voor meubelen Köto VOOR TAPIJT •IVüio BAAYENS OO de speciaalzaak voor uw BRIL REIMERSWAAL YERSEKE WEMELDINGE KRUININGEN HANSWEERT KRABBENDIJKE RILLAND-BATH WAARDE PREDIKBEURTEN INGEZONDEN STUKKEN Paardesport. A.s. zaterdag 14 augustus houdt de landelijke rijvereniging „Reimerswaal" een streekwedstrijd op hun oefenterrein hij Inter Scaldes te Kruiningen. Hier nemen ongeveer een dertigtal ruiters aan deel. Ook de „Weelruiters" uit Bor- sele en de „Paardebloem" uit Goes zijn met enkele paarden vertegenwoordigd voor het afleggen van hun proeven. Het is de bedoeling dat des avonds om 7 uur alle ruiters van de rijvereni ging Reimerswaal een demonstratie ge ven te Yerseke op een veld bij het' in dustrieterrein tegenover de breifabriek „Carla". Er zal dan zowel dressuur als springen getoond worden. Sinds enkele maanden rijden ook op verschillende concoursen de heren Mos selman en Van Velzen te Kruiningen met hun hackney's, zowel één als twee span. Zij behaalden daar ook vaak goe de prijzen. P.V. De Luchtpost. Uitslag van het concours van Orleans op 7 augustus 1971 is: 1 M. Moerland; 2 Ph. Steketee;; 3 H. J. van Es; 4 J. Duinkerke; 5 Ph. van Os. De P.V. deNoordster nam met 259 jonge duiven deel aan een wedvlucht vanaf Tergnier, afstand 211 km. De belangrijkste uitslag was: 1, 6, 7 en 9 J. Lindenberg-Griep; 2 C. de Rooy; 3 P. van Stee; 4 en 10 L. P. Kosten; 5 Joh. Minnaard; 8 J. Zoetewey Meer Zonnehuizen. Volgende week van 16 tot 21 augus tus wordt in Yerseke de jaarlijkse kol- lekte gehouden voor de Vereniging ,Het Zonnehuis', de christelijke vereniging tot verpleging van langdurig zieken en ernstig invaliden van alle leeftijden, on geacht him godsdienst of gezindte. Be behoefte aan gespecialiseerde ver pleging van langdurig zieken en ernstig invaliden blijft in ons land vooralsnog groot. Een feit is dat deze groep hulp behoevenden zeer lang een „vergeten groep" is geweest, waardoos er een gro te achterstand in de bouw van verpleeg tehuisbedden is ontstaan. Het streven van de Vereniging „Het Zonnehuis" naar „meer Zonnehuizen" verdient dus aller medewerking. Een medewerking waarvoor ook de a.s. kol- lekte de gelegenheid geeft. Voetbalnieuws. Vorige week zaterdag werd in Yerse ke een toernooi gespeeld voor B en voor C-junioren. Ondanks het slechte weer, mag toch gesproken worden van een geslaagd toernooi. De vertegenwoordi gende elftallen van Yerseke behaalden beiden een tweede plaats, in allebei de gevallen achter Kruiningen. Er mag dus gesproken worden van voortreffelijke Yersekse prestaties. Aanstaande zaterdag 14 aug. wordt in Yerseke het toermooi om de „Coupe de Reimerswaal" gespeeld. De deelne mende ploegen zijn evenals vorig jaar de eerste elftallen van Yerseke, Krui ningen, Hansweert, Waarde, Krabben dijke en Rilland. De wedstrijdenreeks begint om half twee, en de ploegen ontmoeten elkaar in een halve compe titie. De wisselbeker is momenteel in 't bezit van Krabbendijke, een ploeg, die ook dit jaar hoge ogen gooit, maar de concurrentie zal dit jaar bijzonder groot zijn, te meer omdat de organiserende vereniging dit jaar vijftig jaar bestaat en de fraaie beker dan ook graag in eigen huis zou hou dep. Mosselhandel vrij. Nadat vorige week de Wadden en de verwaterplaatsen