Kerk diensten BENELUX JAARBEURS TOT EN MET MAANDAG IN HET TURFSCHIP Nu 16 kantoren in Zeeland Praktische verkeersproef in Souburg Heeft u al eens in Nationaal accordeon concours in Vlissingen WELKE DOKTER IS THUIS CULTURELE AGENDA de scheldebode Open ingstijden Inrichting donderdag 28 oktober 1971 „DE PUT" GEGETEN Strandhotel Vlissingen Hoog water in Vlissingen Begrafenis en crematie- verzorging J.M. GROEN S.M. OVERTOOM Reduktie op toegangsprijs Amusementsprogram Bijkantoor in Vlissingen Zeeuwse Nutsspaarbank VLISSINGEN De opening van het bijkantoor van de Zeeuwse Nutsspaarbank in de Bonedijke- straat-hoek Hogeweg te Vlissingen betekent het in gebruik nemen van het vijfde kantoor in de gemeente Vlissingen en in totaal het zestiende kantoor van de Stichting, die vesti gingen heeft door heel Midden- en Zuid-Zeeland. Bovendien is er een rijdend bijkantoor met standplaatsen irt Middelburg en omgeving en Kruiningen terwijl op diverse plaat sen zittingen worden gehouden. Met de vestiging van het kantoor in de Bonedijkestraat is de Nutsspaarbank nog lang niet aan het eind van zijn latijn want men heeft reeds een aanvang genomen met de bouw van een vestiging op de hoek Singel- Bosjeslaan en binnenkort wordt de eerste paal geslagen voor een vesti ging in Goes-Zuid. Vele relaties van de bank, waar onder het college van b. en w. kwamen de directeuren de heer J. van de Broeke. beheerder van het bijkantoor, met de ingebruikneming gelukwensen. Voor de cliënten stond de deur de volgende morgen wijd open en wel van 9 uur 's morgens tot 4 uur 's middags, ook tussen de middag, en vrijdagavond van 6 tot 8 uur. De bank biedt op deze manier iedereen gelegenheid zijn bankzaken af te wikkelen. Het nieuwe kantoor is gelegen tegenover het wijkgebouw ,,'t Anker", waar de voormalige Vlissingse Nutsspaar bank in 1958 de gelegenheid kreeg een kamer te huren, om een bijkan toor in te vestigen. Deze vestiging bleek al spoedig in de behoefte te voorzien en weldra bleek dat de Nutsspaarbank moest omzien naar een andere ruimte, om dat het toenemende aantal cliënten en de uitbreidende activiteiten er toe bijdroegen dat deze ruimte te klein werd terwijl het Maatschappe lijk werk van de Nederlandse Her vormde de diakonie de ruimte graag wilde overnemen. Dit droeg er toe bij dat de spaarbank in versneld tempo op zoek ging naar passende ruimte. Omdat dit, zomogelijk, dicht in de buurt van de oude vestiging gezocht werd was de keuze zeer beperkt. Evenwel na dertien jaar kwam men in de gelegenheid het pand aan de de Bonedijkestraat, waar eerst een kruidenierswinkel was geweest en daarna een speelgoedzaak-biblio theek, in gebruik te nemen. Het aannemersbedrijf Huijsman te Vlis singen heeft het inwendige ver bouwd tot een moderne spaarbank- kantoor, waarbij het accent geheel is gelegd op een vlotte en prettige Iedere avond diner van 6-10 uur De voorbereidingen voor het te houden accordeon-concours op zon dag 7 november zijn in volle gang. De organisatie voor deze dag berust bij het bestuur van de Vlissingse Accordeonvereniging „Accordeo- la". De opening van het concours te 10.30 uur zal verricht worden door loco-burgemeester Ch. Gillissen-Ver - schage. Een 16-tal verenigingen zul len elkaar bestrijden en komen uit in de laagste en hoogste afdelin gen. '4 Het A-orkest uit „Accordeola" o.l.v. Herman Gijsel komt uit in de afdeling Uitmuntendheid met als verplicht nummer „Schottische Im pression" en als vrij nummer „Ro mantische Nachtmuziek". Het B-or kest