Kerk diensten Konraad doe-het zelf aan de Lange Zelke Een salarisrekening bij de ABN, dat is pas gemakkelijk! 60 jarig huwelijksfeest m het weten., waard Heeft u al eens in „DE PUT" GEGETEN Algemene Bank Nederland WELKE DOKTER IS THUIS CULTURELE AGENDA de scheldebode Strandhotel Vlissingen donderdag 18 november 1971 Hoog water in Vlissingen Rini Schilders en „Spring sprongen eruit in KRO springplank-cupstrijd GOES Rini Schilders uit Oost- Souburg en de Goese folk-rock- group Spring waren de grote win naars van de cupstrijd van KRO's Springplank, vorige week maandag in De Korenbeurs in Goes. Zij won nen respectievelijk de eerste en de tweede prijs. Voor Rini Schilders, die een en ander dankte aan een bijzonder fijne vertolking van een Ierse ballade en die professioneel niet van zijn stuk te brengen was toen van een Zeeuwsch-Vlaamse groep de geluidsinstallatie enkele malen plotseling een snerpend door merg en been dringend gepiep voortbracht, betekent het winnaar schap niet alleen een plaats in de finale die komend voorjaar in Hil versum wordt gehouden, maar ook live-optreden vorige week vrijdag in het populaire KRO-programma „Van twaalf tot twee". Het grootste deel van de Goese „halve finale" om de Springplank cup een levensgrote beker wordt morgen vrijdag uitgezonden van tien voor zeven tot tien voor acht, compleet met interviews en andere artiesten. De derde prijs werd ge wonnen door Peter Steutel uit Grijpskerk, die een al enige jaren oud eigen liedje zong, zichzelf daar bij begeleidend op de gitaar. „Ik heb het nummer maar weer eens uit de kast gehaald", vertelde hij pre sentator-interviewer Jacques van Kollenburg. Het liedje had er ken nelijk kunnen rijpen, want Peter ging met een even grote prijs-beker weg sis de andere twee winnaars. Een onvoorziene extra prijs -lang speelplaat naar keuze- kreeg de jongste deelnemer: Kees Jansen uit Goes, een koorknaap van de beken de Zeeuwse Koorschool van Evert Heijblok. Hij verraste iedereen met zijn glaszuivere stejn en volume. De populaire Goese groep „CenCenJ Spring" had het nadeel om de avond te moeten openen. Cees en Charles van Vredegem en Jan Bom brachten het er echter voortreffelijk af met de A-kant van hun eerste plaat „Sa- turdaymoming". Een ander nieuw eigen troefnummer, waarvan zij de première had willen geven, kon niet doorgaan omdat er teveel deel nemers op het allerlaatst waren aan gemeld: maar liefst eenentwintig, die het nu allemaal met slechts één nummer moesten doen. Andere op vallende deelnemers: het Goese meisjestrio „The Illusions" -zie fo to -met een lekker gek eigen geluid. Een van deze meisjes, Jacqueline Erwich uit Rilland had het ook als soliste geprobeerd, maar haar mooie stemmetje en dito uiterlijk haalden het „erepodium" niet. Evenzo ver ging het de andere Zeeuwen: Eelco Tamminga uit Goes, die zijn num mer nog maar enkele uren voor de wedstrijd gemaakt had en tijdens het interview een one-man-show ten beste gaf -hij stal de show die avondmaar helaas op een ontstem de en resonerende gitaar speelde, de popgroep Delta Generation uit Krabbendijke, Gert van der Slikler uit Middelburg en Kees Bijdevaate uit Zierikzee. VL1SSINGEN Zaterdag 20 no vember 1971. Zevende Dag-Adven tisten. Doopgezinde kerk. 9.15 uur Ds. J. J. Contant, 10.15 Bijbelstu die. Zondag 21 november 1971. Her vormd Vlissingen. St. Jacobskerk 10 uur Ds. F. S. Kloosterman, Kerkkoor o.l.v. Bart Leijnse, 17 uur geen dienst, Johanneskerk 10 uur Ds. Y. van der Schoot, H. D. 19 uur Ds. Dorgelo, Souburg. Emanuelkerk 9 uur Ds. J. F. S. Kloosterman, Walk-Inn 19 uur Ds. J Bakkerk, Middelburg, Jeugddienst. Ver. van Vryz.Hervormden-Remon- stranten: 10.45 uur Ds. V. de. Berg. Doopgezinde gemeente Vrijdom weg: 10 uur Da. Bakker, H.A. Evang. Luth. Gemeente Walstraat: 9.30 uur Da. M. P. Stol, Groede. Geref. Petruskerk Paul Kruger- straat; 9.30 uur Ds. W.J. Genuit. 