BAAYENS DO SS de speciaalzaak voor uw BRIL i WATERSTANDEN. YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT INGEZONDEN STUKKEN LEVENDE MUIZENVAL. Deze week waren wij bij De Meule- meester Co., alhier om kennis te ma ken met een bijzonderheid. Bij het tran sport van oesters vanuit de putten naar de loods was een oester van een van de manden afgevallen en naast het pad terechtgekomen. De volgende morgen vond men deze oester weer terug. Maar wat was er in die tussentijd gebeurd? Een muis, die niet afkerig was van een lekker hapje, had 's nachts die oester gevonden. De oester stond open, dus was het 'n gemakkelijke prooi voor de muis. Dat dacht die muis vermoedelijk. Maar bij de poging om het smakelijke hapje op te peuzelen sloot de oester zich en wel met zo'n kracht, dat de muis bijna in tweeën werd geknepen. De kop van de muis zat in de oester en de rest hing er uit. Zo zien we dat oesters niet voor de muizen worden gekweekt. B.K.C. 1-Volharding 1 54. In de nieuwe Oostburgse sporthal' moest het eerste achttal het opnemen tegen B.K.C. 1 uit Breskens. Vanaf het beginsignaal werd van beide kanten fu rieus gestreden en tot verrassing van velen ging de strijd gelijk op, wat bij de rust een 22 stand opleverde. Met nog vijf minuten te spelen was de stand on dertussen 54 geworden voor B.K.C. De zeker verdiende gelijkmaker hing in de lucht maar deze werd niet meer ge scoord zodat de punten bij B.K.C. ble ven 54. De aspiranten B kregen van Tjoba C de kleinst mogelijke nederlaag te slikken 01. Zaterdag moet Volhar ding 1 naar Middelburg om tegen Ondo 2 te spelen. De uitslag zal niet ver van een gelijkspel afliggen. Tjoba 5 is gast heer van Volharding 2. Het tweede acht tal moet uit deze wedstrijd zeker een punt kunnen halen. Voor de junioren staat een prestigewedstrijd te wachten. Zij moeten naar Swift 2. De aspiranten A spelen tegen Tjoba B, wat voor hen een peuleschilletje moet zijn. Alleen on derschatting kan de uitslag beïnvloeden. De aspiranten C gaan op bezoek bij Animo D. Dit is een belangrijke wed strijd voor de bezetting van de eerste plaats. De pupillen kunnen winnen van Blauw-Wit C. Ledenvergadering ijsvereniging. Vrijdagavond j.l. hield de ijsvereniging ,,Yerseke" onder voorzitterschap van de heer A. Goeman haar jaarlijkse leden vergadering. Wanneer de weerberichten daartoe aanleiding geven, zal op het grote parkeerterrein in ,de Kijkuit' weer een ijsbaan worden aangelegd. Het vo rige seizoen kon 6 dagen worden ge schaatst. Het ledenaantal nam toe tot 480. Uit het verslag van de penning meester bleek dat de uitgaven de in komsten hadden overtroffen. De stijgen de kosten maakten het noodzakelijk de contributie te herzien en deze werd vast gesteld op 2,per persoon per jaar met een maximum van 4,50 per gezin. Het toeganggseld tot de baan voor niet- leden werd verhoogd tot 0,50 voor de leeftijd tot en met 15 jaar en tot 1, voor 16 jaar en ouder. Van de bestuurs leden waren aftredend de heren C. de Rooij, die zich niet herkiesbaar stelde en de heer M. P. Steijn. Bij de stem ming werden gekozen dhr. W. van Oe- veren, Kerkhoekstraat en herkozen, de heer M. P. Steijn. Jammer, dat de be langstelling voor deze vergadering be perkt was. V oetbalnieuws. Alle wedstrijden werden wederom door de K.N.V.B. afgelast. Toch werd er gevoetbald, het dameselftal van Yer- seke speelde