o.l.v. J. Eckhart met als ver plicht nummer „Kleine Ouverture" en vrij nummer „Marche Sinfoniet- te". Een drie-tal jurijleden van de Ne derlandse Accordeonbond, zal het spel van elke deelnemer naar eer en geweten beoordelen. Degene die van een goed stuk accordeon-muziek houdt, zal zeker aan zijn trekken komen. Het concours wordt gehouden in een der zalen van Het Scheldekwar- tier Van Dishoeckstraat te Vlissin gen. bediening van de spaarders. De wachtruimte is royaal, fraai betim merd en comfortabel ingericht. De opstelling van de loketmachine is zodanig gekozen dat de administra tieve handelingen zo kunnen worden verricht dat het personeel het con tact met de cliënten behoudt. Als loketapparatuur is in het kantoor een Burrohghs TC 700 geplaatst, een zg. terminal, die momenteel nog niet in gebruik is, maar waarmee men binnenkort een directe verbinding «ron-lme!-hoopt te onderhoua a met de computer waarover de totale bandadministratie loopt en die in Rotterdam staat. Hieruit blijkt dat de Zeeuwse Nutsspaarbank, die al meer dan 150 jaar bestaat, bij de tijd blijft op allerlei terrein. Houdt men enerzijds het devies van weleer hoog: „Een sociale instelling zonder winstbejag", anderzijds wordt de ontwikkeling in de bankwereld nauwlettend bijgehouden. Het kan toor Bonedijkestraat-hoek Högeweg bestaat verder uit enkele vertrekken die als spreekkamers en archiefruimte worden gebruikt, ongetwijfeld zal het nieuwe kantoor door de betere ligging accomodatie en gunstige ligging nog meer dan tot nu toe het geval was in de behoefte voorzien. VLISSINGEN Zaterdag 30 ok tober van 0.00 tot en met 24 uur dokter Wartena, Vredehoflaan 8, tel. 01184 3933. Zondag 31 oktober van 0.00 tot en met 24 uur dokter Var Dijk, Koudekerksewég 52, tel. 01184 3459. Maatschappelijk werk in Vlissin gen: Katholiek Maatsch. Centrum Walcheren: Kantoor Lelienlaan 3, tel. 01184 4717, spreekuren dins dag, woensdag en donderdag 9—10 uur, dinsdag van 20-21 uur. West Souburg Vrijburgstraat 17: maandag 14-15 uur, tel. 01183-1608. Paau- wenburg Troelstraweg 18, le dins dag van de maand van 13.30 14.30 uur. Humanitas: Kantoor Wagenaar- straat 12, Middelburg tel. Ul 180 5880. Spreekuren Vlissingen, Schuit- vaartgracht 89, tel. 01184- 3615. Dinsdag van 9 10 uur. Gemeentelijke Sociale Dienst: Afd. maatschappelijk werk en bij standverlening Stadhuisplein 2, tel. 01184 - 5100. Spreekuren maandag t.e.m. vrijdag van 8.30 12.30 en van 13.30 15 uur. Stichting voor het Platteland van Walcheren: kantoor Molenwater 33, Middelburg, tel. 01180-3684. Hervormde en Geref. Diaconie: Kantoor wijkgebouw Het Anker, ka mer 3, Bonedijkestraat 163. Spreek uren maandag t.e.m. vrijdag 9.30 uur, Paauwenburg Louisse de Coligmjschool A. Gogelweg tel. 01184 -6845, vrijdag 16.30—17.30. Stichting Zieken- en ongevallen vervoer op Walcheren: Aanvragen voor ambulance voor zieken op Wal cheren brandweer Vlissingen tel. 01184 -3515 en 2323. Voor ongeval len op Walcheren brandweer Vlis singen, voor ongevallen binn en de gemeentegrenzen van Middelburg gemeente politie Middelburg tel. 1180-5800. Doktersdiensten in Souburg, Nieuwland en Arnemuiden: 30-31 oktober: M.L. van de Moer, Station! plein 1 Arnemuiden 01182-1308. Apotheek. Van vrijdag 29 oktober mm. 18 uur tot en met vrijdag 5 november v.m. 8.30 uur geopend apotheek D.H. v. d. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 01184 2730. Tandarts. Zaterdag 30 oktober an 9-10 uur en zondag 31 oktober van 11-12 uur dokter M.D. Smallegan- ge, J.M. Kemperstraat 32, tel. 01184 -7094. Verloskundige. Zaterdag 30 en zondag 31 oktober mej. van Gin kei Pres. Rosseveltlaan 232, tel. 01184- 2775. Dierenarts Zaterdag 30 en zondag 31 oktober dokter R.M. Barkema Middelburg tel. 01180-3118. Wijkverpleegster Oranje-Groene en Wit-Gele kruis, 30 en 31 oktober zuster v. d. Ende, Schaepmanstraat 51, tel. 01184—4221. Wijkverpleeg ster „Het Groene Kruis" te Vlissin gen en Souburg 30 en 31 oktober, voor Vlissingen zuster Boersma, Wielingenlaan 2a, tel. 01184 - 2735, voor Souburg idem. Wijkverpleegster „Het Oranje- Groene Kruis te Souburg en Rit- them 30 en 31 oktober zuster W. Tot voorzitter van de nieuwe afdeling Walcheren van de KABO, gevormd uit de afdelingen Vlissin gen en Middelburg, is de heer P. J. Scheers uit Middelburg gewor den. Hij werd met algemene stem men gekozen op een vergadering die een dezer dagen door beide afdelingen was belegd. Tot verdere bestuursleden zijn gekozen de he ren P. H. van de Ven, K. Milten burg, en A. E. van Maele, allen uit Vlissingen en de heer P. F. Heeren uit Middelburg. Districtsbestuurder de heer Haastert kon op deze fu- sieverg legenheid behorende gouden speld uitreiken. Na een herexamen zijn aan de opleidingsschool voor het christe lijk kleuteronderwijs te Middel burg, voor de akte hoofdleidster de rgadering, wegens veertig lidmaatschap, de bij deze ge- volgende dames geslaagd: J. M. Dalebout, Noordgouwe, M. Marijs uit Heijningen, M. J. Nagelkerke te K^oetinge, M. T. Ransijn uit Goes en de dames C. M. Aerssens en P. A. Rottier te Vlissingen, J. L. C. Brouwer en A. P. E. Cop- poolse te Oostkapelle en S. van Katwijk uit Aagtekerke. Helaas moesten er twee kandidaten afge wezen worden. Mevrouw M. J. Boogerd-Selhorst uit Middelburg en mevrouw B. Kortenhof-Neppeurs uit Utrecht zullen met hun belde vice-presi dentes gehoor geven aan een uit nodiging ontvangen van de geza- melljke Russische vrouwenorgani saties. Mevrouw Boogerd is presi dente van de Nederlandse Nationa le vrouwenraad en mevrouw Kor- tenhof is presidente van de WAO. De dames vangen hun reis aan op 7 november. Tijdens het wereld congres van de internationale vrouwenraad te Bangkok is het contact tussen de Russische en Ne derlandse dames gelegd. Het Kinder- en Tienerkoor uit 'gen in het Ca sino. De avond ving aan om 7 uur. Van 1 tot en met 11 december worden de bewoners van Middel burg in de gelegenheid gesteld In de Vleeshal van het stadhuis gratis een tentoonstelling te bezoeken. Deze tentoonstelling bevat kunst werken die de gemeente Middel burg heeft aangekocht in het kader Helaas hebben de bewoners van de hoofdstad niet de kans om het Breskens heeft een dezer dagen een uitvoering gegeven id ving omstreden kunstwerk „De twee kachelpijpen" te bezichtigen, aan gezien net departement van CRM, die de eerste keus heeft van de in dit kader aangekochte kunstwer ken, deze meegenomen heeft naar Den Haag, aldus wethouder van cultuur, de heer J. van Bennekom. Welke motieven het CRM hiervoor had wist de wethouder ook niet. De tentoongestelde werken zijn te koop, behalve ais de kunstenaar ze zelf terug wil kopen. Zaterdagavond 6 november orga niseert de tafeltennisvereniging 't Zand in haar clubgebouw een feest avond voor haar leden, en voor de leden van de tafeltennisverenigin gen op Walcheren en Zuid-Beve- land. Er zal een zeer gevarieerd amusementsprogramma gebracht worden die om acht uur begint. Tefeitennisvereniging Het Zand kon na de Plaij-in en de sportuit- wisseling met