10 pet. korting 25 jaar GELUK POSTDUIVENTENTOONSTELUNG HET RAD VAN AVONTUUR MEISJE VOOR DE MIDDAGEN DECEMBER 1971 ONZE JUBILEUMMAAND Winkeliersvereniging ,KRUININGEN' KERSTROLLADE SLAGERIJ KRIJGER „KLEIN STELLE" VAN DER PEYL YERSEKE ,De lach van het Kind' P.V. „De Noordster" Mevr. VEERMAN U KOOPT NU NOG MET Wemeldinge KEUKEN GEOPEND MEISJE ,V.V. Kruiningen' 20.00 uur Te koop Tel 01130 - 1916 TWEEDE BLAD 17 DECEMBER '71 Mozart speelt in Vredelust. Dinsdagavond 21 december a.s. zal de muziekvereniiging Mozart een concert van Kerstliederen verzorgen in het be jaardentehuis Vredelust aan de Dam straat. Gezien de grote belangstelling van de zijde der bewoners voor het op treden van Mozart vorig jaar, hebben de muzikanten dan ook gaarne voldaan aan de uitnodiging om ook dit jaar weer een concert te geven. Lezing. Zaterdagavond 11 december hield Ds. M. B. v. d. Akker, Herv. Predikant van Stellendam in gebouw Trefpunt te Yer- seke een lezing. Ds. sprak over het ont staan van de Heidelbergse Catechismus. Deze is niet uit de tijd, maar aktueelen blijft dit, omdat de Catechismus-predi- king voluit Woordverkondiging is en alle leerstellingen van Gods Woord be handeld. Zaterdag 18 december hoopt Ds. J. Catsburg van Sint-Maartensdijk te spreken. Ook deze lezing staat onder auspiciën van het bestuur van de Geref. Bond in de Herv. kerk. De aanvang is weer gesteld op 7 uur en voor belang stellenden toegankelijk. In beroep. Een uitbreiding van de camping „Zon en Zee", voorzien in het bestemmings plan „Kijkuit" van de gemeente Rei- merswaal heeft dhr. J. S. doen besluiten hiertegen in beroep te gaan omdat hij van oordeel is benadeeld te worden aan gezien de camping op 15 meter van zijn woning komt. Begin dit jaar keurden G.S. het plan gedeeltelijk goed, de schei ding was toen, volgens een plan uit '63 geprojekteerd op 7V2 m. Het huidige plan spreekt van 15 m. Dhr. S. voert in zijn beroep o.m. aan: schade aan woongenot door geluidshinder, vermin dering persoonlijke vrijheid en waarde vermindering. Donderdag 23 december a.s. komt de zaak in behandeling bij de Raad van State, afdeling bestuursge- schillen. Sint-Nicolaasviering. Op uitnodiging van het Sinterklaas comité bracht St.-Nicolaas, vergezeld van één van zijn knechten, vorige week zaterdag een bezoek aan het bejaarden centrum Vredelust aan de Damstraat. In de hal had de begroeting plaats door de direkteur, dhr. de Keyzer. Dank zij een gift uit de Totopot van de V.V. „Yer- seke" was het mogeleijk alle bewoners een traktatie aan te bieden. Het trio Scheele en van Loo, zorgde voor de mu zikale omlijsting, terwijl mevr. Korstan- je een voordracht verzorgde. Aan het slot sprak dhr. de Keyzer namens de be woners een dankwoord en hij hoopte dat dergelijke belangstelling voor de be jaarden vaak herhaald mag worden. N.B. Door een vergissing is boven staand bericht niet in ons vorig num mer opgenomen, waarvoor onze veront schuldiging. Hydrobiologisch Delta-instituut geopend. Vorige week donderdag werd de nieu we behuizing van het Delta-instituut door drs. Zijlstra, biologisch direkteur van het NIZO. en voorzitter van de com missie van beheer van het Delta-insti tuut, met enige, plechtigheid officieel in gebruik genomen. Vele vooraanstaan de personen uit wetenschappelijke krin gen en van diverse rijksinstellingen wa ren hierbij aanwezig. Door verschillende gasten werden toepasselijke woorden ge sproken waarbij o.m. naar voren kwam dat niet