BAAYENS biirgeris/Lp wanB WATERSTANDEN. TELEURGESTELD RUIL ZE IN YERSEKE WEMELDINGE DO de speciaalzaak voor uw BRIL KRUININGEN WAARDE RILLAND-BATH KRABBENDIJKE INGEZONDEN STUKKEN Raiffeisen-spaarweek '71 SPAARWEEK Predikbeurten PFAFF Naaimachinehuis BON Zaamslag 1-Volharding 1 65. In een zenuwslopende wedstrijd heeft Volharding 1 beide punten aan Zaam slag 1 moeten laten, zodat de strjjd om het kampioenschap weer volledig open is. Nadat Zaamslag in de eerste helft een 30 voorsprong genomen had, deed Volharding zijn naam eer aan door een paar minuten voor het einde terug te komen tot 65. Bij deze stand kreeg Volharding een strafworp toegewezen, die echter gemist werd, zodat de kans op een gelijkspel verloren ging. De stand bovenaan: 1 Zaamslag 1 6 4 1 1 9 3722 2 Volharding 1 5 4 0 1 8 3111 De junioren konden het niet bolwer ken tegen Luctor en verloren met 71. De aspiranten A haalden bij Zaamslag A met 22 toch een punje weg. Vol harding B was geen partij voor Luctor A en verloor met 90. De pupillen na men revanche voor deze nederlagen te gen de Terneuzenaren en versloegen Luctor met 50. Zaterdag gaat Vol harding 1 naar Olympia 2, waar ze van kunnen winnen. Het tweede twaalftal moet naar All Ready 2, waar ze waar schijnlijk weer een nederlaag te verwer ken krijgen. De junioren spelen thuis tegen Swift 1, wat een moeilijke opgave is. De aspiranten A spelen thuis tegen Tjoba B en kunnen winnen. De B's gaan naar Blauw-Wit C en de pupillen spe len thuis tegen Luctor. V erkeerscursus. Op dinsdag 2 november 19-71 zal er in het theorielokaal van de brandweer kazerne een verkeerscursus worden ge houden. De leiding van deze cursus be rust bij de heer P. M. Polderman, rayoncommandant der rijkspolitie te Yerseke. Gedurende 10 achtereenvolgen de weken zal de cursus worden ge houden. Het ligt in het voornemen na afloop van deze cursus pogingen in het werk te stellen tot oprichting van een zelfstandige afdeling Yerseke van Vei lig Verkeer Nederland. Voor deelname aan deze cursus wordt verwezen naar de in dit blad opgenomen advertentie. Gevonden. Kinderzonnebril; verrekijker en foto toestel; bromfietsplaatje HJS-392; brui ne portemonnaie met inhoud; leef net voor vis; herenfiets. Verder staan nog steeds op het bureau twee oude dames fietsen. Wanneer die binnenkort niet worden afgehaald zullen zij worden ver- tigd. Voor inlichtingen politiebureau, Marijkelaan 25, Yerseke. Bazar! In verband met de hoognodige restau ratie van de Geref. kerk alhier, wordt op vrijdag 15 en zaterdag 16 oktober een bazar gehouden in de consistorie van genoemde kerk. Vele nuttige en mooie artikelen zijn er te zien en te koop. Beide dagen is de bazar geopend vanaf des middags 3 uur. Onnodig te zeggen dat u er welkom zal zijp. Wolfaartsdijk-Yerseke 03. Niet minder dan acht elftallen van de V.V. Yerseke kwamen afgelopen za terdag in het veld, zij speelden met wis selend succes. Hoofdschotel werd Wol- faartsdijk 1 tegen Yerseke 1, door twee doelpunten van L .Griep en een van A. Kosten behaalde Yerseke 'n verdien stelijke overwinning. Door in de laatste minuut een strafschop te benutten speelde Yerseke 2 tegen Temeuzense Boys gelijk 22. Yerseke 3 stelde te gen Wemeldinge 3 teleur door een 31 voorsprong te laten glippen voor een 43 nederlaag. Yerseke 4 behaalde zijn eerste punt door tegen Krabbendijke 3 gelijk te spelen 33. Yerseke