Modehuis Fiësta weer bruidshuis Bloedplasma- avonden van Zeeuwse afdelingen Ned. Roode Kruis De eenvoudigste manier om een Airtour Nespanda of Fit vliegreis te boeken: bij de ABN Kerk diensten Algemene Bank Nederland Verkoopshow was een succes Heeft u al eens in „DE PUT" GEGETEN CULTURELE AGENDA WELKE DOKTER 15 THUIS de scheldebode Strandho.tel Vlissingen Alleen al vanwege het gemak. Als u een keer bij ons binnenstapt, neemt u meteen de prachtige reisgidsen van Airtour Nespanda en Fit mee. Thuis kiest u op uw gemak üw vliegvakantie uit. En een volgende keer boekt u die reis. Met de kans een gratis vliegvakantie te winnen. Toch nog een vraag? Onze reisafdeling beantwoordt die graag. En vakkundig. Maar we zijn ook nog bank. En dat maakt de voorbereiding van uw vakantie een stuk simpeler. Als u uw reis boekt, kunt u ook uw buitenlandse geld bestellen. Een safe huren. Een pasklare reis- en bagage verzekering afsluiten. Enzovoort. U ziet: eenvoudiger kan nauwelijks. Gauw doenIn het dichtstbijzijnde ABN-kantoor. voorvokontiedteflrdze»i "w U bent welkom bij de donderdag 13 januari 1972 Middelburg Enige jaren geleden stond het mode en Ibruidshuis Fiësta te Middel-1- burg vooral bekend om ztyn grote sortering gelegenheids- en bruidskleding, doch de zaak aan de Lange Delft had nog ruimte over en zo werd het plan geboren om met con fectie te beginnen. Welnu, eni ge tijd geleden moest men concluderen dat dit geen ge weldig succes was geworden en zo vond vorige week in de zaak in Middelburg een gran dioze voordeelshow plaats waar men deze kleding show de en waar de diverse dames koopjes konden ha len, omdat direct na de show de verkoop begon van deze kleding, die behoorlijk was af geprijsd. Het betrot hier dus uitslui- tefid japonnen, broekpakken en complets. Hieronder was een prachtige collectie winter- matelpakjes. De kwalitet van deze kleding was prima er za ten o.a. zeer veel buitenlandse merken bij en prachtige kwa liteit stoffen. Zoals gewoonlijk trad mevr. Outermans ook de ze keer op als Iadij-speaker, wat haar altijd reuze goed af gaat. Het was een zeer druk bezochte en érg gezellige show, wat voor mevrouw Ou termans een complete verras sing was. Men had op één middag twee shows gepland, maar hier moest op het laatste nippertje vanaf worden ge zien, aangezien er op deze ma nier te weinig tijd zou zijn, en ook was er voor de show tus sen 4 en 5 niet erg veel be langstelling. Dat een show op deze ma nier, net voor de offici le uit verkoop aan, een succes is kon men merken aan de kassa, waar de dames soms een com plete veldslag leverden omdat men allebei hetzelfde jurkje wenste. Als de hele collectie is uitverkocht gaat men opnieuw beginnen met een collectie ge legenheidskleding, waarbij men moet bedenken dat* dit niet altijd voor een bruiloft hoeft te zijn, maar ook ge schikt is voor bijv. een af scheid, receptie en diners. Men wil verder terug naar het image van Bruidshuis. vroegen Het De collectie bruidsjaponnen wordt nog ver der uitgebreid waarvan men over ongeveer twee maanden het resultaat in een bruidss how kan gaan zien. Men hoeft overigens niet bang te zijn om direct te beslissen. Bij Fiësta kunt u gerust eens binnen stappen om u te oriënteren over diverse mogelijkheden, u bent altijd welkom. Verder kunt u bij Fiësta ook terecht voor het huren van herenkle ding voor bijzondere gelegen heden, bruidsjonkerskleding, bontsola's en bontjasjes. Rest ons nog u te vermelden dat mevrouw Outermans en haar schoondochter van 6 tot 13 fe bruari naar Israel gaan voor u om daar prachtige stoffen en dergelijk uit te zoeken. Ook gaan ze binnenkort weer naar de. beurs in Düsseldorf, waar' ze ongetwijfeld erg mooie din gen van mee gaan brengen. VLISSINGEN Dit jaar 13 van de 24 Zeeuwse (delingen van het Nederland se Rode Kruis voornemens een bloedplas ma-avond te houden, n.l. Amemuiden, Axel, Mid delburg, Noord-Beveland, Sas van Gent, St.