WEER GOUDEN BRUILOFT TE VLISSINGEN GEVIERD Filmavond over de Spaanse wintervakantie Te laat Vara speelgoedactie te Vlissingen KERKDIENSTEN Geanimeerde bruidsshow bij modehuis Fiësta weten k k waard Mode te Middelburg CULTURELE AGENDA Heeft u al eens in „DE PUT" GEGETEN NOOIT DOOR WELKE DOKTER IS THUIS Strandhotel Vlissingen Donderdag 7 oktober 1971 DE SCHELDEBODE Donderdag 7 oktober 20 uur Bri tannia Vlissingen: het blijspel „Vlin ders zijn vrij". Vrijdag 8 oktober 19.30 en 22 uur „De Beuk" te Middelburg. Mr. PYeedom, film van William Klein. Zaterdag 9 oktober, 19.30 uur schouwburg te Middelburg, „El Coca Cola Grande". Woensdag 13 oktober, 20 uur City Theater te Middelburg, „John and Mary", film van Peter Yater. Kon. Opera te Gent. Vrijdag 8 oktober 20 uèr Masker in Blauw. Zondag 10 oktober 14.30 uur Peter Grimas, 20 uur: „Masker in I Blauw". Er komt geen einde aan de 60- iarige echtveren;gingen Deze week. gisteren waren het de heer Jakob Weijermans- en zijn vrouw Pieter- nella Weijermans-de Smit die in het waarna de terugreis aanvaard weid. voor deze wedstrijd bedraagt f. 2,- Deze reis die bedoeld is voor alle en van dit bedrag worden de prijzen Zeeuwen was gezegend met prachtig bekostigd. Voor deze wedstrijd zijn weer. 120 camera's beschikbaar die beur- De commissie van advies en bij- telings beschikbaar gesteld kunnen stand voor het verkeer van de ge- worden en iedere keer van een meenite Vlisingen, heeft in een filmpje voorzien zijn. De enige kos- spoedvergadering besloten. B. en W. ten die eraan verbonden zijn zijn van Vlisingen te advieren niet over die f. 2,- inschrijfgeld, te gaan tot het instellen van eenrich- GPC, jeugdvoetbal in Vlissingen tinigsveer in de GLacisstr. tussen de komt a.s. zaterdag ook weer in het van Dihoeokstr. en de Scbeldestraat. veld. Op het veld aan de Basken- Tot de invoering van deze verkeers- burg treden zij om 14.25 u aan tegwi maatregel was door de Kon. Mij. De Noormannen B-l, natuurlijk spelen Schelde gevraagd in verband met de zij tegen GPC B-l, GPC B-2 komt. verkeersituatie rond de werf tijdens tegen RCS B-6 op de Keersluis in de spitsuren. Na een korte vergadc- het veld om 14.30 terwiil 's morgens ring sprak de commissie wel ziin om 10.15 u GPC C-l tegen Arnemui- voorkeur uit voor de overige voot den C-l op de keersluis de club in stellen van de Mij. De Schelde. De?* ere moet houden houden in dat de bussen van het Een dezer dagen heeft het eerste groepsvervoer binnenkort niet meer lustrum plaats gevonden van het op het afgesloten stuk van Aagje internaat Onze Vloot. In het kader Dekenstraat komen te staan, maar van deze feestelijkheden vond de op de openbare weg in de nabijheid opening plaats van het nieuwe bo- van de Koningsweg. Een en ander tenhuis dat officieel open werd komt neer op een verlichting van de verklaard door de leerlingen die een verkeersintensiviteit van de Schel- roeiwedstrijd tegen een groep lera- destraat ren moesten roeien. De verdere feest- Tot een oktober kummien alle men* telijkheden droegen een intern ka- sen van omstreeks zestig jaar en rakter en werden afgesloten met een ouder bij de Stichting Dienstverle- feestavond in de recreatiezaal van ning voor Bejaarden, Schuttershof- het internaat. U weet waarschijnlijk