A verloor door een foutieve beslissing van de scheidsrechter met het kleinstmogelijke verschil van Robur 10. Yerseke Bwon met 100 van Rillandia B, C won in Hansweert me 20. Yerseke D speelde zijn eerste wedstrijd, het verloor met 30 van Hansw. Boys. Zaterdag krijgt Yerseke 1 bezoek van V.V.N. uit Klun- dert, ook deze wedstrijd moet gewonnen kunnen worden. Yerseke 2 speelt uit te gen koploper S.S.V. uit Goes. Yerseke 3 speelt tegen S.S.V. 2 thuis. Yerseke 4 moet naar A.Z.V.V. 3. Yerseke A speelt uit tegen Wemeldinge A en B tegen Kruiningen B2. C speelt thuis tegen Ka- pelle C. Laatste donateursaktie van Mozart. Door de muziekvereniging Mozart zal deze week de vierde en laatste dona teursaktie worden gehouden. Vooraf worden weer circulaires bezorgd in de wijk welke wordt begrensd door de Noordzandstraat, Vierstraat en Juliana- straat, waarna de muzikanten a.s. zater dagmiddag antwoord komen vragen. Gezien het succes van de voorgaande akties hebben de leden van Mozart ook van deze laatste aktie hoge verwachtin gen. Voetbal. Het eerste elftal heeft zaterdag thuis verdiend gewonnen van Waarde met 30. Reeds na 15 minuten was het 10 door een doelpunt van doelman Braam van Waarde in eigen doel. Dekker maakte er in de 42e minuut 20 van, terwijl Adri Moelker er een kwartier na rust het derde doelpunt liet aantekenen waarmee tevens de eindstand werd be reikt. Het tweede elftal speelde uit te gen Hoedekenskerke 1 en verloor met 61. Het derde elftal won zijn vijfde wedstrijd in sucessie en nu werd Yerse ke 3 aan de zegekar gebonden in een thuiswedstrijd. Eindstand 43. Al en A2 speelden beide thuis resp. tegen Krabbendijke Al en Goes A2. Al won met 42 en A2 verloor met 101! BI speelde een slechte wedsrijd tegen Krab bendijke B2 en won desondanks met 7—1. Jeugddienst. In de Ned. Herv. kerk wordt zondag om 5 uur een jeugddienst gehouden waarin het mannenkoor „Zang en Vriendschap" uit Kapelle medewerking aan verleent. Voorganger in deze dienst is Ds. Poldervaart uit Schore. Het the ma is.'.super argenta Lux 30% méér licht-Gie Geleuft ut! „Uw Woord is een licht op mijn pad!! En Gie geleuft üt?? Uitwisselingsbezoek bejaarden. Dinsdagmiddag hebben de bejaarden van „Vredebest" begeleid door de direk- teur-de heer J. de Klerk met echtgenote benevens enkele personeelsleden, Zr. Borns en een tweetal dames van het Welf are werk een uitwisselingsbezoek gebracht aan het bejaardentehuis „Vre- destein" in Wissekerke. De reis werd gemaakt in auto's van een 8-tal vrijwil ligers en twee bestuursleden t.w. de heren J. Veerhoek en L. Mieras. Na een korte begroeting namens het bestuur en personeel van Vredestein door mej. C. Flikweert, direktrice, werden enkele lie deren gezongen en enkel leuke schets jes opgevoerd door personeelsleden en bezichtigen van het huis. De heer J. Veerhoek, voorzitter van de „Stichting Sociale Zorg" te Wemeldinge, sprak aan het slot van dit bezoek een kort dank woord voor de ontvangst en tot de au tomobilisten, hetwelk beantwoord werd door de direktrice van Vredestein. Verkiezing ambtsdragers. In de Geref. kerk te Wemeldinge werd in een daartoe belegde gemeente ver ga- dering de heer N. Brouwer tot ouder ling en de heer J. Zuijddijk tot diaken gekozen. De heer Brouwer heeft be dankt voor zijn verkiezing en in diens plaats werd de zittingsperiode van de heer A. Groenendijk met 1 jaar