Wijziging drank-en horecaverordening op 3 december in werking Wintersport in Europa Kort bij kas Kerk diensten 79, Sommige O.W. ambtenaren ook verbaliserings bevoegd Algemene Bank Nederland HH DE KLERK Dagje Snip en Snap voor winnaars van Priems wedstrijd WELKE DOKTER IS THUIS Heeft u al eens in „DE PUT" GEGETEN CULTURELE AGENDA Hoog water in Vlissingen de scheldebode donderdag 9 december 1971 Voor gent. Vlissingen België l'Rt- Duitsland Zwitserland Oostenrijk - Frankrijk Geesten en demonen Strandhotel Vlissingen Sluit een persoonlijke lening bij de ABN Er zijn vele mogelijkheden U bent welkom bij de voor een persoonlijke lening Bedbank in kleurbeits 10,- voordeel op de matras f! I Oude Markt 9, Vlissingen. VLISSINGEN - De raad van Vlissingen heeft in haar vergadering van 24 september 1971 besloten de Drank- en Horecaverordening zoda nig te wtyzigen, dat het de horecaon dernemers wordt toegestaan gedu rende de wintermaanden - van 15 september tot en met 29 april - op vrijdagen, zaterdagen, zondagen en de christelijke en nationale feestda gen hun bedrijven tot 1 uur 's nachts open te houden. De verordening voorzag reeds in het tot 1 uur 's nachts geopend zijn op alle dagen in de periode van 30 april tot en met 14 september. Na mens een groot aantal horecaonder nemers in Vlissingen waren daartoe verzoeken ingediend. De hoofdreden van die verzoeken was over het algemeen gelegen in een te ver wachten hogere rentabiliteit: juist tijdens de weekeinden en feestdagen is er vrij veel uitgaand publiek. De ondernemers ervaarden het als scha delijk om reeds om 24.00 uur te moeten sluiten. De wijziging van de verordening, welke op 30 november j.l. openbaar bekend is gemaakt, is op 3 december j.l. in werking getre den. Vooruitlopend op het raadsbe sluit werd echter reeds door de burgemeester voor de periode van 15 september 1971 tot de datum van inwerkingtreding van het raadsbe sluit ontheffing in bovenstaande zin verleend. De verordening tot wijzi ging van de Drank- en Horecaveror dening ligt gedurende drie maanden ter gemeentesecretarie -bureau alge mene zaken, kamer 128^-voor ieder een ter inzage en is tegen betaling van de kosten verkrijgbaar. Voor het geval u plannen heeft voor een wintersportvakantie en u nog niet weet in welk land u van de zon en sneeuw wil genieten, willen wij u nog wat wel wat tips geven. Tips over centra waar de toeristenindus trie bloeit. Dorpjes waar nu de kraakzindelijke bedden gespreid staan voor de duizenden die hun vermaak vinden in de kouwe kermis van ski en après, van napret en ver siertoeren. Het Nederlandse aandeel in dit „zigzaggende leger" is relatief gering, zo'n 150.000 wintersporters komen uit ons landje. In het maandblad van de ANWB de organisatie die altijd paraat staat om iedereen die op reis gaat van alle informatie te voorzien wordt een beschrijving gegeven van de belangrijkste wintersport plaatsen. Wie niet te ver weg wil, kan eens 'n weekeindje naar de besneeuwde Ardennen gaan. Men doet er goed aan, alvorens de reis te maken, tevo ren bij het Belgisch Verkeersbureau te informeren of er voldoende sneeus Wintersportplaatsen in België zijn: Francorchamps-La Gïeize op 530 meter hoogte, er zijn zijn drie skilif ten, 's avonds is de 1000 meter lange skihelling verlicht. Als het mocht vriezen en er is geen sneeuw, dan staat een machine gereed om sneeuw te maken. Robertville-Ovi- fat, bereikbare hoogte 650 meter, twee skiliften en twee