17 uur Ds. H. Groeneveld, Huishoud school Paauwenburg 10 uur Ds. H. Groeneveld, 17 uur Ds. W. J. Ge nuit. CJir. Geref. Kerk Kasteelstraat: 9.30 en 17 uur Ds. J. W. Maris, 24 november Dankdag, 19.30 uur Ds. J. W. Maris. Geref Gemeente Vlissingen: 9.30 en 16.30 uur Ds. Snoep. Geref. gemeente Middelburg cen trum: 9.30 en 14 uur Ds. Zijder- veld, Zuid 19 uur Ds. Zijderveld. Geref. gemeente Melis kerke: 9.30 en 14.30 uur Ds. Weststrate. Geref. gemeente Aagtekerke: 9.30 en 19 uur Ds. Van Vliet. Woensdag 24 november. Dankdag. Vlissingen 9.30, 14.30 en 19.30 uur Ds. Snoep. Middelburg centrum: 9.30, 14 en 19.30 uur Ds. Zijderveld. Meliskerke: 9.30. 14.30 en 19.30 uur Ds. Weststrate. de voetbalvereniging G.P.C. te Vlissingen heeft voor de afdeling jeugd a.s. zaterdag een klein pro gramma. G.P.C. B-2 zal op de Bas kenburg aan moeten treden tegen Vlissingen B-6. Een dezer dagen heeft de konink-» Vlijke Zangvereniging Tot Oefe ning en Uitspanning te Middelburg haar najaarsuitvoering gegeven in de Concert en Gehoorzaal die tot de laatste stoel bezet was. Op deze avond kwamen vooral de kleinere koorwerken tot hun recht wat een afwisselend en aantrekkelijk ge heel tot gevolg had. Op deze avond stond het koor niet alleen maar werd begeleid door het Geweste lijk Orkest voor Zuid-Holland. So listisch werd aan deze avond mee gewerkt door Annette de la Bije- Marianne Dieleman en de Belg Willij van Hese en Rob Holl. Zij allen vertolkten respectievelijk sopraan, alt, tenor en bas. Ook wérd aan deze avond meegewerkt door de clavecinist Tijn van Eyk. In het Zuiderbaken te Middel burg zijn onlangs weer de jaarlijk- ïelburgse Judoschool en er werd deelgeno men door de afdelingen Dauwen- daele, Zuid en Breeweg. Er werd zowel door jongens als meisjes strijd geleverd waarbij de meisjes in drie gewichtsklassen uitkwamen en de jongens in zes. In de pauze werden er demonstraties gegeven van jioe-jitsoe en karate. De veer tienjarige John de Lange werd kampioen alle categorie n. De re sultaten verder zagen er als volgt uit. Bij de meisjes: groep A-l In- grid Maij. Groep B-l Gusta James. Groep C-l Jolanda Zwigtman. De jongens deden het als volgt: Gr A-l Michel van As. Groep B-l George Behr. Groep C-l Johan Geldof. Groep D-l Ad van Lange- raad. Groep E-l Jack Manuhuto. Groep F-l John de Lange. De prij zen werden uitgereikt door twee minirelletjes van de signaalafde ling. De 28 bekers hebben hun bestemming gekregei» Aan alle deelnemers werd een herinnerings medaille uitgereikt. Vorige week heeft in de Goeder- tijt te Breskens een dia-avond uit Amsti plaatsgevonden waar de heer Van aantal pu Baal uit IJzendijke beelden ver- melijk 288 toonde over het thema „Het myste rieuze Verre Oosten". De Franse marineschepen heb ben het afgelopen weekend een vlootbezoek gebracht aan Vlissin gen. Het vlootbezoek bestond uit de schepen „l'Etourdi", „1*Adroit" en „l'Attentif' met een totale be manning van 48 koppen. Men heeft aan diverse dingen gehoor gegeven en bezoeken afgelegd en andere formaliteiten afgewikkeld. Toen kon men beginnen aan enige ont spanning in de vorm van een voet balwedstrijd tussen een marine- team uit Vlissingen en de Franse gasten. In de Lougroom van de Marinebasis