verlengd. De heer Zuijddijk zal op 24 oktober in het ambt worden bevestigd. ALOM BEKENDE - Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking - - Vlotte service Zendingsavond Geref. Gemeente. D.V. woensdag 20 oktober a.s. hopen wij onze jaarlijkse zendingsavond te houden. Deze avond zal Ds. Huisman uit Vlaardingen voor ons spreken. Aan vang 7.30 uur. Kampioenschappen P.V. „De Vrijheids duif". De kampioenschappen van de P.V. „De Vrijheidsduif" over het vliegseizoen 1971, zijn behaald door de volgende le den: Vitesse: 1 P. Willeboer; 2 P. Boone Midfond: 1 H. Dek; 2 C. Dijl. Fond: 1 M. Poleij; 2 P. Kakebeeke. Jonge dui ven: 1 H. Bauer; 2 P. Kakebeeke. Na- vluchten: 1 K. Tjarks; 2 J. Wisse Czn. Generaal kampioen 1971 werd P Kake beeke, die een goed seizoen achter de rug heeft. C. Dijl werd tweede, nadat hij de twee voorgaande jaren de titel Generaal wist te bemachtigen. Alle kampioenen gefeliciteerd! Ned. Herv. kerk. Ouders die samen het Heilig Avond maal willen vieren kunnen zondag 17 oktober hun kinderen brengen naar de Openb. Kleuterschool, Burg. Vogelaar straat, vanaf 8.30 uur zal er kinderop pas aanwezig zijn. Schaken. Voor de onderlinge competitie van „De Zwarte Dame" werden de volgende partijen gespeeld. A. v. d. Broeke-B. Cok VzV2H. v. d. Schraaf-de Neef 10; J. Verhaagen-W. Zuydweg J. v. Oosten-R. v. d. Schraaf 10; C. Krie- kaard-J. Kuypers 01; W. Karelse-L. Poley 01; Thijs Kole-J. Fikke 01; J. P. A. Stevense-v. Gastel 01; R. v. d. Schraaf-J. L. Minnaard 01. Vanaf donderdag 21 okober houdt de schaak club haar clubavond weer op donderdag avond. Verkeerscursus. De afdeling Kruiningen-Hansweert van Veilig Verkeer Nederland is voor nemens om ook dit jaar weer bij vol doende deelname) een verkeerscursus te geven. Aanmeldingen kunnen plaatsvin den te Hansweert bij de heer Boon, Kerklaan 3 en te Kruiningen aan het politiebureau. Inwoners van andere dor pen uiteraard ook van harte welkom. Leden van Veilig Verkeer Nederland zijn vrij van betaling, voor niet-leden be dragen de kosten 5,De kosten van het lesmateriaal zijn plm. 2,De eerste cursus is op dinsdag 26 oktober, plaats wordt nog nader bekend gemaakt. Stichting kinderspeelzaal Reimerswaal. Dinsdag 12 oktober j.l. had de Stich ting kinderspeelzaal Reimerswaal een ouderavond belegd in „Ons Dorpshuis". Voor de pauze sprak mej. K. J. Dek ker, docente aan Rijks Pedagogische Academie te Middelburg over het on derwerp: „De peuter in onze huidige maatschappij". Na de pauze werd als bestuurslid gekozen mevr. C. M. Mos- selman-Berman. Het was jammer dat er van de kant van de ouders weinig belangstelling was voor deze ouder avond. le lustrumviering. Ter gelegenheid van het 5-jarig be staan van de gymnastiekver. „Inter Scaldis" wordt zaterdagmiddag in het Hervormd Centrum een feestmiddag ge organiseerd voor alle leden. Aanvang 11.30 uur. Het programma bevat het poppenheater „Den Leeuwsen Uilenspie gel" en 'n film „Een pyama voor twee". Voetbal. In Wemeldinge moest Waarde 1 za terdag een 30 nederlaag incasseren. Waarde 2 overkwam een zelfde lot op eigen veld tegen Kruiningen 2 30. Geslaagd. Voor het te Middelburg afgenomen examen voor het hoger technisch diplo ma weg- en waterbouwkunde „Zeeland" uitgaande van de bond van technische waterschapsambtenaren slaagden de he ren P. J. Walrave te Nijmegen (voor heen Rilland) en voor het eerste