BAAYENS «I Keio POGGENPOHL opent modernste keukenfabriek van Europa DO de speciaalzaak voor uw BRIL iWATERSTANDEN. REIMERSWAAL WEMELD1NGE KRUININGEN Meubelen nodig kijken bij HANSWEERT WAARDE KRABBENDIJKE HATEMA TAPIJT POGGENPOHL -en andere kwaliteitskeukens BOUWBEDRIJF POLEY N.V. Tel. 01130-16 80 - Langeviele 43 - Kruiningen Raad ontstemd over frauduleuze bouw te Yerseke. B. en W. hadden het bij de Raad ver prutst door met een voorstel te komen dat door de raadsleden Griep en Suy werd bestempeld als „het paard achter de wagen spannen". Het college had in haar voorstel namelijk niet concreet ge steld dat de mosselfabrikant Fa. v. d. Plasse-v. d. Endt in Yerseke reeds over gegaan was tot de bouw van een mos- selproefbassin. Toen wethouder C. Slab- bekoom een nadere interpretatie ging geven bleek zelfs dat het bouwsel ge reed was en van de rooilijn van 5 me ter afgeweken was naar 2 meter zonder dat de Raad er in was gekend. Dit alles was de heren Raadsleden te gortig en aan hun was het thans te beslissen of dit bouwsel afgebroken zou moeten wor den ja dan neen. Burgemeester Mr. C. Pijl Hogeweg en met hem de wethou ders Slabbekoom en Comelisse hadden reeds tevoren gezegd dat er inderdaad hier een Zwarte Pietenvoorstel lag doch in bedekte vorm vroeg men clementie, van zelfsprekend vergezeld gaande van de nodige informatie omtrent het manen door het college van B. en W. aan de fraudullleuze bouwers (tot tweemaal toe) de bouw te staken en het. laten op maken van een proces-verbaal hetgeen echter geen resultaat heeft gehad. Het bouwwerk is thans volledig klaar en de proeven om te trachten mosselen in bronwater in leven te houden heeft reeds een concreet resultaat opgeleverd. De heer C. Coremans eiste hoofdelijk stem ming. Toen het op het afbreken van het bouwsel aankwam bleken alleen de P.v.d.A. fraktie de K.V.P. en de A.R. (wethouders van A.R. en P.v.d.A. uit gesloten) tegen te stemmen. Besloten werd tot het instellen binnen de gemeente van een koopavond op de vrijdagen tot 21 uur ingaande 1 oktober en het openblijven van de kapperzaken tot 19 uur ingaande 1 januari 1972. De heer E. Suy, K.V.P.drong aan om binnen de gemeente te komen tot het zo snel mogelijk creëren van bouwruimte. Er zijn nagenoeg of in het geheel geen gronden! meer om te bouwen. Wat het laatste betreft doelde hij op Hansweert. De heer C. Coremans, K.V.P., vroeg aandacht voor de telefoonloze brandweer van Rilland. Z.i. een kwalijke zaak. De heer Griep, V.V.D., drong bij het college aan bij R.W. te bevorderen dat op het sluizenplateau te Hansweert z.s.m. een container geplaatst wordt waarin de zakken met huisvuil der sche pelingen kunnen worden gedeponeerd. Ly« .106-GOES- ALOM BEKENDE Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Baldadigheid. In de nacht van zaterdag op zonda,g hebben enkele jongens van de familie F. onder invloed van alcohol een aantal baldadigheden gepleegd welke enkele duizenden guldens schade opleverden voor de diverse betrokkenen. In de Wil- helminastraat vernielden ze alle ruiten van een geparkeerd staande personen auto, een Volkswagen die op het Dorps plein stond, werd op zijn zijkant gezet door de heren, een Citroen staande aan de Noordelijke Achterweg werd van bo ven bij het schuif dak opengesneden. Voorts moest ook een vrachtauto staan de aan de Hogeweg het ontgelden. El ders werd nog een plank door de ruiten gesmeten. De politie heeft proces-ver baal opgemaakt zodat dit muisje nog wel een staartje zal hebben. Voetbal. De Goese zaalcompetitie is weer van start gegeaan. Wemeldinge doet weer mee en is ingedeeld in poule A. Wemel dinge moest haar eerste wedstrijd spe len tegen Wolfaartsdijk en wist deze om te zetten in een 60 overwinning. Het eerste elftal is