haar eerste wedstrijd tegen de dames uit Kruiningen. Hoewel de da mes van Kruiningen reeds meerdere wedstrijden hebben gespeeld, kwam het slot, een puntenverdeling 11. Zodat het eerste optreden van de dames een succes genoemd kan worden. Voor za terdag staat er slechts een competitie wedstrijd op het program. Yerseke A speelt thuis tegen Wemeldinge A. Of er nog vriendschappelijke wedstrijden op het programma staan was nog niet be kend. N.C.V.B. afd. Yerseke. Donderdag 25 november hield de afd. Yerseke van de Ned. Chr. Vr. Bond haar maandelijkse vergadering in de ge bouwen bij de Ger. kerk. Nadat de pre sidente mevr. Filius-Vermeulen de ver gadering geopend had met een korte meditatie en een welkomstwoord, gaf zij het woord aan dokter Kleinepier uit Goes. Deze behandelde in een interessan te lezing het ontstaan en de ontwikke ling van de Homoeopathie in ons land en in andere landen en werelddelen. Hierop volgde een levendige discussie, waarna de presidente de bijeenkomst met dankgebed sloot. De Kerstavond is vastgesteld op 21 december in gebouw De Haven. Jaarvergadering „Tabitha". Zaterdagavond 27 november hield de Herv. zendingskrans op Geref. Grond slag „Tabitha" haar 2e jaarvergadering in gebouw Trefpunt te Yerseke. Begon nen werd met het zingen van Psalm 68 vers 10, waarna de presidente voorging in gebed. De Schriftlezing was 1 Pe trus 1 de verzen 1 tot en met 9, waar over meditatie volgde. Na het zingen van Psalm 89 de verzen 7 en 8 kreeg Ds. Post van Amemuiden het woord. Het thema dat spreker behandelde was: Ons persoonlijk gebed en Bijbellezen. Ds. riep onder meer op, dat we in gebeden Bijbellezen de Heere leren zoeken. Met het zingen van Psalm 101 vers 1 en 2 werd dit referaat afgesloten. In de pau ze was er gelegenheid om de gemaakte goederen te kopen ten bate van de Zen ding. Met het Bondslied te zingen werd het tweede gedeelte van de avond ge opend. In haar jaarverslag sprak de secr. van de groei en aktiviteiten van de vereniging. De penningm. deed ver slag van de financiële toestand. Een koortje zong enkele liederen, waarna de diverse zusterverenigingen hun felicita ties uitspraken. Na het zingen van Ps. 118 vers 1 en 14 sloot Ds. Post deze druk bezochte, zeer geslaagde jaarver gadering. Bezoek Sint-Nieolaas. Opgewacht door tal van kinderen met hun ouders kwam de Sint zaterdag op de nieuwe haven aan wal om een bezoek aan ons dorp te brengen. Vooropgegaan door Muziekvereniging „Mozart" en het Pijperkorps „Jonge Kracht" van Kapel- Ie werd een rongang door het dorp ge maakt in een open auto waarin Sint en Zwarte Pieten, gevolgd door de re- klamekaravaan van de organiserende I.V.A.-winkeliers. Na de rondgang werd Sint welkom geheten door burgemeester Pijl Hogeweg op het gemeentehuis. Sinterklaas bezocht V.Z.O.S. Meer dan 125 jeugdleden van de gym nastiekvereniging „V.Z.O.S." te Yerseke waren dinsdag j.l. aanwezig in de ge meentelijke) .turnzaal toen Sinterklaas met zijn twee Zwarte Pieten binnenstap ten. Nadat Sinterklaas zich van de prestaties van de meisjes en jongens op de hoogte had gesteld, reikte hij tot slot van dit Sinterklaasfeest aan allen een geschenk uit, waarna hij onder luid ge zang weer afscheid nam van de jeugdi ge gymnasten en beloofde het volgend jaar weer terug te zullen komen! Opening. Donderdag 9 december a.s. zal te 13 uur het uitgebreidde