theo retische gedeelte van het examen slaag de A. E. M. van Pul alhier Telefooncel. Vorige week is deze gemeente een telefooncel rijk geworden. Nu kunnen de personen die zelf geen telefoon be zitten zelf bellen. Openstelling rijbaan Rilland-Waarde. Op dinsdag 19 oktober om 11.45 uur zal de noordelijke rijbaan en een gedeel te van de zuidelijke rijbaan van het wegvak Rilland-Waar de voor het ver keer opengesteld worden Het wegdek heeft een lengte van 9 km. De werk zaamheden worden uitgevoerd door het Aannemingsbedrijf Oosterwijk N.V. te Rotterdam. Koe gedood door botsing. Maandagmorgen plm. 6 uur is op de rijksweg „Langendijk" een jonge koe gedood door een botsing met een vracht wagen. Het rund, eigendom van dhr. J. J. N. alhier, was uitgebroken en de rijksweg opgelopen. De vrachtwagen, bestuurd door dhr. J. M. C. de W. uit Venlo, werd aan de voorzijde aanzien lijk beschadigd. Voetbal. Krabbendijke 1 speelde zaterdag met 22 gelijk tegen Smerdiek. Krabbendij ke 2 speelde 00 tegen D.F.S. 3, terwijl Krabbendijke 3 met 22 gelijk speelde tegen Yerseke 4. Bij de junioren verloor Al me 42 van Wemeldinge Al, A2 verloor met 40 van Kwadendamme Al, terwijl B2 met 71 van Wemeldinge BI verloor. Verkoop Kinderpostzegels. De hoogste klassen van de chr. school „De Hinkelinge" en de openbare lagere school hebben in Krabbendijke voor een bedrag van 1681,aan kinderpostze gels en kaarten verkocht. De Hinkelinge 1156,en de openbare school 525. Spaargelden. Bij de Coöperatieve Raiffeisenbank „Krabbendijke" werd in de maand sep tember aan spaargelden 741.371,36 in gelegd en 614.847,92 terugbetaald, zo dat het saldo per eind sept. bedroeg 19.159.678,47. Tevens werden in deze maand 43 nieuwe rekeningen geopend. Geslaagd. Aan de Rijksuniversiteit te Utrecht slaagde voor het kandidaatsexamen ge schiedenis mej. M. P. Dieleman. Aan de Vrije universiteit te Amster dam slaagde voor het kandidaatsexamen lste gedeeltee geneeskunde mej. A. Repko. Aan de H.T.S. te Dordrecht slaagde voor chemische techniek de heer D. J. van der Pijl. Benoeming. De heer D. M. Bijl, onderwijzer aan de basisschool van de Geref. Gem. al hier, is met ingang van 1 november a.s. benoemd tot hoofd van genoemde school in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van het hui dige hoofd de heer A. J. Busch. Kampioenschappen Tennisclub. Bij de gehouden kampioenschappen van de tennisclub „De Klappers" te Krabbendijke, behaalde bij de dames mej. E. Wabeke de wisselbeker door een eindoverwinning op mevr. Blok. Bij de heren behaalde F. Boerma de wisselbe ker door A. van de Parel in de eind strijd te verslaan, terwijl bij de meisjes de finale werd gewonnen door Jac. Wa beke, door een overwinning op L. Lens hoek. Demonstratie Rijvereniging. Door de rijvereniging „Reimerswaal" te Kruiningen werd afgelopen zaterdag op het terrein van de heer W. Lagendijk aan de J. W. Frisostraat een demonstra tie gegeven met paarden en ponnies, waarvoor zowel van oud en jong een flinke belangstelling was. (Buiten verantwoording der Redactie) WERK AAN DE WERELD Onder dit motto houdt dit jaar de Nationale Organisatie voor Internatio nale Bijstand (Novib) zijn kollekte, in samenwerking met de organen van de Verenigde Naties: Unesco en Unicef. Reeds jaren organiseren deze instel lingen een kollekte voor hulp aan de arme landen, ook vaak „ontwikkelings