zaterdagmiddag naar Middelburg getogen om daar in een incidentrijke wedstrijd uiteindelijk met 32 te winnen van Middelburg 5. Ze bezetten nu de derde plaats op de ranglijst en moeten kans zien bij goed spel nog wel een plaatsje op te schui ven. Het tweede begint er ook goed in te komen, zij wonnen uit van Bruse Boys 2 met 21. Het derde elftal zette zijn reeks overwinningen voort door in een uitwedstrijd te winnen van S.S.V. 2 met 41, waarbij Teun de Jonge, Piet de Bourgraaf, Chiel Zuidwegt en Dage vos de makers van de doelpunten wa ren. De juniorenuitslagen waren als volgt: Al won in Kruiningen tegen Al met 31. A2 verloor thuis tegen Krab- bendijke A2 met 43. BI verloor even eens van Krabbendijke B2 thuis en wel met 41, terwijl tenslotte B2 in Hans weert met 90 het onderspit moest delven. Tenslotte was er nog een zaal voetbalwedstrijd tegen Bevelanders, wel ke gewonnen werd met 53. N.C.V.B. In de donderdagavond gehouden maan delijkse bijeenkomst van de Wemelding- se afdeling van de Ned. Chr. Vrouwen bond, welke werd gehouden in het Dorpshuis, was als gast-spreker aanwe zig de heer J. van Leerdam uit Seroos- kerke. Hij hield een lezing over het on derwerp „Leven we in het laatste dezer dagen". Verder werd er de bijdrage voor het werk in Suriname ingezameld. Verkoping smederij-inventaris. Zaterdagmorgen vond onder zeer gro te belangstelling de publieke verkoop plaats van de inventaris en voorraad e.d. van het smederijbedrijf van wijlen de heer J. van Weele. De verkoop werd gehouden in het Dorpshuis en geschied de door deurwaarder M. Loeve in op dracht van notaris J. C. Kram. In totaal waren 347 nummers op de catalogus vermeld. Vrijwel alle goederen gingen voor redelijke tot goede prijzen van de hand. De verkoop duurde tot laat in de middag voort. De afslager was de heer A. Veerhoek welke met groot elan de goederen aan de man bracht. Interkerkelijke gesprekskring. In de donderdagavond gehouden bij eenkomst van de interkerkelijke ge sprekskring is besloten dat Ds. K. Ve- nema op de eerstvolgende 6 bijeenkom sten een serie lezingen zal houden over het onderwerp „Pionier van het Geloof". Deze avond leidde Ds. J. Noordhof de discussie in over het onderwerp: „De ambten in de kerk". Loop der bevolldng. De gemeente Kapelle had op 30 sep tember j.L 7622 bewoners (3880 mannen en 3742 vrouwen. Dit was een groei van slechts 7 inwoners in het derde kwar taal. De totale groei vanaf 1 januari '71 tot en met 30 september met 92. Tarieven schoolzwemmen. De tarieven voor deelname aan het schoolzwemmen zijn bekendgemaakt door het gemeentebestuur en blijken te bedragen 6,voor het eerste kind, 4,voor het tweede kind en 2, voor het derde kind. Deze tarieven lig gen vrij hoog en zijn vooral voor de grotere gezinnen een (te?) zware be lasting. Interkerkelijke dienst. Zondagavond om 5 uur zal in het Ned. 'Herv. kerkgebouw weer een interkerke lijke dienst zijn waarin zal voorgaan Ds. G. van Bruggen. Deze dienst zal staan in het thema van de kerkhervorming. N.C.V.B. Dezer dagen hield de N.C.V.B. afd. Kruiningen haar maandelijkse vergade ring welke onder leiding stond van me vrouw Janse-van Nieuwenhuyse. Na de opening volgde een meditatie. Na de notulen der vorige vergadering, werd een verslag voorgelezen door mevrouw Maas-Biesheuvel, van de landdag die gehouden was in Axel en de reis ver der door België. Daarna sprak de heer A. P. Cornet te Goes, over het onder werp „Liefde een modem toverwoord". De vele vragen die na zijn causerie ge steld werden beantwoordde hij op dui delijke wijze. Deze lezing die met grote belangstelling werd gevolgd, werd door de heer Comet met dankzegging geslo ten. Bond van Plattelandsvrouwen. De afdeling Kruiningen en omstreken van de Ned. Bond van Plattelandsvrou