en verbouwde Del ta Instituut voor Hydrobiologisch On derzoek officieel worden geopend. .66781 ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuss uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Fusie Groene Kruisverenigingen. In het verenigingsgebouw „De Ha ven" werd door de Groene Kruisvereni ging en de Chr. Wijkverpleging een ge combineerde ledenvergadering gehouden. Als voorzitter gaf Dr. Polderman in zijn openingswoord een korte uiteenzet ting over het voornaamste punt,van be spreking, n.l. het opgaan van alle Kruis verenigingen in Oost-Zuid-Beveland in één grote vereniging. Reeds geruime tijd is een commissie, waarin voor de Groe ne Kruisvereniging dhr. Kole en voor de Wijkverpleging dhr. Nieuwenhuyze zit ting hadden, werkzaam geweest om de Statuten en een Huishoudelijk Regle ment op te stellen voor de nieuwe ver eniging die zal ontstaan als alle bestaan de verenigingen besloten hebben te fu seren. Deze vereniging zijn de Groene Kruisverenigingen Kruiningen, Hans- weert, Schore, Krabbendijke, Rilland- Bath, Waarde, Yerseke en de Chr. Wijk verpleging te Yerseke. De besturen van al deze verenigingen hebben reeds be sloten te fuseren. Elven wel is ook de goedkeuring van de ledenvergadering nodig. Voor Yerseke was dit spoedig bekeken, want in totaal waren van bei de verenigingen slechts 2 leden aanwe zig. De overigen hadden schijnbaar geen bezwaren of geloofden het wel. Binnen kort zullen alle leden over deze samen voeging per circulaire nog nader wor den ingelicht. De nieuwe vereniging krijgt de naam „Het Groene Kruis Oost- Zuid-Beveland" en omvat alle bovenge noemde verenigingen. Van iedere Groe ne Kruisvereniging zullen 2 leden en van de Chr. Wijkverpleging 1 lid worden aangewezen om zitting te nemen in het voorlopig Algemeen Bestuur. De bestu ren van de plaatselijke verenigingen blij ven aan als kontaktcommissies om het plaatselijke Kruiswerk te leiden en te aktiveren. De commissies worden even als voordien de besturen benoemd door de leden der plaatselijke verenigingen. Deze kontaktcommissie vormen geza menlijk de ledenraad waaruit het Alge meen Bestuur wordt benoemd. Donder dag 9 december a.s. zal te Krabbendijke de oprichtingsvergadering v. d. nieuwe vereniging plaatsvinden. N.C.V.B. De maandelijkse bijeenkomst van de Wemeldingse afdeling van de Neder landse Christen Vrouwenbond, gehouden in het Kerkelijk Centrum, had als gast in hun midden dhr. de Kraker, die kwam vertellen over zijn kortgeleden gemaak te reis naar Israël. Hij vertoonde ook een grote serie dia's er van. Verder was te bezichtigen een verzameling stenen en andere bezienswaardigheden door hem in Israël opgedaan en meegebracht. De presidente mevrouw D. Florusse- Blankenburg bedankte de heer De Kra ker voor het gebodene. Besloten werd nog om de Kerstwijdingsbijeenkomst te houden op 22 december, terwijl er voorts nog gelegenheid was zich op te geven als deelneemster aan een te houden ex cursie met de andere vrouwenverenigin gen naar de Pzem te Middelburg. Gemeenteavond Geref. kerk. Op een dezer dagen gehouden ge meente-avond van de Geref. kerk, wel ke werd gehouden in het verenigingsge bouwtje achter de kerk, werd een in leiding gehouden door de heer J. J. Daane, over het jeugdwerk. Met name over het verzoek van de stichting „Open Jeugdwerk" te Kapelle om toe te treden een verzoek dat