het Markiezaat uit Bergen op Zoom dertig nieuwe le den inschrijven en gaat door met het organiseren van activiteiten. Zo is men bijvoorbeeld ook dit jaar weer van plan een Kersttoer nooi te houden. Dit alles vindt plaats in de woonplaats van 't Zand: Middelburg. Langs en rond het havengebied van het Sloegebied wordt een nieuwe basisweg aangelegd die in 1974 gerealiseerd zal moeten zijn. De bestaande weg zal grotendeels door detail-ontsluitingen worden gehandhaafd. Aldus het wegenjaar verslag van de provincie Zeeland over 1970-71. Op 29 oktober a. s. zal in de Glaszaal van de N. V. Kon. Mij. De Schelde een vergadering 6' laatsvinden van de Nederlandse artstichting. Op deze vergadering zal de heer P. de Graaf, promotor van de Nederlandse Hartstichting, een toelichting geven op activitei ten en doelstellingen van deze Stichting. Men hoopt dat er veel belangstelling zal zijn, want men zou graag zien, dat er in Vlissin gen, in navolging van vele andere gemeenten, werkelijke belangstel ling groeit voor de bestrijding van de meest ernstige volksziekte van het ogenblik. In het City theater te Middel burg gaat de N. V. Koninklijke Nederlandse Petroleum Maatschap pij voor haar aandeelhouders enke le films draaien die voor de Ko ninklijke Shell groep zijn gemaakt. De voorstelling begint om acht Morgen, 29 oktober, zullen een aantal leden van de AR-fracties der eerste en tweede kamer een bezoek brengen aan Zeeland. Hier bij zullen ook AR-staten- en ge meenteleden bij aanwezig zijn. De delegatie zal 's avonds om half acht in de Prins van Oranje te Goes een discussiebijeenkomst met kiezers bijwonen. Hieraan vooraf- §aande heeft men een bezoek ge- racht aan Borssele waar men op het gemeentehuis ontvangen wordt en waar de lunch gebruikt zal worden. Na deze lunch spreekt men met het college van b. en w. van deze plaats. In Middelburg wordt nog gesproken met Gedepu teerde Staten van Zeeland. Tot de ze delegatie behoren o. a. mr. W. Aantjes, drs. Schouten en dr. A. Veerman. Wist u dat Vlissingen een zeer talentvolle man in zijn midden heeft Wim Roma -> afgeleid van de romatische liedjes, heet van zich zelf Wim Straver - heeft onlangs een liedje op de plaat gezet dat door de popstations, Veronica, Hil versum 3 en Luxemburg getipt is als tophit. Het liedje „Wacht op mij Belinda" werd door hem zelf geschreven en de muziek werd verzorgd door Jack Verburgt. De B kant werd geheel door Wim Roma zelf verzorgd. Onlangs verscheen hij in het Tros programma Op Losse Groeven. Op het ogenblik vindt hij zichzelf nog amateur maar dat kan in de loop der tijden best veranderen want muziek is zijn grote hobby. In verband met zijn werkgever, hij is vertegen woordiger in breiwol, treedt hij nog niet veel op in Nederland maar gaat dit waarschijnlijk wel in België doen waar een dezer aagen zijn plaatje op de markt gaat verschijnen. Een dezer dagen opende de voorzitter, de heer ir. G. A. Kern- per, van de afdeling Vlissingen, de eerste cursusavond in het winter- programma van de Rode Kruisco- lonne. Hij dankte alle leden voor de geslaagde collecte in 1971 en besprak vervolgens nog in 't kort de oprichting van een regionale colonne in verband met een doel treffende hulpverlening, m. a. w. het in zeer korte tijd ter plaatse aanwezig zijn bij rampen e. d. in M. E. verband. Vervolgens reikte de voorzitter de gesp uit voor 30 jaren trouwe dienst aan de maga zijnmeester M. L. Koets en de medaille voor 10 jaren trouwe dienst aan J. Lucasse en P. J. Stoop, helpers