V erruiming aanvullende huur subsidie Houdt uw stoepje sneeuw vrij De eenvoudigste manier om een Airtour Nespanda of Fit vliegreis te boeken: bij de ABN Koopje van het jaar uw kruisvereniging Kerk diensten Algemene Bank Nederland 1 gulden is 4 gulden Gebedsdienst Heeft u al eens in „DE PUT" GEGETEN EVÏÏi "vTrLÏÏ «rdcm oüdSdku^™n&e„""uh ^'i CULTURELE AGENDA Sport programma WELKE DOKTER IS THUIS de scheldebode donderdag 20 januari 1972 reünie v.v.v. inschrijving Alleen al vanwege het gemak. Als u een keer bij ons binnenstapt, neemt u meteen de prachtige reisgidsen van Airtour Nespanda en Fit mee. Thuis kiest u op uw gemak üw vliegvakantie uit. En een volgende keer boekt u die reis. Met de kans een gratis vliegvakantie te winnen. Toch nog een vraag? Onze reisafdeling beantwoordt die graag. En vakkundig. Maar we zijn ook nog bank. En dat maakt de voorbereiding van uw vakantie een stuk simpeler. Als u uw reis boekt, kunt u ook uw buitenlandse geld bestellen. Een safe huren. Een pasklare reis- en bagage verzekering afsluiten. Enzovoort. U ziet: eenvoudiger kan nauwelijks.Gauw doen. In het dichtstbijzijnde ABN-kantOOr. voorvakaiHevHeflrelMn U bent welkom bij de Begrafenis en crematie- verzorging J. M. GROEN S.M. OVERTOOM Strandhotel Vlissingen Castdiensten M'burgse kerken Schrikkelbaby' s 1972 krijgen een mooie thermolepel VLISSINGEN - Sinds 1960 is het traditie gewor den dat de baby's die op 29 febaruari geboren worden op bijzondere wijze ver welkomd worden. Dit zal ook weer op Schrikkeldag 1972 het geval zijn. In 1960, 1964, en 1968 werden de ou ders der schrikkelbablj's uitgenodigd een exemplaar van de geboorteaankondi ging naar Purmerend te zenden. Deze sympathieke ge meente trad in 1960 als gastvrouwe op voor de eer ste internationale Schrik- keljarigenreunie, die en groot succes is geweest. Te levisie, radio, en pers, ook uit het buiteland, toonde grote belangstelling. De ou ders der schrikkelbablj's ontvingen een herdenkings lepeltje en dit is sedertdien een traditie geworden. Ook in 1972 zullen de ouders der Schrikkelbablj's onzer zijds een geschenk ontvan gen, echter nog fraaier dan bij vorige gelegenheden mogelijk was. Dank zij een sympathieke, gulle gever, kreeg men de beschikking over een z.g. thermolepel speciaal vervaardigcf voor het toedienen van babyvoe ding op de juiste tempera tuur, die met behulp van deze zeer fraaie lepel, ge controleerd kan worden. Ziehier een pracht stukje „welzijnszorg" voor de schrikkelbablj's 1972. In samenwerking met de VVV te Purmerend wordt deze Schrikkelbaby-actie 1972 als volgt ten uitvoer gelegd. De ouders van de schrikkelbablj's 1972 wor den uitgenodigd de kennis geving van de geboorte van hun telg ten spoedigste te melden aan de VVV-Pur merend. De melding kan plaats vinden door het inzenden van een exemplaar van het geboortekaartje of door een fotocopie van de geboorte aangifte bij het bevolkings register. De Schrikkelba blj's 1972 ontvangen niet alleen een exemplaar van de thermolepel, doch wor den tevens ingeschreven in het Wereld register der Schrikkeljarigen te Purme rend, dat sinds 1960 wordt bijgehouden. Ais bewijs van deze in schrijving' wordt een fraaie acte verstrekt. Dit alles ge schiedt geheel kosteloos. Alleen aanmeldingen die op bovenvermelde wijze ge schieden en die uiterlijk op ib maart 1972 bj) de VVV te Purmerend zijn ingeko men, zullen in behandeling worden genomen. VLISSINGEN In het re- een geringsbeleid neemt het