overigens aan alle Wemeldingse kerkeraden is gedaan werd een uitvoerige bespreking gehou den. In meerderheid voelde men wel voor toetreding al werden er geen be sluiten genomen deze avond. Botsing. Bij een botsing van twee personenwa gens op het smalle gedeelte van de Zui delijke sluisdeur van de Oostsluis werd maandagmorgen omstreeks 8 uur nogal wat stagnatie veroorzaakt voor het ver keer dat op weg was naar werk en school. De botsing, ontstaan doordat de bestuurder van een 2CV, de heer M. H. geen voorrang verleende aan de be stuurder van een van de Bonzijbrug ko mende Simca, leverde nogal wat blik schade op, maar geen persoonlijke on gelukken. IJsclub. Op de dezer dagen in het Dorpshuis gehouden vergadering van de „IJsclub Wemeldinge" was, behalve het bestuur niemand der leden aanwezig; een feit waar het aktieve bestuur bij monde van haar voorzitter, de heer A. Wabeke, zijn grote teleurstelling over uitsprak. De IJsclub telt notabene meër dan 500 le den. In zijn openingswoord memoreerde de heer Wabeke de werkzaamheden die door de bestuursleden zijn verricht in het afgelopen jaar, n.l. het aanleggen van waterleiding naar het clubgebouw tje aan de Oranjeboomstraat bij de speelweide en de verzorging van de af voer. Een ogenblik stilte werd in acht genomen bij de herdenking van het overlijden van de heer H. Duine, die het afgelopen jaar de vereniging ontviel. De verslagen van de secretaris en penning meester waren positief, er bleek zelfs nog een klein positief saldo te zijn on danks verscheidene uitgaven voor ma terialen en diverse vernieuwingen. De aftredende bestuursleden de heren A. Mijnsbergen en D. Vleugel werden bij acclamatie herkomen. De heer Mijnsber gen bracht verslag uit van de gehouden vergaderingen van de Sportraad te Ka pelle, waar hij namens de IJsclub zit ting in heeft. Besloten werd om een Frees 4 5 PK aan te schaffen nog voor het nieuwe seizoen begint. Voetbal. Van het voetbalfront valt weinig nieuws te melden deze week, er is geen wedstrijd gespeeld, ook geen vriend schappelijke, omdat alles wat maar enigszins kon, zijn beste beentje op de bazar moest voorzetten. De opbrengst van deze bazar overtrof dan ook alle verwachtingen. Totaal 5.576,27. Wel valt nog een uitslag te melden in de zaalvoetbalcompetitie, waar Wemeldin ge met 32 van Luctor won en zodoen de enkele plaatsjes op de ranglijst klom, al is de stand nog maar 4 punten uit 5 wedstrijden. Kringkampioenschappen Zebra. De kringkampioenschappen van Zebra welke zaterdagmiddag in het Sport centrum Burgemeester van Sas gehou den werden zijn zonder grote spanning verlopen, daar Ria Dekker-Walrave van Volharding in de keurklasse oppermach tig was en ze bij de vrije oefening geen extra prestatie hoefde te leveren om toch nog als eerste te kunnen eindigen. Misschien kwam dit ook doordat enkele turnsters het hadden laten afweten - Joke Aertssen clubgenote van Ria Dekker, was wegens een blessure ver hinderd en VTV turnster Bep Geelhoed van Gelderen, was wegens droeve fa milieomstandigheden niet aanwezig, de laatste had echter in de eerste klas in geschreven. De winnares heeft ongetwij feld haar grote succes behaald op de brug ongelijk, waar ze haast feilloos haar oefening uitvoerde. Op de even- wichtsbalk ging het wat minder, met name de radslag op één hand mislukte tweeanaal. Een goede tweede was de nog