BAAYENS OO de speciaalzaak voor uw BRIL REI M ERS WAAL WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT »»Mllltlll KRABBENDIJKE RILLAND-BATH WAARDE INGEZONDEN STUKKEN PREDIKBEURTEN Vanaf maandag 20 december tot en met donderdag 23 december zullen vele winkels 's avonds geopend zijn van 19-21 uur. in Oost-Zuid-Beveland gefuseerd. Kruisverenigingen In een op 9 december 1971 te Krab- bendijke gehouden vergadering is door de vereniging Christelijke Wijkverple ging te Yerseke en de Groene Kruisver eniging te Kruiningen-Hansweert-Schore Krabbendijke, Rilland-Bath, Waarde en Yerseke besloten te fuseren en een nieu we vereniging „Het Groene Kruis Oost- Zuid-Beveland in het leven te roepen. Koninklijke goedkeuring op de statu ten zal worden aangevraagd. In ver band met het nog niet bezittten van rechtspersoonlijkheid is besloten het per soneel voorshands nog in dienst te la ten van de deelnemende verenigingen. De deelnemende verenigingen hebben samen plm. 5.000 leden. In dienst van deze verenigingen zijn 7 wijkverpleeg sters. Het Algemeen Bestuur van de nieuwe vereniging bestaat uit 11 personen, te weten per werkgebied van de toegetre den plaatselijke verenigingen 2 perso nen, terwijl uit Yerseke één persoon extra komt namens de Christelijke Wijk verpleging aldaar. Het Algemeen Bestuur is voorlopig als volgt samengesteld: voorzitter: dhr. J. Griep, Hansweert. vice-voorzitter dhr. H. Don, Krabbendijke. sekretaris: dhr. Jac. Kole, Yerseke. penningmeester dhr. C. J. W. de Goffau, Rilland. leden: mevr. A. Baarens-van Aalst, Kruiningen. dhr. M. J. Nolet, Yerseke. dhr. J. A. Kamps, arts, Rilland, dhr. J. J. van Kervinck, Krabben dijke. dhr. M. Waterman, Waarde, dhr. M. Koeman, Waarde, dhr. H. Comelisse, Yerseke. In het werkgebied van elke oude plaatselijke Groene Kruisvereniging blijft bestaan een plaatselijke kontakt- kommissie van ten hoogste zeven leden, wier taak erin bestaat het Groene Kruis werk ter plaatse te stimuleren en zo goed mogelijk te doen lopen. De plaatse lijke kontaktkommissies vormen samen de ledenraad, aan welke Raad het kie zen van het Algemeen Bestuur is opge dragen. Door het aangaan van deze fusie ho pen de deelenemende verenigingen hun leden nog beter van dienst te kunnen zijn, dan nu reeds het geval is. Duivententoons telling. Vrijdagavond en zaterdagmiddag en -avond vond in het Dorpshuis een grote duivententoonstelling plaats, waar een 80-tal inzenders ongeveer 600 duiven hadden aangevoerd. Bij de officiële ope ning was o.a. burgemeester H. G. van Suijlekom aanwezig. De tentoonstelling was georganiseered door de Ned. Bond van Zaterdagvliegers, afd. Zeeland. De duiven werden gekeurd door de heren A. de Boom en G. Booden uit Rotterdam en de heer A. Hagers uit Berkel. Ook werd er een grote amerikaanse verlo ting gehouden met een tiental prijzen. De duivenprijswinnaars waren: Klasse la, oude doffers: 1 A. Meeuwsen; 2 A. J. Kruijsse; 3 H. P. van Noorden. Klas se lb, oude doffers: 1 en 2 G. Feleus; 3 A. J. Kruijsse. Klasse 2, oude duivin- nen: 1 J. M. Jumelet; 2 P. van Belzen; 3 A. J. Stoutjesdijk. Klasse 3, jonge doffers: 1 J. C. Westdorp; 2 A. Meeuw sen; 3 M. C. van Boven. Klasse 4, jari ge duivinnen: 1 J. Toutenhooft; 2 P. van Belzen; 3 H. Oudeman. Klasse 5a, jonge doffers: 1 J. Vleugel; 2 H. P. van Noorden; 3 E. Th. Zoetewey. Klasse 