waren vrijgegeven, kwam met ingang van maandag 9 aug. ook het westelijk deel van de Ooster- Schelde vrij. Tegen het eten van ge kweekte- en verwaterde mosels bestaat dus geen enkel bezwaar meer. Het eten van wilde mossels, iets wat toeristen en vakantiegangers nog al eens plegen te doen, moet ernstig worden ontraden. Het vrijgeven van de Zeeuwse mossels had een groot aanbod van zeer goede kwaliteit tot gevolg. EHBO-nieuws. Donderdag 19 augustus a.s. hoopt de EHBO-vereniging, afd. Yerseke, weer met haar oefenavonden te beginnen. Zoals altijd weer om 8.00 uur in de Brandweerkazerne. Er staan verschillende aktiviteiten op het programma, o.a. de bloedtransfusie avond, die weer in september georgani seerd zal worden. Wielrennen. Bij de zaterdag gehouden wielerwed strijden te Souburg behaalde onzq/dorp- genoot Jaap Moelker een gedeelde 2de plaats samen met Adrie Deusing en K. Vendel op 1.05 achter de winnaar Wim de Waal. Bij de scholieren van 12-14 jaar behaalde Jacco Ridderhof de 1ste plaats. Bij de scholieren van 15-17 jaar eindigde Wim Jeremiasse als vijfde. Vacantieweek - Rommeldam. Vorige week is in Kapelle een vacan tieweek gehouden voor de vier kernen van degemeente, waaraan ongeveer 300 'kinderen hebben deelgenomen. Ook van uit Wemeldinge reden elke dag de kin deren op en neer naar „Rommeldam" waar kinderen vanaf de derde klas zelf hun dorp gebouwd hebben. Er stonden daar 38 bouwwerken. Hoewel de regen er af en toe op neerplensde en de storm er eveneens flink huishield bleven alle bouwsels staan en werden vandaaruit dagelijkse festiviteiten georgagniseerd. Alleen de wandeloptocht moest we gens overmatige regenval worden af- elast, verder zijn alle programmapunten afgewerkt, zij het dat de behendigheids wedstrijden naar „De Vroone" moesten worden gedirigeerd. Er vond een puzzelfietstocht plaats, straattekenen en ringrijden op de fiets Donderdagochtend werd er door kinde ren en leiding, verkleed, een herrie-op- tocht door Kapelle en Biezelinge ver reden welke vrijdagmorgen in Wemel dinge werd herhaald. Voorts was er een toneelwedstrijd. Donderdagavond mocht Rommeldam be zichtigd worden door belangstellenden, waarbij de muziekkorpsen „Ons Genoe gen" en „Jonge Kracht" o.l.v. Daan Burger voor de achtergrondmuziek zorgden. Vrijdagochtend bracht het vol tallige college van B. en W. van Kapelle een bezoek aan „Rommeldam", waarna nog tijdens het bezoek van de vroede vaderen in Rommeldam even enthou siast begonnen werd met afbreken als ze het maandag hadden opgebouwd. Vrijdagavond tenslotte is onder grote belangstelling „Rommeldam" verbrand onder het toeziend oog van de Kapelse Brandweer en in het bijzijn van de vele Expositie van Wemeldingse schilder in Breukelen. De Wemeldingse schilder Teun van Donselaar zal-van 25 tot en met 30 aug. met een 150 tal door hem vervaardigde werken exposeren op een jubileummani festatie van de Koninklijke Nederlandse maatschappij voor Tuinbouw en Plant kunde die haar eeuwfeest viert in het Kasteel Nijerode te Breukelen. De tentoongestelde werken van de heer Van Donselaar zullen worden op gesteld tussen de door amateur-planten liefhebbers gemaakte bloemstukken en zelfgekweekte produkten verspreid, over het gehele kasteelterrein