straat la in Middelburg terecht voor allemaal dat het internaat onze een inschrijfformulier en het betalen Voot behoort tot de Ruyterschool t* van een deelnemersprijs ais zij mee- Vlissingen. gaan doen aan de fotowedstrijd die Kaashandel Smith uit Middelburg is uitgeschreven voor bewoners van werd gemoderniseerd. Tot voor kort Middelburg en wijde omgeving, stond men op diverse markten met Voor deze wedstrijd worden came- een kraampje waarin diverse soor- ra's in bruikleen omriait men niet ten buitenlandse kazen aanwezig uitgerust zijn met een filmcassette waren. Nu komt men met bijna een waarmee 6 foto's gemaakt kunnen rijdende winkel in de vorm van een worden. Men krijgt deze fotocame- grote verkoopwagen van polyester ra's in bruikleen omdar men niet compleet met een speciaal koelsys- wil dat de een zijn foto's maakt met teem en voorzien van air-condition, een Leica met telelens en de ander Alles ligt overzichtelijk uitgestald het met een boxje moet doen. Dus en het is zeer hygiënisch. Volgens nu allemaal gelijke kansen. De on- de heer Smith nog praktisch ook. derwerpen waarom het gaat zijn want nu haalt men de kaas van de Stadsbeeld, Landschapsbeeld, portret- planken, maakt deze schoon en alles opname en vrije onderwerp. De staat weer klaar voor de volgende hoofdprijs die beschikbaar wordt markt. Natuurlijk is het van de gesteld valt in het onderwerp stads- winter voor het desbetreffende per beeld, dus wilt u hiervoor in aan- soneel ook yeel warmer, merking komen dan zult u de stad Onlangs is aan de Roozenburglaan in moeten. Dit is een wedstrijd zon- en Dauwendaele te Middelburg een der nieten want de foto's die zijn nieuw gymnastieklokaal officieel ge- gemaakt krijgt men na de wedstrijd opend door de heer A. Klaassen, in- terug. Al heeft men geen succes met specteur van de lichamelijke opvoe- de hoofdprijs, in de pndere catego- ding. riën komen de foto's die een eervol- Wedstrijdprogramma van de jeugd le vermelding hebben gekregen als der VC Vlissingen op zaterdag 9 prijs naar voren, en de desbetreffen- oktober a.s. Vlissingen A-l gaat de foto wordt vergroot. Al met al naar Middelburg A-l op de Nassau- verdient u er natuurlijk altijd aan laan om 15.00 uur. Ook Vlissingen want de foto's die u mag houden A-2 moet naar Middelburg om daar vertegenwoordigen altijd nog een Zeelandia A-l te ontmoeten op de bedrag van f 3,50 a f 4,-. De jury Nadorst om 13.45 u. Vlissingen A-3 die de foto's zal beoordelen bestaat ontvangt Serooskerke A-2 om 15.45 uit de heer A. v. d. Velde, filiaal- u op de Keersluis. Vlissingen B-l houder van fotohandel Harry Ver- ontvangt Zeelandia B-l op de Bas- schuren die de toestellen ter be- kenburg en Vlissingen B-3 speelt schikking stelt, oud pastoor H. Snel, ook om 13.25 op de Baskenburg mevrouw C. W. d'Huy eh de heer N. tegen Zeeland Sport B-3. Op de Riet, directeur van het diensteen- Baskenburg zijn genoeg velden om trum. De foto's worden vanaf 17 ook nog Vlissingen B-5 de gelegen- november geëxposeerd in het heid te geven hun partij te spelen dienstcentrum en op die dag worden tegen Walcheren B-3. Vlissingen B-6 ook de prijzen beukend gemaakt. Te- gaat naar Middelburg om daar Mid- gelijkertijd wordt door de Middel- delburg B-6 om 14.45 u op