5b, jonge doffers: 1 C. Clement; 2 M. H. v. Stel; 3 J. van de Sande. Klasse 6a, jon ge duivinnen: 1 M. Korstanje; 2 C. Lam- per; 33 P. J. Verburg. Klasse 6b, jonge duivinnen: 1 E. Minnaard; 2 A. Abra- hamse; 3 H. J. van de Moere. Klasse 7, late doffers: 1 J. Lindenberg; A. Meeuw- se. Klasse 8, late duivinnen: 1 L. de Fouw; 2 Gebr. Versluis; 3 A. Meeuwsen. Mooiste doffer: G. Feleus. Mooiste dui- vin: J. Jumelet. Mooiste jonge doffer: J. Vleugel. Mooiste jonge duivin: E. Minnaard Mz. Voetbal. Het eerste elftal is zaterdag met de volle winst uit Zierikzee thuisgekomen na een doelpunt van A. Bruinooge, ge scoord uit een voorzet van Kees de Vos. Na de rust kwam er in deze stand te gen Mevo geen verandering meer. De twee behaalde puntjes zijn zeer nuttig voor de stand in de ranglijst. Het twee de verloor thuis tegen Hoedekenskerke 1 met 32. Het derde deed het beter en kwam met een 70 overwinning van het veld af, zodat de voorsprong van twee punten tegen concurrent Kapelle behouden kon worden. Al speelde in 'n thuiswedstrijd tegen Kloetinge gelijk 00. Het geheel was een spannende wedstrijd, maar beide partijen konden met de uitslag tevreden zijn. BI speel de in Yerseke tegen BI een minder goe de partij en verloor met 21, B2 ver loor thuis met 42. Tenslotte zijn er nog twee zaalvoetbaluitslagen n.l. ver lies tegen PTT met 42 en gelijk tegen Kloetinge met 1'1. Raiffeisenbank vernieuwd. Het gebouw van de Coöp. Raiffeisen bank aan het Dorpsplein heeft inwendig een metamorfose ondergaan. Vanwege de groei van de omzet en het aantal te verrichten diensten zocht het bestuur naar een mogelijkheid om de ruimte te vergroten. Deze mogelijkheid is gevon den door de achterliggende tuin te ge bruiken en deze bij het bankgebouw te trekken. Daarvoor moest heel wat ge broken worden, maar het resultaat is de moeite waard. Er is een geheel nieuwe ruimte ontstaan terwijl de entree van de Bank en het eerste aanzicht binnen in toch gelijk gebleven zijn. De Jduis is nu dusdanig geplaatst dat hij buiten het gezichtsveld van de balie staat. De bestuurskamer is vergroot. De drie oude loketten zijn vervangen door vier nieuwe welke zijn üitgevoerd met kogelvrij glas. Het loket blijft tijdens de handeling ge heel gesloten. Via een soort koker wordt de klant bediend. Ook is de privacy be ter gewaarborgd daar de loketten aan de zijkanten zijn afgeschut. Er is nog een machinekamer (Ponsmachine enz.) bijgebouwd en een keuken met toiletten. Het verbouwingswerk is uitgevoerd door de Fa. F. Weststrate uit Kattendijke, de heer M. W. van Nieuwkerk heeft het schilderwerk uitgevoerd. Vrijdagmiddag en -avond was het verbouwde bankge bouw te bezichtigen voor het publiek. Velen maakten er gebruik van. Kerkconcert. Zaterdag werd in de Herv. kerk alhier een concert gegeven door Ellen de Wind sopraan, Paul van Belzen, trompet en Bram Beekman, orgel. Voor de aanvang van het concert riep Bram Beekman de clementie der hoorders in voor het ge val er iets mis zou gaan. Hij had n.l. niet de gelegenheid gekregen zich vol doende op het orgel in te spelen. Des ondanks verliep alles vlekkeloos. Het rijk gevariëerde programma bood elk wat wils en de verschillende nummers kwamen goed tot hun recht, waarbij ons opviel dat Beekman herhaaldelijk aan het orgel de volle schoonheid van zijn klankrijkdom wist te ontlokken. De