alleen de doelstelling in de loop van de jaren maar ook de werkzaam heden van het Delta-instituut waren ver anderd en uitgebreid en dat verschillen de taken verband houdende met de af sluiting van de Oosterschelde nieuwe on derzoekingen nodig maakten. Architect Götzen uit Middelburg was de ontwer per van het nieuwe uitbreidingsplan, maar er moest eerst nog heel wat weer stand in de gemeente worden overwon nen alvorens de fa. Marteyn met de bouw kon beginnen. De kosten bedra gen 2,5 miljoen gulden. Dr. Vaas en zijn ruim 50 personeelsleden mochten vele gelukwensen en geschenken in ont vangst nemen. Ir. J. Ferguson, hoofd Delta-dienst van de Rijkswaterstaat, bood een copie aan van de eerste geo grafische weergave van het Deltagebied van omstreeks 1800. Een wandplaat met foto van vogels werd door Ir. J. Kolen, staffunktionaris aangeboden door het RIZA. In de hal van het instituut had architect Götzen een scheepsbel aange bracht en zo hij zei om het personeel op te roepen voor de koffie. Gelukwen sen werden gesproken door mevr. prof. C. Mac. Gillary namens de Kon. Ned. Academie van Wetenschappen te Am sterdam. Het Delta-instituut is hiervan een onderdeel. Een grote vlag van de gemeente Reimerswaal werd aangebo den door aannemer Marteyn. In de hal had de onthulling plaats van een door het Rijk geschonken wandkleed gemaakt door de Zeeuwse kunstenaars J. C. van Schagen. De kleurencombinatie is ont worpen dooi' mevr. v. d. Berg van de weverij „de Uil" te Amsterdam en geeft een voorstelling van «flora en fauna in de Delta in de fasen van zout, brak en zoet. Dr. Vaas sprak namens het Delta instituut woorden van dank voor de ge lukwensen en de aangeboden geschen ken. Vrijdag 17 december zal er „Open huis" worden gehouden. Alle inwoners van Yerseke en andere belangstellenden kunnen dan de inrichting bezichtigen en met de personeelslede# in hun eigen afdeling over hun werkzaamheden pra ten. Het instituut is dan 's middags en 's avonds voor het belangstellende pu bliek geopend. Korfbalnieuws. Tjoba 4 was evenals vorig jaar een lastige opponent voor Volharding 1. Het eerste achttal dat met drie invallers binnen de lijnen verscheen had bij de rust een 10 voorsprong opgebouwd. Direkt daarna kwam Tjoba met 31 voor. Volharding deed daarna zijn naam eer aan door toch nog een 33 gelijk spel uit het vuur te slepen. Volharding 2 verloor weer in een doelpuntrijke wedstrijd. Tegen Togo 3 werd het 58. De aspiranten B haalden hun eerste punt binnen tegen Togo C, door 11 te spelen. Animo D was ook in de tweede wedstrijd te sterk voor Volharding C. De ploeg uit Souburg won met 20. Voor de Kerstvakantie komen het twee de twaalftal nog in het veld tegen Zaamslag 1, wat hen weer op verlies komt te staan. De junioren hebben goe de kans op de punten tegen Togo 1, maar de wedstrijd cadeau krijgen zullen ze zeker niet. Yerseke-Nieuwdorp 10. Tegen Nieuiwdorp behaalde Yerseke 1 een kleine maar verdiende overwinning. Voor de rust werd Yerseke twee straf schoppen onthouden. Gelukkig was op- pertunist Henjk Christiaanse op de juiste plaats om een fout van de overigens uitstekende keeper af te straffen. Yer seke 2 kreeg in Sluis geen voet aan de grond, zij verloren met 41. Yerseke 4 speelde tegen Kloetmge 6 gelijk 11. De A-junioren deden het tegen Apollo uitstekend, zij speelden gelijk 11. De B-junioren deden het echter nog beter zij wonnen dankzij twee uitstekende doelpunten van Huib Koster met 21. Zaterdag