samenwerkende christelijke partijen en de opbouwcommis- sie Souburg welke laatste vooral aanvoert dat de samen leving in het gedrang komt nu Oost en West praktisch van elkaar afgesneden worden. In de kantine van de vis mijn te Breskens heeft de zwemvereniging Schelde- stroom haar jaarvergadering gehouden. Aan de orde kwa men o.a. een bestuursverkie zing aangezien de heren H. Bonnewei, A. van Haneghem en P. Daansen aftredend wa ren. Alle drie waren ze overi gens herkiesbaar. Verder ston den als punt op de agenda de contributie en een wijziging van de statuten. In het Wapen van Breskens heeft de judovereniging Bres kens een dezer dagen een al gemene ledenvergadering ge houden waar de leden weinig blijk gaven van medeleven omdat er maar zo weinig aan wezig waren. De judovereni ging heeft moeten besluiten de contributie te verhogen voor junioren tot f 6,- en senioren gaan voortaan 9,- betalen per maand. Na deze beetje verve lende beslissing kwam er ook nog wat fijns uit de bus want men zal in de toekomst toernooien gaan organiseren. Men denkt in ieder geval al aan een toernooi in het kader van de actie Sport steunt Zonneveld. Vrijdagavond 3 maart a.s. wordt er in het clubpaviljoen van de V.c. Vlissingen om 20.00 uur begonnen met de zoveelste bingoavond. Alle le den en de leden van de V.C. Vlissingen, echtgenotes, ver loofdes en vriendinnetjes zijn van harte welkom. Er zijn weer vele leuke prijzen be schikbaar en het belooft weer een gezellige avond te worden zoals altijd trouwens.- VLISSINGEN, zaterdag 4 maart. Zevende Dags-Adven- tisten. Doopsgezinde kerk, 9.15 uur. Dienst, 10.15 Bijbelstudie, Middelburg Doopsgezinde kerk Lange Noordstraat, 10 Bijbelstudie, 11 Dienst. Zondag 5 maart. Geref. Pe- truskerk Paul Krugerstraat, 9 ds. H. Groeneveld., 17 ds. Dondorp, Grijpskerke, Huis houdschool Paauwenburg 10.30 ds. H. Groeneveld, 17 Ds. Streefkerk, Veere Chr. Geref. Kerk Kasteelstraat. 9.3: en 17 Ds. J.W. Maris, voorb. Ver. van Vrijz. Hervormden-Re- monstraten 10.45 ds. Kloosterman Eveng. Luth. Gemeente 9.30 Ds. Kloosterman, Goes. Geref. Gemeente Vlissingen 9.30 en 16.30 Ds. Snoep. Geref. Ge meente Meliskerke 9.30 en 14.30 leesdienst. Geref. Ge meente Aagtekerke. 9.30 en 19 us. Van Vliet. Geref. Gemeen te Middelburg, centrum 9.30 en 18.30 ds. Zijderveld. idem zuid 19 Ds. Schreuder. Geref. Gemeente Zoutelande. 9.30 en 14.30 Ds. Schreuder. Geref. Kerk Souburg. 10 Ds. Th. de Kok, 17 idem. Leger des Heils Vlissingen. 10 Heilssamen- komst, 11.30 Zondagsschool, 19.30 Getuigen-samenkomst. Elke woensdag 13.30 film. Pinksterkapel Emmas traat 10. Dienst te 14.30 uur. Iedere zondag 10 Interkerk, dienst in de gang Polikliniek Bethesda. Hervormd Vlissingen. St. Ja- cobskerk 10 Ds. Y. van der Schoot, 17 geen dienst, Johan- neskerk 10 ds. J.H. Dorgelo, Souburg, 19. Herv. geref. Jeugddienst. Emmanuelkerk 9 ds. J.H. Dorgelo, Souburg. Ter Reede 19 ds. H. Groeneveld. Anglican Church. Services everij Sundaij; morning prayer 10.30 a.m. evening prayer 7.30 p.m. in The Mission to Seamen Chapel. Scheldepoort Vlissin gen, Oost Reader A. Driver R.K. Kerkberichten Vlissingen en Souburg. 