stre- ondergaan belangrijke verbetering regelingen valt, kan worden geinformeerd bij de huiseige naar Iparticulier of woning kosten aan zo'n ven tot verbetering van de verbetering verbonden, moeten oude woningvoorraad een be- dan tenminste f 10.000 bedra- bouwvereniging!. Hoewel de 'angdjke plaats in. Zo'n (huis- gen. De maatregel geldt voor beschikking van de minister eigenaar geld kostende) ver- de volgende categoriën wo- per 1 januari in werking is betering heeft in vele gevallen ningen: woningen, die verbe- getreden, zal deze eveneens voor de huurder een verhoging terd worden met steun van de toepassing kunnen vinden in van de huurprijs tot gevolg, overheid op de voet van de de gevallen waarin de verbe- Voor de minister van Volks- „Beschikking geldelijke steun teringswerkzaamheden op die u..«„verbetering woningen en dag al in uitvoering waren. woonbuurten". Woningen, die verbeterd worden met steun van de overheid op voet van de „Beschikking geldelijke steun rehabilitatie". Woningen, die eigendom zijn van zoge huisvesting en Ruimtelijke Ordening is dit aanleiding ge weest om de mogelijkheden, waarin aanvullende huursubsi die kan worden verkregen, te vergroten. De regeling was eerst uit sluitend van toepassing op wo ningen die na I960 met gelde lijke steun van de overheid Ipremie- en woningwetwonin gen! zijn gebouwd. Sedert 1 januari 1972 is de regeling echter ook (van toepassing ge worden op woningen die met gel delijke steun van de overheid Vanzelfsprekend zal lende huursubsidie aanvul- slechts naamde „toegelaten instellin- vanaf 1 januari 1972 kunnen gen" iwoningbouwverenigin- worden verleend. Formulieren gen e.d.( en of gemeenten, vo°r het aanvragen van aan- die verbeterd worden ongeacht vullende huursubsidie zijn of voor die verbetering bijzon- verkrijgbaar bij het bureau dere financiële steun van ruimtelijke ordening )kamer overheidswege is verleend. Of '3(X stadhuis Vlissingen. Ook de woning waarin men woont telefonische informatie is mo- onder één van de genoemde gelijk: 01184-5100-tst. 319. VLISSINGEN Tot dusver heeft koning Winter ons nogal met rust gelaten, maar wat niet is kan nog komen. Van daar ook, dat u hierbij even wordt gewezen op de inhoud van artikel 39 van de algeme ne politieverordening van Vlissingen. Daarin wordt na melijk vermeld, wat men na sneeuwval of bjj gladheid ver plicht is te doen. De hoofdbewoner of hoofd gebruiker en als die er niet is dan de eigenaar< van een bin nen de bebouwde kom gelegen perceel of stuk grond, is ver plicht, om de sneeuw en het ijs op het daarvoor gelegen voetpad te verwijderen. Dat kan gebeuren door het op de rand van het trottoir te schui ven. Men moet er daarbij wel voor zorg dragen dat de voet gangers ongehinderd doorgang hoofd*oner ot hoofdgebruiker kunnen vinden; dat autobus- van de onderste brujk halten en brand- en noolpu - zijnde woonlaa Vanzelfspre- ten vnj blijven; dat er vol- k^nd kan het |een kwaad Fah doende openingen aanwezig men als ..naast* buur-. daarbjj zijn om het afvloeien van een handje he, t Datzeifde dooiwater mogelijk te maken. ldt voorJ langdFurige zieken. Ook moet men het voetpadge- |ejaarden, invaliden enz., voor deelte voldoende met zand, as. wie het onmogelijk is deze Vlissingen, Coosje Buskenstraat 141, tel. (01184) 5151 Troelstraweg 10, TEL. >01184) 5151 Middelburg, Markt 81, tel. (01180) 5258 Oost-Souburg, Kanaalstr. 