-Philipsland, Ter- neuzen, Valkenisse, Vlissingen, Walcheren N.W., Westkapelle, Zuid-Beveland-Oost en Zuid- Beveland-West, welke georga niseerd gaan worden door de betrokken besturen. „Uw bloed voor een leven" blijkt geen loze kreet te zijn, want er zijn jaarlijks vele tienduizenden liters bloed no dig om daaruit voor de behan deling van patiënten onont beerlijke geneesmiddelen te bereiden. Het is het werk van de Rode-Kruis-afdelingen hun menslievende taak te vervul len, o.m. door het organiseren van dergelijke bloedafname- avonden. Iedereen tussen 18 en 65 jaar die gezond is. mag plm. een halve liter bloed ge ven. In 1969 hebben ongeveer 230.000 mensen in Nederland bloed afgestaan als Rode- Kruis-donors. Een respectabel aantal, maar in de praktijk blijkt dat dit eigenlijk toch niet genoeg is. In de loop der tijden is men steeds meer tot de ontdekking gekomen hoe belangrijk de functie van het bloed is en hoe levensreddend het kan zijn indien men bloed of daar uit gemaakte plasma of andere preparaten, toedient aan een patiënt met veel bloedverlies of met een bloedziekte. Thans worden jaarlijks dui zenden bloedtransfusies aan patiënten in de ziekenhuizen gegeven en met succes. En -niet alleen bloedtransfusies, ook worden uit bloed plasma en plasmafracties bereid. Er is plasma in twee vormen: ge droogd plasma voor langdurige opslag voor gebruik bij ram pen etc. en gepasteuriseerde oplossingen voor verbrandin gen, grote verwondingen, be paalde nierziekten etc. Het feit dat in dir geval geen rode bloedlichaampjes woruen toe gediend maakt bloedgroepbe paling overbodig, zodat directe toediening mogelijk is, het- levensreddend kan zijn. k wordt het z.g. immuno of gamma globuline bereid dat bij voorkoming en behande ling van bepaalde infectieziek tes wordt toegepast o.a. bij rode hond en geelzuchtMet een ander uit bloed vervaar digd preparaat kunnen patiën ten met een bloederziekte )haemophilie( worden behan deld. Hierdoor is het mogelijk ■Iedere avond diner van 6-10 uur deze patiënten, indien nodig, te opereren onder toediening van dit preparaat. Dit was en kele jaren geleden niet moge lijk. Zo is het menselijk bloed steeds meer geworden tot een onmibaar geneesmiddel zonder hetwelk de moderne genees kunde nooit de enorme vlucht had kunnen nemen. Immers, wii allen kunnen vroeger of later één van deze geneesmid delen nodig hebben. Men be hoeft in dit verband slechts te denken aan hart- en longope raties, aan transplantaties van nieren en andere organen. Al les valt of staaf echter met de iets een zijn bereidheid van de mens van zichzelf, namelijk kleine hoeveelheid van bloed vrijwillig af te staan voor zijn medemens. In 1970 zijn in Zeeland in totaal 1942 flessen bloed in het kader van de bloedplasma winningsavon den ingezameld. Men hoopt in 1972 met de onontbeerlijke steun van velen dit aantal ruimschoots te overschrijden.. Wilt u verdere inlichtingen hierover, wendt u zich dan tot de Vereniging Het Nederland se Rode Kruis, Kring Zeeland, Lange Giststraat 23 te Middel burg, tel. 01180-3608. Vlissingen, Coosje Buskenstraat 141, tel. (01184) 5151 Troelstraweg 10, TEL. >01184) 5151 Middelburg, Markt 81, tel. (01180) 5258 Oost-Souburg, Kanaalstr. 