de Nas- burgse Unie van Vrouwelijke Vrij- saulaan te ontmoeten. Vlissingen C-l willigers een bazaar georganiseerd speelt om 10.15 u. op de Baskenburg van de verschillende clubs van het tegen Zeeland Sport C-l. Dienstencentrum. Het inschiijfgeld De Stichting Jeugd en Muziek in Zeeland heeft op 20 t.m. 23 oktober dagen voor ensemblespel in Middel burg georganiseerd. Dit in samen werking met de Zeeuwse Muziek school. Allen die een muziekinstru ment bespelen of bijvoorbeeld spe len in een trio of kwartet of deel uit maakt van een orkest kon op deze dagen laten zien wat hij of zij kon. Men nam deel aan een cursus en er werd uit de aanwezige deelnemers een orkest gevormd. Deze dagen waren niet alleen bestemd om zelf muziek te maken maar men heeft ook een bezoek gebracht aan Rotter dam waar men in de Doelen kon genieten van een concert door het Nationaal Jeugdorkest en wat dich ter bij huis bracht men nog een bezoek aan de Middelburgse Schouwburg waar een concert werd gegeven van Jeugd en Muziek door Mis ja Mengelberg. De ensembleda- gen werden gehouden in het gebouw van de stedelijke scholengemeen schap aan de St. Pieterstraat en medewerking aan deze dagen ver leenden o.a. de dirigent van het Zeeuws Jeugdorkest de heer E. Jen- se en een docente van de Zeeuwse Muziekschool Ellengaard Jense. De eerste ledenvergadering van de Vereniging Veilig Verkeer te Bres- kens heeft onlangs plaats gevonden in hotel Het Wapen van Breskens. Er zijn enkele films van Veilig Ver keer Nederland getoond en er werd een lezing gehouden door de groeps commandant van de Rijkspolitie, de heer Millinaar met als titel:..Ons gedrag in het verkeer". In restaurant Inter Scaldis te Breskens is onlangs door de Neder landse Volleybalbond, district Zee land, een vergadering gehouden. Een van de dingen die hieruit voortkwa men was de verhoging van de con tributie met f. 1,- waardoor senioren voortaan f. 12,- gaan betalen en junioren f. 8,-. In het komende sei zoen zijn spelleiderscursussen ge pland en worden scheidsredhterscur- sussen gehouden. Op deze vergade ring zijn ook de date vastgesteld voor de kampioenschappen en deze zijn: 11 april jeugdkampioenschap- 1 pen, 11 mei jeugdkampioenschap en op 8 januari wordt het districtstoer- nooi gehouden. De chemische fabriek Hercules DMT te Middelburg is met de voor bereiding bezig de fabriek bedui dend uit te breiden. Op het ogenblik bezet Hercules twintig hectare grond op het industrieterrein te Middelburg. Naast de fabriek in Middelburg bezit het concern ook nog een fabriek in Zwijndracht en samen vormen zij het gedeelte dat meer dan vijftig procent van de totale produktie van dit Amerikaan se concern maakt. De produkten die men in Middelburg fabriceert zijn polyester-vezels en films, althans de grondstof daarvan. De heer Viergever, stafofficier van het Nederlandse Rode Kruis, heeft voor de veertiende achtereen volgende keer bet jaarlijkse uitstapje voor Zeeuwse blinden en slechtzien den georganiseerd. De tocht ging naar Tervueren waar de directie van het museum voor Midden-Afrika zich alle moeite had getroost om een overzicht samen te stellen van een aantal aspecten van Midden-Afrika. De heer Timmermans, hoofd van de Opvoedende Dienst, had een aantal gebruiksvoorwerpen