speelt Yerseke 1 thuis vriend schappelijk tegen Kloetinge 1 en Yer seke 3 tegen Kloetinge 6. De dames ko men ook weer in het veld, tegenstander is het dameselftal van Kloetinge. Voor de competitie speelt Yerseke 4 uit tegen Krabbendijke 3. De A-junioren spelen thuis tegen Robur en B tegen Krabbendijke. Gevonden voorwerpen. Lipssleutel aan ring; witte kinder muts; kinderpantoffel; blauwe kinder muts; zwart-rode das; ketting; huis sleutel; rechter blauwe want; bruine lin ker handschoen; timmermansvoorschoot; donkergroene dameshandschoen; bruin linker kinderschoentje; damespolshorlo ge; rode portefeuille; muntbiljet. Inlich tingen politiebureau te Yerseke. PERSBERICHT ZENDINGSCENTRUM De Gereformeerde Kerk van Amers foort, in samenwerking met de Javaan se kerk van Pematang Siantar, Noord Sumatra, heeft op 25 oktober 1971 be roepen voor de missionaire dienst op de oostkust Sumatra met standplaats Pe matang Siantar: drs. H. C. Verdun. Drs. H. C. Verdun heeft zijn missio naire vooropleiding bijna voltooid. Hij zal D.V. 16 januari 1972 in de Gerefor meerde Kerk van Amersfoort worden bevestigd en uitgezonden. Hij hoopt daarna zo spoedig mogelijk naar Indo nesië te vertrekken. ZATERDAG 18 DECEMBER 'sAVONDS 7 UUR LEZING IN HET TREFPUNT te Yerseke Spreker Ds. J. CATSBURG Herv. Pred. van St.Maartensdijk Onderwerp Bestuur afd. Geref. Bond in de Hervormde Kerk Bezoekt de op vrijdagavond 17 en zaterdag 18 dec. Geopend vanaf 4 uur in zaal Nolet, Lepelstraat te Yerseke MET ALS ATTRAKTIE Wegens huwelijk vorige, met spoed gevraagd meerder hulp aanwezig Damstraat 113 Yerseke Tel. 01131 -1829 (behalve op speciale aanbiedingen) Uitslag winnende nummers van de rose serie loten Prijzen afhalen bij Joh. Sinke, Hoofdstraat, Kruiningen Brommer 90132 Pannenset 104701 Elektr. deken 49707 Levensmidd. manden 77477 45754 ;41877 Wasmolen 98303 Beauty-sets 105899, 86960 Fruitmand 36799; Vleeswarenpakket40251, 44168; Fonduestel 104679, 29222; Bedrukt post 104678; KIPPEN :70802, 40871, 40098, 2435, 94053, 23299, 19101, 53422, 67304, 17150, 82119, 23548; BANK. LETTER: 1916, 91540; HANDDOEK: 13935, 59168, 57102, 81912 Washandje 28324 TAARTEN 58399, 37214, 95980, 66512, 49658, 42234, 75991, 16528, 81565, 24495; TULBANDEN: 44440, 48534, 57237, 39268, 91055, 60251, 77499, 13550, 13707 en 20065 15 regels 2,elke volgende regel 40 cent. Korte Golfjes onder nummer of „adres te bevragen" worden tegen mm-prys berekend Inzenden: Uiterlijk tot woensdagmiddag 12 uur Wij hebben volop kaschry- santen uit eigen kwekerij en voor de komende feestdagen leuke kerststukjes in ver schillende prijzen. Bloemen en Plantenikwekerij A. Nieuwenhuyzen, Reeweg 3, Vlake, tel. 01130-1592. Hengelsportartikelen Mim- rod onderwatersportartike len. Fa. Zoetewey, Haven, Yerseke. Luchtbuksen en toebehoren 45,50 t.m. 88,25. Fa. Zoetewey, Haven, Yerseke. Te koop: slachtkonijnen. Hoofdstraat 13, Kruiningen, tel. 01130-1210. Is de bekleding van uw bankstel versleten en is de rest nog prima? Vraag dan bij ons eens prijsopgave voor het opnieuw bekleden. Rui me stofstalen aanwezig, in diverse kwaliteiten, zowel modem als klassiek. In on ze werkplaats wordt uw bankstel vakkundig opge knapt. Wij komen vrijblij vend bij u langs. Paauwe's woninginrichting, Paarden markt 17, Yerseke, telefoon 01131-1623. Wij leveren u gaarne de huisvuilzakken. Merk Komo keur. Beleefd aanbevelend, H. Gijssel-Schouwenaar, tel. 406, Wemeldinge. Wij hebben een zeer grote