skinellmgen van 1000 en 400 meter lengte. Bve- rence-Malmedij, gemiddelde hoogte 505 meter. Er is een 1000 meter lange skihelling en lift. Jalhalj, wat bescheidener van opzet dan de overige plaatsen, een 450 meter lan ge helling en geen liften. Wel goede wandelmogelijkheden. Manderfleld op 525 meterhoogte, 650 meter lange skihelling. Mogelijkheden om ski's en skischoenen te huren, skileraar aanwezig. Spa bereikbare hoogte 575 meter, 1000 meter lange skihelling, skilift, springschans, sleebaan, oe fenhelling met skileraren, verhuur. In de vakantietijd is de baan open. Trois Points, uitsluitend voor sleden en sneeuwscooters die op de baan worden verhuurd. In Duitsland zijn betrekkelijk dicht bij ons land goede winter sportgebieden te vinden. Volgens de ANWB zijn de bekendste Hochsau- erland (met Wingerberg »ls cen trum) en de Harz. In deze streken is het mogelijk een echter winter sportvakantie te houden, als het weer zich aan de regels houdt. De Efiel is niet sneeuwzeker. In „Prum" bij de Schwarzer Mann, met 700 meter het hoogste punt in de „Schnee-Eifel" vindt men zelfs en mini-wintersportcentrum met skilift en ijsbaan. Wat verder naar het zuiden liggen de tot 1500 meter reikende bergen van het Zwarte Woud. Hier vindt men in de regel voldoende sneeuw. Veel wintersportplaatsen in Zwit serland hebben speciale arrange menten. In Adelboden is er een, speciaal voor niet-skiërs. Het biedt zeven dagen half pension, vijf halve dagen curling-les en gratis entree tot de ijsbaan, prijzen vanaf ca. 190,-. In Zwitserland wordt veel les gegeven op mini-ski's. Oostenrijk is overbekend voor de- wintersport. Ook hier veel arrange menten,waarin behaie logies en pen sion ook andere accommodaties is begrepen, zoals gebruik van alle skiliften, gratis entree tot zwembad- ijsbaan, ritie met arrestee e.d. De prijzen voor 7 dagen variëren van een paar tientjes (alleen logies) tot meer dan 400,- (volledig pension in luxe hotel). Het Oostenrijkse Verkeersbureau in Amsterdam ver strekt alle informatie. In Frankrijk is de laatste jaren een aantal hypermoderne wintersport centra gesficht. Op initiatief van de- regering heeft men in de Franse Alpen streken met goede skimoge lijkheden ontsloten en voorzien van de allermodernste accommodatie. VLISSINGEN - Dagelijks lezen we in de dagbladen over milieuver vuiling. Die vervuiling geschiedt niet alleen door fabrieken, maar evenzeer door de burgers zeif. Dat het daarmee oppassen wordt is on langs duidelijk gebleken door een vonnis van de kantonrechter in Ber gen op Zoom. Deze bracht namelijk de veel gehoorde, doch nog weinig geëffectueerde slogan, „de vervuiler betaalt" in praktijk. Het eerste slachtoffer was een Bergse huls vrouw, die aan de rand van de stad twee plastic zakken en twee dozen met huisvuil had „gedropt". Haar verontschuldigingen, dat er „nog meer vuil lag" en dat de reini gingsdienst niet meer langs zou ko men vóór ze met vakantie ging, werden door de kantonrechter niet geaccepteerd. De officier van justitie kon vanzelfsprekend ook geen waar dering voor de gevolgde handelswij ze opbrengen. „Iedereen heeft wel de mond vol over milieuverbetering, maar men werkt er niet zelf daad werkelijk aan mee", zo stelde hij. Zijn eis was een boete van f 50,- welke door de kantonrechter con form werd gevonnist. U ziet: vuil- smijterij kan geld kosten. Veel geld zelfs. En denkt U niet, dat zoiets alleen in Bergen op Zoom kan voor komen. Ook in