en in de diver se bijbehorende gebouwen op zodanige wijze dat de schilderstukken een har monisch geheeel vormen met het opge stelde bloemen- en plantenmateriaal. ouders van de deelnemertjes, terwijl ook de muziek weer present was. Vrijdag middag was er nog een filmmiddag in het Dorpshuis te Wemeldinge, voor alle kinderen, zowel de grote en de kleintjes. De kinderen uit de eerste en tweede klas hebben een aparte behendigheids wedstrijd benevens een vrije expressie middag gehad, terwijl ze als publiek fungeerden bij de toneelwedstrijden en het ringrijden. Alle kirderen ontvingen een diploma. Als vakantiekampioene werd uitgeroepen Ella van de Velde uit Kapelle. Bij de puzzlefietstocht waren de prij zen voor Agnes v.d. Borgt en Greet v.d. Pas uit Schore en Corien Potter en Marjan Vlieger uit Kapelle. Bij de toneelwedstrijd was het een muzikaal groepje uit Schore dat met de lste prijs ging strijken, terwijl er zeven groepen waren met een tweede prijs. De prijswinnaars van de Rommeldam- se hutten ten slotte waren: lste prijs: „Het Wijnhuisje"; 2de prijs: „Café de Grote Slok" en een derde prijs voor „De Slikspeters van de Rommelpot". ALOM BEKENDF Ruime sortering monturen In de eenvoudigste als In de meest luxueuse uitvoe ring Prima afwerking Vlotte service Wedvluchten. De postduivenvereniging „De Postduif hield de volgende vluchten met jonge duiven le Neufvilles 109 km: 1, 3, 5 en 6 A. Klap 2 combinatie Duinkerke van Stel; Arres 161 km: 1, 3, 4, 5 M. Oude man, 2 combinatie Duinkerke van Stel, A. J. op 't Hof; Tergnier 212 km: 1 en 3 M. Beenhakker, 2 en 7 M. Oudeman, 4 en 9 J. Feitel, 5 C. Lamper. Voetbalwedstrijd. De j.l. zaterdagavond gespeelde voet balwedstrijd tusen twee elftallen van de v.v. Wemeldinge is geëindigd in een 2-1 overwinning voor de Feyenoord-sup- porters. De Feyenoorders die het veld opkwa men in het officieel© rood-witte shirt, kwamen direct al snel in de aanval en liepen voor rust door doelpunten van Adrie Moelker en Jan de Schipper uit tot 2-0. Na de rust waren de beste kansen voor Ajax, maar zelfs de mooiste kan sen werden door Jan Dekker gemist, al had hij met enkele schoten wel pech. Doelman Ko van Stel groeide uit tot de beste man in de verdediging. Maar tien minuten voor het einde moest hij toch zwichten voor een juweel van een schot van Tonny van der Linden waarbij de stand 2-1 werd. Toen werd het nog geven spannend, de Feyenoord-ploeg hield goed stand, en de revanche was bereikt. De op brengst was bestemd voor het nieuwe clubgebouw. Wedvlucht. Door P.V. „De Vrijheidsduif" werd deelgenomen aan een vlucht vanuit Or leans met 126 jonge duiven. Afstand 430 km. De voornaamste uitslag was: 1 P. Willeboer; 2 en 5 J. en P. Voois; Paauwe; 4 H. Bauer; 6 A. Kole; 7 en 9 H. Witte; 8 C. Aerts en 10 P. Kakebee- ke. Voetbalnieuws. Zaterdag namen BI en Cl deel aan het jeugdtoemooi te Yerseke. Zowel BI als Cl behaalden de eerste prijs. Ze moesten ieder 4 wedstrijden spelen daar er 5 clubs vertegenwoordigd waren. Er werd dus een halve competitie gespeeld. Zowel BI als Cl wonnen 3 wedstrijden en speelden één wedstrijd gelijk. Een geweldig resultaat dus. Voor het aan staande weekend zijn er weer enkele wedstrijden vastgesteld en wel Kruinin gen 2 - Hansweertse