36-38, tel. (01183)1992 zaagsel of andere daarvoor bruikbare stoffen bestrooien. U weet waarschijnlijk uit di verse publikaties wel, dat het aan te bevelen is het gebruik van zout uit diverse milieu werkzaamheden zelf te ver richten. Rest nog u er op te attenderen, dat de verplichting geldt van een kwartier voor zonsopgang tot een kwartier na zonsondergang terwijl hygiënische overwegingen zo- voorzichtigheidshalve nog veel mogelijk te beperken. Bij even zij vermeld dat de over- bouwwerken van meer dan treding als maximum straf een één etage rijst wel eens de hechtenis van twee maanden vraag wie verantwoordelijk is 0f een boete van driehonderd voor het ijs- en sneeuwvrij- gulden staat.... Daar kan men houden van het trottoir. Wel zijn stoepje dus beter maar in 4ie gevallen is het de voor schoon houden! VLISSINGEN - In deze ziekte, adviezen over verzor- gebied van gezondheidszorg goedkoop als bij de kruisvere- salarisstijgingen van de wtfk- uitverkooptijd is elke vrouw gjng van een thuisliggende veel meer doen dan de meeste n'ging kunt u nergens ter we- verpleegster)s(, Verbetering gespitst op het behalen van zjeke? verplegingsartikelen uit leden denken. Alles wat de re'd een verzekering sluiten, van de - onvoldoende - pensl- l.tv- u—u.— het magazJjn yan de kruisvef. kruisvereniging kan bieden die u deskundige hulp garan- oenregeling van de wijkver- eniging, advies van een diëfis- staattot uw beschikking. De deert wanneer er thuis iemand pleegster, forse verhoging van te, voorlichting bij de opvoe- betaling van de lage contribu- ziek ligt. Mopper daarom niet de vervoerskosten voor onder- dine en verzorcine van babil tie geeft u daar recht op. wanneer uw kruisvereniging houd en verwarming van het koopjes. Een paar beeldige schoentjes voor de halve prijs, een mantel met 30 °/0 korting. Ër is echter één spotkoopje waarvoor u niet behoeft te en keuter, adviezen over de wachten tot de vooijaarsoprui- ming. U kunt er het hele jaar van profiteren. Uw kruisvere niging bezorgt u een koopje zoals u nog in geen enkele uitverkoop hebt gevonden. Gaat u maar na: voor een jaarcontributie tussen de 15 en 30 gulden dat is per plaats verschillend, maar landelijk is het gemiddelde 20 gulden krijgen u en uw gezin een heel jaar lang gezondheidszorg thuisbezorgd. Verpleging bjj voorbereiding op een beval ling, zwangerschapsgymnas- tiek, bejaardengymnastiek en nog veel meer. Uw lidmaatschap van een kruisvereniging geeft u het recht met elke vraag op het gebied van de gezondheid en ziekte naar de kruisvereni- ging, naar de wijkverpleegster UIt subsidies, sportoto, te gaan, wanneer u er om een kinderpostzegels en dergelijke, of andere reden niet meteen mee naar uw huisarts wilt. En de kruisvereniging kan op het Als lid van een kruisvereni ging betaalt u maar een vierde deel van wat het kruiswerk werkelijk kost. De overige driekwart van de kosten ko- mensen uit uw midden. Men sen die net zo'n hekel hebben aan prijsverhogingen al u. Mensen die net zo zuinig met de centjes omspringen als uzelf doet. Maar alles wordt duurder en dus de kruisvere niging ook. In dit jaar komt uw kruis- Dit betekent, dat uw gulden vereniging naast de gewone bij de kruisvereniging in feite prijsstijgingen voor de volgen- vier gulden waard is. Zo spot- de extra uitgaven te staan: moet besluiten de jaarcontri- wijkgebouw, verhoging van de butie een paar gulden te ver- portikosten. Reageer niet op hogen. De bestuursleden zijn een contributieverhoging met het opzeggen van uw lidmaat schap. Op zondag 23 