jeugdige 16-jarige Ria Flipse van VTV uit Vlissingen, zij kon echter niet die klasse bereiken die Ria Dekker behaal de. In de eerste klas was het Lia de Wee-Rovers, die als eerste eindigde met een grote voorsprong op Annemarie Wirken, beide van Prins Hendrik. In de tweede klas was het Jannie van Schets van Prins Hendrik en in de derde klas was het Corrie van Ham van VTV, die de eerste plaatsen voor zich opeisten, al moet gezegd worden dat het turnen van de dames in deze klassen voorlopig geen grote verwachtingen voor de toekomst in zich borg: er was b.v. bijna niemand die zich op de evenwichtsbalk staande kon houden, terwijl de andere oefenin gen eveneens matig tot slordig werden afgewerkt. Bij de heren was Adrie Neu- feglisse uit VTV de eerste (maar dat was hij al voor de wedstrijd begon, daar hij de enige turner in de eerste klasse was). In de tweede klasse was Henk Felius van Astrow nummer één en in de derde klas D van Ingen van MTW. Modeshow Vrede best. Donderdagmorgen is in het bejaarden huis „Vredebest" door mevr. Schouten uit Elden een modeshow gegeven voor oudere dames, waarvoor een goede be- langsteling bestond. Een 4-tal dames uit de oudere leeftijdsgroep had zich te voren al aangemeld om de kleding te showen. In de middaguren werd dezelfde show nogmaals vertoond nu in „De Vroone" te Kapelle. Het ligt in de be doeling in het voorjaar deze show te herhalen, maar dan met een voorjaars- en zomerkollektie. Kampioenschappen P.V. „De Postduif". De kampioenschappen van P.V. „De Postduif" werden in 1971 door de vol gende personen gewonnen. Vitesse: 1 A. op 'tHof; 2 M. Beenakker. Midfond: 1 M. Oudeman; 2 A. op 'tHof. Fond: 1 M. Oudeman; 2 A. op 'tHof. Jonge dui ven: 1 M. Beenakker; 2 M. Oudeman. Navluchten: 1 M. Oudeman; 2 M. Beenakker. M. Oudeman, die een goed seizoen achter de rug heeft werd Gene raal kampioen voor M. Beenakker. Schaken. De uitwedstrijd van D.Z.D. 2 tegen S.K.W.Z.V. te Oosburg, vermoedelijk de sterkste club uit de derde klasse van de Z.S.B. werd door onze mensen met 26 verloren. De uitslagen waren: J. Luteijn- J. van Oosten 01; H. Steffen-Y. Kui pers 10; F. de Putter-A. v. d. Broeke 01; J. C. Louws-L. H. v. d. Kallen 10; L de Vlieger-M van Gastel 10; A. v. d. Broeke-J. L. Minnaar 01; A. de Zeeuw-J. H. Veders 10; J. A. de Nooyer-N. J. M. J. Tammer 10. Aanrijding. Op het gevaarlijke kruispunt Henry Dunantstraat-Eindje de Rondte vond maandagmorgen omstreeks 9.15 uur een botsing plaats tusen een personenauto, bestuurd door de heer S. en een brom fiets, bereden door de 16-jarige mej. K., welke gewond op de straat bleef liggen. Politie was spoedig ter plaatse, evenals Dr. Allewijn, die het slachtoffer, dat een gebroken bovenbeen bleek te hebben, naar het ziekenhuis te Goes liet ver voeren. De bromfiets werd zwaar, de auto licht beschadigd. Voetbalnieuws. Zaterdag werd het programma in zijn geheel afgelast. Maar aangezien zowel het tweede als het vijfde vrij waren was er besloten om tegen elkaar te spelen, het werd een 75 overwinning voor het tweede. De wedstrijd werd gespeeld in „Den Inkel". Voor de overige elftallen was er training, eveneens in „Den In kel". Voor zaterdag is er maar een be perkt programma. Kruiningen 2 speelt thuis tegen Rillandia 3, wat 'n moeilijke wedstrijd wordt. Kruiningen 5 gaat op bezoek bij Apollo 4. De A-junioren krij gen Krabbendijke