4 en 5 maart. Parochiekerk Singel, zaterda gavond 19 Iherenkoor Grego riaans!. Zondag 10 Idames- koori, 12 en 19, Emmanuel kerk Paauwenberg, zaterdaga vond 19 en zondag 11 kapel St. Josef van Dishoeckstraat. Zondag 9 St. Martinuskerk Souburg, zaterdagavond 19, zondag 10.30. MIDDELBURG. Parochie kerk H. Petrus en Paulus. Za terdagavond 19, zondag 10.30 en 19 ontmoetingskerk 8.30 Zuiderbaken 10.30 Parochie kerk Domburg, zondag 10. Evang. Luth. Gemeente, 11 ds. P. Kloosterman, Goes. The Be thel Pentecostal Tempek. Elke zondag 14.30 en elke woensdag 19.30 dienst in Zuiderbaken. Woensdag 8 maart Ibiddag voor het gewas!. Geref. Ge meente Middelburg. centrum 9.30, 14 en 19.30 ds. Zijder veld. Geref. Gemeente Vlissin gen, 9.30, 14.30 en 19.30 ds. Snoep. Geref. Gemeente Mei- sikerke, 9.30 en 14.30 ds. Weststrate. Geref. Gemeente Aagtkerke, 9.30, 14 en 19 ds. Van Vliet. Hervormd Koude- kerke, zondag 4 maart, 10 en 19 ds. M.J. de Jong. Woensdag 8 maart, 19.30 ds. M.J. de Jong. VLISSINGEN Dokters dienst: zaterdag 4 maart van 0.00 tot en met 24 uur dokter Dekker, Badhuisstraat 30, tel. 01184-2950, zondag 5 maart van 0.00 tot en met 24 uur dokter Van Dijk, Koudekerk- seweg 52, tel. 01184-3459. Apotheek: van vrijdag 3 maart nm. 18 uur tot en met vrijdag 10 maart vm. 8.30 uur geopend apotheek J. M. H. v. d. Sande, Badhuisstraat 22-24, tel. 01184- 2066. Een dezer dagen heeft het Katholiek Vrouwengilde afde ling Vlissingen haar 25-jarig bestaan gevierd. Deze onge veer 100 leden tellende vere niging hield in de avonduren een receptie waarna de leden konden genieten van het op treden van het duo Anton de Boer en W. Roma. In de afge lopen jaren werd op de avon den van de dames vooral veel aandacht besteed aan alle fa cetten die met de huishouding uitstaande hadden en dit is bijzonder goed in de smaak gevallen. Alle avonden werden dan ook meestal bijzonder goed bezocht. In de Nieuwe Kerk te Mid delburg zal op 18 maart a.s. In Vlissingen was natuur lijk ook een drukke visse rij, met vissersvloot en vis handel en aanverwante be drijven. De Westkapelse haringbuizen kwamen er ook veel binnen. De Bier kaai en de Kaaskaai lagen steeds vol met haringbui zen, maar ook andere han delsschepen liepen de En gelse haven binnen. Dit al les gaf een grote levendig heid, waarbij ook de ne- venbedrijven bloeiden. De zouterijen en de kuipers van de haringvaten hadden het goed. Het visdrogen was ook van betekenis, en vanzelfsprekend de zoutne- ring. Vlissingen was een nijvere plaats, waar vrijwel alle arbeid op de kaden en in de straten en stegen werd gedaan. Dagelijks kon men er de drogende vis op rekken en aan lijnen zien, honderden haringvaten la gen op de wallekant, enz. Vandaag zou dit een grote toeristische attractie wezen, die ook welvaart zou ople veren, maar in de jaren 1500 zal de stank van rot tende visresten wel de overhand gehad hebben. Er werd echter goed brood verdiend en natuurlek ook goed gedronken. Veel ru zies en geschillen kwamen er echter voor, zodat de magistraat om meer -zittin gen van de rechtbank moest vragen. Hoe belangrijk de rivier de Schelde werd gezien blijkt wel uit de benaming: één der Koningsstromen gelijk de Rijn, de Maas, de Eems, e.a., die de grote handelsbanen waren waar langs de goederen van de aangrenzende landen wer den vervoerd en verhan deld. Antwerpen was toen al rijk en machtig door die handel en scheepvaart. Het telde reeds in die dagen 90.000 inwoners, waarbij er vele behoorden tot het losse havenvolk, die er ook een roerige stad van maakten. Verloskundige: mej. Van Gin- kel. Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 01184-2775. Tandarts: zaterdag 4 maart van 9-10 en zondag 5 maart van 11-12 dokter A. H. Oort, Tobagolaan 6, tel. 01184- 4390. Huisartsen Souburg, Amemui- den en Nieuwland: 4 en 5 maart dokter G. A. V. Bockel, Kanaalstraat 89, Souburg, tel. 01183-1500. Dierenarts: 4 en 5 maart dok ter R. M. Barkema, tel. 01180- 3118. Wijkverpleegster Oranje-Groe ne en Wlt-Gele Kruis: 4 en 5 maart zuster Geldof, Groen van Prinksterenlaan 116, tel. 01184-3120. MIDDELBURG Dokten- dienst: zaterdag 4 maart van 0.00 tot en met 24 uur dokter Delfos, Rouaanse Kaai 47, tel. 01180-2637, zondag 5 maart van 0.00 tot en met 24 uur dokter Dominicus, Dam 55, tel. 01180-2830. Apo'theek: van vrijdag 3 maart nm. 18 uur tot en met vrijdag 10 maart vm, 8.30 uur geopend apotheek L. v. d. Boogert, Korte Delft 12. Maatschappelijk werk in Vlis singen: Kath. M. C. Walche ren, Lelienlaan 3, tel. 01184- 4717, West-Souburg, Vrijburg straat 17, tel. 01183-1608. Paauwenburg, Troelstraweg 18 elke le dinsdag v. d. maand. Humanitas: Schuitvaartgracht 89. tel. 01184-3613, Middel burg, Wagenaarstraat 12, tel. 01180-5880. Gemeentelijke sociale dienst: afd. maatsch. werk en bij door de Koninklijke zangver enging Tot Oefening en Uit spanning uit Middelburg dë traditionel Johannes Passion worden opgevoerd. De opvoe ring vindt plaats na acht uur 's avonds. Bij de verschillende verga deringen in het Middelburgse stadhuis werden in de loop der jaren heel wat sigaren en sigaretten opgerookt. Dit gaat verdwijn en. Alleen bij officië le stadhuisrecepties zullen nog gratis rokertjes te consumeren zijn. Bij andere gelegenheden mag best gerookt worden maar alleen op eigen kosten. Het d opren biljart toernooi heeft zijn laatste wedstrijd achter de rug. Het toernooi dat in Westkapelle werd gehouden is als volgt geëindigd: 1. BVB uit Biggekerke, 2 Oostkapelle te Oostkapelle, 3. Rode Leeuw 11 te Nieuwland, 4. Rode Leeuw 1 uit Nieuwland, 5. RBV te Koudekerke, 6. Zuid westers te Zoutelande en 7. Vuurtoren te Westkapelle. Vandaag donderdag 2 maart wordt in het wijkgebouw te Breskens de algemene leden vergadering van het Groene Kruis gehouden. Aanvang 8 uur. Vlissingen en het eiland Walcheren, zo belangrijk aan de ingang van de rivier de Schelde, waren dus voof de Spanjaarden, wier be stuurscentrum in België lag waardoor veel over de Schelde moest passeren, van grote betekenis. De Spanjaarden hebben dit te laat ingezien. Zij zullen de bewoners van deze lage landen hebben onderschat en het waren, gezien de verhoudingen van het grote Brussel en het rijke Ant werpen, ook maar kleine plaatsjes. 1 De haatgevoelens van de Vlissingers, die de welvaart van de eerste helft der 16e eeuw door de buitenlandse politiek en de drukkende belastingenheffingen in 't bijzonder in Vlissingen hadden zien achteruitgaan tot armoede en werkloos heid, waren dus goed ver klaarbaar. En omdat hier een ruwer slag volk woon de, zoals dikwijls in haven plaatsen, waren de ontevre den Vlissingers ook meer bereid en in staat tot han delen. Behalve voor de ge zeten burgerij was er im mers niks te verliezen. De teruggang was al begonnen onder Karei V, naar de ge schiedschrijvers hebben aangetoond, maar deze zet te flink door na zijn aftre den in 1555. Toen Philips II hem opvolgde moest deze al spoedig tegenwerking ondervinden. Diens defini tief vertrek in 1559 naar het voor die dagen verafge legen en moeilijk bereikba re Spanje vanuit de Vlis- singse haven veroorzaakte bij het landsbestuur, te Brussel gevestigd, een aan zienlijke vertraging