sortering coupons bekleding- stof ontvangen, welke we verkopen voor 1/3 van de normale prijs. In platbin- ding, ribstof, draion en mo hair. Zijn uw stoelen nog te mooi om weg te doen, kom dan eens kijken. Ideaal voor Doe Het Zeivers, maar wij kunnen ook voor 't stof feren zorgen. Fa. J. Kole, Noordzandstraat 30, Yerse ke, tel. 1372. Te koop: Opel Rekord, in prima staat. Tel. 1394, Em- mastraat 14, Yerseke. Wij ontvingen voor oudere dames weer die mooie mou- se-crèpe nylons, in een fij ne kwaliteit, ook in taupe- kleur. Textielhandel Snoep- van Willigen. Zilverzegels! Goed ideevoor Uw bont in ieder geval kijken bij de groot ste en goedkoopste bontzaak van Nederland. Duizenden korte en lange BONTMANTELS, BONTHOEDEN en -COLLIERS tegen aantrekkelijke lage betaalbare prijzenlll Bont kopen is een zaak van vertrouwen. Een 3-jarig garantie-certificaat is dat vertrouwen waard. Meer waar borg voor bont. Desgewenst zeer soepele kredietservice. De BONTKONING, Hoogstraat 97, Rotterdam-Centrum, tel. 010- 117.117. Bij koop krijgt U alge hele reiskosten voor 2 perso nen terugbetaald. Vrijdagavond tot 9 uur geopend. Wij hebben een ruime keus kaschrysanten uit eigen kwekerij. Verder een mooie sortering potplanten, zoals cyclamen, azalea, primula, anthurium, kerststerren, bladplanten enz. Bloemen en Plantenkwekerrj A. Nieu wenhuyzen, Reeweg 3, tel. 01130-1592, Vlake. Maak uw Kersttafel extra gezellig met een mooi wit damast tafellaken, ook in extra grote maten, even tueel met bijpassende vin gerdoekjes of servetten, of een speciaal Kersttafellaken U hebt er jaren plezier van! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Zilverzegels MARKT 13 - KRUININGEN TELEFOON (01130) 1503 Draag onder uw feestkle ding goed passende founda tion! Wij hebben hierin een enorme sortering! Ook in onderjurken en jupons! Textielhandel Snoep-v. Wil ligen. Zilverzegels! Condooms zijn in de winkel voordeliger 4 pk. 1 st. gratis 7 pk. 2 st. gratis 10 pk 3 st. gratis Aankruisen, in de winkel afgeven en u krijgt het in gepakt mee. Drogisterij Van Liere, Voorhoute 16, Kruiningen. Thuiswerkzaamheden! In iedere gemeente worden per sonen gevraagd voor het vouwen van brochure's, sor teren van brieven, schrijven van adressen, enz. Alle thuiswerken zijn direkt te aanvaardenInlichtingen (postzegel insluiten)LU CRATIEF BEDRIJF, Post box 2059, 's-Hertogenbosch. Slachtkonijnen te koop. Te bevragen: P. de Koeijer Emmastr. 18, Yerseke, tel. 1955. Te koop: gaskachel (Dru) z.g.a.n. Eindje de Rondte 16, Kruiningen. Als het buiten koud is dra gen de kinderen natuurlijk zo'n lekker warme maillot. Binnen is dat niet nodig, daarom ontvingen wij voor de feestdagen nog een zen ding witte kniekousen, van het allerkleinste baby maatje tot de grootste meisjesmaten. Textielhandel Snoep-van Willigen. Zilver zegels Goedkoop folders laten ma ken. Hoe doet u dat? Te ken zelf uw folder met zwarte inkt op helder wit papier (als u daar handig in bent kunt u er tevens tekeningen bij maken). Op onze nieuwe offset-installa tie drukken wij ze voor u af tegen de laagst mogelijke prijs Informeert u eens naar deze voor u winstge vende mogelijkheid. U kunt door deze goedkope oplos sing een regelmaat brengen in uw folder-nieuws. Druk kerij van der Peyl - Kruinin- gen N.V., tel. 01130-1381. Hebt u meubels nodig, laat het ons eens weten, wjj ko men gaarne vrijblijvend eens met u praten. Wij le veren u uit voorraad, en wij bezoeken met u met onze eigen auto ook grote meu beltoonzalen. - Van Ntrnwe- gen-Heybocr, Wemeldinge. Dorpsstraat 53, tel. 336; W. Kanaalweg 51, teL 582; Wilhelminastr. 