wen vierde dezer dagen haar 25-jarig bestaan met een feestavond in „Ons Dorpshuis". De presidente mevrouw Baarens-v. Aalst kon in haar openings woord talrijke aanwezigen begroeten waaronder vele afgevaardigden van zusterverenigingen. Als eerste trad het jongenskoor van de Zeeuwse Koorschool o.l.v. de heer E. Heyblok op. Het ver tolkte op sublieme wijze verschillende nummers waaronder volksliedjes uit verschillende landen met tot slot „An der schonen blauen Donau" en Tristsch - Tratsch polka van Johan Straus, wat met een staande ovatie werd beloond. In de pauze werden felicitaties uitgespro ken door mej. van der Leeden namens het Prov. Bestuur, mevr. van der Lelie, namens de H.V.G. Hansweert, mevr. Jansen namens de N.C.V.B. Kruiningen en mevr. Schouwenaar namens de H.V.G. Kruiningen. Vervolgens werden in een tweetal toneelstukjes generatie conflicten anno 1850 en anno 1971 uit gebeeld, met als intermezzo zang door een koortje van eigen leden o.l.v. mevr. Boeij-Kosten. Aan de 18 leden die vanaf de oprichting lid zijn werd een attentie aangeboden. De presidente dankte in haar slotwoord voor de belangstelling en geschenken. Bejaardenafdeling Kruiningen. Op zaterdag 6 november hoopt de Bejaardenafdeling haar 15-jarig bestaan te vieren in „Ons Dorpshuis", aanvang des middags 2 uur, zaai open om half twee. De bekende Kruiningse Boeren- kapel zal na de eerste pauze het muzi kale gedeelte van deze middag verzor gen. In de tweede pauze verloting. Al les, ook kleine dingen voor deze verlo ting, zullen gaarne door het bestuur in ontvangst worden genomen. Gevonden voorwerpen. Portemonnee inhoud 45 ct; portemon nee inhoud 2,70; obstakellamp; porte monnee 55,ring met 2 sleutels; beige jack; bankbiljet 5,—; 2 bank biljetten 10,-; doos met 10 bougies; kinderportemonnee 2,zwarte bril; blauwe overal. Earth Fire in ,,Ons Dorpshuis". Zaterdag 30 oktober komt de Neder landse popgroep Eart Fire plus licht show in „Ons Dorsphuis" optreden. De formatie o.a. aanvoering van zangeres Jem Kaagman, heeft reeds bekendheid gekregen door de Single's Seasons, Ru by is the one, Invitation en hun laatste Top-40 succes Storm and Thunder. Te vens is er ongeveer anderhalve week ge leden een nieuwe L.P. uitgekomen on der de naam „Song of the marching children". Stukken uit deze langspeel plaat worden veel via de radio uitge zonden en op Radio-Noordzee heeft men YERSEKE - TEL 01131-1372 deze L.P. reeds als beste LP van de week gekozen. Het optreden zal a.s. za terdag om 8 ur beginnen. Toegang v.a. 16 jaar. Schaken. Voor de onderlinge competitie van „De Zwarte Dame" werden de volgende partijen gespeeld: L. Pöleij-A. v. d. Broeke V2Mj W. Zuydweg-H. van Iwaarden y2Vz', R- v. d. Schraaf-J. H. Vaders 01; C. Kriekaard-H. v. d. Schraaf 1—0; J. van Oosten-B. Cok xkY. Kuipers-M. v. Gastel 10; J. P. Stevense-J. Karelse 01; J. Ver- haagen-J. L. Minnaar 10. Voetbal. Het was zaterdag wel een hele slech te dag voor de v.v. Kruiningen, van de zes elftallen die binnen de lijnen kwa men verloren er maar liefst vijf. Krui ningen 1 verloor met 20 van V.C.K. 2. Het tweede met 63 van A.Z.V.V. 3. Het derde verloor met 21 van Nieuw- dorp 3. Het vierde met 52 van Kloe- tinge 5 en het vijfde met 41 van Ka pelle 3. Bij de junioren verloor A met 31 van Wemeldinge A." BI won met maar liefst 26OU! van Krabbendijke B2. Ouderavond O.L.S. Maandagavond werd de zakelijke ou deravond van de O.L.S. gehouden. Bij de bestuursverkiezingen werden de heer C. de Jonge (voorzitter) en mevr. Kik (secretaresse) herkozen. Beiden hadden zich niet herkiesbaar gesteld, maar om dat geen nieuwe kandidaten waren in gediend, stelden zij zich noodgedwon gen weer herkiesbaar. Het voorstel van het bestuur tot financiering van een filmprojektor werd, zij