januari om 7 uur 's avonds wordt in de R.K. Kerk aan de Singel in Vlissingen een algemene gebedsdienst gehouden in het kader van de jaarlijkse week van het gebed voor de eenheid der christenen. Het thema van de dienst is het gebod van de Heer der Kerk: Een nieuw gebod geef ik u: dat gij elkander liefhebt gelijk ik u heb liefgehad; dat gij elkander ook zo liefhebt. (Joh. 13 34). De nederlandse uitgave van de internationale orde van dienst voor deze gebedsweek is verzorgd door de landelijke Raad van Kerken in samenwerking met het Apostolaat voor het Gebed in Nijmegen. Er blijkt dit jaar een grotere oplage nodig te zijn dan voorheen het geval was. Men wijt dit aan de toenemende belangstelling - vooral onder jongeren - voor het geloof. VLISSINGEN Rochussestraat 3 Tel. 3417 b.g.g.2772 ■Iedere avond diner van 6-10 uur Zaterdag j.l. is op het ge meentehuis van West-Kapelle officieel afscheid genomen van dr. M. Huygens, die de zieken van West-Kapelle meer dan 40 jaar als huisarts heeft gediend. Voor de patiënten en iedereen die afscheid van dr. Huygens wilde nemen was er 's avonds gelegenheid dit te doen in het verenigingsgebouw Westkapel- le Herrijst. Een 40-tal leden van de heemkundige kring Walcheren heeft een dezer dagen een be zoek gebracht aan het voorma lige stadhuis aan de Houtkade te Vlissingen. In de hal van het patriciërshuis, dat door het goede onderhoud nog in vrij dat momenteel in aanbouw is. redelijke staat is, lichtte de Dit zal dan enkele maanden heer ds. F. S. Kloosterman, eerder zijn dan men had ver voorzitter van de stichting wacht. De bouw van het kerk- Stadsherstel Vlissingen Er wordt maar steeds door gebouwd in Vlissingen op het industrieterrein. B. en W. heb ben de raadscommissie van fi lets centrum, dat in de toekomst nancien voorgesteld het ter- op gerekend dat de overnach tingen wel tot zesduizend zou Het centrum voor vakoplei- hierbij de vraag of de gevon ding in Middelburg-Terneuzen den resten van een groots ver kon zich in 1971 verheugen op leden overeenstemmen met een grotere populariteit. Vorig wat de bijbel zegt. jaar schreven 140 mensen zich in tegen 1970 111. Vooral de opleidingen metaal en bou- I" Middelburg is een dezer wambacht trokken veel be- dagen weer eens gedemon- langstellenden. Vooral de zo- streerd wat voor menslievend genaamde wijkers uit de land-"" w'j Nederlanders toch bouw maken graag gebruik zÜn- Daar werd in de afgelo- van de mogelijkheid welke Pen w'eek de actie Tweemaal het centrum biedt voor om- Duizend georganiseerd en de scholing of vorming. Vorig acl'e En gaat hij op reis. jaar kon men aan 93 cursisten Waar heeft dit nu betrekking meedelen dat zij hun opleiding °P Wel enige weken geleden met goed gevolg hadden afge- werd de heer C. van der Horst sloten waardoor men het di- U'1 Middelburg beroofd van f ploma uit kon reiken. In 1970 2000,- die deze AOW'er cent waren dat er maar 74. over de geschiedenis van het de naam „De Hoeksteen" zal gebouw. Het werd in 1733 ge- voeren, wordt gebouwd in op- bouwd door J. P. Baurscheit dracht van de gereformeerde de Jonge uit Antwerpen voor en katholieke gemeenschap in burgemeester Anthonie van Dishoeck. Dit gebouw is een der grootste Middelburg. Om dit project te kunnen financieren lopen er in rein dat grenst aan het gebied waarop het grootwinkelpand van Jac. Hermans is gevestigd, voor ruim f 43.000 te verkopen aan een maatschappij voor projectontwikkeling. Ook de grond waarop Jac. Hermans