Vlissingen loopt u de kans voor dergelijke ongeoorloofde praktijken te worden beboet - en terecht De Algemene Politieverordening schrijft voor, dat het huisvuil op daarvoor aangewezen plaatsen en tijdstippen mag worden buitengezet. Volgens artikel 9 van deze verorde ning staat op overtreding als maxi mum straf een hechtenis van twee maanden of een boete van ten hoog ste driehonderd gulden. Niet zo wei nig dus Bij het vooronderzoek van de be groting 1972 is uit de raad van de gemeente Vlissingen de vraag naar voren gekomen hoe het college van B en W denkt over preventieve maatregelen ten aanzien van de toe nemende vervuiling van onze stra ten, en over het daartoe in het leven roepen van een speciale reinigins- politie. Het college heeft daarop in de Memorie van Antwoord gezegd, dat de wenselijkheid daarvan wordt bekeken. Los hiervan hebben inmid dels een aantal personeelsleden van o.a. reinigingsdienst en plantsoenen dienst een verbaliserende bevoegd heid gekregen. Naast de politie zijn thans diverse andere personen bevoegd om bij „kleine milieuverontreinigingen" verbaliserend op te treden. Dit kan bestaan uit een „politionele transac tie" <- populair gezegd: gelijk beta len"- bij een „op heterdaad betrap pen"; of een procesverbaal in andere gevallen - waarbij het mogelijk is tot „schikking" over te gaan Het is duidelijk dat het én voor het milieq én voor de portemonnee beter zal zijn, indien we ons allen aan de spelregels houden: het vuil in plastic zakken eens per week, en het grof vuil eens per maand mee geven aan de reinigingsdienst op de daarvoor vastgestelde ophaalda gen. Angst is in een mensenleven een belangrijke factor. Of wij nu tussen de torenflats van een moderne stadswijk wandelen of een Papoea- hut in de oerwouden van West-Irian betreden: overal stuiten wij op het intense verlangen van geluk vast te houden en het kwaad te verbannen. Naarmate de mensen dichter bij de natuur leven en van onze civilisatie maar weinig of geen weet heeft, is hij eerder geneigd alle kwaad op rekening van geesten en demonen te stellen. Schrijver Heinrich Harrer kwam met magische rituelen in aan raking, toen hij zeven jaar lang als adviseur aan het hof van de Dalcd- Lama verbleef. Bij zijn tochten door de binnenlanden stuitte hij op een mysterische wereld van offers, dan sen, tovermiddelen en bezweringen. Hij weet er in zijn boek boeiend over te vertellen. GEESTEN EN DEMONEN, door Heinrich Harrer. Uitgave LA RIVIE RE EN VOORHOEVE n.v. te Zwol le. Prijs f 22,50. Vlissingen. Zaterdag 11 december van 0.00 tot en met 24 uur Dokter Kant. Badhuisstraat 121. tel. 01184- 2190, zondag 12 dec. van 0.00 tot en met 24 uur dokter Mijnlieff, Koude- kerkseweg 78a, tel. 01184 2525. Apotheek. Van vrijdag 10 dec. nm. 18 uur tot en met vrijdag 17 dec. vm. 8.30 uur apotheek geopend van J.H.M. van de Sande, Badhuisstraat 22 24, tel. 01184 -2066. Overige Apotheken 5-daagse werkweek. Huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland. 11 en 12 december dokter Th. Bloos, Kanaalstraat 70, Souburg, tel. 01183-1212. Dierenarts. 11 en 12 december dokter I.C. Klok, Oostkapelle, tel. 01188 1443. Verloskundige. 