Boys 2. Donderdag avond (vanavond). De wedstrijd begint om 6.45 uur. Zaterdag neemt Kruinin gen I deel aan het Reimerswaal-toer- nooi te Yerseke waar alle clubs uit Reimerswaal vertegenwoordigd zijn. Er wordt een halve competitie gespeeld. Ook Kruiningen 4 komt aan bod en wel in een uitwedstrijd tegen Kapelle 4 aan vang 16.15. En dan is er op ons eigen terrein het massaal jeugd-tournooi met maar liefst 6 elftallen en wel A, BI, BH CI, CII en Dl. Veel succes mannen. TEXTIH EN WONINGINRICHTING YERSEKE - TEL01131-1372 Inbraak. In de nacht van zaterdag op zondag is ingebroken in de Verbo Handelmaat schappij aan de Ooisthavendijk. De daders hebben zich toegang ver schaft tot het pand door het forceren van een ruit aan de achterzijde. Uit het pand zijn diverse kostbare scheepsartikelen vermist o.a. een diep lood. Een gehele kast met allerhande materialen was geheel leeggeplunderd. De schade bedraagt zeker enkele dui zenden guldens. Men is niet tegen in braak verzekerd. Door de rijkspolitie wordt een onderzoek ingesteld. Aanrijding. Zondagmiddagg te 13.30 uur werd de in de Rijnstraat geparkeerd staande taxi van de heer E. Dekkinga aangereden. Hierdoor liep de auto aan de rechter zijde tamelijk veel materiele schade op. De personenauto die de aanrijding had veroorzaakt was doorgereden doch de politie kon spoedig de daders aanhou den. Serenade. Scheldegalm heeft maandagavond een serenade gebracht aan het bijzonder trouwe lid H. Oele die de leeftijd van 70 jaar had bereikt. H. Oele heeft bekendheid als dorps smid doch nog meer om zijn bijzondere liefde voor 't korps dat hem deze avond kwam huldigen. Ondanks zijn leeftijd is hij nog steeds grote tromslager, die nooit verstek laat gaan. Daarnaast houdt hij de absentielijst bij. Ook de tuin heeft zijn belangstelling. Het was allemaal reden om er een lange serenade van te maken die op een bijzondere prettige wijze werd be ëindigd in de Kajuitbar. „Our Generation" In Krabbendijke. Maandagmiddag arriveerde de Ame rikaanse rockgroep „Our Generation" in Krabbendijke, na in Noord- en Zuid- Holland een succesvol optreden achter de rug te hebben. Eén der leden va,n de groep, John Oostdijk, heeft zijn, vrienden warm ge maakt voor een optreden in ons land. Reeds eerder heeft de groep een suc cesvolle toemee door de V.S. gemaakt, waarin o.a. voor de TV werd opgetre den, en een LP werd uitgebracht onder de titel: „Dawning of the day of the Lord", muziek en liederen allen van John Oostdijk. Naast „hard"- en „soft"- rock, brengt de groep ook hard-„acid" rock en Blues; niet alleen eigen muziek ook andere nummers. In Naaldwijk heeft het optreden een grote belangstelling opgewekt, zodat daar volgende week nog een concert zal worden gegeven- Dinsdag heeft de. groep van de gele genheid gebruik gemaakt om onze pro vincie te „verkennen". Waarna een be hoorlijk programma moet worden afge werkt. Bij de Verschijning van dit blad is reeds een optreden in Rilland-Bath en Krabbendijke achter de rug. Donder dag 19 augustus staat weer een optre den in Krabbendijke op het programma. N.F.O. De afdeling Oost-Zuid-Beveland van de Nederlandse Fruittelers Organisatie hield een excursie naar de proeftuin in Ulestraten (Limburg), waar tevens en kele