laten opstellen die door de blinden konden worden betast zodat zij enig idee krijgen van deze kunst en gebruiksvoorwe- pen. Mevr. P. Embo-Minne verzorg- va deze kunst en gebruiksVoorw er - tiezalen van het museum. Vooraf gaande hieraan hadden de Zeeuwen een bezoek gebracht aan de geboor teplaats van Felix Timmermans, Lier waar men onder andere de Zimmertoren bezocht die beroemd is om zijn astronomisch uurwerk. Na de toren en het museum bracht men nog een zeer kort bezoek aan Gent Vorig jaar, om precies te zijn van half oktober tot voor Kerstmis, heb ben een 50-tal bejaarden een over- winteringsreis naar Spanje gemaakt, w.o. ook enkele Zeeuwen. Naar aan leiding van dit gebeuren organiseer de de afdeling Vlissingen van de Alg. Bejaarden Bond j.l. woensdag middag een filmvertoning, waarbij enige filmstroken werden vertoond, die betrekking hadden op deze reis. Zij waren door een der deelnemers, de heer Kriek uit Krommenie, ver vaardigd. Met veel entnousiasme vertelde hij over dit verblijf in Spanje en liet meerdere tafereeltjes zien, die ervan getuigden, dat ieder het zeer goed naar de zin had. Het geheel was prima verzorgd, de appartemen ten waren keurig in orde en zeer gedienstige Spaanse vrouwen zorg den er voor dat alles er keurig uitzag. Ook de vliegreis was een unieke gebeurtenis. Alvorens de films werden ge draaid, sprak de voorzitter van de afdeling, de heer Pel, een welkom tot de talrijke aanwezigen, w.o. le den uit Ridderkerk, Nieuwerkerk. Bruinisse en Schoondijke. Het zakelijke gedeelte werd naar voren gebracht door de heer J.B. Crucq, die sprak namens de directie van het reisbureau Lissone-Linde- mann, die deze reizen organiseert. „U hebt hier te maken met een bona fide firma", aldus de heer Crucq. „Achter deze organisatie staan di verse grote maatschappijen, die er borg voor staan dat vliegreis cn accomodatie in de appartementen voor 100 procent is gegarandeerd". Voor belangstellende bejaarden zei de heer Crucq, dat een overwrn- teringsreis naar Torremolinos voor 65 dagen voor een 2-pers. apparte ment kost f 434,-. Vanzelf zijn er ook reizen voor meerdere dagen. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door het reisbureau Lissone- Lindemanmn. Den Haag. - I - -- -■ I Tl—- - I I III I E==3— Iedere avond diner van 6-10 uur VLISSINGEN Dat de ge meente Vlissingen op het gebied van de verkeersvoerzieningen ar. tief is, wordt beslist niet naar het land der fabeltjes verwezen. Maar ook de raadsleden weten terdege waar over gesproken wordt. In de vergadering van de- commissie voor de openbare wer ken en volkshuisvesting van .'0 augustus 1971, merkte de heer G. van Sluys (CCP) op, dat de Irenestraat te Oost-Souburg, na bij de kruising met de Burge meester Stemerdinglaan niet Is aangeduid door straatnaambor den. Maar bij die opmerking bleef het. Zou het niemand van de commissieleden opgevallen zijn dat diezelfde kruising dage lijks tientallen gevaarlijke situa ties oplevert? Het wachten is al leen nog maar op de ernstige on gelukken. Maar dan is het nemen van maatregelen te laat! pakken in avondstijl zoals de zwarte pantalon met lila-paarse tuniek van Trevira Ridinit. Er waren japonnetjes in mezzo lengite, maar volgens me vrouw Outermans nog niet zo dat men