muziekliefhebbers die opgekomen waren hebben ten volle kunnen genieten. Talentenjacht 1971. A.s. zaterdag 18 december is het weer zovei'. De 11e Talentenjacht om de Scheldeprijs van Reimerswaal kan dan weer van start gaan. Het comité Con certfonds heeft het hele jaar naar deze dag toegewerkt. Het heeft o.a. met de steun van B. en W., K.R.O., Kino Tech niek N.V., Polydor en middenstand van Kruiningen en omgeving deze dag geor ganiseerd. Een groot aantal jeugdige artiesten hebben zich al laten inschrij ven. Deze zullen elkaar bekampen in 3 categorieën n.l. klavierinstrumenten, in strumentaal en vocaal. De jury bestaat uit de heren van Loenhout, Harthoorn en Wijnobel. Onafhankelijk van deze ju ry worden de prestaties ook beoordeeld door een Tienerjury, waarin zitting heb ben: Ineke Steketee, Addy Jansen en Ronnie Wlaverijn. De presentatie zal dit jaar verzorgd worden door Hans de Jonge. De strijd om de Gouden Senn- heiser Microfoon begint 's morgens om 10 uur. Gaat u ook eens kijken in Ons Dorpshuis, 's Avonds om 8 uur treedt onder aanvoering van de uit Wemeldin ge afkomstige zanger Foort Verbrugge de groep Mailer Mackenzie Band op. Lichtencontrole. Velen maakten van de geboden gele genheid.- gebruik, om woensdagavond in Garage Leendertse de verlichting van hun auto te laten controleren. Veel lam pen bleken te moeten worden bijgesteld, wat ter plaatse verricht werd. Een en ander geschiedde onder auspiciën van de afd. Ver. voor Veilig Verkeer. Voetbalnieuws. Kruiningen 1 behaalde zaterdag een 41 overwinning in de uitwedstrijd te gen Kapelle 2. Kruiningen 2 had han den vol werk met Waarde 2 en won op het nippertje met 21, na met 10 te hebben achtergestaan. Jac. Blok maak te voor rust gelijk. En pas zes minuten voor tijd P. Polfliet 21 (net ingeval len). Kruiningen 3 speelde voor de twee de keer 00 tegen het sterke Amemui- den 4. De A-junioren verloren met 62 van Kapelle A. BI won met 72 van Waarde BI en B2 zorgde voor een enorme verrassing door tegen Kapelle BI met 11 gelijk te spelen. Prima werk, mannen van B2! De aanvangstijd voor de feestavond is vastgesteld op 8 uur. Zaterdag ziet het programma er als volgt uit: Het vierde en vijfde spelen tegen elkaar (competitie-wedstrijd). Voorts spelen een combinatie van le en 2e tegen elkaar (hier zijn ook 3e elftal- spelers in opgesteld) let goed op de opstelling dus. De A-junioren spelen uit tegen Kloetinge Al en BI speelt tegen Hansw. Boys B. B is vrij. Bijeenkomst R.K. Vrouwengilde. Het Ned. Rode Kruis heeft op uitno diging van het bestuur van het R.K. Vrouwengilde, donderdagavond in het Dorpshuis Kaj Munk een dia-avond ge houden waarvoor de belangstelling goed was. Op een duidelijke wijze werden de werkzaamheden van het Ned. Rode Kruis op het witte doek geprojekteerd. De belangstelling was goed. Bijkantoor Raiffeisenbank geopend. Donderdagmiddag heeft burgemeester Mr. C. Pijl Hogeweg het bijkantoor van de Coöp. Raiffeisenbank Kruiningen- Hansweert aan de 'Schoolstraat te Hans weert officieel geopend. Het bijzonder smaakvol en doeltreffend ingericht ge bouw is ongetwijfeld een aanwinst voor Hansweert. Na afloop was er een druk bezochte receptie in de zaal „Thalia". Eeveneens heben velen zowel in de mid dag- als avonduren de gelegenheid te baat genomen om het gebouw te bezich- gen. De openingstijden van de bank