was 's avonds voor de officieren een cocktailparty geor ganiseerd. Zaterdags heeft men per bus kennis gemaakt met het Wal- cherse landschap en dat van de Bevelanden welke tochten zondags nog eens werden herhaald maar dan via een andere route. De jonge Middelburgers die ge regeld gebruik maakten van het jeugdcafé Open de Beuk zullen het voor onbepaalde tijd zonder moe ten doen, aangezien het bestuur van de stichting vrije tijdscentrum Open de Beuk heeft besloten de deuren een poosje te sluiten. Deze maatregel geldt niet voor de workshop en jeugd en muziek. Dat men tot deze maatregel heeft moe ten besluiten, komt omdat men tijd en ruimte nodig heeft om zich te bezinnen over de doelstelling en de taken van het jongerencentrum en het komt ook wel een beetje door het om persoonlijke redenen aftreden van de projectleider van Open de Beuk, de heer B. Bos. Deze zal met ingang van 15 de cember a.s. zijn taak neerleggen. In de komende periode zal men ruime aandacht moeten besteden aan de taakstelling voor de opvol ging van de heer Bos. De onlangs opgerichte handboog vereniging Eendracht te Vlissingen heeft al heel wat schietingen ach ter de rug. Pas heeft er weer een schieting plaats gevonden met als prijs inzet 70 kilo verse vis. De schieting werd verricht op de lig gende wippen en er werd deelge nomen door 48 schutters van 13 verenigingen. Voorzitter Van de Walle verwelkomde iedereen waarna men aan de schieting kon beginnen. De Vlissingse accordeonvereni ging Acordeola vierde een dezer dagen haar twaalf en half-jarig jubileum met een concours in het Scheldekwartier waaraan orkesten deelnamen uit het gehele land. Lo co-burgemeester J. Gillissen-Ver- schage was aanwezig om Acorde ola met dit jubileum geluk te wen sen. Hierna kon men starten met het concours waarin orkesten als Phoenix uit Aalsmeer en Excelsior uit Amsterdam hun superieure klasse toonden. Het koperen ju- blieum ging ook voor, de organise rende vereniging niet zonder ver rassingen voorbij want op dit con cours werd bekend gemaakt dat het A-orkest van Acordeola pro motie had gemaakt naar de supe rieure klasse en dat het B-orkest naar de eerste klasse was overge gaan. Het geheel was door het bestuur van Accordeola uitmun tend georganiseerd onder leiding van de heer H. Talmon. De uitslag van het concours was dat Excelsior uit Amsterdam met het hoogste aantal punten naar huis ging na melijk 288. In de Uitkomst te Breskens is op 15 december voor de 15de maal een Kerstmiddag voor de bejaar den georganiseerd dat gerealiseerd wordt door de F.V.V.H. Op deze middag wordt een Kerstspel opge voerd dat onder leiding staat van mevrouw T. Karels-Meeuwsen die ook enige declamatie zal brengen. Het Kerstspel draagt als titel Kerstmis in de Theresiakliniek. Natuurlijk wordt er op zo'n mid dag ook gezongen en dit neemt het bejaardenkoor Zanglust onder lei ding van mevrouw A. Bakker voor zijn rekening. Zaterdag j.l. heeft in het Casino te Breskens een ontspanningsmid dag voor bejaarden plaats gevon den Het accordeonorkest van de heer Meulmeester uit Vlissingen bracht een gevarieerde middag. U ziet dat Breskens veel voor zijn bejaarden doet. Ze hoeven zich daar niet te vervelen. De Oost-Souburgse balade-zan- ger Rini Schippers heeft het al ver gebracht. Een dezer dagen is hij bij Ted de Braak geweest in het Iedere avond diner van 6-10 uur programma van Twaalf tot Twee waar de heer De Braak hem enige vragen stelde. Hij had deze eer te danken aan het feit dat hij de cup winnaar was van het KRO-Spring- plank cupwedstrijd voor