het dit jaar allemaal ging dra- VLISSINGEN Zaterdag 9 okto ber van 0.00 tot en met 24 uur dokter Kant, Badhuisstraat 121, tel. 01184-2190. Zondag 10 oktober van 0.00 tot en met 24 uur dokter Mijn- lieff, Koudekerkseweg 78a, tel. 01184-2525. Apotheek, Van vrijdag 8 oktober mm 18 uur tot en met vrijdag 15 oktober vm_ 8.30 uur geopend apo theek C.P." Lastdrager, c.v. Pere straat 1, Souburg, tel. 01183-1593. Overige apotheken 5-daagse werk week. Tandarts. Zaterdag 9 oktober van 9-10 uur en zondag 10 oktober van 11-12 uur dokter H.A. Reddigius. Badhuisstraat 11, tel. 01184-2481. Huisartsen Souburg, Arnemuiden en Nieuwland. 9 en 10 oktober dok ter Th. Bloos, Kanaalstraat 70 Sou burg, tel. 01183-1212. Verloskundige. Mej. Stolk, Bloa- menlaan 25, tel. 01184-3838. Dierenarts. Zaterdag 9 en zondag 10 oktober dokter I.C. Klok, Oostka- pelle tel. 01188-1443. Wijkverpleegster Wit-Gele en Oranje Groene Kruis, 9 en 10 okto ber zuster v.d. Ende, Schaepman- straat 51. Vlissingen. tel. 01184- 4221. Wijkverpleegster „Het Groene Kruis" te Vlissingen en Souburg, 9 en 10 oktober voor Vlissingen en Souburg zuster Boersma. tel. 01184- 2735. Wijkverpleegster het Oranje- Groene Kruis te Souburg en Rit- them, 9 en 10 oktober zuster mevr. N. Filius-Westerbeke, Middenhofsin gel 29, Souburg, tel. 01183-1541. MIDDELBURG Zaterdag 9 ok tober van 0.00 tot en met 24 uur dokter Dominicus, Dam 55, tel. 01180-2830. zondag 10 oktober van 0.00 tot en met 24 uur dokter Del fos, Rouaansekaai 47. tel. 01180- 2637. Apotheek. Van vrijdag 8 .oktober nm tot en met vrijdag 15 oktober vm 8.30 uur geopend apotheek A. Ringeling, Lange Delft 133. Over enkele weken vieren u en wij en iedereen weer het feest van de goede Sint. Helaas leven er in ons landje verschillende kinderen die door omstandigheden niet thuis kunnen zijn. Dit hoeven niet altijd wezen te zijn maar we denken hier bij aan kinderen die geestelijk ge stoord zijn en hiervoor een speciale behandeling nodig hebben. Maar ook deze kinderen hebben, eigenlijk nog meer dan onze kinderen, recht op het Sint Nicolaasfeest. U moet niet denken dat het hier om kinderen van jeugdige leeftijd gaat want er kunnen ook „kinderen" bij zijn die reeds lang de veertig gepasseerd zijn maar bij wie een stukje speelgoed of een klein flesje au de cologne zoveel doet. Gunt u deze kinderen toch ook de vreugde van een feeste lijke decembermaand. Hoe u dit kunt doen? Wel heel eenvoudig door een kleine financiële bijdrage te ge ven of bijvoorbeeld speelgoed dat nog in goede staat is en waar uw kinderen bijvoorbeeld niet meer mee spelen te bezorgen bij de heer C. Kaptein, Sottegemstraat 117 te Vlissingen of de heer N. Wever, Hogeweg 161 te Vlissingen. Vorig jaar zijn de kinderen van de Vijver vreugd te Middelburg doodgelukkig gemaakt met de gaven die zij van Sint Nicolaas en Zwarte Piet kre gen. stelt u hen ook dit jaar niet teleur. Als u voor uw eigen kinde ren inkoopt en u hebt er bijvoor beeld twee neemt u dan het bedrag wat u voor een derde kwijt zou zijn en geef dit aan de VARA-speelgoed- actie. Kunt u dit financieel niet opbrengen: elk bedrag is welkom, evenals materiele gaiven. VLISSINGEN Zaterdag 9 okto ber 1971, Zevende Dag-Adventisten, Doopsgezinde Kerk, 9.15 uur ds. J.A .de Ruiter, 10.15 uur Bijbelstu die. Zondag 10 oktober 1971. Her vormd Vlissingen. St.