zijn van maandag tot en met vrijdag van 9- 11.30 uur. Naar de voorzitter de heer J. Nieuwenhuijse ons meedeelde, ligt het in de bedoeling om de openingstijden der bank te verruimen doch dit zal afhan kelijk zijn van de belangstelling die er van de zijde der bevolking voor de bank zal blijken te bestaan. Mocht deze groot zijn dan zal de bank mettertijd de ge hele dag open zijn d.w.z. dezelfde uren zoals deze thans gelden te Kruiningen. Ook aanpassing van het personeel zal dan opnieuw bekeken moeten worden. Men heeft vertrouwen in de toekomst van Hansweert. Kanaal 43 zender Egem 20 december in de lucht. De heer A. J. le Clercq, t.v.-technicus uit Hansweert, die steeds nauw in kon- takt heeft gestaan met de B.R.T. te Brussel heeft met de chef-zender van de B.R.T. een gesprek gevoerd waarin deze hem de prettige mededeling kon doen dat Kanaal 43 zender Egem Ned. Taal ingaande 20 december het volle dige programma zal gaan uitzenden. Hoewel men afgelopen 'dinsdag reeds met een draaggolf in de lucht is ge weest; ligt het niet meer in de bedoeling om verdere proefuitzendingen te verzor gen. Dit betekent voor geheel Zeeland, dat de uitzendingen van België nu kwa litatief in sterke mate zullen toenemen en nagenoeg even goed ontvangen zul len kunnen worden als de uitzendingen via de T.V.-mast uit Goes. Vele t.v.- masten staan reeds ingesteld op Egem doch door allerlei moeilijkheden van technische aard is de B.R.T. er niet in geslaagd dan 20 december klaar te ko men. Afscheid hoofdkleuterleidster. Het personeel van de o.l. en r.k. la gere scholen voor het basisonderwijs en de r.k. kleuterschool en de ouder com missie van de openbare kleuterschool hebben afscheid genomen van de hoofd kleuterleidster van de openbare kleuter school het Paviljoen mej. Kievit, die woensdag a.s. in het huwelijk zal tre den. Haar werden - bloemetjes en enke le geschenken overhandigd. Woensdag zal zij na haar huwelijk nog eenmaal naar de kleuterschool komen om offi cieel afscheid te nemen van haar kin deren. Jammerlijk verlies. Een enigszins gedesillusioneerd elftal elftal van de Hansw. Boys heeft zondag vanuit Clinge met een 10 nederlaag de thuisreis moeten aanvaarden. Het was een wedstrijd waarin beide partijen elkaar weinig hebben toegegeven en waarin een gering overwicht van de Hansw. Boys zo nu en dan toch zeker aanwezig was hetgeen echter niet kon resuleren in doelrijpe kansen. Een scrimmage voor het Hansw. doel werd door de speler De Booij van Clinge vijf minuten voor de rust omgezet in een doelpunt. Zondag zal de Hansw. Boys het thuis moeten opnemen tegen Wal cheren. Walcheren is de hekkensluiter en heeft uit 12 wedstrijden 3 punten. De Hansw. Boys staat nu op de 3de plaats van onderaf gerekend. Duivententoonstelling. Zaterdag wordt in het café „De Har monie" van de heer A. Brandenburg door de P.V. „De Blauwe Doffer" haar jaarlijkse duivententoonstelling gehou den. Zeker 200 duiven zullen te bewon der enzijn. Als keurmeester zal optre den de heer L. Peeman uit Middelharnis. Een ieder is welkom op deze tentoon stelling welke geen entree kent. ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service A. J. Kruijsse kampioen van Zeeland. De heer A. J. Kruijsse te Krabbendij ke is dit jaar' kampioen van Zeeland geworden bij de zaterdagvliegers, op een wel zeer overtuigende wijze. In ei gen rayon won hij negen kampioen schappen, terwijl hij in de afdeling zeer sterk was, waardoor hij met een flinke voorsprong le generaal kampioen 1971 werd. Spelregelweds tr ijd. In het Cultureel Centrum was een enorme belangstelling van de voetbal- jeugd met hun leiders voor de spelregel wedstrijd. die werd georganiseerd door de schcidsrechtersvereniging „Noord- en Zuid-Beveland", voor B-junioren t.m. 14 jaar. De verenigingen Hansw. Boys, Krabbendijke, Rillandia, Waarde en Yerseke waren elk met een team aan wezig, waarbij de nodige „supporters" waren meegekomen. De vice-voorzitter van de scheidsrechtersvereniging, de heer J. J. Lauer, opende deze avond en sprak de hoop uit dat deze wedstrijden ook landelijk zullen worden georgani seerd. Vervolgens vertoonde de heer M. Paauwe een serie dia's over spelmomen ten, waarbij de heer J. Tholenaar een toelichting gaf, waarna de eigenlijke wedstrijd begon onder leiding van de spelleider de heere J. Dijkeshoom. Vra gensteller was de heer J. A. Walraven en tijdopnemer de heer J. J. Lauer. Van elke bovengenoemde vereniging nam 1 team van 5 junioren deel, die ieder 5 vragen kregen te beantwoorden, waarbij een goed antwoord 1 punt opleverde. Na een spannende wedstrijd kwam het team van de voetbalvereniging Waarde als overwinnaar uit de bus. Het bestond uit J. Houtekamer, H. Braam, G. Vreke, J. Dalebout en J. Nagelkerke. De eind stand was: 1 Waarde 15 punten; 2 en 3 Yerseke en Hansw. Boys 14 punten; 4 en 5 Rillandia en Krabbendijke 12 pun ten, waarmee Waarde zich plaatste voor de finale om het kampioenschap van Noord- en Zuid-Beveland, die febr.- maart volgend jaar zal worden gehou den. B. Lavooy van Hansw. Boys was de enige deelnemer die 5 punten scoor de. De heer C. M. Lobezoo van de voet balvereniging Krabbendijke dankte tot slot de heren scheidsrechters, voor het vele werk in het blang van de voetbal- jeugd verricht. Kerstmiddag bejaarden. Dinsdagmiddag 21 december om half drie verzorgt de plaatselijke afdeling van de Ned. Ohr. Vrouwen Bond een Kerstmiddag voor de bejaarden in het Hervormd Centrum „De Rancke". De afdeling hoopt woensdag 22 december om 7 uur haar Kerstavond te houden, eveneens in „De Rancke". Vergadering N.F.O. Maandag 20 december belegt de afd. Oost-Zuid-Beveland van de Nederlandse Fruittelers een vergadering in het Cul tureel Centrum te Krabbendijke, aan vang half acht. Onder het motto: „Is uw bedrijf al doorgelicht", geven de he ren C. Geense te Krabbendijke en H. Moeleker te Temeuzen, beiden verbon den aan de Rijkstuinbouwvoorlichtings- dienst, economische- en technische voor lichting. Prestatieloop. Een 20-tal junioren van de voetbalver. „Krabbendijke" namen zaterdag deel aan de PZC-Cross, die werd gehouden op de Schotmansplaat bij het Veerse Meer. Het overgrote deel van hen start te voor de jeugdprestatieloop: een af stand van 3300 m (voor de jeugd t.m. 13 jaar), die in ongeveer een half uur moest worden afgelegd. Joop Krijger eindigde als eerste Krabbendijkenaar op de 5e plaats, door de afstand in 15 mi nuten af te leggen. De jongste deelne mer van Krabbendijke, Sjaak Minnaard (6 jaar) deed er maar 6 minuten langer over! De overigen kwamen aan de start bij de 6000 m, een afstand die binnen het uur moest worden afgelegd. Ook de ze deelnemers kwamen ruimschoots bin nen de vastgesteld