11 en 12 december mej. Van Ginkel, Pres. Roosevelt- laan 232. Wijkverpleegster Wlt-Gele en Oranje-Grone Kruis, 11 en 12 dec. zuster v.d. Ende. Schaepmanstraat 51. tel. 01184 4221. Wijkverpleegster "Het Groene Kruis" te Vlissingen, 11 en 12 dec. zuster Boersma, Wielingenlaan 2a, TEL. 01184-2735. Wijkverpleegster Het Oranje Groe ne Kruis, te Souburg en Ritthem 11 en 12 dec. zuster W. Verhagen-Wes- vrbeke, Burg. Stemerdimglaan 119, tel. 01183-1541. Middelburg, zaterdag 11 december van 0.00 tot en met 24 uur dokter Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 01180 2460, zondag 12 dec. dokter Reijerse, Seisweg 29, tel. 01180" 3456. Apotheek, van vrijdag 10 decem ber tot en met vrijdag 17 december, geopend apotheek L. v.d. Boogert, Korte Delft 12. Maatschappelijk werk te Vllssin- gen. Kath. Centrum, Lelienlaan 3, tel. 01184 - 4717. West-Souburg Vrij- burgstraat 1, Paauwenburg Troelstra- weg 18. Humanitas, Schuitvaartgracht 12, Middelburg Wagenaar straat 89. Gem. Sociale Dienst, Stadshui splein 2, tel. 01184 - 5100. Stichting v.h. Platteland op Wal cheren, Molenwater 33, Middelburg, tel. 01180 -3684. Herv. en Geref. Diaconie, wijkge- bouw Het Anker, Bonedijkestraat 163. tel. 01184 - 4283. Paauwenburg Louise de Colognyschool, Ad. Gogei- weg tel. 01184 6845. Iedere avond diner van 6-10 uur Vlissingen, Coosje Buskenstraat 141, tel. (01184) 5151 Troelstraweg 10, TEL. >01184) 5151 Middelburg, Markt 81, tel. (01180) 5258 Oost-Souburg, Kanaalstr. 36-38, tel. (01183)1992 Een dezer dagen had u de kans uw auto te laten keuren op diverse knellende punjen. Bij het Koop centrum Groenendijk te Vlissingen waren een aantal technici aanwe zig om de toestand van accu, schokbrekers en banden in ogen schouw te nemen en natuurlijk de betreffende eigenaar)es( er op te wijzen als iets vernieuwd of gere pareerd moest worden. Dit alles gebeurde gratis. In het dienstencentrum Goeder- tijt te Breskens heeft de vergade ring plaatsgevonden van de Stich ting Dienstverlening voor Bejaar den te Breskens. Het betrof hier een stichtingsraadsvergadering. De keurmeesters C. Akkermans uit Roosendaal, C. van Unen ook uit Roosendaal en Wessels uit Rot terdam en Smit v. Steijn uit Gouda hadden het de afgelopen dagen druk met het keuren van diverse vogels in het Casino te Breskens waar de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers afdeling Breskens haar jaarlijkse tentoonstelling hield. Er waren vogels uit geheel Zeeuwsch-Vlaanderen maar de meeste prijzen waren voor de le den uit Breskens. Niet alleen het onderwijsperso neel is in de weer geweest; ook het toekomstige personeel heeft niet stil gezeten. Toen minister mr. C. van Veen, van onderwijs en wetenschappen, onlangs een be zoek bracht aan St.-Laurens kwa men de leerlingen van de rijkspe- dagogische academie en hun leer krachten daar ook naar toe om de minister er nog eens op te wijzen dat de behuizing van deze leerlin gen in de Lange Noordstraat te Middelburg al lang verouderd is. Deze kwestie dateert niet van de afgelopen week maar men pro beert reeds tien jaar om een nieuw gebouw voor deze leerlingen los te krijgen. Om meer kracht bij hun vraag te zetten ging men in een protestmars met spandoeken waar op diverse pakkende kreten op weg naar St.