36-38, tel. (01183)1992 In de Schouwburg te Mid delburg vond een dezer dagen de opvoering plaats van de Twee Wezen. Dit „theater met een lach en een traan" wordt in de vertaling van Ernst van Altena geregiseerd door Ton Lutz. Nicolaas Wijnberg zorg de voor het toneelbeeld en de kostuums en Frits Lambrechts voor de muziek. Van de zeer grote bezetting maakten o.a. deel uit: Ann Hasekamp, Pe tra Laseur, Ineke Cohen, Henk Rigters, Wim van den Brink, Jeroom Reehuis, Rudolf Lucie- er en Cor van der Brink. De opvoering werd uitgevoerd door het Zuidelijk Toneel Glo be. Bijna geheel Zeeland heeft een rustige jaarwisseling ach ter de rug. Er werd wel veel vuurwerk afgeschoten maar na een half uur was de rust bijna overal teruggekeerd. In de grote steden Zierikzee, Vlis singen, Middelburg en Goes meldde de politie een bijzon der rustige oud en nieuwvie- ring, maar in Biggekerke, Burgh en Oosterland moest de brandweer ingrijpen omdat daar getracht werd auto's in brand te steken. Als alles meezit kunnen straks in Vlissingen 12 jon gens in de leeftijd van rond de twaalf jaar alvast gaan oe fenen op het beroep wat ze misschien in de toekomst uit zullen gaan oefenen. De com mandant van de vrijwillige brandweer te Vlissingen vindt het namelijk noodzakelijk, met het oog op het peil hou den van de vrijwillige brand weer, dat in Vlissingen een jeugdbrandweer wordt opge richt. Zulke jeugdbrandweren zijn in verschillende gemeen ten reeds geruime tijd een be kende verschijning. Als deze jongens van 12 jaar een oplei ding achter de rug hebben, die zal worden verzorgd door twee gediplomeerde instruc teurs, dan behoren zij tot brandwacht eerste of tweede klas en kunnen zij op 18- jarige leeftijd worden opgeno men in het vrijwillige brand weerkorps. Natuurlijk moet hiervoor ook geoefend worden en zij gaan dit doen met een afgekeurde oude automobiel, een Franse Ford uit 1937, en twee maal per maand. Niet iedereen komt hiervoor in aanmerking. De jongens zullen medisch gekeurd moeten wor den en het spreekt vanzelf dat een verzekering voor hen af gesloten wordt tegen ongeval len. De kosten voor de ge meente wordden geraamd op f 1800,-. Tot oprichting van een jeugdbrandweer zal in een van de komende raadsvergaderin gen van Vlissingen een voor stel worden gedaan. Zaterdag j.l. heeft in de Sta tenzaal te Middelburg de tra ditionele nieuwjaarsreceptie van de commissaris van de koningin in Zeeland, mr. J. van Aartsen en zijn vrouw mevrouw C. van Aartsen-Stap plaatsgevonden. in net Vestzaktheater aan het Bellamypark te Vlissingen zal de Zeeuwse Comedie een serie voorstellingen gaan ge ven. De eerste heeft inmiddels vorige week plaats gevonden. Het ligt in de bedoeling dit eens in de veertien dagen, op zaterdagavond, te doen zodat men volgende week de tweede cyclus kan gaan bekijken. De Zeeuwse Comedie is van me ning dat zij vooral bij de jeugd een goed entree zal heb ben. Ondertussen heeft men contact opgenomen met andere vestzaktheaters in Nederland om te komen tot toneeluitwis selingen. Dertig leden van de BZB's van het huis van bewaring, rijksverkeersinspectie district Zeeland, FIT telefoondienst district Breda, PTT-post-dis- trict Middelburg en de N.V. Vitritefabriek te Middelburg en twee leden van de BB heb ben uit handen van burge meester drs. P. A. Wolters een onderscheiding ontvangen. BZB staat voor bedrijfsbrand weer en bedrijfszelfbescher ming. Andere jaren was het altijd de gewoonte dat elk be drijf op het stadhuis ontvan gen werd. De BZB. moet, al dus ir. G. Kraanen, directeur van de Vitrite, niet een orgaan worden dat buiten de maat schappij staat zodat men 't zelfs als een vies woord zou bezi gen. Een passende naam voor de organisatie te vinden, is een moeilijke taak maar de doelstellingen moeten altijd kunnen ingrijpen. Ook het image van de BZB's moet nog opgebouwd