41, tel. 592. Maak uw huis tochtvrij met aluminium tocht- en dorpel strips of neem zelfklevend tochtband bij: Hobbyhuis J. v. d. Boomgaard, Kaaistr. 8, Yerseké, telefoon 1809. Verlichting!! een begrip Ga dan naar Hovestadt en de Jonge. Zéér sterke, lekker warme werksokken met extra lan ge boorden zojuist weer ontvangen. Probeer ze ook eensTextielhandel Snoep- van Willigen. Zilverzegels. Nog nooit zag u zoveel ijzerwaren - gereedschap pen en doe het zelf artike len als in het Tmmerhuis. Wilt u ook iets zelf gaan doen. Plafonds leggen, uw vensterbanken verbreden, natte en lelijke muren be timmeren, uw keuken, w.c. of douche-cel of schoorsteen opknappen. U weet niet hoe het moet. Wend u zich tot het Timmerhuis, Wijngaard straat - Zusterstraat, Goes, Tel. (01100) 8362. Altijd van harte welkom. Alles franco huis. Slachtkonijnen te koop. Zandweg 15, Kruiningen. Voor al uw Kerstgeschen ken is het juiste adres met een grootse sortering Fa. Hovestadt de Jonge. Met de feestdagen uw kin deren in het nieuw! En nu stukken voordeliger, omdat wij alle kinderkleding als extra Kerstaanbieding ver kopen met 10-50% korting'. Zie etalage of vraag even binnen. Textiedh. Snoep-van Willigen. Uw sciioenen voor repara tie in goede handen bij Schoenreparatiebedrijf Mar tin Wijüemans, v.h. Van Unen, Lange Vorststraat 18, Goes, tel. 7526. Volop kaarsen en kande laars in 'tWienkeltje 7 Noordzandstraat 1, Yerseke Voor uw Kerstverlichting naar Fa. Hovestadt de Jonge. Prachtige kaarsen voor sfeervolle verlichting: sier- kaarsen, tafelkaarsen, druipkaarsen, rookkaarsen, bloemenkaarsen enz. Fa. O. Koster. Is de bekleding van uw bankstel versleten en is de rest nog prima? Vraag dan bij ons eens prijsopgave voor het opnieuw bekleden. Rui me stofstalen aanwezig, in diverse kwaliteiten, zowel modem als klassiek. In on ze werkplaats wordt uw bankstel vakkundig opge knapt. Wij komen vrijblij vend bij u langs. Paauwe's woninginrichting, Paarden markt 17, Yerseke, telefoon 01131-1623. Kerstboomversiering in ve le soorten, verlichting, kaarsen, kerstboomstand- aards, potjes bloemen, kerst en nieuwjaarskaarten vanaf 12 stuks voor 1,Plastic tafelkleed 75 cent. De Pop pendokter, Noordzandstraat 32, Telefoon 1481. Bakovens, automatische fri- tespannen, wafelijzers enz. Uw adres Fa. Hovestadt de Jonge. Ondersteun uw huidverzor ging regelmatig met een Inka masker. Deze maskers zijn een verjongingskuur voor uw huid. Dit is de beste manier om uw huid weer mooi, gaaf en fris te maken of te houden. Drog. Koster. Onze kollektie christelijke zang-, koor- en orgelgram mofoonplaten is enorm uit gebreid. Komt u eens kijken Fa. v. d. Peijl, Yerseke. Is de bekleding van uw bankstel versleten en is de rest nog prima? Vraag dan bij ons eens prijsöpgave voor het opnieuw bekleden. Rui me stofstalen aanwezig, in diverse kwaliteiten, zowel modern als klassiek. In on ze werkplaats wordt uw bankstel vakkundig opge knapt. Wij komen vrijblij vend bij u langs. Paauwe's woninginrichting, Paarden markt 17, Yerseke, telefoon 01131-1623. Maandag: panklare savooie kool 37 ct; panklare zuur kool 39 ct. Voor de Kerst dagen: tam konijn 5,78 per kg; baby kalkoen 4,59 kippepoten en kippelever- tjes; croquetten; bitterbal len; loempia's en worste broodjes. De Spar, Yerseke. Gevraagd wegens huwelijk: meisje