-Jacobskerk 10 uur ds. J. Kwast, 17 uur geen dienst. Johanneskerk 9.30 uur ds. Y. van der Schoot, 19 uur ds. Altena. Emmanuelkerk 9 uur ds. J. Kwast, Walk-Inn 19 uur de heer De Graaff. Ver. van Vrijz. Hervormden-Remon stranten. 10.45 uur ds. J.C. v.d. Berg. Doopsgezinde Gemeente Vrij- domweg. 10 uur ds. A.Ch.A. Bakker, Broederschapdag. Geref. Petruskerk Paul Krugerstraat. 9.30 uur ds H. Groeneveld, H.A., 17 uur Ds. H. Groeneveld H.A., Huishoudschool Paauwenburg 10 uur ds. W.J. Busch, Breskens 17 uur ds. Musch. Chr. Geref. Kerk Kasteelstraat, 9.30 en 17 uur ds. J.W. Maris. Pinkster kapel Bellamypark, Dienst te 14.30 uur. Geref. Gemeente Lannoystraat. 9.30 uur ds. Snoep, H.A. 16.30 uur Ds. Snoep. Geref. Gemeente Middel burg centrum 9.30, 14.30 en 18.30 uur Leesdienst. Zuid 19 uur ds. Van Vliet. Geref. Gemeente Aagtekerke, 9.30 en 14 uur ds. Van Vliet. Geref. Gemeente Oostkapelle 10 en 14.30 uur de heer Driessen. Geref. Ge meente Meliskerke, 9.30 en 14.30 uur Leesdienst. Geref. Kerk te Sou burg, 10 uur ds. P.C. Meijer, 19 uur ds. J. Noordhof. Kristen Zuid Mo lukse Kerk. Oost-Souburg, 11.30 uur ds. P. Fader, Koudekerke, 14 uur ds. P. Fader. Hervormd Koudekerke, 10 uur ds. M.J. de Jong H.A. 19 uur ds. De Jong H.A. MIDDELBURG Zaterdag 9 ok tober 1971. Zevende Dag-Adventis ten. Doopsgezinde Kerk Lange Noordstraat 10-11 Bijbelstudie, 11-12 uur dienst ds. J.A. de Ruiter. Koor kerk 10 uur ds. A. van Santen H D. Parochiekerk H. Petrus en Paulus. zaterdagavond 19 uur, zondag 10.30 en 19 uur. Ontmoetingskerk 8.30 uur, Zuiderbaken 10.30 uur. Dom burg 10 uur. VLISSINGEN R.K. Kerkdien sten op 9 en 10 oktober. Parochie kerk Singel, zaterdagavond 19 uur, zondag 10 uur (dameskoor), 12 en 19 uur, kapel St.-Josef-Ziekenhuis zondag 9 uur, Emmanuelkerk Paau wenburg, zaterdagavond 19 uur, zon dag 11 uur, Martinuskerk Souburg, zaterdagavond 19 uur. zondag 10.30 uur. clubgebouw van Marathon aan de geboden van een afvaardiging van Irislaan hun 60-jarige huwelijksfeest het college van burgemeester en wet- vierden. De beide echteleden, die houders van Vlissinigeax. respectievelijk in 1889 en 1890 ge boren zijn, kregen gelukwensen aan- gen. Er zullen nog vele rokjes inge kort moeten worden zei ze. Veel kleuren op deze avond waren voor de bruid natuurlijk wit (90 pet.) iets gekleurd en voor de bruidsmoe ders veel beige, blauw, gecombineerd met lichtgroen en natuurlijk de nieuwe aubergine kleur. Daarom sprong mis-chien het roestbruine complet, wat aan het eind van de show werd getoond er weer hele maal uit. MIDDELBURG 28, 29, 30 september en I oktober was het in de Lange Delft te Middelburg een gaan en komen van jonge bruidjes met bruidsmoeders. Immers op die dagen gaf in de avonduren bruids huis Fiësta in eigen zaak een show van ruim 88 modellen, waaronder 36 bruidstoiletten en verder avondkleding en kleding voor bruids moeders. Er was iets te zien in kleding voor alledag, maar de hoofd zaak was de nieuwe collectie najaarsbruidsjaponnen, die tot verras sing van de aanwezige bruidjes enige zeer apart gekleurde toiletjes bevatte. gesproken, zodat zij voor alle aan wezigen een verrassing was. Ella toonde een mat satijnen lange