worden en hierbij is dameshulp zeer gewenst, zoals bijvoorbeeld kantine- dienst. Burgemeester Wolters stelde tijdens de uitreiking nadrukkelijk dat een goede bedrijfs- en bevolkingsbe- schermingsdienst dringend noodzakelijk blijft, want zo zei hij, er komen tegenwoor dig bijna nog meer rampen voor als vroeger. Hij zei erg blij te zijn dat Middelburg over zo'n goed korps kon be schikken. In Breskens is de jeugd een dezer dagen druk bezig ge weest met het verzamelen van kerstbomen teneinde deze in een fijne fik op te laten gaan. Er werden zo'n 400 bomen op het strand tussen de veerha ven en de handelshaven bij eengebracht waar dë bomen onder leiding vari streekjeugd- werkleider J. Weelakker, pas toor O. Gielliet en de maat schappelijk werker J. Megeren in rook opgingen. De jongelui waren een hele dag bezig om het respectabele aantal bomen te verzamelen waar voor hen nog een leuke attractie aan vergonden was in de vorm van een lotje voor iedere boom die ze aanbrachten. Voordat de vlam er in werd gestoken vond een verloting plaats waarvoor enkele prijs jes beschikbaar waren. In de RAI in Amsterdam vond een dezer dagen de fina le plaats van de jaarlijkse lan delijke kookwedstrijden. Tot deze finale waren ook ver schillende Zeeuwse koks door gedrongen. In de praktijkklas se waren dat de heren D. Butz en P. G. Simets van het Strand hotel te Vlissingen, klasse toeristenmenu de he ren H. Wegman en E van Rossum (samen) van Grand Hotel Britannia te Vlissingen en in de instellingsklasse de heer M. Rinkhout van het streekziekenhuis Bergzicht te Goes. Burgemeester A. Hack van Amemuiden is tot voorzitter van het rechtspersoonlijkheid bezittende lichaam Wegschap Walcheren benoemd door de Gedeputeerde Staten van Zee land. Dit orgaan is per 1 janu ari 1972 tot stand gekomen in de plaats van het waterschap wegschap Walcheren. Uit zijn ambt van notaris ter standplaats de gemeente Mid delburg is met ingang van 1 september a.s. eervol ontslag verleend bij koninklijk besluit aan mr. P. W. Meijlink. Dit op eigen verzoek. Niet alleen de gemeente Vlissingen groeide wat inwo nergetal betrof, ook de ge meente Middelburg beleefde een bevolkingsaanwas. Loco burgemeester W. P. J. Baars maakte tijdens de traditionele receptie voor het gemeente- personeel bekend dat de ge meente Middelburg (volgens officieuze cijfers) met 1604 zielen was uitgebreid. In de na-oorlogse geschiedenis een recordaantal. De grootste toe name die met tot nu boekte vond plaats in 1968 toen de aanwas 918 bedroeg. Voor de eerste keer is in de gemeente Middelburg een Open Tafel gehouden. Deze nieuwjaarsbijeenkomst werd gehouden in de burgerzaal van het standhuis waar men al pratend en etend bijeen was. 200 Personen hadden zich voor dit evenement opgegeven en de gemeente was bijzonder te vreden over dit aantal. Tijdens de Open Tafel zou een inlei ding worden gehouden door mr. P. J. Mijksenaar, die zoü spreken over de „relatie over- heid-burgers". Helaas door ziekte kon dit geen doorgang vinden zodat nu een inleiding werd verzorgd door ir. C. J. M. van Unen, directeur van gemeentewerken. In het kort ging hij in op het onderwerp „de binnenstad als milieu". Mede namens het VARA-be- stuur Vlissingen wil de heer N. Kaptein alle particulieren en zakenmensen bedanken die er mede voor hebben gezorgd dat de VARA-speelgoedactie, u weet wel giro 12345, ook dit jaar weer bijzonder getfxi ge slaagd is. Men heeft met alle goede gaven de patiënten van Vijvervreugd, net als vorig jaar, een onvergetelijke Sint Nicolaas bezorgd. Alle men sen: reuze bedankt en men hoopt dat u hen ook dit jaar weer niet in de steek laat. U hoeft echt niet te