-Lai ter. nirens en de minis- Zondag 19 december zal ds. W. Musch in de Uitkomst te Breskens afscheid nemen omdat hij is be noemd tot predikant in het Friese Zwagerveen. Ter gelegenheid van dit afscheid vindt in de hervormde kerk te Breskens een dienst plaats die door de gereformeerde predi kant W. Musch wordt geleid. Omdat de Pinkstergemeente in Vlissingen binnenkort net Concert gebouw als vast onderkomen in gebruik zal nemen werd voor het Luxortheater een andere bestem ming gezocht die men inmiddels al heeft gevonden ook. In de toe komst zal dit gebouw dienst doen als ontmoetingscentrum voor bui tenlandse gastarbeiders. De grote zaal van het theater zal dienst gaan doen als ontmoetings- en re creatiezaal en de diverse andere ruimten zullen worden ingericht als bibliotheek, kantoortje voor de leider en ook zal er een ruimte bestemd zijn om taallessen e.d. in te geven. Om dit project te leiden zal men een beroepskracht aan trekken. Het is nog niet zeker of men een eigen stichting gaat vor men of dat men gaat opereren onder de: Stichting bijstand bui tenlandse werknemers West-Bra bant. Een dezer dagen heeft men voor de tweede keer een ontspan ningsdag gehouden waarop 50 Joe goslavische vrouwen uit Breda en omgeving aanwezig waren en 200 Joegoslavische mannen uit voorna melijk het Vlissingse Sloegebied. Vrijdag j.l. is in het Provincie huis te Middelburg een vergade ring gehouden waarbij men hoopte te komen tot de oprichting van een nieuw orgaan op onderwijsgebied: de Stichting voor Beroepsbegelei dende opleiding en vorming van werkende jongeren in Zeeland. Men wil komen tot een streek school voor de jongeren die nu nog zijn aangewezen op avondcursus sen of, die part-time onderwijs vol gen. Om hier een huisvesting voor te vinden heeft men het oog laten vallen op de Lagere Technische School aan het Molenwater te Mid delburg. welk gebouw binnenkort vrijkomt. Men gaat het part-time onderwijs dat nu nog wordt gege ven in Goes. Middelburg, Vlissin gen en Zierikzee concentreren op de Streekschool in Middelburg. De vergadering stond onder leiding van CNV-vakbondsbestuurder, C. van Pinxteren. Het recreatieschalp Het Veerse Meer heeft met ingang van 1 maart tot directeur van het recrea tieschap benoemd de oud-kapitein ter zee, de heer J. W. van der Graaf. Vorige week meldden wij reeds dat er in Vlissingen een verscherp te benzine-oorlog aan de gang was. Wel nu staat alles op scherp want ook de Miro heeft besloten, in plaats van 5 cent, 12 cent korting te geven. Het zal straks voor vele automobilisten zo zijn, dat ze tegen moeder de vrouw zeggen: kom we gaan in Vlissingen boodschappen doen, want het feit dat de benzine er goedkoper is maakt dat de huis houding goedkoper draait, al moet je er ook voor van de overkant komen. Wat dat betreft zouden de winkeliers slagen in hun opzet, meer klanten naar Vlissingen te trekken, maar wie krijgt nou, met zoveel verdeeldheid, de meeste klandizie. Binnenkort zal van de stad Mid delburg een uniek boekwerk ver schijnen. Samensteller en auteur van de begeleidende tekst is van dr. J. van Ham, oud-leraar te Mid delburg. Het boek bestaat uit al lerlei prenten uit de oudheid en om het te kunnen samenstellen is medewerking gekregen van het Zeeuws Museum, rijksarchief en de provinciale bibliotheek. Het boek komt uit bij de Europese Bibliotheek en zal slechts in be perkte mate verkrijgbaar zijn. Dit Prentenboek van Middelburg be handelt de tijd dat Middelburg stadsprivileges kreeg in 1217 en het eind van de 19e eeuw. Toen begon de fotografie in opmars te komen en sinds kort is er ook een boekje Middelburg in oude ansich ten dat dit gedeelte behandelt. Het Prentenboek van Middelburg is ei genlijk hoofdzakelijk bedoeld als kijkboek, en dat kan met zijn 126 illustraties. In Breskens is men nog niet zo ver, daar is onlangs het boekje: Breskens in oude ansichten ver schenen. Vooral de oudere inwo ners van Breskens zullen