bruids japon in de vorm van een cape die in een sleep eindigt. Marieke was gestoken in een oranje trevira japon netje met kleine bloemetjes. Een jurkje dat na de grote dag uitstekend gedragen kan worden omdat het heel gemakkelijk te wassen is. De japon netjes voor Marieke waren op het atelier van Fiësta vervaardigd, maar de modelletjes waren over het alge meen zo eenvoudig dat iedere moe der ze kan verwezenlijken. Men had de jurkjes veel voorzien van een gar nering wat een bijzonder feestelijk gezicht 'was. Niet alleen mevrouw Van Liere toonde de modellen voor bruidsmoe ders, ook mevrouw Van Driel was aanwezig om te tonen wat modehuis Fiësta voor deze moeders heeft, zij deed dit in een maat 42. Zij opende haar ronde met een japon van jersey in oud roze wat ook verkrijgbaar was in donkerblauw. Dan de schoon dochter van mevrouw Outermans die in deze show meeliep, Margot.. Zij opende haar show met een bruids toilet van georgette, een lange japon in asymetrische stijl met pik pak knoopjes. Een zeer apart model. Dit model werd gecompleteerd door een grote hoed die ook door het bruids huis worden verkocht. Door Ella werd een jumpsuite ge toond. die bij vele meisjes een ohh ontlokte, want dit was toch zeer apart voor zo'n grote dag, hoewel er na tuurlijk wel een beetje moed voor nodig is. Ook in de bruidsmode tootmen zeer veel pelerines voor. U kent ze wel van vroeger een soort kleine cape. Rosita toonde een model in abrikoos- kleur. Korte bontjasjes en stola's van verschillende bontsoorten wor den bij Fiësta verhuurd. Ook waren er voor de bruidsmoeders tuniek- Mevrouw G. Outermans-Weug, eige naresse van de zaak, trad deze avond voor het voetlicht als lady-speaker, wat haar zeer goed afging. Zij werd hierbij geassisteerd door mevrouw De Vos jr. die, iets over de sieraden vertelde die de fa. De Vos bij de diverse avondtoiletten en verdere kleding showde. Bij het begin van de avond was mevrouw Outermans gekleed in een avondrok met bij passende blouse. In de intieme kleine ruimte die geschapen was kwamen de japonnen zeer goed tot hun recht en de aan wezigen konden zich er persoonlijk van overtuigen welke stof er ge bruikt was en eventueel aan de man nequins vragen, welke coupe er ge bruikt was en of iets zelf eenvoudig te maken zou zijn. Men begon om klokslag half acht met een zeer jeugdige bruid in gezelschap van een bruidegom, de heer Henk de Vos, die men na veel soebatten bereid had gevonden deze rol te spelen. De bruid, Arleen, liep deze avond voor de eerste keer mee en toonde een allerliefst lang bruids toilet versierd met kleine roze bloe metjes. Als tweede verscheen me vrouw Van Liere die ons een lange zeer chique japon van trevira toonde die zowel geschikt was voor de oudere bruid als voor een bruids moeder, die de laatste tijd opvallend veel in het lang willen, waarschijn lijk mede omdat een lange japon met goede coupe zeer slank afkleedt. Me vrouw Van Liere showde njaat 44-46. Rosita kwam in een bruidsjapon met lange sluier gegarneerd met Franse kant. Na Rosita verscheen Ella ten tonele in gezelschap van een zeer parmantige kleuter Marieke die enige bruidsmeisjes japonnetjes showde. Zij stal de show omdat in het programma niet over haar werd

Scheldebode | 1971 | | pagina 11