het in wat ge wijzigde vorm, aanvaard. De ouders worden verzocht maandelijks een bij drage te geven om zodoende het reste rende bedrag van plm. 1800,bij elkaar te krijgen. Het hoofd van de school, dhr. A. J. Brugge, deelde mede dat het leerlingenaantal stijgende is en dat daarvoor verwacht mag worden dat vrij spoedig een zesde leerkracht aan getrokken mag worden. Het gemiddelde aantal van 166 leerlingen wordt n.l. bin nen zeer afzienbare tijd bereikt. Min der gelukkig was dhr. Brugge met de manier waarop andere scholen de Kin- derpostzegelaktie van dit jaar hebben ingezet. Voorschrift is dat alle scholen gelijktijdig starten en aan dit voor schrift heeft een andere school zich niet gehouden. Verder vraagt dhr. Brugge de ouders hun kinderen) vroeger naar bed te doen, omdat sommige kinderen niet uitgeslapen op school komen. Verder liet mej. Brouwer door middel van dia's een kijkje nemen in de huishoudschool. De dia's en de begeleidende toelichting gaven een behoorlijke indruk van de mogelijkheden die de huishoudschopl biedt. De discussie na deze voorstelling tusen mej. Brouwer en een leerkracht van de mavo liet geen twijfel achter over de vraag of er een concurrentie strijd bestaat tusen beide scholen. O.i. was het echter niet de juiste plaats om een dergelijke discussie te voeren. Cursus Veilig Verkeer. Met ingang van 1 november zal de cursusavond worden verplaatst naar de woensdagavond. Er is dus woensdag avond 3 november om half acht weer cursus Veilig Verkeer in het politie bureau te Kruiningen. Winkeliers-aktie. De leden van de winkeliersvereniging „Kruiningen" starten op maandag 8 no vember met hun Sint-Nicolaasaktie. De ze is dit jaar gegoten in de vorm van een loterij met een regen van waarde volle prijzen. Op 20 november en op 4 december vindt uitloting plaats, waarna de prijswinnaars terstond hun prijzen kunnen afhalen. De loten zijn t.z.t. te bezichtigen in de etalage van Hoofd straat 48. Voorts vernamen wij dat op 27 november Sint-Nicolaas voornemens is een bezoek aan Kruiningen te bren gen. Om ongeveer 3 uur in de middag wordt de goedheiligman op de Markt verwacht. Schuurtje afgebrand. Aan de kanaalzijde Oost-Hansweert stond sinds vrijdag nog vredig het schuurtje van vtfsser Dieleman doch dank zij het vandalisme van enkele jon gelui is er niet meer van over dan as. Vrijdagmiddag rond 15 uur zat een der Hansweertse politiefunktionarissen aan de Westelijke zijde van het Kanaal te vissen toen hij het schuurtje vlam zag vatten. Hij heeft direkt de brandweer gewaarschuwd. Toen deze ter plaatse arriveerde konden zij niets meer of min der meer uitrichten dan na te blussen. Aangehouden werden de uit Kruiningen afkomstige 14-jarige M.S., de 15-jarige H. B., de 13-jarige H. W. en de uit Hansweert afkomstige 12-jarige M. V. Deze jongelui hebben waarschijnlijk geen betere vrijetijdsbesteding geweten dan nabij het kanaal vuurtje te gaan stoken. Dit was nog niet mooi genoeg. Een plastic zak werd op een stok gestoken, in brand en hup naar binnen gezwiept. Het resultaat bleef niet uit. De ouders zullen voor de schade moeten opdraaien. Schipper raakte bekneld. Zaterdagmiddag te 14.30 uur is schip per B. de W. uit Sneek bekneld geraakt tussen zijn schip het 350 ton metende Ned. m.s. Friesland en het Duitse m.s. Marian Anna. Met een bekkenfractuur diende hij per ambulance overgebracht te worden naar het Bergzichtziekenhuis te Goes. Schipper de Wit lag voor de klieine sluis te Hansweert afgemeerd om geschut te worden. Hij was met zijn schip onderweg van Frankrijk naar En schede geladen met stukgoed. Het Duit se m.s. Maria Anna, dat voor de mid dens jufs hjad vastgemaakt moest om geschut te worden verhalen naar de kleine sluis en wenste naast de Fries land af te