op bezoek. BI gaat op bezoek bij Krabbendijke BI en dat wordt ongetwijfeld de topper. B2 speelt thuis tegen Waarde BI. De overige elf tallen zijn vrij. Maar een goede raad: loop toch even langs de kast op de Markt er kan iets bijzonders op staan. Zoals bijv. training of onderlinge wed strijden in „Den Inkel". Dat geldt voor alle elftallen. Sint-Nicolaas in Kruiningen. Zaterdagmiddag om 3 uur deed Sint- Nicolaas onder grote belangstelling zijn intocht in Kruiningen. Op het gemeente huis werd de goedheiligman verwelkomd door burgemeester Mr. C. Pijl Hogeweg. Sint-Nicolaas vroeg de burgemeester in zijn rede onder meer om een speelweide voor de jeugd uit Kruiningen. De bur gemeester beloofde dat deze er begin 1972 zou komen. Vervolgens werden de kinderen rijkelijk getrakteerd op pak ketjes, waarvan een appel en enig snoepgoed. De Sint begon daarna zijn rondgang door het dorp, voorafgegaan door de rijvereniging Reimerswaal en onder muzikale begeleiding van het mu ziekkorps „E.M.M.". Na afloop van de rondgang bracht de Sint nog een kort bezoek aan huize „Avondlicht", waar ook getrakteerd werd. De verzorging van deze feestelijke middag was in han den van Rijvereniging Reimerswaal, daartoe uitgenodigd en in de gelegen heid gesteld door de Winkeliersvereni ging Kruiningen. Sint-Nicolaasmiddag. In de zaal Zeelandia werd woensdag middag door de Hansweertse Winke lierscombinatie bij gelegenheid van de a.s. verjaardag van Sint-Nicolaas een feestmiddag gehouden voor de jeugd. Meer dan 230 kinderen waren naar de zaal gekomen om te genieten van een voortreffelijk kinderprogramma waarin onder andere werd opgetreden door een goochelaar. Wellicht dat kinderen zich hebben afgevraagd waar de him toege zegde poppenkast is gebleven. De leider van het kinderprogramma heeft in overleg met het bestuur van de Hawi- co besloten gezien de grote leeftijdver- schillen van het auditorium de poppen kast niet te gebruiken doch een pro gramma te brengen dat interessant was voor alle kinderen. Daarin is men boven wei geslaagd. Na afloop kregen de be zoekers van de feestmiddag een heer lijke zak vol lekkernijen aangeboden. St.-Nicolaas kon op deze niet verschij nen gezien het feit dat de man het in deze tijd razend druk heeft en reeds de zaterdag daarvoor een officieel en lang durig bezoek aan Hansweert heeft ge bracht en nog enkele malen naar Hans- weert zal komen om de scholen te be zoeken. Ter compensatie heeft de Sint er wel voor gezorgd dat de kinderen van de twee kleuterscholen donderdagmor gen nog eens extra werden getrakteerd. Aanrijding. Woensdag te 13.50 uur verleende mej. M. Goud uit Schore op de kruising Mer- wedestraat-Kanaalstraat geen voorrang aan een personenauto bestuurd door me vrouw Provoost-Weststrate uit Goes. De auto van mevrouw Provoost-Weststrate werd door de aanrijding geheel vernield terwijl de auto van mej. Goud uit Scho re zware materiële schade opliep. De beide bestuursters kwamen met de schrik vrij. Licht in de duisternis. Bij de afslag van de Westelijke Ka- naalweg naar de Braakmanstraat om in Hansweert achter de Boomdijk te ge raken heeft men uit verkeerstechnisch oogpunt indertijd een plantsoentje aan gelegd om te voorkomen dat de aldaar gelegen bocht met te grote snelheid door de automobilisten zou worden ge nomen. Dit wetende, vraagt men zich af of het wellicht dan