tijd binnen: om en nabij de 33 minutenJ Beroep predikant. Ds. G. van Noordennen, plaatselijk predikant van de Ned. Herv. kerk, heeft een beroep ontvangen van Heerjansdam. Bezichtiging nieuwe school. Nadat vrijdag 17 december a.s. de nieuwe christelijke basisschool „De Hin- kelinge" des middags om half drie of ficiéél zal zijn geopend, is er 's avonds van half acht tot half tien gelegenheid voor de ouders, oud-leerlingen en be langstellenden om het nieuwe gebouw te bezichtigen. Voetbal. Afgelopen zaterdag werd er in Krab bendijke niet gevoetbald, oorzaak hier van was dat de consul het terrein had afgekeurd. Krabbendijke 2 won met 70 van DFS 3 en Krabbendijke Al won met 50 van Robur Al. Benoemd. Als jeugdouderling in de Ned. Herv. kerk is benoemd de heer Schagen, die deze benoeming heeft aangenomen. Voetbal. Waarde 1 haalde zaterdag de volle winst binnen. Het ontmoette Middelburg 5 in een strijd die gelijkopgaande was, vol spanning. Middelburg dat de leiding nam na 7 minuten werd spoedig door Kamerling weer ingehaald. Middelburg nam weer de leiding maar Braam maak te er nu na 1 minuut 22 van. Middel burg wist nog éénmaal te scoren, maar Braam en Kamerling namen elk nog een doelpunt voor rekening. Uitslag 4—3. Waarde 2 moest in Kruiningen zijn meerdere erkennen met een 21 nederlaag. AGENDA En deze rubriek kunnen verenigingen of organisaties hun hoogtijdagen doen ver melden. Zij dienen deze hiertoe door te geven aan Redactie „De Scheldebode", Markt, Kruiningen, telef. (01130) 1381 Vrijdag 17 december: „Open huis" op het Delta Instituut van 14-17 uur en van 19.30-22 uur. Wij ontlenen onze verantwoordelijk heid aan de opdracht die wij van de Akademie van Wetenschappen ontvin gen. De verantwoordelijkheid voor be leidsbeslissingen berust bij de Volksver tegenwoordiging. Ik hoop op de open dag op 17 decem ber a.s. veel Zeeuwen al of niet 'lid van de Aktiegroep „Oosterschelde Open" op het Instituut te ontvangen om eventueel over de gehele problematiek nader met ons in discussie te gaan. Direkteur Delta Instituut, Dr. K. F. VAAS Kerstpot Leger des Heils Evenals vorige jaren wil ook dit jaar Het Leger des Heils, Korps Yerseke ve le bejaarden en zieken een Kerst traktatie bereiden. Ook u is in de gelegenheid om door het deponeren van uw gift in onze Tra ditionele Kerstpot, ons te helpen. De Kerstpot zal staan op het Kerk plein op zaterdag 18 december vanaf 's morgens 8 uur tot 's avonds 7 uur. Tussen 4 en 5 uur n.m. opgeluistert door muziek en zang van de Heilsolda ten. Hartelijk dank voor uw medewerking. S. J. EIKENAAR, majoor. (Buiten verantwoording der Redaktie) Aan het Sekretariaat van de Aktiegroep „Oosterschelde Open", Postbus 3, Yerseke. Mijne Heren, Mag ik u hartelijk dank zeggen voor het fraaie bloemstuk dat wij mochten ontvangen bij de opening van ons nieuw verbouwde instituut. Dat uw aktie, dit maal, deze prettige vorm heeft aange nomen, deed ons een groot genoegen en wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Tevens wilde ik gaarne reageren op uw ingezonden stukje in de Yerseksche Courant. U meent hierin de argeloze lezer te moeten beschermen tegen een indruk die hij wel moet krijgen. Wij, van onze kant, zijn meer beducht voor de vooringenomen lezer dan voor de ar geloze, hoewel wij ons, uiteraard, tot de objectieve lezer meenden te moeten