bedrijven werden bezocht. J\an de ze excursie namen 41 personen deel. Wedvlucht. De P.V. „De Luchtbode" nam deel aan een wedvlucht vanuit Tergnier over een afstand van 205 km. Deelname 19 oude- en 195 jonge duiven. Uitslag ou de duiven: 1-2-4 C. A. van Oosten, 3-5 K. M. Staal. Jonge duiven: 1-8 D. A. van de Vrede, 2 P. Verburg, 3-4 C. J. Clement, 5 H. van Koeveringe. Aanrijding. Vorige week ontstond in de dorps straat een aanrijding tussen een perso nenauto en een vrachtwagen van de fa. M. uit Middelburg die bij een winkel stond te lossen. Mej. v.-D. uit Krabben dijke moest achter genoemde auto stop pen voor tegemoetkomend verkeer. Na dat de andere weghelft vrij was reed ze weg zonder waarschijnlijk te letten op de hydraulische laadklep van de vrachtwagen, die open stond. Met de achterzijkant van haar auto kwam ze tegen de hoek van de laadklep, waar door een vrij grote scheur ontstond. Voetbal. Drie senioren- en twee junioren-elf tallen brachten zaterdag een bezoek aan WN te Klundert. Voor de senioren was dat bezoek nu niet direct succesvol, al hoewel hierbij moet worden aangetekend dat het tweede en derde elftal lang niet volledig in het veld kwamen. Krabben dijke 1 verloor met 3-0, Krabbendijke 2 met 6-0, en Krabbendijke 3 met 16-0! De junioren moesten de eer van Krab bendijke redden, hetgeen ook gebeurde: Krabbendijke AI won met 5-1 en Krab bendijke BI met 5-0. Zaterdag a.s. neemt Krabbendijke 1 deel aan een toernooi van de V.V. Yer seke om de Reimerswaaalbeker. Krab bendijke 2 en 3 spelen thuis tegen Ar- nemuiden 3 en 4. Veiling. Vorige week is door de Veiling ,KEO' weer begonnen met het veilen van fruit momenteel wordt geveild op dinsdag, donderdag en vrijdag om half tien. Deze week is een der fijnste appelrassen van ons assortiment, de James Grieve, vrij gegeven voor vervoer. Reeds de eerste dag was er op de veiling te Krabben dijke een aanvoer van rond de 45 ton, waarvoor redelijke prijzen werden ge maakt: I 80-90 mm 47-57, I 70-80 mm 48,90-51,30. Jeugdvakantieweek. Evenals voorgaande jaren zijn de or ganisatoren van de jeugdvakantieweek er weer voortreffelijk in geslaagd de jeugd een week lang bezig te houden. Voorwaar geen geringe zaak, wanneer er 184 deelnemertjes zijn. Voor de grote (9-12 jaar, verdeeld in 10 groepen) waren er fietstochten, sport en spel. Op de speelweide werd een „indianendorp" gebouwd. Verder was er een wandeltocht met opdrachten een fietsenrally, en zaterdagmiddag 't spel Zeskamp, waarbij de kleintjes als supporters optraden, met spandoeken en al. Voor de kleintjes (6-8 jaar, verdeeld in 8 groepen) eveneens sport en spel, een wandeltocht met opdrachten, straat- tekenen, verkleedpartij (sprookjes uit beelden) speurtocht, een mini-bazar met verschillende attracties, o.a. panne- koeketen, en een poppenkastvoorstel ling. Zaterdagavond een lampiopoptoeht met medewerking van de muziekvereni ging „Concordia", waarna op de speel weide een kampvuur werd ontstoken, waarbij de „wigwams" uit het indianen dorp onder gejuich in rook opgingen. Tevens vo,nd daar de prijsuitreiking plaats" van de verschillende wedstrijden die in de loop der week waren gehou den. De prijzen werden uitgereikt door de predikanten ds. W. J. van de Kerk en ds. G. van