Zeeland. A.s. vrijdagavond kunt u het pro gramma wat in de Korenbeurs in Goes werd opgenomen via de radio horen van tien voor zeven tot tien voor acht. Mocht u dus van Twaalf tot Twee gemist hebben, dan kunt u het alsnog horen. Een dezer dagen heeft het PZEM-personeel met een feestelij- j ke avond het feit herdacht van het j veertigjarig jubileum van haar personeelsvereniging O en O. Om dit goed te vieren was het gezel schap Frans van Duschoten uitge nodigd om een feestavond in de Middelburgse Stads Schouwburg te geven. Dat dit op veel lachen uit draaide kunt u zich wel voorstel len met artiesten als Ria Valk en Anderé van Duyri. Het gezelschap voerde de cabaretavond Een lach in de Ruimte op. Na afloop van dit lachen, gieren en brullen-festijn bleef men nog geruime tijd bijeen om samen een dansje te wagen. Als bijzonder plezierig feit kon de voorzitter van de vereniging O en O, de heer V. d. Bij meedelen dat de PZEM-directie het jubilerende feestvarken een jubileumgift van duizend gulden had geschonken. In de jeugdherberg Schelde- stroom te Vlissingen heeft vorig weekend een volksdansweekend plaats gevonden met volksdans groepen uit Oud-Gastel, Roosen daal, Vogelwaarde en Goes en na tuurlijk uit Vlissingen zelf. Dit weekend werd georganiseerd door de NEVO (Nederlandse Volksdans vereniging) Dit in overleg met de regionale raad van overleg voor Zeeland en West-Brabant. Ans van der Loeff en Ineke Verburg zullen als NEVO-docenten Amerikaanse en Israëlische volksdansen onder wijzen. 's Avonds was er een op treden van Marie Cecile Moerdijk die volksliedjes ten gehore bracht. Als alles goed gaat, en waarom zou dit niet zo zijn, krijgt Arne- muiden er binnen afzienbare tijd een Jeugdherberg bij. Deze jeugd herberg met 150 bedden is gepland op het noordelijke gedeelte van het bungalowpark Oranjeplaat dat bijna bouwrijp is. Onderhandelin gen met de Nederlandse Jeugeher- bergcentrale zijn bijna geheel rond. En tot slot het voetbalprogram ma voor a.s. weekeinde van de VC Vlissingen. Zaterdag 20 nov. 14.30 uur Vlissingen A 1 - Vogelwaarde A 1 op Inslaan 1, Vlissingen 6 - Rillandta 2 en te Driewegen SVD 2 tegen Vlissingen 7. Om 13.30 uur: Vlissingen B 1 - Zeeland Sport B 1 op Irislaan 1, Middel burg B 2 - Vlissingen B 2 op Nassaulaan 5, Vlissingen B 3 - Walcheren B 2 op Keersluis 2 en in Middelburg speelf Middelburg B 4 tegen Vlissingen B 4. Om 13.15 uur Vlissingen A 2 - Serooskerke A 1 op Baskenburg 3 en GPC B 2 - Vlissingen B 6 op Baskenburg 1. Vlissingen A 3 speelt tenslotte om 14.45 uur op Keersluis 2 tegen Zeelandia A 2. Op zondag 21 no vember het volgende programma: 10.30 uur Vlissingen 5 - Noorman nen 3 en om 14.30 uur Vlissingen - Rood Wit W, Alliance 2 - Vlissin gen 2, Zeeland Sport 2 - Vlissin gen 3 en Corn Boijs 2 - Vlissingen 4. VLISSINGEN Aan de Lange Zelke in Vlissingen is een dezer dagen een eldorado voor doe-het- zelvers geopend. De voormalige twee zaken van de Gouden Nagel aan de St.Jacobsstraat en de Wal straat zijn hier samen genomen on der de nieuwe naam: Konraad. Deze nieuwe naam is geen gemakkelijke keuze geweest, aldus de heer J. Adriaanse, eigenaar van deze mooie zaak. Een heel belangrijk punt dat heeft meegespeeld in deze keus is het feit dat de fa. Konraad in Middelburg twee jaar geleden door de heer Adriaanse is overgenomen en wat is nou beter dan dat het geheel be kendheid krijgt onder eigen naam De naam Konraad staat, evenals de naam Gouden Nagel, borg voor een prettige bediening en een goede ser vice. Een zeer prettig feit van de samenvoeging van de beide zaken in Vlissingen is voor de klant het niet meer heen en weer geloop tussen St.