voor halve dagen. P. J. Poley, Oude Torenstraat 13, Yerseke. Vrijdag en zaterdag: pan klare worteltjes 39 ct; Spruitjes 98 ct 1 kg; 12 gr. sinaasappelen 1,98; 1 kg voorgebakken frites 1,35 2 kg golden delicious 98 ct. Verder hazelnoten, walno ten bij De Spar, Yerseke. Inka voor de ideale huid verzorging. Inka produkten bevatten geen chemische of bilogische bestanddelen, maai- zijn zuiver plantaar dig. Daarom is Inka zo goed voor de huid, ook voor uw huid! Drog. Fa. O. Kostér. Kerstbomen, groot en klein 2,9.8 bij De Spar, Yerseke. Multobanden. Jumbo spelen. Sprigraph en grote sorte ring puzzels. Fa. v. d. Peyl. Afwas-automaten 1296, nu 648,50% korting. M. J. Geluk, Wemeldinge, tel. 01192-333. Vers vlees reklame. Vrijdag en zaterdag: soepcomplêt 1,41; 500 g magere schou derkarbonade 2,39; 100 g gebraden gehakt 55 ct; rookworst 1,08; 150 gram kookiworst 89 ct. De Spar, Yerseke. Steunzolen naar maat, ook op doktersadvies. Alle voet correctors in voorraad. Voet- kundige adviezen worden gratis verstrekt. Martin Wijdemans medisch gedipL voetkundige. Schoenrepara- tiebedrjjf v.h. Van Unen, Lange Vorststraat 18, Goes, tel. 7526. Te koop: zwarte kinderwa gen in pr. st. geheel uit- neembaar. Steeweg 7, Yer seke, tel. 01131-1847. Voor uw Kerstplaten naar: Fa. Hovestadt de Jonge. Desert Flower kleursampoo geeft uw haar een prachti ge diepe en natuurlijke kleur, houdt langer en voedt bovendien uw haar. Drog. Fa. O. Koster. Voor oud papier en oude metalen belle men (01100) 5018, b.g.g. na 18.00 uur 8522. - Fa. K. J. van Son Zn., Houtkade 38, Goes. Zoekt u iets moois voor de feestdagen. Wij hebben voor u chique japonnetjes meten zonder jasje en broekpak- ken. Voor uw kinderen leuke broekpakken, jumpsuites, jasjes, mutsen en alles ruim gesorteerd. Van Nim- wegen-Heyboer, Wemeldin ge. Dorpsstraat 53, tel. 336; W. Kanaalweg 51, tel. 582; Wilhelminastr. 41, tel. 592. Afwas-automaten 1296, nu 648,50% korting. M. J. Geluk, Wemeldinge, tel. 01192-333. Pocketboekjes 99 cent. Fa. van der Peyl. Nieuwe L.P.'s Corry en de Rekels; Wilma, Heikrekels; Udo Jürgens; Johnny Hoes en vele Nederlands gezon gen successen. John Wood- house; James Last enz. Fa. van der Peyl, Yerseke. Zeg dat nog eens! 'n Moderne haard is 'n feest om te geven en 'n feest om te ontvangen Haardenverkoop P. C. van Oosten - Yerseke mooie modellen prachtige sortering Afwas-automaten 1296, nu 648,50% korting. M. J. Geluk, Wemeldinge. tel. 01192-333. Suske en Wiske meer dan 30 deeltjes. Fa. v. d. Peyl. Bestel tijdig uw RUNDERROLLADE VARKENSROLLADE PRACHTIG VARKENS- en RUNDVLEES FIJNE VLEESWAREN En voor de soep SCHENKEL en nog véél meer specia liteiten voor uw kerstmenu bij Noordzandstraat Yerseke Telefoon 01131 -1462 Vanaf heden is de de week-ends weer Tevens vragen wij nog een voor alle voorkomende werkzaamheden Wemeldinge Tel. 01192-508 Fotokopie nodig? Van der Peyl maakt die voor u. 1,per stuk (tot kwar to of A 4). Markt 17, teL (01130) 1381, Kruiningen. Grote sortering puzzels van 20 2000 stukjes. Zie de etalage. Fa. van der Peijl, Yerseke. UITSLAG VERLOTING 1390 1276 2908 1179 2114 2117 2372 2003 3373 2728 Prijzen afhalen bij C. FRAANJE Alb. Schweitzerstraat 14 Kruiningen AANVANG MOSSELAVOND a.s. vrijdag 17-12-1971 HANDGEKNOOPTE PERZISCHE TAPIJTEN Meshkinshar 201 -145 Ferduz 131-090 (ook als tafelkleed te gebruiken) Kruiningen Zak-agenda's Kantoor-agenda's Bureau-agenda's Kantoorboekhandel

Scheldebode | 1971 | | pagina 5