oplopen, wat nu juist niet is Vlissingen zijn de reparaties gebeurd. Het waren er slechts en verbouwingen aan de twee- 2252, wat tot gevolg heeft dat de dubbeldekker voltooid. De- voor cent opzij had gelegd om Op de werf de Schelde te ,c zijner tijd nog eens een bezoek af te kunnen leggen aan zijn kinderen in Australië zzoz, wat tot gevolg heett dat uuyuuuuiu. i^c- er in plaats van f 2000,- nu ?e inpassingen waren nodig in verband met het debarkerep embarkeren in verband met ruim f *6000,- tekort is. Öm dit in verband met het debarkerep "fJhnf u fmharWprpn in tershot startte de actie Twee- enigszins op te vangen stelt b. en w. van Vlissingen de raad de nieuwe steigers aan de voor voor een aanvullende veerhavens. Reparaties waren subsidie toe te kennen. nodig omdat de boot onlangs patriciërshuizen Middelburg verschillende ac- in Zeeland en maakte op de ties om 1 miljoen gulden bij Troont is van deze maatschap bezoekers een grote indruk elkaar te brengen. Voor de pij. Er is wel een voorchrift terwijl men het zag als een katholieken zijn deze, acties verbonden op grond van het monument met veel waarde minder sterk omdat zij in het bestemmingsplan, dat er op dit voor de gemeente Vlissin- verleden al belangrijke fond- stuk grond geen uitoefening sen hebben gevormd waaruit van detailhandel of de vesti- voor een groot deel hun aan- ging van horeca- of grootwin- maal Duizend en de Middel burgse scholen sloten hierop aan met hun actie En toch gaat hij op reis. Het geld Voorzitter Baan van de be °P de pier is gelopen. Men 8aaI n'J, ,.°P ..re,s- Met ëeld jaardenzangvereniging Zang- h^pt eind januan - begin fc- gen In het dorpenbiljarttoernooi, dat in Westkapelle wordt ge houden is de stand na negen wedstrijden als volgt. 1 BVD uit Biggekerke, 2 Rode Leeuw 2 te Nieuw-land, 3 Rode Leeuw 1 te Nieuwland, 4 Oostkapelle uit Oostkapelle, 5 KBV uit Koudekerke, 6 Vuur toren uit Westkapelle en 7 Zuidwesters uit Zoutelande. De inwoners van het stads deel Dauwendaele te Middel burg zullen het Paasfeest waarschijnlijk kunnen vieren in het nieuwe kerkcentrum lust te Breskens kon tijdens bniari de boot volledig in te ^n. watn men geloofde vo- de jaarvergadering verheugd kunnen zetten op de veer- "8* wfe* Z?.1IS ae twee adl mededelen L he ta, S £- Keniningen-Perhpoi- ^a, SJTHLTSL HSmSX «h schouwburg ,e M,d- wan, er is in Midleihurg nog ring werd gehouden in de re- delburg heeft zaterdag j. 1. een voorstelling plaatsge- centrum Goedertijd. Om alles vonden. De heer B. Gabriel g» ieze persen wat in stemming te laten fun- w*s des s middags aanwezig be.Vifd en wij wete^ aT geren werd de band afge- om een diavoorstelling te ge- ,J, en 'J welen alle deel gefinancierd wordt. Er kelbedrijf mag plaats vin- creatiezaalvan het Diensten- gratis zal evenwel nog een actie den. plaatsvinden om atributen die Het huishoudboekje van ho- bij een katholieke eredienst tel De Piek, aan het Groene- onmisbaar zijn, zoals taberna- woud te Vlissingen vertoont kei en paramenten, kandelaars een tekort. Dit jeugdhotel is en bloemvazen, te betalen, begonnen met overnachtingen gente, mevr. Bakker, de pia- 'en 8een sprookjes. De dia's Hiermee is een bedrag van f tegen een luttel bedrag in niste, mevr. Basting en de vio- hebben betrekking op allerlei een persoon waar twee man nen binnen drongen en er met een bedrag van f 350,- van 5200,- gemoeid waarvoor ka- 1970. Toen het dan ook een tholiek Middelburg wordt op- veelbelovende start had, want