van de bestuursbesluiten. Alles moest Philips II gerappor teerd worden, en deze nam zelf de beslissingen, di kwijls na lang dralen. Alva had hem geschreven op 3 april, dat Walcheren en Vlissingen versterkt moes- n I II IN stand. Stadhuisplein 2, tel. 01184-5100. Stichting voor het platteland op Walcheren: kantoor Molen water 33, Middelburg, tel. 01180-3684. Hervormde en Geref. Diaco nie: wijkgebouw Het Anker, Bonedijkestraat 163, tel. 31184-4283. Paauwenburg Louisse de Colignijschool, A. Gogelweg, tel. 01184-6845. Vrijdag 3 maart, 20 uur Schouwburg Middelburg, het Nationaal Ballet. Zaterdag 4 maart, 20 uur Vestzaktheater Bellamypark 3 Vlissingen to neelvoorstelling „De Zeeuwse Komedie". Zaterdag 4 maart, 20 uur Scheldekwartier, caba ret avond Personeelsvereni ging De Schelde. Kon Opera te Gent: Vrijdag 3 maart 20 uur „Een Floryntse Nacht", zondag 5 maart, 14.30 uur „Adriana Lecouvreui", 20 uur „Een Florentijnse Nacht". Hoog water te Vlissingen: Donderdag 2 maart 3.18 en 15.36, vrijdag 3 maart 3.46 en 16.05, zaterdag 4 maart 4.15 en 16.361 zondag 5 maart 4.45 en 17.06, maandag 6 maart 5.20 en 17.42, dinsdag 7 maart 6.02 en 18.37, woensdag 8 maart LK 6.54 en 19.25. VLISSINGEN De ge meenteraad van Vlissingen stelde op 28 januari 1972 de (nieuwe! „Verordening, rege lende de halve dagsluiting voor winkels gelegen in het gebied van de voormalige ge meenten Oost- en West-Sou burg en Ritthem" vast. De halvedagsluiting voor Souburgse winkeliers die uitv sluitend of in hoofdzaak de kleinhandel in textiel uitoefe nen, is daardoor sedert 14 fe bruari j.l. bepaald op maan dagmorgen Ivoor 13.00 uur! in plaats van Izoals tot dan toe het geval was! op woensdag middag )na 13.00 uur!. De verordening ligt tot 10 mei 1972 op de 2e afdeling van de gemeentesecretarie ter inzage )buro algemene zaken kamer 128! en is tegen betaling van legeskosten daar ook verkrijg baar. Maar intussen had Alva bevel gegeven nog drie compagnieën met Spanjaar den vanuit Breda via de haven van Bergen op Zoom per schip naar Vlissingen te sturen, om de twee al gelegerde compagnieën Wa len ie versterken. H\j durf de waarschijnlijk ook niet helemaal te vertrouwen op de huursoldaten, die de Walen waren. Zoals bij het legeren van de troepen ge bruikelijk kwamen enkele dagen tevoren fouriers de zaken regelen. Deze kwa men over land in Vlissin gen aan te middernacht. Nerveus geworden door de gebeurtenissen in Den Briel, waarvan zij reeds op de hoogte waren door hun komst uit Noord-Brabant, riepen zij al heel vroeg 's morgens het stadsbestuur op voor overleg. De Spaanse officieren ge bruikten weinig plichtple gingen. Zij eisten onmid dellijk beschikbaarstelling van wel 800 huizen en pak huizen voor de toch maar kleine groep van 300 solda ten, met inbegrip van hun vrouwen en kinderen. Dit was veel meer dan nodig en mogelijk was. Het stads bestuur protesteerde, het kon een 500 inkwartie ringsruimten geven. Het ging al heel ver daarmee, want er waren in die dagen nog maar een 700 woningen in het oude Vlissingen. Er ontstonden moeilijkheden, die uitliepen op onhebbe lijk optreden van de fou riers tegenover het stede- VLISSINGEN 7 maart a.s. organiseert foto Back tesa- men met Canon-Nederland een gecombineerde dia-show en foto-expositie. Deze show be gint om 8 uur en wordt gehou den in het Scheldekwartier aan de van Dishoekstraat te Vlissingen. Kaarten voor deze boeiende avond z^jn verkrijg baar