-Jacobsstraat en Walstraat. De zaak, waar vroeger de fa. Kreijmborg in gehuisvest was, is door eigen personeel en met eigen materiaal omgetoverd tot een heer lijk ruime winkel. Dit alles is ver wezenlijkt naar een ontwerp van de Vlissinger Lex Maas. In deze fijne zaak staat alles overzichtelijk uitge stald zodat het meer op een zelfbe diening is gaan lijken. Volgens me vrouw Adriaansen, die zich ook weer met de zaak gaat bezighouden, niet altijd even fijn omdat het con tact met de klant erg veel verloren gaat. Overigens staat deze klant 5 man personeel ter beschikking om zich goed te laten informeren. Het assortiment wat de fa. Konraad biedt, is vrijwel hetzelfde als de Gouden Nagel, alleen veel uitgebrei der en men heeft zich veel moeite gegeven om klant van de huisvrouw, die een spijker in de muur moet slaan tot de aannemer, goed te kun nen helpen. Dit over de doe-het-zelf afdeling. Daarnaast heeft men een uitgebreide collectie huishoudelijke artikelen in vele mooie moderne kleuren. Om dit alles niet onge- merkt te laten voorbijgaan, was er voor bekenden, vrienden, collega's en zakenrelaties een receptie waar het een drukte van belang was. Van groot tot klein had men de handen vol om alles in goede banen te leiden en te zorgen dat iedereen zijn natje en droogje op tijd kreeg. Wij wensen de heer Adriaansen en zijn vrouw en het personeel een fijne tijd toe in deze fijne zaak, die de Vlissingse binnenstad toch weer meer sier geeft. Waarom zou u uw salaris niet direkt op een ABN-salarisrekening laten storten? Het staat er veilig, brengt rente op en verlost u van een hoop kopzorgen. Uw betalingen lopen voortaan via de bank en u kunt gebruik maken van alle diensten van ons moderne bankapparaat, want de bank knapt van alles voor u op, die service biedt een moderne echte bank nu eenmaal! U bent welkom bij de voor een salarisrekening Vlissingen, Coosje Buskenstraat 141, tel. (01184) 5151 Troelstraweg 10, TEL. X)1184) 5151 Middelburg, Markt 81, tel. (01180) 5258 Oost-Souburg, Kanaalstr. 36-38, tel. (01183)1992 I S3 gPl Woensdag 10 november jj. waren de heer en mevrouw Pie- ter se-Muller, Padweg 19 te Oost-Souburg, 60 jaar getrouwd. Zij vierden dit met familie, vrienden en kennissen in het clubgebouw van Marathon aan de Irislaan te Vlissingen waar ook een afvaardiging van Bur gemeester en wethouders op de receptie aanwezig was om het bruidspaar met dit heugelijk feit geluk te wensen. De heer W. Pieterse werd in 1892 in Aagtekerke: 9.30, 14 en 19 uur Ds. Van Vliet. Oostkapelle: 10, 14.30 en 19 uur Ds. Blok Westkapelle: 9.30, 14 en. 18 uur Ds. A. F. Honkoop. Zoutelande: 10, 14.30 en 19 uur Ds. H. Rijksen. Zondag 21 november. Hervormd Souburg: West 9 uur Ds. Dorgelo, Dankdag Oost 9.30 uur Ds. V. d. Heide, 19 uur Ds. Dorgelo, Zang- dienst. Hervormd Ritthem: 10 uur D. J. Broeder. Geref. kerk Souburg: 10 uur Ds. J. v.d. Molen, Kruiningen 14.30 uur Ds. J. v. d. Molen. Woensdag 24 november Drs. P. C. Meijer. Kristen Zuid Molukse Kerk: Oost- Souburg 11.30 uur Ouderling P. Pat tij, Koudekerke 14 uur Ds. P. Fa- der. Voile evangelie tempel: Evengelist J. Davidse, elke zondag 14.30 uur en elke woensdag 19.30 uur Zuiderba ken Middelburg. Pinksterkapel te Vlissingen: Bella- >ark, dienst te 214.30 uur Middelburg: Zaterdag 20 november. Zevende Dags-Adventisten, doopge zinde kerk Lange Noordstraat, 10-11 uur Bijbelstudie, 11-12 uur dienst Ds. J. J. Contant. Zondag 21 novem ber, Koorkerk, 10 uur Ds. A. van Santen. Evang. Luth gemeente. 