wachten tot november, het gehele jaar door kunt u uw gaven kwijt. De V.C. Vlissingen heeft voor het a.s. weekeind weer een programma samengesteld. Dat ziet er als volgt uit: zater dag 15 januari Middelburg B 4 tegen Vlissingen B 4. Apollo 1 tegen Vlissingen 6. Zondag staan er wat meer wedstrijden op het programma, dan komt RAC 1 op bezoek bij Vlissin gen 1 terwijl Vlissingen 2 op bezoek gaat bij VOAB 2, Zee- landia 2 ontvangt Vlissingen 3, Zeeland Sport 3 krijgt te doen met Vlissingen 4, Breskens 4 moet de strijd aanbinden met Vlissingen 5. Ook de sportvereniging Wal cheren te Vlissingen heeft een groot programma af te werken dit weekeind. In de afdeling voetbal moet Walcheren A 1 thuis partij geven aan Dom burg A 1, terwijl Middelburg A 4 het team van Walcheren A 2 op bezoek krijgt. In Zou- telande wordt de wedstrijd Meeuwen B 1 tegen Walche ren B 1 gespeeld. Zondag wordt er gevoetbald als volgt: Zeeland ia 1 - Walcheren 1, Hontenisse 2 tegen Walcheren 2 en Walcheren 3 ontvangt Middelburg 4. Walcheren doet Vrijdag 14 januari, 20.30 uur De Beuk, Middelburg, Jazz- ensemble Jack van Poll. Zaterdag 15 januari Concert zaal Middelburg, 20 uur Het Nederlands Studenten-orkest o.l.v. Jan Brussen. Maandag 17 januari 20 uur Schouwburg Middelburg, het beroemde toneelspel van Her man Heijermans, Schakels. Woensdag 19 januari 20 uur City-theater Middelburg, Les Biches, film van Claude Cha- brol. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen: Vrijdag 14 januari 19 uur Siegfried. Zaterdag 15 ja nuari 20 uur Manon Lescaut. Zondag 16 januari 15 uur Siegfried. Kon. Opera te Gent, Vrijdag 14 januari 20 uur Marouf Zondag 16 januari 14.30 uur De Kuise Suzanna, 20 uur Marouf. Hoog water te Vlissingen: Vrijdag 14 jan. 0.14 en 12.31, zaterdag 15 jan. 1.00 en 13.16, zondag 16 jan. 1.42 en 14.02, maandag 17 jan. 2.24 en. 14.45, dinsdag 18 jan. 3.05 en 15.24, woensdag 19 jan. 3.45 er 16.07. niet alleen aan voetbal maar speelt een grote rol in het Nederlandse handbalgebeuren. De dames hoofdklasse Walche ren 1 ontvangt Swift Roer mond om 14.00 uur in de spor thal te Vlissingen en heren 1 speelt tegen Olympus in de landelijke 2e klasse om 16.20 uur. Verder staat er op het programma: sporthal Vlissin gen 8.50 uur jong. pup. Mara thon 1 - Walcheren 1, 9.27 uur jong asp. Olympus 2 - Walche ren 1, 10.14 uur heren jun. Walcheren 1 - Walcheren 2, 11.11 uur dames jun. Walche ren 2 - Olympus 3, 11.58 uur, dames jun. Olympus 1 - Wal cheren 1, 12.45 uur heren Wal cheren 2 - Haringman 1, 17.27 uur dames Zeeland Sport 1 - Walcheren 2. Vorige week hebben veel kinderen kunnen genieten van Swiebertje en de zijnen. Zij waren op uitnodiging van de Souburgse Nemidso aanwezig om de kinderen te vermaken. Dat vermaken is bijzonder goed gelukt want de meesten hebben zeer goed genoten als Swieb Bromsnor voor de zo veelste keer voor de gek ge houden had. Toch was niet alles koek en ei want vele kinderen moesten zich een plaatsje zoeken op de vloer van de sporthal aangezien de tribuneplaatsen meest werden ingenomen door meegekomen ouders. Hierdoor zal het veel vuldig voorgekomen zijn dat de kleinsten hun uitzicht be lemmerd werd. Donderdag 20 januari wordt in de Marinekazerne in Vlis singen voor de daar gelegerde militairen en genodigden een groot carnavalsfeest gehouden. D.J. Louis van Waardenburg praat de zaak aaneen, terwijl verder „Midnight Special"' voor de muzikale omlijsting zorgt. Ook het Vlissings Majo- rettenpeloton treedt op. Deze carnavalsavond wordt gehou den omdat 80% van de mili tairen uit Brabant en Limburg komt. VLISSINGEN Zaterdag 15 januari Zevende Dags-Ad- ventisten. Doopsgezinde Kerk 9.15 uur Dienst, 10.15 uur Bijbelstudie. Zondag 16 januari. Hervormd Vlissingen. St.