R. K. K. en felici teerde hem met deze onderschei ng. Diploma's werden uitgereikt aan: de dames W. M. Minderhout van Hanegem, A. L. Kloet-dsLand- meter, M. C. Kasman-de Landme ter, en de heren: H. R. Kamphuis en J. M. Butijn. Het Rode Kruis certificaat voor helpster 3e klas werd uitgereikt aan de dames J. Lens-Middelbosch, H. M. Molle- Schomis, M. M. Roest-Ruijgrok en E. Schets-van Brenkelen. De heren J. M. Butijn en H. R. Kamphuis kregen het certificaat helper R. K. K. Het hoof van de adm. dienst L. den Bjjer, dankte de voorzitter, namens de leden voor zijn komst en zijn bereidheid de medailles en diploma's uit te reiken. Zaterdag JU oktober wordt er door de V. C. Vlissingen jeugd, weer veel gevoetbald en wel al dus: Vlissingen A-l treed op de Irislaan aan tegen Goes A-l om 15.00 uur, op hetzelfde tijdstip maar ander veld ook op de Irislaan speelt Vlissingen A-2 tegen RCS A-l, Vlissingen A-3 speelt uit te gen Middelburg A-3 op de Nassau- laan terwijl Vlissingen B-l de clubkleuren verdedigt tegen Mid delburg B-l om 13.45 u op de Irislaan, Vlissingen B-2 gaat het zelfde proberen met Noormannen B-l om 13.25 u op de Keersluis. Zeelandia B-2 speelt in Middel burg op de Nassaulaan tegen Vlis singen B-2 om 14.00 u. Vlissingen B-5 zal op de Keersluis de strijd aanbinden met VCKB B-2 om 13.25 u, en als laatste wedstrijd staat op het programma Noorman nen B-2 tegen Vlissingen B-6 om 13.45 u. Denken de spelers van Vlissingen A-3 erom dat hun wed strijd om 14.00 uur begint. Zaterdag 30 oktober wordt er in een lokaal van de Technische School te Middelburg een jeugdbij een komst gehouden van de inter nationale vereniging Philatelica. Deze bijeenkomst staat onder lei ding van de heer J. van Dalsum. 6 en 20 november worden er in de zelfde school nog meer bijeenkom sten georganiseerd voor de jeugd. Op 6 november wordt er in Vlis singen in het Anker aan de Bone dijkestraat een ruilbeurs gehouden terwijl op 13 november weer een postzegelmarkt plaats vindt in de fietsenstalling van het Vlissingse stadhuis. Op 15 januari vindt in gebouw De Schakel, Bachtensteene te Middelburg weer een ruilbeurs plaats. Allemaal data die voor mensen met een postzegelverzame ling genoteerd moeten worden. Verhagen-Westerbeke, Burg. Ste- merdinglaan 119, tel. 01183-1541. Middelburg van zaterdag 3C oktober van 0.00 tot en met 24 uur dokter mevr. Pel, Rouaanse Kaai 11, tel. 01180- 2585, zondag 31 oktober van 0.00 tot en met 24 uur dokter Pel, Rouaanse Kaai, tel. 01180 -2585. Apotheek van vrijdag 29 oktober n.m. 18 uur tot en met vrijdag 5 november v.m. 8.30 uur geopend apotheek A. Ringeling, Lange Delfst Donderdag 28 oktober 7.59 en 20.48, vrijdag 29 oktober 9.19 en 22.06, zaterdag 30 oktober 00.56 en 23.15, zondag 30 oktober 11.40 en maandag 1 november 0.13 en 12.30, dinsdag 2 november volle maan te 22.30 en hoog water 0.58 en 13.09, woensdag 3 november 1.38 en 13.47. Vrijdag 29 oktober, 19.30 en 22.00 uur De Beuk, Middelburg, twee filmvoorstellingen Les Cousins, van Claude Chabrol. Dinsdag 2 november, 19.45 uur in „Swertrust" te Middelburg zanga vond door het Interkerkelijk Ge mengd Koor „Zuiderzangers" o. 1. v. mevr. Den Boer. Kon. Vlaamse Opera te Antwer pen. Vrijdag 29 november, 20 uur Rijn- ¥>ud, zaterdag 30 november, 20 uur urandot, zondag 31 oktober, 14.30 uur Rijngoud, 20 uur Gasparone. Kon. Opera te Gent. Vrijdag 29 november, 20 uur Ballo in* Maschera, zondag 31 oktober 14.30 uur Bruiloft van Don Juan, 20 uur Ballo in Maschera. Enige tyd geleden werd door ruin- 3Ü0 leerlingen van de basisscholer een praktische verkeerspose! afge legd. Met medewerking van de tie wordt dit voor de Ver. Veilij Verkeer Nederland afd. O.