11 uur Da. M. P. Stol, Groede. Parochiekerk H. Petrus en Paulus: Zaterdagavond 19 uur, Zondag 10.30 en 19 uur, Ontmoetingskerk 8.30 uur, Zuiderbaken 10.30 uur. Parochiekerk Domburg: Zondag 10 uur. Vlissingen Parochiekerk Singel te Vlissingen: Zaterdagavond 19 uur, Gregoriaans herenkoor, Zondag 10 uur Dameskoor, 12 en 19 uur, Kapel St. Jozef ziekenhuis Zondag 9 uur, Emmanuelkerk Paauwenburg zater dagavond 19 uur, zondag 11 uur St. Martinuskerk te Souburg, Zater dagavond 19 uur, Zondag 1030 uur. Hervormd Koudekerke: Zondag 21 nov. 10 en 19 uur Ds. M. J. de Jong. Woensdag 24 november Dankdag 19 uur Ds. M. J. de Jong. Vlissingen geboren en zijn vrouw, Pieterse-Mulier zag in de zelfde plaats een jaar later, dus 1893, het levenslicht. Op bijgaande foto kunt u konstate ren dat beide echtelieden er nog zeer kras uit zien. VLISSINGEN Zaterdag 20 no vember van 0.00 tot en met 24 uur dokter Wartena, Vredehoflaan 8, tel. 01184-3933, zondag 21 november van 0.00 tot en met 24 uur dokter Bom, Badhuisstraat 45, tel. 01184-2233. Apotheek. Van vrijdag 19 novem ber nm. 18 uur tot en met vrijdag 26 november vm 8.30 uur geopend apo theek D.H. v.d. Kleine Mulder, Sin gel 9, tel. 01184-2730. Overige apo theken 5-daagse werkweek. Tandarts. Zaterdag 20 november van 9-10 uur en zondag 21 novem ber van 11-12 uur dokter A. de Koning, Kanaalstraat 91, Souburg, tel. 01183-1347. Verloskundige. 20 en 21 november mej. Stolk, Bloemenlaan 45, tel. 01184-3838. Huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland. 20 en 21 november dokter N. Kaptein, Dintelstraat 1, Souburg, tel. 01183-1630. Dierenarts. 20 en 21 november dokter E.P. Oldekamp, Meliskerke tel. 01186-287. Wijkverpleegster Wlt-Gele en Oranje-Groene Kruis. 20 en 21 no vember zuster Van de Ende, Schaepmanstraat 51, tel. 01184- 4221. Wijkverpleegster „Het Groene Kruis" te Vlissingen en Souburg. 20 en 21 november zuster A.M. van Sabben, Sottegemstraat 22, Vlissin gen. tel. 01184-2914. Wijkverpleegster Het Oranje Groene Kruis te Souburg en Rit them, 20 en 21 november mevr. N. Filius-Westerbeke, Middenhofsingel 59, tel. 01183-1668. MIDDELBURG Zaterdag 20 no vember van 0.00 tot en met 24 uur dokter De la Haijze, Seisdam 22, tel. 01180-4305. Zondag 21 november van 0.00 tot en met 24 uur dokter Schram, tel. 4664. Apotheek. Van vrijdag 19 novem ber nm 18 uur tot en met vrijdag 26 november vm 8.30 uur geopend apo theek A. Ringeling, Lange Delft 133, overige apotheken 5-daagse werk week. Vrijdag 19 november, 20 uur St. Jacobskerk te Vlissingen Zang- en Muziekavond. Vrijdag 19 november, 20 uur Filmavond in het Vestzak- Theater „Edinburg", Bellamypark te Vlissingen. Vrijdag 19 november, 20 uur Concertzaal te Middelburg, Con cert door het Zeeuws Orkest. Vrij dag 19 november, 20 uur De Beuk Koorkerkhof te Middelburg Geof frey Madge, Piano. Zaterdag 20 no vember, 19.30 uur Schouwburg te Middelburg, toneelgroep Theater met „De rit over het Bodenmeer". Kon. Vlaamse Opera te Antwer pen. Vrijdag 19 november, 20 uur Traviata, zaterdag 20 november, 20 uur Gravin Maritza, zondag 21 no vember, 14.30 uur Traviata, 20 uur Gravin Maritza. Kon. Opera te Gent. Vrijdag 19 november, 20 uur Werther, zondag 21 november 14.30 uur Tiefland, 20 uur Werther. Hoog water te Vlissingen. Vrijdag 19 november 2.14 en 14.31 zaterdag 20 november 2.51 en 15.09, zondag 21 november 3.30 en 15.49, maandag 22 november 4.10 en 16.31, dinsdag 23 nov. 4.32 en 17.17, woensdag 24 nov. 5.35 en 18.08. l

Scheldebode | 1971 | | pagina 3