-Jacobskerk 10 uur ds. F. S. Kloosterman, be vestiging Ambtsdragers, 17 uur ds. G. Post, Amemuiden, Johanneskerk 10 uur ds. Y. van der Schoot, bevestiging Ambtsdragers. 19 uur ds. J. V. D. Heide, Souburg, Emmanuel- kerk Paauwenburg 9 uur ds. Y. van der Schoot, Walk-In 19 uur Jeugddienst, Ophir. Ver. van Vrjjz. Hervormden - Remonstranten, 10.45 uur ds. Van Santen. Doopsgezinde Gemeente Vifj- domweg, 9.30 uur da. Bak ker. Evang. Loth. Gemeente Wal- itraat, 11 uur drs. Houtepen, Breda. Geref. Petruskerk Paul Kru- gerstraat, 9.30 uur ds. A. Els- hout. 17 uur ds. A. Elshout, Huishoudschool Paauwenburg 10 uur ds. R Groeneveld, H.A., 17 uur ds. R Groene veld. RA. Chr. Geref. Kerk Kasteel straat, 9.30 en 17 uur ds. J.W. Maris. I Pinksterkapel Emmastraat 10, I Dienst om 14.30 uur. Hervormd Koudekerke, 10 en 19 uur ds. M.J. de Jong. Hervormd Souburg West, 9 uur ds. Van de Heide, Oost j 9.30 uur ds. Dorgelo, 19 uur Hervormd Ritthem, 10 uur de heer Hiensch, Jeugddienst. Geref. Kerk te Souburg, 10 en 17 uur ds. J. v. d. Berg. Kristen Zuid Molukse Kerk, Oost-Souburg 1.30 uur ds. P. Fader, Koudekerke 14 uur ds. P. Fader. Geref. Gemeente Vlissingen, 9.30 en 16.30 uur ds. Snoep. Geref. Gemeente Middelburg, centrum 9.30 en 14.30 uur ds. Zijderveld. Zuid-Middlburg 19 uur ds. Snoep. Geref. Gemeente Mellskerke, 9.30 en 14.30 uur ds. Weststra- te. Geref. Gemeente Aagtekerke, 9.30 en 19 uur ds. Van Vliet. Geref. Gemeente Westkapelle, 19 uur ds. Snoep. Middelburg Koorkerk. 10 uur ds. J.C. van den Berg, Vlissingen. Evang. Luth. Gemeente, 11 uur drs. A. Houtepen, Breda. The Bethel Pentecostel Tem pel, Volle evangelie, evangelist J. Davidse, elke zondag 14.30 uur en elke woensdag 19.30 uur in Zuiderbaken, Middel burg-zuid. R.-K. Kerkdiensten Vlissingen en Souburg, 15 en 16 januari parochiekerk Singel zaterdaga vond 19 uur, zondag 10 da meskoor1 12 en 19 uur, Kapel St.-Jozefziekenhuis zondag 9 uur, Emmanuelkerk zaterdag 19 en zondag 11 uur, Marti- nuskerk Souburg zaterdaga vond 19 uur, zondag 10.30 uur. Ophir. 10.45 uur ds. A. van Santen, Middelburg /commis sie voor de vrijz. Hervormden en Rem. King VLISSINGEN Dokters- dienst, zaterdag 15 januari van 0.00 tot en met 24 uur dokter Mijnlieff, Koudekerkeweg 78a, tel. 01184-2525. Zondag 16 ja nuari van 0.00 tot en met 24 uur dokter Sluijter, Juliana- laan 7. tel. 01184-2225. Apotheek. Van vrijdag 14 januari tot en met vrijdag 21 januari van 8.30 uur geopend apotheek D.H. v.d. Kleine Mulder Singel 9. tel. 01184- 2730. Tandarts. Zaterdag 15 janua ri van 9-10 uur en zondag 16 januari van 11-12 uur dokter C. Westveer, Loskade 21 Mid delburg. tel. 01180-6694 of 2994. Huisartsen Souburg, Ame muiden en Nieuwland. 15 en 16 januari dokter Th. Bloos, Kanaalstraat 70 Souburg, tel. 01183-1211 Verloskundige. 15 en 16 ja nuari mej. Stolk, Bloemenlaan 45. tel. 01184-3838. Dierenarts, 15 en 16 januari dokter Hoftijzer. tel. 01180- 3118. Wijkverpleegster Oranje-Wit Gele Kruis, 15 en 16 januari zuster Van den Ende. Schaep- manstraat 51, tel. 01184- 4221. Wijkverpleegster „Het Groe ne Kruis" te Vlissingen, 15 en 16 januari zuster Van Sabben, Sottegemstraat 22, tel. 01184- 2914. Wijkverpleegster het Oran je-Groene Kruis te Souburg en Ritthem, 15 en 16 januari zus ter RA. Bouwman, Willem Alexanderstraat 33, tel. 01183- 1621. MIDDELBURG Dokten- dienst. Zaterdag 15 januari van 0.00 tot en met 24 uur dokter Reijerse, Seisweg 29, tel. 01180-3456, zondag 16 ja nuari van 0.00 tot en met 24 uur dokter Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 01180- 2460.

Scheldebode | 1972 | | pagina 9