- en W. Souburg georganiseerd en heeft dril keer per jaar plaats. De leerlingen rijden een door dt politie vastgestelde route, terwijl op verschillende plaatsen medewerkers staan die mogelijk gemaakte fouter registreren, welke fouten op dt scholen worden besproken. De vere niging laat elke winter een ver- keerscursus geven voor alle wegge bruikers. Docenten zijn leden van het politiekorps. Voor automobilisten of" "bromfietsrijders wordt af en toe een cursus pech onderweg georgani seerd gecombineerd met de noodza kelijkste kennis van eerste hulp bij ongelukken. Op allerlei manieren tracht de vereniging op te komen voor een goed verkeer ter plaatse. De vereniging voor Veilig Verkeer on dervindt steeds de volle medewer king van gemeentebestuur en poli tie, die met raad en daad Idaat staan om de steeds uitgebreider wordende verkeersproblemen op te lossen. De contributie van de leden, f 5, per jaar-,landelijk - en daar krijgt u ook nog 10 keer de ver- keerskrant „Wegwijs" voor toegezoh den, kan bij al dat werk met wor den gemist, als u lid wil worden kunt u zich opgeven bij de secreta ris J. Westerweel, Dijkstraat 41 te Souburg of bij de heer J. Blokland, Margrietstraat 1 ook te Souburg. VLISSINGEN Zaterdag 30 ok tober 1971. Zevende Dag-Adventis ten. Doopsgezinde kerk. 9.15 uur dienst ds. A. Dingjan, H.A. 10.15 uur Bijbelstudie. Zondag 31 oktober 1971. Evang. Luth. Gemeente WalstraaL 11 uur ds. P. Kloosterman, Goes. Ver. van Vrtyz. Hervorm den-Re- monstraten. 10.45 uur ds. v.d. Berg. Doopsgezinde Gemeente Vry dom weg. 10 uur ds. C. v. Duin. Geref. Petruskerk Paul Krnger- straat. 9.30 uur ds. J. W. Genuit 17 uur ds. H. Groeneveld, Huishoud school Paauwenburg 10 uur. ds. H. Groeneveld, 17 uur ds. J. W. Ge nuit. Chr. Geref. Kerk Kasteelstraat 9.30 en 17 uur ds. J.W.Maris. Hervormd Souburg. West. 9 uur ds. J. v. d. Heice, Gezinsdienst Oost. 9.30 uur ds. Dorgelo, H.D. 19 uur ds. v.d. Heide. gez. dienst in de Geref. Kerk. Hervormd Ritthem. 20 uur ds. J. Broeder. Kristen Zuid Molukse Kerk. Oost- Souburg 15 uur ds. P. Fader, Koude- kerke 12 uur ds. P. Fader. Hervormd Koudekerke. 10 uur ds. M. J. de Jong, 19 uur geen dienst.. Geref. kerk te Souburg. 10 uur ds. J.A.A. de Boer, 19 uur ds. V. d. Heide, gez. dienst in de Herv. Kerk. Geref. Kerk te Breskens. 9.30 uui ds. W. J. Musch, 19 uur Hervor- mingsdienst in de Ned. Herv. Kerk, litiurgie ds. E. v. d. Bij, meditatie ds. Ph. Leenmans, Tiener- en Jeugd koor. Geref. Kerk te Schoondfyke. 9.30 en 14.30 uur kand. G.W. Neven. Geref. Kerk te Oostburg. 10 en 15 uur ds. J. Paksij. Geref. Kerk te Aardenburg. uur Herv. Geref. dienst in de St. Baars, 15 uur ds. M.J. Vos, Gent. Geref. Gemeente Lannotystraat. 9.30 en 16.30 uur ds. Snoep. Geref. Gemeente te Mellskerke. 9.30 en 14.30 uurds. Weststrate. .Geref. Gemeente te Tilburg. Cen trum, 9.30 en 18.30 uur ds. Zijder- veld, Zuid 19 uur ds. Weststrate. R. K. Kerkberichten Vlissingen en Souburg Parochiekerk Singel zater dagavond 19 uur zondag allerheili gen 10 uur - dameskoor 12 uur jeugdkoor en 19 uur Kapel St. Jo- sef-ziekenhuis zondag 9 uur - heren koor- latijnse liturgie, Emmanuel- kerk Paauwenburg, Zaterdagavond 19 uur zondag 11 uur. St. Martinus- kerk te Souburg. Zaterdagavond 19 uur zondag 10.30 uur. MIDDELBURG Zaterdag 30 ok tober 1971. Zevende dag-adventisten. Doops gezinde kerk Lange Noord straat 10—11 uur Bijbelstudie, 11-12 uur dienst ds. Dingjan, H.A. zondag 31 oktober Hervormd Middelburg. 