meren. Het Duitse schip was ledig, lag hoog en had een enigszins vooruitstekende kop. De schipper van de Friesland meende dat de Duitse boot met al te grote kracht tegen zijn schip zou aankomen en trachtte dit gevaar te voorkomen door een wrijfhout tussen de beide schepen te houden. Door de vooruitstekende kop werd hij echter tus sen de kop van de Duitser en zijn eigen roef geklemd met het bovenvermelde gevolg. De schepen liepen geen schade op. Bromfietser negeert stopteken. Zondagmiddag te 12.15 uur negeerde de 17-jarige bromfietser op de Oostelij ke Kanaalweg een stopteken van Wmr. Vreeke. Hij riep de dienstdoende politie toe niet te kunnen stoppen daar zijn rem weigerde. De dienaar van St. Her mandad was eveneens op een bromfiets en kon met dit vervoermiddel geen suk- sesvolle achtervolging inzetten. Mej. Walraven uit Hansweert bood aan met haar auto de achtervolging in te zetten. Onder Wemeldinge kon men de snel rij dende bromfietsbestuurder, hij reed 80 km per uur, aanhouden. Hij was niet op de sommatie tot stoppen ingegaan aan gezien zijn bromfiets was opgevoerd. De bromfiets werd in belsag genomen ter wijl tegen de bestuurder proces-verbaal werd opgemaakt wegens doorrijding na sommatie tot stoppen. Vierli^s op eigen terrein. Een zonovergoten sportveld omzoomd met een vijftalhonderd supporters kon niet voorkomen dat het eerste elftal van de Boys op eigen terrein tegen koploper Noormannen het onderspit moest delven. Reeds kort na het fluit signaal kon J. de Poorter de doelman van Noormannen verschalken en daar mede de Boys op 10 brengen. Juist voor de rust wisten de Noormannen de gelijkmaker te scoren hetgeen veelal te wijten was aan een al te statisch spel van de Boys met het accent teveel op de verdediging. Na rust werd het •spel beter Moens scoorde nog tweemaal terwijl Groenewegen ook nog een keer het net van de Boys liet trillen. De in zet van de Boys in het laatste half uur was goed hetgeen Witte en Fr. van der Hart in de gelegenheid stelden de stand op 34 te brengen. Nog slechts enkele minuten restten nog. Het overwicht van de Boys bleef in deze fase gehandhaafd doch helaas kon er geen treffer meer geplaatst worden. Kollekte. De Zeeuwse kollekte heeft in Wiaarde 248,40 opgebracht. Voetbal. Waarde 1 ontmoette zaterdag Veere 1. Een gelijkspel 22 werd het resul taat. Het eerste doelpunt viel in de 20ste minuut. Korstanje wist echter spoedig gelijk te maken. Na de rust werd Waterman vervangen door Bom, die met een keihard schot Waarde op winst bracht 21. Kort voor het einde maakte Braam een fout die gestraft werd met een strafschop 22. Bouw Bejaardenwoningen. Vorige week vrijdag werd op een per ceel grond tussen de Dorpsstraat en de H. A. Fonteijnestraat de eerste paal ge slagen voor de bouw van 22 bejaarden- woningen. De plechtigheid werd verricht door de heer E. A. Suy, voorzitter van de Algemene Woningbouwvereniging „Reimerswaal". De huur van deze wo ningen, die juli volgend jaar moeten worden opgeleverd, bedraagt inclusief water en verwarming 150 per maand. De woningen worden gegbouwd door het aannemersbedrijf Schrijver uit Goes. Buitengewone ledenvergadering Veiling. Maandag 1 november a.s. 2 uur wordt in het Cultureel Centrum een buitenge wone algemene ledenvergadering gehou den van de veilingvereniging „Krabben dijke en Omstreken". Aan de orde komt een bestuursverkiezing wegens aftredeV van de heer W. C. van der Werff, waar voor de volgende bestuursvoordracht is opgemaakt: 1 de heer L. J. Michielsens te Rilland-Bath, 2 de heer A. G. Blok te Rilland-Bath. Bij verkiezing van de heer Michielsens, die momenteel lid van de Commissie van Toezicht isj, moet eveneens worden voorzien in deze vaka- ture, waarvoor de bestuursvoordracht luidt: 1 de heer