zich nog zeer veel herinneren over de toe standen zoals ze in dit boekje zijn uitgebeeld. Hier is nog de boule vard in zijn oude glorie en het vissershaventje en natuurlijk de vuurtoren en het Schelpenpad. Sa men met het boekje over Breskens is het boekje Hontenisse in oude ansichten uitgekomen. Allebei bij de Europese Bibliotheek in Zalt- bommel. Een dezer dagen werd door we thouder van sociale zaken, de heer J. van Bennekom te Middelburg de expositie geopend van het werk van hedendaagse kunstenaars, die hun werk tentoonstellen in de Vleeshal van het Middelburgse Stadhuis. Dit contra-prestatiewerk wordt in de meeste gevallen opge borgen in de opslagruimten van de musea en hieraan wil de gemeente Middelburg een eind maken. Mid delburg wil de werken een kans geven door ze te laten bekijken door het publiek en de kunste naars zelf en ook dat men ze eventueel kan aankopen. De ge meente Middelburg verleent in be paalde gevallen aankoopsubsi dies. De voetbalclub VC Vlissingen gaat a.s. zaterdag weer een groot voetbalprogramma afwerken, als de weergoden tenminste niet te genwerken. In Vlissingen wordt de wedstrijd Vlissingen a 1 tegen Bruse Boijs a 1 gespeeld, Vlissin gen a 2 treedt in eigen stad tegen Meeuwen a 1 in het veld. Vlissin gen a 3 zal het tegen Veere a 1 op moeten nemen ook op eigen veld, Jong Ambon b 2 speelt in Middel burg tegen Vlissingen b 1 terwijl in Westkapelle de wedstrifjd Noormannen b 1 tegen Vlissingen b 2 plaatsvindt. RCS b 3 speelt in Oost-Souburg tegen Vlissingen b 3, Vlissingen b 4 komt in het veld tegen Zeeland Sport b 3, Vlissin gen b 5 zal het tegen Domburg b 2 waar moeten maken en Vlissingen b 6 moet proberen Middelburg b 5 de baas te blijven. Deze wedstrij den allemaal zaterdag 11 decem ber. Zondag 12 december komt het grote werk, dan gaat Vlissingen 1 op bezoek bij MOC '17, Vlissingen 2 komt op eigen veld in de strijd met RCS 2, Vlissingen 3 moet de clubkleuren tegen HVV'24 2 ver dedigen. Vlissingen 4 komt in het veld tegenover Steen 2 te staan nemen tegen Zeeland Sport 4. I tegenc terwijl Vlissingen 5 het op gaat Zeeland Sport 4. ?P zaterdag wordt ook nog een senio renwedstrijd gespeeld en wel Vlis singen 6 tegen Spui 1. MIDDELBURG Ter gelegen heid van de Middelburgse vestiging van Priem's Elektro Technische Be drijven had men een wedstrijd uit geschreven met als hoofdprijzen vijftig verzorgde dagreisjes naar de Snip en Snap revue. Daarnaast had men nog vijftig troostprijzen in de vorm van protables. Een dezer dagen hebben de vijftig hoofdprijswinnaars hun reisje ge maakt. Met een "bus ging men op weg richting 's Hertogenbosch waar men een voorstelling van Snip en Snap mee zou maken. Voor dat het zo was werd eerst de inwendige mens versterkt met een goed ver zorgd diner voor alle aanwezigen. Daarna werd het een bijzonder ge zellige avond wat ook niet te ver wonderen is met vijftig in zeer goe de stemming verkerende mensen. Overigens een uitstekend idee van de fa. Priem om zo'n reis als hoofd prijs te nemen. In Zeeland heeft men niet zo vaak de gelegenheid om eens een fijn stukje revue te zien en eens een hele avond te lachen met René Sleeswijks revue. VLISSINGEN zaterdag li de cember. Zevende Dags-Adventisten. Doopsgezinde Kerk, 9.25 uur ds. j. J. Schouten, 10.15 uur bijbelstudie. Zondag 12 december 1971. Geref. Petruskerk Paul Krugerstraat. 9.30 uur ds. H.Groeneveld,17 uur ds. L. v. d. Verr, Willemstad, huishoudschool Pauwenburg 10 uur ds. v.d. Verr, 17 uur ds. H. Groeneveld. Chr. Ge ref. Kerk Kasteelstraat. 