Noordennen, nadat eerst hulde was gebracht aan de leid(st)ers voor het vele werk in het belang van de jeugd gedaan. Een welverdiend „hoe ra" werd uitgebracht. Zondag werd de jeugdweek afgesloten met een jeugd- appèl in de Ned. Herv. Kerk, waar me vrouw Geldof een prachtig verhaal ver telde en waar veel gezongen werd, be geleid door de trompettisten Karei van Boven en Jan Lagendijk. De uitslag van de verschillende wed strijden weer ails volgt: 9-12 ja-ar: Wandeltocht met opdrach ten: 1 de groep Havik 114 pnt; 2 Kluk- Kluk 112 pnt; 3 Witte Veder 95 pnt; Puzzelrit: 1 de groep Witte Veder 42 strafpunten; 2 Ivanhoe 47 strafp.; 3 Kluk-Kluk 55 strafp. Sportdag: 1 Ivan hoe 109 pnt; 2 Kluk-Kluk 95 pnt; 3 Blauwbaard 83 pnt. Zeskamp: 1 Kluk- Kluk 42 pnt; 2 Havik 32 pnt; 3 Hiawa tha, Arendsoog en Winnetou, allen 31 punten. 6-8 jaar: Straattekenen: 1 Lian Kaat 2 Lucia Verheulen, 3 Ad Boogaard. Oprachtenspel1 Klein Duimpje 74 pnt; 2 De wolf en de zeven geitjes 70 pnt; 3 Sneeuwwitje 69,5 pnt. Auto-cross. Zaterdagmiddag werd onder het oog van een talrijk publiek op een weiland in de nabijheid van de Zeedijk een auto cross, georganiseerd door de gebr. C. en W. Minnaard alhier, gehouden. Door de gunstige ligging van het ter rein aan de dijk konden toeschouwers het auto-spektakel op dichte afstand zonder gevaar gadeslaan. Grootste pech vogel van de wedstrijd was de Neder- derlandse kampioen Tonnie Suijkerbuijk uit Bergen op Zoom, die tot 2 maal toe een wiel verloor en in de finale niet verder kwam dan een kansloze positie langs het parcours. Bijna even ongeluk kig was de Belgische kampioen Roe- lands uit Wuustwezel, die door toedoen van andere crossers aan de kant van de baan belandde. De eerste rit over 10 ronden werd gewonnen door Semier uit Zevenbergen, waarna de Belg Roelands de 2e rit op zijn naam bracht. Halve finaile-ijinnaar werd de coureur Baten burg uit Bos en Hulst. Na 15 rondjes finalewerk kon Jacobs uit Roosendaal zich ten slotte kampioen noemen. De opbrengst van de auto-cross kwam ten goede aan de bejaardensociëteit al hier en de plaatselijke muziekvereniging „Rillandia". Gestimuleerd door het suc ces zijn de organisatoren van plan om een dergelijk evenement in de toekomst nog eens te herhalen. TEXTIEL EN WONINGINRICHTING YERSEKE - TEL 01131-1372 Nog belangstelling voor concert. Dankzij een mooie zomeravond werd zaterdagavond door de muziekvereni ging „Vooruit" een goed verzorgt con cert gegeven op de tent, onder leiding van haar dirigent dhr. Gijze. Hieruit bleek dat van de zijde van de bevolking toch nog belangstelling be staat voor fanfare-muziek, wat door de leden op hoge prijs wordt gesteld. Van 5 tot en met 11 augustus 1971 KRUININGEN. Geboren: Jacoba, doch ter van Sinke, Johannes en van diens echtgenote Koster, Maatje. Ondertrouw: Verburg, Jan Marinus, oud 25 jaar, wonende te Borsele en de Looff Aartje Johanna, oud 22 jaar. Gehuwd: Vaphommerig, Johan Jozef Wilhelmus oud 24 jaar wonende te Goes en van Dalsen, Adriana Pieter- nel'la oud 23 jaar. Overleden: Simons, Anna Maria, oud 91 jaar. Kriekaard, Marinus, oud 53 jaar, echtgenoot van Jansen, Elisabeth Maria YERSEKE. Geboren: Willem Frapgois, zoon van Hoogstrate, Adriaan Comelis en van Stee, Janny Maatje. Coen