geroepen een bijdrage te leve- jongelui op vakantie proberen koor besteed, verrast met een ha"d hiervan wordt het zoe- ren. De avondmaalstafel, het zo goed en zo goedkoop moge- presentje. Ook de beheerster ken van de mens naar God en doopvont en de preekstoel zul- lijk te slapen. De Stichting van de Goedertijd, mevr. Lal- z'Jn v*"agen naar de eeuwige len door beide kerkgenoot- Vlissingse schappen gebruikt worden. Ontspanningscen trum had er in 1971 dan ook draaid van het onlangs gehou- ven met toelichting dfe als \i- ™aal tegenwoordig den bejaardenfestival. De diri- te. had: Dode mensen vertel- «g* MVdeTrekt ning eventueel vereffend kan - diensten aan he, gehele weteid, en aan de lijkheden. Het is allemaal zeer spontaan gegaan en men moet geen misbruik maken van kens werd vereert met een raadsels om hem heen verkl- geschenkje. aard.. De heer Gabriël stelde g^dgeefse mensen. MIDDELBURG Met In gang van 30 januari a.s. gaat de Raad van Kerken te Mid delburg, waarvan lid zjjn: De doopsgezinde gemeente, de Gereformeerde Kerk, de Evangelische Lutherse Ge meente, de Hervormde ge meente, de Remonstranten Kring Midden Zeeland, de Rooms Katholieke Parochie en de Waals Hervormde gemeen te, gasten ontvangen die lid zijn van andere kerken. Dit gaat gebeuren by toerbeurt en welke kerk gastdienst heeft zal gepubliceerd worden in de kerkbladen. De kerken willen hierdoor uiting geven aan hun geloof in de ene Heer Jezus Christus, welk geloof alle christenen sa menbindt. De kerken willen hierdoor ook uiting geven aan het verlangen, dat de waarde ring voor elkaar en de eenheid met elkaar bevorderd zullen worden. Vrijdag 21 januari, 21) uur Burgerzaal Stadhuis te Vlis singen, Nederlands Harp-en- semble. Vrijdag 21 januari, 20.30 uur De Beuk, Middelburg, film Bunuel 11. Zaterdag 22 januari, 20 uur Concertzaal te Middelburg, Zeeuws Jeugd Orkest Tour nee, m.m.v. popgroep Beauti ful Idaho. Zaterdag 22 januari, 20 uur Vestzaktheater Bellamypark 3, Vliss. Toneelavond "De Zeeuwse Komedie." Dinsdag 25 januari, 20 uur Concertzaal te Middelburg, propagandaavond Ned. Reis- vereniging. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen. Vrijdag 21 januari 20 uur, Manon Lescaut; zaterdag 22 januari 19 uur Siegfried; zon dag 23 januari 14.30 uur Gra vin Maritza, 20 uur Gravin Maritza. Kon. Opera te Gent. Vrijdag 21 januari, 20 uur De Kuize Suzanna; zondag 23 januari Faust, 20 uur De Kui se Suzanna. Hoog water te Vlissingen. Vrijdag 21 jan. 4.59 en 17.23; zaterdag 22 jan, 5.37 en 19.08; zondag 23 jan. 6.26 en 19.03; maandag 24 jan. 7.26 en 20.09; dinsdag 25 jan. 8.31 en 21.28. woensdag 26 januari 10.05 en 11.28. VLISSINGEN Op za terdag 22 januari 1972 woden door de V.C. Vlis singen de volgensde wed strijden gespeeld: SVB 2 tegen Vlissngen 7, Vlis singen B4 tegen Middel burg B3. Zondag 23 janu ari rolt de bal als volgt: RBC tegen Vlissingen. 1, Vlissingen 2 tegen Desk 2, Vlissingen 3 tegen Goes 2, Vlissingen 5 tegen Mid delburg 7. Zondag 23 januari Hervormd Gemeente Vlissingen. St. Jacobskerk 10 uur ds Y van der Schoot, 17 uur geen dienst; Johanneskerk 10 uur ds F.S. Kloosterman, 19 uur ds Y. van der Schoot; Emmanuelkerk (Paauwenburg) 9 uur ds F. S. Kloosterman Walk-In 19 uur geen dienst (zie Oec. gebed sdienst) Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat. 9.30 uur ds. H. Groeneveld, 17 uur ds. J.W. Genuit, huishoudschool Paau wenburg 10 uur ds. J. W. Ge nuit, 17 uur ds. H. Groene veld. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat. 9.30 en 17 uur ds. J. W. Maris. Ver. van Vryz. Hervormden- Remonstranten. 10.45 uur ds. V. d. Berg. Doopsgezinde Gemeente Vrijdomweg. 10 uur ds. Bak ker. Evang. Luth. Gemeente Wal- straat. 9 uur ds. A. Nierop. Geref. Gemeente Vlissingen. 9.30 uur H. A. en 16.30 uur ds. Snoep. Geref. Gemeente Middel burg. centrum, 9.30 en 18.30 ds. Zijderveld. Geref. Gemeente Meliskerke 9.30 en 14 uur ds. Weststra- te. Geref. Gemeente Aagteker- ke. 9.30 en 14 uur ds. Van Vliet. Geref. Gemeente Middel burg Zuid. 19 uur ds. Van Vliet. Pinksterkapel Emmastraat 10. Dienst te 14.30 uur. Anglican Church. Services every sunday: Morning prayer 10.30 a. m. evening prayer 7.30 p. m. in the Missions to Sea men Chapel. Scheldepoort, Vlissingen. oost. Reader A. Driver. Hervormd Koudekerke, 10 en 19 uur ds. M.J. de Jong H.A. Geref. Kerk Souburg. 10.30 uur ds. J. Noordhof, 17 uur ds. H. van Benthem. Kristen Zuid Molukse Kerk. Oost-Souburg 15 uur ds. P. Fader, Koudekerke 11.30 uur ds. P. Fader. R. K. Kerkberichten Vlissin gen en Souburg. 22 en 23 ja nuari 1972, parochiekerk Sin gel. zaterdagavond 19 uur )herenkoori, zondag 10 uur )dameskoor<, 12 en 19 uur, kapel Bethesda-St. Josef-zie- kenhuis van Dishoeckstraat zondag 9 uur, Emmanuelkerk Paauwenburg zaterdagavond 19 uur, zondae 11 uur. 19 uur Oecumenische gebedsdienst. St. Martinuskerk Souburg, zaterdagavond 19 uur, zondag 10.30 uur. Middelburg. Parochiekerk H. Petrus en Paulus. Zaterda gavond 19 uur, zondag 10.30 en 19 uur, ontmoetingskerk 8.30, zuiderbaken 10.30 uur. Parochiekerk Domburg. Zondag 10 uur. Middelburg Zondag 23 januari Evang. Luth. Gemeente. 11 ds. Nierop. The «Bethel Pentecostal Tempel. Volle evangelie evan gelist J. Davidse, elke zondag 14.30 uur en elke woensdag 19.30 uur in Zuiderbaken, vliddelburg zuid. Vlissingen. Doktersdienst: Zaterdag 22 januari van 0.00 tot en met 24 uur; Dokter Cramer Singel 210 tel. 01184-3619; yzondag 23 januari van 0.00 to/ en met 24 uur dokter Wartena, Vredehof laan 8. tel. 01184-3933. Apotheek. Van vrijdag 21 januari n.m. 18 uur tot en met vrijdag 28 januari v.m. 8.30 uur, geopend apotheek C.P. Lastdrager. C.v. Perestraat 1, Souburg, tel. 01183-1593. Verloskundige. 22 en 23 ja nuari, mej. Van Ginkel. Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 01184 2775. Tandarts. Zaterdag 22 janua ri van 9 -10 uur en zondag 23 januari van 11-12 uur dokter H.A. Reddigius, Badhuisstraat 11. tel. 2481. Huisartsen Souburg, Ame- muiden en Nieuwland, 22 en 23 januari, dokter G.A. v. Boc- kel. Kanaalstraat 89, Soubèrg, tel. 01183-1500. Dierenarts. Dokter I.C. Klok, Oostkapelle. tel. 01188- 1443. Wijkverpleegster Oranje- Gele en Witte Kruis, 22 en 23 januari, zuster Geldof, Groen van Prinksterenlaan 116, tel. 01184 -3120. Wijkverpleegster "Het Groe ne Kruis" te Vlissingen, 22 en 23 januari zuster Boersma. Wielingenlaan 2a, tel. 01184 2735. Wijkverpleegster Het Oranje Groene Kruis te Souburg en Ritthem, 22 en 23 januari zus ter W. Verhagen-W.esterbeke. Burg. Stemerdinglaan 119, tel. 01183 -1541. Middelburg. Doktersdienst. Zaterdag 22 januari van 0.00 uur tot en met 24 uur dokter de la Hayze, Seisdam 22, tel. 01180-4305. Zondag 23 janua ri van 0.00 tot en met 24 uur dokter Schram, Oosterschelde- straat 2. tel. 01180-4664. Apotheek. Van vrijdag 21 januari nm 18 uur tot en met vrijdag 28 jan vm 8.30 uur geopend apotheekL. v.d. Boog- ert. Korte Delft 12.

Scheldebode | 1972 | | pagina 3