landen" genoemd. Ze proberen deze hulp zo te geven dat die landen niet voor één keer geholpen zijn, zoals dat met zendingen van voedsel of medicijnen het geval is. Ook dat is soms heel nodig, maar er zijn andere organisaties die daarvoor zorgen. De drie organisaties, die nu koliekte ren, proberen de mensen in die landen te leren zich zelf te helpen. Vaak hoort men hier zeggen: „Die De Raiffeisenbanken organiseren van 25 tot en met 29 oktober hun traditionele In die week wordt de nadruk gelegd op de band, die onze banken hebben met al de spaarders, grote en kleine. Ook in een tijd waarin de waarde van het geld sterk achteruit loopt, blijft er geld nodig voor aankopen van duur dere dingen (het zogenaamde „doel- sparen") en voor onvoorziene uitgaven. Om de band met onze spaarders te benadrukkejn, delen wij aan elke inleg ger in die week een aardige attentie uit. Wie een nieuw boekje opent, krijgt een aanmoedigingspremie. Van harte tot ziens op de bank. UW RAIFFEISSENBANK mensen daar kunnen of willen niet werken". Niets is minder waar: „die mensen" werken zelfs heel hard, voor zover hun vaak gebrekkige voeding dat toelaat. Alleen hebben ze niet de mid delen en de kennis om die arbeid pro- duktief genoeg te maken. De Novib wil ze daarmee helpen. Er wordt daarom daadwerkelijk hulp gebo den voor projekten, waar de mensen le ren op den duur zich zelf te helpen: het bouwen van een school, het aanleggen van een weg, het oprichten van een coöperatie. Een heel mooi projekt wordt beschre ven in het tijdschrift „Onze Wereld". Ongeveer veertig landbouwers met ge zinnen uit vier dorpen nemen deel aan het projekt. Eenmaal per week komen ze samen in een centraal instituut. Ze krijgen daar voorlichting, die ze direkt op hun eigen grond in praktijk kunnen brengen en doorgeven aan hun dorps genoten. Bij het dagelijkse werk wor den ze dan ook steeds weer bijgestaan door de leiders van het projekt. Het dient dan als „modelprojekt" voor an dere dorpen, zodat de produktie van de landbouw in een veel groter gebied ver hoogd kan worden. Ergens anders wil men gemeenschaps huizen bouwen waar o.a. volwassenen kunnen leren lezen en schrijven of on derwijs gegeven kan worden aan vrou wen van het platteland in hygiëne en voedingsleer. Jaren geleden is in Yerseke een Co mité bijeen gekomen om de kollekte hier te organiseren. Men heeft mij toen ge vraagd om als contact-persoon voor Yerseke te blijven optreden. De kollekte word dit jaar gehouden van 18 ot 24 oktober. Helaas is het mij echter niet gelukt om kollektajiten te vinden. Ik wil u daarom vragen zelf in die week uw bijdrage te storten op giro 100200, Den Haag, „Werk aan de We reld". Deze aktie heeft namelijk een ei gen gironummer. Indien u geen giro hebt, of geen tijd om naar het postkantoor te gaan, zal ik graag de verzending verzorgen. Wilt u dan uw bijdrage in een envelopje met opschrift „Werk aan de Wereld"', in mijn brievenbus A. Vaas, Oude Boogaert 4, Yerseke, deponeren Desgewenst kunt u uw naam en adres op het enve lopje schrijven. Indien u nadere inlich tingen wenst ben ik ook gaarne bereid u die te geven. Op 10 en 17 oktober zullen televisie uitzendingen aan dit onderwerp gewijd worden, op 11, 18 en 22 oktober radio uitzendingen. Bij voorbaat mijn hartelijk dank. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekend van 16 oktober wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door dokter G. J. Noome te Krabbendij ke, tel. (01134) 1444. Hulpcentrum Noord- en Midden-Zee land, tel. (01100) 4444. Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 uur: de heer De Lugt, Koudekerke. 5 uur: Ds. J. Poldervaart, Schore. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. J. Noordhof. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen. Geref. Gemeente 10 en 4 uur: Leesdenst. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds B van der Lelie. R.K. Kerk Zaterdagavond 18.00 uur. Zondagmorgen 8 en 10.30 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. kerk 10 en 2.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Krabbendijke Ned. Herv. Kerk 9.30 uur: Eerw. heer J. Kooy, Leiden. 5 uur: Ds. G. van Noordennen. Geref. Kerk 9.30 en 2.30 uur: Ds. W. J van de Kerk Geref. Gemeente 9.30, 2.00 en 6.00 uur: Ds. W. Hage Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. de Bue. Geref. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. G. J. Terlaak. Geref. Gemeente 9.30 en 6.30 uur: Ds. v. d. Poel. 2.30 uur: Leesdienst Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. Luteijn. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdagavond 19.15 uur. Zondagmorgen 9.00 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Evangelisatie bijeenkomst 18 uur. Leidster: Majoor S. J. Eikenaar. Kruiningen Herv. kerk 9. en 10.30 uur: Ds. H. Bossenbroek. Geref. Kerk 10 uur: Ds. J. v. d. Molen. 2.30 uur: Ds. J. Noordhof, Wemeldinge. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Woensdag 20 okotber 7.30 uur: Ds. L. Huisman, Vlaardingen. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Waarde Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. G. van Noordennen, Krab bendijke. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. YERSEKE Van 17—23 oktober 1971 Dinsdag 19 oktober: Nieuwe Maan Van 7 tot en met 13 oktober 1971 YERSEKE. Geboren: Pieternella Cor nelia, dv. Geerard Slabbekoom en Cathalina Adriana Dorst; Anthonie Pie- ter, zv. Marinus Riedijk en Martha Wil- lemijna Johanna Pieternella van Poort vliet; Gerard Jan Frangois, zv. Jan Adriaan de Witte en Wilhelmina Neel- tje van Stee. Getrouwd: Adriaan Joos van de Vel de, 26 j. en Lena Alida Johanna Vette, 23 j.; Marinus Adriaan Verhulst, 24 j. te Kapelle en Neeltje Johanna Adriana Sinke, 23 j. te Goes. HANSWEERT. Ondertrouwd: Jakob Jan Minderhoud, 27 j. te Middelburg en Cornelia Maatje Openeer, 22 j. KRABBENDIJKE. Overleden: Neel tje Helena Kaat, 66 j„ ev. Fieter Nieu- wenhuize. RILLAND-BATH. Geboren: Janneke Klazina Hendrikje, dv. Teunis Laban en Klazina Boer. Overleden: Sara Pieternella van der Werf, 87 j., ongeh.; Johannes Jansen, 73 j., wv. Paulina Johanna Maria Albeitina van der Borgt. HOOGW. LAAGW. v.m. n.m. v.m. n.m. Zondag 2.36 2.50 8.09 8.25 Maandag 3.11 3.21 8.39 8.55 Dinsdag 3.42 3.52 9.08 9.23 Woensdag 4.13 4.21 9.34 9.50 Donderdag 4.43 4.52 10.04 10.21 Vrijdag 5.12 5.21 10.38 10.53 Zaterdag 5.43 5.51 11.13 11.30 Te Wemeldinge 5 minuten vroeger Te Hansweert 40 minuten vroeger OVER UW ZIG-ZAG NAAIMACHINE? voor de moderne PFAFF zlg-zag lichtgewicht Wij ruilen alle merken in, ook vreemde Korte Meestraat 17 BERGEN OP ZOOM Telefoon 01640-35878 voor GRATIS FOLDERS Zenden aan Antwoordnummer 102, Bergen op Zoom Naam Adres Plaats

Scheldebode | 1971 | | pagina 2