aan de zaak van foto Back in de St. Jacobsstraat. Tijdens deze show zal een aantal bijzonder fraaie opna men worden getoond uit alle delen van de wereld. Daarbij zal men tevens kennis kunnen nemen van de vele mogelijk heden van allerlei Canon ob jectieven. Onder andere wordt gedemonstreerd met 19 mm groothoek tot 600 mem tel Het stadsbestuur had het toch al enige jaren niet ge makkelijk, want er heerste niet alleen grote ontevre denheid maar ook grote verdeeldheid. De Vlissin gers hadden immers al vroeg partij gekozen in de kerkelijke zaken tegen de in het landbestuur over heersende rooms-katholie- ken De inwoners waren echter van het hoog opgelo pen meningsverschil over de inkwartiering niet on kundig gebleven. Hoe kan dat ook anders in zo'n dicht op elkaar levende gemeen schap, waar alles wat op straat gebeurde werd ge zien en besproken. De stadsbestuurders praatten er natuurlijk thuis ook over, en de komst van Spaanse soldaten ging als een lopend vuurtje rond. Het was de lont in het kruitvat. Het stadsbestuur werd natuurlijk gedwongen de inkwartieringsbiljetten uit te laten schrijven. Dat was weer noodzakelijk, omdat op deze papieren de in kwartieringsvergoedingen werden betaald. Deze wa ren nooit laag, om de met soldaten in huis geplaagde inwoners althans enige ver goeding voor de overlast te geven. /wordt vervolgd! macro, micro, tussenringen enz. worden evenmin verge ren. ue ma's welke worden getoond, zijn prachtig van op name en schitterend van kleur. Een ieder foto-film ateur of niet, zal van de show kunnen genieten. Naast een fraaie en instructieve foto expositie is er tevens een groot aantal foto- en filmca mera's aanwezig. Er zal een team aanwezig zijn om desge vraagd vakkundiege voorlich ting te geven en te demonstre ren. Foto Back heeft als extra attractie een fraaie camera, met een winkelwaarde van f 225,- beschikbaar gesteld die onder de aanwezigen zal wor den verloot. NU DOOD-EENVO'JDIG GELUIDSFILMS MAKEN MET DE NIEUWE BAUER T-15 GELUIDSFILM-PROJECTOR. Een voorbeeld van eenvoud-in-bediening. Een garantie voor perfecte beeld- en geluids kwaliteit. De prijs Nog geen zeven honderd gulden Dus niet veel duurder dan een stomme projector. Technische gegevens projectieduur: meer dan een half uur. filminleg vol-automatisch tot op de spoel. lamp halogeenlamp met koudlichtspiegel dus veel licht en weinig warmte en lange levensduur. versterker krachtige versterker met zeer een voudig te bedienen truc-toets. prijs 695,- incl. zoom-lens, lamp, spoel, snoeren en microfoon. Oosterhout - Middelburg Binnenkort ook in Zuiderhout. Reserveren 01184-2297 ELKE AVOND VANAF 18 uur Wij zijn een spaaragentschap van F. van Lanschot, Bankiers, Daarom kunt u bij ons aantrekkelijk sparen. U kunt kiezen uit verschillende spaarvormen. Kijkt u maar. U kunt sparen op de manier die u wenst, want uit de vele mogelijkheden kunt u allerlei kombinaties maken. Hoe dan ook, u profiteert in ieder geval van de hoge rente en de gunstige voorwaarden, ongeacht de gekozen spaarvorm. Laat u zich door ons eens uit voerig adviseren over de mogelijkheden. Spaaragentschap F. van Lanschot Middelburg Assurantiekantoor Walcheren, St. Pieterstraat I, tel. (01 J80)-3662, giro 2317600, t.n.v. Spaaragentschap F. van Lanschot. Geopend: elke werkdag van 9-12 uur en van 14-17.30 uur. bankiers 's-Hertogcnbosch, Breda, Eindhoven, Roosendaal,Tilburg, Vught.

Scheldebode | 1972 | | pagina 3