9.30 en 17 uur dienst des woords. Geref. Ge meente Vlissingen. 10 en 16.30 uur ds. Snoep. Geref. Gemeente Middel burg centrum 9.30, 14.30 en 18.30 uur leesdienst. Zuid 19 uur ds. Weststrate. Geref. Gemeente Melis- kerke. 9.30 en 14.30 uur ds. West strate. Geref. Gemeente Aagtekerke. 9.30 en 19 uur ds. van Vliet. Ver. van Vrljz. Hervormden-Remonstran- ten. 10.45 uur ds. v. d. Berg. Doops gezinde Gemeente. Vrijdomweg 10 uur ds. Bakker. Evang. Luth. Ge meente. 12 dec. 11 uurds. J. Bakker. Pinksterkapel Emmastraat 10. Dienst te 14.30 uur. Kristen Zuid Molukse Kerk Oost-Souburg 15 uur ds. Faber, Koudekerke 14.00 uur ds. P. Fader. Hervormd Koudekerke. 10 en 19 uur ds. M. L. de Jong. Her vormd Vlissingen. St. Jacobskerk 10 uur ds. Y. van der Schoot 17 uur geen dienst, Johanneskerk 10 uur ds. F. S. Kloosterman, 19 uur oecu menische jeugddienst, Emmanuel- kerk Paauwenburg 9 uur ds. F. S. Kloosterman, Ter Reede 19 uur ds. J. Kwast. Middelburg. v. Zaterdag 11 de cember Zevende Dags-Adventisten. Doopsgezinde kerk Lange Noord straat 10-11 uur bijbelstudie, 11-12 uur dienst ds. J. J. Schouten. Zon dag 12 december. Koorkerk 10 uur ds. J. C. van den Berg. Evang. Luth. Gemeente. 9.30 uur dr. J. Bakker. The Bethel Pentecostal Tempel. Vol le evangelie, evangelist j. Davidse elke zondag 14.30 uur en woensdag 19.30 uur in Zuiderbaken Middel burg Zuid. R. K. Kerkberichten voor Vlissingen en Souburg. 11 en 12 dec. Parochiekerk Singel. Zaterdagavond 19 uur, zondag 10 uur met dames koor, 12 en 19 uur, kapel St. Josef- ziekenhuis zondag 9 uur Emmanuel- kerk Paauwenburg, zaterdagavond 19 uur. zondag 11 uur. St. Martinus- kerk Souburg. Zaterdagavond 19 uur, zondag 10.30 uur. Zaterdag 11 de- Vrijdag 10 december, 20 uur De Schakel, Middelburg, Lezing Tien jaar ervaring met het beheer van natuur-reservaten Veerse Meer". Vrijdag 10 deceber, 20.30 uur De Beuk. Koorkerkhof, Middelburg La Chinoise, Film. Vrijdag 10 december, 20 uur Schouwburg Middelburg, Middelburgs Deletanten Toneel met "Half in de Boom". Zaterdag 11 december, Britannia, Vlissingen, Cabaret Lurelei, met een nieuw programma. Maandag 13 december, 20 uur Schouwburg Middelburg, Nieuw Rotterdams Toneel met "De Bede laarsopera." Woensdag 15 december, 20 uur De Schakel, Middelburg, Lezing Hans Warren, leest uit eigen werk. Kon. Vlaamse Opera te Antwer pen, vrijdag 10 dec., 20 uur Hello Dolly, zaterdag 11 december 20 uur Hello Dolly, zondag 12 dec. 14.30 uur IHello Dolly, 20 uur Hello DoIIy./- Kon. Opera te Gent, vrijdag 10 december 20 uur Martha, zondag 12 december 14.30 uur Het Viooltje van Montmartre, 20 uur Martha. donder dag 9 december LK 17.08, 6.51 en 19.16, vrijdag 10 dec. 7.40 en 20.16, zaterdag 11 dec. 8.48 en 21.27, zon dag 12 dec. 9.47 en 22.18, maandag 13 dec. 10.41 en 23.16, dinsdag 14 dec. 11.32 en woensdag 15 dec. 0.02 en 12 Rood of groen gebeitst is zo'n solide bedbank een fleurige aanwinst. Voor een logé of uzelf. Voor zoon of dochter. Zo'n combinatie van slaapbank en zitbank doet het overal! Met stevige, ronde, houten poten. 80 x 190 cm, morgen Bij een bedbank hoort een gedessineerde matras. U kunt kiezen uit een paars ruitdessin (volsynthetisch) of originele Ploegstof. Leuk! Hoogte van de matras: 13 cm; éénzijdig schuifvast geborduurd. 80 x 190 cm, morgen Filialen in Rotterdam. Den Haag, Utrecht, De Lier. t

Scheldebode | 1971 | | pagina 3