10 uur ds. A. van Santen, Koorkerk 19 uur jeugddienst o.l.v. pastoor Hendrikse. Iedrere zondag creche in de kath. lagere school Bachten Steene en op het Bastion. Eveng. Luth. Gemeente. 9.30 uur ds. P. Kloosterman. Goes. Parochiekerk H. Petrus en Paulus. Zaterdagavond 19 uur, zondag 10.30 en 19 uur Ontmoetingskerk 8.30 uur, Zuiderbaken 10.30. Parochiekerk te Domburg. Zondag 10 uur. VLISSINGEN Rochussestraat 3 Tel. 3417 b-g-g- 2772 BREDA Tot en met maandag 1 november wordt in Het Turfschip te Breda de derde Benelux Jaarbeurs gehouden. De Bredase wethouder van Economische Zaken, F. J. Mel- zer, heeft de beurs woensdagmiddag officieel geopend. Dost gebeurde tij dens de „gouden plechtigheid" waarbij organisator Lou de Groen het feit herdacht dat dit Bredase evenement zijn 50ste beurs is. Wij kunnen iedereen een bezoek aan deze jaarbeurs aanraden. Op een oppervlakte van 7500 m2 tonen meer dan honderd standhouders de meest uiteenlopende artikelen, die de interesse van het hele gezin heb ben. De beurs is dagelijks geopend van 14.00 tot 22.30 uur, terwijl het feestpaviljoen tot 24.00 uur open blijft. De exposanten geven voorlichting over huishoudelijke zaken, maar ook over cosmetica, sieraden, radio- en tv- artikelen enz. Daarnaast is er in de avonduren in de als feestpaviljoen ingerichte concertzaal een amuse mentsprogramma, waaraan verschil lende bekende artiesten meewerken. De bezoekers van de Benelux-beurs hebben hier gratis toegang. Om het mogelijk te maken dat het hele gezin de beurs bezoekt hebben overdag kin deren onder de 12 jaar, mits onder geleide, gratis entree. De Benelux Jaarbeurs is dagelijks van 14.00 tot 22.30 geopend, het feest paviljoen blijft tot 24.00 open. In dat feestpaviljoen is iedere dag een amu sementsprogramma, waar elke bezoe ker gratis een kijkje kan gaan nemen. Woensdag 27 oktober treden 's avonds Gert en Hermien Timmermans op. Dit populaire duo (dat volgens de heer De Groen ongetwijfeld een volle zaal trekt) wordt beteleid door het dans en showorkest De Pedro's, dat de avond met muziek vult. Gastheer is de bekende conferencier Bouk Mar tens. Onder zijn leiding staat ook de donderdagavond als Jacques Herb op treedt. Jacques Herb - die een groep vormt met het zangduo De Riwi's uit Breda - is vooral bekend geworden door het nummer „Manuela". Wie een dansje wil maken kan dat op de tonen van het dans- en showorkest Het Rainbow Kwartet. Vrijdag 29 oktober kunt u een heerlijk avondje beleven met De Hei krekels. Gastheer is dan Chris Del- bressme, de bekende wieler-speaker die veel wedstrijden in West-Brabant opluistert. Zaterdagavond treedt het dans- en showorkest De Pedro's weer op. Gastheer Delbressine heeft voor die avond nog een verrassing in petto. Welke groep of artiest er dan op treedt blijft voorlopig nog geheim. Zondagavond 31 oktober komt Ben Cramer naar de Beneluxbeurs. HU wordt begeleid door pianist Nol Kok. Voor de verdere muzikale omlelsting zorgen De Pedro's, terwijl Chris Del bressine de zaak aan elkaar praat. Maandag 1 november wordt een Inte ressante dag. Dan is namelijk de Zan geres Zonder Naam te gast op de Beneluxbeurs. Samen met haar trio treedt zij dan 's middags op 2 uur en om 4 uur en 's avonds om 8 uur op. Voor de muzikale omlijsting zorgen De Pedro's. Gastheer op deze slotdag is Bouk Martens.

Scheldebode | 1971 | | pagina 9