B. A. J. Kouters te Woensdrecht, 2 de heer C. A. Ch. Goos- sens te Wouwse Plantage. Verder staat op de agenda een voorstel de op 31 ok tober 1971 aflopende duur van de ver eniging met 29 jaar te doen verlengen. Na afloop van deze vergadering zal, eveneens in het Cultureel Centrum op maandag 1 november om 3 uur een ju bileum-bijeenkomst worden gehouden ter herdenking van het 55-jarig bestaan van de veilingsvereniging; tevens wordt dan aandacht geschonken aan het afscheid van de voorzitter, de heer W. C. van der WerffVoor beide bijeenkomsten zijn alle leden met hun dames uitgenodigd. Middenstandsaktie. Tot en met zaterdag (30 oktober) duurt de aktie „Kooptoto" van de Krab- bendijkse middenstand, waarbij dagelijks 250,aan prijzen te winnen zijn. Bij besteding van ƒ2,50 ontvangt de koper een kaartje met 16 vakjes, waarvan 4 vakjes moeten worden aangekruist, stemmen deze 4 vakjes overeen met te voren vastgesteld kaartje, is men win naar. Voor de jeugd is er een kleurwed- strijd. Voetbal. Krabbendijke 1 zal .uit een ander voet balvaatje moeten gaan tappen om zich in de derde klas Zuid te handhaven. Af gelopen zaterdag moest het voor de 2e keer in successie op eigen veld een ne derlaag incasseren, nu van debutant Hoek met 30, waardoor nu reeds en kele weken de onderste plaats op de ranglijst wordt ingenomen. Bij de junio ren won A2 met 43 van Wemeldinge A2, BI won met'41 van Wemeldinge BI, terwijl B2 met 260 verloor van Kruiningen BI. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekend van 30 oktober wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door dokter J. de Beg, te Hansweert, telefoon 01130-1344. Hulpcentrum Noord- en Midden-Zee land, tel. (01100) 4444. YERSEKE Van 31 oktober6 november 1971 Dinsdag 2 november: Volle Maan HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 0.58 1.22 6.43 7.17 Maandag 1.49 2.11 7.42 8.11 Dinsdag 2.38 2.57 8.25 8.52 Woensdag 3.27 3.46 9.08 9.34 Donderdag 4.13 4.32 9.50 10.14 Vrjjdag 4.59 5.17 10.37 10.59 Zaterdag 5.43 6.02 11.21 11.45 Te Wemeldinge 5 minuten vroeger Te Hansweert 40 minuten vroeger M TEXTIH EN WONINGINRICHTING YERSEKE - TEL 01131-1372 24% van de export gaat naar Nederland. Ongeveer zes kilometer buiten de Duitse stad Herford heeft Poggenpohl een gloednieuwe keukenfabriek in ge bruik genomen, die de modernste van Europa is. Het bedrijf ligt, gunstig ge legen aan de autosnelweg Hannover- Osnabrück, midden tussen de glooiende heuvels en bossen die de stad Herford omringen. Het bedrijf dat reeds in deze stad was gevestigd is nog niet helemaal gereed, maar het belangrijkste onderdeel de produktiehal met een vloeroppervlak van 25.000 vierkante meter is inmiddels in gebruik genomen). Met de bouw van de kantoorruimte is een begin gemaakt; deze zal begin 1972 klaar zijn. Poggenpohl, die een Nederlandse ver tegenwoordiging in Rolde heeft, heeft een dagproduktie van ongeveer 1100 keukenelementen. Elke keuken wordt precies op maat afgeleverd. Er wordt bij de bouw van de keukens van verschil lende materialen gebruik gemaakt, die variëren van massief hout tot kunststof. In totaal kunnen zestien verschillende kleuren worden geleverd en tussen de driehonderd en) vierhonderd kastindelin- gen. Nederland en Luxemburg behoren tot de oudste exportlanden van het bedrijf, dat een jaaromzet had in 1970 van 56 miljoen Duitse Marken; een stijging van 20 procent vergeleken met het jaar daarvoor. Zesentwintig procent van de totale produktie wordt naar veertien landen geëxporteerd, waarvan 24 procent naar Nederland. worden u geleverd door leverbaar in vele soorten, maten en afwerkingen uitstekende service deskundig advies over keukenindeling vakkundige plaatsing Vraagt vrijblijvend dokumentatie

Scheldebode | 1971 | | pagina 2