niet uit het oog verloren is dat de verlichting op deze toch wel moeilijk te nemen bocht niet wat te sumier is. Het plaatsen in het plantsoen van een mast met drie ver- lichtigselementen zou al een afdoende oplossing kunnen zijn. Ruit geforceerd. In de nacht van zaterdag op zondag is in het gebouw van Rijkswaterstaat op het sluisplateau door een onbekende een ruit geforceerd. Uit het kantoor wordt niets vermist. Naar wordt aange nomen heeft een dronkaard in het ge bouw beschutting gezocht voor de kille nacht. Serenades. De Harmonie „Scheldegalm" heeft in verband met het zilveren huwelijksfeest van haar lid een serenade gebracht aan het jubilerend echtpaar Fr. Martens in de Weelstraat. Eerst werd buiten ge speeld; even later werd binnen in de feestelijk versierde huiskamer de muzi kale hulde voortgezet. Maandagavond te half acht bracht Scheldegalm een sere nade bij Guust Griep in verband met diens 70ste verjaardag. De heer Griep is eeen muzikant die deze hulde dubbel en wars waard is. Hij heeft reeds veel gedaan aan de muzikale vorming van de jeugd en gaat /hiermede onverdroten voort. Voetbal. Het eerste elftal van de Hansw. Boys is het afgelopen weekend vrij geweest. Zondag zal men een thuiswedstrijd spe len tegen Domburg 1. Het kan een in teressante en boeiende wedstrijd wor den. De beide ploegen zijn nagenoeg even sterk. (Buiten verantwoording der Redaktie) „Open huis" op het Delta Instituut op vrijdag 17 december van 14-17 uur en van 19.30-22 uur. Op 9 december zal het verbouwde en vergrote Delta Instituut officieel ge opend worden. Gaarne zou ik op die dag de bevolking van Yerseke en omstreken heben uitgenodigd, maar de ontvangzaal biedt slechts plaats aan de genodigden en de personeelsleden. Toch stel ik er prijs op de gehele bevolking van ons dorp in staat te stellen het instituut te bezoeken, de vertrekken en apparaten te zien en te spreken met de mensen die er werken. De tijd dat men in Yer seke dacht dat wij dijken zouden gaan bouwen is wel voorbij, maar het lijkt me toch gewenst dat iedere dorpsgenoot in de gelegenheid is zich een beeld te vormen van de aard van ons werk, door dat te gaan vragen aan de mensen die het uitvoeren. Wij zijn ons er van be wust dat wij tijdens de verbouwing onze naaste buren wel eens wat last hebben bezorgd, al is getracht dit tot een mi nimum te beperken. Speciaal die mensen hopen wij te begroeten, maar even wel kom is een ieder die ons gebouw wel eens aan de binnenkant wil bekijken en graag hiervoor de dag na de opening praten over wat wij er doen. Ik had gekozen, maar omstandigheden maakten dit onmogelijk. Welkom dus op 17 de cember as. De direkteur van het Delta Instituut, Dr. K. F. VAAS. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekend van 4 december wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door dokter P. Allewijn te Kruiningen, tel. (01130) 1566. Hulpcentrum Noord- en Midden-Zee land, tel. (01100) 4444. YERSEKE Donderdag 9 dec.: Laatste Kwartier Van 511 december 1971 HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 5.29 5.51 11.17 11.36 Maandag 6.14 6.37 12.00 Dinsdag 6.56 7.19 0.18 12.44 Woensdag 7.41 8.06 1.00 1.29 Donderdag 8.24 8.54 1.50 2.20 Vrijdag 9.13 9.49 2.46 3.13 Zaterdag 10.10 10.49 3.47 4.16 Te Wemeldinge 5 minuten vroeger Te Hansweert 40 minuten vroeger

Scheldebode | 1971 | | pagina 2