wenden. Deze zal het, naar onze mening niet ontgaan hoe de open Oosterschelde van vandaag, waterstaatkundig onaan getast, van zuiver biologisch standpunt als de beste toestand geschetst wordt en alle, eventuele veranderingen daaraan worden afgemeten en hoe erop gewezen wordt dat, ten aanzien van deze toe stand, alle ingrepen verslechtering van de toestand betekenen. Hierbij sluit het rapport aan op vorige publicaties, waar in dit standpunt al jaren geleden werd uiteengezet. Daarom leek het ons ook niet zinvol hier nog uitvoerig bij stil te staan, maar meenden wij ons intensie ver bezig te moeten houden met de nieu we ontwikkelingen die momenteel in de belangstelling staan. Dat de lezer uit ons rapport zou moe ten begrijpen dat we, omwille van de veiligheid, toch maar akkoord moeten gaan met Rijkswaterstaats afsluiting, is iets dat ik, in alle argeloosheid, niet uit het rapport kan lezen en dat ook de bedoeling van geen der opstellers is ge weest. Aangezien in het rapport van enige suggestie in dezen geen sprake is, acht ik het overbodig te bestrijden dat een dergelijke suggestie onevenwichtig en onjuist zou zijn. Aan de bewoners van Yerseke Alhoewel alles omtrent de moord op Jos bij de Rijksrecherche ligt alsmede op het Ministerie van Onderwijs, zowel als op 't Dep. van Justitie en Financiën, wacht men nog steeds op het overtui gende bewijs!! Hij is opgegraven en men weet veel, zeer veel. We hopen straks alles. Wie nog iets weet bericht het mij in het volste vertrouwen en stilzwijgen of aan de politie. Met de allerbeste wensen voor 1972 en gezegende Kerstdagen. JAC. DE NOOD, Den Haag 2077 Box 1431. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. W. C. Luuring, Middelburg. 5 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof Geref. Gemeente 10 en 4.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Kruiningen Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. R. Bakker, Zwolle. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. 23 december Interkerkelijke Zangaienst. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. de Bue. 2.30 uur: Ds. Kwast uit Viissingen. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. Terlaak. Geref. Gemeente 9.30, 6.30: Ds. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. Karelse Sr. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdagavond 19.15 uur. Zondagmorgen 9.45 uur. Leger des Heils 10 uur v.m. Heiligingsdienst geleid door Majoor K. H. Bilder. Zondagsschool 13.15 uur. 6 uur n.m. Verlossingdienst, geleid door Majoor S. J. Eikenaar. Erabbendyke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk Geref. Gemeente 9-30, 2 en 6 uur: Ds W. Hage. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekend van 18 december wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door dokter J. A. Kamps te Rilland- Bath, tel. (01135) 343. Hulpcentrum Noord- en Midden-Zee land, tel. (01100) 4444. YERSEKE Van 1925 december 1971 Zaterdag 25 december: Eerste Kwartier HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 4.35 4.51 10.04 10.24 Maandag 5.12 5.30 10.49 11.05 Dinsdag 5.49 6.10 11.29 11.48 Woensdag 6.24 6.48 12.08 Donderdag 7.05 7.30 0.30 12.50 Vrijdag 7.49 8.16 1.13 1.38 Zaterdag 8.39 9.13 2.03 2.33 Te Wemeldinge 5 minuten vroeger Te Hansweert 40 minuten vroeger

Scheldebode | 1971 | | pagina 2