Jojokim, zoon van Minnaard, Pie- ter en Herrebout, Aaltje Leunt je An- thonio. Ondertrouw: Scheffers, Laurus Pieter, oud 20 jaar, wonende te Kapelle en van Stee, Jacoba Paulina, oud 16 jaar. WAARDE. Geboren: Hendrika, dochter van Sinke, Jacob en Sinke, Dingena Christina. RILLAND-BATH. Overleden: van Kleu nen, Margrieta, oud 76 jaar, gehuwd geweest met Smits, Johannes Abraham. Fondse, Jan, oud 93 jaar. WEEKENDDIENST DOKTOREN Voor het weekeinde van 14 augustus wordt de doktersdienst voor de dorpen Hansweert, Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde waargenomen door dokter P. Allewijn, Kruiningen, tel. (01130) 1566. Hulpcentrum Noord- en Midden-Zee land, tel. (01100) 4444. Hansweert Ned. Herv. Kerk 10 uur: Ds. B. van der Lelie. R.K. Kerk Zaterdagavond 18.00 uur. Zondagmorgen 8 en 10.30 uur. Yerseke Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. de Bue. GerefKerk 9.30 en 6.30 uur: Ds. v.d. Poel 2.30 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. J. Enter Geref. Gemeente 9.30, 2.30, 6.30 uur: kand. Koster. Geref. Gem. in Nederland Langeville 31 10, 2 en 6 uur: Leesdienst. Dinsdag 10 augustus 7.30 uur: Ds. v. Beek. R.K. Kerk, Langeville 39 Zaterdagavond 19.15 uur. Zondagmorgen 9.00 uur. Leger des Heils Heiligingsdienst 10 uur. Zondagsschool 13.15 uur. Evangelisatie bijeenkomst 18 uur. Leidster: Majoor S. J. Eikenaar. Kruiningen Ned. Herv. Kerk 9 en 10.30 uur: Wika D. E. Hiensch Geref. Kerk 10 en 2.30 uur Ds. J. v. d. Molen. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Geref. Gem. (Stationsstraat 2) 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. R.K. Kerk (Korenbeurs) Eucharistieviering zondag 11.15 uur. Rilland-Bath Ned. Herv. kerk 10.30 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. Vrije Evang. Gem. Bath 10 en 2.30 uur: Ds. D. de Jonge t (afscheid) Wemeldinge Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur: Ds. K. Venema. Geref. Kerk 9 en 2.30 uur: Ds. Noordhof Vrije Evang. Gemeente 10 en 2.30 uur: Ds. G. van Bruggen Geref. Gemeente 10 en 4 uur: Leesdienst. Krabbend ij ke Ned. Herv. Kerk 9.30 en 5 uur: Ds. G. v. Noordennen. Geref. Kerk 9.30 uur: Ds. H. Plomp, Kapelle. 2.30 uur: Ds. W. J. van de Kerk Geref. Gemeente 9.30, 2.00 en 6.00 uur: Leesdienst. Waarde Ned. Herv. Kerk 9 uur: Ds. W. L. Dekker. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur: Leesdienst. (Buiten verantwoording der Redactie) Aan de bewoners van Yerseke Reimerswaal Het is een jaar gelden dat Jos op Tho- len om het leven kwam. Sindsdien is er veel serieus werk gedaan. Hij is inmid dels opgegraven en we wachten, tot we de daders hebben. Dat boekje over Jos is gratis bij Glerum verkrijgbaar, zo ik annonceerde. We weten veel!! Mocht iemand nog nieuwe gegevens kunnen verschaffen, dan gaarne. Immers de moord op Biersteker is nooit .opgelost'. Maar hoe Jos aan zijn einde kwam zal tot klaarheid komen. Met geduld en wijs beleid! Langs deze weg zeer veel dank voor al uw medeleven en tevens erkentelijk voor uw wensen bij mijn 40-jarige herdenking aan de school. Mijn adres is Box 1431 Den Haag 2077 P.S. Velen informeren waar ik zit. Nu, ik zit op een veilige schuilplaats. Met vriendelijke groeten Jac de Nood.

Scheldebode | 1971 | | pagina 2